Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1251) Xeon7 válasza SzunaP (#1250) üzenetére


Xeon7
aktív tag

Sziasztok,

Ma estére tervezem egy OnePlus 7 pro kék rendelést.
Mennyi idő kb. mire megérkezik a készülék? Illetve van e aki S10+ telefont cserélt le?

(#1252) vranyek válasza Xeon7 (#1251) üzenetére


vranyek
aktív tag

Hali,

kb. 2 nap alatt megjön a rendeléstől számolva, illetve pár kommenttel feljebb volt valaki, aki S10+ról váltott most...

OnePlus 7 Pro; Toyota Prius III.

(#1253) b.daniel válasza vranyek (#1252) üzenetére


b.daniel
senior tag

Szerda esti rendelést ma kaptam meg. P30pro volt előtte, elsőre sokkal gyorsabbnak letisztultabbnak hat :)

(#1254) Xeon7 válasza vranyek (#1252) üzenetére


Xeon7
aktív tag

Hali.

Köszi meg is rendeltem, a várható kiszállítás 06.05-ig.
Igen néztem, hogy a kolléga S10+-t cserélt le, csak túl sok tapasztalatot nem írt :)

(#1255) vranyek válasza Xeon7 (#1254) üzenetére


vranyek
aktív tag

Ja, bocsi, igen, pont hétvége van, és az kiesik. Én 15-én rendeltem meg a bemutató napján, és 21-én jött meg utána.

[ Szerkesztve ]

OnePlus 7 Pro; Toyota Prius III.

(#1256) Helpner


Helpner
csendes tag

Sziasztok!

Van köztetek olyan aki már root-olta a készüléket? Ha igen mivel, hogyan és mik a tapasztalatok? Az XDA-n lévő mauronofrio-féle Unofficial TWRP (3.3.1-19/20) & Magisk (19.2) párossal próbálkoztam, de a végeredmény - többekhez hasonlóan - hogy nem lehetett bekapcsolni a wifi-t. Eddig csak annyi megoldást láttam rá, hogy egy másik rom-ot kell feltenni az OOS helyett és megy. (...)

(#1257) aTe014


aTe014
aktív tag

Egy kis összegzés a leendő tulajnoknak 3 nap használat után. :)

Amiket szeretek:
• Rendszersebesség (animációs skála 0.5-re vétele után még durvább)
• Sztereó hangszórók
• Értesítési sávból eltüntethető ikonok (nálam pl. bluetooth, riasztás)
• Felhasználói felület, témázhatóság (nem sokban különbözik az LG-étől, mindent megtaláltam hosszas keresés nélkül)
• Előlapi kamera nem zavar bele a kijelzőbe (konkrétan ez döntött az S10+ helyett a OP7Pro mellett)

Amiket szokni kellett, de már megbarátkoztam velük:
• Súly (a méret pont jó, de súly szempontjából egy kézzel nehéz tartani hosszabb ideig)
• Lekerekítés (igazából csak fekvő állapotban szembetűnőbb alul-felül)
• Alkalmazás lista ABC sorrendje (eddigi LG telefonjaimon mindig a megszokott sorrendbe raktam)
• Térerő jelzésnél ”X”, amikor nincs bekapcsolva az adatforgalom (legelőször azt hittem, hogy a térerővel/SIM kártyával van valalmi gond)

Üzemidőben ugyanazt tudom hozni, mint az előd LG V30-al, másfél nap készenléti idő 4-5 óra kijelző idővel, számomra ez megfelelő, tudva, hogy mennyivel komolyabb csak maga a kijelző.
[kép]
Kb. 20-90% között használom a legtöbbet, csak ha éjszakára jön ki a töltés, akkor szoktam 100%-ig tölteni (a képen lévő használat is 90%-ról indult, színes téma, QHD+90Hz beállítással).

