Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1851) beyruth82 válasza laci1892 (#1849) üzenetére


beyruth82
veterán

Akkor neked 11T-n lett olyan rossz mint nekem a Pro-n.Most wifivel kb 5 óra a kijelzőidőm, mobilnettel meg már 4 óra sincs meg 😃
Ok feltölt a teló 15 perc alatt, de (ahogy te se) nem tudok én se 0-24-ben konnektorközelben lenni.De neked brutális a teljesítménycsökkenés.Az baj hogy nincs hardveres hiba nálad (se). Ez szoftveres.Nem tudom a telekom hogy kezeli a panaszokat, de ha nem jelentkezik tömegesen a probléma akkor lehet egyedi esetnek tekintik majd és nem csinálnak semmit.

(#1852) szkutyi válasza laci1892 (#1849) üzenetére


szkutyi
őstag

Factory reset után hogy ment a telefon indítás?valahonnan clonoztad, vagy új telefonkent allitottad be?

(#1853) szkutyi válasza beyruth82 (#1851) üzenetére


szkutyi
őstag

Nekem most.ilyen:D

(#1854) beyruth82 válasza szkutyi (#1853) üzenetére


beyruth82
veterán

Ez nagyon jó. Ilyen ütemben simán kijönne a 10 óras kijelzőidő 0-ig.Hihetetlen milyen különbség van a te es az én telefonom között, pedig ugyan az a tipus

(#1855) szkutyi válasza beyruth82 (#1854) üzenetére


szkutyi
őstag

De nem fog....6 óra kb 10%ig...wifin talán 8

(#1856) Vartanus válasza szkutyi (#1853) üzenetére


Vartanus
Topikgazda

11T és MIUI 13 esetén mobilnet, 1 vagy 2 sim, 60 vagy 120hz ? :)

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#1857) laci1892 válasza Vartanus (#1850) üzenetére


laci1892
senior tag

Nem is kifejezetten a márka ellen szólt ez a dolog. Gyanítom nálam lesz valami szoftveres gond. :(

Factory reset után egyébként új telefonként lett beállítva.

(#1858) Vartanus válasza laci1892 (#1841) üzenetére


Vartanus
Topikgazda

Jelenlegi sw verzión megnézted az Accubatteryt?

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#1859) laci1892


laci1892
senior tag

Ma tettem csak fel, egyenlőre nem mutat semmit. De amúgy kötve hiszem hogy 3 nap alatt ennyit romlana :Y :F

(#1860) Vartanus válasza laci1892 (#1859) üzenetére


Vartanus
Topikgazda

Nem volt semmi fura kelenség töltéskor, véletlen sem lehetett rövidzárlat, statikus kisülés?
Bocsi ha hülyeségket kérdezek csak próbálom én is kiszürni.

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#1861) atosan válasza laci1892 (#1859) üzenetére


atosan
addikt

Nálam csak két hete van a telefon, de nekem is sokat romlott az üzemidő. Én is fr-en gondolkodok, csak lelkierőm nincs hozzá.
11T, csak mobilnet, térerő mindig jó, 60 herz. 12-vel ugyan ilyen használatnál 6-7 óra SOT meg szokott lenni.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#1862) Vartanus válasza atosan (#1861) üzenetére


Vartanus
Topikgazda

Akkor a MIUI 13 11T-n gajra vágja az üzemidöt?

Esetleg írhatnátok a visszajelzés appban egy visszajelzést hogy a gyártó megkapja a jelzést hogy vannak gondok.

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#1863) laci1892 válasza atosan (#1861) üzenetére


laci1892
senior tag

Nálam is ugyanez a baj 😅🤙
Végig kéne zongorázni megint a resetet. Talán majd a hosszú hétvége alatt.
Magával a telefonnal amúgy nem lenne bajom, mint az már korábban is mondtam. A fenntartásaim is 100%-ban szoftveres eredetű volt.

Megint hasonlóba futottam bele valószínűleg.
Nekem előzőleg Samsung-nal illetve még anno oneplus-nál volt ilyen. De ott az Fr nagyrészt mindig segített.

Majd veszek még egy levegőt aztán lehet neki esek utoljára egyszer. Ha Akkor sem oké, megkérdezem a Telekomos hölgyikét hogy, ilyenesetben mit tudnak mondani.

( Bár félek hogy semmit... Érdemben ) :C

(#1864) laci1892 válasza Vartanus (#1862) üzenetére


laci1892
senior tag

Egyenlőre nálam úgyfest igen. De veszek majd egy mély lélegzetet és újból törlök mindent / reset. Hátha beakadt a szoftver.

