Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) Timer válasza LógaGéza (#498) üzenetére


Timer
veterán

Oké, akkor fordítva, a UPS a prio. Amúgy nem szokott különbség lenni, szinte ugyanúgy kapja meg mindenki az első napokban.

(#502) Linkin1994 válasza *Mukeey* (#500) üzenetére


Linkin1994
senior tag

Samsung után milyenek a benyomásaid?

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#503) jano_77 válasza Linkin1994 (#497) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ne lenn ekkora batár a készülék, mert alapból én is emiatt gondolkoztam el a készülék cserén. Vajon az OP nem jár majd úgy mint a Huawei, mennyire lehetnek biztosak a dolgukban? :F :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#504) Linkin1994 válasza jano_77 (#503) üzenetére


Linkin1994
senior tag

Nem túl valószínű
A oneplus csak telefonokat gyárt

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#505) brainticket


brainticket
aktív tag

Írt SMS-t a DHL hogy holnap hozzák (Bécs, priority)

(#506) marcarc


marcarc
senior tag

Szerdán reggel megyek külföldre, szval remélem ideér nekem is holnap. Amúgy kicsit bassza a csőröm ez az 1 hét amit várni kellett. Nem azért mert nem vagyok elég türelmes, csak eddig ez nem volt szokás, hogy vissza tartják az eszközt. H

(#507) CptAdamica válasza marcarc (#506) üzenetére


CptAdamica
veterán

Nem tartották vissza, előrendelés volt és május 20 megjelenésnek megjelölve, ha ezután rendeled, akkor postázzák egyből.

Megyen!

(#508) SharpSA


SharpSA
veterán

Vajon ki lehet rakni alulra a 3 gomb mellé valamilyen szoftver segítségével még a kikapcsoló és az értesítések megjelenítése gombokat? Van ott bőven hely...

Szépen halad a csomag. :)

May 20, 2019
01:02 pm
Origin ScanUPS
Gorzow Wielkopolski, Poland


May 20, 2019
12:17 pm
Pickup ScanUPS
Gorzow Wielkopolski, Poland


May 16, 2019
04:34 am
Order Processed: Ready for UPSUPS
Poland

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#509) kchris78


kchris78
veterán

122Hz a PWM?????? Bassz... erre inkabb nem mondok semmit de aki valamennyire is erzekeny a vibrálásra kerulje el messzirol ezt a telefont... Nem is ertem! Mondogatjak hogy a 60Hz az keves ezert felhuztak a frissítést 90Hz-re hogy szmúsz legyen. Erre LEVISZIK az általában 240Hzes PWM frekit 122Hzre? Ami majdnem ott van mint pont ezen a telefonon a szem által érzékelhetö 90Hze? Kit erdekel a 90Hz a 122 mellett...

[ Szerkesztve ]

(#510) SharpSA válasza kchris78 (#509) üzenetére


SharpSA
veterán

? Ha érteném mit írsz... :D

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#511) Noukoum válasza kchris78 (#509) üzenetére


Noukoum
veterán

Ez a mobil nem neked való.

Van esetleg van olyan statisztika arról hogy hány százaléka a lakosságnak, mely érzékeny erre?

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#512) Linkin1994 válasza kchris78 (#509) üzenetére


Linkin1994
senior tag

És ezt most úgy,hogy más is értse :DD

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#513) kchris78 válasza Noukoum (#511) üzenetére


kchris78
veterán

Kb minden tesztben az van hogy a 60Hz helyett a 90Hz erezheto fluidsagot kolcsonoz a telefonnak. innen mar a a 122Hz nem nagy ugras...Foleg ugy hogy az egyik egy animációról szol a masik meg a kepernyo ki-be kapcsolasrol. Kicsit túloztam talan de nem gondoltam volna hogy az igyis keves 240Hzet tovabb felezi egy gyarto.

(#514) kchris78 válasza Linkin1994 (#512) üzenetére


kchris78
veterán

Egyszeruen fogalmazva az AMOLED kijelzoknel nem ugy mukodik a fenyero csokkentes hogy kisebb fenyerovel vilagitanak a pixelek hanem a nagy fenyerot csokkenti kis fenyerore olyan frekvenciával amit a szem mar nem erzekel. LCDnel ki lehet kerulni ezt a megoldast, AMOLEDnel nemigen (legalábbis telefon eseteben), a minoseg novelese es oregedes csokkentese erdekeben.

