Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) joey04 válasza beyruth82 (#96) üzenetére


joey04
titán

Miért kéne a gyárit venni? Amikor iPhone-t használtam, soha nem használtam semmilyen Apple kiegészítőt, vagyis max azt amit adtak, de venni soha nem vettem semmit. Most ezt húztam be, ezzel lehet tölteni mindent szépen: [link]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#102) atiska007


atiska007
senior tag

"a 6,67 inches, Full HD felbontású AMOLED panel"
1080 x 2400 pixel az fullHD? :F

Mittudomain!

(#103) Donki Hóte válasza atiska007 (#102) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Az 1080 x 2400 pixeles felbontás az nem szabványos, tehát a legjobb valami FHD+ megjelölés lenne rá.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#104) beyruth82 válasza joey04 (#101) üzenetére


beyruth82
veterán

Általában a saját töltési technológiával felszerelt telefonoknál saját gyári töltő képes csak a maximális töltési sebességet kihasználni.Egy 100w-s utángyártott töltő nem fogja úgy tölteni mint a saját 120w-töltője.Ettől függetlenül lehet persze avval is használni, csak ha már van benne ez a gyorstöltési opció akkor érdemes kihasználni is. Mindenképp korrektebb eljárás ha gyárilag alaptartozzékként mellékelik hozza a szupergyors töltőt, mintha azt nekem kellene megvenni 14-50 ezerig bezárólag.

(#105) Donki Hóte válasza beyruth82 (#104) üzenetére


Donki Hóte
veterán

És sajnos a Xiaomi eléggé élen jár a félszabványos töltési megoldások használatában.

Ismerősnek van Redmi Note10 Pro telefonja, amihez 33 W-os gyári töltőt adtak. A telefon a saját 33 W-os töltőjével kb. 1 óra 20 perc alatt töltődik 0 %-ról maximumra, de ha egy 65 W-os Baseus GaN töltővel próbáljuk tölteni, akkor legalább 20 perccel több idő kell a teljes feltöltéshez.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#106) joey04 válasza beyruth82 (#104) üzenetére


joey04
titán

Jobb ha van mellé, csak az árakat lövöd kicsit (nagyon) fölé. Ez 15k de tudom vele tölteni az órát a telefont és akár a laptopot is ha kell. Egyben kell a 100w nem külön. Sima gyorstöltő most van 5k körül is. Ami meg iPhone-nak kell már talán picit olcsóbban is néztem a topikjában. És az pl pont úgy tölti mint a gyári apple töltő drágábban. Nekem meg kell egy ilyen akármit is használok, mert nem akarok magammal több töltőt cipelni, vagy cserélgetni a kábeleket.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#107) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Neked azt, nekem meg a rendes széles látót és s kijelző alatti ujjlenyomat olvasót.... Ettől nem tudnak elszakadni.

(#108) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

az a baj, hogy nekem meg az átlag apuka/anyukának a kamera az fontos.

ellenben nekem meg az átlag apuka/anyukának meg kb 90%nak semmi szüksége 120wattos töltésre. Este rádugom. reggel lehuzom. NIncs szükségem napi 7-8h SOTnál többre. Azt meg a 1.5éves 9T PROm is tudja. Ja ez a 11T+11T PRO meg nemtudja.

KOmolyan visszafejlődés van. Aranyárban. Pedig vártam de marad a 9T PRO.

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#109) pusszycat válasza Dare2Live (#108) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Az a része, h jobban bírja az akku akár 800 ciklust is, nem melegszik töltés közben ezek jó és várt/elvárt újdonságok. A 3 éves rendszer update szintén tárt karokkal várt feature. Viszont de kicsit drágálom pl. a MI 10T-hez viszonyítva.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#110) Dare2Live válasza pusszycat (#109) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Ez nekem marketing. Főleg a 120wattos töltéssel kombinálva.
Plussz ha 3évesen cserélni kell nem visel meg az a 9000Ft. Ennyibe kerül egy Iphone 7 aksi csere. (Ez a tarcsi telom sajnos 0ra merülve volt a szekrényben)

De tegyük fel 4évig is kihuzza az aksi. Nekem ez nem selling point. És az átlag vásárlónak sem.

Ellenben a kamera az fontos. Azon meg brutál elvérzik.

"A 3 éves rendszer update"

Androidon nem. De én most Iphone 13an/pron filozok. Ott a kamera nagyon jó. Ami nekem fontos.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#111) pusszycat válasza Dare2Live (#110) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Igen. Az Iphone 13-ban főleg, a kamera jónak tűnik, ezt mint megrögzött iPhone utáló is elismerem. Ami jó az jó. Nem tudok belekötni. (mint pl. a belogó nagy notch-ba ami továbbra is borzalmas)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#112) Dare2Live válasza pusszycat (#111) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Másik topikból.

