Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) csako válasza tomp (#1037) üzenetére


csako
veterán

Én a sajátomon az elnevezésekben találtam eltéréseket:
Eszköz neve: Qualcomm HS-USB WWAN Adapter 90DB (nincs másik szerencsére :D )
Aktív VoLTE profil pedig ez volt: Commercial-DT-VOLTE

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#1052) zhata


zhata
senior tag

Furcsa dolgot tapasztalok egy ideje.
Néhány app betöltés után nem sokkal fekete fehérré vált. Az ezekből történő kilépéskor a Nova is fekete fehéren jelenik meg, majd kiszínesedik.
Jellemző ilyen app volt a Budapesti menetrend, ahol egy újratelepítés a problémát megoldotta, viszont a Gyors jegyzettömböt nem akarom újratelepíteni, mert rengeteg adatot tartalmaz.
Ilyen progi még a Blue Mail is.
A másik gond az, hogy az alkalmazkodó fényerő néha bizony nincs a helyzet magaslatán, pl. sötétben elsötétít.
Tapasztalt valaki ilyesmit?

[ Szerkesztve ]

(#1053) F-ECT$ válasza zhata (#1052) üzenetére


F-ECT$
titán

Egy gyors google keresés után ezt találtam. Próbáld ki az ott leírt 2-3 dolgot. (Valószínűleg aktiváltad a Reading mode-ot.)

Dive ever, work never.

(#1054) F-ECT$ válasza kutyek (#1033) üzenetére


F-ECT$
titán

6 GB soknak tűnik, de egy fórumtárs panaszkodik az ennyivel szerelt készülékére: túl kevés app fér el már most a memóriában. Szóval a 8 a minimum nálam, a 12-t még meglátom.

S9-et már nem veszek, és lehet anyagilag megérné évente váltogatni a telefont, de ehhez már öreg vagyok. A pc-vel csináltam ezt pár évig, elég volt :)

Dive ever, work never.

(#1055) zhata válasza F-ECT$ (#1053) üzenetére


zhata
senior tag

Tök így volt, köszönöm! :R

(#1056) enginev3.0 válasza zhata (#1052) üzenetére


enginev3.0
félisten

Sötétben elsotetedik? Hát az a lényege

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1057) zhata válasza enginev3.0 (#1056) üzenetére


zhata
senior tag

Úgy értem, hogy teljesen. Kézzel kell rajta világosítani.

(#1058) SharpSA válasza tomp (#1037) üzenetére


SharpSA
veterán

Elakadtam... Nem találom a QPST mappát.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#1059) csako válasza tomp (#1037) üzenetére


csako
veterán

Rájöttem, hogy Telekomosságom miatti eltérés, nem is változtattam azon már, maradt aktív a DT. Üfsz gyorsan bekapcsolta nekem és már ott is a logó :C
[link]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#1060) tomp válasza csako (#1059) üzenetére


tomp
félisten

Magyar Telekom kártyával is a DT profil volt alapból aktív?

(#1061) Peterzon94


Peterzon94
tag

Sziasztok, akad itt esetleg olyan aki iPhone Xről váltott? Nagyon megtetszett ez a pro, de nem tudom megérné-e a cserét :)

(#1062) csako válasza tomp (#1060) üzenetére


csako
veterán

Igen.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#1063) enginev3.0


enginev3.0
félisten

További akksi infók még jöhetnek a kedves tulajoktol :R most már azért jó ideje használják

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1064) csako válasza enginev3.0 (#1063) üzenetére


csako
veterán

Hát most olyat tudok mondani, hogy Messenger + Firefox kombó -> 1 óra alatt 10% ment le. Amúgy tapasztalat alapján legalább 5-6 óra SOT kijön vegyes használattal (kamera, böngésző, többféle közösségi app), illetve lehet több is, de 20%-nál már töltőre rakom általában. 90Hz + auto resolution.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#1065) SharpSA válasza enginev3.0 (#1063) üzenetére


SharpSA
veterán

Nekem tegnap 40% felett volt kicsivel az aksi bő 4 óra képernyő idővel. Pontosan már nem tudom az értékeket.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#1066) SharpSA válasza SharpSA (#1058) üzenetére


SharpSA
veterán

Segítséget kérek, másik laptopra is telepítettem mindkét setup-ot és nem találok ilyen nevű mappát és programot. Így nem tudom beállítani a megfelelő profilokat.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#1067) Carvus válasza enginev3.0 (#1063) üzenetére


Carvus
senior tag

Én egy ilyet lőttem hétvégén:

[link]

OP3-al ugyanilyen használat mellett 3 óra se volt meg. Volt benne navi ~100km Wazevel és játék is.

[ Szerkesztve ]

(#1068) csako válasza SharpSA (#1066) üzenetére


csako
veterán

Ezt el is felejtettem fentebb is írni.
Innen töltöttem le külön a QPST-t, mert én sem találtam (bár úgy látszik Telekom esetén nem is kell). A telepítő mellé raktam a png és az msm fájlt.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#1069) SharpSA válasza csako (#1068) üzenetére


SharpSA
veterán

Köszönöm

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#1070) hcpety válasza tomp (#1037) üzenetére


hcpety
tag

Mindent úgy csináltam, ahogy le van írva, de sajnos nem működik...Telenor

Ez előfizetés függő (mert az enyém vállalati)? Ötlet esetleg?

