Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1401) CSD-Man válasza Vartanus (#1399) üzenetére


CSD-Man
csendes tag

Hali!
Én is Telekomos vagyok, és sosem látom az ikont... Elvileg a szolgáltatónál és telón is be van kapcsolva. Keresgéltem korábban az oldalukon és van egy ilyen: [link] Magyarul, ha nem náluk veszed a telót akkor bukta... én itt el is engedtem.
A VoWifi viszont megy gond nélkül és ott a GYIK-ben sincs ilyen feltétel.

(#1402) riczer


riczer
tag

2021.10.1.Biztonsági frissítés ami már vicc! Lassan négy hónapja nem ad ki a xiaomi frissítést a telefonra. Pedig a Google havonta adja ki.

(#1403) szkutyi válasza riczer (#1402) üzenetére


szkutyi
őstag

Nekem decemberi

(#1404) osonte válasza riczer (#1402) üzenetére


osonte
senior tag

Nálad elakadt valami: link .
Decemberben mindegyik rom frissült, ha minden rendben: link .

(#1405) szkutyi


szkutyi
őstag

(#1406) floratm válasza riczer (#1402) üzenetére


floratm
senior tag

Pixelbe most épp a wifit probálják megszerelni

(#1407) Omis


Omis
senior tag

Nekem is. 11tp

(#1408) szkutyi válasza Magiboy (#1394) üzenetére


szkutyi
őstag

Hali.ma fix fényerővel nyomtam, mindig annyival amennyi nekem kényelmes, volt 2 óra max fényerővel,. Többi közepes..így 6.5 órát bírt.persze egész nap mobilnet.:)

(#1409) zoli121 válasza szkutyi (#1408) üzenetére


zoli121
aktív tag

11T?

Ha nem áll lángokban a számítógép, akkor szoftverproblémáról lehet szó./// GTA Social Club : zoli1233 Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/zoli121

(#1410) torok6


torok6
aktív tag

Az vicces hogy a Redmi Note 10 Pro-ra már megjelent a MIUI 13 EU Globálra pedig nincs is egy szinten a 11T Pro-val :(

(#1411) szkutyi válasza zoli121 (#1409) üzenetére


szkutyi
őstag

PRO

(#1412) Magiboy válasza szkutyi (#1408) üzenetére


Magiboy
tag

Ahogy írtam ez sok mindentől függ.Pl ma az enyém 11t 3 órája húztam le a töltőről és igaz csak 11% ment le de csak 20perc a képernyő időm,tehát ha igy haladok ezzel a fogyasztással körülbelül 3;30 lenne a képernyő időm mire le merülne a telom.De ahogy már megírtam párszor ez sok mindentől függ

Legyen hitetek szerint

(#1413) szkutyi válasza Magiboy (#1412) üzenetére


szkutyi
őstag

Az szep.

(#1414) Omis


Omis
senior tag

Az hát ..vicc az egész ,főleg hogy lehet is rá külön előjegyezni..
Majd jön nyugi.

(#1415) riczer válasza osonte (#1404) üzenetére


riczer
tag

Lehet azért mert Telekomos vagyok.

(#1416) Omis válasza riczer (#1415) üzenetére


Omis
senior tag

nincs hozzá köze hogy szolgáltatós,
vagy sem.

(#1417) beyruth82 válasza Omis (#1416) üzenetére


beyruth82
veterán

Állítólag van, én is azt hallottam. Persze én is laikus vagyok a témában.

[ Szerkesztve ]

(#1418) osonte válasza riczer (#1415) üzenetére


osonte
senior tag

Milyen MIUI-verziód van ("A telefonról" oldal közepén, a zárójeles résszel együtt)?

Nincs Telekomos szoftver (Samsungnál pl. van, de itt nincs ilyen), ezek vannak:
Globál, EEA (EU), Orosz, Tajvan, Indonéz, Török.
Az első kettő közül van valamelyik a telefonodon.

Ezek a sima 11T-re érvényesek, de Pro-ra sincs Telekomos szoftver.

[ Szerkesztve ]

(#1419) riczer válasza osonte (#1418) üzenetére


riczer
tag

Ez van fent.

