Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Szakmai LOGOUT  »  [Re:] Mi a Warez? Bűn vagy kényszer? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#639) Vistaboy válasza remington2 (#620) üzenetére


Vistaboy
veterán

"Mert én az látom, van itt egy nagy birkanyáj, akik egyként bégetnek, és ha valaki ne adj isten valami véleményüktől eltérő kinyilatkoztatást tesznek, a modok meg hűségesen bannolgatják őket."

Szerintem egy kicsit lekicsinylő vagy az itteniekkel szemben. Sokak már régóta itt fórumoznak, hasznos, megbecsült tagjai a közösségnek. Azért még nem lett senki sem banolva, mert a közvéleménytől eltérőt állított. Aki banolva lett az meg is érdemelte, és megnyugodhatsz, hogy az a Moderátor/Házigazda, aki banolta az illetőt, nem a személyes, illetve a fórumtársak "kérésére" tette azt.

Hogy ON is legyek:
Lehet hogy a téma lerágott csont, és azt is kijelenthetjük, hogy az itt hozzászólóknak mindenkinek igaza van a saját szempontjából nézve. De pont ez az, ami miatt sokakat érdekel a téma. Márpedig én pont ezért írtam erről, mert sokakat érdekel. És nem azért, hogy nekem legyen igazam minden állításomban.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Útvonal

Fórumok  »  Szakmai LOGOUT  »  [Re:] Mi a Warez? Bűn vagy kényszer? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.