Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) ddaydome


ddaydome
senior tag

Szerintem nem lesz nehéz most jobbat alkotni. Várom a Samsung megoldását ( melegedés nélkük). Nekem 13 mini van, de ez a 14-es széria szerintem igazán kiábrándító és bár hozott fejlődést kamera szinten, a többi "újdonság" igazán elhanyagolható.
A dinamikus sziget meg egy vicc........ Miközben máshol , még a 70e-s telefonnál is már csak kb. egy pötty van.

"Ha meg kell b...ódni, akkor meg kell b...ódni......."

(#52) NemMo válasza sfefe (#32) üzenetére


NemMo
őstag

Mennyi is volt az előző kormánynál a forint-huf árfolyam egy gazdasági világválság idején? Elhiszem, hogy neked nem tetszik a kritika, de 12 év 2/3 után talán el kéne viselni, főleg hogy romokban az ország. Bejejeztem ne tiltsatok ki pls

(#53) a.sebi válasza LosBlancosRM (#38) üzenetére


a.sebi
őstag

Ennyi erről a fórumról ! Egyre szarabb ha már egy ilyen is mint te aktív tag leszel mert nem csesztek ki innen .
miért ne vehetné meg az akinek tetszik és van rá pénze ? Te mi jogon birkázol itt akárkit is mert neki tetszik és megveszi ?
Fecebookra még jó lehetsz .

Kíváncsi vagyok a használt 13 pro árak hova fognak felmászni ezek után ….

(#54) Yeffy válasza Flashback (#1) üzenetére


Yeffy
veterán

:DDD

sok ertelme volt a notchot kapszulara cserelni, de o dolguk. nem lett szebb. :N
kar, mert a szinek egesz korrektek. mondjuk egy jo kanarisarga, mint az S10 szerianal volt, lehetne (megint).

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#55) Hallosz


Hallosz
senior tag

Reggel 289.000 volt a 13 mini, kacérkodtam a gondolattal, hogy veszek egyet. De nem tettem, gondoltam megvárom a 14-et mit gurít. Most 340.000 a mini. Hát 450.000-ért a 14 felőlem ott porladhat el ahol van. :R

Mert lakni, muszáj.

(#56) etsmark


etsmark
tag

Az megvan hogy idokozben az iPhone SE ara is felment 180 rol 240 re? :D iPhone 14 Plus pedig a legjobb ajanlat, 500 ezerert 60 Hz.... :D

(#57) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Ha végre megszabadultak volna a 14 esetében a 60hz-s kijelzőtől még azt mondanám elgondolkodok, de igy a 13 mini köszöni szépen, ellesz még velem egy darabig.

All→M8

(#58) #27070592 válasza NyMRooD (#44) üzenetére


#27070592
törölt tag

A dollár nálunk akkor lenne releváns ha itt Európában is nettó árról beszélhetnénk.
De az 1300 euros ár miért is annyi? Hiszen majdnem euro/dollár paritás van.. 30% az új európai áfa?

(#59) Ricardo


Ricardo
félisten

A Pro/pro max kamera képességeire kíváncsi vagyok.

(#60) #54625216 válasza Flashback (#1) üzenetére


#54625216
törölt tag

Minden egyes iPhone bejelentésnél megy a hecckampány, hogy nem változott az előzőhöz képest semmi. Ha ezt mind összeadjuk, akkor az iPhone legalább 10 éve változatlan.
Elég megnézni egy 5s-t a 14-eshez képest, hát tök ugyanaz, nem?

(#61) syIex válasza ΞΔGLΞ (#45) üzenetére


syIex
veterán

Igen a JetBlack volt a kedvencem nekem is. Ez most nem grafit lett hanem űrfekete és épp ez érdekelne, hogy csak névleges változás lett vagy tényleg feketébb a telefon. Na majd kiderül a napokban, bár jó lenne 9.-e előtt megtudni.. :DDD

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#62) kakuk.tamas válasza Graphics (#49) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Én tisztában vagyok vele. :))

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#63) kakuk.tamas válasza Flashback (#1) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Ugyanilyet mémet kérült a Fold 3 és Fold 4-el. Esetleg a Flip 3 és Flip 4-el. :DDD

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#64) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Árban annyira kinyílt az olló, hogy a szürkeimport komoly tényező lesz.

Meg a "hozzámá'haza nekem is egyet..."

[ Szerkesztve ]

Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 91999 FT - ingyen szállítással

(#65) hankock válasza A.K. (#18) üzenetére


hankock
tag

HOHOHO!
Az elmúlt napokban pont hogy erősödött a forint a dollárhoz képest.
Mitől lett 65000 forinttal drágább reggeltől estére az i 13 128.
Ez sima ármanipuláció.

(#66) Flashback válasza #54625216 (#60) üzenetére


Flashback
addikt

Te nézted a bemutatót? Tech spect?

kakuk.tamas: Ott is megérdemlik!