(#1071) ollie válasza hcpety (#1070) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Külön engedélyeztetni kell a Telenorral a VoLTE-t az előfizetésre, de vállalatinál nem biztos, hogy fogják, na meg a OnePlus sem támogatott náluk, így az sem segít a te esetedben.

***

(#1072) tomp válasza hcpety (#1070) üzenetére


tomp
félisten

Az előfizetésen is be kell kapcsoltatni.
Telefonon megvan hamar.

(#1073) NextError válasza hcpety (#1070) üzenetére


NextError
tag

Ott lehet kell valami vállalati flottás jelszó. Egyébként feltöltőkártyás számokon nem is lehet, bár nem értem miért.
Egyéként tőlem meg sem kérdezte hogy milyen telefonom van csak, hogy támogatott-e. Mondtam neki, hogy persze. De persze nem mindegy melyik ügyintéző veszi fel. :D

[ Szerkesztve ]

(#1074) SharpSA válasza hcpety (#1070) üzenetére


SharpSA
veterán

Nálam működik, de a telefon újraindítása után inaktív lesz, újra be kellett kapcsolnom. Ez így nem jó. Na és a *#*#4636#*#* kódra egy üres képernyőt kapok...

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#1075) NextError válasza SharpSA (#1074) üzenetére


NextError
tag

Nekem jó újraindítás után is.

(#1076) vranyek


vranyek
aktív tag

Sziasztok!
Tökéletsen elégedett, és emiatt elhivatott Oneplus tulajként váltottam Oneplus 3-ról Oneplus 7 Pro-ra egy hete. Még a bejelentés napján, 15-én megrendeltem, így 21-én már meg is érkezett.
Nem csalódtam, és elfogultság mentesen is csak ajánlatni tudom a vacilálóknak.
(Én mondjuk Samsungokat sosem szerettem a samu féle andorid borzalmak miatt, Oxygen OS a mennyország maga...)
- Kamera tekintetében tény, hogy még kíváncsi leszek a további frissítésekre, de a Oneplus 3 után gyakorlatilag térugrás a minőség :D
- haláli a selfie kamera, de sokat nem selfiezek, szóval nagyon nem fogom bántani, de nagyon poén,
- videót se sokat készítek, így még nem tudom, mennyire állja meg ahelyét, csak a temérdek youtube-os tesztből,
- fotókat viszont már most, kiadás után is gyönyörűeket készít, de ahogy írtam, tuti lesz ez még optimalizálva...

- a dizájn gyönyörű, nem tudok betelni vele, viszont a gyárilag adott szilikon tok csak addig volt jó, amíg meg nem jött a gyári karbon bumper tok. Egyszerűen undorító a szilikon tok, sosem szerettem őket, de hasznos volt a végleges tok megérkezéséig (kb. 2 napig)
viszont erősen ajánlom a bumpert a protection helyett, oneplus 3-on protection volt, esésnél repült is minden... :D bumper jobban körbevonja a telefont, egy nagyobb pofáraesést nem véd ki ez sem, de azt egyik sem, viszont gyönyörű, ahogy "körbefollya" a telefont, nekem nagyon pozitív csalódás ahhoz képest, mint amire számítottam, tényleg alig vastagít rajta, viszont masszív érzetet ad.

- Akksi nekem jobban bírja, mint OP3, bár az tény, hogy az is még bő másfél napot bír 3 év után is. OP7Pro most bőven bírja a 2 napot az én felhasználási körülményeimmel (ca. 4-5 óra SOT), de tény, hogy 60Hz-en használom többet...

- 8Gb/256Gb kombó szerintem bőven ki fog szolgálni újabb 2,5-3 évig, ettől nem tartok :P

- Engem a többi gyártóhoz képesti stabil, sűrű és kiváló szofterveres frissítés, támogatás is nagyon leszögezett a Oneplus mellé.

Tény, hogy az egy éves teljes körű biztosítással, gyári tokkal, dbrand-os skinnel (még nem jött meg) együtt simán van 300K, de nekem a Onpleus-os életérzés nagyon megéri, mint kb. azonos áron egy Samu, noha azokat is elismerem.
Szájfonoktól viszont az ég óvjon... :D :D

[ Szerkesztve ]

OnePlus 7 Pro; Toyota Prius III.

(#1077) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Nekem ilyen jött ki legutóbb, bár én nem szoktam 20% alá vinni.

Megyen!

(#1078) Jherumit_ válasza tomp (#1072) üzenetére


Jherumit_
csendes tag

Üdv

A telenor ügyfélszolgálat szerint kivették a kezükből a volte engedélyezést, így nem aktiválhatják.
Akinek megy telenornál az korábban is használta? Vagy van valami trükk?
Köszi!

