Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) Viktor0610 válasza osonte (#1050) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én is szoktam így frissíteni, én is szoktam örülni utána.

;]

Samsung Galaxy A54

(#1052) Gabesz11 válasza osonte (#1046) üzenetére


Gabesz11
tag

Köszi szépen már frissítem is

(#1053) boneyard válasza osonte (#1048) üzenetére


boneyard
tag

Van valahol leírás hogy kell pontosan csinálni az indonéz rom felrakását? próbáltam több alkalmazást hívásrögzítésre, de egyik se működik jól és ez a funkció nagyon hiányzik nekem.

(#1054) szkutyi


szkutyi
őstag

Ezek a mini frissítések változtatnak is valamit a telefonon, ami észre vehető, vagy csupan biztonsági frissítés?

(#1055) osonte válasza boneyard (#1053) üzenetére


osonte
senior tag

Lehet már valamikor én is leírtam lépésről-lépésre, meg lehet más is, de most nem találom, amúgy kb. minden Xiaomin ugyanúgy megy a folyamat.

Vázlatszerűen: Bootloader nyitás indítása (általában 1 hetet várni kell) -> Tényleges Bootloader nyitás (törlődik minden adat a telefonon) -> Flashelni az Indonéz romot -> Telefon belakása és öröm.

Szükséges a megfelelő romot letölteni (2x kell kicsomagolni), MiUnlock program Windowsra, MiFlash program Windowsra és persze Mi fiók is kell hozzá...

Leírni bonyolultabb, mint megcsinálni. :) Ajánlott a gyári kábellel flashelni a romot!

Segítek, ha úgy gondolod, hogy nekiindulsz a folyamatnak és van türelmed újra belakni a telefont.

(#1056) laci1892 válasza osonte (#1048) üzenetére


laci1892
senior tag

Na megpróbáltam. Letöltöttem, de.... Adatok lekérése után nekem kijön egy ablak azzal a felirattal hogy : Rom package error.

Ilyenkor wtf?

(#1057) osonte válasza laci1892 (#1056) üzenetére


osonte
senior tag

Igen, bocs most visszaolvastam. A Te helyzeted más, mert Neked 12.5.7 verziód van, Neked várni kell sajnos. Akinek előtted írtam, Neki 12.5.6 és csak arra jó jelenleg az a manuális frissítés. Bocsi...

(#1058) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Telenornál elég baráti áron van a pro verzio 207.990.- kártyásan.

HA jó ár....

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#1059) beyruth82 válasza Vangelis (#1058) üzenetére


beyruth82
veterán

Az nagyon jó.Én most rendeltem 260 ezerert a 256-os verziót vodátol

(#1060) Vangelis válasza beyruth82 (#1059) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Uhh... én is simát (256gb)vettem telekomtól 195.800.-ért. Igaz a porszívó jól jött ajándékba az asszonynak.

Ezt se fogom soha kihasználni .... de kezdem megszokni.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#1061) laci1892 válasza osonte (#1057) üzenetére


laci1892
senior tag

Ohhh, értem. Hát sebaj, akkor törlöm a fájlt aztán várom a frissítést :DD

(#1062) laci1892 válasza Vangelis (#1060) üzenetére


laci1892
senior tag

Egyébként ár-értek Arányban egyébként kifejezetten megéri szerintem a sima 11T .

Én porszívó nélkül vettem annó, de még cyber november ideje alatt 165.e magyar pénzért. Annyiért nagyon jó

(#1063) beyruth82 válasza Vangelis (#1060) üzenetére


beyruth82
veterán

Már én is azon gondolkodtam a simával jobban jártam volna mert a proci különbséget úgysem fogom érezni és a 11T 67 wattos töltése is nagyon gyors.Nem éri meg azt a +50-60 ezret a Pro verzió és a simát 202 ezerért tudtam volna megvenni.Mostmár viszont mindegy mert megrendeltem 😀

(#1064) Viktor0610 válasza beyruth82 (#1063) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

14 napos elállás? ;]

Samsung Galaxy A54

(#1065) Abel-0101


Abel-0101
aktív tag

Milyen belföldi oldalt ajánlotok, ahol lehet venni jó minőségű üvegfóliát/tokot?/akár lehet Alirol is, de ott most hogy van a Vám+kiszállitási idő?

