Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) natë válasza kbyte1024 (#700) üzenetére


natë
nagyúr

Megnéznéd nekem, hogy van-e EIS FHD felbontásnál? Köszi! :R

(#702) osonte válasza natë (#701) üzenetére


osonte
senior tag

A képstabilizátor minden üzemmódban bekapcsolható: 720p30FPS, 1080p30/60FPS, 4k30FPS.
Illetve folytonos videó néven van szuperstabil üzemmód: 1080p30FPS.

A sima képstabilizátor is eléggé látszódik, hogy csökkenti ahogy mozgatom a telefont videó közben.

(#703) natë válasza osonte (#702) üzenetére


natë
nagyúr

Köszi!

(#704) polman


polman
tag

Van tapasztalata valakinek ha két sim kártyával használja? Jobban merül az akksi vagy bármi hátrány?

(#705) kory24 válasza osonte (#702) üzenetére


kory24
őstag

1080p/60-ba úgy olvastam, hogy nincsen optikai

[ Szerkesztve ]

(#706) natë válasza kory24 (#705) üzenetére


natë
nagyúr

Optikai egyáltalán nincs, csak elektronikus. Pont azért kérdeztem, mert én is úgy emlékeztem, hogy EIS nincs 1080/60-on.

Megvan közben : Electronic stabilization is available in all modes.

[ Szerkesztve ]

(#707) kbyte1024 válasza polman (#704) üzenetére


kbyte1024
addikt

Nekem 2 karival van használva. Telekom és digi. Mivel a diginek itt nincs térereje kicsit jobban merül. Ha van térerő akkor nincs merülési gond.

[ Szerkesztve ]

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#708) osonte válasza polman (#704) üzenetére


osonte
senior tag

Telekom/Voda, előbbi kicsit gyengébb térerővel és 2 naponta töltöm, pedig sokszor nyomkodom.

(#709) Vangelis válasza osonte (#708) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Én még most tesztelem nem is tettem bele a simeket még.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#710) torok6 válasza Vangelis (#709) üzenetére


torok6
aktív tag

Nézd át jól ne úgy járj mint én 1hónap után felfedeztem 1db pixel hibát meg fél feletti fényerőn enyhén vibrál a kép 120hz en 6hónapig ingyen cserélik a kijelzőt de már karácsony elött nem küldöm el szervízbe

(#711) laci1892


laci1892
senior tag

Közben itt is megérkezett a Telekom jóvoltából a 256/8gb 11T
:R
Samsung s10+ váltotta. Sokkal jobban megvagyok elégedve a miui rendszerrel. :C

Viszont azt had kérdezzem meg, hogy 120hz képfrissítés mellett 11T-n mennyi az átlagos képernyőidő Nektek?

(#712) kbyte1024 válasza laci1892 (#711) üzenetére


kbyte1024
addikt

Hát ez sokmindentől függ.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#713) laci1892 válasza kbyte1024 (#712) üzenetére


laci1892
senior tag

Nekem idáig 5-6 óra közötti idő jött ki, egy intenzív használat mellett nem tudom mennyire számít ez jónak. :F

Alapvetően nem vagyok rábuzulva erre a kérdésre... Csak nekem tök új ez a magasabb képfrissítési dolog :D

Kíváncsi voltam mennyi az átlagos.

Egyébként nagyon durva a sebességérzet különbség. Piszok gyors a teló.

Így egy hét használat után nekem mérföldekkel jobban bejön ez a rendszer.

[ Szerkesztve ]

(#714) kbyte1024 válasza laci1892 (#713) üzenetére


kbyte1024
addikt

Jaja kellemes egy készülék :K

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#715) Vangelis válasza laci1892 (#711) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Neked nincs gond a fényerővel? :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#716) Vangelis válasza torok6 (#710) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Ilyen gond nincs. Csak annyi, hogy én vagyok az autmata fényerő mindig....

De az érzés nem hagy nyugodni, hogy egy gagyibb telefon oké ez meg nem...

Igaz van egy redmi 8 as telóm... azon egyáltalán nem megy a fényérzékelő :D

A Note 8 Pro ...-n is volt frissítésig, hogy havonta egyszer beállt a fényerő szabályzó .. de az megoldódott...

n8p nagyon bevállt... csak kijelzőn lett egy fehér folt és küldöm garanciába... azért is intéztem a 11t-t....

Hát nem is tudom.

