Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) #54625216 válasza Graphics (#336) üzenetére


#54625216
törölt tag

"Szerintem meg lassan el kellene felejteni a kivágásokat."

Ha megnézed honnan jutottak el a telefonok a kivágásokig, akkor láthatod, hogy nem elvettek a képernyő tetejéből hanem hozzáadtak a széleken.
Az más kérdés, hogy ezt szoftveresen is kezelni kellene, hogy mondjuk egy médialejátszó ne tolja bele a bevágásba a tartalmat.

(#352) Graphics válasza #54625216 (#351) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

:D Ezt a hozzáadtak dolgot az én gyomrom nem veszi be, szóval ne.

Nem tudok hálálkodni a gyönyörtől :D

Nem tetszett régen se, és most se, max elfogadtam az "állapotot". Várom a továbbfejlődést.

[ Szerkesztve ]

Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 91999 FT - ingyen szállítással

(#353) Yeffy válasza Graphics (#352) üzenetére


Yeffy
veterán

+1, az egeszre.

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#354) Sgr_A válasza BaLee (#254) üzenetére


Sgr_A
addikt

Jó volt az 350-nek is

[ Szerkesztve ]

(#355) BaLee válasza Sgr_A (#354) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Dollárról beszéltem és beszúrsz egy EUR/HUF diagramot? :F

(#356) moleculez


moleculez
veterán

A tegnapi Apple event során itt dobtam, le a láncot (Watch-ról beszélt) . Hiába, na a plasztikai műtétek nem maradnak büntetlenül :DDD :DDD :

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#357) Sgr_A válasza BaLee (#355) üzenetére


Sgr_A
addikt

Igaz benéztem :R
Sajnos akkor az euro is sokat gyengült

(#358) Navaren válasza Sgr_A (#354) üzenetére


Navaren
aktív tag

Szerintem Ő a dollár árfolyamáról beszélt, amikor tavaly ilyenkorhoz hasonlított.
Az pedig tényleg stimmel is.

Szerk: mialatt grafikont kerestem/beszúrtam/kivettem, addigra tárgytalan lett :).

[ Szerkesztve ]

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#359) sakal83 válasza moleculez (#356) üzenetére


sakal83
addikt

Mintha a lanynak a tarkojara kampot akasztottak volna es enyhen hatra es felhuztak volna :DDD meg par lepes es alien

(#360) hemaka válasza moleculez (#356) üzenetére


hemaka
nagyúr

(#361) ben11


ben11
őstag

Ez a dinamikus sziget milyen egy parasztvakítás. Egyrészt fent van, alig éred el, nem valami kényelmes. Másrészt meg baromi aprók a kis ikonok. Nézegetem a teszteket ahol rajonganak érte közben meg a 2-3. kísérletre sikerül jól rábökni hogy azt tegye amit akarsz.
Félre értés ne essen, elismerem az apple termékek minőségét, szuper az ökoszisztéma és van pár nagyon jópofa cucc is bennük (pl. lidar), de ez nekem baromi erőltetett próbálkozás arra, hogy eladjanak egy sokadik ugyan olyan telefont.

(#362) gPéter válasza ben11 (#361) üzenetére


gPéter
tag

Jol megoldották a szigetet. Pár hónap múlva követik az androidos gyártok is a példát.

(#363) Graphics válasza gPéter (#362) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem kellett pár hónap, már van belőle klón.

Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 91999 FT - ingyen szállítással

(#364) kbyte1024 válasza Graphics (#363) üzenetére


kbyte1024
veterán

Basszus nem gyenge😀sokat nem vártak vele👍

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#365) 7Heads Drago válasza #27070592 (#253) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Euro bevezetés....
Érdekes hogy a csehek pont leszarják az euro bevezetést.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#366) 7Heads Drago válasza zorzy4 (#266) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Pont arról van szó hogy olyan ocsó hogy évente akár 20-at is vehetsz, akkor meg minek a 3310-es? Ez nem a csorók telefonja. :DDD

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#367) heavyshift válasza #95462144 (#277) üzenetére


heavyshift
újonc

https://www.apple.com/uk/shop/buy-iphone/iphone-14-pro

(#368) 7Heads Drago válasza atis78 (#267) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Na és melyik a te kormányod? Van itt baj mindenhol. Itt nem az a kérdés tudsz-e iPhonet venni, hanem majd a rezsi mellet tudod-e még a részletet is fizetni. És ez EU szerte így lesz, márha egyáltalán lesz fűtés.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#369) sakal83 válasza 7Heads Drago (#368) üzenetére


sakal83
addikt

"Mind meg fogunk fagyni!! " :DDD

(#370) 7Heads Drago válasza #54625216 (#305) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Engem meg az érdekelne ha ennyire erős ez a soc akkor miért nincs 8K támogatás?
A benchmark pontok amúgy mire is jók? És mire is kell ez a fene nagy számítási kapacitás?

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#371) Morgenstern


Morgenstern
junior tag

A Notch-csot is szokni kellett, ezt meg aztán... :N

(#372) sztivo


sztivo
őstag

De jó olvasni ezt a sok károgót, politikust, tőzsde- és pénzügyi szakértőt, külpolitikai szakértőt, tehetőst, kevésbé tehetőst (finoman fogalmazva), Apple fant, Android fant, komolyan itt már sz@rtól a repülőig minden van. Mindig az iPhone árain kell nyafogni, holott a droid vonal is évente drágul, dollárban/euróban. Annyira jó, hogy itt sokaknak az új iPhone a legnagyobb probléma a hétköznapjaiban :U

BTW remélhetőleg a 14-es széria azoknak lesz érdekes, akik még X szériával, vagy 11-el nyomják. Teljesen felesleges egy 13-ról váltani, még alaphangon 4 év. Akinek meg nem hozott újat tavaly óta, minek is váltana? Vagy mi a gondja úgy en bloc?

Csak egy ellenpélda a másik oldalról: Honor 50 megjelenésekor 329 euró, most a Honor 70 nettó ugyanazon hardverrel, picit nagyobb akku és kijelzővel 599 eurón nyit...

(#373) nozs23 válasza 7Heads Drago (#370) üzenetére


nozs23
addikt

Lol. Hianyolod a teljesen felesleges 8K-t, de megkerdojelezed miert ilyen eros a SOC.
Szerintem amig energiahatekony, addig csinaljanak csak olyan eros hardvert, amilyet csak tudnak. Jelenleg mindket aspektusban messze piacvezeto az Apple. Es nem csak mobilon. Tok mindegy mit gondolsz a markarol, ez teny. Mellesleg evek ota nincs hatalmas ugras teljesitmenyben.

(#374) kovsol válasza 7Heads Drago (#370) üzenetére


kovsol
titán

8K egy parasztvakítás egy mobilban. Ez a kis nyomorult optika nem tud kirajzolni úgyse megfelelő mennyiségű részletet.
Egyébként meg a 7680x4320pixel felbontáshoz nem elég a 12Mpixel.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#375) moleculez válasza sztivo (#372) üzenetére


moleculez
veterán

Azt hiszem keresek egy BMW topicot, és megyek sírni hogy drága az új iX. :W - komolyan, a topik legalább fele szociológia, külpol, pénzügy, történelem. Alig pár thread szól a telóról. Nevetséges tényleg.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#376) Aryon87 válasza gPéter (#362) üzenetére


Aryon87
félisten

Nem fogja ezt követni senki. Kameralyukak és kapszulák vannak már jó ideje, az Alma követte most a többieket (tulajdonképp a P40Pro-tól vette az ötletet hogy abba a kis kapszulába minden belefér, csak akarni kell) s hagyta el végre azt a reptéri leszállót félig-meddig a 2 nagytesó által. (Kivéve a most megjelent Mate50 széria, ami visszatért ehhez a baromsághoz)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#377) #27070592 válasza 7Heads Drago (#365) üzenetére


#27070592
törölt tag

Leszarják mert több hátránya lenne mint előnye. Nagyon jól elvannak a CZK-val és egy feszes árfolyam-politikával.
Hasonlóan egyszerű oka van annak is hogy Norvégiának eszébe sem jut az EU tagság.

