Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) PistiSan


PistiSan
addikt

A jack csatlakozó hiánya fáj leginkább, napi szinten használom, az ára miatt már amúgy is gondolkodtam, hogy lehet nem oneplus lesz a következő telefonom, de ez most egyértelművé tette. A régebbi modellek árusítása pedig nagyon hamar megszűnik amikor kijön az új verzió, xiaomi felé kacsintgatok egyenlőre. Bár nem tervezek telefont venni, ki szolgál a jelenlegi is.

(#52) Kokzor válasza Graphics (#50) üzenetére


Kokzor
aktív tag

Mondjuk igaza van, hogy nem a 2000 dolláros hajtogatható telefonok árához kellene hasonlítani az új OnePlus árát.

(#53) TunerJoe válasza tixem (#48) üzenetére


TunerJoe
senior tag

Ennél gázabb már csak az volt, amikor az iPhone 7-et kiröhögték, hogy milyen szar má', hogy nincs rajta dzsekk, erre a 6T-ről meg leszedték. És most nem azért íróm ezt, hogy a jack-et hozzák vissza, mert szerintem nem olyan fontos, csak annyit akartam, hogy azért gondolkodhatnának előre is.

instagram.com/albert__gyorgy

(#54) Graphics válasza Kokzor (#52) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hát ja, videót megnézve ez nem is hajlik semerre se. ;]

Szerk.: Az azért frankón meg lett oldva :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#55) Kokzor válasza Graphics (#54) üzenetére


Kokzor
aktív tag

Nem, ezt csak felkészítették arra, hogy ha atomjaira törik, akkor a szelfikamera ne sérüljön meg. :D

(#56) leslien válasza Stauffenberg (#49) üzenetére


leslien
nagyúr

ezért van nekem Pixel 2 XL.. meg egy Lg V40... :)
azért emlékszem a G4 re régi szép idők...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#57) enginev3.0 válasza 7Heads Drago (#41) üzenetére


enginev3.0
félisten

Azok még mindig csak pont számok, amik nem lényegesek, a lényeg a fotókon vannak

(#47) F-ECT$@ Hol láttál SOT-ról infót?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#58) jacis


jacis
nagyúr

A pro nagyon rendben van 👍😊

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#59) pengonorbert


pengonorbert
tag

Nem azt mondom hogy engem lenyűgöztek, de racionálisan mérlegelve szerintem ez lesz a következő telóm. Időszerű váltani a 4 éves Meizumat :D
Egy 7 Pro-ra. Mert a sima 7-es szerintem egy vicc lett, így hogy se egy értelmes másodlagos kamerát, se az újonnan be promózott kijelzőt nem kapta meg... egyszerűen csak kevés, akkor inkább a 6T.

De a Pro hatalmas :( ez van. Viszont van benne egy bőven kielégítő kamera hármas, fürge és "tiszta" Androiddal. Az eddig látott vízállóság is teljesen elég lesz, ha vízbe esik, kiveszed és túl éli. Ennyi kell. Popup-os selfi kamera is egész stabilnak tűnik, sok szelfire meg face unlockra úgysem lesz használva. Az UFS3.0, és a 90Hz-es kijelző viszont nagyon komoly "bónusz" ha úgy vesszük. Ha választanom kellene, akkor inkább ezeket kérném, mint a Qi töltést, az IP cert-et, vagy a jack csatlakozót. De persze nem választhatunk, ez van :D
Az árát még kicsit emésztgetem azért, de a 6/128-as variáns szerintem egy jó vétel.

(#60) babosmiki


babosmiki
addikt

Kár, hogy ekkora ez a pro. Jövőre jönnek a 7" ok.. :N

"Galaxy Z Fold5" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#61) Stauffenberg válasza leslien (#56) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Én a G4-be is simán bele tudtam kötni, pedig 2,5 évig használtam és még topikgazda is voltam ezalatt. :D Abban a gyér optikai minőség bosszantott a legjobban, pedig amúgy szenzorban és legfőképpen optikai képstabilizátorban nagyon ott volt.

A stabilizátor hiánya visszalépés (hiányzik is nagyon), de összességében az OP5 kameráját jobban szeretem.

(#62) marchellow válasza enginev3.0 (#57) üzenetére


marchellow
tag

miért a pontokat mi alapján adják?
amiről te beszélsz (képek milyensége) az szerintem inkább egyéni preferencia.
csomó tesztben jól szerepel a kamera youtube videók alapján.