Mindenesetre Szerintem - szerintem - frissítés után alapból érdemes egy visszaállítást csinálni

(#1865) Vartanus válasza laci1892 (#1864) üzenetére


Vartanus
Topikgazda

Próbáld meg majd azt is hogy Recovery Full wipe cache delete után újratelepíted a MIUi 13-at azon opciókból amiket fentebb említettünk mert valami be/összeakad ha csak valahogy nem nyírtad ki az akksit ami eléggé kizárt.

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#1866) szkutyi


szkutyi
őstag

Na..
11T pro. Mintha a kijelző dupla annyit fogyasztana, mint frissítés előtt....

(#1867) Vartanus válasza szkutyi (#1866) üzenetére


Vartanus
Topikgazda

Akkor a T és T Pro estén is valami félrement a MIUI 13-al és feltételezem nem az a pár extra funkció miatt ami bekerült a rendszerbe. :/

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#1868) szkutyi válasza Vartanus (#1867) üzenetére


szkutyi
őstag

Még abban bízom hogy ez csak béta....

(#1869) laci1892 válasza szkutyi (#1868) üzenetére


laci1892
senior tag

Hátha maga a telefon kínálta fel, és nem vagy pilot tag, akkor csak nem béta, nem?

Most pénteken amúgy csinálok egy resetet aztán meglátjuk mi lesz. Megint. :U

(#1870) szkutyi válasza laci1892 (#1869) üzenetére


szkutyi
őstag

De új telefonkent állítsd be....

(#1871) laci1892 válasza szkutyi (#1870) üzenetére


laci1892
senior tag

Bízom benne ez volt a hiba amúgy... :F

(#1872) Exelsior


Exelsior
senior tag

Sziasztok, ide irok hátha tudtok segíteni hogy a MIUI 13 DYNAMIC WIDGETS hogy lehetne előcsalogatni. 13.0.5. SKKEUXM ROM van fent rá lehet valahogy tenni ezt V13.0.1.0.SKKMIXM mert ezen meg elvileg Mükénének az új dolgok.

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

(#1873) szkutyi válasza laci1892 (#1871) üzenetére


szkutyi
őstag

Eddig ilyen a.mai.nap.mobilnet 60hz [kép]

(#1874) beyruth82 válasza szkutyi (#1873) üzenetére


beyruth82
veterán

Csak mobilnet volt, semmi wifi?

(#1875) szkutyi válasza beyruth82 (#1874) üzenetére


szkutyi
őstag

Reggel volt 40 perc wifi

(#1876) beyruth82 válasza szkutyi (#1875) üzenetére


beyruth82
veterán

Akkor ez nem rossz.A 6 óra kijönne.

Más.

Közben megjött a fogyasztóvédelem válasza a panaszomra is.Leírták, hogy az elállási jog a termék készhezvételétől számít (tehat nem a szerződés hosszabbítastól) és vagy forduljak bírósághoz, vagy a békéltető testülethez. Ők tehát nem intézkednek. Persze mar beletörödtem az egeszbe és nem akarok elállni a vásárlastól, ráadasul a termeket is használom, de tovabb viszem az ügyet mert szeretném ha nyílvanos levél formájában bocsanatot kernének amiért korlátoztak a jogaim gyakorlásában valamint írják at az ászf-jüket hogy az szinkronba legyen a magyar törvényekkel. Ki tudja hány embert küldtek mar el erre hivatkozva.....

[ Szerkesztve ]

(#1877) szkutyi válasza beyruth82 (#1876) üzenetére


szkutyi
őstag

Hát...eddig 20% és 6ora kijelző idő volt..most 10% és 6ora lett ...de 60hz...most 3 accu appot rá kukdtem. ..telo szerint dupla annyit fogyazst a kijelző mint update előtt.
Amúgy teljesen jogos a felháborodássod..én a samsungot csináltam ki, mert hülyének akartak nézni egy tv-vel

(#1878) zermi


zermi
aktív tag

Telekomtól vásárolt készülék 11t, miui verziónál megtekintve a verzió szám így kezdődik RK, ez alapján mi egy orosz kaptunk a telóra

(#1879) polman


polman
tag

Nekem még mindig nem jött frissítés. Nem értem mi ez a nagy különbség hogy valakinek már rég megjött

(#1880) szkutyi válasza polman (#1879) üzenetére


szkutyi
őstag

Szerintem a béta program miatt...

(#1881) Omis válasza polman (#1879) üzenetére


Omis
senior tag

Nekem sem még,és én is azt mondom hogy a béta program miatt mivel ami most van rom az mi pilot,és aki nem regisztrált mégis megkapta csupán véletlen.

(#1882) atosan válasza zermi (#1878) üzenetére


atosan
addikt

Ha úgy kezdődik, az jó RKWEUXM, gondolom. R=android verzió 11, KW=modell (11T), EU=régió.