[ Szerkesztve ]

(#1066) beyruth82 válasza Viktor0610 (#1064) üzenetére


beyruth82
veterán

Nem tudom az mennyire ervényes előfizetés hosszabítás és 2 év hűség esetén....

(#1067) Viktor0610 válasza beyruth82 (#1066) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ha neten rendelsz vagy telefonon kerestek meg, plusz magánszemély előfizető vagy, akkor van 14 napos elállási jogod.

Samsung Galaxy A54

(#1068) Abel-0101


Abel-0101
aktív tag

Ha rendeltetek AliExpress ről, és 1Honapon belül megjött akkor azt küldjetek el, köszi

(#1069) beyruth82 válasza Viktor0610 (#1067) üzenetére


beyruth82
veterán

Neten ment az egész.

(#1070) floratm válasza Abel-0101 (#1068) üzenetére


floratm
senior tag

Tegnap rendeltem Nilkin glast
Meg ez lett a tok
Az árban már benne van a vám is

(#1071) osonte válasza Abel-0101 (#1065) üzenetére


osonte
senior tag

Kijelzővédőből nekem ez vált, már sokadik telefonon. Ez üveg, de hajlékony is, tehát mindenhol szépen ráfekszik a kijelzőre: [link]

Tokból pedig most ezt rendeltem, sima fekete, semmi csicsa, de jó minőségű és nem olyan könnyen zsírosodik, mint a gyári átlátszó, azt szinte állandóan kellett tisztítani... Cserébe így nem látszik, hogy milyen szép kék a telefon. :) [link]

Este tudok képet küldeni a tokról, amennyiben érdekes lehet Neked, mert a kép nem valós.

(#1072) ftamas0201


ftamas0201
senior tag

Sokan panaszkodtatok a csengőhang beállításról. Jött nekem egy frissítés a rendszer alkalmazásoknál a beállításokhoz amiben azt írják hogy kijavították a Csengőhangokhoz tartozó problémát.
Én nem tudom tesztelni de majd jelezzen vissza akinek ezzel problémája volt, hátha másnak segítség lesz :)

(#1073) zsolosz


zsolosz
tag

Segítsetek értelmezni ezt a képet...
Ugye az lehetetlen, hogy egy két hónapos akksi ilyen legyen?
De akkor miért így látja az applikáció?
Lehet, hogy csak az egyik felét látja az akkumulátornak?
Hogy lehetne ezt ellenőrizni, hogy mi az igazság?
Nálatok rendesen mutatja?
Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#1074) Viktor0610 válasza zsolosz (#1073) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Rosszul ismeri fel az akkut az app, mert két kisebb darabban szerelték be.
Csak a felét "látja".

Samsung Galaxy A54

(#1075) zsolosz válasza zsolosz (#1073) üzenetére


zsolosz
tag

Még egy akkumulátoros, töltős kérdés:
Ti szoktátok tölteni másfajta töltővel, mint a sajátja?
Van itthon iPad Pro-s, Samsung 9V/1,6A, esetleg autós gyorstöltő...
Mit gondoltok, ha nem sürgős, mehet ezekkel is? Vagy inkább a saját töltő legyen minden esetben?

(#1076) kbyte1024 válasza zsolosz (#1075) üzenetére


kbyte1024
addikt

Simán,én kb 2 másfajta töltőt is használok.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#1077) petya2012 válasza beyruth82 (#1066) üzenetére


petya2012
őstag

Helló

Természetesen él a 14 napos elállás joga a netes vásárlásnál.Csak az a bökkenő hogy ha pl Telekomtól vetted minimum 1 hét az átfutási idő amíg törlődik a rendszerükből és tudsz másikat venni ugyanarra az előfizuhosszabbításra.Azt nem tudom más szolgáltatóknál hogy van,de a T-nél tuti így....

