Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) snecizero válasza Abel-0101 (#400) üzenetére


snecizero
senior tag

Az mondjuk tényleg kevés ! Az én poco x3 gt hoz ennyit ! :D

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#402) Abel-0101 válasza snecizero (#401) üzenetére


Abel-0101
aktív tag

csináltam tegnap még1 tesztet, de most tisztitottam egyet a telót, most 640K lett... 2 dolog lehet szerintem:
1.(szerintem)Az ígért számot gyári állítás után lehet csak elérni (Amikor még nincs rajta semmi, nem terheli semmi.
750K-t ír interneten, valahol videóban eléri, valahol csak 590et, 680at stb.
Szerintem ez nagyon terhelés függő, mennyi app van telepítve, mennyi fut...
2. A másik dolog pedig, hogy a 888as proci miatt le van fojtva a teljesítménye a melegedés miatt.(ez fix) de ez a 750től független, jóval többet kellene elérni ha fullon pörögne a teljesítménye.

(Ismerős az aláírásban levő cím[János 14:6] .D)

[ Szerkesztve ]

(#403) beyruth82 válasza Abel-0101 (#402) üzenetére


beyruth82
veterán

Szerintem a 2.opció a legvalószínűbb.Youtubeo-n sok tesztben ugyan ez a helyzet mikor pl grafikus tesztet futtatnak a telón.Minden második esetben le se futtatja mert túlterhelés miatt inkább kilövi a programot.Hétköznapi használat mellett ennek semmi jelentősége vagy hátránya, de ha valaki naponta órakat jatszik telón akkor bizony gondja lehet belőle szerintem.

(#404) Abel-0101 válasza beyruth82 (#403) üzenetére


Abel-0101
aktív tag

jaa, nem én... (több óra játék, nem tudom kinek ennyi ideje)

Első opció amiatt lehet helytálló, mivel a első teszten futtatott háttérbe mindent (570-80), második tesztre lenyomtam mindent amit tudtam akkor volt 640k.

(#405) OberMotz


OberMotz
aktív tag

1 hete van meg a telefon (Telekomtól), minden rendben van vele, kivéve azt az egy problémát, amit eddig _minden_ Xiaomi telefonom produkált gyári firmware-rel: Android Autóhoz csatlakoztatva telefonhívás befejezése után kizárólag a készülék saját hangszóróján keresztül szól a médialejátszás, sehogy nem talál vissza az autó rendszerére, csak lecsatlakoztatás / újracsatlakoztatás után. Több telefonnal (Mi Note 9Pro, Poco X3 és most ez) és több autóval (Seat Leon, Citroen Spacetourer, most egy 2 hónapos Skoda Octavia) is ugyanez a hibajelenség. Google szerint nem én vagyok az egyetlen ezzel a problémával, ahogy látom régóta létezik a jelenség, képtelenek javítani évek óta. Nem ez a világ legnagyobb problémája, de vezetés közben rendkívül bosszantó tud lenni, nem értem hogy nem javították ki eddig. Remélem beindul ehhez is a 3rd party firmware-ek fejlesztése valamikor, mert akkor rögtön repül róla a MIUI - persze akkor meg jön majd a szivattyú a nyitott bootloader miatt :)

[ Szerkesztve ]

(#406) snecizero válasza Abel-0101 (#402) üzenetére


snecizero
senior tag

Testvérem :) ?!
Mindegy igazából mennyit mutat az antutu. Brutál gyors ez a telefon így látatlanba is !

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#407) Abel-0101 válasza snecizero (#406) üzenetére


Abel-0101
aktív tag

Még sajnos nem, hamarosan... remélhetőleg nyáron már igen.)))
Igen a fentebb levő problémán kivűl semmi egyéb probléma nem volt, teszi a dolgát, remélhetőleg nem lesz az akkuval sem probléma. (120W miatt, bár szerencsére kapott grafén telepet.)

(#408) Abel-0101 válasza Abel-0101 (#407) üzenetére


Abel-0101
aktív tag

Új teszt eredménye: 730.000
Ár-érték arányra pedig csak annyit, hogy nagyrészben az is rádob a dologra, hogy hány évig támogatja majd a frissitéseket. Hardverileg bírnia fogja az elkövetkezendő jó pár évet (teljesmértékben, snapi888,adreno 660 8/256gb stb...), többi pedig a támogatástól függ, és ha levetítjük pl, hogy a mostani Mi a2-öm kihúzta 2.5évig még mindig müködik, de már annyira lassú, laggos... hogy már nem lehet használni, de viszont aki beruház egy ilyen kaliberű telefonra annak nem lesz gondja 3-4évig.

(Első töltésem megvolt 0-100 18Perc alatt... Még most sem fogtam fel, hogy ennyi idő alatt felnyomta fullra...)

