Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) Zjunior


Zjunior
veterán

Melyik üvegfóliát vajánljátok?

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#802) ΞΔGLΞ válasza syIex (#800) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Itt a pro max 14 tok (13 pro max-on). Amint látszik belefért, de feszült benne az egész készülék, a kamerasziget is el van csúszva. Viszont az üvegfólia az ugyanaz.

[ Szerkesztve ]

(#803) bostone válasza ΞΔGLΞ (#802) üzenetére


bostone
addikt

Magyarországon, biztos lenne ügyes ember, aki megfaragja neked, hogy passzoljon. :D

(#804) kerobi válasza Gerr'y (#792) üzenetére


kerobi
senior tag

Szóval
szegény orosz: rossz orosz
gazdag orosz: jó orosz.

(#805) ΞΔGLΞ válasza bostone (#803) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Elképzelhető :) igen. :D De...
Veszek két 512-es 14-es pro max-ot, ami 1.6 millió forint, nem hinném, hogy arra van szükségem, hogy valaki kifaragja nekem a telefon árához képest olcsóba kerülő tokot.
Vagy itt van ez két (sárga, piros) valóban kiváló minőségű tok, ezt szerintem inkább csak tönkre tenni lehet.


[ Szerkesztve ]

(#806) icecave válasza Zjunior (#801) üzenetére


icecave
nagyúr

Nekem az ESR márka jött be (van hozzá felhelyező ekret). Van a sima üveg, az is nagyon jó, és van az "ESR Armorite" az is teljes üveg, szélén fekete, és bár a tesztekben nyomáspróbára hamarabb "roppan", mint azt várják, karc szempontjából nálam eddig ez vizsgázott a legjobban.

(#807) Joachim21 válasza ΞΔGLΞ (#805) üzenetére


Joachim21
senior tag

Szia, ezeket a Deer tokokat E-bayen kersztül érdemes rendelni? Ott találtam eddig és Wish-en.

Aki kérdez az hülye, de aki nem kérdez az is marad.

(#808) Zjunior válasza icecave (#806) üzenetére


Zjunior
veterán

Koszonom szepen.

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#809) bostone válasza ΞΔGLΞ (#805) üzenetére


bostone
addikt

Persze, valahol egyértelmű, hogy nem hegesztünk milliós cuccokra filléres sz.rokat.
Leginkább az általános magyar lélektant ismertettem előtted.
"Ha van pénz majomra, legyen banánra is."
Nálunk a banánról sokszor megfeledkeznek.

(#810) syIex válasza ΞΔGLΞ (#802) üzenetére


syIex
veterán

Direkt csinálják... :(((
Na sebaj, mert úgysem nagyon hordom tokba, de azért bosszantó. :DDD

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#811) Imi1981 válasza ΞΔGLΞ (#805) üzenetére


Imi1981
veterán

Szia! Ezeket a tokokat hol vetted? Alma logo-s nagyon tetszik. Persze a többi is főleg a kamera kivágások miatt .

(#812) autotaxmo válasza ΞΔGLΞ (#805) üzenetére


autotaxmo
őstag

Azert kifizetni 1.6 millot 2db mobiltelefonra, hat erre mondjak hogy nagy az az isten ........ aki ismeri a mondast, az ugyis tudja a veget. :U
Amugy nem tudom, hogy most felvagni akartal ezzel, hogy eldurrantasz tobb mint masfel milliot 2 mobilra?!
:F amugy meg 200 ezres telonal sem fogsz szerencsetlenkedni tok faragassal

[ Szerkesztve ]

(#813) alkatraz3000


alkatraz3000
senior tag

úgy vártam az új szériát mint a messiást, amikor láttam a keynoteon, hogy az árazás is maradt, gondoltam nem lesz ez durva. aztán.... megrendeltem a 13 prot (sima 12-ről váltottam), és elégedett vagyok :) a plusz tudás ennyi különbözetet nem ért meg nekem.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#814) Wesiz válasza autotaxmo (#812) üzenetére


Wesiz
tag

hagyjad, mindjárt megmagyarázza hogy neki munkára lesz és 1 hónap alatt visszahozza az árát :D

(#815) bostone válasza Wesiz (#814) üzenetére


bostone
addikt

Vagy az is lehet, hogy valakinek nem akkora tétel 1-2 millió.