[ Szerkesztve ]

(#1078) beyruth82 válasza petya2012 (#1077) üzenetére


beyruth82
veterán

Vodátol rendeltem. Szerintem hasonló lehet akkor itt is. Megvárom amíg kézbesítik aztán lehet élek az elállással mert a havi törlesztő 3 ezerrel kevesebb 11T esetén. Az 60 ezer ft a 21 hónapra. Mondjuk ahogy nézem a 8/256-os verzió hivatalos forrásból 2 év gyári garival máshol is 260-270 ezer.220 ezerért is meglehet venni ugyan de azok szürkeimportos és 1 év bolti garis verziók. Így nézve a voda se adja drágábban mint más hivatalos források. Viszont 202 ezerért a 11T sokkal jobb vétel

(#1079) Blac1


Blac1
aktív tag

Sziasztok! Valakinek esetleg van összehasonlítási alapja a 11T és a Huawei P30 (nem a pro) között? Előre is köszönöm.

(#1080) laci1892


laci1892
senior tag

Egy tök amatőr kérdéssel had forduljak hozzátok.

Itt és élőben is nagyon sok embertől hallom hogy a Xiaomi (miui) eu, mennyivel jobb mint a global verzió

Egyrészt a kérdésem az lenne hogy valóban így van, másrészt... Sosem csináltam még ilyet... De mennyire nehéz fel aplikálni probléma nélkül a telefonra az EU verziót?

(#1081) osonte válasza laci1892 (#1080) üzenetére


osonte
senior tag

Szerintem Te a Xiaomi.eu romra gondolsz, ami a gyári romnak egy "tuningolt" változata. Többet tud mint a gyári, de ami fölösleges azt kiszedték belőle.

Úgy látom Neked sima 11T telefonod van, arra nincs ilyen rom, mert Mediatek processzoros telefonhoz nem csinálják meg. Régen a Note 8 Pro korszakban sokan téglásították a Mediatekes telefonjukat és ezért megszüntették a támogatást...

Amennyiben a gyári EEA (EU) romra gondolsz, az annyi hogy GDPR kompatibilis, tehát minden európai szabályozásnak megfelel. Én személy szerint nem nagyon láttam különbséget az EEA és Global rom között, biztos van..., illetve a frissítések nem egyszerre érkeznek. Nem váltanák a kettő között, mind a kettőn Google féle tárcsázó, üzenetküldő és névjegyzék van, meg talán a naptár is az.

Ha mindenáron változtatni akarsz, akkor az Indonéz romnak van értelme. Miui tárcsázóval, üzenetküldővel, névjegyzékkel és naptárral. Illetve gyári hívásrögzítéssel. Pár hsz. előbb írtam nagyjából mi a folyamata.

(#1082) Vangelis


Vangelis
nagyúr

A feloldását pin el meg lehet oldani. Hogy ne a billentyűzet hanem a tarcsázó vagyis csak a számok jöjjön be?[/]

Megvan ... :) Amatőr vagyok.

[ Szerkesztve ]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#1083) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Másik hülye kérdés. Gyors hívás parancsikont ezen , hogy. Kell kirakni képernyőre? Sajna csak a névjegyet tudom

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#1084) laci1892


laci1892
senior tag

Úgy különben... Egy hülye kérdés, de hátha tud rá valami választ.

Régen volt egy telefonom az LG G3 személyében. Azon is volt infraport. Viszont azt tudok olyat hogy egy másik távirányító funkcióit megtudtam taníttatni a telefonnal.

Ugye xiaomi csak előre programozott márkák / típusok távirányítóit ismeri. De van rá mód / alkalmazás / trükk hogy egy noname távirányító gombjait betudjam taníttatni esetleg?

(#1085) Viktor0610 válasza laci1892 (#1084) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nincs.
Az LG tanítható volt, ez nem.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#1086) laci1892 válasza Viktor0610 (#1085) üzenetére


laci1892
senior tag

Ohh, sajnálom. De ez legyen a legnagyobb baj.

