Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) hcpety válasza bordi10 (#850) üzenetére


hcpety
tag

(#852) Timer válasza Papin (#847) üzenetére


Timer
veterán

Te kedden rendelted priority-vel, ugye? A jelek szerint ez az első év, hogy valóban van nagyságrendi különbség a szállítási sebességben, mert én kedden 11?06-kor adtam le a rendelést, és még mindig BRNO-ban csattogtatják rá a UPS-nél. Mindegy, kivárom, csak mint érdekességet említem meg! ;)

(#853) formula01


formula01
aktív tag

Meglévő tulajoktól kérdezném, always on display funkció van a telefonban? Illetve a SoT mennyi átlagosan 90Hz és max felbontáson?

(#854) emvy


emvy
nagyúr

Rendes céges számlát tud adni az OnePlus?

while (!sleep) sheep++;

(#855) ghiottone válasza emvy (#854) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nem. Ha számla kell akkor német amazon.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#856) Timer


Timer
veterán

Ideje lenne fix topikot nyitni a hetes sorozatnak, vagy ezt a topikot azzá tenni, és kijelölni egy moderátort, aki összerak egy összefoglalót, mert 24 órán belül a kolléga volt a harmadik, aki megkérdezte ugyanezt... Tapasztalataim alapján a számlázási kérdéseken felül következő visszatérő elemekre számíthatunk, raklapnyi mennyiségben:

- Vehetem gírbesztről?
- Miért nem?
- És Aliról?
- Mééé'nem?!
- Gyári üveg drága. Jó rá a Nilkin egy ezresé?
- MÉÉÉ'NEM???!
-Vízálló?
- MÉÉÉNEM, JA DE.
- Van benne béhúsz?
- Lehet rakni bele mikroesdét?
-MÉÉÉÉNEEEEEM?!
- Rootolhatom? Nyithatok BL-t? Hogyke'? Ikszdéán írtak valamit, de nem ismeri fel a Windóztíz.
- Ugrik a garancia?
- MÉÉÉNEMMM? ;-D
- Vehetem Gírbesztről a feléjé'?

Emvy, félre ne értsd, nem ellened irányult! ;)

[ Szerkesztve ]

(#857) emvy válasza ghiottone (#855) üzenetére


emvy
nagyúr

Köszi.

while (!sleep) sheep++;

(#858) Papin válasza Timer (#852) üzenetére


Papin
csendes tag

Igen, bár valamennyire a futárszolgálattól is függ, nekem mondta a srác (aki hozta a csomagot), hogy nagyon szenvednek, mert bevállaltak egy plusz melót és nem fogják tudni mindegyiket időben teljesíteni!

(#859) Timer válasza Papin (#858) üzenetére


Timer
veterán

Aha, hát a korábbi éveben nem volt ebből gond, emlékszem, volt olyan, amikor én sima shipping mellett hamarabb megkaptam mint az, aki előttem rendelte prióval! ;)

(#860) Watto1991 válasza Timer (#856) üzenetére


Watto1991
senior tag

Gondolom ha lesz Mobilarena teszt (??) akkor az lesz a hivatalos topik.

(#861) bordi10 válasza hcpety (#851) üzenetére


bordi10
senior tag

Köszi a képet. Sajna beigazolódott a gyanúm, hogy nem kezeli külön. A média a zene, videót jelenti, az alarm meg csak az ébresztő hangerejét sejtésem szerint. A ring volume emeli-csökkenti együttesen a notifications+cs.hang hangerejét, nem kezeli külön :O

Erre gondolok.

[ Szerkesztve ]

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#862) Rick4 válasza bordi10 (#861) üzenetére


Rick4
félisten

Na most megpróbálátam, levettem a csengetést, asszony sms-t írt, csörgetett, és valóban, igazad van, sajnos nem teljesül a max értesítés, de csak 1-2 csengőhang feltétel,a felső csúszka ...

Ennek ellenére én nem csüggednék, hiszen simán lehet olyan csengőhangot "csinálni" ami halk, és mellé felveszed maxra, hogy az értesítés hangos legyen.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#863) CptAdamica válasza Timer (#856) üzenetére


CptAdamica
veterán

:D

Megyen!