(#816) syIex válasza Wesiz (#814) üzenetére


syIex
veterán

Tudnám ti mit kerestek itt még mindig.. :))

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#817) bedibazsa válasza autotaxmo (#812) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Haver, igyál egy sört, napok óta olyan frusztráció árad belőled, ami nem egészséges. Ha zavar, hogy szarul keresel, válts munkát. Hát nem mindegy, ki mit, mennyiért vesz?

(#818) Navaren válasza autotaxmo (#812) üzenetére


Navaren
aktív tag

Figyelj.
Hálás köszönet, hogy a topik indulása óta háromtucat hsz. alatt mindenki tudomására hoztad, hogy szerinted az iPhone túl drága, hogy neked miért nem jó, hogy a cég miért tróger, hogy ilyet ennyiért piacra mert dobni, és mindenki abszolút őszinte háláját is tolmácsolni szeretném azért, hogy kivont billentyűzetted folytatod keresztes hadjáratodat azt megelőztendő, hogy a topik az iPhone-ról értekezni kívánó birkák karámmal körülvett csoportos bégetőhelye legyen.
De tényleg.
Külön köszönet a társadalomkritikai és gyors közgáz gyorstalpaló gondolatmenetedért is.
De egyesével ne menj már utána mindenkinek és száljál már bele, mert valamiért fáj Neked, hogy nem úgy él, gondolkozok és mérlegel, mint Te, mert most már kezdesz sok lenni.
Még mindig szinte világítanak a korábbi, hasonló hozzászólásaid, üzeneted átjött, megértettük.

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#819) ΞΔGLΞ válasza autotaxmo (#812) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nem tudom, hogy gondolod, hogy személyeskedhetsz, aki ismer az iPhone topikokból tudja, hogy mindig lecserélem az újra, mert a tavalyiból is jól kilehet szállni, de ha nem tudnék kiszállni belőle, akkor sem érdekelne. És nem én vagyok az egyetlen ezen a fórumon. Érdekes, hogy ezt is csak magyar fórumon tapasztalni, egyetlen külföldi fórumon nem érzem ezt az irigységet.

Ha jól belegondolok, amiről napok dumálsz, annak pontosan te vagy, vagy te lennél a főszereplője, ha...
Ha lenne rá pénzed.
A macbook topikba be se nézz, most vettem egy laptopot (fénykép is van róla) 1 millióért, előtte meg meg egy M1 max 64gb laptopot 1.85 millióért.
Inkább ne keress utána milyen autóval járok, ami még spanyolban sem az átlag, de ez ott a kutyát sem érdekli...csak itt.

De most (mivel premiumos vagyok) én letiltalak a francba, talán a moderátor is megteszi, de elég volt belőled. Bye :)

(#820) ΞΔGLΞ válasza Imi1981 (#811) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Én Amazon-on vettem.
#807Joachim21

[ Szerkesztve ]

(#821) kerobi válasza ΞΔGLΞ (#819) üzenetére


kerobi
senior tag

Én azért ennyire nem vagyok burzsuj :D
de az 14 pro max alap verziojat én is megveszem.
Nekem is van kocsim bár nem luxi de 7 eves. Van PS5, van gamer pc, tablet, Air M1és van eddig 2 telom és fuji X-h1 em.
Itt uk ben 4 ev alatt többet elértem mint otthon 40 év alatt. És tök egyedül hátszél nélkul.
Mi lenne ha még párom is lenne, sokkal olcsobb lenne minden. Lehet legközelebb arra gyűjtök. :DD

(#822) emvy válasza kerobi (#821) üzenetére


emvy
nagyúr

B+ most tenyleg az van, h a telefonjuk meg a laptopjuk arat kommentelik be az emberek, es kozben arrol esszeznek, hogy naluk senki nem irigy :DDD

while (!sleep) sheep++;

