Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3001) Viktor0610 válasza beyruth82 (#2999) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Egyelőre mintha a készenléti fogyasztás lenne biztosan alacsonyabb, de holnap is tesztelem még.

Samsung Galaxy A54

(#3002) beyruth82 válasza Viktor0610 (#3001) üzenetére


beyruth82
veterán

Okés köszi, majd írd már meg mit sikerült kihozni belőle! :R
Egyelőre 12.5-ön vagyok nem frissítettem még....

(#3003) polman


polman
tag

Most érkezett egy frissítés

(#3004) Aryon87 válasza polman (#3003) üzenetére


Aryon87
félisten

Enyem meg mindig nem talal semmi ujat:(

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#3005) atosan válasza polman (#3003) üzenetére


atosan
addikt

Mit tartalmaz?

Maine coon

(#3006) Vartanus válasza Aryon87 (#3004) üzenetére


Vartanus
Topikgazda

Az én 11T-m is mutatja már a 13.0.5-öt, de megvárom Viktor kolléga tesztjét mit mond pár nap használat után :B

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#3007) Aryon87 válasza Vartanus (#3006) üzenetére


Aryon87
félisten

Most dobta fel 2x nekifutásra :))
Ráeresztem, bár feleslegesen, mert megy vissza Telekomhoz..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#3008) Vartanus válasza Aryon87 (#3007) üzenetére


Vartanus
Topikgazda

Élsz a 14 napos elállásal és kicseréled a 12-re, vagy miért?

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#3009) Aryon87 válasza Vartanus (#3008) üzenetére


Aryon87
félisten

Ahogy irod :K

Amugy nalam valami nem okes. A kijelzo fura. Ejjel, mikor full sotet van, es a telon vilagit az AoD, nem csak az vilagit, hanem a kijelzo is foltokban, ami szerintem nem normalis.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#3010) Vartanus válasza Aryon87 (#3009) üzenetére


Vartanus
Topikgazda

Nekem is van egy elég zavaró zölden világító kis pont, ami alapképernyőn is látszik csak elég halványan. Néha rendesen méterekről látszódik az a kis zöld fény az egyik sarok közelében. Az egyik zöld subpixel nem kapcsol le szerintem.

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#3011) Aryon87 válasza Vartanus (#3010) üzenetére


Aryon87
félisten

:(
12x megjott, holnap a 11T megy vissza.
Facebookon sokan szidjak a 11T szeriat, nekem semmi negativ tapasztalatom nem volt.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#3012) szkutyi válasza Aryon87 (#3011) üzenetére


szkutyi
őstag

Milyen a 12?akksi mennyit bír?

(#3013) szkutyi válasza Vartanus (#3010) üzenetére


szkutyi
őstag

Egyetlen egy subpixel hibát. Nem hiszem hogy látsz meterekről. Nekem van egy hibás subpixelem, egy másik ilyen telefon makrojaval találtam meg .

(#3014) Vartanus válasza szkutyi (#3013) üzenetére


Vartanus
Topikgazda

Akkor lehet némileg túloztam de normál kijelzőolvasási távból is elég élesen és zavaróan világít. Csak nem vesz rá a lélek higy emiatt szervízbe küldjem.

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#3015) Aryon87 válasza szkutyi (#3012) üzenetére


Aryon87
félisten

Delelott ota van meg a felefon, az akksirol meg nem tudok nyilatkozni:N

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#3016) Aryon87 válasza Vartanus (#3014) üzenetére


Aryon87
félisten

Pedig érdemes lenne szervizbe vinni. Engem már a tudat is bosszantana...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#3017) Vartanus válasza Aryon87 (#3016) üzenetére


Vartanus
Topikgazda

Csak félek hogy esetleg enyém is rosszabb állapotban jön vissza a TMX-ből mint amilyen most :F :DDD

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#3018) Aryon87 válasza Vartanus (#3017) üzenetére


Aryon87
félisten

Na igen... :(

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#3019) Kloss válasza Vartanus (#3017) üzenetére


Kloss
őstag

Korábban én is adtam le kijelzőcserére készüléket, egy HTC-t.
Mikor visszakaptam, azt mondtam, soha többé.

(#3020) Vangelis válasza Kloss (#3019) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nekem a n8p-t korrektűl megcsinálták a románok...

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#3021) torok6 válasza Vartanus (#3014) üzenetére


torok6
aktív tag

Az enyémen is van egy 1db pixel hiba beadtam szervizbe nem csináltak vele semmit. Azt írták nem tapasztaltak hibát.