(#409) Abel-0101


Abel-0101
aktív tag

Xiaomi órák egyébként milyenek?! illetve hozzálehet csatlakoztatni a telefonhoz?!

(#410) snecizero válasza Abel-0101 (#409) üzenetére


snecizero
senior tag

Persze miért nem lehetne ?! Az is xiaomi. Ha van benne BT akkor megy a dolog.

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#411) KaitouP válasza Abel-0101 (#409) üzenetére


KaitouP
veterán

Mindent lehet, ez nem olyan zárt mint az iOS. Egyedül Apple Watch-ot nem fogsz tudni Androidos készülékhez csatlakoztatni tudtommal.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#412) -=RelakS=- válasza Abel-0101 (#408) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Ilyen belassulós problémáim nekem is vannak, csak Sony-val. Próbáltál rajta factory reset?

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#413) Abel-0101 válasza -=RelakS=- (#412) üzenetére


Abel-0101
aktív tag

még nem, hamarosan fogom, csak előtte átkell tenni a 17.000képet/videót ésa a többi adatot

(#414) -=RelakS=- válasza Abel-0101 (#413) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Utána majd meséld el, milyen lett, mert a kétlépcsős azonosítások miatt nagyon nem merem még meghúzni :D
Mondjuk amint megtudtam, hogy a google hitelesítő készülékhez kötött, gyorsan leszoktattam mindent róla.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#415) Terentius válasza Abel-0101 (#408) üzenetére


Terentius
őstag

Feltéve, hogy ki akarja valaki húzni 3- 4évig egy telóval. Azért ez nem egy Mi 8, ami ennyire nem is volt drága, cserébe volt benne OIS. Ezt nagyon eltolták, szerintem. Egy Redmi K40 Pro aka Mi 11i ugyanezt tudja, igaz nem ennyire gyors töltéssel, de jóval olcsóbban.

[ Szerkesztve ]

Poco F5 12/256 Gb

(#416) Abel-0101 válasza Terentius (#415) üzenetére


Abel-0101
aktív tag

"kiakarja huzni" azért egy ilyen telóval nem annyira kínzás a használat.
Mindenki OIS-al jön, igen... érthető, épp ésszel nem lehet felfogni miért nem tettek bele, 'de' még mindig van EIS, és ha ezt az egyet leszámítjuk, és még 1-2kisebb kompromisszumot, egy nagyon stabil, gyors, erős telefon,
Akár összehasonlítások során, teszteken is ezek láthatóak.
Ami teljesen jogos, én sem értem... az a "cinemagic", ahhoz képest hogy a kamerára helyeztek "nagyobb" hangsúlyt nem annyira látszik, és legalább egy ois-t belenyomhattak volan, elvégre mozivarázs :D

Amiatt vettem meg pl én is mert 104ezerbe kitudtam hozni.

(#417) Terentius válasza Abel-0101 (#416) üzenetére


Terentius
őstag

Annyiért jól jártál valóban. De a 250 ezres ár megmosolyogtató érte. Még a 11T majdnem 200-as ára is, mikor majdnem ugyanaz a hardver nord 2--ben 140-150. Nekem Poco F3 van, de maximálisan elégedett vagyok vele.

Poco F5 12/256 Gb

(#418) Omis


Omis
senior tag

250 az áfával együtt ennyi az ára.

(#419) Sgr_A válasza KaitouP (#411) üzenetére


Sgr_A
addikt

Na látod ennyivel jobb az iphone ahoz mindent is sőt még apple watch-ot is tudsz csatlakoztatni ;]

(#420) snecizero


snecizero
senior tag

Díszdobozos xiaomi 11T Pro lehet venni még valahól ? Ha igen tud valaki linket esetleg ? Sima 11t azt találtam, de prót díszdobozban nem. :R :R :R

[ Szerkesztve ]

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#421) snecizero


snecizero
senior tag

Emag-nál találtam ! Nem olcsó a kicsike ! :D

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#422) petya2012 válasza snecizero (#421) üzenetére


petya2012
őstag

(#423) Abel-0101 válasza Terentius (#417) üzenetére


Abel-0101
aktív tag

amilyen szintet, minőséget képvisel, elvileg arányosnak kellene lennie az árával, tényleg nem értem miért hagytak ki belőle pár alapnak számító dolgot (ezen a szinten), de azon kivűl nem lehet belekötni.

