Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1201) beyruth82 válasza szkutyi (#1200) üzenetére


beyruth82
veterán

Kikapcsoltam én is a memóriabővitményt.Amúgy az mi célt szolgál elvileg?Nem tudom értelmezni.Te érted?

(#1202) laci1892 válasza beyruth82 (#1201) üzenetére


laci1892
senior tag

Elméletben... Ha elfogynak a RAM... Akkor a tárhelyedből használ fel 3Gb(?, Nem vagyok benne biztos hogy pont ennyit... De kábé ilyesmi.. ) tárhelyet, mint virtuális RAM

(#1203) haiduo82 válasza beyruth82 (#1201) üzenetére


haiduo82
aktív tag

https://mobilarena.hu/hir/elindult_a_memoriabovites_a_xiaomi_keszulekein.html

Szerintem ez erre vonatkozik

[ Szerkesztve ]

"Együtt vagyunk senkik"

(#1204) beyruth82 válasza haiduo82 (#1203) üzenetére


beyruth82
veterán

Értem már.Köszi! Mondjuk a 8 giga ram elég még ma is mindenre nem?

[ Szerkesztve ]

(#1205) haiduo82 válasza beyruth82 (#1204) üzenetére


haiduo82
aktív tag

Nincs mit. Nekem még a 6 is :)

"Együtt vagyunk senkik"

(#1206) szkutyi


szkutyi
őstag

Helyzetjelentést:

(#1207) szkutyi válasza szkutyi (#1206) üzenetére


szkutyi
őstag

És itt a vége:

(#1208) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Mit osszerugoztok ezen az aksi témán....

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#1209) Vartanus válasza laci1892 (#1180) üzenetére


Vartanus
Topikgazda

Elég sok funkció ahogy írta más is EU miatt van sajnos.

Az Apple-t azért kötvehiszem, hogy a 11T árkategóriájában beszerezhetnéd pláne ha a hardvert vesszük alapul.
Az iOS tény hogy szinte null bugos de hát relatív kevés telefont kell szoftverelni es azok sajat tervezésű ez az előnye a belsős zárt ökoszisztémának a nyílt/bövíthető/sokrétű de épp emiatt eléggé fragmentált android. Nekem a nyitott bütykölhető rendszer tetszik amivel néha dolgozni kell de sokszor jövök rá én vagyok hülye :C :DDD

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#1210) laci1892 válasza Vartanus (#1209) üzenetére


laci1892
senior tag

Tény nem egy ár kategória a kettő. :R De nálam meg az a fő szempont hogy, működjön jól és kész. Ne kelljen nekem régiót váltani, meg topicot bújni azért mert épp csengőhangot akarok váltani, vagy mert épp megint nem működik valami, ami mindenhol máshol kérdést nem tűrően és egyszerűen csak..... Most figyelj : MŰKÖDIK!

Szeretek én is belenyúlni a rendszerbe, de full buta amatőr szintjén. Lásd betűtípus váltás már nekem elég :DD

Amúgy alapvetően én megvagyok elégedve a telefonnal és ezt mondtam is... Van egy rakás jó tulajdonsága, pl az üzemidő. Ha már mindenki screenshotol. ( Bár én kezdtem, boccs :DD ) Csak számomra logikai baki egykét dolog ott a miui alatt, amire tök egyértelmű, egyszerű megoldások születhetnének. Nem. Inkább adjunk még ki, 4 különböző telefont 4 nap alatt. Az egyikben majd csak jó lesz...

Az óra a másik rész, az hatalmas :C
Karácsony után beszereztem egy miwatch-ot. Ígértek ilyen olyan üzemidőket nekem.

Hogy nagyon rövid legyek, kétszer cserélték ki szervizbe újra.
Mert hogy egynapnál akkor sem tudott többet, ha leraktam az asztalra és távolból néztem.
Többet volt másnál az órám, mint rajtam.. :W
Most hogy megvan a harmadik :DDD , most csak simán az alkalmazás szar és nem szinkronizál.

És jó persze, most fellehetne túrni a topikot.... Megint..., de had ne nekem kelljen már ezzel foglalkozni, jó? Miért Nem lehet megcsinálni úgy egy terméket hogy működik. Miért kell 5 különböző de Xiaomi típusú órához 5 külön szoftver. 😅...

Ha leghiggatabb állapotomban leszek neki esek újból, hátha működik. Egyébként meg eladom a telefonnal együtt. :R

[ Szerkesztve ]

(#1211) beyruth82 válasza kbyte1024 (#1208) üzenetére


beyruth82
veterán

Egyik legfontosabb szempont nálam.

(#1212) kbyte1024 válasza beyruth82 (#1211) üzenetére


kbyte1024
addikt

Oké csak attól mert 3oldalon keresztül tárgyalunk nem fog változni.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#1213) szkutyi válasza kbyte1024 (#1212) üzenetére


szkutyi
őstag

Talán mégis???épp ma írtam le, mennyit javult, két beállítás változtatása miatt...