(#515) Z.É.T. válasza Noukoum (#511) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Akit nem zavar, elvileg annak sem tesz jót... A szakmaiságot teljesen nélkülözve, nagyjából így néz ki a dolog: kb 200Hz (másodpercenként kétszáz villogás) felett már csak kevesen érzékelik. Jellemzően 200-250Hz között működik a legtöbb modern, telefonban használt OLED kijelző. (persze az amplitúdó sem mindegy és az sem, hogy 0-100% fényerőn, vagy csak szűkebb tartományban)
Itt meg ez az érték 122Hz. Az bizony alacsony.
Nagyon alacsony.

Ha gonosz akarnék lenni, talán azért Fluid Amoled, mert ki fog folyni tőle a szemünk.

A tesztből:

"Die Frequenz von 122 Hz ist sehr gering und daher kann es bei allen Usern zu sichtbaren Flackern, brennenden Augen oder Kopfweh kommen"

(kb fordítás: a 122Hz nagyon alacsony, ezért minden felhasználó villogást fog látni, vagy fejfájást, égő szemet tapasztalhat)

(#516) Linkin1994


Linkin1994
senior tag

Nekem csak a méret kérdéses na meg az hogy nincsen jack csatlakozó Az s9+ nem olyan nagy nekem de lehet ez már az lenne :(

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#517) ollie válasza Linkin1994 (#516) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Pont akkora, mint egy Note 9. Menj be egy SES-be és tapogass meg egyet.

***

(#518) csako válasza Z.É.T. (#515) üzenetére


csako
veterán

Színek árán (nem tudom még mennyire változtat) bekapcsolható a DC Dimming

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#519) Linkin1994 válasza ollie (#517) üzenetére


Linkin1994
senior tag

A note 6.4 ez 6.67 van különbség

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#520) csako válasza Linkin1994 (#519) üzenetére


csako
veterán

Azért a fogdosást tudod "szimulálni"

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#521) Z.É.T. válasza csako (#518) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Ez jó hír, legalább beltéri használatkor, alacsonyabb fényerőn kapcsolható lesz. Akár automatizálható is lehet egy E-Robot, vagy hasonló alkalmazással.

(#522) Linkin1994 válasza csako (#520) üzenetére


Linkin1994
senior tag

Már volt a kezemben note. Így viszont érdekes a dolog mert ez már lehet sok lesz meg azért el3g nehéz is.Meg jack sincs meg ez vibrálós dolog is. Gondolkodóba estem :U

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#523) ollie válasza Linkin1994 (#519) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ki beszélt a kijelző méretéről?

***

(#524) csucsu69


csucsu69
tag

Telefon váltás alatt vagyok és nagyon tetszik, csak 1 dolog tart vissza: sok kiemelkedő tulajdonsága mellett a sar értékével is előkelő helyezést tudhat magának....

(#525) Timer válasza csucsu69 (#524) üzenetére


Timer
veterán

A 7 Prót is bemérték már? Más. Ha ez a Flicker téma beüt, engem elveszít a OnePlus. Egyszer már megszopattak a jellyvel, én ugyanis konkrétan rosszul voltam az ötös kijelzőjétől, de ezek után kezdek gondolkodni, szeretnék-e kockáztatni megint. Azt visszaküldtem, de ezt is visszafogom, ha sz@r lesz a panel.

[ Szerkesztve ]

(#526) Taci válasza Timer (#525) üzenetére


Taci
addikt

Nem a legjobb értékek... [link]

(#527) Jakesz


Jakesz
őstag

Nem éppen motiváló tényező ez a vásárlásra, különösen a most futó Csernobil sorozat nézése mellett:DDD

(#528) Timer válasza Taci (#526) üzenetére


Timer
veterán

Valahol azért elképesztő, hogy a OnePlus 3-hoz képest megnégyszereződött a sugárzása. Bár ahogy nézem, az 5T mindent visz. Fura, hogy nem látom az összehasonlításban a Galaxy S10 sorozatát. Külön rákeresve azért látszik, hogy az se sokkal jobb, a BODY értékek még rosszabbak is, igaz, a HEAD csak a fele.

@Engine: nem, csak nő még egy!

[ Szerkesztve ]

(#529) enginev3.0 válasza Taci (#526) üzenetére


enginev3.0
félisten

Ettől lerohad a tököm?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#530) Jakesz válasza Timer (#528) üzenetére


Jakesz
őstag

A Samsungoknak közel nulla a sugárzási értékük. Ebben ők a legjobbak a piacon.

(#531) enginev3.0 válasza Timer (#528) üzenetére


enginev3.0
félisten

Kell! :D

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#532) Taci válasza enginev3.0 (#529) üzenetére


Taci
addikt

Ha ágyéktájról indítasz hívást, idővel még az is benne lehet a pakliban. ;]
Elvileg csökkenteni lehet a kockázatot, ha csak akkor veszed a füledhez/fejedhez a telefont, miután a kapcsolat létrejött (a hívott fél felvette, vagy te fogadtad a hívást), addig (amíg kicseng) pedig távolabb tartod magadtól.