(#424) Hubzsi


Hubzsi
tag

Nekem lassan 2 hete van meg a telefon, EDigitaltól lett rendelve 237 volt szülinapi kuponnal, plusz az ajándékba kapott óra elment egy nap alatt 28 ért. kb 210 - be jött ki, szerintem annyit megért.
Nekem ez a visszatérő telefonom androidra, egy másfél évig Iphone SE volt a cégesem, de nehezen barátkoztam meg vele úgyhogy most inkább vettem egy sajátot.
Egyenlőre nem látok vele komolyabb problémát a gyors töltés bitang jó, nekem nagyon telefonozó napon is vastag egy nap úgy hogy van rajta munkaprofil (munka közben teams outlook )
Kamera olyan mobilos, de mivel fotózok nem nagyon szeretem a mobilos kamerákat, de teljesen használható.
Sebességben egy simán Iphone színvonal ( SE2 - vel hasonlítva )
Kijelző patika.
Android Autó egy kicsit döcögősen indult, de amióta egymásra találtak azóta hibátlanul megy.
Ha lesz még tapasztalat akkor azt írom, illetve ha találok valami bosszantó dolgot.

(#425) cH1


cH1
aktív tag

11t pro-t használóktól szeretném kérdezni, hogy mennyire merül az akksi? Kijelző fix 60hz-re állítva is max 5-6 óra sot sikerül összehozni normál használattal.

(#426) Hubzsi válasza cH1 (#425) üzenetére


Hubzsi
tag

Szia! Nekem 120hz-en van kb 5,5 óra volt eddig, de nem szoktam különösebben figyelni

(#427) beyruth82 válasza Hubzsi (#424) üzenetére


beyruth82
veterán

Neked mennyi a képernyőidő és hány hz-ra állítva használod?

(#428) OberMotz válasza Hubzsi (#424) üzenetére


OberMotz
aktív tag

Ha azt mondod hogy hívás után nincs gond az audióval, akkor szeppukuzok :DD

(#429) Hubzsi válasza OberMotz (#428) üzenetére


Hubzsi
tag

Kipróbáltam, megvan ugyan az a jelensèg! Nem tűnt de eddig mert a rádió szokott szólni

(#430) morneo.it


morneo.it
senior tag

Nekem pár napja az AA nem megy. Ugyanúgy feleségem Mi Note 10 Pro-ján sem. Google Segédet akarja, 1 hete még semmi baja nem volt... Na mondom, elő az elődöt (Mi 9), amivel 2.5 éve hibátlan volt az AA. Hát erre az is ugyanaz...

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#431) OberMotz válasza Hubzsi (#429) üzenetére


OberMotz
aktív tag

Ja, kb. ez az egyetlen igazi problémám a telefonnal, de ez nagyon bosszant - ha ráguglizol akkor látszik hogy már évek óta létező jelenségről van szó Xiaomi - AA viszonylatban. Fel nem bírom fogni miért nem javították.

(#432) Hubzsi válasza OberMotz (#431) üzenetére


Hubzsi
tag

Nekem az AA sosem volt a stabilitás megtestesítője az előző droidos telefonommal èrdekessègeket pedig az is oneplus 6t volt ami szintèn nem "alsópolcos" telefon volt annakidejèn.

(#433) Abel-0101


Abel-0101
aktív tag

Érdekesség/kérdés.
Miért van ugy kivitelezve a hivásnál, hogy normál hangositásnál (amikor nincs kihangositva a telo) ugyan ugy fentről(hangszoróbol szól) miért nem tettek a felső kijelző-keret találkozásához egy hivás hangszorót, (mint ahogy a többi telóba is van) furcsálom, hogy sokkal halkabb mint a régi telefonnál, mert a felső hangszoróbol szol

(#434) morneo.it válasza Abel-0101 (#433) üzenetére


morneo.it
senior tag

Nekem pont, hogy így hangosabb, plusz megy a hívásfelvétel a True Phone-nal :DD

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#435) Shinnokina


Shinnokina
tag

sziasztok. Tényleg nincs a telóban arcfelismerés funkció? :o Mi van mostanában a középkategóriával, hogy kifelejtik? Note 10-em van (nem Mi, hanem a másik), két éves most és abban van. Pedig 150 rupó volt...

Xiaomi 11 Lite 5g NE - és zöld :)

(#436) petya2012 válasza Shinnokina (#435) üzenetére


petya2012
őstag

Helló

Ki mondta,hogy nincs benne arcfelismerés??
Van benne.

(#437) Hubzsi válasza Shinnokina (#435) üzenetére


Hubzsi
tag

(#438) Shinnokina


Shinnokina
tag

Köszi! A specifikációs adatlap szerint nincs. De akkor ebben tévedtek. :)

Xiaomi 11 Lite 5g NE - és zöld :)

(#439) Hubzsi válasza beyruth82 (#427) üzenetére


Hubzsi
tag

Most ezt tudta, szerintem egèsz rendben van 120Hz mellett

(#440) Hubzsi


Hubzsi
tag

Tokot honnan szoktak rendelni? Aliról nekem mostanában nem jöttek meg a cuccok ezèrt hanyagolom.