(#1420) floratm


floratm
senior tag

Enyémen pannonos szoftver van :DD

(#1421) osonte válasza riczer (#1419) üzenetére


osonte
senior tag

Igen ez a Xiaomi sara, nem tudom minek adta ki ezt a köztes szoftvert! Jelenleg erről lehet csak frissíteni: V12.5.6.0.RKWEUXM -> V12.5.8.0.RKWEUXM.

Pont másnak is ez volt korábban a problémája... Illetve én is belefutottam ebbe (12.5.7.0), nekem sem frissült. Mondjuk én újraflasheltem az egész romot és Indonézra váltottam, ami azóta magától is frissült.

Rá lehetne flashelni a V12.5.8.0 verziót, de törlődik minden és azt Te nem akarod szerintem, illetve sok mindent kell csinálni hozzá. :((

Reméljük a MIUI 13 megoldja és minden a helyére kerül Nálad is. Gondolom tudnak a problémáról, bár nem kapkodnak a megoldással.

(#1422) laci1892 válasza riczer (#1415) üzenetére


laci1892
senior tag

Hálózat függetlenül szar a frissítés. Jövő hétig jön gondolom másik 5-6 készülék bejelentés. Közben valahol majd emlékezni fognak erre a telefonra is, meg az ígéretre hogy frissíteni fogják. De hát őket is meglehet érteni.

Ha havi 2-3 új telefon jelenik meg a portfólióba nehéz a frissítésekre is figyelni. ;]

(#1423) laci1892 válasza riczer (#1419) üzenetére


laci1892
senior tag

[link]

Egyébként innen letudod szedni a 12.5.8 Update-t. Bár alapvetően nincs jelentősége a dolognak. Decemberi frissítés. Áprilisig van idő a januári frissítésre. :C

(#1424) zoli121


zoli121
aktív tag

Sziasztok!

Sokat vacilláltam de végül a 11T -t vásároltam meg :)

Ha nem áll lángokban a számítógép, akkor szoftverproblémáról lehet szó./// GTA Social Club : zoli1233 Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/zoli121

(#1425) Vangelis válasza zoli121 (#1424) üzenetére


Vangelis
nagyúr

grat..

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#1426) osonte válasza zoli121 (#1424) üzenetére


osonte
senior tag

Majd írd meg, hogy miről váltottál és hogy mennyire vált be. Persze csak amikor már lesz vele tapasztalatod.
Jó használatot hozzá! :)

(#1427) beyruth82 válasza zoli121 (#1424) üzenetére


beyruth82
veterán

Azt nagyon jól tetted

(#1428) zoli121 válasza osonte (#1426) üzenetére


zoli121
aktív tag

Redmi note 6 Pro-t váltott egy Oneplus 8T. Nem tudom mi történt de egyik pillanatról a másikra kikapcsolt és sehogy nem tudtad visszakapcsolni. Utána megint a Note 6 pro állt szolgálatba (mai napig :)) ) Redmi Note 2-nél nem volt jó tapasztalatom a Mediatek procival (de az már régen volt). Itt viszont mérlegeltem, hogy a Pro verzió megér-e +60000Ft -ot de úgy láttam, hogy nem :) Döntésben a fórum és az itt lévő fórumtársak sokat segítettek szóval köszönöm :R

u.i: nekem az android biztonsági frissítésem 2021.09.01-es. Frissítést nem talált

[ Szerkesztve ]

Ha nem áll lángokban a számítógép, akkor szoftverproblémáról lehet szó./// GTA Social Club : zoli1233 Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/zoli121

(#1429) beyruth82 válasza zoli121 (#1428) üzenetére


beyruth82
veterán

Redmi note 2 nekem is volt és borzalmasan gyorsan merült az is. Azóta nagyot fejlődött a mediatekk ahogy látom. Jó döntést hoztál

(#1430) zoli121 válasza beyruth82 (#1429) üzenetére


zoli121
aktív tag

Szerintem is. A PRO esetében a hangzásra lettem volna kíváncsi (élőben) de sajnos az nem volt kirakva a Media Marktban. De ennek is nagyon tűrhető a hangszórója

[ Szerkesztve ]

Ha nem áll lángokban a számítógép, akkor szoftverproblémáról lehet szó./// GTA Social Club : zoli1233 Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/zoli121

(#1431) osonte válasza zoli121 (#1428) üzenetére


osonte
senior tag

Nekem Redmi Note 8 Pro volt Mediatekes, nagyon szerettem. Szerintem az egyik legjobb telefonom volt. Azóta vágyok rá, hogy újra Mediatekes legyen a telefon és erre jött a 11T. :)

Poco F2 Pro, S20 FE Snapdragon nekem csalódás volt.

