Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) brainticket


brainticket
aktív tag

szerintem nincs 512 GB-os modell, 256 GB-os a legnagyobb

(#2) nozs23


nozs23
addikt

Nevetséges, hogy a nem Pro verzion megtartottak azt semmirevalo segedkamerat tele vagy ultrawide helyet. Mielott valaki az arral dobalozna, a Xiaomi 100k-ert mindkettot belerakja. A Pro viszont egesz korrekt, a QI hianyat leszamitva, ami teljesen erthetetlen.

(#3) Kokzor


Kokzor
aktív tag

Unbox Therapy videó alapján, hiába sztereó (Dolby Atmos) a hangszóró, nem szól túl szépen.
A vízállóságért kár, hogy csak egy bemondott dolog, hogy vízálló hidd el. Jó lett volna tudni, hogy mégis mennyire.
Ezeken kívül, amúgy nem lettek rosszak, de ha választani kellene, akkor inkább a Pro. Megéri a plusz költséget.

[ Szerkesztve ]

(#4) AliceWake válasza brainticket (#1) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Jézusom, tényleg :Y Elragadott a marketing ;] Máris javítom :R

Non omnis moriar.

(#5) brainticket válasza AliceWake (#4) üzenetére


brainticket
aktív tag

mondjuk azt venném ha volna :D

(#6) bear_


bear_
aktív tag

A sima 7-es lehetett volna kisebb, ha már a pro akkora batár. Így megint nem lesz oneplusom, pedig tetszik az oxygen OS.

(#7) Destin4tor


Destin4tor
tag

árban csak utolérik a többi gyártót

the only easy day....was yesterday.

(#8) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Hát erre jó sokat kellett várni nálatok...már több mint 3 órája volt a bemutató

Telefonról:
A sima számomra nem lényeges, akkor inkább a 6T, már jó áron meg lehet kapni akár bontatlanul is

A Pro eléggé el van maradva a többi gyártó kamerájától [Dxomark teszt]
Így pedig egy Mate20proval szemben max a stock droid miatt lehet jó vétel

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#9) makopeter


makopeter
tag

Pro bejön. Valamivel olcsóbb mint a konkurencia, a külföldi vélemények alapján kijelzőben és sebességben kb mindent elver. Akinek meg fontos a kamera továbbra se OPt vegyen.

(#10) ollie


ollie
MODERÁTOR

Be kell vallanom, hogy tetszik a Pro (kivéve a kiemelkedő front kamerát). Az ára is elfogadható, hiszen sokat fejlődött (QHD Amoled, óriási kijelző, UFS3, stb).

***

(#11) enginev3.0 válasza ollie (#10) üzenetére


enginev3.0
félisten

Igen, szerintem egy Notch kevésbé nevetséges mint ez a kilógó tejfog

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#12) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Szerintem rendben van a 7 Pro, ezek szerint a kisebb esőnek simán ellenáll. Kinézetre szerintem pazar, ujjlenyomat olvasója nagyon durván gyors, mint maga a rendszer is. Kamerából még többet is ki lehet hozni majd, de gsmarena teszt képek alapján jobb az U11-nél sokkal és lesz még gcam is. Elvileg járni fog hozzá ajándékba a Bullets Wireless 2 is, bár ebben erősítsetek meg. Aksi is jó, szóval következő telefonom megérkezett. :K

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#13) ghiottone


ghiottone
nagyúr

A 7 Pro tetszett, de 1-2 "hands-on" után elment tőle a kedvem. Lehet a 90hz-es megoldás miatt a kijelző fogyasztása nagyobb - mkbhd videójában szól is róla, hogy 60hz-re állítva lehet nyerni még kijelző időt. Az hogy vizállónak titulálják, de mégsincs hivatalos ip védettség nekem kicsit fura. A kamera nem győzött meg, hiába kapott 111 pontot a dxomarknál...
A sima 7-es lehetett volna kisebb, mert ez "csak" egy 6t sd855-el és újabb kamerával (persze az is eltér picit) + az 5 megapixeles másodlagos kamera helyett kaphatott volna egy jobban használható szenzort a nagy tesótól. Árban viszont rendben vannak + szoftver is ok.
Ja a kuponoknál már nincs 20 euró, hanem csak 10 euró kedvezmény :(.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#14) joelke HU válasza Kokzor (#3) üzenetére


joelke HU
senior tag

Elég jól bírja a vizet...
[link]