[link]
és
[link]

árban a Samsung, xioami.... felnött az almához. Sött ki merem jelenteni, hogy a 250k+os árkategóriában az apple jelenleg egyértelműen jobb ár/értéket ad. Nekem 100%.

-Viszont támogatásban a xioami/samsung sehol nincs az applehez képest.
-Ökosztisztémában a xioami/samsung sehol nincs az applehez képest.

Egy nagy sírás az egész. Egy 9T PROm van. Ha tönkremenne a közel jövőben akárhogy nézem iphone fogja váltani. Ár/értékben az új xioami/samsung... versenyképtelen. (huawei meg totál versenyképtelen enm csak drága de az android a huawei ökoszisztémával egy nem tudok jobbat: szar.)

Hogy a francba jutottunk ide?

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#113) janeszgol válasza Dare2Live (#112) üzenetére


janeszgol
félisten

"Hogy a francba jutottunk ide?"

Hallod pont ezt kerdeztem en is a masik topicban. :)

(#114) Light Yagami válasza Dare2Live (#112) üzenetére


Light Yagami
junior tag

Én ezért váltottam 1 éve almára. :) A pénzedért kapsz 6 év szoftveres támogatást (nem 1.5-2 évet mint Androidon), a legjobb szervizt, normális biztonsági mentést (szóval ha factory resetelni kell, vagy költözöl másikra akkor ugyanazt az állapotot kapod vissza, minden app ugyanabban az állapotban lesz mint az előző telefonon), és szinte nulla akadozást, lassulást. A tök jó kis saját szoftveres szolgáltatásokat is érdemes megemlíteni, mint Apple Music, Apple Arcade (milyen gamer telefonokról beszélünk, amikor iPhone-ra vannak exklúzív teljes játékok reklámok, in-app vásárlások nélkül?), Apple TV+, Podcasts, stb-stb. Sokkal többet kapsz a pénzedért, mint más gyártónál. Ár-érték arányban egy alap iPhone mindent ver.

(#115) beyruth82 válasza Dare2Live (#112) üzenetére


beyruth82
veterán

Azért a 256-os iphone 13 375 ezer ft és nem 300 ezer. Ár/érték bajnoknak még mindig nem mondható az iphone. Aki a google ökoszisztémával van összenőve már 10 éve annak nehéz átállni az ios-ra.Én képtelen lennék rá szerintem.

(#116) Graphics válasza Dare2Live (#112) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

De amúgy direkt írod el a Xiaomi nevét Xioami-ra?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#117) Dare2Live válasza beyruth82 (#115) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Ebben a kategóriában én így látom. Jó nekem elég a 128GBs verzió nem is néztem másnak az árát.

Mért lenne nehéz az átállás? Nekem pl a gmail, gdrive, gmaps, gphots kombó ami must have. Ez mind van IPhonen. Mint ahogy minden app amit használok kb pepitában uaz.

@Graphics hubazz. :Y jó szoltál.

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#118) npnp


npnp
tag

A német Amazonon a Xiaomi 11T 8/256 554 EUR

(#119) mjani1172 válasza beyruth82 (#115) üzenetére


mjani1172
addikt

Nem ez a lényeg, hanem a tendencia.
Amikor megjelent az első iphone akkor számomra nagyon drágának, szinte elérhetetlennek tűnt, a töredékért vettem androidot. Most meg az olcsó gyártó nem csúcskategóriás terméke, nagyon is középszerű tulajdonságokkal, gyenge szoftveres támogatással.,(majd mehet rá az indiai vagy eu rom, ennyi pénzért bütyköljem persze) árban már nincs tőle messze.Ezek a modellek, ha marad ez az ár, akkor eladhatatlanok lesznek.