[ Szerkesztve ]

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#67) NyMRooD válasza Plebi (#46) üzenetére


NyMRooD
őstag

Akkor viszont az androidos piacot nem fogja húzni, max majd ők is aktualizálnak mostani árfolyamra. Egyébként a mostani árfolyam és a váltás közötti különbség szerintem onnan van, hogy a cég a saját becsült árfolyamán emelt, ha jól tudom a cégek nem aktuális árfolyamon számolnak, hanem megbecsülik, hogy kb mi lehet a plafon, szerintem ezt emelte most meg itthon az Apple, tippre 430 Ft-os euróval számolnak, hallottam már olyan cégtől akik így matekoznak, bár ők exportra dolgoznak.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#68) Aryon87


Aryon87
félisten

Ezzel a pirulabigyóval már tetszik a telefon, de továbbra sem ez lesz az én márkám. Maradok droid vonalon. A szabadságot jobban szeretem.
Az árak meg.. viccesek, hála a szupererős Forintnak... ja nem

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#69) Ricardo


Ricardo
félisten

Most, hogy nem egységes processzort kapott a széria, kérdés milyen lesz majd a támogatás?
Ezalatt azt értem, hogy eddig világos volt. Jött az új iOS és megmodndták hogy melyik családnál van a határ. Most például a 8-as széria (és az annál újabbak) megkapja még, a hetes már nem de eddig ugye egységes volt a chip minden évben.
Ha eljön az idő, amikor a 13 család a támogatása végéhez ér, akkor hogy lesz?

A 14 pro /pro max megkapja de a 14/14 plus már nem? Mert ugye ugyanaz a chip van bennük, mint a 13 szériában.
Mondjuk ez még messze van, de most hogy kettévált egy széria felmerül a kérdés. Mert ha tovább támogatják a pro verziót, lehet akkor is megér egy kis plusz költséget, ha egyébként a sima is elég lenne jelenleg.

[ Szerkesztve ]

(#70) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Németben, 1450 euró a 128GB pro max, az kb 570K, szóval furcsa a magyar árazás...

[ Szerkesztve ]

(#71) roli543


roli543
őstag

A 70 ezres telókba hol van FaceID, kérlek mutasd meg… de nemhogy a 70 ezres, a 300 ezresbe sincs. Imádom, amikor a notchot is szídják, de valahogy megfeledkeznek róla az emberek, hogy a szenzoroknak hely kell. Igen, nem a legszebb, de legalàbb felismered a tucat mobilok közül, plusz a FaceID mèg mindig egyedi és biztonságos.

Azért az durva, hogy alap àrakat nem emeltek ismèt, bezzeg a többi gyàrtó emeli az alapàrakat rendesen, az más, hogy borzalom amilyen magyar àrakat kihoztak. Ez kb mèg úgyis durva, hogy a felèt kifizetem, fele meg pl részletre…

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#72) lordEVO


lordEVO
tag

Csabito de maradok a XS 256Gb-omnal meg egy par evet. :D Mar 4 eves lett a kicsike.
Azzal is tudok mindent csinalni amit ezekkel a legujabb seriakkal.

(#73) NyMRooD válasza #27070592 (#58) üzenetére


NyMRooD
őstag

Csak azért kérdem mert az Apple az alapáron nem emelt, hanem az árfolyamokat követte le, fentebb leírtam, hogy hogy számolhattak. Ezzel nem védeni akarom őket, itthon rohatd drága lett, de ettől függetlenül ez nem az ő hibájuk.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#74) collecting válasza ΞΔGLΞ (#70) üzenetére


collecting
tag

Hát ez az. Egy 100ezres emelkedésre számítottam a szupi árfolyam miatt, de itt még pluszban 50 ezerrel emelkedett, amit egyszerűen nem tudok hova tenni. Nagyon durva!
:F

(#75) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Lehet tudni mikor lesz fent a Telekomnal?

(#76) Linkin1994 válasza NyMRooD (#73) üzenetére


Linkin1994
senior tag

Hát a sima 14 Usában 799 usd Eu-ban meg 1000 euro.Eurónál azért az árfolyam kockázat duma elég erős. :DDD

[ Szerkesztve ]

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#77) LurkerSheik válasza hankock (#65) üzenetére


LurkerSheik
senior tag

Az elmúlt napokban a történelmi csúcsrol korrigált.
Az elmúlt félévben meg gyengült 30%-ot.
Lesz ez még fentebb is sajnos.

Az új készleteket már minden bizonnyal nem 300 USDHUF áron számolják, hanem 400-on.