(#1079) vranyek válasza vranyek (#1076) üzenetére


vranyek
aktív tag

...még a vízállósághoz annyit, hogy JerryRiggsEverything-en darabokra lett szedve a teló, minden lehetséges nyílás szét van gumitömítésezve, nem csak rámondták, hogy elvileg vízálló, hanem majdnem 100%, hogy tudja az IP6x-et, csak a certifikáció dobott volna még 20-30 ezret az áron szerintem... Garanciát pedig a hivatalos certifikációval rendelkező márkák sem adnak vízkárra, szóval totál egál... :D Mindenesetre nem fürdetném meg szándékosan... :DD

[ Szerkesztve ]

OnePlus 7 Pro; Toyota Prius III.

(#1080) SharpSA válasza NextError (#1075) üzenetére


SharpSA
veterán

Most már nekem is. Másodjára bekapcsoltam, aztán először a programból kiléptem, majd utána húztam ki a kábelt.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#1081) SharpSA válasza Jherumit_ (#1078) üzenetére


SharpSA
veterán

Nekem működött S9+-on is.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#1082) kcsa válasza vranyek (#1079) üzenetére


kcsa
veterán

Honnan származik ez a díj a tanúsítás egy készülékre vetített költségeiről?

Sokadszor látom leírva, de ez így ebben a formában nem igaz :)

(#1083) tomp válasza Jherumit_ (#1078) üzenetére


tomp
félisten

Éjjel még tudták aktiválni. Ha ez igaz akkor gratulálok a szolgáltatónak. Ennyire impotensek...:D

(#1084) Jherumit_ válasza tomp (#1083) üzenetére


Jherumit_
csendes tag

Ne, ennyire belenyúltam, kicsit bosszantó. Kösz az infót

(#1085) F-ECT$ válasza kcsa (#1082) üzenetére


F-ECT$
titán

Egy Oneplus nyilatkozatból, de pontos számokat szerintem magánemberként nem tudhatsz meg.

Dive ever, work never.

(#1086) F-ECT$ válasza F-ECT$ (#1009) üzenetére


F-ECT$
titán

Megjött a Redmi K20 Pro:
-Snap 855
-6.4" Oled (FHD+)
-8/256 a teteje
-Tripla kamera
-Kiemelkedő selfie kamera
-4000 mAh

Olyan áron kezd a csúcs verzió, mint a sima OP7 (kb 180e Ft). Erős ellenfél lesz.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#1087) enginev3.0 válasza F-ECT$ (#1086) üzenetére


enginev3.0
félisten

Miuival kösz inkább nem kell

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1088) ghiottone válasza enginev3.0 (#1087) üzenetére


ghiottone
nagyúr

+1

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#1089) F-ECT$ válasza enginev3.0 (#1087) üzenetére


F-ECT$
titán

Mi a baj vele? (Nem ismerem azt a felületet.)

Dive ever, work never.

(#1090) SharpSA válasza F-ECT$ (#1089) üzenetére


SharpSA
veterán

Egyedi, akárcsak a Samsung vagy Huawei felülete... Nem baj, csak szerintem felesleges plusz az alap rendszeren, amit amúgy is egyedivé lehet tenni az áruházból.

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#1091) PeteePeti válasza F-ECT$ (#1089) üzenetére


PeteePeti
őstag

Az ég világon semmi baj vele! Én kimondottan szeretem a Miuit! Viszont a Huawei féle Emuitól szabályosan frászt kapok! :)

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#1092) Tsebacsi válasza PeteePeti (#1091) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Dettó egyre jobban unom a huawei féle rendszert, és Anyám Redmi Note 6 Pro-ja sokkal jobban bejön ilyen szempontból...

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#1093) enginev3.0 válasza F-ECT$ (#1089) üzenetére


enginev3.0
félisten

Benne hagyták az android 2.3-ban menő memória tisztítót

Ezen kívül pedig még sok más, de ízlések és pofonok

Kinézetre viszont nagyon szép a miui

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1094) ollie válasza F-ECT$ (#1089) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A MIUI-val? Legfőképpen az, hogy a kínaiaknak az az egyik fétise, hogy mindent ki kell lőni a memóriából. A kedvencem, amikor zenehallgatás közben kilövi a zenelejátszó appot.

[ Szerkesztve ]

***

(#1095) csako


csako
veterán

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#1096) ollie válasza csako (#1095) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

QHD, 90Hz?

***

(#1097) Albigator válasza csako (#1059) üzenetére


Albigator
őstag

Ez milyen háttér? Nagyon tetszik.

(#1098) csako válasza ollie (#1096) üzenetére


csako
veterán

Automatikuson hagytam és 90Hz.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#1099) csako válasza Albigator (#1097) üzenetére


csako
veterán

[link]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#1100) mjani1172 válasza F-ECT$ (#1086) üzenetére


mjani1172
addikt

Itthon kapható lesz? Van róla infó?
Bocs most látom a hírt, nekem a listában nincs benne, csak a fotós részen.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.