Maine coon

(#1883) osonte


osonte
senior tag

Én is visszatettem a sima 11T-re az EEA szoftvert Miui 13-al és romlott a képernyőidőm, egész nap használom a telefont a munkahelyen és még így is 60%-ra merül (árazok, fotózok). Két nap után teszem töltőre, viszont kevesebb kijelzőidőt ír ki, mint előtte... Van még mit optimalizálni rajta, de a lényeg, hogy így sem gáz.

(#1884) énvagyokaz^^


énvagyokaz^^
tag

[kép]
11T pro, 60 hz, WiFi mobilnet vegyesen, és mivel melóba vagyok, elég szar a térerő, Csóri egész nap ugrált 2g 3g 4g között :) szerintem nemrossz, fényerő átlag 60-70%, de volt sokat maxon is, volt benne kB 30-40 perc játék, rengeteg Facebook és Chrome.
Viszont 10 % körül érezhetően jobban merül.

(#1885) szkutyi válasza énvagyokaz^^ (#1884) üzenetére


szkutyi
őstag

Ne basszus..ez kurvajooo.
Nekünk miért nincs ilyen jó???
Egyébként..
Két tört akku program szerint mai képernyő időm 65 perc..telefon szerint csak 50 perc...

(#1886) énvagyokaz^^ válasza szkutyi (#1885) üzenetére


énvagyokaz^^
tag

Jó a kérdés, fogalmam sincs mi lehet a baj.. Pedig én csak simán feldobta a frissítést megcsinálta és ennyi volt. Se egy vissza állítás se semmi nem volt... Ha ilyen 7-8 órákat tud hozni, nekem ez bőven jó.

(#1887) Omis


Omis
senior tag

En mondtam hogy ez az egész egy nagy Katyvasz 😁😁,
Majd javul..csak nem kéne hetente új telefonokat kiadni aztán lehet normális hardver lenne alatta.

(#1888) laci1892 válasza Omis (#1887) üzenetére


laci1892
senior tag

:R

(#1889) szkutyi válasza Omis (#1887) üzenetére


szkutyi
őstag

A szoft a gond...agyAlok mit lehetne ez helyett venni...elég magasan van nálam a mérce....

(#1890) beyruth82 válasza szkutyi (#1889) üzenetére


beyruth82
veterán

Én is

(#1891) szkutyi válasza beyruth82 (#1890) üzenetére


szkutyi
őstag

És???

(#1892) Omis válasza szkutyi (#1889) üzenetére


Omis
senior tag

Hát ha nagyon akarsz váltani ott a 12 pro lassan úgyis érkezik snapi 888+ ami hátha jobban fogyaszt

(#1893) beyruth82 válasza szkutyi (#1891) üzenetére


beyruth82
veterán

Oneplusra visszamegyek.2 évig azon voltam ezelőtt. Lehet fapados és buta a felületük mint a tök, de legalább semmilyen szoftveres baki nincsen soha.

(#1894) szkutyi válasza Omis (#1892) üzenetére


szkutyi
őstag

Itt nem a fogyasztás a gond...az csak kifogás...

(#1895) szkutyi


szkutyi
őstag

Jelenleg 120hz 3 óra kijelző idő és 60%on vagyok

(#1896) Omis válasza szkutyi (#1895) üzenetére


Omis
senior tag

Akkor ebből max lesz öt és fél óra.

(#1897) szkutyi válasza Omis (#1896) üzenetére


szkutyi
őstag

Majd írok:D

(#1898) RFB


RFB
csendes tag

Nálam így alakult tegnap óta:

(#1899) beyruth82 válasza szkutyi (#1895) üzenetére


beyruth82
veterán

Hát ez az.Ha mobilneten annyit bírna mint wifin (7 órák megvannak nagyrészt) akkor egy szavam nem lenne de az hogy nálam mobilneten nem bír ki egy napot egy feltöltéssel és max 4 óra kijelzőidőt hozza az botrány. Nem tudom rendesen használni a telót ha nem vagyok konnektorközelben mert félő, hogy lemerül.Nem hasznalhatom az 5g-t mert akkor 2 óra alatt lemerülne a teló. Mi lenne ha navigaciót is kéne használnom munkahoz?Óránként kéne tölteni? Én már a 6 órával is kiegyeznék mobilneten, de az enyém még azt se tudja.

(#1900) laci1892 válasza Omis (#1892) üzenetére


laci1892
senior tag

Őszintén szólva nem tudom hogy valaha a jövőben szeretnék Xiaomit... :D Gondolom azt is ilyen nagyszerűen fogják szoftveresen támogatni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.