[ Szerkesztve ]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#717) laci1892 válasza Vangelis (#715) üzenetére


laci1892
senior tag

Mhm... Pontosan mire gondolsz?

Milyen gondnak kéne lennie?

Egy hete van meg, egyenlőre nem vettem észre semmiféle gondot. ( Vagy csak én nem vettem észre :F )

(#718) torok6 válasza Vangelis (#716) üzenetére


torok6
aktív tag

Fényerő nálam sem műkődik valami jól sötétbe túl világos

(#719) Palesztin994


Palesztin994
aktív tag

Sziasztok! Oneplus 8pro telóm van, nagyon jó,de le akarom váltani a hajlított kijelzőt, illetve szeretnék egy ilyen gyorstoltos telefont. Lehet nem eri meg váltani, mert picit lejjebb mennek a kategóriák között, de nem zavar, kijelző felbontást leszámítva elég hasonló a tudás. Xiaomirol le akar beszélni öcsém, mondván 1 év mva lassú szar lesz. Igaz ez? Milyen a miui rendszer? OnePlus oxygen os-e nyilván nagyon ott van, még nem tudom biztosan mi legyen.

[ Szerkesztve ]

(#720) osonte válasza Palesztin994 (#719) üzenetére


osonte
senior tag

A lassulást illetően kérdezd Vangelis fórumtársat, neki Redmi Note 8 Pro-ja is van, ami több mint 2 éve jelent meg. Biztos meg tudja mondani tapasztalatból, hogy lassult -e a MIUI rendszer a telefonon. Amikor megjelent, akkor nekem is volt és jó gyors volt a telefon.

(#721) kbyte1024 válasza Palesztin994 (#719) üzenetére


kbyte1024
addikt

Oneplus 8T-röl jöttem. Nem fogod megbânni a váltást. Szokni kell a rendszert de kb ennyi :K

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#722) ftamas0201 válasza osonte (#720) üzenetére


ftamas0201
senior tag

3 éves mi 8-om van, mai napig tökéletes, igaz most küldtem pihenőre ugye a 11T pro miatt, de az nem lassult jóformán semmit a 3 év alatt :) Annyi hogy az üzemidejéből vesztett nyilván az aksi miatt is, de a legutóbbi miui 12-nél ott valami történt és jobban ette az akkumulátort.

(#723) Vangelis válasza torok6 (#718) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nekem meg sötét :D szép... :(

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#724) Vangelis válasza osonte (#720) üzenetére


Vangelis
nagyúr

A legutolsó frissítés óta szerintem lasabb lett .... a n8p ..

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#725) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Srácok mekkora tok kell ennek a kütyünek amit övre lehet rakni?
Nekem az a praktikus ... tudom, hogy ódivatú. :)

Valami bőr fekvő tok kellene.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#726) torok6 válasza Vangelis (#723) üzenetére


torok6
aktív tag

Mindig a állítanom kell a fényerőn sötétbe addig jó ameddig nem kap nagyobb fényt

(#727) Vangelis válasza torok6 (#726) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Reméljük megoldják valami frissítéssal.
Nekem is vissza kellene a n8p-t küldeni garanciába de még mindig nem költöztem át teljesen. Bevallom ez a fényerő gubanc is rátesz..., hogy nehezen állok át.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#728) laci1892 válasza torok6 (#726) üzenetére


laci1892
senior tag

Egyébként így vagy úgy... De szerintem ez legyen a legnagyobb baja a szériának :D

Néha nekem is kicsit állítani kell a fényerőn végülis hogy jó legyen pont a szememnek sötétben... De annyira nem idegesít. Főleg mert van egy rakás másik dolog, amiben többet hozott nekem mint a hajdanán szappantartó forma gyártó Samsung. :R

[ Szerkesztve ]

(#729) torok6 válasza Vangelis (#727) üzenetére


torok6
aktív tag

Én majd januárban adom le szervíznek a telefont karácsony elött úgy sem kapnám vissza

(#730) osonte válasza Vangelis (#699) üzenetére


osonte
senior tag

A porszivót én 1 óra alatt eladtam és így nagyon baráti lett a telefon végösszege. Amúgy annak idején a Note 8 Pro-t, amikor megvettem iszonyatosan meglepődtem milyen jól összerakott és gyors telefon. Utána Poco F2 Pro-t vettem kb. dupla olyan árban és hiába csúcs Snapdragon, meg UFS 3... eléggé lehangolt voltam, mert lomhának éreztem a telefont dupla annyi pénzért. Persze szintetikus teszteken hozta a számokat, de hát az nem vigasztalt. Ez a 11T végre újra hozza a megfelelő sebességet. Illetve nagyon jók az antennái/vevő része a mobilhálózaton és a Wifin is! Nekem nagyon bevált a Mediatek.

