Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) brainticket válasza *Mukeey* (#649) üzenetére


brainticket
aktív tag

kár hogy nincsenek hozzá már fa meg bambusz tokok, nekem valamiért sose tetszett a karbon.

(#652) sparks válasza tomp (#650) üzenetére


sparks
senior tag

2 SIM van benne, gyáriak és az OP5 problémamentesen ment velük. Ennek sincs baja addig a pontig, ameddig a GPS el nem indul. Akkor megkergül és folyamatosan le-föl kapcsolódik mindkét kártyával...

(#653) tomp válasza sparks (#652) üzenetére


tomp
félisten

Nekem OP5-ön volt bizonyos SIM pároknál, hogy ha ők együtt voltak a telefonban akkor csak az egyiket látta a telefon. Mintha fesz. problémája lett volna. Lehet nálad valami miatt a GPS alatt elveszti a kártyát. Vagy ugyan olyan feszültség kínja van a kártyának vagy a GPS freki beborítja a kártyát.
Csak 1 kártyával próbáltad? Azaz a másikat kiveszed?

(#654) CptAdamica válasza BeastMode (#646) üzenetére


CptAdamica
veterán

Igen, nekem egy fél órája. :)

Nagyon szép, nagyon tetszik, EPIC. :)

Megyen!

(#655) sparks válasza tomp (#653) üzenetére


sparks
senior tag

Mindent kipróbáltam: 1 sim itt 1-esben, majd 2-esben, majd másikkal, szóval mindenhogy. És, ahogy GPS bekapcsol, eldobja a hálózatot.
Slusszpoén: kivettem a kártyákat, felmentem wifire és a helyzet ugyan az: ahogy GPS elindul, a wifit is eldobja :DDD
Király érzés, megjön az új teló és már intézhetem is a szervizelést :O
Azért várok még valakit, aki kipróbálja, hogy GPS esetén eldobál-e minden kommunikációt. Nálam bekapcsolás után frissült a szoftver:
Oxygen OS 9.5.4.GM21BA :R

(#656) CptAdamica válasza sparks (#655) üzenetére


CptAdamica
veterán

Milyen GPS-t indítasz el? Google Térképet? akkor le is húzza a wifi ikonokat?

Megyen!

(#657) sparks válasza CptAdamica (#656) üzenetére


sparks
senior tag

Felraktam egy videót ide.
Mindegy neki mit indítok el, térképet vagy GPS tesztelőt, pár másodperc és már repül is a hálózat. Service Request el is indítva... Gyanítom, hogy csak az enyém ilyen szuper darab...

(#658) goldister
Már írtam egy javítási kérelmet... Ha esetleg kiderül, hogy szoftveres, akkor öröm lesz. De most elraktam a dobozába, elég volt ennyi tesztelés.

[ Szerkesztve ]

(#658) goldister válasza sparks (#657) üzenetére


goldister
tag

(hát én nem tudom, írnék a supportnak, de lehet hogy ez szoftveres, szerintem)

(#659) tomp válasza sparks (#657) üzenetére


tomp
félisten

Hmm!
Mit ír ki a telefon amikor eldobja a hálózatot? Érvénytelen SIM kártya, Nincs SIM kártya, Nincs hálózat, Nincs szolgáltatás?

(#660) sparks válasza tomp (#659) üzenetére


sparks
senior tag

Fent van egy videó, ha megnézed láthatod, hogy mit művel. Elég beszédes szerintem, figyeld a hálózati ikonokat a jobb felsőben, ahogy elindítom a GPS appot (de app független, az kell hozzá, hogy a GPS fizikálisan is aktiválódjon).

(#661) tomp válasza sparks (#660) üzenetére


tomp
félisten

A hálózati jelerősség ikon csak egy jelző. Abból nem tudunk meg sok mindent. Nekem Bp-en volt olyan helyszín ahol Telenor VoLTE hívásindítással dobta a hálózatot a OP5 és "Érvénytelen SIM kártya" és "Nincs hálózat" üzenetet írt ki a "Telenor HU" helyett. Mint kiderült az a bázisállás volt szoftver hibás a VoLTE bevezetése miatt.
Ha nálad is e 2 üzenet egyike van akkor szoftveres hiba. Kellene keresned egy full zipet. Az tartalmazza a modemet is. Lehet ott lettek összekeverve a dolgok.