(#864) brainticket


brainticket
aktív tag

Lőttem pár képet reggel nálam Bécsben a No-Go zónában :D

https://postimg.cc/gallery/3c9szie6c/



[ Szerkesztve ]

(#865) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Rendelt valaki kedden standard shippinggel? Ha igen, megjött neki csütörtökön? Nekem a szerdai rendelés úgy tűnik csak hétfőre fog ideérni.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#866) demike93 válasza goldister (#845) üzenetére


demike93
tag

+1 a 90Hz-re.
Nem gondoltam volna, hogy ennyire durvan fogom latni a kulonbseget, de olyan mintha angyalkak nyalogatnak a szemeimet folyamatosan.

So Long, and Thanks for All the Fish

(#867) Timer válasza CHIPman (#865) üzenetére


Timer
veterán

Jelen! A kedd 11 órási is... Bár, most nézem, Vecsésen van hajnal óta. Most savanyítják, de felaprítani remélem nem fogják, bár a csalamádét is szeretem.

[ Szerkesztve ]

(#868) bordi10 válasza Rick4 (#862) üzenetére


bordi10
senior tag

Ja-ja ezt a trükköt ismerem, csak eddig nem kellett. Igazság szerint munkahelyemen használom így, hogy alig hallhatóan cseng, de a notik majdnem full hangerőn. Minden más esetben full mindkettő.

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#869) demike93


demike93
tag

lehet valahogy ezt a kek vonalas savot amit berajzoltam osszebb huzni? nem bannam ha kicsit lejjebb lenne a billentyuzet.

[ Szerkesztve ]

So Long, and Thanks for All the Fish

(#870) SharpSA válasza bordi10 (#861) üzenetére


SharpSA
veterán

Itt lehet állítani az értesítés hangerejét a hangerő gombokkal.

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#871) NextError válasza SharpSA (#870) üzenetére


NextError
tag

Akkor sem állítja a csengőhang hangerő nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#872) SharpSA válasza NextError (#871) üzenetére


SharpSA
veterán

A hangerő gomb nem, de a képernyőn lehet.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#873) SharpSA


SharpSA
veterán

Ezzel vajon működik legalább a gyorstöltés autóban is? Megvenném a gyárit is, ha több csatlakozó lenne rajta.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#874) brainticket válasza SharpSA (#873) üzenetére


brainticket
aktív tag

miért működne? a oneplus gyorstöltése semmi mással nem kompatibilis, esetleg oppo VOOC-vel.

(#875) bordi10 válasza SharpSA (#870) üzenetére


bordi10
senior tag

Oh :C :R na ez IGEN!

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#876) SharpSA válasza brainticket (#874) üzenetére


SharpSA
veterán

Miért ne? A régi, még dash-nak nevezett töltővel csak gyorstöltést ír a zárképernyőn. Minden más töltővel csak töltést. A gyári töltővel írja ki a warp-ot.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#877) total90 válasza SharpSA (#876) üzenetére


total90
veterán

A gyári teljesítményt csak gyári töltővel éred el. Lehet másik gyorstöltőt használni, de az nem lesz olyan gyors... mondjuk logikus is.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#878) Timer válasza CHIPman (#865) üzenetére


Timer
veterán

Update: megérkezett a kicsike! ;) Bár a UPS tracking szerint még mindig Vecsésen savanyítják a csomagomat, a OnePlus küldött egy levelet, hogy megrtöént a kézbesítés. Mázli, hogy a raktárban megtaláltam a csomagot, ugyanis a UPS-es alkalmazott elfelejtett felhívni, vagy aláírást kérni.

Update2: frissült a tracking is.

(#879) BeastMode


BeastMode
őstag

Hiába van beállítva az ujjlenyomat, vagy az arc alapú feloldás, vagy mindkettő, mikor bekapcsolom a kijelzőt, a lakat mindig nyitva van és egy fel tudom oldani a telefont úgy, mintha nem lenne semmi beállítva.
Végignéztem a beállításokat, de nem találtam semmi erre utaló funkciót.
Smart Lock nincs bekapcsolva.
Tud ebben valaki segíteni?