(#1214) beyruth82 válasza kbyte1024 (#1212) üzenetére


beyruth82
veterán

De lehet hogy fog.A miui 13-tol pont ezt várjuk

(#1215) tatarbence96


tatarbence96
újonc

Sziasztok, én is beállnék a sorba egy 11T-vel. Tegnap óta van meg, eddig nagyon tetszik a rendszer adta szabadság, ugyanis egy iphone Xr-ről váltottam. Félreértés ne essék, nem volt egy rossz telefon, de közel sem tudok beállítani annyi dolgot mint ezen a készüléken. A gyorstöltés meg tényleg nagyon gyors, pár perc alatt fel tudom tölteni a telefont.

Esetleg valaki tudja, hogy van még több ilyen szuper háttérkép? Mert ez az 5 is nagyon menő, de lehet hogy többet is megnéznék. :)

(#1216) kbyte1024 válasza tatarbence96 (#1215) üzenetére


kbyte1024
addikt

Vannak euek a super wallpepperek. Azok eleg jok . Nekem a Saturnus gyűrük van fent.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#1217) tatarbence96 válasza kbyte1024 (#1216) üzenetére


tatarbence96
újonc

Igen, nekem is egy ilyen, a földes van beállítva, csak az érdekelt volna, hogy ennél az 5 darabnál van-e több. De ezek valóban elég menőre sikerültek.

(#1218) riczer


riczer
tag

Nálam egész jó

(#1219) polman


polman
tag

Tegnap hogy olvastam ezt az akku mizériát, én is ki kapcsoltam próbából a memória bővítést.
Hát teljesen ki vagyok borulva. Már 5 és fél óra kijelző időnél vagyok és még mindig 56% az akku. Eddig sosem volt 5 óra. Maximum 4 óra jött össze de akkor már 5%-on volt csak az akksi. De most ez hihetetlen hogy mennyit javult. Tesztelem pár napig de eddig nagyon elégedett vagyok.
Hozzá kell tenni hogy nekem rengeteg alkalmazás van a telefonon. Konkrétan 466. Sosem panaszkodtam az akku idő miatt mert tudom hogy sok program fut és az sokat eszik. De itt azért lényeges különbség tapasztalható. Egy próbát szerintem meg ér másnak is. 11T pro

(#1220) laci1892 válasza polman (#1219) üzenetére


laci1892
senior tag

Ennyit számítana, csak a memória bővítmény? :Y

(#1221) Omis válasza laci1892 (#1220) üzenetére


Omis
senior tag

nem létezik,
míg nem volt benne ez a funkció elötte is max négy és fél óra képernyőidőm volt,.

(#1222) laci1892 válasza Omis (#1221) üzenetére


laci1892
senior tag

Hát én most kikapcsoltam pusztán a fun kedvéért. Amúgy is követvehiszem hogy nem lenne elég 8gb RAM.

Aztán meglátjuk.

(#1223) szkutyi válasza polman (#1219) üzenetére


szkutyi
őstag

Azt hogy?:o.en most vagyok ,20%on és 6ora kijelző idő.

(#1224) kbyte1024 válasza laci1892 (#1222) üzenetére


kbyte1024
addikt

Ezt hol kapcsolatok ki?

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#1225) beyruth82 válasza polman (#1219) üzenetére


beyruth82
veterán

Az brutál.Meg az is hogy csak 4 óras kijelzőidőid voltak.Én Oneplusról a miui mellett pont azért váltottam xiaomira mert az OP7T Pro-nak 4 óras kijelzőidői voltak.Gondoltam de jó lesz ez a Xiaomi 11T Pro.Erre tessék.....

[ Szerkesztve ]

(#1226) laci1892 válasza kbyte1024 (#1224) üzenetére


laci1892
senior tag

Beállítások -> keresőbe beírod -> memóriabővitmeny = kifog dobni egy menüpontot. Ott kitudod kapcsolni.

Tarhelyből 3GB-ot virtuális memóriaként fog használni, ha elfogyna a 8GB RAM

(#1227) kbyte1024 válasza laci1892 (#1226) üzenetére


kbyte1024
addikt

Köszönöm :K

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#1228) polman


polman
tag


Egész jól állok 😁

(#1229) szkutyi válasza polman (#1228) üzenetére


szkutyi
őstag

Hát..érdekes bár nekem mobilnettel volt 6:20kijelzo idő..de akkor már 10%on voltam..

(#1230) floratm


floratm
senior tag

Ha valaki még akarja továbbnövelni a kijelzőidőt:

How To Guide How to increase the battery life of the Xiaomi 11T / T Pro [link]

(#1231) tatarbence96


tatarbence96
újonc

Tudtok esetleg a telefonra olyan üvegfóliát, ami teljesen fedi a kijelzőt? Valaki linkelt ide hajlítható üveget, ami jónak tűnik, de az teljesen fedi a kijelzőt és az egész ragasztott?

(#1232) szkutyi válasza tatarbence96 (#1231) üzenetére


szkutyi
őstag

Clearplex..nem törik soha..viszont védi a telefont...sajnos már 8000ft..cserébe nekem a p30 pro-t védte 3 éven keresztül!!