(#63) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Sajna elég nagy a 90Hz-es frissítés hatása az aksi időre. 60Hz/90Hz:

(#64) AS válasza -FreaK- (#63) üzenetére


AS
félisten

Ez még nincs optimalizálva. A Red magic 3 nál csak játékoknál müködik a 90 Hz

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#65) -FreaK- válasza AS (#64) üzenetére


-FreaK-
veterán

Nem is hiszem, hogy nagyon lesz. Ezen majd esetleg az automata 60/90Hz mód segíthet.
Mondjuk valamit valamiért.
Én még speciel nem tudtam eldönteni, hogy kell-e, mondjuk ezt pont nagyon kéne látni élőben, hogy meg lehessen ítélni. Több helyen azt mondják, hogy megéri feláldozni a kb. 15%-ot, mert állat a 90Hz.

(#66) Linkin1994


Linkin1994
senior tag

Arra van esély hogy MO-n GSM boltokon kívül is meglehet majd venni?

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#67) ollie válasza jilian (#16) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Elfér zsebben, pont akkora mint a Note9, amit én zsebben hordok. Amúgy azért lett ekkora, mert az 5G antenna egyelőre rengeteg helyet foglal (ezért lett nagyobb az 5G-s Galaxy S10 is).

***

(#68) Stauffenberg válasza Linkin1994 (#66) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Persze, Magyarország nincs hermetikusan elzárva az internetről így a böngésződből bármikor megrendelheted és házhoz is hozzák: [link]

(#69) ollie válasza -FreaK- (#37) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ja, a QHD és a 90Hz odaver az akkunak. Rosszabb az akkuideje, mint az Exynos-os S10-nek. De ez van, meg kell fizetni a sokat fogyasztó kijelző árát.

***

(#70) macii97


macii97
senior tag

Mindkét telefon rettentő korrekt ajánlat lett újra. Sajnos sokakban megmaradt a "flagship killer" marketingkampány, de az OP3 óta szó nincs róla, ezek true flagshipek, az áruk alapján is (ami még mindig olcsóbb, mint a többi nagy flagship, 2 év hivatalos futáros garanciával, remek supporttal).
A 7-es még olcsóbb, mint a 6t, és majdnem minden jót megkapott a 7 próból (-kamerák bár a 48as főszenszor szerintem elég nagy fejlődés - fancy display, amivel eddig sem volt nagy baj, + teardrop notch ami vállalható).
A 7 pro pedig egyértelműen egy "mutassuk meg mit tudunk" telefon lett, sikerült is. Ezen az áron gyakorlatilag mindenből a high-tech vonalat kapja a user. Igen, a kamera még mindig nem az igazi, de ahonnan indultak, ahhoz képest ég és föld és hétköznap teljesen vállalható, sőt. Az új optikai fingerprint brutál gyors lett és sokkal használhatóbb is, stereo speaker stb mind olyan fejlesztés ami rá is fért már a Oneplusra. Árban egyébként többre számítottam, meglepett.
Röviden, szerintem sok 7/7pro-t fognak eladni...

(#71) zolka95


zolka95
őstag

Van értelme a 90Hz-es képernyőnek játékon kívül másra??
Ha igen, mire?

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#72) jano_77 válasza joelke HU (#14) üzenetére


jano_77
nagyúr

Látványos a videó az biztos! Én csak egyet nem értek és örülnék, ha vki elmagyarázná nekem, hogyan lehetséges, hogy a videó elején beszél keveset a srác - gondolom bevezető - majd egy kis idő elteltével indítja el a vízbe rakott telefon stopperét. DE akkor hogy lehet, hogy a képen is látható módon a vízben lévő telón a stopper előrébb jár, mint maga a videó ideje?!? :F Csak a számokat tessék nézni kérem szépen. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#73) ollie válasza zolka95 (#71) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Van. Sokkal simább minden animáció, a szemnek is jobb, kevésbé fárasztja, e miatt még gyorsabbnak is érződik a telefon. Ezeket eddig mindenki elmondta, aki már kihozta a bemutatót a telefonról Youtube-on.

***

(#74) ollie válasza jano_77 (#72) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Úgy, hogy a videó nyilván meg van vágva. Ez egy elég megbízható és népszerű youtuber, nem fog ilyennel csalni.