(#731) laci1892 válasza osonte (#730) üzenetére


laci1892
senior tag

Olyan bődületesen nem sokkal rosszabb a mtk 1200, viszont például nekem az s10+ után ( jó bár már az sem mai darab ) piszok gyorsnak tűnik. Nem gondolkozik túlzottan semmit :D

Azt nem tudom egyébként... Hátha valaki hallott róla...

A miUI 12.5 frissítéssel beharangoztak valami desktop módot. Hasonló mint a Samsung dex.

Tud erről valaki bármit , vagy még senki nem próbálkozott vele¿ :C

(#732) osonte válasza laci1892 (#731) üzenetére


osonte
senior tag

Nem a 11T-re gondoltam, hanem a Redmi Note 8 Pro (Helio G90T, UFS2.1) -> Poco F2 Pro (Snapdragon 865, UFS3.1). Itt volt nálam gyorsabb a Mediatek érzésre (tesztek alapján nyilván nem).

(#733) Ace Ventura


Ace Ventura
addikt

Sziasztok!
Beléptem a klubba egy 11t 8/256. Újonnan került hozzám, úgy volt, hogy adom is tovább, de az S21-es samsunggal már tele lett a hócipőm.
Nemrég belkaktam a készüléket, de lenne pár olyan dolog ami nekem a MIUI-ban ismeretlen.
1, az alsó vezérlő gombok sorrendjét lehet fordítani? A vissza gomb nekem a másik oldalon esik kézre.
2, az alsó vezérlő gombok érintésének rezgő funkcióját ki lehet kapcsolni?
3, samsungon van olyan funkció, hogy altatni lehet bizonyos alkalmazásokat, hogy ne merítség az akkut. Itt is van ilyen?
4, mi az az ambient mód, és hol lehet kikapcsolni?
5, milyen tokot érdemes venni rá? Szeretném a kamerát is megvédeni.

Elsőre ennyi :)
Köszönöm!

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#734) Palesztin994


Palesztin994
aktív tag

Köszi a válaszokat!!! :R:R:R:R
A teszt egyébként azt írja,hogy egy idő után előjönnek a MIUI-s hibák? Ez pontosan mit takar? Azért ez a mondat nem túl biztató. :D

[ Szerkesztve ]

(#735) laci1892 válasza Palesztin994 (#734) üzenetére


laci1892
senior tag

Én ezt a tokot használom. Védi a kamerát is. Szerintem brutál jó. Nilkin olcsóbb változata

[link]

[ Szerkesztve ]

(#736) kory24 válasza laci1892 (#735) üzenetére


kory24
őstag

Nekem általába a Nilkin tokok jönnek be, erre is azt vettem, szintén kamera védőst:

[link]

(#737) laci1892 válasza Ace Ventura (#733) üzenetére


laci1892
senior tag

Bocsi ide akartam.

Az adott alkalmazások altatását azt hiszem pedig a beállítások menü alatt, az alkalmazások fül alatt találod meg.

(#738) laci1892 válasza kory24 (#736) üzenetére


laci1892
senior tag

Egyébként én is sokat gondolkodtam, hogy nilkin vagy az általam rendelt legyen .. de gyorsan kellett tok :D nilkin amikor én néztem sehol nem volt készleten. :D

Slim armor amit szeretnék rá nézni majd a jövőben. 😄

Bár az pont spigen :DD

[ Szerkesztve ]

(#739) osonte válasza Ace Ventura (#733) üzenetére


osonte
senior tag

1, "Gombok tükrözése" keress rá a menüben. link
2, "Haptikus visszajelzés" szintén keress rá. link
3, Beállítások -> Akkumulátor és teljesítmény -> Akkumulátor -> Alkalmazásonkénti akkumulátorkímélő -> kiválasztod az alkalmazást és be tudod állítani. Pl.: link

[ Szerkesztve ]

(#740) Ace Ventura válasza osonte (#739) üzenetére


Ace Ventura
addikt

Szuper, köszönöm! :R

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#741) Vangelis válasza laci1892 (#735) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nem rossz darab.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#742) Goert


Goert
csendes tag

sziasztok! használ valaki olyan üvegfóliát, amin nincs kivágás a front kamerának? hol van ezen a proximity sensor? okozhat egy egyáltalán nem kivágott üveg problémát?

