Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Albigator válasza hcpety (#193) üzenetére


Albigator
őstag

Mivel nem konkrétan téged kérdeztelek nem is muszáj lett volna reagálj, főleg nem ilyen hangnemben (irigykedés, szánalom). Ha nem raktam volna oda smileyt akkor meg az lett volna a gond.
Redmi vs OnePlus összehasonlításod is badarság teljesen más a 2 készülék és a rendszerük is. Adatok, tesztek, kommentek, videók alapján tetszett meg nekem az OP5, valamint ki is próbáltam személyesen... Teljesen logikátlan a 8 vs 12 Gigás témához hasonlítani...

Hagyjuk inkább, felesleges veled "társalogni" a természetedből kifolyólag...

[ Szerkesztve ]

(#202) marcarc válasza goldister (#200) üzenetére


marcarc
senior tag

A diákkedvezmány van csak, illetve néha van telefon + kieg bundle, de mostanában nem várnék ilyet. A referál pontokat be lehet cserélni telefonra de kb az mission impossible. A 6T 7000 pont a 7 Pro tuti lesz vagy 10000 (ami 100 telefon eladása a linkeden keresztül).

(#203) Laci.M válasza kutyek (#198) üzenetére


Laci.M
senior tag

Ezt mond annak a többszáz embernek akit elhajtottak.

Nekem csak a Motorola Defy-m volt vízálló, azt imádtam. Rendszeresen whiskyben úszott vagy egy bulit úgy kezdtünk meg, hogy bedobtam a medencébe úgy, hogy ment a vaku. Szerencsére az a teló mindent túlélt.

Fiatalság bolondság. :)) Nem most volt már! :)

Aláírás

(#204) jano_77 válasza enginev3.0 (#129) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nekem volt anno Huawie P8-am céges telefon, nem volt vele problémám. :N

(#131) batai15: OP5=100 Eur :U (eladom majd inkább aprón)

Meg is van y "gyötréses" tesztje is a telónak. Beteg ez az ember ;]

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#205) hcpety válasza Albigator (#201) üzenetére


hcpety
tag

Te is tudod nagyon jól, hogy miért tetted fel a költői kérdést. Tudod erre jött volna egy válasz, arra pedig írtad volna, hogy hülyeség a 8 is mindenre elég. A kérdésed csak egy meddő vitát generál. Ha tényleg érdekelne, akkor nincs az a smile a kérdés végén.

(#206) tom_87 válasza TunerJoe (#42) üzenetére


tom_87
tag

[link]

11:21-tól magyarázza, 11:31-től lassítva mutatja, hogy működik.

OnePlus 7 Pro (12/256)

(#207) demike93 válasza kutyek (#198) üzenetére


demike93
tag

asszonykám egyszer akarta medencében használni a kb két hónapos s7 edge kameráját, 1 perc alatt bezöldült a képernyő, a szervízben meg jól megmondták neki, hogy biztosan nem volt becsukva a sim tálca (be volt) és így nem lehet gariztatni. és ennyi volt részükről a dolog.

So Long, and Thanks for All the Fish

(#208) goldister


goldister
tag

Szerintetek milyen lesz az aksi? Más mást olvasok ezzel kapcsolatban. Ti mit olvastatok? Hozza a sima oneplus 6 idejét? Mert a mostani sima s8at pont ez miatt cserélném le.

[ Szerkesztve ]

(#209) ghiottone válasza goldister (#200) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nem igazán van, most is csak a kiegészítőkre, meg a Wireless 2-re van, illette egy van, amit telóra be lehet váltani - az most 7000 pont és kapsz egy 6T-t.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#210) brainticket válasza demike93 (#207) üzenetére


brainticket
aktív tag

teljesen életszerű hogy az emberek nyitott sim tálcával rohangálnak :D

(#211) sparks válasza Albigator (#166) üzenetére


sparks
senior tag

Látom már volt egy kis fight... :DDD Miért vettem 12-est?
Nálam egyszerű a képlet. 2 éve az OP5-öt 8 gigával vettem, akkor mindenki azt mondta, hogy semmire nem kell a 8 giga. Manapság már átlagosnak számít. Ezt a telefont is minimum 2 évre tervezem, anyagilag nekem mindegy a dolog, így természetesen a nagyobbat veszem. Ha meg nagyon beválik, akkor lehet megmarad tovább is. Pláne, hogy az OP3 is megvan, asszony nagy megelégedéssel használja. Lehet most nekiadom az OP5-öt, bár nem hiszem, hogy észre venne bármi különbséget. A régi meg elvan a vitrinben az OP1, OP2 mellett ;]