(#3022) Vartanus válasza torok6 (#3021) üzenetére


Vartanus
Topikgazda

Sejtem ez lenne esetemben is, pedig én látom szabad szemmel is mondjuk főleg sötétében és azt is inkább csak AOD-nál, amúgy alig érzékelhető de zavar hogy ha nagyon tűhegy méretben de én látom...Napokig mellőzni legyalulni teló a ROM-ját...hát ha idővel rosszabb lesz esetleg vagy majd gari után elvinni a xiaomiszerviz.hu srácokhoz csak akkor az 54K.

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#3023) torok6 válasza Vartanus (#3022) üzenetére


torok6
aktív tag

Nekem fehér színnél lehet csak látni

(#3024) Vartanus válasza Vangelis (#3020) üzenetére


Vartanus
Topikgazda

Amúgy a TMX nem magyar cég? Csak mert a honlap és bemutatkozés után annsk tűnnek.

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#3025) Vangelis válasza Vartanus (#3024) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nekem emag csináltatta és román cégen kerszetül.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#3026) szita.erno


szita.erno
aktív tag

Hogy tudom az őszes adatot, papokat átmásolni egy Samsung galaxy s20 ultra rá?

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#3027) szkutyi válasza szita.erno (#3026) üzenetére


szkutyi
őstag

Lehet clonozni, csak jól nem jársz vele..inkább új telefonkent állítsd be a samsungot, majd ott jelentkezz be a fiókokban, és.onnan szinkronizalj

(#3028) Viktor0610 válasza szita.erno (#3026) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ha a Samsung a céltelefon, akkor a Smart Switch app kell mindkét telóra.
(Mindig a céltelefon költöztető appja kell, ez a Samsung esetén a Smart Switch.)

Samsung Galaxy A54

(#3029) szita.erno válasza Viktor0610 (#3028) üzenetére


szita.erno
aktív tag

Köszi :R

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#3030) Pepeninho


Pepeninho
őstag

Sziasztok!
Huawei P30 pro kifutotta az idejét. Az alap 11t telefont néztem ki. Fotózásban valamivel szerényebbnek tűnt mikor ma megnéztem. Ez még elfogadható ezért az árért. Bármi más nagy lemondásra kell számítani?
Fontos lenne pl. hogy simán át tudjak költözni rá. Az utolsó Xiaomim az Mi4 volt asszem. Azt ágyon kellett modolgatni, de hamar megváltam tőle, mert csak egy nem beteljesedett ígéretnek tűnt pár hét múlva is.
Válaszokat előre is köszönöm.

Ps4, p30 pro

(#3031) Vartanus válasza Pepeninho (#3030) üzenetére


Vartanus
Topikgazda

Az egy 2014 mobil ahogy látom, amikor még távolról sem volt hazai hivatalos Xiaomi forgalmazás.
Mára már több hivatalos hazai csatorna van teljesen lokalizált rendszerrel és hálózati támogatással. :)
Szerintem simán menni fog a költözés.

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#3032) Pepeninho válasza Vartanus (#3031) üzenetére


Pepeninho
őstag

Akkor elengedtem a márkát. Illetve egy okosórát vettem 5 éve, de ott is voltak problémák. Nem követtem figyelemmel a márka fejlődését. Mindenesetre az itthoni forgalmazás bíztató.
Ezek szerint nem kell megalkudnom semmivel. Általános hibajelensegek esetleg vannak? Mire számítsak?

Ps4, p30 pro

(#3033) Aryon87 válasza Pepeninho (#3032) üzenetére


Aryon87
félisten

En nem talalkoztam hibajelenseggel. Egy bosszanto dologgal kell szamolnod, a messenger chatfej mar nem a regi, hanem valami hulye kocka forma, amit nem lehet csak ugy ide-oda tologatni. Engem idegesit, ki is kapcsoltam. Igaz most 12X-em van, de a 11T is megvan (es lehet marad is egy kis ideig koszonhetoen a Telekom benasaganak :)) )

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#3034) Aryon87


Aryon87
félisten

Egy kerdes. Hol lehet beallitani a rendszer hangszabalyozast? Mert nema modban van a telefon, de a mediatartalmak ugyanugy hanggal mennek.:F
Hangero csuszkan a 3 pontos resz lutri, a hangbeallitasokban se talaltam erre vonatkozo rendes allitasi lehetoseget. Vagy ez mar ilyen Droid 12 ota?

