Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) Jakesz


Jakesz
őstag

Ez a kijelzőívelés elég durvának tűnik, sokkal ívesebb, mint a Samsungoké. Gondolom, ha nincs felrakva valami batár vastag tok, akkor a véletlen belenyúlások elkerülhetetlenek lesznek. Mert hát muszáj majmolni a nagyoktól ezt a haszontalan baromságot, de legalább még szarabb formában.

(#452) 7Heads Drago válasza FuRiONight (#449) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Akkor itt miért beszélnek arról, hogy rosszabb mint az s10+?
Még jó hogy megint sokan csak a levegőbe vagdalkoznak.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#453) ghiottone válasza 7Heads Drago (#452) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Lehet az Mkbhd videó alapján gondolják, hogy gyengébb a SOT. Mondjuk amcsiban sd855 van az S10-ben, nem exynos és ha hasonlította, akkor azt vehette alapul.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#454) LógaGéza válasza Jakesz (#451) üzenetére


LógaGéza
addikt

Ez által lesz nagyobb a kijelző a készülék növelése nélkül.
Beszéltem már pár Samsung Sx Edge tulajjal mindegyik azt mondta, hogy egyáltalán nem zavaró, és ha nem lenne, akkor hiányozna. Én is kétkedve fogadtam, de majd kiderül.

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#455) ollie válasza 7Heads Drago (#452) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mert valóban jobb az S10+ üzemideje ennél.

***

(#456) FuRiONight válasza ollie (#455) üzenetére


FuRiONight
őstag

Nem számottevően jobb az üzemideje. Ha üzemidőn bajnok telefon kell akkor P30Pro inkább.

(#457) mjani1172: az eddig megjelent és tesztelt készülékről írtam csak.

[ Szerkesztve ]

(#457) mjani1172 válasza FuRiONight (#456) üzenetére


mjani1172
addikt

Inkább Asus! Ha minden igaz akkor (nem csak ez miatt) komoly lesz, és árban is jó.

[ Szerkesztve ]

(#458) bordi10 válasza goldister (#447) üzenetére


bordi10
senior tag

Neki szólt, csak mondja a tutit bele a nagy világba, miközben tolják ki a 6-7 órás SOTokat az xda-n, mint ahogy írja is FuRIONight kolléga :C

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#459) fzks


fzks
csendes tag

Sziasztok! Phone 6s-ről szeretnék váltani, viszont nincs tapasztalatom a lekerekített kijelzőkkel. Valakinek valami tapasztalata?

(#460) goldister válasza fzks (#459) üzenetére


goldister
tag

Nem rossz. Szép. Viszont üveget nehezebb rátenni. S8 tulaj, még :D

(#461) storm3 válasza bordi10 (#458) üzenetére


storm3
senior tag

jah,xda-t érdemes követni annak,aki infot gyűjtene a telefonról vásárlás előtt. Én megvárom az első fecskéket, és utána ha minden klappol egy OnePlus 3-at váltok - bár ennek sincs semmi baja még. :-)

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#462) CHIPman válasza fzks (#459) üzenetére


CHIPman
nagyúr

S8+-t váltottam OP6-ra, mert zavart, két kéthetesen kicsit odanyomtam kiszálláskor az autó kormányához, és az edge megrepedt. Illetve iszonyat lassú volt, de ez más kérdés. Örültem neki, hogy nem lekerekített, de valószínűleg ha normális áron sikerül eladni a 6-omat, váltok. S8+-ra fóliát szinte lehetetlen normálisan rakni, próbáltam mindenfélét, amelyiknek a széle ragad, annak alámegy a nedvesség és ha megnyomod, akkor "összegyűlik", amelyiknek meg a közepe ragad, annak meg a széle beszöszösödik. Talán egy gyári fólia megoldja majd az OP7 pro-n ezt.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#463) fzks válasza CHIPman (#462) üzenetére


fzks
csendes tag

Fóliát nem szeretnék rá. Az edge miatti tükröződés nem volt zavaró?

(#464) total90 válasza CHIPman (#462) üzenetére


total90
veterán

Van normális végőüveg, nekem S8+-on és most a Note 8-on is ez van [link] Jönni fog OnePlus-ra is és én tuti vevő vagyok :K

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#465) tixem válasza fzks (#463) üzenetére


tixem
addikt

clearplex fólia, problem solved

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#466) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Most már a Google Now-t is belehet rakni baloldalra, vagy eddig is belehetett?

