Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Linkin1994 válasza brainticket (#143) üzenetére


Linkin1994
senior tag

Ki az aki annyit nem bír ki míg feltölt a telefon és utána játszik?
Emberi hülyeség.

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#152) brainticket válasza Linkin1994 (#151) üzenetére


brainticket
aktív tag

nem csak játékról van szó, nyilván mindenki máshogy használja a telefonját, ha egész nap úton vagyok, hazaérek és van kb fél órám tölteni mielőtt újra elindulok akkor nem mindegy hogy 10%-ot tölt a telefon vagy majdnem egy napi enerigát mint a oneplus.

(#153) total90


total90
veterán

Másodpercekkel a store megnyitása után már nem volt elérhető a 12/256 :W

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#154) brainticket válasza total90 (#153) üzenetére


brainticket
aktív tag

nem tudom te mit nézel, nálam most is elérhető mindegyik (mondjuk én az osztrák oldalon vagyok)

(#155) beneszilo válasza SharpSA (#146) üzenetére


beneszilo
tag

Nekem is úton van ugyanez mirror gray színben. 711.55 EUR volt diák kedvezménnyel.

Elég, ha van egyetemi dolgozó ismerős, és az ő email címével regisztráltok a Student Beans oldalra.

(#156) kcsa válasza total90 (#153) üzenetére


kcsa
veterán

:F

"Ships within 6 days."

(#157) Juhaszatti válasza brainticket (#143) üzenetére


Juhaszatti
addikt

A grafikonodon nem simán csak használat közben szerepel, hanem játék közben. Böngészés közben az S7 Edge például elég gyorsan feltölt (még ha lassabban is mint a OnePlus). A játék közbeni töltés valószínűleg sokkal kevesebb ember számára releváns.
Az S10+ ugyanazt a Quick Charge 2 technológiát használja mint az S7 Edge.

A Note 10-el jön elvileg az új gyorstöltési technológia is.

[ Szerkesztve ]

(#158) szkaroly


szkaroly
senior tag

Tavaly elkezdte majmolni a Huawei a Samsungot, most pedig a OnePlus majmolja a Huawei-t. :U Nyomjunk bele minden fejlesztést a Pro-ba, semmit az alapmodellbe (így mindenki a Pro-t veszi úgyis) és legyen a sz.r edge kijelző. Gratulálok ezeknek is.

Poco X3 Pro

(#159) brainticket válasza beneszilo (#155) üzenetére


brainticket
aktív tag

rendeltem én is egy 8 GB / 256 GB Mirror Grayt

(#160) Laci.M válasza Linkin1994 (#151) üzenetére


Laci.M
senior tag

A lényeg, hogy a telefonnak semmi baja nem lesz a gyorstöltéstől. A Oneplus-é az egyik legjobb a piacon, nem teszi tönkre az akksit a használata.

Aláírás

(#161) Juhaszatti válasza brainticket (#152) üzenetére


Juhaszatti
addikt

De ha nem játszol, az sem 10%-ot tölt bele fél óra alatt. Nem véletlen válaszolta azt, amit.

(#162) total90 válasza brainticket (#154) üzenetére


total90
veterán

Német store...

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#163) brainticket válasza total90 (#162) üzenetére


brainticket
aktív tag

közben nálam is

(#164) wintikek válasza total90 (#162) üzenetére


wintikek
tag

Én hu storeból kb 5 perce rendeltem meg. Asszony lehet megver mondjuk... :D

(#165) Kokzor


Kokzor
aktív tag

Megváltozott a cikk címe. :DDD

(#166) Albigator


Albigator
őstag

Aki a 12 GB memóriával szereltet veszi, elmondaná minek? ;]
Ugyebár 256 gigás tárhellyel rendelkezőt 8 gigával is lehet kapni.

(#167) total90 válasza Albigator (#166) üzenetére


total90
veterán

Develop.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#168) brainticket


brainticket
aktív tag

alapból az 1 méteres kábellel jön a telefon?
csak mert rendeltem hozzá egy másfél métereset

(#169) brainticket válasza total90 (#162) üzenetére


brainticket
aktív tag

nálam megint van, nem értem:

(#170) TomPack


TomPack
őstag

Mennyibe kerül a 7pro? 749 micsoda? Dollár, euró, vagy font?
Bocs a láma kérdésért.