[ Szerkesztve ]

i14Pro

(#1258) beeep146


beeep146
tag

Soha nem vártam még ennyire a dbrand csomagot, ezt így alapállapotban életveszély használni... :-D
Illetve azt az illetőt az OP-nál akinek először megfordult a fejében, hogy kimarad a dobozból az átalakító..., lennének ötleteim a kínzásra. ;]

(#1259) marcarc válasza beeep146 (#1258) üzenetére


marcarc
senior tag

uh nekem legutóbb az vagy 3 hét volt :/

(#1260) beeep146


beeep146
tag

Tracking szerint már Zürichben van, hétfőn már nálam lesz. :C

(#1261) nbukta77 válasza Xeon7 (#1251) üzenetére


nbukta77
addikt

Szia. Ket nap alatt megjott. Tegnap kaptam meg en is. Kek 12/256. S10+ rol valtottam az 8/512 keramik volt. Eddig nem bantam meg. Az is nagyon jo telo viszont nekem a stock android kozelsege jobban be jon. Ugy veszem eszre aksiban is jobb az op7pro. Viszont kameraban szerintem az s10+ jobb volt. Lottem ma par fotot. Eddig ennyi a tapasztalatom. Minosegre mind a ket telo premium.

Ha van kerdes szivesen valaszolok.

[ Szerkesztve ]

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#1262) Jano_023 válasza nbukta77 (#1261) üzenetére


Jano_023
őstag

Szia,engem főleg az üzemidő és a fényképek minősége érdekelne. Nagy kérdés nekem ez a kamera dolog mert sokan állítják hogy jó sokan meg azt hogy szar. Nem tudom mi az igazság. Azt tudom hogy maga az egész telefon szuper főleg a kijelző és 90hz köszönhetően. Szóval ha lőttel pár képet és lesz véleményed az érdekelne valamint még a lista ha van olyan dolog amiben elmarad az s10+ képest. Köszi

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#1263) zolka95 válasza aTe014 (#1257) üzenetére


zolka95
őstag

"animációs skála 0.5-re vétele"

Ettől hogy lesz gyorsabb?

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#1264) ollie válasza zolka95 (#1263) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem lesz gyorsabb a mobil, csak rövidebb ideig tartanak az animációk.

***

(#1265) nbukta77 válasza nbukta77 (#1261) üzenetére


nbukta77
addikt

Szia. Fenykepek minosege kicsit elmarad a csucs teloktol szerintem. Mondom ez az en velemenyem. Fo kamerakkal nincs nagy gond. A motorikus kamera az viszont szerintem szar. Kisebb fenyben is kiegnek a kepek. Mondjuk engem nem nagyon zavar. Egy evben ha ket szelfit lovok az mar sok. Hatso egyseg eleg jo. Ejszakait meg nem volt alkalmam kiprobalni. Nincs vezetekmentes toltes. En szoktam hasznalni, de ez sem nagy ervagas. Ra tudom dugni a madzagra. Ez inkabb kenyelmi funkcio. Nincs hivatalos ip besorolas. Ez sem izgat. Nem szoktam a teloval furodni. Nekem talan ennyi. Amire kivancsi vagyok, hogy a motoros kamera mennyire fogja szeretni a levegoben levo apro porszemeket. En eddig nem bantam meg a cseret. Osszegezve egy brutal jo telo.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#1266) SharpSA válasza zolka95 (#1263) üzenetére


SharpSA
veterán

Kevesebbet kell várni az animációkra. Én is mindig 0,5-re állítom, így gyorsabb minden.

(#1267) Tailorzsolt válasza Jano_023 (#1262) üzenetére


Tailorzsolt
tag

Szia, bár a kérdés nem nekem szólt, gondolom nem probléma, ha én is megosztom a tapasztalataimat. :)