#375 moleculez: egy nappal és 3xx hsz-el vagyunk a bemutató után. Nézz vissza három hónap múlva, amikor első kézből, tulajoktól olvashatsz beszámolókat. Akkor lesz a topik a 3xxxx hsz körül. :)

[ Szerkesztve ]

(#378) Ck. válasza bedibazsa (#302) üzenetére


Ck.
addikt

Szolgáltatói tarifák.

(#379) Cattle_Decap


Cattle_Decap
tag

Lassan jobban megéri VGA-t cserélni minden évben mint iPhone-t. Durva. :D

Engem csak a SoT érdekel. Másban úgysem fejlődött ahogy látom.

(#380) 7Heads Drago válasza kovsol (#374) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Értem. Jah mégse. Akkor minek vannak a 8K tv-k? Milyen 12 Mpixel? Az csak a kicsikben annyi, a pro és pro max-ban 48Mpixel. Az bőven elég a 8K-ra.
Annyira cool hogy 4K-ban max 30 fps tud a cucc? 60 fps az sok már? Most akkor bírja vagy nem bírja a hardver az izzasztást?

Kíváncsi leszek hogy a kevés fény mellet készülő képek hogy alakulnak idén. Eddig azért itt mindig sántítottak az iPhonek.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#381) nozs23 válasza 7Heads Drago (#380) üzenetére


nozs23
addikt

Attol mert vannak 8K tevek meg egy vacak telefonos szenzor es optika a budos eletbe nem rajzol ki neked 8K-nyi reszletet. A video amugy 4k/60-ig megy mar vagy 5 eve, nem tudom milyen specifikaciot olvasol, de felejtsd el inkabb.

(#382) NyMRooD válasza sztivo (#372) üzenetére


NyMRooD
őstag

A fő témát az unortodox árcsökkentés aka felcsökkentés (nem saját elnevezések) váltotta ki, tegnap reggel az iphone 13 330 ezer ft volt este 200 dolláros árcsökkentés után már 395 ezer ft és sokan nem értik meg, hogy ez kivételesen nem az apple hibája, hanem a gyengélkedő euróé, a még jobban gyengélkedő forinté és a világbajnok áfá-é, ebből legalább kettő biztos nem a pirézek hibája.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#383) Dare2Live válasza Cattle_Decap (#379) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

pl pron fő kamera méretben duplázódott. A sima meg kb megkapta a tavyli pro szenzort. Elég masszív fejlődés fotós vonalon.
SOTban már sztem a tavalyi max is baromi jó volt.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#384) xsjado93 válasza 7Heads Drago (#370) üzenetére


xsjado93
senior tag

Úgyis annyi embernek van otthon 8K-s megjelenítője :U
Meg biztos tök nagy élvezet a nagy felbontású, ám kis méretű szenzoron keresztül rögzített minőségi alkotások visszanézése.
De amúgy kajak, minek? Még a Crysis sem fut rajta :(

szerk: utólag látom csak, hogy mások is megpróbálták elmagyarázni, de nem árt a nyomatékosítás :DDD

A 4k/60fps-t meg a 4 éve bemutatott Xs is tudja már :N

[ Szerkesztve ]

Your life is a lie.