(#1233) osonte válasza tatarbence96 (#1231) üzenetére


osonte
senior tag

Teljesen fed körbe és az egész ragasztott: link.

(#1234) zoltanbalazs


zoltanbalazs
csendes tag

Sziasztok.
Olyat tapasztalt már valaki, hogy a telefon feltűnően sokáig bírja 100%-on (4-5 órát is miközben használom), majd kb. 30%-ról meg úgy merül mint a nyeletlen fejsze. Nem viccelek, kb 15 perc alatt lemerül onnan. Tehát nem az hitelesen mutatja a töltöttségi szintet. 11T pro-m van.

(#1235) torok6 válasza zoltanbalazs (#1234) üzenetére


torok6
aktív tag

Nálam ezt a gyors merülést 5% játsza el néha

(#1236) beyruth82 válasza zoltanbalazs (#1234) üzenetére


beyruth82
veterán

Nekem is ez van minden feltöltés után.

(#1237) szkutyi


szkutyi
őstag

No wifivel ilyen lett a T pro [kép]

(#1238) Omis


Omis
senior tag

Jöhetne már rá a Miui 13 és vele együtt az android 12 (11Tpro) :DD

(#1239) szkutyi válasza Omis (#1221) üzenetére


szkutyi
őstag

Wifivel 9ora lett,.mobil nettel 6.5-7 óra.:)

(#1240) beyruth82 válasza szkutyi (#1239) üzenetére


beyruth82
veterán

Jó neked.Nekem most megint gyengélkedik.55%-on vagyok és 1 óra 45 perc kijelzőidőm van.Ez teljes lemerülésig 4 óra kijelzőidő.Igaz ez csak mobilnet, de 4g-re allítottam 5g-t tiltottam.Ez nagyon kevés. Nemrég vettem le a töltőről a telót és már mindjárt 50%-on van :(

(#1241) szkutyi válasza beyruth82 (#1240) üzenetére


szkutyi
őstag

Memoriabővitmény ki van kapcsolva?
Tuti valami nem.jo nálad...ma csak mobil nettel 1ora alatt esett nekem 1!!!%ot...aztán 70%nál volt ,3 óra kijelző időm.. csinálj egy hard resetet...

(#1242) szkutyi válasza szkutyi (#1241) üzenetére


szkutyi
őstag

Plussz milyen témát használsz,??gyári,m,???vagy launchert használsz,,???vagy valami be van akadva, vagy valami gáz van nálad!

(#1243) Omis válasza szkutyi (#1239) üzenetére


Omis
senior tag

Wááááóóó hát az már valami,
de nagyon nem izgat h nekem eddig max csak 4 óra volt,...ott rohad el jó ez.

(#1244) szkutyi válasza Omis (#1243) üzenetére


szkutyi
őstag

Lényeg hogy most jó legyen:)

(#1245) beyruth82 válasza szkutyi (#1241) üzenetére


beyruth82
veterán

Kikapcsoltam igen.Téma most gyári és ha mast is használok az is a xiaomi saját témaáruházábol szokott lenni. Semmi launcher.Miui fan vagyok. 🙂

(#1246) riczer


riczer
tag

Nekem semmi gondom a kijelző idővel.

[ Szerkesztve ]

(#1247) szkutyi válasza beyruth82 (#1245) üzenetére


szkutyi
őstag

Hard reset, aztán ha továbbra is fennáll, akkor szerviz!

(#1248) beyruth82 válasza riczer (#1246) üzenetére


beyruth82
veterán

Gondolom ez 11T.....

(#1247) szkutyi v

Nem pazarlok erre energiát.14 napon belül vagyok.Elállok a vásárlástól és utana veszek egy 11T-t.

[ Szerkesztve ]

(#1249) szkutyi válasza beyruth82 (#1248) üzenetére


szkutyi
őstag

Szerintem.neki is 11T pro..de nézd itt a mai: [kép]
És a vasárnapi : [kép]
Valami sajna ott nem okes...most itt sokunknak megszűnt az akksi problema ezzel a memoriabovitmenyes dologgal...

(#1250) beyruth82 válasza szkutyi (#1249) üzenetére


beyruth82
veterán

Első képen neked is a sokaig 100%-on áll aztan hirtelen elkezd majd csökkenni szitu van.Ilyen nekem is volt.A második kép az komoly még akkor is ha csak wifivel jött össze. Sajnos nekem nem ilyen jó.Most reggel vettem le töltőről 90%-on van már és még csak 14 percet ment a kijelző.Felesleges kockáztatnom vagy kísérleteznem.Szervízelni meg főleg.Ugyse talalnanak semmit.Vadi új a teló.Megmagyaráznák hogy semmi baja.Legésszerűbb ha elallok vásárlástól és beruházok -60 ezer forintert egy 11T-re. Ugyan ezt tudja csak dubla addig bírja az aksija. Processzora meg még erősebb is a gyakorlatban mert nincs korlátozva és nem melegszik ennyire. Pro aksi teljesitménye korlatozva van ez vilagosan kiderült a geekbench teszten amit lefuttattam. A 2 évvel ezelötti snapi 855 szintjét hozta nekem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.