Megyen!

(#467) SharpSA


SharpSA
veterán

OnePlus 7 Pro Vs Samsung Galaxy S10 Plus Battery Drain & Charging Test

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#468) HarleyCustom válasza Timer (#411) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Az első bekezdésedre reagálva.:
-Nekem döccent,leginkább böngészés közben egy idő után. Gyári op.rendszerrel használtam...de kinek mennyire érzékeny a szeme...Nem érdekelt,mert mindegyik csinálja,de tény,hogy laggolt az is.

A második bekezdésedre reagálva.:
-Nem értem miről beszélsz,de a lényeg,hogy Te biztosan tudod. :U

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#469) Timer válasza HarleyCustom (#468) üzenetére


Timer
veterán

Bocs, kevertelek valakivel.

Érdekes ez a szaggatás, nálam tényleg nincs ilyesmi, pedig elég érzékeny vagyok az ilyesmire én is. 0,5-ös animáció mellett sem akad.

(#470) FuRiONight válasza total90 (#464) üzenetére


FuRiONight
őstag

Honnan az info, hogy 7Pro-ra is lesz ilyen üveg? Mert én pont azt olvastam, hogy nem lesz.

(#471) *Mukeey* válasza SharpSA (#467) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Durván gyorsabb a töltés OP-n.
Imádom a sajátomon is, hogy akkor sincs gond, ha éjjel nem töltöm fel, mert reggel, mire összeszedem magam, letusolok, megreggelizek, már fel is nyomta annyira, hogy bőven kihúzza a napot.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#472) F-ECT$ válasza bordi10 (#458) üzenetére


F-ECT$
titán

Meg olyat is, hogy 2.5 óra SoT és már csak 36%-on az aksi, ebből kb 4 óra SoT lesz.

A 6-7 órás SoT meg elég gyenge, ha kizárólag Youtube-bal / netezéssel érik el, azzal 8-9 órát is bírnia kellene.

Egyébként nem azt írtam, hogy rossz, hanem azt, hogy nem túl jó. Egy P30 Pro, Mi 9, vagy S10+ általában elveri 10-30%-kal.

Több teszt is (írott és videós) is kiemeli, hogy a 90 Hz, nagy felbontás, nagy kijelző eszi az aksit, nem kell besértődni ezen :)

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#473) FuRiONight válasza F-ECT$ (#472) üzenetére


FuRiONight
őstag

S10+-nál is tudok ilyet mutatni. Igen a 90hz és nagyfelbontású kijelző eszi az akkumulátort rendesen, de a 6-7 óra teljesen jó, ilyen kijelző egyik telefonban sincs 7 Pro-n kívül jelenleg.

[ Szerkesztve ]

(#474) bear_ válasza F-ECT$ (#472) üzenetére


bear_
aktív tag

(#475) ollie válasza bear_ (#474) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Furcsa, hogy az fHD 90Hz a legrosszabb.

***

(#476) bear_ válasza ollie (#475) üzenetére


bear_
aktív tag

Nekem is feltűnt. Olyan, mintha fel lenne cserélve a második oszlop az utolsóval.

(#477) F-ECT$ válasza FuRiONight (#473) üzenetére


F-ECT$
titán

Kinek mi a jó, ugye. Én sem használom 6-7 órát napi szinten a telefont, viszont sok akku zabáló alkalmazást futtatok waze, játék, skype videó, stb. Így hiába megy el egy telefon 6-7 órát netezéssel / videó lejátszással, az nálam csak 3-4 órát jelent, ami már nem túl erős, főleg hogy napi 1.5 óra a waze, tehát 1.5-2 óra marad minden másra, ami reggel 8-tól este 11-ig már kevés szokott lenni.

Dive ever, work never.

(#478) Z.É.T. válasza F-ECT$ (#477) üzenetére


Z.É.T.
őstag

A notebookcheck már leközölt méréseket, azok alapján egész jól lehet következtetni. Ha a navi nálad napi használatban van, inkább a közepesen pontos GPS jelenthet nagyobb gondot.

(#479) CptAdamica


CptAdamica
veterán

OFF: ehhh

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#480) F-ECT$ válasza Z.É.T. (#478) üzenetére


F-ECT$
titán

Azért gondolom az utat eltalálja, annál pontosabb nem nagyon kell. (Sőt a waze leginkább az aktuális forgalmi helyzett miatt fut csak ennyit, nem azért mert nem tudom, hogy merre kellene menni.)

san01: kemény, még jó hogy nem azt vettem, pedig nem sok kellett volna hozzá, amikor megjelent.