A frissítés menüjében a MIUI 12 logóját ha nyomkodod, akkor valamit kiír és plussz menük könnek elő. Jobb felül három pötty -> A frissítés beállításai -> Frissítések korábbi fogadása, esetleg próbáld meg bekapcsolni. Lehet hamarabb frissül.

(#1432) szkutyi válasza zoli121 (#1430) üzenetére


szkutyi
őstag

Nem tudom a sima T milyen hangzása van, nekem pro van, néha esténként nézek filmet.hat valami brutális nagyon jól el van találva a hangszín, és végre elmondható hogy van a telefonban is mely:D

(#1433) zoli121 válasza osonte (#1431) üzenetére


zoli121
aktív tag

A frissítésnél bekapcsoltam ezt az opciót aztán majd látjuk. :) Azért nem görcsölök rajta.

Szkutyi: Én úgy veszem észre hogy a Oneplus 8T hangszórója nem volt ilyen jó minőségű mint a 11T-nek (vagy akár a Pro-nak)

[ Szerkesztve ]

Ha nem áll lángokban a számítógép, akkor szoftverproblémáról lehet szó./// GTA Social Club : zoli1233 Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/zoli121

(#1434) morbi04


morbi04
csendes tag

Sziasztok. 11T Pro -n tapasztalt más is olyan jelenséget, hogy magától kikapcsolja a wifit a telefon? Elég idegesítő jelenség :U

(#1435) beyruth82 válasza morbi04 (#1434) üzenetére


beyruth82
veterán

Nem még soha

(#1436) Vartanus válasza riczer (#1402) üzenetére


Vartanus
Topikgazda

Neked T vagy T Pro

Nálam 11T-n is 2021.10.01 es a legutolsó sec. patch.

Nálam MIUI 12.5.7.0 és nem talál frissítést.

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#1437) riczer válasza Vartanus (#1436) üzenetére


riczer
tag

Nekem is sima T van. Úgy látom ugyan az a problémánk.

(#1438) P4lom5


P4lom5
csendes tag

Tapasztalta valaki a 11T-nél, hogy a Dolby Atmos hangzás kikapcsol? A beállításokban a kapcsolója on állásban marad, de dolby atmos nélkül szól a hangszóró, be kell lépni a menübe és kikapcsolni, majd újra bekapcsolni. Nagyon bosszantó.
Általában akkor jelentkezik a probléma, ha bluetooth fejhallgatót használtam, lecsatlakoztatom és fejhallgató nélkül néznék/hallgatnék valamit.
Ez user error lenne, van esetleg valami extra beállítás, ami elkerülte a figyelmemet és valamit mókolni kéne még, hogy ne történjen állandóan ez?
Vagy szoftveres probléma lehet?

(9 éve csak xiaomi telefonjaim vannak, de most emiatt és főleg mert berágtam, hogy a miui 13 még sehol sincs, miközben valamelyik redmi 10-re (talán note 10 pro-ra) már kiadták, komolyan elgondolkodtam rajta, hogy iphone-ra váltok.)

[ Szerkesztve ]

(#1439) Vartanus válasza riczer (#1437) üzenetére


Vartanus
Topikgazda

Ja és én is Telekomnál vettem január közepén... talán 1x frissítettem, de nem tudom most mi volt dobozból kivéve a firmware verzió :/

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#1440) riczer válasza Vartanus (#1439) üzenetére


riczer
tag

Dettó ugyan ez én is januárban vettem Egy frissítés aztán az óta semmi.