(#880) SharpSA válasza total90 (#877) üzenetére


SharpSA
veterán

Nem is a gyári warp töltési sebesség a cél, hanem a gyors töltés plusz csatlakozókkal.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#881) goldister


goldister
tag

Nektek megy a youtube vanced?
Nem enged bejelentkeztetni.
Szerződési feltételek elfogadása után nem megy tovább

(#882) bordi10 válasza BeastMode (#879) üzenetére


bordi10
senior tag

Ugyan nincs még meg a teló, de nézd meg az ide vonatkozó beállításban a lezárási időt, lehet nálad nem "azonnal"-ra van állítva, hanem több percre, percekre.

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#883) enginev3.0 válasza goldister (#881) üzenetére


enginev3.0
félisten

Logoutomban ott a megoldás

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#884) dse


dse
tag

megjött 8/256 kék
keddi rendelés
átvétel után 20 perccel már küldte az op, hogy átvettem

remélünk mindig, elfeledve, hogy születésünk idején senki sem állította, hogy igazságos világba érkezünk

(#885) ollie válasza SharpSA (#880) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem nem fog semmilyen más gyorstöltés működni a gyárin kívül.

***

(#886) BeastMode válasza bordi10 (#882) üzenetére


BeastMode
őstag

Nem találok túl sok ilyen lehetőséget, de amit találtam, az már mind azonnali zárásra van állítva, viszont a probléma még továbbra is fennáll.

Viszont ahogy nézem, kb. 30 másodperc elteltével már jó, tehát tényleg valami időzár lesz a ludas.

[ Szerkesztve ]

(#887) goldister válasza enginev3.0 (#883) üzenetére


goldister
tag

Köszi, sikerült

(#888) Papin válasza goldister (#887) üzenetére


Papin
csendes tag

Ti leszedtétek a hátuljáról a matricát, amin az imei szám meg a többi információ van?

(#889) ollie válasza Papin (#888) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Minek hagynád rajta?

***

(#890) CHIPman válasza Papin (#888) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Én a 6-on rajta hagytam, úgyis tokban van.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#891) CptAdamica válasza Papin (#888) üzenetére


CptAdamica
veterán

Persze, tedd el a dobozába. :P

Megyen!

(#892) sparks


sparks
senior tag

Az én telefonom volt az, ami dobálta a hálózatot, amint a GPS-t bekapcsoltam. Készítettem egy videót a problémáról, nyitottam aznap egy RMA-t és ma végre kaptam egy UPS címkét. Kinyomtattam, rá a dobozra, ami már csak azt várta, hogy menjen vissza és 4 előtt pár perccel leadtam a UPS-nek a Késmárk utcában, már rakták is kocsira, így úton van Lengyelországba. Most kíváncsi leszek mikor jön vissza vagy kapok helyette másikat...

(#893) goldister


goldister
tag

A tegnapi pixel "beégés" tuti nem beégés. Úgy görgettem, hogy felülről nézve fekete pixel legyen ott (egy karakter), majd oldalról nézve már a fehér háttéren látszódott. Gondolom nem mozog a pixelhiba :D
Másrészt, hazaértem és lőttem 2 képet. Egyik sima 1x-es, a másik 3x zoomos. Teljesen automatán, gyorsan elővéve. Szerintem nem olyan vészes. Talán az 1x-esen a fű kicsit fakó, vagy csak javít a már rossz füvön a 3x lencse :))

(#894) SharpSA


SharpSA
veterán

48 MP-es képet hogy lehet készíteni?

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#895) enginev3.0 válasza goldister (#893) üzenetére


enginev3.0
félisten

Olyan mintha bemozdult volna a kezed, nem nagyon van éles pontja a képnek

Vagy lehet csak nagyon belenagyítottam

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#897) ollie válasza SharpSA (#894) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Pro módban.

***

(#898) SharpSA válasza ollie (#897) üzenetére


SharpSA
veterán

És ott hol, hogy? Mert kerestem a beállítást. Vagy pro módban automatikusan 48 MP-es kép készül?
Megvan... Felül a jpg alatt... :U

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#899) total90 válasza ollie (#885) üzenetére


total90
veterán

De, csak nem olyan hatékony. Én a Note 8 töltőjével és egy Anker töltővel is próbáltam. Ez utóbbi kb 20%-al lassabb mint a gyári.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#900) BeastMode válasza BeastMode (#886) üzenetére


BeastMode
őstag

Megvan a bibi, valamilyen okból kifolyólag be volt kapcsolva a Smart Lock - viselésérzékelés...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.