(#662) brainticket válasza sparks (#657) üzenetére


brainticket
aktív tag

simán vissza tudod küldeni két hétig, semmit nem kérdeznek és pénz vissza.

(#663) tomp


tomp
félisten

Ahogyan olvasom kivették a rejtett menüből a VoLTE bekapcsolhatóságát...
*#800# Logkit->Func.Switch menü nincs többé.
Remélem valahogy meg lehet majd oldani root nélkül...

(#664) sparks válasza tomp (#661) üzenetére


sparks
senior tag

Már elraktam a dobozába. Remélem jelentkezik a support hamar is vihetik javítani... Oneplus fórumot néztem, de senki nem írt ilyen problémát, egyedi esetnek néz ki. Megesik az ilyen...

(#662) brainticket
azzal csak az a bajom, hogy akkor vehetem meg újra. Bár lehet az lenne a jobb megoldás, de nekem nem a pénz kell vissza, hanem egy működő telefon.

[ Szerkesztve ]

(#665) CptAdamica válasza sparks (#664) üzenetére


CptAdamica
veterán

Átérzem a fájdalmad, előző U11-em ahogy megérkezett volt pár pixel hiba, visszaküldtem, ültek is rajta 3 hétig... Majd jött a lé, meg ment az új rendelés. Egy kín.

Megyen!

(#666) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Csak én nem találom vagy tényleg nincs Flip Case a OnePlus 7 pro-hoz ? :W

(#667) ghiottone válasza Darth_Revan (#666) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Saját oldalukon? Ott nincs, alin nillkin esetleg?: [link]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#668) Darth_Revan válasza ghiottone (#667) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Ez jól néz ki, már csak az a kérdés hogy nyitja ez a képernyőt kinyitaskor mint a korábbi modelleknél a OnePlus flip tok ? :F

[ Szerkesztve ]

(#669) ghiottone válasza Darth_Revan (#668) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Azt nem tudom, de tartós - egy ismerősöm ilyet használ a telefonján, ami már több mint 2 éve megvan és semmi baja.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#670) Timer válasza Darth_Revan (#668) üzenetére


Timer
veterán

Ebay-en is láttam már a korábbi gyári típushoz nagyban hasonlító replikát 7 Próra..

(#671) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Ha van Debreceni kolléga, aki rendelni akar, akkor szívesen betársulnék egy Nylon tokkal, nem akarnék még 7 eurót fizetni szállításra. :D Tartozék kedvezményt lehet még találni valahol?

Megyen!

(#672) marcarc válasza CptAdamica (#671) üzenetére


marcarc
senior tag

Csak ha beváltasz referral pontot :/

[ Szerkesztve ]

(#673) zolka95


zolka95
őstag

Van a telón alapból screen protector?
Vajon a sima 7-esen lesz?
Az oldalukon van egy OP7 Starter bundle egy tokkal + egy screen protectorral.
Akkor valszeg nem lesz rajta alapból képernyővédő fólia, ugye?
Azaz nem kell megvennem potyára ezt a csomagot.

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#674) CptAdamica válasza marcarc (#672) üzenetére


CptAdamica
veterán

Köszi, akkor várok, hátha lesz. :D

Megyen!

(#675) BeastMode


BeastMode
őstag

Note 8 után is szenzációs készülék, mind külsőleg, mind sebességben!

(#676) marcarc válasza zolka95 (#673) üzenetére


marcarc
senior tag

Minden telefonjukon van műanyag fólia. Nem üveg. mindegyik telefon mellé van egy, egyszerű tok is.

[ Szerkesztve ]

(#677) ollie válasza sparks (#619) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A 9-es droidról a google már át tudja vinni az app adatokat is a másik készülékre, ha azon is legalább 9-es van.

***

(#678) sparks válasza ollie (#677) üzenetére


sparks
senior tag

Köszi, majd lehet kipróbálom, de sajnos most várhatok egyelőre a javításra... Gondolom most leterhelt lesz a support rendesen, ahogy olvasom a OP forumot, vannak szép számmal problémák.

(#679) pcnet


pcnet
addikt

Sziasztok!

Ha szépen megkérlek benneteket, futtatna valaki egy Androbench tesztet?

Kíváncsi vagyok UFS 2.1 és 3 közt mennyi a(z elméleti) különbség. Esetleg aki régebbi OP készülékről váltott, megírná, hogy érezhető e a mindennapokban a különbség? Yt videót néztem róla, appok megnyitásánál nem volt nagyon érezhető, inkább csak nagyobb játékoknál.