Én Mate 20 Pro-ról váltottam és abszolút nem bántam meg. A fényképezésben úgy érzem egyértelműen jobb a Mate 20 Pro, de azért a OP7P is ott van a szeren. Szerintem további javulás várható még. Az első kamerás javítócsomag is sokat javított a képek minőségén és bízom benne, hogy a következő frissítésekkel is így lesz. Anno korábban a OP6-on és a OP6T-n is így volt (tapasztalat) és az OP is kihangsúlyozta, hogy a jövőben is eltökélt szándékunk, hogy folyamatosan javítják a kamera szoftverét. Egyébként a jelenlegi is már rendben van, egyedül a széleslátószögű képekkel nem vagyok megelégedve, azok viszonylag középszerű minőséget produkálnak, amúgy minden más (főkamera, zoom, front, videók) tökéletesen partiban van sztem a többi flagship-el.. Megvan még a Mate 20 Pro-m, odaadtam a páromnak és szoktam tesztelgetni a két kamera közti különbségeket. Van olyan szituáció, amikor az OP7P a jobb és vannak olyan felvételek, amelyeknél a Mate 20 Pro. De mint írtam is leszámítva a szeleslátószögű képeket kb ugyanott vannak, azért összességében a Mate 20 Pro egy kicsit jobb minőségű képeket lő.

Az üzemidő, meg szerintem teljesen rendben van. Én nem tudom azok a youtube vloggerek mit csinálnak, akiknek 4-5 órás üzemidő jött ki, mert nekem a legrosszabb is 6 óra körüli volt, amiben volt több tucat fénykép, 4K videó felvétel, Waze, Youtube, egész nap bekapcsolt (és használt) Bluetooth, wifi, mobilnet, folyamatos szinkronizálás 3 email fiókkal, automata fényerő, 90Hz képfrissítés és nem használok akkumulátor kímélő módot, csak 10%-nál kapcsol be automatikusan.

De amúgy nagyátlagban a hétköznapi felhasználásom mellett kb. másfél napot bír 7-7,5 óra kijelzőidővel. A kijelzőmérethez és a hozzá tartozó 4000-es akkumulátorhoz képest szerintem ez kifejezetten jó.

Itt a legutóbbi ciklus:
[kép]
Részletesen:
[kép]

[ Szerkesztve ]

(#1268) emvy válasza Tailorzsolt (#1267) üzenetére


emvy
nagyúr

SoT-ot kizárólag ugyanazon felhasználók között érdemes mérni. Nekem még a legendás Mate 10-nél sem jött ki 4.5 óránál több.

while (!sleep) sheep++;

(#1269) Tailorzsolt válasza emvy (#1268) üzenetére


Tailorzsolt
tag

Ha a Mate 20 Pro-val kellene összehasonlítanom, aminek amúgy legendásan jó az üzemideje, akkor ugyanolyan felhasználás mellett 90Hz-en nálam az OP7P jobb. Nem sokkal, de érezhetően jobb. Nyilván ez az összehasonlítás az én felhasználói szokásaimon alapul.

Összességében nagyon jó az üzemidő még 90Hz-en és automatikus felbontás mellett is.

Próbaképpen egy hete két ciklus erejéig visszavettem 1080p-re és 60 Hz-re. Így mindkét alkalommal 8,5 óra körüli kijelzőidő jött ki másfél napos használattal, így már jelentősen jobb volt az üzemidő, mint a M20P-n hasonló felhasználás mellett.

De mint írtad is, ez mindenkinél más és más, ez valóban így van.

[ Szerkesztve ]

(#1270) SharpSA válasza Tailorzsolt (#1269) üzenetére


SharpSA
veterán

Tehát kb mennyi volt az üzemidő különbség 60 és 90Hz közötti?

(#1271) Tailorzsolt válasza SharpSA (#1270) üzenetére


Tailorzsolt
tag

Kb. 1-1,5 óra a különbség, de nálam még mellé társult az is, hogy levettem automatikus felbontásról 1080p-re.

De annyira érezhető a 90 Hz előnye, hogy inkább lemondok arról a kis extra üzemidőről.

Sztem így is nagyon jó az üzemidő.. Mint írtam fentebb, az én felhasználási szokásaim mellet a 90Hz-en és automatikus felbontáson az a 7-7,5 óra kijelzőidő másfél napi használattal sztem kifejezetten jónak mondható.