Motorola G51

(#15) brainticket válasza enginev3.0 (#11) üzenetére


brainticket
aktív tag

nekem ezerszer inkább egy kiugró kamera, amit egy hónapban egyszer látok amikor használom, mint egy notch vagy egy szimpla vagy dupla luk mint pl. az S10+-on

(#16) jilian


jilian
addikt

Azért elmennek ám valahova... :U
Csak nekem szúrja a szemem a méret?
Több mint 16cm!?
Van ennél nagyobb egyáltalán?
Ezt még lehet telefonnak titulálni? :Y

Ezt egy férfi hova a szarba rakja el?
Már nekünk is kell retikül vagy mi a pics@?

Vagy ezek az mostani modellek már tapadnak a bőrünkhöz is? mert hogy sima zsebbe nem fér el az hótzihher...

(#17) Stauffenberg válasza enginev3.0 (#8) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Mennyire vegyen komolyan az ember egy olyan tesztet, ahol bokeh-ra a P30 Pro és az OP7 Pro is ugyanannyi pontot kap, miközben a Huawei az egyik legfosabb portré módot tudja a piacon, miközben a OnePlus a legjobbat az iPhone-al közösen?

Persze ettől még simán lehet a Huawei kamerája fejlettebb, jobban ki is találták a kamerák gyújtótávolságait, de szerintem a DxO mobilos részlegét egyszerűen nem lehet komolyan venni.

(#18) Gergőke88 válasza jilian (#16) üzenetére


Gergőke88
addikt

Teljesen rendben van ez a méret.

(#19) Gergőke88 válasza enginev3.0 (#8) üzenetére


Gergőke88
addikt

Nem mentek a szerverek, szerintem próbálták először életre kelteni a lapcsaladot.

(#20) leslien válasza ghiottone (#13) üzenetére


leslien
nagyúr

ahogy mondod a kamera nem győzött meg engem sem .. [link]
viszont a US S10+ az meg nagyon ott van...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#21) AS


AS
félisten

Ez a durva..

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#22) CptAdamica válasza AS (#21) üzenetére


CptAdamica
veterán

Amcsiban 202 ezer forint ugyan az, ami itthon 242 ezer. Mondjuk erre kivételesen nem jön rá a világverő áfánk, de mindig szeretik szopatni az EU-t.

Megyen!

(#23) TunerJoe


TunerJoe
senior tag

Tetsztenek. Leginkább a Warp charging-re leszek kíváncsi, hogy tényleg hozza-e azt, amit vállal. Ez a kiugró kamera nekem emészthetőnek tűnik. Az 5s-ről elég nagy upgrade lesz :DDD Amúgy ez az IP tanusítvány nélküli "vízállóság" már a 6-ban is benne volt.

instagram.com/albert__gyorgy

(#24) -Skylake- válasza jilian (#16) üzenetére


-Skylake-
addikt

"Ezt egy férfi hova a szarba rakja el?"

Oltonyzsebben elfer.
Reszemrol siman jo meret, johetne tobb keszulek is ide. Ocsem vett S10+-t, mikor kezbe vettem az egyetlen csalodas az volt, hogy sokkal kisebb mint amire a kepernyomeretbol szamitottam volna.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#25) total90 válasza Destin4tor (#7) üzenetére


total90
veterán

Tessék? A legdurvább verzió nyitó ára bőven pl. az S10+ alap verziója alatt nyit.