(#743) laci1892 válasza Goert (#742) üzenetére


laci1892
senior tag

Én a leg basicebb üvegfóliát használom :D ( nem ér széltől szélig ) Lito márkájú. Teljesen jól működik a közelség érzékelő. Semmi változást nem vettem észre. ( Nincs kivágása a front kamerának )

Mondjuk most rendeltem meg a gorilla üvegfóliát. Állítólag jobb, meg széltől szélig ér. Kíváncsi leszek rá. Bár az jóval drágább (8.500)

(#744) énvagyokaz^^


énvagyokaz^^
tag

Sziasztok!
Hülye kérdés, de esetleg van itt valaki aki Debrecen környékén lakik és 11T pro van?
Megvettem énis, de nemtudom hogy ez most hibás és küldjem vissza szervizbe, vagy csak ennyire gáz e a térerő?! :F

(#745) Ace Ventura válasza énvagyokaz^^ (#744) üzenetére


Ace Ventura
addikt

Én Samsungról (A52S, S10, S21)váltottam ma 11t-re. Ég, és föld a térerő. Persze a xiaomi javára.

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#746) laci1892 válasza Ace Ventura (#745) üzenetére


laci1892
senior tag

Mondjuk ez egyébként szerintem szolgáltató függő is bizonyos esetekben. T mobilnál vagyok, és néha nagyon be tud lassulni. Kb úgy 15 esetből egyszer. Legrosszabb esetben kétszer.

Viszont az egyértelműen érződik hogy gyengébb a jelvétel mint a Samsungnál. Fényezőként dolgozom... És a fényező kamrában a Samsung 3- jelet talált az s10+. A Xiaomi max 2, de inkább csak egy. Persze működik egyébként... De látszik hogy nagyon zárt helyeken ( esetemben fényező kamra ) gyengébb a jelnem tudom más szolgáltatónál mi a helyzet...

[ Szerkesztve ]

(#747) Ace Ventura válasza laci1892 (#746) üzenetére


Ace Ventura
addikt

Én is Telekomos vagyok. Nekem jobb, mint az előbb felsorolt készülékekkel.
A beszélgetés hangminősége még jobb.

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#748) osonte válasza laci1892 (#746) üzenetére


osonte
senior tag

Én pont Telekomos/Vodás vagyok és a feleségemnek ugyanez a felállás. Neki Sams. A71 van, ami ugyanazt a jelerősséget produkálta mint az A72, S20FE. A lényeg, hogy egymás mellett vagyunk és a Samsung 1-2 csíkon ketyeg főleg Telekomnál, nálam pedig 3-4 csík. Illetve a Samsung marad gyenge térerőn, a Xiaomi viszont amikor lemegy egy csíkra akkor pár másodperc múlva felugrik 4 csíkra, mivel másik csatornára vált. Illetve a Wifi is erősebb mint Samsungnál, S20FE 650Mbit körül ment a router szobájában, ugyanott a Xiaomi közel 900Mbit-et hoz, pedig a Linksebesség mind a kettőnél 1200Mbit.

Szóval biztos helyfüggő, de én erősebbnek tartom a Xiaomit. Hozzáteszem Samsungon sem szakadt meg soha hívás, hiába mutatta a gyenge térerőt.

(#749) laci1892 válasza osonte (#748) üzenetére


laci1892
senior tag

Nekem sem szakad meg a hívás meg semmi ilyesmi. Szabad ég alatt nagyon erős a Xiaomi, meg úgy alapvetően egyébként más helyzetben sem val nálam szégyent... Nagyon zárt helyen is elfogadható a net sebesség. Csupán azt vettem észre, mintha a Samsung zárt helyen nagyobb hálózati sebességre lett volna képes.

De mondjuk azzal is tisztában vagyok hogy, ezt maga a lokáció is erősen befolyásolhatja.

(#750) Hubzsi


Hubzsi
tag

Sziasztok!

Aki használ otp simple alkalamazást a fizetéshez az meg tudná osztani a tapasztalatait? Annyi problémám van csak vele, hogy a simple van beállítba alapértelmezett fizetésnek fizetés alatt nem ugrk fel semilyen képernyő hogy fizetek mint a google paynél ( simple - nél is van legalább is a one plus 6t - én felugrott képernyő )
Valami optimalizálást ki kell lőni az appnál? ilyesmire tudok gondolni!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.