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#3035) Vartanus válasza Pepeninho (#3032) üzenetére


Vartanus
Topikgazda

Egyeseknél volt akkuidő probléma de ez főleg az első MIUI 13/Android 12 ROM esetén volt igaz.
Párunkál van alig/vagy szabadszemmel nem látható pixelhiba, de ezt ha vásárláskor megnézed a kijelzőt bekpcsolva lehet látod és szerintem ez minden OLED/AMOLED használó kijelzős telónál előjöhet, azaz középkategóriától fölfele kb bármelyik márkánál.
1-2 ember kifogásolta az alacsony hangerőt, amit régióváltással meg lehet könnyen kerülni. Kb ennyi. :R

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#3036) Vartanus


Vartanus
Topikgazda

Ma reggel belefutottam egy baromi érdekes jelenségbe a saját 11T-men, amot előtte nem csinált szerintem egyik másik telóm sem:

Nevezetesen arra keltünk, hogy a telóm zenelejátszója teljesen magától elindult :Y :Y Illetve tegnap vacakolt az ujjlenyomat olvasó....Benyeltem valami fasza trójait? :F

[ Szerkesztve ]

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#3037) Viktor0610 válasza Aryon87 (#3034) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez kell neked:

Samsung Galaxy A54

(#3038) Viktor0610 válasza Vartanus (#3036) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem egy ilyen eset után még korai lenne bármit is mondani, de ha több ilyen is van, akkor az már más téma. ;)

Samsung Galaxy A54

(#3039) fm!


fm!
tag

Sziasztok,

már nagyon csereérett a Mi9SE, amivel a legnagyobb problémám, hogy telefonálás közben nincs mobil internet. Két kártya van a telefonban, egyiken dumálok, a másik csak mobilnet.
Tehát ha hívnak, akkor megszakad a másik kártyán az internet, ami elég gáz, mert arról dolgozok, amikor kint vagyok cégnél.

A 11T is ilyen? Köszi a választ előre is.

(#3040) Viktor0610 válasza fm! (#3039) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az a baj, hogy mivel nem dual active a készülék (tehát ha hívás van az egyik kártyán, a másik leesik a hálóról), így igen.
Tehát max. az lehet megoldás, ha a hangalapú kártyádon is van net ÉS VoLTE, akkor a hívás alatt "átveszi" a netet a másik kártyától.

Samsung Galaxy A54

(#3041) beyruth82 válasza fm! (#3039) üzenetére


beyruth82
veterán

Egy kártyát használva biztos, hogy mehet a telefonálás és mobilnetezés is. Két sim esetén szerintem nem lehet, mert az egyik simet lekapcsolja a hálózatról amíg a másikon telefonálsz. A mobilnet meg ugyebár rendes hálózaton történik.Többek között emiatt se lehet két kártyával egyszerre telefonálni, illetve lehet de csak ha a másik wi-fi hívás

(#3042) fm! válasza Viktor0610 (#3040) üzenetére


fm!
tag

Köszi a gyors választ, létezik dual active készülék Xaomi-nál vagy más gyártólnál?

(#3043) Viktor0610 válasza fm! (#3042) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Sehol nincs ilyen tudtommal. :(

Samsung Galaxy A54

(#3044) fm! válasza Viktor0610 (#3043) üzenetére


fm!
tag

Köszi az infót, akkor még filózom a megoldáson, de két telefon mégse kellene, ha már egyszer dual SIM-es...

(#3045) Vartanus válasza Viktor0610 (#3038) üzenetére


Vartanus
Topikgazda

Minden esetre baromi érdekes volt hogy random elindult lezárt képernyővel. Mi Bandem is megnéztem nem-e azzal indítottam el véletlen alvás közben, de a music player vezérlőben nem volt semmi. :F :F

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#3046) Kiki18


Kiki18
őstag

Sziasztok,

Múlthéten vettem egy ilyen csodát, azonban meglepődve tapasztaltam hogy nem működik a gyári hangrögzítő alkalmazás.
Van ennek valami oka, illetve hogyan lehet működésre bírni megfelelően az alkalmazást?
Előre is köszönöm. :R

(#3047) Viktor0610 válasza Kiki18 (#3046) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem használtam eddig, de most kipróbáltam.
Minden engedélyt megadtam neki, simán ment.

Mit tapasztalsz?

Samsung Galaxy A54

(#3048) samu2062 válasza Pepeninho (#3030) üzenetére


samu2062
aktív tag

Arra készülj föl, ha ezt választod, hogy nem valamivel, hanem sokkal fogsz visszalépni kamera terén. Meg sem közelíti a P30 prot, de bizonyos tekintetben, még a P40 Lite-hoz képest is visszalépés volt nekem.
Amúgy nem rossz telefon. Én az előzőről mindent felraktam PC-re, majd onnan másoltam rá erre. Biztos van közvetlen módja is, de így egyből csináltam egy biztonsági mentést is.

(#3049) Viktor0610 válasza samu2062 (#3048) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Jajj, ne már. :))
Azért nen ekkora a különbség.
Teljesen jó ebben is a kanera, de igen, a P30 Próban jobb.

Samsung Galaxy A54

(#3050) Kloss válasza Viktor0610 (#3049) üzenetére


Kloss
őstag

Inkább éjszaka lesz jelentős a különbség.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.