Igen, a Samsung telefonok nagyon jó értékeket produkáltak, konkrétan a Note8-ra emlékszem, hogy a lista legelején volt a legkisebb értékekkel.

(#533) SharpSA válasza Taci (#532) üzenetére


SharpSA
veterán

És annak mértékében a kb a legszarabb is a térerő velük...

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#534) Linkin1994


Linkin1994
senior tag

Itt a villódzás
[link]

[ Szerkesztve ]

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#535) Timer


Timer
veterán

Na srácok, a holnapi körbe ki száll be? Ha valaki vásárol, dobjon rám egy vócsört privátban, és én is átadom az enyém! :)

(#536) bajaki válasza Timer (#535) üzenetére


bajaki
őstag

Én rendelek egyet, de diákkedvezménnyel. :)

(#537) kchris78 válasza Timer (#528) üzenetére


kchris78
veterán

azer ha atlagban nezzuk a kinai telok joval erosebben sugaroznak.. vagy tesznek ra, vagy nem tudjak megcsinalni vajon?

(#538) goldister válasza Timer (#535) üzenetére


goldister
tag

Holnap én is beszállok a körbe :D Viszont valahonnan már kaptam egy 10eurosat. De remélem tokok is lesznek. Mert csak kiegészítőkre van

[ Szerkesztve ]

(#539) CptAdamica válasza goldister (#538) üzenetére


CptAdamica
veterán

Ha van egyetemista ismerősöd, akkor kérd meg, hogy segítsen a diák kedvezménnyel. Úgy -37€.

Megyen!

(#540) goldister válasza CptAdamica (#539) üzenetére


goldister
tag

Ez hogy is működne? Az ő emailcímével kellene beregiznem? Később ha gariztatni kell, akkor rajta keresztül tudnék? Vagy hogyan? Vagy az független a meglévő profiltól?

[ Szerkesztve ]

(#541) bajaki válasza goldister (#540) üzenetére


bajaki
őstag

Itt kell regisztrálni és igazolni a jogosultságot (pl. egyetemi e-mail címmel vagy diákigazolvánnyal), majd ha ez megvan rányomsz a "Get discount"-ra és átirányít a OnePlus olalára és bekerül a fiókod alá a kedvezmény, amelyet a rendelésnél tudsz érvényesíteni.

[ Szerkesztve ]

(#542) CHIPman válasza CptAdamica (#539) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Helyesen 5% telefonra, 10% kiegészítőkre.
(#540) goldister: Google: Oneplus student program. Itt tovább mész, ha Oneplus logint kér akkor a sajátoddal lépsz be, ha student logint, akkor pedig az ő egyetemi mailjével lépsz be. De ehhez egyetemi email kell, a BME pl. tudja.
Így a te neveden lesz, de diákkedvezménnyel, és nyilvánvalóan nem túl szabályosan.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#543) goldister válasza bajaki (#541) üzenetére


goldister
tag

Köszi, és a két fióknak egyeznie kell? Név, email stb. Őszintén szólva, nem akarok később ismerősöm keresztül gariztatni stb.

(#544) CptAdamica válasza goldister (#543) üzenetére


CptAdamica
veterán

Át lehet írni a oneplus oldalán az emailt és a jelszót is, amint megvan az egyetemes login.

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#545) bajaki válasza goldister (#543) üzenetére


bajaki
őstag

Szerintem nem kel egyeznie, de ha mégis, ahogy san01 is írta, tudod módosítani a OnePlus fiók e-mail címét.

(#546) goldister válasza bajaki (#545) üzenetére


goldister
tag

Hát van egy ismerősöm aki még most csinálja a fősulit, viszont nem hiszem hogy van emailje. Így lehet le maradok erről a kedvezményről.

(#547) bajaki válasza goldister (#546) üzenetére


bajaki
őstag

Diákigazolvány is jó, elejét-hátulját lefényképezed, egy képre vágod, elfogadják azt is.

[ Szerkesztve ]

(#548) Timer


Timer
veterán

Köszi, közben már kaptam egyet privátban, elég is lesz! Az Asszony viszont épp diák, lehet, hogy az Ő nevére veszem kedvezménnyel, ha csak a diákigazolvány kell. A hétvégén megpróbáltam neki sulis címet generálni, de feladtam, ez az EDU-s baromság meghaladta a türelmemet...

(#549) enginev3.0 válasza Timer (#548) üzenetére


enginev3.0
félisten

Csak főiskolás személy jó?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#550) SharpSA


SharpSA
veterán

Látom tesz egy szép kört a csomag... Németországban van, Kölnben... 😁

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.