[ Szerkesztve ]

(#1272) HarleyCustom válasza nbukta77 (#1261) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Wow...most ezt próbálod? :) Olyan vagy mint én...Hetente,sőt 2-3 naponta cserélgeted a telókat :D
Csak azért nem veszem meg ezt, mert batár tablet. :D

Nagyobb, mint az S10+? Mert attól is félek, hogy nagy, ezért álltam meg a sima S10-nél...
Bár most adtam el az XS Max-ot...na az is egy tégla

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1273) emvy válasza HarleyCustom (#1272) üzenetére


emvy
nagyúr

Nagyobb.

while (!sleep) sheep++;

(#1274) HarleyCustom válasza emvy (#1273) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Pedig piszkálja a fantáziám... :D na majd meglátom mi lesz
Kösz

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1275) beeep146 válasza HarleyCustom (#1272) üzenetére


beeep146
tag

Csak hosszúságra nagyobb kézben fogva mint az XS MAX. Évek óta használt Brodit autós tartóba az XS Max éppen passzentosan belecsúszik, a 7 Pro még lötyög is benne kicsit.

(#1276) ollie válasza HarleyCustom (#1274) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

[link]

***

(#1277) emvy válasza beeep146 (#1275) üzenetére


emvy
nagyúr

A 76 mm-es szélesség meg a 8.8 vastagság a súlyos, nem a hossz. Nem értem egyébként, hogy miért kell ilyen túlzásokba esni.

while (!sleep) sheep++;

(#1278) F-ECT$ válasza Tailorzsolt (#1267) üzenetére


F-ECT$
titán

Játék tudja nagyon szívni.

Dive ever, work never.

(#1279) Tailorzsolt válasza F-ECT$ (#1278) üzenetére


Tailorzsolt
tag

Biztos így van, erről nem tudok nyilatkozni, mert még nem próbáltam rajta semmilyen játékot. De ahogy olvasgattam külföldi teszteket valóban elég nagyot tudnak harapni az üzemidőből a játékok.

(#1280) beeep146 válasza emvy (#1277) üzenetére


beeep146
tag

Túlzásba estem? Hol is egész pontosan?

(#1281) emvy válasza beeep146 (#1280) üzenetére


emvy
nagyúr

:) nem te, az Oneplus ezekkel a méretekkel

while (!sleep) sheep++;

(#1282) beeep146 válasza emvy (#1281) üzenetére


beeep146
tag

Értem, akkor elnézést.
A hosszúság már nálam is határ közeli.

(#1283) SharpSA válasza Tailorzsolt (#1271) üzenetére


SharpSA
veterán

Bár 10% alatt van, azért jelentős akkor a különbség. Korábban azt írták másik témában, hogy a felbontás mindegy, az nem különösen hoz látható plusz akku időt.

(#1284) Tailorzsolt válasza SharpSA (#1283) üzenetére


Tailorzsolt
tag

Én azt gondoltam, hogy számít a felbontás is, de akkor ezek szerint nem? Igazából mindegy, mert automatán használom, csak akkor vettem le két ciklus erejéig.

A lényeg, hogy levéve 60 Hz-re felbontástól függetlenül kb. egy órával több SoT van benne, legalábbis nálam így alakult.

[ Szerkesztve ]

(#1285) SharpSA válasza Tailorzsolt (#1284) üzenetére


SharpSA
veterán

Állítólag nem számít, vagy minimálisan, mert a panel felbontása a lényeg és mindenképpen annyi pixelt kell meghajtani, csak kevesebbet számol. Viszont játékok esetén már lehet különbség. Aztán hogy mi a valóság, azt ki kell próbálni.

(#1286) nbukta77 válasza HarleyCustom (#1272) üzenetére


nbukta77
addikt

Hi. Kicsit hosszabb es nehezebb,de nagyon Nemo bantam meg

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#1287) Jano_023 válasza Tailorzsolt (#1267) üzenetére


Jano_023
őstag

Köszönöm hogy leirtad. Esetleg pár összehasonlító képet nem osztanal meg velünk. Engem eléggé érdekelne. Köszi

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#1288) CHIPman


CHIPman
nagyúr

A few OnePlus 7 Pro users hear a high-pitched noise from the ear piece on phone calls
Ezzel találkozott valaki? Én nem, és az összes többi "típushibával" sem.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#1289) aPoFa válasza CHIPman (#1288) üzenetére


aPoFa
tag

Én sem találkoztam egyikkel sem.

