Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) CHIPman válasza SharpSA (#749) üzenetére


CHIPman
nagyúr

[Itt] tudsz utólag biztosítást kötni.

Egyébként én kötöttem ezt az olcsósított kijelzőst, a többi az eddigi tapasztalataim alapján nem éri meg. Olyan olcsón javítanak mindig, hogy gyakorlatilag egyszer összetörhetem a kijelzőt, akkor vagyok ott, mint ha fizettem volna egy év biztosítást, és befizettem volna az önrészt. Ha kétszer töröm össze, akkor már drágább, de talán annyira sikerül vigyázni rá, hogy egyszer elég legyen. Ha meg más megy tönkre, akkor az garanciális probléma valószínűleg.
Kinn vannak már az OP7 pro alkatrészárai is, 147€ a kijelző plusz erre jön még a munkadíj. Első kamera 13€, nem tudom hogy ez takarja-e a mechanikát is... 5T-nél olvastam, hogy 130€-ból megvolt a kijelzőcsere szállítással-munkadíjjal mindennel, és ebből csak 80€ volt a kijelző az oldal szerint.
OP6-nál volt téma, hogy van aki egy-két hónap után kínából vette a telót jó kuponnal, mert ugyan a gyári garancia nem vonatkozik rá, de azt is javítja (pénzért) az Oneplus EU, és egy komolyabb hibát megjavíttatva még mindig olcsóbban jött ki, mint az oldalról rendelve.

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.