(#212) Albigator válasza hcpety (#205) üzenetére


Albigator
őstag

Nem volt költői a kérdés, de te olyan okos vagy, hogy tudod mire gondoltam mindezt egy smiley-ból amit gyakran használok...
Lehet, hogy valami(k) igényli, igényelné azt a mennyiségű memóriát nem tudom ezért mertem megkérdezni egyáltalán, de kár volt. Megsúgom neked az OOS (jelen esetben amiről beszélek: 9.0.5) memóriakezelése elég érdekes, mivel a 6 Gigából sem futottam ki még soha, az átlaghasználat 3-4 GB, ergo a 6 is felesleges NEKEM, nemhogy a 8 (persze telón nem játszok, arra ott a gép). Ezt úgy tapasztalom, hogy soha semmit nem zárok be/lövök ki a háttérből.

Ha nem tudsz, nem akarsz megindokolni, megmagyarázni valamit egyáltalán nem kell, jogod van hozzá de ha mégis hozzászólsz akkor legalább értelmeset kéne szerintem.. "Bőven kielégítő" volt ez a válasz is tőled, hogy "Van rá, nem fáj... " Az irigykedéses, szánalmas dumádat tartsd meg magadnak.

[ Szerkesztve ]

(#213) Albigator válasza sparks (#211) üzenetére


Albigator
őstag

Ez normális válasz, köszönöm. :C
Lehet ezt így is csinálni kérem szépen. :D

Amúgy neked mennyi az átlagos memóriahasználatod, vagy mennyi volt a max OP5-nél? ;]

(#214) giroud199 válasza Kokzor (#3) üzenetére


giroud199
aktív tag

Gondolom ip57szerint lehet, gumitomiteseket látni a sim talcanal, az más kérdés, hogy máshol is alkalmazták e...

>>iPhone14Pro&12Pro<<

(#215) sparks válasza Albigator (#213) üzenetére


sparks
senior tag

OP5-ön is bőven elég volt a 8 giga, sőt az OP3-ban levő 6 giga is elég :DDD Így aztán ez a 12 giga még 'elegebb' lesz :DD Sok-sok évre...
Nem szoktam nézegetni, hogy éppen hogy áll a memória, megnyugtat, hogy van benne hely.
Ahogy a házamban is sok hely van, sosem vagyok benne mindenhol, de jól esik, hogy tudok benne bújócskázni néha ;]

(#216) Albigator válasza sparks (#215) üzenetére


Albigator
őstag

"Ahogy a házamban is sok hely van, sosem vagyok benne mindenhol, de jól esik, hogy tudok benne bújócskázni néha "

Ez nagyon nagy. :D :D :D

Amúgy én sem szoktam nézegetni, régebben azért igen. :) Most persze azért rápillantottam 3.4 GB az elmúlt 6 óra során, 60 alkalmazással.

[ Szerkesztve ]

(#217) tom_87 válasza goldister (#208) üzenetére


tom_87
tag

Sajnos ezt nehéz megmondani. Azért is, mert a menüben át lehet kapcsolni "állandó" 60Hz-es vagy 90Hz-es képfrissítésre. Link: [link] (7:21).

OnePlus 7 Pro (12/256)

(#218) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Most el is fogyott mindegyik verzió

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#219) goldister


goldister
tag

Rávettem magam, hogy megvegyem. Erre nem kapható. Szerintetek? Ma még lesz?

(#220) marcarc válasza CptAdamica (#218) üzenetére


marcarc
senior tag

Nem azt írja h out of stock, ez az új community drop. A múltban a bejelntés után azért volt kb 1 hét míg lehetett rendelni, vagy rosszul emlékszem?

(#221) CptAdamica válasza marcarc (#220) üzenetére


CptAdamica
veterán

Tehát hagynak egy kis időt maguknak? Elvileg még belefértem. :D

Megyen!

(#222) SharpSA válasza goldister (#208) üzenetére


SharpSA
veterán

Ezt találtam ezzel kapcsolatban. Szerintem egész jó így elsőre. Nem kiemelkedő, de jó. A 6T-vel kb egyformának látszik az üzemidő, azt nem tudom, hogy 90 vagy 60 Hz-en, de gondolom, hogy előbbi (csak bele pörgettem a videóba, nem néztem végig).