(#1290) tom_87 válasza emvy (#1277) üzenetére


tom_87
tag

Igen én is ezért vacilálok egy picit, bár a jelenlegi telefonomnál (Huawei Mate 9) "csak" 5-6 milliméterrel hoszabb. A vastagság is megtévesztő: nézd meg a Phonearenas öaszehasonlító képeken, hogy a kamera miatt 8,8 mm a vastagsága.

A batár mérereknek szerintem egyszerű oka van: a keynoteon büszkélkedtek azzal, hogy az 5G-s verzió is kb. ekkora dimenziókkal rendelkezik.

Valószínűleg inkább arról van szó, hogy a OnePlus egy kis gyártó és nincs annyi tőkéjük mint az Applenek vagy a Samsungnak. Ezért ugyan kiadtak három telefont és csak egy új formát kellett kitalálniuk: a sima 7-es egy az egyben, 6T (designra), az 5G-s verzió az új design, de gondolom arra már nem volt kapacitás (és pénz), hogy a Pro-ra egy külön tervező csapatot szánjanak.

Egyébként lehet, hogy érdemes lesz hozzászokni ehhez a méretkategóriához, mert az eddig bejelentett 5G-s telefonok ekkorák (pl.: S10 5G-s variánsa).

[ Szerkesztve ]

OnePlus 7 Pro (12/256)

(#1291) bordi10


bordi10
senior tag

Vásárláskor látom még mielőtt a "pay now"-ra nyomnék, hogy abban a pillanatban mennyibe kerül a készülék? (forintban) Vagy csak utólag derül ki, miután beléptem az e-bankomba és csekkoltam? köszi

[ Szerkesztve ]

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#1292) Albigator


Albigator
őstag

Valaki írta itt h szerinte jobb, pontosabb lett a billentyűzet érzékenysége. Ezt megerősíti még valaki?

Egy 5T tulaj szerint is pontosabb volt egy iPhone 6 "gépelés" szempontjából, + én se érzem olyan jónak ebből a szempontból az OP5-met.
Meg talán elforgatásra se mindig olyan érzékeny a készülékem mint kéne.

(#1293) ollie válasza bordi10 (#1291) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Euróban eszel megterhelve, szóval nem.

***

(#1294) Timer válasza Albigator (#1292) üzenetére


Timer
veterán

Én voltam, és most már 1 hétnyi használat után is ugyanez a véleményem. A haptic feedback eleve sokat hozzátesz, én eddig m,indig kikapcsoltam a vibrálást gépelés mellett, ennél kifejezetten jónak és kellőnek érzem a meglétét. Emellett, a panel is pontosabb, kisebb méretű swiftkey esetén is jobban gépelek, mint a hatoson.

(#1295) LógaGéza válasza Albigator (#1292) üzenetére


LógaGéza
addikt

5-höz képest határozottan jobb a gépelés. Egyedül arra kell figyelni, hogy rendszerint megnyomom a szóköz helyett a Home gombot, mert ugye eddig a kijelző alján volt a szóköz, most kicsit feljebb van. Ez csak megszokás kérdése mondjuk...

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#1296) Tailorzsolt válasza Jano_023 (#1287) üzenetére


Tailorzsolt
tag

Kedves Jano_023 fórumtárs és mindenki akit esetleg érdekel!

Ma délután készítettem 10-10 képet a Mate 20 Pro-val, amit a páromnak adtam és az én új Oneplus 7 Pro telefonommal.. :)

Megpróbáltam teljesen ugyanazokat a képeket reprodukálni ugyanazokkal a beállításokkal mindkét telefonon. Mindent elmentettem úgy, hogy egymás mellett legyenek sorban ugyanazok a témák. Tehát összesen 10 fotó párokban, egymás után.