(#171) Albigator válasza ollie (#137) üzenetére


Albigator
őstag

Amúgy a sima 7-es nem drága, de mivel tkp ez egy light változat nem igazán éri meg ezt vásárolni, mert ott a sok mindenben jobb PRO ami az eddigi OP vonalat képviseli igazából.
A 100 k különbség nem tudom honnan jött pontosan, nem is megyek bele vitába ezzel kapcsolatban inkább.. De a többi csúcskészüléknek egyértelműen csökken az ára folyamatosan, addig az OP-nak nem (ha az ember jót akar magának a gyártótól veszi meg úgyis).

[ Szerkesztve ]

(#172) Albigator válasza TomPack (#170) üzenetére


Albigator
őstag

Euro...

[ Szerkesztve ]

(#173) total90 válasza brainticket (#163) üzenetére


total90
veterán

Nálam is, meg is rendeltem. Május 22-én érkezik :C

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#174) CptAdamica válasza total90 (#173) üzenetére


CptAdamica
veterán

Ha megrendeled, akkor egyből kell fizetni?

Megyen!

(#175) kcsa válasza CptAdamica (#174) üzenetére


kcsa
veterán

Természetesen.

(#176) goldister válasza kcsa (#175) üzenetére


goldister
tag

Elállásra van lehetőség? Mit tudom én túl nagy a készülék stb

(#177) Linkin1994


Linkin1994
senior tag

Sose volt még Oneplus-om a garanciás ügyintézés mennyire gyors?

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#178) kcsa válasza goldister (#176) üzenetére


kcsa
veterán

"If you are not satisfied with your OnePlus product(s) for any reason, you may request a return within 15 calendar days of delivery.
To do so, please submit a return/replacement request by signing OnePlus account-My Order."

(#179) goldister válasza kcsa (#178) üzenetére


goldister
tag

Hát akkor lehet ma megrendelem

(#180) CptAdamica válasza kcsa (#175) üzenetére


CptAdamica
veterán

Fck, akkor csak holnap tudom megrendelni. :D

Megyen!

(#181) hcpety válasza Albigator (#166) üzenetére


hcpety
tag

Egyből írhattad volna, hogy a 8 mindenre elég. Nem kell irigykedni. Van rá, nem fáj... Tudom nem irigység beszél belőled, hanem a szánalom, aha csak nem hiszem...

[ Szerkesztve ]

(#182) wintikek válasza Linkin1994 (#177) üzenetére


wintikek
tag

Gyors, legrosszabb esetben is egy hét. Kijelző/akksi csere ilyen 3 munkanap szokott lenni nagy átlagba.
DHL futár jön a telefonér, ő viszi Lengyel/Csehországba és DHL is hozza vissza.

(#183) scope2007 válasza Graphics (#36) üzenetére


scope2007
addikt

Az én O+O-m desztivben úszott melóban véletlenül xD
Kiszaritottam, azóta is használom :)

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#184) Albigator válasza hcpety (#181) üzenetére


Albigator
őstag

Semmi sértő nem volt a hozzászólásomba szerintem...
Komolyan érdekelt a dolog. Mikor anno vettem az OP5-öm, tudtam a 6 GB RAM is elég lenne de a nagyobb tárhely miatt döntöttem a 8/128-as változat mellett. Sose használtam/használhattam ki a 8 gigát..
Hidd el nem irigykedem ha valakinek 12 GB memóriával szerelt telefonja van/lesz nekem meg "csak" 8.
A szánalmas inkább te vagy, hogy normálisan nem tudsz választ adni... Marad az E penis növelés számodra, ha már a.....

[ Szerkesztve ]

(#185) SharpSA válasza total90 (#153) üzenetére


SharpSA
veterán

Nálam most is elérhető a hu oldalon.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#186) SharpSA válasza Albigator (#166) üzenetére


SharpSA
veterán

Én a 8GB-osat rendeltem, szerintem sincs értelme a 12GB memóriának.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#187) Timer


Timer
veterán

Sandstone / Carbon hátlppal sikerült rendelnie valakinek? Eleve 11-kor nyitottak a 10 helyett (5 secnél frissítettem a böngészőt, és 59 percre ugrott vissza), de hátlapokra azóta is coming soon-t ír. Anélkül pedig nem veszek telefont sem...

[ Szerkesztve ]

(#188) marcarc válasza Timer (#187) üzenetére


marcarc
senior tag

Nem. Nem is értem, volt 60 eurós kupon bekészítve erre nem lehet rendelni. Megrendeltem tok nélkül mert nem akartam lecsúszni róla. 8/256 jön nebulakékszt.

(#189) goldister válasza marcarc (#188) üzenetére


goldister
tag

60 euro kupon? Hogy lehetne az árból
lefaragni? 10 eurosat láttam már valahol. Diák nem játszik sajnos

[ Szerkesztve ]

(#190) brainticket válasza Timer (#187) üzenetére


brainticket
aktív tag

10 óra BST volt, azaz 11 nálunk, adnak hozzá átlátszó szilikon tokot.