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#223) demike93 válasza SharpSA (#222) üzenetére


demike93
tag

Kommentben azt írta a feltöltő, hogy 90 Hz-en használta.

[ Szerkesztve ]

So Long, and Thanks for All the Fish

(#224) marcarc válasza CptAdamica (#221) üzenetére


marcarc
senior tag

Ez biztos, hogy új:

Open sales at oneplus.com start on May 17 in North America, while our friends in Europe will be able to join a community drop on May 15 in Europe with priority shipping and Crash/ Drop and Breakage insurance (6 months) at half off. We’ll update this thread as new information comes in. Feel free to ask questions in the comments.

(#225) leslien válasza SharpSA (#222) üzenetére


leslien
nagyúr

van itt is vmi.. [link]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#226) SharpSA válasza demike93 (#223) üzenetére


SharpSA
veterán

Na majd a való életben kiderül, hogy mit tud az S9+-hoz képest.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#227) -FreaK- válasza goldister (#208) üzenetére


-FreaK-
veterán

Nem biztos, hogy a mindennapi használatot jól reprezentálja, de az egymáshoz képesti aksi időket meg lehet becsülni belőle, mert ellenőrzött, fix körülmények között tesztelnek.:



(#228) joey04 válasza -FreaK- (#90) üzenetére


joey04
titán

Volt olyan mobil eszköz amin próbáltam. De személyes vélemény persze, ahogy minden itt a fórumon :R

én biztos kikapcsolnám, ha ennyit zabál.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#229) ollie válasza mjani1172 (#191) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A certification-t nem adják ingyen.

***

(#230) Kokzor válasza ollie (#229) üzenetére


Kokzor
aktív tag

Az is jó lett volna akkor, ha megosztják a saját méréseiket a vízállósággal kapcsolatban. (Persze, ha vannak.)

(#231) qnadam válasza Albigator (#80) üzenetére


qnadam
veterán

már a 6 vagy 6T-nél is meg volt az IP nélküli vízállóság

már a 3t-nél is, pocsolyába ejtéssel majd csap alatt lemosással volt szerencsém tesztelni.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#232) mjani1172 válasza ollie (#229) üzenetére


mjani1172
addikt

Nézd a"certification" jelentsen bármit,egy dolog,valójában ezek szerint senki nem tudja hogy az mennyibe kerül, de nem kell hozzá. Minek? Mit certificálnak? És ki adná kinek? Szokásos kínai hülye duma.
Ide elég annyi ha a gyártó technikailag megoldja és vállalja a garanciát. Nem kell ilyen ködös dolognak bedőlni,nem kerülni szinte semmibe vagy kb max 10 centbe.
Csak félnek a lehetséges garanciális dömpingtől.

[ Szerkesztve ]

(#233) Noukoum válasza mjani1172 (#232) üzenetére


Noukoum
veterán

Jobb lenne ha adnának rá ip68-at aztán azt mondanák hogy ja bocs de erre nincs garancia, lásd többi gyártó..

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#234) Roland861010 válasza enginev3.0 (#8) üzenetére


Roland861010
addikt

Inkább nézd meg újra p30pro van ehez képest elmaradva a normál használatban !
1 PONT :D

[ Szerkesztve ]

(#235) jano_77 válasza Roland861010 (#234) üzenetére


jano_77
nagyúr

Hát én vitát nem szeretnék, de nálam a 112>111, ami azt jelenti, hogy a P30 Pro jobb egy ponttal összesítésben mint az OP7 Pro a DxOMark tesztje alapján. De ha külön szedjük Fotó és Videóra, akkor a következő a helyzet:
Telefon: P30 Pro OP7 Pro
Fotó: 119 118
Videó: 97 98

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#236) nozs23 válasza Noukoum (#233) üzenetére


nozs23
addikt

Igen. 1+ sem vállal garanciát.

(#237) smc válasza joey04 (#228) üzenetére


smc
addikt

10%-kal kevesebbet lehet böngészni? Tuti bekapcsolnám azonnal, ahogy az ipad pro-n is. Egy szép napon minden kijelző eléri remélhetőleg a 120hz-es frissítést.

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#238) Stanbacsi


Stanbacsi
tag

Na végre, már vártam... :D Szerintem elég jól néz ki. Az ár egyre erősebb, de még vállalható.