Köszönöm! :R

Rakok be egy screenshotot OP6-ról ha esetleg mást is érdekel: [kép]

sparks: Olvasom, hogy már elcsomagoltad, de ha esetleg mégis elő vennéd még tesztelni, érdemes lenne megpróbálni a helymeghatározásnál megnézni, mire van állítva. Nálam pont az ellenkezője van mint nálad. Igaz egy játékkal használom csak a GPS-t, (Ingress) de nálam az van, ha elindulok itthonról és kisétálok a wifi hatósugarából de 4G-re még nem vált át, addig kiírja, hogy nem tudja meghatározni a poziciómat. Amint mobilnetre vált, visszajön a pozició. Mobilnetes/wifis helymeghatározás miatt gondolom.

[ Szerkesztve ]

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#680) *Mukeey* válasza sparks (#678) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Ezért nem kell nulladik napon venni telefont.
Ezt nem rosszindulatból írtam, csak sajnos tapasztalat. Ha első körben vettem telót, eddig mindig szívtam vele.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#681) total90 válasza BeastMode (#675) üzenetére


total90
veterán

Én is épp Note 8-ról váltottam.

Készítettem is egy kis unboxing videót: [link]

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#682) enginev3.0 válasza total90 (#681) üzenetére


enginev3.0
félisten

Grat ügyes

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#683) CptAdamica válasza total90 (#681) üzenetére


CptAdamica
veterán

Szexi. ;)

Megyen!

(#684) Linkin1994


Linkin1994
senior tag

Alacsony fényerőn látható villódzás?

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#685) Jakesz válasza *Mukeey* (#680) üzenetére


Jakesz
őstag

Ez így van. Az első napos vásárlókat nevezik betatesztereknek.

(#686) Timer válasza *Mukeey* (#680) üzenetére


Timer
veterán

Van alapja annak, amit írsz, de azért van remény: ez még mindig nem a Microsoft! ;)
A 3, 5, 5T, 6 is az első körben érkezett. Egyedül az ötöst küldtem vissza, a többiben nem csalódtam, és műszaki problémába sem futottam (pedig nem vagyok szerencsés típus ilyen tekintetben, sajnos).

(#687) CptAdamica válasza Linkin1994 (#684) üzenetére


CptAdamica
veterán

Én semmilyen villódzást nem látok.

Megyen!

(#688) Papin


Papin
csendes tag

Sziasztok!

Én is csatlakoztam a táborhoz egy rendeléssel, nem volt még OnePlus telefonom, sőt, sose rendeltem ilyen őrült összegért semmit, szóval izgulok is rendesen! Voucher-el bénáztam, nem tudom végül mit aktiváltam, Timer kolléga linkjét megnéztem mit kell látnom, de nem jelenített meg semmit ahol választani lehetett volna!

Először P30 Pro-t nézegettem, tetszett a design, a hosszú üzemidő, de főleg a fényképező: 5x optikai zoom, éjszakai mód ugye, de nagyon zavaró volt a hangszóró füles nélkül, a bal oldali hangzás is jobb oldalt szólt, aztán S10 Plus is képbe került, de ilyen túlszínezett fotókat, csak 2x zoom, zavaró dupla lyuk a képernyőn, meh...

Szóval végül elcsábultam a OpnePlus 7 Pro-val, aminél persze vannak hiányosságok, de ez a képernyő nagyon jól néz ki ha pl. szeretnék vele játszani, s a fényképező is remélhetőleg egyre jobb lesz a frissítésekkel, mindenesetre nem olyan photoshop képeket készít alapból, mint a Samsung és a zoom is picit nagyobb.

Amin aggódok, az a mérete, hova lehet ezt tenni, kocsiban, vagy nyáron ha megyek valahova táska nélkül, stb. No meg hogy lehet egy kézzel kezelni, nem szeretném ledobni!

A ráhelyezett fólia milyen minőségű, Clearplex-re nem érdemes lecserélni? Már ha van hozzá egyáltalán... A csomagot rendesen, jól becsomagolva kaptátok? Futár hív mielőtt kihozza?