[ Szerkesztve ]

(#120) snecizero


snecizero
senior tag

17 perc alatt 100 % !!! :Y :Y :Y

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#121) Noukoum válasza Dare2Live (#112) üzenetére


Noukoum
veterán

Azért eléggé leegyszerűsíted az összehasonlítást. Néhány dologban nagyon csúnyán elveri a Xiaomi 11t pro az iPhone 13-at, ezt is illik megemlíteni. Pl.:
Kezdjük ott hogy teljesen más méretkategória. Jelenleg a trend a nagy telefonoknak kedvez, nem véletlen hogy ha az almánál akarsz tepsit akkor csak a 13 pro max van. Akkor fizessen a vásárló rendesen, nincs más lehetősége. Tehát a vásárlók zömének a Xiaomi lesz a jobb méret, mert iPhoneból ennél csak jóval drágábban tudsz venni.
Normál dual sim van benne, Magyarországon ezt nem kell részleteznem.
Kijelző 120hz, nincs notch.
Usb type c, infraport
Ujjlenyomatolvasó kovidos időkben
120w gyorstöltés
Szerintem annyi változott hogy az elmúlt évekhez képest egész egyszerűen összemérhető egy android felsőkategória és egy iphone. És sokszor van olyan eset amikor azt fogja mondani az ember hogy figyelj neked határozottan iphone a jobb vétel. Mert van amit abba beleraktak, a xiaomiba meg nem.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#122) Kolondrum válasza hroberto (#22) üzenetére


Kolondrum
félisten

GSM aréna összesítő óraszáma alapján a 11i-nél is gyatrább, amit wnno főleg ezért adtam el. Szóval gáz... Majd jönnek tesztek és kiderül, de a 120W miatt gyanítom az üzemidő szr. Mindenki azt hiszi ez a jó út, rühellem a gyakori töltést, főleg mert szeretem normálisan használni az akkut és kb 40-90 között használni nem gyorsan tölteni.

(#123) jonnyjoker01 válasza Kolondrum (#122) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

5000 mAh-s akksinak elégnek kell lennie. 120W töltés csak egy plusz pont.

Üdv. Johnny

(#124) beyruth82 válasza Kolondrum (#122) üzenetére


beyruth82
veterán

40-90 között hasznalva csak az akku kapacitásának a felét használod ki aztán már töltöd is.Sűrűbben töltöd sokkal mintha teljesen kihasználnád vagy legalább 100-20 között.Többet vesztesz a vámon mint amit nyersz a réven.

(#125) Dare2Live válasza jonnyjoker01 (#123) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

tesztek alapján kifejezetten gyenge lett a 11T "aksiban". Egy 10T hez képest 25-30%al bírja gyengébben. Heavy usereknek ez pont azt jelenti, hogy nem bír ki egy napot.
Nagyon nagy a visszalépés aksiban. Illetve aksiban nem. Üzemidőben. :W

De ugyanígy kamerában is komoly a visszalépés. Fotó és video szinten annyit tud :Y mint egy 90.000Fts redmi note 10 pro. Míg ugye a 10T pro fotó/videoban az élvonalban volt.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#126) Dare2Live válasza Noukoum (#121) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Méretkategória az nem elverés. Az döntés. Esetleg izlés. Nálam pl már egy 6.1" kijelzős telefon is nagy. Uígy a nocs is.

A többi felsorolásod meg ott bukik meg, hogy baromi drága. Ha mondjuk 200Kért adnák a prot. De akkor sem. Az eldője! a 10T PRO is agyonveri!

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#127) mjani1172 válasza Dare2Live (#126) üzenetére


mjani1172
addikt

Pedig ez az igazi fejlődés.
Jót olcsón eladni nem nagy kunszt.
De gyengét drágán,az már valami!

(#128) beyruth82 válasza Dare2Live (#125) üzenetére


beyruth82
veterán

Tudsz linkelni 11T Pro aksi teszteket?Kivancsi lennék a kijelzőidőkre.En nem igazan talaltam.

(#129) RoBos


RoBos
senior tag

Xiaomi 11T series gets AI Virtual Smart Sensor, no dedicated proximity sensor required ;)

(#130) Dare2Live válasza beyruth82 (#128) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

gsmarenan kint a teszt.

btw ők a lehetőséghez képest nagyon objektív/hasonlíthatóan csinálják az aku tesztet. [link]

A jelenlegi szituban nekem egyértelmű, hogy sokkal-sokkal jobb vétel egy 10T PRO. De akit pl a kamera érdekel és nem power gamer a redmi note 10 PROval is brutál jobban jár. Ugyanazt megkapja csak nem 300.000Ftért hanem 100.000Ftért.
A 11T PRO nekem még 200.000Ftért is csak egy átverés vicc. A 10T PRO uennyiért sokkal jobb.

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#131) Noukoum válasza Dare2Live (#126) üzenetére


Noukoum
veterán

De de. A méretkategória nagyon fontos. Ha nem lenne akkor lenne iphone 13 max modell ugyanannyiért mint a 13 mini :)
Mi az hogy baromi drága? Az mit jelent? Az iphone 13 nem drága 60hz-es kijelzővel, 20-25 wattos töltéssel, lightning kábellel?
[link] Igen, nagyon agyonveri. :N

Egyébként a mi 11t pro 700euró bruttó, az iphone 13 900+ euró bruttó. Nem is egy árszinten vannak.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#132) Dare2Live válasza Noukoum (#131) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Nem azt mondtam nem fontos.