Van itt sima fotó, 3x zoom, 10x zoom, wide angle, közeli fotót és előlapi kamera is.

Íme a képek, jó szórakozást... :DD

[link]

(#1297) CHIPman válasza bordi10 (#1291) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Fizess Revoluttal, ott előre látod, hány forintot kell feltöltened ahhoz, hogy x eurót ki tudj fizetni, és még a banknak se fizetsz a váltásért. Viszont akkor regisztrálj ma, küldd el az azonosításhoz szükséges cuccokat hogy holnapig azonosítsanak, és a feltöltéssel várj holnapig, mert akkor nem számolnak fel hétvégi illetéket. Én 7k-t spóroltam volna (ha előre gondolkozom) a banki váltáshoz képest. Küldhetek reflinket az ingyen kártyáért, de anélkül is jól jársz.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#1298) pcnet válasza Rick4 (#1164) üzenetére


pcnet
addikt

Hatalmas +1! Én sem értem miért jó, hogy emberek a vadi új telefonjuk aksiának csak 60%át használják ki?! Én 5-8-12%ról töltöm (épp hogy áll nap végén) 100%ra és szerintem 2 év múlva is megmarad az akksi kapacitásom több mint 60%-a. Plusz frászt kapnék ha nap közben konnektor, powernank után kellene futkosnom, meg arról szólna az életem, hogy 10 percenként nézegetem a telelfont töltőn, hogy "jajj, nehogy 80% fölé töltsön".
Embert küldtünk a Holdra, szondát a Marsra, egy szondánk már elhagyta a Naprendszert. Nem hiszem nem tart ott a technika, hogy egy telefonba ne tudnának tenni egy elektrónikát, ami nem engedi túltölteni/merülni az akksit.

[ Szerkesztve ]

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#1299) F-ECT$ válasza pcnet (#1298) üzenetére


F-ECT$
titán

Dettó. 3 éves az S7-esem, csak gyorstöltéssel töltöm, naponta legalább 1x tölteni kell, de az utóbbi időben jellemzőbb a 2 nap alatt 3 töltés (tehát 1100 cikluson már tuti túl vagyok), és most az AccuBattery szerint 76%-os (2286 mAh a 3000 mAh helyett).

Dive ever, work never.

(#1300) LógaGéza válasza pcnet (#1298) üzenetére


LógaGéza
addikt

Androidban elég régóta van kernelszinten erre opció, hogy ne merüljön bizonyos százalék alá, valamint ne töltődjön bizonyos százalék felé.

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#1301) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Srácok mért nem jöttök át ide?
[link]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1302) Tailorzsolt válasza enginev3.0 (#1301) üzenetére


Tailorzsolt
tag

Jogos, gondolom az lesz a fő fórum.. :D

(#1303) CptAdamica válasza enginev3.0 (#1301) üzenetére


CptAdamica
veterán

Jaja, folytassuk odaát:

OnePlus 7 Pro - hétpróba

Megyen!

(#1304) nbukta77 válasza CptAdamica (#1303) üzenetére


nbukta77
addikt

Mar mentem. Ott legalabb vannak fikazok.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#1305) CptAdamica válasza nbukta77 (#1304) üzenetére


CptAdamica
veterán

Annyira hiányoznak neked a fikázók? :D

Megyen!

(#1306) nbukta77 válasza CptAdamica (#1305) üzenetére


nbukta77
addikt

Persze. 😀

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#1307) SzunaP válasza pcnet (#1298) üzenetére


SzunaP
csendes tag

Sosem hagyom (ha tudom) 20% alá meríteni az akksit. Azt hittem ez alapszabály. Csereakksik/powerbank mindig kéznél.
Senkinek nem kellett arra hivatkozzak, hogy bocs lemerült a telóm. 3 éves a lurkóm, nem engedhetem meg.