(#239) 7Heads Drago válasza exelsior1 (#111) üzenetére


7Heads Drago
veterán

+1

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#240) Roland861010 válasza jano_77 (#235) üzenetére


Roland861010
addikt

A képek minőségét nézd már meg és nem 1 pon dönt az az 1 pont max az 50x kamu zoom...
Vonalélességben oda veri

(#241) ollie válasza mjani1172 (#232) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ok, szóval fogalmad sincs a minősítésekről, így zárjuk is le a vitát.

***

(#242) AS


AS
félisten

Ez kész:
Xiaomi trolkodik.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#243) 7Heads Drago válasza mjani1172 (#128) üzenetére


7Heads Drago
veterán

nem is kell minősíteni elég ha a gyár ezt mondja és vállalja a garanciát.<br/>Ha visszaolvasnál erről megy a vita. Mivel senki se vállalja.
Nem vágom mire ez a magas lóról való szöveg. Egy gyártó se ad rá garit. Akkor minek a papír?

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#244) tom_87 válasza mjani1172 (#232) üzenetére


tom_87
tag

Sokan örülnének, ha az iparban ilyen árak lennének :). A CE minősítést se találod meg pár kínai eszközön (pl.: elosztó), nyílván az árnövelő tényező miatt. Én nemrég egy használt termelő gépre (kb. 60 ezer eurós értékű), áttelepítési projekt miatt kértem meg a CE minősítést. 10 ezer Euro volt a minősítés megszerzése (egy gépre) :) .

[ Szerkesztve ]

OnePlus 7 Pro (12/256)

(#245) Albigator válasza qnadam (#231) üzenetére


Albigator
őstag

De ezt prómozta akkor az OP? Nem hiszem.

(#246) mjani1172 válasza ollie (#241) üzenetére


mjani1172
addikt

Jó.Részemről lezárva
Jössz ezekkel a minősítésekkel. Állandóan ezt hangoztatod. Mit akarsz velük folyton?
Eddig tehát semmivel nem tudtad alátámasztani az érvedet. Még egy nyamvadt linket sem adtál.
És sajnos azt sem érted, hogy mit írtam.

7Heads Drago
Tudom miről megy a vita.
Én csak azt vitatom, amit ollie írt, hogy készülékenként 30 usd- vel lenne drágább a minősítés miatt.
Ez nem így van. Ezt valaki feldobta és azóta ezt tényként kezeli mindenki.

[ Szerkesztve ]

(#247) 7Heads Drago válasza mjani1172 (#246) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Mert szerinted ingyen van?
Én nem tudom mi lehet az ára, de értelme csak akkor van ha vonatkozik rá a gari is. Sérülés nélkül meg nem vágom milyen alapon dobálják vissza a szervizek a telokat.
És a legdurvább az egészben hogy szinte semmibe se kerülne nekik hogy teljesen vízálló legyen. Anno láttam egy videót a youtuben hogy asztali pc volt vízbe rakva. Valami kezelés kell rá.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#248) enginev3.0 válasza AS (#242) üzenetére


enginev3.0
félisten

Na vajon mi lesz ez?
Remélem nem felejtik el hogy ez akksiban sem alsó kategóriás

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#249) mjani1172 válasza tom_87 (#244) üzenetére


mjani1172
addikt

Igen de ez más.
Mások a gépek (nekem is volt ilyen gondom) pláne ha ipari dolgokról van szó és ezt kéri valami hivatal.
De itt nem erről van szó, ez csak egy tulajdonság, mint pl a szine vagy az mérete vagy hogy van rajta valamilyen gomb.
Pl úgy mint egy autó ami nem ázik be.Nincs külön tanúsítvány erre mert ez egy tulajdonság.Ki adna tanusítványt egy BMW-re az Audi? Maga a gyár vállalja ha valami gond van.Nem olyan mint amit megkövetelnek mint pl a károsanyagkibocsájtás vagy zaj. Azok szabványok amiknek meg kell felelni míg az hogy nem ázik be meg egy tulajdonság.
Az óráknál sem azért drágább a vízálló, mert valami certificat- nak kell megfelelni, hanem mert a gyártó máshogy alakítja ki a házát és a szerkezetét.

De mindegy tényleg nem rugózok rajta, jelentéktelen.

[ Szerkesztve ]

(#250) jano_77 válasza enginev3.0 (#248) üzenetére


jano_77
nagyúr

Találgatnak még Redmi K20 avagy Pocophone F2!?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.