***

(#75) -Skylake- válasza jano_77 (#72) üzenetére


-Skylake-
addikt

inkabb semmi

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#76) jano_77 válasza ollie (#74) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszi. Ebből is látszik, hogy nem vagyok nagy YT videó néző, így ezt én nem vettem volna észre, csak feltűnt az eltérő idő. de így akkor rendben van. Köszi még1x. :R
Amúgy a Pro nekem is nagyon bejövős, agyalok rajta rendesen, de a Huawei P30 Pro is nagyon jó - sőt sokak szerint még talán jobb is, legalábbis kamerában biztos és a OP 7 Pro áránál olcsóbban meg tudnám venni függetlenül. Szal nehéz a döntés - pláne ha hozzá veszem, hogy a jelenlegi OP5 is tökéletesen működik, semmi gondom vele, nem lassult, nincs akksi probléma, minden rendben van. :B

A wireless fülest a Bullets 2 azt ajándékba ajdák most a teló mellé vagy 99 FONT-ért megvehető? Sajnos az angolom gyatra, mondhatni semmilyen, így csak azt láttam a videóban, hogy mutatják. :F :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#77) F-ECT$ válasza enginev3.0 (#57) üzenetére


F-ECT$
titán

Pár yt videó van már. Olyan 30%-kal gyengébb mint a P30 Pro.

Dive ever, work never.

(#78) ollie válasza jano_77 (#76) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem adják ajándékba a fülest. Csak a youtuberek meg újságírók kaptak fülest (is) ajándékba.

***

(#79) jano_77 válasza ollie (#78) üzenetére


jano_77
nagyúr

Értem és köszi. Azzal azt mondtam volna, hogy nagyon megéri. Így lehet a H P30 Pro mellett teszem le a voksom. Megnézek még egy-két tesztet a két telóról azért mielőtt véglegesen döntök.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#80) Albigator


Albigator
őstag

A Pro változat tetszik, a sima még most sem, mert számomra nagyon undorító bármilyen notch és a csepp alakú bevágás sem kivétel ez alól.

Pozitívum
+Stereo hangszoró
+nincs notch, kiugró előlapi kamera
+OIS
+erős rezgőmotor
+UFS3.0
+90Hz

Negatívum
-ára
-nincs hivatalos IP tanúsítvány most sem (már a 6 vagy 6T-nél is meg volt az IP nélküli vízállóság)
-QHD+ (csak akksit zabál, tényleges haszna nem sok ilyen kis méretben szvsz)

Ami szerintem abszolút felesleges és nem éri meg a felárat:
-12 GB RAM: E penis növelés (a majdnem 2 éve vásárolt OP5 8/128 GB változatnál se használtam/om ki soha a 8 gigát, csak a tárhely miatt választottam ezt mert a 6 gigával szerelt csak 64 gigás volt)
-5G-s változat (ami még amúgy is kérdőjeles az árát tekintve): ez régió függő, de nagyon korai még a dolog MO-n is, habár már vannak 5G-s antennák

(#81) joey04 válasza -FreaK- (#63) üzenetére


joey04
titán

ki kell kapcsolni, parasztvakítás.

---

btw szép árak...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#82) storm3


storm3
senior tag

Nekem a 7 jobban tetszik, kar azert a kokec szelfikameraert a proban.

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#83) Albigator válasza joey04 (#81) üzenetére


Albigator
őstag

Hát nem tudom.. Monitoroknál tuti nem, az tényleg nagy ugrás egy 60-ról 144 Hz pl. Nem csak játékban, már az egér mozgatása is szembetűnően kellemesebb 144 Hz-en. Elvileg szemkímélőbb is.

Telefonnál nem tudom mi a helyzet ez ügyben. Nem is szoktam ezen a platformon játszani...

(#84) kcsa


kcsa
veterán

Hát.. Nem jött meg a vásárolhatnékom. Sebaj, legközelebb biztos jobban sikerül. Vagy nem :D

(#85) enginev3.0 válasza marchellow (#62) üzenetére


enginev3.0
félisten

Hát erről beszélek hogy én egyéni preferenciát nézek nem mások véleményét
Az csak egy kis segítség az én véleményem kialakításához

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#86) Avicularia


Avicularia
veterán

Svéd telenornál már megjelenéskor olcsóbb a 256 gigás mint a oneplus oldalán. Oneplusnál 8395 korona, a telenornál pedig 8160 korona.