(#1308) emvy válasza SzunaP (#1307) üzenetére


emvy
nagyúr

Csak kíváncsiságképp: 3 éves gyerek mellett miért ne merülhetne le a telefon? Leáll a Youtube?

while (!sleep) sheep++;

(#1309) F-ECT$ válasza emvy (#1308) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem. Dokumentálni kell mindent gondolom :)

Dive ever, work never.

(#1310) ollie válasza SzunaP (#1307) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Na igen, kezdetben Isten teremté a mobiltelefont, hiszen a nélkül egy gyerek sem élte volna meg a felnőttkort.

***

(#1311) Jano_023 válasza Tailorzsolt (#1296) üzenetére


Jano_023
őstag

Köszönöm szépen, hogy rászántad az időt. A képek alapján szerintem a Mate 20 sokkal jobb. DE nem vagyok fotós csak nekem jobban tetszik. A színek a zaj mennyisége a képeken. Talán a portré kép lett jobb. Köszönöm még egyszer.

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#1312) SzunaP


SzunaP
csendes tag

Ha kórházba kell rohanni vele és nem vagyok otthon, akkor esetleg jól jöhet ha el tud érni a párom. De nem muszáj végül is, tényleg.

(#1313) exelsior1


exelsior1
senior tag

Na, s10 plus helyett benézett végül egy 8/256-os kék OP7 Pro, eddig elég durva az élmény. Mocsok nagy bár a fogása korrekt, ha le tudom fóliázni a hátulját és a kereteit mint az s10 plus-nál (MM-es Clearplex), akkor semmi gondom nem lesz, és jól tapad is majd (a matt hátlap rettenetesen csúszik. A 90 herz-et látom és tényleg hozzáad az élményhez, a sebesség remek, a hanszórók jobbak mint vártam és végre rendes rezgőmotor is bekerült. Kamera majd érdekes lesz, bár nekem nem szempont annyira.
Eddig tetszetős, aksi se merül vészesen és még csak az első napja, nem lesz itt gond, meglátjuk hány hetet bírok :R

Galaxy S10

(#1314) tomp válasza exelsior1 (#1313) üzenetére


tomp
félisten

Ez a ClearPlex fóliázás mibe kerül és hogy megy?
Odaállítok a boltba és mondom, hogy ClearPlex fóliát szeretnék a OP7 Pro-ra?

(#1315) exelsior1 válasza tomp (#1314) üzenetére


exelsior1
senior tag

Hát, annál első kérdés hogy van-e rá már :D Van adatbázis és töltik fel az újabb telókat szép lassan.

Galaxy S10

(#1316) kchris78 válasza PeteePeti (#1101) üzenetére


kchris78
veterán

ha meg olyan a program es nincs kilove akkor meg eselyes hogy keresgeli az ember hogy miert nem megy a cpu sleepbe es miert fogy jobban akkor is ha nem bsztatom a telefont.. probaljak a droid alapvetoen rossz kialakitasat foltozni de nagyon erre nincs "ultimate solution".

(#1317) mario1111


mario1111
csendes tag

Sziasztok!
Nincs esetleg itt egy pécsi fórumtárs, akinek van már OP7 Pro-ja? Gondolkodom egyen, de nem lenne rossz előbb élőben megnézni. OP 5-ről váltanék.
Köszi előre is!

(#1318) F-ECT$ válasza mario1111 (#1317) üzenetére


F-ECT$
titán

Ez már kicsit halott topic, ez él inkább.

Dive ever, work never.

(#1319) mario1111 válasza F-ECT$ (#1318) üzenetére


mario1111
csendes tag

Köszi

(#1320) brainticket


brainticket
aktív tag

Van valakinek tapasztalata a OnePlus Bullets Wireless 2-vel? Tegnap rendeltem egyet hirtelen felindulásból.

(#1321) bordi10 válasza brainticket (#1320) üzenetére


bordi10
senior tag

[link]

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#1322) Edge válasza enginev3.0 (#1202) üzenetére


Edge
veterán

nekem pont az a bajom hogy 12-esből csak kék van.... úgyhogy 8-as fekete lesz.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.