(#8) enginev3.0

Ez most kicsit facepalm, nem? Az általad linkelt listán a OP7 a 3. helyen áll, emelett a fő és selfie kamrában is jobb mint a Mate 20 Pro.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#26) enginev3.0 válasza Stauffenberg (#17) üzenetére


enginev3.0
félisten

Én nem a pontszámokat nézem a tesztben, hanem a crop képeket, vagy belenagyítok a képekbe, és az alapján ítélem hogy a többi jobb

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#27) total90 válasza jilian (#16) üzenetére


total90
veterán

Pont akkora mint a Note 8-am és elfér a nadrág zsebben :U

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#28) exelsior1


exelsior1
senior tag

Hát, én bizony meg vagyok elégedve, azért a 240 ezerért (8/256gb) egy igencsak ütőképes telefont kapunk. Kijelző mindent visz (félek az áramot is), hardver a legjobb ami kapható (az ufs 3 sokat dob majd), bőven kiváló tripla kamera (mire nem lenne elég), nagy aksi, jó gyors töltés, végre sztereó hangszórók és ha nem hitelesített, de vízálló (szerintem kb egy ip53 szint, ami elég a mindennapokra). Egy gond van vele, hogy mocskosul nagy, ez van, ez az igény a tömegeknél. Nem kérdés, ha sikerül és gyors vagyok, holnap 11-kor rendelem is, engem meggyőzött most, annyi idő után.

Galaxy S10

(#29) Stauffenberg válasza leslien (#20) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Ebben a videóban pont az jön ki, hogy a OnePlus sokkal inkább megőrzi a részleteket a csúcsfények és árnyékok felől, kevésbé kontrasztos és a színei is neutrálisabbak. A videós is kiemeli, hogy ez nem hátrány, csak ízlés kérdése.

Nekem az S10 szarrá szaturált színei semmiképpen nem jönnek be, de a OnePlus sem annyira, mert az meg szerkesztés nélkül teljesen döglött. De ha már választanom kéne, inkább a OnePlust vinném a kettő közül.

(#30) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Hmm-hmm, nem rossz, de azért haladnak az árral felfelé, és nem szemben.

Pedig az első mekkorát ütött a maga idejében.

Amúgy volt a kezemben egy 6T, azért nem dobnám ki, mert a kijelző nagyon jól sikerült szemre is.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#31) bajusz15


bajusz15
senior tag

Kár, hogy nem 170mm, így nem is kell!
Komolyan viszont tényleg kár az hajlított kijelző, még mindig nincs - számomra - haszna, annyira esetleg jó, mint a többi telefonnál: ha elfordítod és videót nézel rajta, a felülről érkező fény szép zavaró csíkot tud hagyni a kijelző felső részén, amitől a videónézés biztos jó élmény lesz. :(

(#32) batai15


batai15
félisten

Sima 7 az tetszik ,de pronak nem értem mi az értelme ennek a kamera kialakításnak .

(#33) MrPetya19


MrPetya19
addikt

Hát nem győztek meg msot se.
A Pro helyett inkább S10e vagy valamelyik új LG.
A sima 7 meg meh, és nevetséges a második kamerája ennyi pénzért.
Már nagyon messze vannak a Never Settle-től.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#34) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Az árat elcsúfítja a rekord gyenge Forint megint.

Viszont a Pro nagyon korrekt készülék lett, több tesztben amit megnéztem, el voltak a kijelzőtől ájulva.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#35) sfefe válasza Gergőke88 (#18) üzenetére


sfefe
őstag

Neked...

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#36) Graphics válasza joelke HU (#14) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ömm... Deszt-víz? :) Csak mert az nem sok kárt fog okozni benne... :D

Ha csapról engedte még oké.

Millió ilyen videó van fent a neten, ahol sima desztillált vízbe teszik a telefont... Miért is? Mert mennek rá a youtube nézettségre.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#37) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Amiről nem esett szó a hírben, hogy van Trade in program, ahol beszámolják egy korábbi telefonodat. Megnéztem, az én hibátlan állapotban lévő OP6-om-ért 190EUR-t adnának, ami ~60e Ft, ami meg igen vicces..

Én megint úgy vagyok mint a 6T-nél, hogy hozott pluszt is, meg negatívumot is. Megvárom még az aksi idő teszteket, de egyelőre nem tűnik túl jónak. Nem érzem a feltétlen must have érzést. A kijelző kerekített, jack nincs, Qi nincs, aksi idő nem a legjobb. Viszont a leggyorsabb telefon a piacon, az is valami.