(#1441) housejoy


housejoy
tag

Sziasztok ! én abban kérnék segítséget hogy a 11T telómon bármilyen programban (gmail, messenger stb) csatolni szeretnék képet akkor nem hajlandó csatolni, ha kameraképet csinálok az adott programban avval semmi baja. ez valami bug vagy valami rosszul van nálam beállítva a telon?

(#1442) laci1892 válasza P4lom5 (#1438) üzenetére


laci1892
senior tag

Mire megjön a miui 13, addig lesz időd megvásárolni egy iPhone-t, és belakni ;]

Hülye kérdés, de más fül/ fejhallgatóval próbáltad már?

Anno nálam okozott néha érdekes pillanatokat a saját Xiaomi fülhallgatóval a rendszer. Egy másik márkánál pedig minden okésan működött.

[ Szerkesztve ]

(#1443) P4lom5 válasza laci1892 (#1442) üzenetére


P4lom5
csendes tag

Csak Acme fejhallgatóink vannak itthon, azok közül mindegyik modellel ezt csinálja, illetve van valami noname fülhallgatóm, azzal is. Másik (nem xiaomi) telefonnal illetve stock droidos tablettel mindegyik cucc rendben működik, egyik sem okoz problémát.
Valószínűleg a miui szórakozik valamit, az okosórám appját is állandóan lelövi, hiába van engedélyezve az automatikus indítás és a háttérben futás. 🤷🏻‍♀️

[ Szerkesztve ]

(#1444) laci1892 válasza P4lom5 (#1443) üzenetére


laci1892
senior tag

Fejhallgató jó kérdés. Viszont egy időben asszonynak is lelőtte a Huawei healt appot a telefon. Az akkukímélőt neki kikapcsoltam és működött.

(#1445) P4lom5


P4lom5
csendes tag

Az alkalmazásnál kikapcsoltam már az akkukímélőt, illetve a miui optimalizációt, amikor felraktam az appot. Az óra annyira okos, hogy felismeri a készüléket és az app alapból kiírja, hogy milyen beállításokat kell módosítani a telefonon a folyamatos működéshez. De így is lelövi a miui. 🤷🏻‍♀️

(#1446) Disque válasza tatarbence96 (#1379) üzenetére


Disque
aktív tag

Hasonló problémám volt, a fülhallgató érintőpanel volt túl érzékeny, én szétszedtem és kivettem belőle a kis réz fóliát ami az érintés érzékelésért volt felelős, azóta nem csinálja.
Próbáld ki csak az egyik fülhallgatót használd akkor is csinálja-e?

(#1447) Vartanus


Vartanus
Topikgazda

Skacok!

Kérdésem, hogy akkor mit érdemes csinálni ezzel a szoftverfrissítés dologgal?

Nem lehet hogy mégis van külön operátori rom ha már a kollégának akinek szintén nem megy a 12.5.7 -ről upgrade is T-s?
Meddig érdemes várni hogy hátha később jön? Megvárjam míg itt a legtöbb 11T tulaj jelzi neki megvan az Android 12 alapú MIUI 13?

Szerk.: sok adat és app miatt az újra belakás csak legvégső opció lenne nálam.

Köszi előre is :R :R

[ Szerkesztve ]

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#1448) kbyte1024 válasza Vartanus (#1447) üzenetére


kbyte1024
addikt

Semmit,vársz még meg nem jön. Van rom csere.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#1449) Vartanus válasza kbyte1024 (#1448) üzenetére


Vartanus
Topikgazda

Neked melyik miui verzió van a 11T telódon? Egyáltalán érdemes rágódni ezen vagy majd úgyis jön?

Rom cseréhez kell bootlader nyitás, csere vagy hogy működik?

Láttam a frissítési felületen olyan opciót, hogy: Frissítőcsomag kiválasztása, amivel a rendszerben lehet mappák közt tallózni.
Elvileg elég lehet ha a fentebb megosztott linkről letöltöm a 12.5.9 fastboot verziót és betallózom?

Bocsi a kérdésekért de nem vagyok egy hard core ROM király :(

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#1450) kbyte1024 válasza Vartanus (#1449) üzenetére


kbyte1024
addikt

En se csereltem soha romot :K

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.