(#441) ovics


ovics
aktív tag

sziasztok, szemezek a mi11t-vel, viszont korábbi redmik miatt óczkodok a xiaomi telefonoktól, inkább szoftveres problémáim miatt. pl samu okosórával és autóval való kapcsolódásokkal gyűlik meg a bajunk. ezek a betegségek mennyire jellemzőek, van már tapasztalat? egyébként tetszene a telefon (bár a vezeték nélküli töltést hiányolom kicsit) de nem tudom, hogy belevágjak e.
egy kis pro kontra jöhetne ha valakinek megvannak már a tapadztalatai vele. köszi előre is!

(#442) Aryon87


Aryon87
félisten

Heyho! Jöttem infókat, tapasztalatokat szedni. Szemezek a 11T Pro-val, egy P40Pro mellé társulna, és nagyon úgy néz ki hogy a Telekomtól ki tudok majd hozni egyet.
Aki jártasabb a fotózás terén, megosztana nekem néhány képet, amit nem ide tölt fel, hanem pl drivera, vagy akár ezen a feltöltőoldalon keresztül s linkeli be? Mindegyik kamerával kellene kép, és ha van lehetőség, akkor a főkamera mellett 2x, 3x és 5x zoomost is kérnék.
Állítólag a Pro-nak rosszabb a képalkotása mint a simának, ugyanakkor a MTK miatt Gcam nem megy fel rá, nekem az meg fontos lenne. Nyilván komolyabb fotózásra ott van a P40Pro, de azért ez is tudjon valamit nyújtani :D YT tesztek alapján rendben vannak a képek vele.
Vetélytársa a Samsung S20FE, így nagy a dilemma, hogy melyik legyen.
+Ha van Telekomos dolgozó itt, kérdeznék tőle privátban.

Ja és nappali fényben kérhetek egy képet hogy is néz ki ez a kékes színű telefon? Láttam hogy már lett mutatva, de khm, egy kicsit jobb minőségben és fényviszonyban ha lehet :D

Köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#443) beyruth82


beyruth82
veterán

Megérkezett a voda kínálatába is a teló 289 ezer forintos áron (8/256). Eléggé túl van árazva és hosszabítás esetén 33 ezres kedvezményt kapnék csak ami azt jelenti, hogy a tarifám megmelkedne 5 ezer forinttal. Így is fizetek 23 ezret havi 28 már sok nekem nagyon. Lehet tényleg jobban járok ha átmegyek másik szolgáltatóhoz, mert ez a voda egy rakás sz.r.

(#444) KaitouP válasza beyruth82 (#443) üzenetére


KaitouP
veterán

Mehet a Voda ahova a fenébe. Szar a készülékválasztékuk, lassan kerülnek be újak, és azokra is húznak egy jó vaskos árat. Nem beszélve a fos tarifacsomagjaikról is. 239 800 Ft listaáron megy a Telekomnál a Pro modell (8/256), én is megyek át hozzájuk inkább.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#445) beyruth82 válasza KaitouP (#444) üzenetére


beyruth82
veterán

Igen pontosan. Nagy nehezen megjelenik náluk is (szép csendben mert egy reklám vagy valami nem sok annyi se még mindig a 11i-t reklámozzák) és ilyen áron. Kedvezménnyel is pont annyi a legdrágább csomagjuk esetében amennyibe a telefon mindenhol máshol kerül. Marha nagy kedvezmény ez akkor....

[ Szerkesztve ]

(#446) KaitouP válasza beyruth82 (#445) üzenetére


KaitouP
veterán

:K Szeretik átcsapni az embereket mint kaksit a palánkon, és valójában nyilván mindegyik ezt csinálja, csak a Voda extrán pofátlanul műveli ezt.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#447) Abel-0101 válasza KaitouP (#446) üzenetére


Abel-0101
aktív tag

ha átmész telekomhoz, és megszokott korlátlan hivás/internettel kéred a készüléket. (jelen esetben legyen ez a 11T pro akkor 100-115k-ba kitudod hozni.

(#448) KaitouP válasza Abel-0101 (#447) üzenetére


KaitouP
veterán

Jaja, vágom, bár nem tervezek ilyen korlátlan csomagot egyelőre.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#449) Aryon87 válasza Aryon87 (#442) üzenetére


Aryon87
félisten

Hello, valaki esetleg?

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#450) Abel-0101 válasza KaitouP (#448) üzenetére


Abel-0101
aktív tag

Próbáld úgy intézni a szálakat, hogy a végén egy magenta1es csomaggal, csoportos hűséggel tudj belekezdeni a telekomba, és akkor olyan kedvezményekkel lesztek teli, hogy tört rész árral tudod kihozni félévente a készülékeket, (akár ingyen, kb.150-60k-ig, nyilván csomagoktól függöen.)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.