(#385) Navaren válasza Aryon87 (#376) üzenetére


Navaren
aktív tag

Mate 50-nél én sem nagyon értem a visszakozást, a P40 Pro-nál ami volt kapszula, azt teljesen rendben van, és valszeg ott is meg tudnák csinálni ezt a dynamic island-es bohóckodást hasonlóan kreatívan.
Egyébként gyanítom, hogy most ez a megoldás sokakat... öhm... tovább fog inspirálni :).

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#386) Surfym@n


Surfym@n
senior tag

Már kezdtem izgulni, hogy nem fér be 1 millás keretbe a z 1 TB-os 14 PM... ezen a héten... :DD

[ Szerkesztve ]

28 év és 2.8-as rekesz felett már nincs mese...

(#387) 7Heads Drago válasza nozs23 (#381) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Sorry
Ez vezetett meg a cikkben:
Videózás szempontjából igazi újdonság csupán annyi, hogy a moziszerű felvételi mód ezentúl az FHD mellett támogatja a 4K felbontást is 30 és 24 képkocka / másodperc sebességgel is.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#388) ben11 válasza gPéter (#362) üzenetére


ben11
őstag

Az a baj, hogy el is hiszem. De ettől még nem oldották meg jól. Attól még az ott van, csak úgy csinálnak mintha még haszna is lenne, pedig egy frászt..

(#389) doooo válasza Surfym@n (#386) üzenetére


doooo
veterán

Akkor igyekezz... már péntek van! :o ;]

(#390) kekedi


kekedi
senior tag

Az szép. Annyiba kerül az 1TB-os verzió, amennyiért kicseréltettük az összes ablakokat (3 rétegűre) a lakásunkban. Nem semmi...

(#391) joey04 válasza kekedi (#390) üzenetére


joey04
titán

Végre nem autó/pc/laptop összehasonlítás. :R

(#392) kekedi válasza joey04 (#391) üzenetére


kekedi
senior tag

Hát na :D Mondjuk én pc/laptop-ért se adnék ennyit. Fele ennyit sem.
(Az autók árai meg...hagyjuk :)))

[ Szerkesztve ]

(#393) Hallosz


Hallosz
senior tag

Braziliában a távközlési minisztérium lépett egy komolyat, tegnaptól betiltották a töltőfej nélküli iPhone értékesítését. Sakk.

Mert lakni, muszáj.

(#394) Gergőke88 válasza Hallosz (#393) üzenetére


Gergőke88
addikt

Akkor oda majd csinálnak egy másik csomagolást amiben van töltöfej is. Egyébként más márkák esetén sincs töltőfej…

(#395) ΞΔGLΞ válasza kekedi (#392) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Mondjuk én pc/laptop-ért se adnék ennyit
Nyilván akkor éri meg ilyet venni, ha ez a munkád és visszahozza az árát.

(#396) Dare2Live válasza Hallosz (#393) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

"Apple to appeal Brazil sales ban of iPhone without charger"

clickbait matt

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#397) xsjado93 válasza Hallosz (#393) üzenetére


xsjado93
senior tag

Most komolyan azzal a Brazíliával példálózunk, aki szerint teljesen rendben van az esőerdő írtás és sárba tiporják az emberi jogokat? :U Inkább ezekben a kérdésekben kéne komolyat lépni, kicsit fontosabb lenne az embereknek…

Your life is a lie.

(#398) Hallosz válasza xsjado93 (#397) üzenetére


Hallosz
senior tag

. . . Segíts kérlek, ez pontosan mire is lenne példa?

Mert lakni, muszáj.

(#399) Hallosz válasza Dare2Live (#396) üzenetére


Hallosz
senior tag

Clickbait vagy nem, meglépték.

[ Szerkesztve ]

Mert lakni, muszáj.

(#400) Parallaxis válasza 7Heads Drago (#198) üzenetére


Parallaxis
addikt

Az ultra gagyi androidos vonal meg a 8K-nál tart hasonló fps mellett.

moziszerű felvételi mód

Androidon mutass már egyetlen készüléket ami ezt tudja bármilyen fps-el :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.