Plusz infó még: MKBH beszélt a fejlesztőkkel a 90/60Hz-ről és azt mondták neki, hogy dolgoznak egy esetleges szoftver frissítésen, amivel automatikusan fog váltani a két frissítés között, hogy jobb aksi időt érjen el a telefon.

[ Szerkesztve ]

(#38) leslien válasza Stauffenberg (#29) üzenetére


leslien
nagyúr

akkoe nézd meg ezt.. egyedül csak a NS jobb a OP7.. [link]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#39) total90 válasza Kokzor (#3) üzenetére


total90
veterán

Épp most néztem azt a bemutatót és kb. az egyetlen, aki nem isteníti a hangszórót :B Kíváncsi vagyok milyen lesz élőben.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#40) Winner_hun


Winner_hun
félisten

1. oldal:

A 3.0-s szabvány értelemszerűen gyorsabb, ami az egész rendszer működéssel kihatással van. - működésére

2. oldal:

Az Type-C USB is gyorsabb

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#41) 7Heads Drago válasza enginev3.0 (#8) üzenetére


7Heads Drago
veterán

kamerában piszkosul el van maradva a többi csúcs telefontól, és ez már NEM az az ár ahol ekkora különbséget meg lehet engedni
1 ponttal rosszabb mint a P30 pro :)

Nekem meg inkább a sima 7 jön be. Széllességre ugyanaz mint a mate 10 pro, ami most van, csak picit hosszabb. Az akku is elég lehet.
Viszont színre meg ez a kék jön be.

Azt láttátok hogy az új eseményt, üzit hogy jelzi fénnyel a telo? [link] 32:00 percnél Nagyon látványos...
46:40-nél próbál egy ejtést szimulálni a kamerával és ezt érzékelve behúzza a selfie kamerát. Ezt nagy felbontáson lenne jó lassítva megnézni, mert pont semmit se látni.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#42) TunerJoe válasza 7Heads Drago (#41) üzenetére


TunerJoe
senior tag

Ez az értesítés-kijelzés amúgy Samsung copy
Az ejtéses-kamerabehúzós mutatványt meg nem tudom elképzelni, hogy normálisan működik, de persze ez majd gyakorlatban derül ki.

[ Szerkesztve ]

instagram.com/albert__gyorgy

(#43) Stauffenberg válasza leslien (#38) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

De ebben hol van az S10 Plus? Én az azzal való összevetésről beszéltem. Nyilván az S10 egy eycandy eredményt tol rögtön az arcba, de ez nekem pont inkább hátrány, mintsem előny (másnál meg fordítva, nem nagy ügy). Csak éppen az eyecandység oltárán fel van áldozva egy csomó részlet.

Nyilván érzékenységben fejlődött valamit az OP7 az OP6T-hez képest, új a szenzor, stb. De itt az ilyen nappali fényviszonyos összevetésben még jó, hogy alig van érdemi különbség, sőt ezeket még az én OP5-ösömmel is meg lehetne lőni, mostanában sokat fotózok RAW-ban és elképesztő, ami nappal kihúzható belőle. A szűk keresztmetszet úgyis a JPEG hangolása szokott lenni, simán agyonver egy jó szenzort is.


(#44) leslien válasza Stauffenberg (#43) üzenetére


leslien
nagyúr

a végeredmény itt is az lesz h Gcam fognak használni a legtöbben..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#45) Noukoum


Noukoum
veterán

Azért nagyon remélem hogy nem fognak olyan irányba elmenni hogy a pro minden újdonságot megkap a sima meg szinte semmit.
Ettől függetlenül rendkívűl jó készülékek, nem véletlen hogy egyből 300+ ezer forintos mobilokkal megy az összehasonlítás.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#46) Kokzor válasza joelke HU (#14) üzenetére


Kokzor
aktív tag

Ez nem túl sokat mondó, hogy egy kancsó vízben bírja. Ez a minimum. Részletes adatokra lenne szükség ebben az árkategóriában.

#39 total90
Nekem már akkor fura volt a hangzása, mielőtt még megszólalt volna Lewis. Először azt hittem csak nekem tűnik furának, de pont utána ő is mondta, hogy mi a baj vele.