Igen nekem/sztem a 10T PRO agyonveri a 11T PROt. Nem csak mert a 10T PRO sokkal olcsobb hanem azért is mert sokkal jobb a kamera és az aksi. Én a 120wattos töltésre nem hörgök. A 11T tulajok megértem ha igen mert amilyen szar az aksiidő a 11Tben érthető... :C

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#133) Graphics válasza Dare2Live (#130) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A REdmi Note 10 Pro-t se lehet már lassan kapni( mondjuk 732-vel nem is venném meg)
, nemhogy Mi 10T Pro-t... :)

Az üzemidőt meg egy dolog, ha olyan helyen vagy elég nagy szívás tud lenni.

Hozzáteszem Snapdragon 888-cal nem vennék készüléket, de érdekes a 11T Pro-ban a melegedéssel sincs gond. Fogyasztani viszont biztos fog ez is.

A 11T-ben viszont nincs 120W-os gyorstöltés, szóval ezt kicsit elnézted :)
Célszerű alaposan elolvasni, mielőtt be szeretne szólni az ember :D

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#134) beyruth82 válasza Dare2Live (#132) üzenetére


beyruth82
veterán

Specifikációk alapján azért a kamera sokkal jobbnak nem mondható.Persze majd a teszt eldönti de én csak rekeszérték különbségeket látok.Főkamera pl 108 megapixel csak az egyiknel 1.7 másiknál 1.8 a rekeszérték.Masodik kam 8 és 13 megapixel de az előbbinél jobb a rekeszérték.Harmadik kamera ugyan az. 11T pro dual ledes villanóval és hdr10+ videós kepesseggel is bír amivel a 10T pro nem. Szelfikamra mondhatjuk spec alapján jobbnak tűnik valóban a 10t pronál.Mindenesetre a fotós tesztek majd eldöntik. Viszont minden másban az aksin kívül jobb a 11T pro. A töltés viszont ellensúlyozza a teljesítményt is Ha 17 perc alatt fel lehet tölteni az azt jelenti nagyjából 8-9 perc alatt 50%-ot lehet bele pumpálni. Ez nagyon rövid idő. Azt nem mondom hogy megéri a dupla árat(kb sztem a duplájába fog kerülni a 11t pro a 10t pro-nak) de mindenképp lépett előre a telefon sok tekintetben agyon pedig semmiben sem veri az előd az utódot.

[ Szerkesztve ]

(#135) Graphics válasza Dare2Live (#130) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

220 ezer volt a Mi 10T Pro hazai ára a forgalmazás kezdetekor :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#136) Kolondrum válasza jonnyjoker01 (#123) üzenetére


Kolondrum
félisten

Azt látom, hogy nagyon reklámozzák az akkut meg a 120W-ot. Miközben a kamera sem épp szuper és a többi. Az akku mAh értéke is ilyen. Lehetne 4600 is ha a háttér nem zabál sokat. Itt viszont van egy sn888 és egy 120Hz-s 1000nit (max) kijelző. A valós teszteken majd kiderül mit tud, de az a tippem nem megy el sokat.

Dare2Live! Éppen ezért várok vele, majd ha lesznek akku tesztek is. Itthon amúgy is később jelenik meg. Bár úgy érzem ezt is elengedem és marad a poco f2.

(#137) Emericus Max válasza Light Yagami (#81) üzenetére


Emericus Max
tag

Én a Xiaomi-t azért nem nevezném kicsi gyártónak.
Globális szinten nem éppen a második helyet foglalják el?
Már rég nem dzsunka.
Pl. most ugye grafén alapú akksival is ők jöttek először ki a piacra meg 120W-os töltővel is. Ez most nem a koppintás kategória...

Szóval gondolom pontosabban arra gondoltál, hogy az Apple és a Samsung, mint a Xiaomi jelenlegi legnagyobb konkurensei, mikor fognak ilyen technológiával piacra dobni vmit?

(#138) =Mentor= válasza Emericus Max (#137) üzenetére


=Mentor=
őstag

Pontosan, sőt Európában már piacvezetők!

(#139) jonnyjoker01 válasza Dare2Live (#125) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

A 11T Pro-ról volt szó, nem a 11T-ről. 11T-ben Dimensity 1200 van, aminek szarabb a fogyasztása, mint a Snapi 888-nak.