Dive ever, work never.

(#481) FuRiONight válasza Z.É.T. (#478) üzenetére


FuRiONight
őstag

Jöhetne egy link ezekről a mèrèsekről :B

[ Szerkesztve ]

(#482) F-ECT$ válasza FuRiONight (#481) üzenetére


F-ECT$
titán

Google segít ám ;)

Dive ever, work never.

(#483) SharpSA


SharpSA
veterán

"Dear customer,
High five! Your order has been shipped. The tracking number is..."
Lesz itt hamarosan valami... :)

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#484) brainticket válasza SharpSA (#483) üzenetére


brainticket
aktív tag

Az enyém is már shipped 🙂

(#485) BeastMode


BeastMode
őstag

Akik már vásároltak régebben OP készüléket, azoktól kérdezném:
Szokott jönni valamilyen értesítő, hogy kb. mikor hozza a futár a telefont?

(#486) Timer válasza BeastMode (#485) üzenetére


Timer
veterán

A nap az szinte biztosan az, amit ír a rendszer.

(#487) fzks


fzks
csendes tag

Trump döntése a Huawei-el kapcsolatban elég durva. Lehet célkeresztben a oneplus is? Elvileg ők is benne vannak rendesen az 5G projektben...

(#488) tomp válasza fzks (#487) üzenetére


tomp
félisten

Nem! A Oneplus szabadon mozoghat amerikában. A Huawei hálózati eszközöket is gyárt. Ez nem tetszik nekik ezért vannak a lépések. Oneplus nem gyárt hálózati eszközöket csak telefont.

(#489) goldister


goldister
tag

Tényleg. Ki melyik tokot venné hozzá, és miért? Tudom még coming soon, de 4 típusból melyiket?

[ Szerkesztve ]

(#490) csako válasza goldister (#489) üzenetére


csako
veterán

Én egyiket se, ehhez a nebula kékhez csak valamilyen átlátszót fogok használni. Nem akarom rejtegetni az eredeti színét.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#491) goldister válasza csako (#490) üzenetére


goldister
tag

Érthető :D de nekem elég lesz a 6gb verzió, annál meg csak fekete van :(( pedig a kék az k.rva jól néz ki

[ Szerkesztve ]

(#492) CptAdamica válasza brainticket (#484) üzenetére


CptAdamica
veterán

Enyimé is, UPS hozza, aminek jobban örülök, mint a DHL-nek. :)

Megyen!

(#493) LógaGéza válasza BeastMode (#485) üzenetére


LógaGéza
addikt

Lengyelországból jön UPSel, küld e-mailt előző nap a futárszolgálat egy nagyjábóli időmegjelöléssel (pl nap vége).

Kérdés: van aki nem Priorityvel rendelte? Nekik mikor érkezik?

[ Szerkesztve ]

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#494) brainticket válasza LógaGéza (#493) üzenetére


brainticket
aktív tag

Nekem bécsbe DHL-el jön, szintén Lengyelországból, priorityvel kértem.

(#495) Timer


Timer
veterán

Úgy szokott lenni, hogy a priority DHL, a sima UPS.

(#496) NextError válasza Timer (#495) üzenetére


NextError
tag

Priorityvel hozza most UPS nálam.

(#497) Linkin1994


Linkin1994
senior tag

Én eddig az S10+ és e között agyaltam.Eddig csak Samsungot használtam jelenleg is S9+-t de nem mondanám hogy teljesen elégedett vagyok.Lassú fríssítések gyengébb proci mint a snapdragon. Továbbá az áruk is már érthetetlen magasságokba kúszik.

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#498) LógaGéza válasza Timer (#495) üzenetére


LógaGéza
addikt

Priorityvel kértem, és UPS hozza.
Igazából csak annyit akarok kideríteni, hogy volt-e értelme a +5EURnak, vagy nem... Eddig úgy látszik nem nagyon :)

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#499) CptAdamica válasza LógaGéza (#498) üzenetére


CptAdamica
veterán

Miért, mire számítottál, hogy priority-vel ideér 11 órára? :D Hajnali 4 kor adták fel, lehet holnapra itt is van.

Megyen!

(#500) *Mukeey* válasza Linkin1994 (#497) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Én is Samuról váltottam OP-ra. Nem bántam meg👌

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.