(#47) F-ECT$


F-ECT$
titán

Csak a Sot ne lenne olyan gyenge, hiába a nagy aksi.

Dive ever, work never.

(#48) tixem


tixem
addikt

Szakadjon rájuk az ég. A sima 7-be 180 ezerért sikerült másodlagos kamerának egy fostos bokeh egységet berakni, hadd gratuláljak. Kicsit se olyan szagú, hogy vedd meg a Pro-t te paraszt, ez direkt ezért lett ilyen trágya :U

A Pro meg ezen az áron a 90hz-en meg az ufs 3-as tárhelyen kívül semmi extrát nem ad. Korai videók és cikkek alapján a kamera egyszerűen gagyi azokhoz a készülékekhez képest amiket támadni akarnak, nincs IP védettség, nincs wireless töltés és a sztereó hangszóró sem egy élharcos. De 700 eurós kezdőár, aaaaaz van.
A marketing egyenesen röhejes, aszondja: NO £2000 pricetag

Hihi és haha, mutasson már nekem Pete Lau olyan S10-et, Mate-et, P30 Pro-t ami 2000 fonton nyitott belépő felszereltséggel? Még az ájfon sem volt ilyen drága. Az meg, hogy esetleg az 512gb-os Note 9 vagy XS Max alulról belenyalt a 2000 DOLLÁRBA (nem fontba), az hadd ne érdekelejen már senkit, a belépő felszereltség mindkettőnél megállt 1500 dollárnál vagy az alatt, márpedig az előbbi két telefon volt megjelenéskor eddig a legdrágább. Sőt mondok jobbat, a Note 10 (6/128 vagy ilyesmi lesz valszeg) SEM lesz 2000 font, de még 2000 dollár sem. Kínában biztos máshogy tanították a matekot.

Nem tudom milyen 2000 fontról vízionálnak, hacsak nem a Mate X-re gondolnak vagy Porsche Design Mate-re esetleg a Galaxy Fold-ra. Ezek mindegyike nagyon más liga, megintcsak semmi értelme az egésznek.
Szóval a csúsztatás és a hangulatkeltés nagyon megy, mondjuk én is valami hasonlóval terelném el a figyelmet akkor, ha ilyen telefont dobnék piacra a jelenlegi A brand flagshipek ellen, amiből hiányoznak a fent felsorolt feature-ök, vagy megvannak ugyan (tripla kamera), de közel sem érnek a támadni szándékozott készülékek szintjéhez. Mindezt 700 eurós beugróért cserébe, ami a OP üzletpolitikáját ismerve nem fog sehova változni, maxiumum a következő széria előtt.
Márpedig a P30 Pro, S10 duo már most az alap 7 Pro-val megegyező áron kapható, vagy még attól is olcsóbban, még idehaza is rendes gyártói garival, függetlenül. Sok sikert.

Talán a 7T-re felérik ésszel, hogy nem csak árazásban meg fals marketingben kell ám felnőni a nagyokhoz, hanem azokkal megegyező, sőt még jobb feature-ökkel is, tekintettel arra, hogy nekik kell még bizonyítani ebben a szegmensben és nem a Samsung/Huawei/Apple triónak. Addig csak mosolygásra ad okot ez az egész. Nem szoktam ilyet kívánni, de remélem ebbe most beletörik a bicskájuk, hátha tanulnak belőle.

(#50) Graphics

Így van. Nem szeretem ha hülyének néznek :)

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#49) Stauffenberg válasza leslien (#44) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Én használom néha, de nem lehet vele eleget szarakodni és mókolni, hogy menjen rendesen és így is bugos. Mellesleg szerintem a Gcam nagyon túl van értékelve, RAW-ban fotózva még a tök ingyenes mobilos Adobe Lightroom-al megszerkesztve is sokkal jobb eredmény hozható ki (jó oké azt elismerem, hogy nem árt hozzá némi hozzáértés).

(#50) Graphics válasza tixem (#48) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ahogy elnézem azért nagy hangulatot nem okoztak :D viszont Te alaposan felb.sztad rajta magad :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.