(#689) *Mukeey* válasza Timer (#686) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Emlékszem, mikor az i6+ kijött, első nagyméretű apple, hűhaaa, azonnal rohantam venni, kétszer küldték garira, mire kb 3 hónap után végre használhattam. Mondanom se kell, hogy megutáltam addigra, pedig top teló volt az idejében...
Azóta csak kifutó modelleket veszek.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#690) CptAdamica válasza Papin (#688) üzenetére


CptAdamica
veterán

Ráhelyezett fólia kb annyira jó, hogy védje addig, amíg megérkezik a rendes üveg fólia. Én megvagyok nélküle is. Mérete szerintem simán szokható, én 5,5"-ról váltottam de imádom. Van egy Decathlonos pamut rövid nacim, nincs nagy zsebe, de simán belefér. Egy kézzel nyilván lehetetlen normálisan kezelni, de ilyen Spotify számléptetések és ilyen alap dolgok mennek. Néhány óra használat után:

- Marha gyors, szép a kijelző és nagyon sima,
- Hangszórója szerintem tök jó, tisztán szól, többen is megjegyezték, hogy szép (Nyilván telefonokhoz viszonyítva),
- Doboz, összeszerelés, színe mind szép és szép,
- A költöztetős app is nagyszerű, én valami 0,5 gigát rántottam át vele, de kb 1 perc sem volt, mondjuk egy-két app crash-elt, de azokat letöröltem és újra raktam azóta jók, lehet az alkalmazás adatokat is át kellett volna húznom,
- Hívás közben sem volt semmi baj,
- Oldalán a csúszka gomb király!
- Töltés nagyon gyors,

Fotózást még nem nagyon teszteltem, csak pár képet.

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#691) total90


total90
veterán

Hol tudom a kamera felbontását állítani? Sehol sem találok ilyen opciót :W

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#692) hcpety válasza total90 (#691) üzenetére


hcpety
tag

Én se találom...VoLTE-t vki be tudta esetleg kapcsolni?

(#693) Timer válasza Papin (#688) üzenetére


Timer
veterán

Szia! Nem tudom, melyik linkről van szó! Ha arról, ami az aláírásomban szerepel, akkor jó eséllyel sikerült megrendelned kedvezménnyel, legalábbis tegnap valaki rendelt ezen keresztül egy példányt! :)

*Mukeey*: én anno Sony Ericsson K700, illetve Arc S vonalon cumiztam, pedig egyik se volt olcsó, és már jó ideje piacon volt mindkettő, amikor megvettem. Utóbbiról csak annyit, hogy az elégtelen hőelvezetés miatt megrepedt a keret a kijelző felett. Egymás után kétszer. A készülék már legalább 1 éve a piacon volt, amikor a második repedés után (a garancia utolsó napján) megjavíttattam, aztán eladtam. Szóval, ha a gyártó nem változtat egy alapvetően f*s konstrukción, mindegy, mikor veszed meg...

[ Szerkesztve ]

(#694) total90 válasza hcpety (#692) üzenetére


total90
veterán

Mint kiderült a fotó felbontását nem, csak a videóét lehet állítani.

VoLTR meg WI-Fi+Internet/SIM-Network/SIM 2/VoLTE (On/Off)

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#695) SharpSA válasza total90 (#694) üzenetére


SharpSA
veterán

Nálam van egy SIM van és a SIM 1 alatt nincs volte

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#696) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Csináljátok már fotókat stb... Meg persze ma jöhetnek az első SoT infók is :R

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#697) total90 válasza SharpSA (#695) üzenetére


total90
veterán

Nálam van SIM 1 és SIM 2, a SIM 2 alatt van a kártya amit használok és ott van a VoLTE, Roaming és hasonló beállítások.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#698) total90 válasza enginev3.0 (#696) üzenetére


total90
veterán

Én ma megyek vele élesbe, reggel 6 óta nyomogatom kb. megállás nélkül és 91%...

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#699) Papin válasza CptAdamica (#690) üzenetére


Papin
csendes tag

Köszi!

A költöztetős app. régebbi androidról (pl. 7-es) is működik? Lehet mondjuk csak sms-t áthozni, tehát választható miket importáljon?

(#700) Papin válasza Timer (#693) üzenetére


Papin
csendes tag

Igen, ami az aláírásodban volt, szerintem levonta csak a priority is pont annyi, azért nem tűnt fel, mindenesetre ha én voltam köszönöm! :) (Kapkodtam, mert épp hívott akkor hívott a főnököm, mikor máskor, félbehagyni már nem akartam!) Amennyiben neked is szükséged van ilyenre és én tudok adni, csak jelezd!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.