(#191) mjani1172 válasza ollie (#138) üzenetére


mjani1172
addikt

Ez szvsz fals infó.
Van valami link erről?

(#192) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Szerintem idén az iPhone is nagyobb képfrissítéssel rendelkező kijelzőt fog kapni, azért dobták be ezt a kínaiak.
Nekem nagyon tetszik a pro. A 2k 90Hz kijelző nagyon kellene. Úgy érzem be kellene cserélni rá a p30 at, de nagyon hiányozna a jó aksi idő még a kamera. Már várom a részletes teszteket, aztán meglátom. Szerintem nagyon ígéretes készülék.

(#193) hcpety válasza Albigator (#184) üzenetére


hcpety
tag

Nem is írtam, hogy sértő, én sem sértődtem meg. Csak nem értem miért kell megindokolni a választást. A kérdésed végén lévő smile sok mindent elárul. Kijön az új AMG G63 és G65 és ha a G65-t mellett teszem le a voksom, akkor már azt indokolnom kell? Miért? Te miért nem egy Redmi telót vettél a OnePlus 5 helyett? Nem kell válaszolnod - nem érdekel - csak érzékeltetni szeretném, hogy miről beszélek.

(#194) Ankhiszesz


Ankhiszesz
tag

Végre egy telefon (7 pro) amire azt mondom, hogy érdemes lenne megvennem, mert egy jó nekem való készüléknek néz ki :) erre pont nem lesz rá egy kanyim se :D Lakást is most kell teljesem felújítanom, hogy lakható legyen, venni gamer pc-t a 0-ról, tv-t, bútorokat, az autóban vezérlést cserélni, ráadásul a váltó is most halt meg kompletten a kocsiban… ezért megutáltam, de lábra állítom (hogy el tudjam adni) és veszek inkább egy új autót... szóval majd pár év múlva valami más telefon, addig kihúzza a P9 (...vagy nem és előveszek a fiókból valami még régebbit) :DDD

Nokia 3330>Nokia 6610>Nokia 6230>Nokia 6233>Nokia E52>(Samsung s5230 és Galaxy S5 koncertfon)>Alcatel ot995>Huawei P6>Huawei P9>Xiaomi MI9T Pro>ZTE Axon 40 Ultra

(#195) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Na, nem bírtam ki, megoldottam, hogy ma megrendeljem. Május 22. :B

Megyen!

(#196) Timer válasza brainticket (#190) üzenetére


Timer
veterán

Ja. Aztán rendelheted meg saját költségen, külön. Így hozzák vissza a telefon ingyen postáját, vagy mi? :)

(#197) marcarc válasza goldister (#189) üzenetére


marcarc
senior tag

A pontokat váltottam be 600 pont -> 60 EUR kupon de csak kiegészítőkre lehet költeni. :/ vagyis arra se mert nem lehet rendelni őket GJ

(#198) kutyek válasza Laci.M (#122) üzenetére


kutyek
senior tag

Ez így nem igaz. Ha nincs külsérelmi nyom vagy bármilyen rendeltetés ellenes használatra utaló jel ÉS a készülék nem teljesíti a nyomáspróbát, akkor természetesen kötelesek javítani a beázás miatti károkat is. Akkor is, ha amúgy általánosan kizárják a beázásos károkat. Ez szavatossági (jogi) kérdés. Nem véletlen, hogy ahol van "rendes" IP minősítés, ott a szerviz folyamat nyomáspróbával indul, és azzal is végződik...
Én 3 év alatt több, mint 100x voltam vízben az S7e-vel, és bár sokszorosan megsértettem a felhasználási feltételeket, soha nem ázott be. Engem meggyőzött a (hivatalosan minősített) IP védelem.

(#199) -Skylake- válasza Ankhiszesz (#194) üzenetére


-Skylake-
addikt

Ahh, butorokat siman offolnam a helyedbe. Konyv helyett Play Books, DVD helyett Play Movies, zenealbumok helyett Play Music, dobozos jatek helyett Play Games. Hat neviccelj, lassan mar hiaba veszed meg a polcot nem tudsz mit rarakni :D mond meg asszonynak , hogy ne hasznaljon annyi sminket amugy is szep , igy legalabb nem foglal helyet , aztan vegyel egy 7 prot :D

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#200) goldister


goldister
tag

Nem olyan kedvezmény amit telora is be lehet váltani? A diákon kívül

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.