Mindezt úgy, hogy a 888 sem az üzemidőről híres. :U

#130-as kommentedre: ugyanígy látom én is, csak még extrémebben... 9T Pro-m van jelenleg (2 éve), de nem fogom leváltani semmire, nyúzom tovább. Teljesen el vannak szállva a mai telefonok árai, majd ha bedöglik a telefon, veszek használtan valamit :( 10T Pro sem lenne nagy előrelépés...

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#140) Omis válasza kbyte1024 (#15) üzenetére


Omis
senior tag

Aki nem bírja kivárni hogy legyen itthon (akinek van kint ismerőse vagy rokona )
Hajrá [link] :DD

(#141) Speedy007


Speedy007
őstag

Azért gáz hogy nem tudtak nagyobbat gurítani mint a MI 10T Pro és a MI 10T.. Szép és jó a hiper szuper töltés csak kérdés hogy a grafén akksi ellenére mennyire degradálódik illetve mivel ez is Redmi telefon át cimkézve elő jön e a Poco F2 Pro betegsége ami egyre több figyelmet kap hogy a töltő panel a telefonban megadja magát mivel tönkre megy egy idő után a 33W-tal való töltés miatt.. Kamera papíron gyengébbnek tűnik/hat mint az előd, üzemmidő sem lesz acélos ki indulva a 11 és a 11 Pro tulajok tapasztalataiból. Bele estek ők is abba a körforgásba mint a Samsung Galaxy S szériával illetve az IPhone hogy nem sok különbség van az előd és az utód között így nem igazán éri meg váltani

(#142) Noukoum válasza Speedy007 (#141) üzenetére


Noukoum
veterán

Nyilván a gyorstöltés miatt mennek tönkre az usb panelok..
10 év múlva is kérdés lesz mennyire degradálódik az aksi, azoknak akik nem nyitják ki a szemüket.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#143) -=RelakS=- válasza Nekton (#50) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

power delivery rev 3.1 1.1 már tud olyat, hogy 48V / 5A
Lehet, hogy ezen a vonalon indultak el

Mind1, egy kép alapján úgy látszik, hogy nem ezt az irányt követték

[ Szerkesztve ]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#144) jonnyjoker01 válasza Speedy007 (#141) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Labor körülmények között 60%-kal tartósabb a grafénos megoldás mint a sima (állítólag a prezi szerint). Na de hogy ezt most 120W gyorstöltéssel tesztelték vagy anélkül az egy nagyon jó kérdés.:DD

Üdv. Johnny

(#145) pusszycat válasza jonnyjoker01 (#144) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Lehet hogy jobb 60% mert a nem grafén akku meg nem bírja, túl melegszik, beadja a kulcsot.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#146) Graphics válasza jonnyjoker01 (#144) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Viszont jó hír, hogy nem feltétlenül kell csak ezzel tölteni.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#147) pusszycat válasza Graphics (#146) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Arról meg nem is beszélve, h a MIUI 13-ban állítható lesz a töltés erőssége. Ez hiányzik jelenleg.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#148) klaya86 válasza Speedy007 (#141) üzenetére


klaya86
senior tag

Poco F2 prom van közel egy éve. Csak a gyári 33w töltővel töltöm, sokszor éjjel is azon csüng. Semmi baja sem a csatinak,sem az aksinak. Nem tudom, honnan szeded ezt a marhaságot. Egyetlen fórumon (magyar/külföldi) sem olvastam még, hogy bármilyen széria hibája lenne a Poco F2 pronak, töltő csati meg főleg. Nyilván előfordul,mint minden más típusnál hardveres hiba, de szó sincs töltő csatlakozó széria hibáról.

(#149) Speedy007 válasza klaya86 (#148) üzenetére


Speedy007
őstag

Nem marhaság, Komáromi Attila a Xiaomi guru osztotta meg FB-n elmondása szerint még a külföldi fórumokon is fel-fel bukkanak róla témák.

(#150) walakyb válasza Y72 (#91) üzenetére


walakyb
aktív tag

Nagyon mokas az írásod, főleg, hogy legalábbis azt sugallod, hogy évek óta használod (nem ezt akarom megkérdőjelezni).
Első kanyarban ott a témák alkalmazás, az ott lévő nagyon sok ezer témából erősen kétlem, hogy egy értelmeset se találsz, főleg annak tükrében, hogy darabokból is össze lehet rakni, egyik témából az ikonok, másikból a háttér, stb
És ha ez véletlenül nem lenne elég, több tucat alternatív rombol lehet válogatni, ráadásul nem is kell doktori a feltevéséhez...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.