[ Szerkesztve ]

Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

(#78) Carasc0 válasza ΞΔGLΞ (#70) üzenetére


Carasc0
őstag

Én a furcsaságot a 123e ft-os forgalmi adónál látom. Érthetetlen. Messze több mint tavaly. :F

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#79) etsmark


etsmark
tag

Vicc... :U :( :((( :O

(#80) A.K. válasza hankock (#65) üzenetére


A.K.
tag

Azok az arak az egy evvel ezelotti arfolyamot tukroztek. Nezd mar meg akkor hol allt a forint a dollarhoz es eurohoz kepest es most hol van. S gyanitom ezen felul meg noveltek a ratat az arfolyamkockazat miatt is mert akkora kakiban vagyunk, hogy a forintot igen konnyen tudjak rangatni.

[ Szerkesztve ]

(#81) NyMRooD válasza Linkin1994 (#76) üzenetére


NyMRooD
őstag

Váltsd át a 799 usd-t euróba majd szorozd rá a német 19%-os áfát (meg talán +5% vám) és ott is van.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#82) bayarena


bayarena
aktív tag

Magyarorszagon a fizetesekhez viszonyitva az emberek max 5%a engedhetne meg, de persze sokan veszik akiknek nem kellene.
aztan meg rakjak ra a tokot mert feltik, holott ez csak egy szaros eszkoz, ami jol nez ki, pont azert adok ki ra tobb penzt amiert igy nez ki. Sose raknam tokba.
Aki 80 millios Porschet vesz az sem rak uleshuzatot ra…

(#83) Oplex válasza Linkin1994 (#76) üzenetére


Oplex
tag

És az USA-ban még mindig nettó árak vannak, ahogy ez többször le lett írva már.
Ha hozzáadsz kb. 20% áfát, akkor máris 960 Euro.

(#84) joey04 válasza etsmark (#79) üzenetére


joey04
titán

viszont ha szarabb lesz a forint akkor sem lesz drágább. :)

más kérdés, hogy mennek már le kutyába, lesz eu-s pénz, akkor meg 385-ig vissza is erősödhet, szóval akkor meg olcsóbb sem lesz. most nem éri meg ezt a szériát megvenni, ez van, max napi árfolyamon dolgozó szürkéből, ha visszaerősödött a forint és lement a kezedeti hájp.

(#85) Hallosz


Hallosz
senior tag

Érdeklődve várom a hazai eladási statisztikákat. Nem lepődnék meg, ha a közeli jövőben elkezdenék az akciózást.

Mert lakni, muszáj.

(#86) joey04 válasza Hallosz (#85) üzenetére


joey04
titán

mit? :DDD

(#87) ΞΔGLΞ válasza Hallosz (#85) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ugyanaz lesz, mint eddig…
Hiány.

(#88) kovsol válasza etsmark (#79) üzenetére


kovsol
titán

Svájci ár olcsóbb:

May the Force be with you!

(#89) judas13


judas13
addikt

Kettő lett, maradhat?

Tényleg meg kellett volna venni előtte a minit. Most már késő baszom. :U :O

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#90) Metal213


Metal213
tag

Sok éve már, hogy a hazai árak a világon a legdrágább eladási árak között vannak.

archaic.bandcamp.com

(#91) moma


moma
őstag

Azért ennyiért telót venni eléggé egy IQ teszt.

we all deserve a bit of luck.

(#92) collecting


collecting
tag

Egyébként a sokkoló áron kívül van még néhány fájó pont, amit ennyiért már szerettem volna a Pro Maxba:

- alap 256gb tárhely
- “csillagfotózás”
- nagyobb zoom

(#93) tasiadam


tasiadam
veterán

Legutobb 40 ezerert vettem kozep also kategorias telefont. Most valaki kozolne, hogy mi tortenik?

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#94) juuzer válasza sfefe (#32) üzenetére


juuzer
addikt

Az csak részben. :)

Vamos a la playa.

(#95) juuzer válasza ΞΔGLΞ (#70) üzenetére


juuzer
addikt

Artisjus még esetleg? Bár nem tudom, hogy az 50k lenne é. :F

Vamos a la playa.

(#96) A.K.


A.K.
tag

nem értem miért panaszkodik mindenki az árak miatt hiszen ez alig egy havi fűtésszámla

(#97) MrBazsi


MrBazsi
senior tag

930k egy sz.r iphonért? Ez vicc... :C meg is érdemli mindenki aki kiad érte ennyit!

(#98) Pano


Pano
addikt

Gondoltam feljebb lépek az i11-ről egy alap i14-re. Hát, nem fogok.
Nem szoktam annyira az árakon lovagolni, de ez mégis mi a fa-forgács?
Még samsungra se lehet majd átváltani, mert lefogja követni itthon az árakat.

Annyira elegem van már, hogy magyarként állandóan csak szopni kell. Árakban, szolgáltatásokban meg mindenben.

[ Szerkesztve ]

(#99) sakal83 válasza A.K. (#96) üzenetére


sakal83
addikt

:)

(#100) doooo


doooo
veterán

Na végre újra lehet mondani, hogy az iPhone a legdrágább... ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.