Köszi :R

[ Szerkesztve ]

(#1087) Vartanus


Vartanus
Topikgazda

Sziasztok!

Tegnap én is beléptem a klubba egy 11T Grey készülékkel :))

Nagyon tetszik a teló, baromi gyors és eszméletlen a tárhelye :C

Viszont én belefutottam abba hogy a kijelző feloldás és lezárás duppla koppal nem megy.

Feloldani feltudom de lezárni nem pedig az alap/klasszik téma van beállítva.

Más 11T tulaj megnézné nála működik e ha ezt bekapcsolja és a kezdőképernyőt duplán koppintja lezárja neki?
A Poco F1-emen simán működik és megszoktam, meg ezzel a bekapcsolódó gombot is kímélném.

Nektek amúgy a Névjegyzék, tárcsázó, sms/üzenetek az a xiaomi féle vagy a google verzió? Nekem google de a Poco F1-n a xiaomi félék sokkal szuperebbek ezért kérdem, szívesen használnám ezeket a 11T-n is.

Hálás köszönet előre is!

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#1088) kbyte1024 válasza Vartanus (#1087) üzenetére


kbyte1024
addikt

Nekem se zár le dupla koppal.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#1089) boneyard válasza Vartanus (#1087) üzenetére


boneyard
tag

Poco launcherrel ellentétben itt ez csak a lockscreenen működik.

[ Szerkesztve ]

(#1090) Abel-0101 válasza Vartanus (#1087) üzenetére


Abel-0101
aktív tag

Ez a funkció addig van érvényben, amég a telefon zárat fel nem oldod, amég nincs feloldva a telefon addig dupla koppal tudod zárni/nyitni a telefon képernyőjét, utána már nem

(#1091) Vartanus válasza boneyard (#1089) üzenetére


Vartanus
Topikgazda

Köszönöm srácok az infót megkíméltetek egy teló visszaállítástól :R :R

Akkor valóban az lehet hogy Poconál nem csak képernyőzárnál hanem kezdő/alap képernyőnél is üzemel. Akkor ha rakok fel Poco lunchert működhet?

Az üzenetkezelő, tárcsázó, névjegyzék appok "saomizálás"ra is megoldás lehet a Poco lunch vagy van más ötletetek? :F

Köszi a válaszokat! :R :))

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#1092) Viktor0610 válasza Vartanus (#1091) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én így oldottam meg a "problémát" a Redmi Note 9 Prómon. :K

Samsung Galaxy A54

(#1093) Vartanus válasza Viktor0610 (#1092) üzenetére


Vartanus
Topikgazda

Felraktad a Poco launchert és slussz? :DDD

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#1094) Viktor0610 válasza Vartanus (#1093) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igen. :K

Samsung Galaxy A54

(#1095) laci1892


laci1892
senior tag

Telekomos 11T-re valakinek jött már frissítés? :D :C

(#1096) Vartanus válasza laci1892 (#1095) üzenetére


Vartanus
Topikgazda

Nekem tegnap jött már egy :K

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#1097) Vangelis válasza laci1892 (#1095) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nekem nem sajnos.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#1098) laci1892 válasza Vangelis (#1097) üzenetére


laci1892
senior tag

Xup Magyarország oldalán fent van a 12.5.8

Onnan sikerült letölteni a frissítést és feltenni végülis.

Fentebb pár hozzászólás ezelőtt linkeltek egy oldalt ahonnan szintén próbáltam... Csak onnan, a 12.5.6-ról engedte feldobni az Updatet. Innen ment a 5.7 alól is. :R

(#1099) osonte válasza laci1892 (#1098) üzenetére


osonte
senior tag

Ügyes vagy! Én nem találtam rá megoldást, így akkor kikerültél a 7-es végű szoftver csapdájából. :)

[ Szerkesztve ]

(#1100) Sebibalu


Sebibalu
őstag

12.5.20-on vagyok, mióta megvettem a telót. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.