(#87) enginev3.0 válasza Avicularia (#86) üzenetére


enginev3.0
félisten

Itthon mért nem lesz telenornál? :(

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#88) leslien válasza enginev3.0 (#87) üzenetére


leslien
nagyúr

lesz majd 2047 ben... :)

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#89) mjani1172


mjani1172
addikt

A külseje tetszik, én bukom a kiugro motoros kamerára, legalább valami új dolog, a csepp középen irritál.
A kamera talán jó lesz, az is ok.
Az üzemidő tuti gyenge lesz, azért kapott nagyobb akksit hogy ne legyen botrányosan sz.ar csak olyan közepes.
Viszont a több dologban sok a hiány,hiába próbálják előnyként feltüntetni, hogy nincs vezetéknélküli töltés, infra, sd, jack, vízállóság,(nem ez tv shopos jellegű dolog) fm, ezek hiánya számomra nem előny.
Mindenki el van ájulva a gyorsabb tárhelytől,de ennek a hétköznapi életben semmi jelentősége.
És az ár:nekem cégem van és el tudom számolni az áfát, (ez azért nem ritkaság) és mivel ezek nem adnak számlát, míg a többiek meg igen, így végülis ez a legdrágább.

[ Szerkesztve ]

(#90) -FreaK- válasza joey04 (#81) üzenetére


-FreaK-
veterán

Egyáltalán nem az. Nézz meg pár tesztet róla, mindenhol elmondják, hogy nagyon jó feature, csak videón nem annyira jön át.

(#91) Jakesz válasza -FreaK- (#90) üzenetére


Jakesz
őstag

Jó is lenne, ha nem merítené érezhetően az akkut. Ilyen áron szerintem kevés embernek éri meg ez a ficsőr. Arról nem is beszélve, hogy pár óra után már annyira megszokja az ember, hogy nem extrának fog tűnni, hanem természetesnek.

(#92) -FreaK- válasza Jakesz (#91) üzenetére


-FreaK-
veterán

YT tesztekben azt mondják, hogy simán megéri, mert látványosan simább minden.

Pont ez az, ha megszokja az ember, és utána vissza vált 60Hz-re, az nagyon rossznak fog tűnni :) Ha van közelben magas képfrissítésű monitor, próbáld ki, hogy egy kis használat után vissza váltasz 60-ra, azt sokkal durvább változásnak érezni mint a 60->magas Hz váltást, a jóhoz könnyen hozzá szokik az ember :)

(#93) bordi10 válasza mjani1172 (#89) üzenetére


bordi10
senior tag

"nincs vezetéknélküli töltés, infra, sd, jack, vízállóság,(nem ez tv shopos jellegű dolog) fm, ezek hiánya számomra nem előny."

Ezekhez dobjál már be egy telót a köztudatba, amelyik mindezt "tudja" ebben a szegmensben.

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#94) prolad


prolad
őstag

Nagyon tetszik a pro, pont olyan lett, amit vártam, persze már elég magas az ára, de cserébe sokat is nyújt. Egyetlen szépséghibája a keskenység, de ma már melyik telefon nem keskeny.

(#95) ollie válasza Albigator (#80) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Azért nincs IP tanúsítvány, mert készülékenként 30 dollárt kell érte fizetni, és így javításnál sem kell biztosítani a vízállóságot, ami drágítja a szervizelést.
Szóval mindent beszámolva, legalább 50 euróval drágítaná az árát.

***

(#96) ollie válasza enginev3.0 (#87) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A magyar Telenor már nem a Telenor anyacég tulajdonában van (valszeg nevet is fog váltani).

***

(#97) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Tegnap átfutottam a Pro-s video bemutatót és meg kell mondjam az első olyan Oneplus mobájl, ami miatt elgondolkodtam a cserén.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#98) mjani1172 válasza bordi10 (#93) üzenetére


mjani1172
addikt

Sajnos nincs. De olyan van ahol legalább egyik másik megtalálható, pl note 9, p30pro,S10+,
Itt viszont egyik sincs.
Szvsz ez csak nagyon erős,(minek?) és feltehetőleg gyors de semmiféleképpen nem csúcs készülék.

(#99) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Micsoda hatásvadász egy cím. Rohadtul nem vízálló, mint ahogy ott írtátok.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#100) Noukoum válasza mjani1172 (#98) üzenetére


Noukoum
veterán

Nekem nem kell se Ip se Jack se sd se infra... Mert minek. Szóval amelyik mobil nem rendelkezik 90hz-es panellal az nem csúcs készülék mert tegyük fel nekem az kell.. ennyi. Se az s10 se iPhone xs se p30 pro..

Ugye mekkora marhaság érzelmi alapon megmondani hogy mi micsoda tényszerűen?

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.