(#823) Phülöp válasza emvy (#822) üzenetére


Phülöp
addikt

Vettem hangfalkábelt. Gondolom, nem érdekel az ára :)

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#824) bostone


bostone
addikt

Most léptem ki egy élelmiszer bolt kijáratán. Jó hosszú volt a számla.
:DD

(#825) AsakuraDave válasza emvy (#822) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Szerintem az is ássa el magát akit már csak azért is leírja hogy én veszek két azaz kettő 14 pro max ultra giga mega csodát 512gigásat. Majd nem bírja megállni de hozzá biggyeszti hogy 600ezer millió forintosért… Szegény vagy lelkileg battya hiába van ott pénz :) Egymásnak valóak vagytok az egyiket kurvára érdekli a másik hogy mit hol és mennyiért a másik meg csak azért is világgá kürtöli hogy mit mikor hol de a legfontosabb hogy mennyiért….

Én meg okosba nyomott áron vettem vadi új, bontatlan, 3év garis 13prot 256gigásat nah fasza legény vagyok?

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#826) Wesiz válasza syIex (#816) üzenetére


Wesiz
tag

ki az a ti és miért ne lehetnék itt?

(#827) syIex válasza AsakuraDave (#825) üzenetére


syIex
veterán

Ahogy az sem érdekel senkit így az sem, hogy te mennyiért vetted no offense. Azt, hogy mennyibe kerül a telefon azért írta, hogy nem fogja házi barkáccsal megcsinálni a tokot ami jogos teljesen.
Nagyon elment a topik, még a szokásostól is jobban. :U

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#828) syIex válasza Wesiz (#826) üzenetére


syIex
veterán

Mert már nem menő hsz-t farmolni az új almás topicban.. :U
Mi közöd van hozzá, hogy ő miért veszi meg a telefon és mire használja? Mit kell flamelni állandóan a másikat, ha az éppen neked nem tetszik vagy nem úgy gondolkozik ahogy te?
Volt pár értelmes kommented, de az utóbbiakkal csak teszed a lovat a "megmondó" alá.

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#829) autotaxmo válasza syIex (#828) üzenetére


autotaxmo
őstag

Nem kell senkinek ló, megy az magatol. Amugy erthetetlen, hogy miert gondoljak egyesek hogy off-ba mennek a temak. Minden valamilyen szinten kapcsolodik az iphone 14 szeriahoz. Ha az eppen az árrol, vagy kinezetrol, felhasznalasi modrol szol akkor arrol. Majd ha szuletik egy olyan topic, hogy iphone 14 teszt elso kezbol akkor az megint mas lesz. Azert nem egyszeru idoket élunk, hamarosan emberek szazezrei lesznek munkanelkul a nagy nyugat europaban, na meg nalunk. Mindennek az ára egekben, emberek tragediajat latjuk sajat szemeink elott, ahogy elvesztik mindenuket anyagilag szinte, de itt meg mindig van egy olyan reteg akik jo dolgukban nem tudnak mit kezdeni a sok penzukkel es erre buszkek is, hogy hany milliot locsolnak el. Ehhez gratulalni lehet csak. Ezert tartunk itt.
Ha az iphone 2 millioba fog kerulni itthon, akkor is lesz ra kereslet, mert az emberek azzal hogy penzhez jutottak attol meg tudatossagot nem

(#830) Wesiz válasza syIex (#828) üzenetére


Wesiz
tag

nem érzem magam öregnek de nem tudom mi az a hsz farmolás, gondolom hozzászólás növelése aminek nem tudom milyen értelme van úgyhogy ezt meghagyom másnak aki erre izgul.
hogy én itt flame-elek állandóan (?) valaki(ke)t mert nem úgy gondolkodnak mint én ezt nem is tudom hova tenni, az is lehet hogy összekeversz valakivel, ez esetben tudom ajánlani a kommentem jobb felső sarkában levő kis nyilat aztán az "összes hozzászólása itt" hátha kiderül hogy nem is rám gondoltál. ha viszont mégis akkor meg hátha megtalálod azt a sok sok kommentet amiben itt én másokat flame-elek :D

(#831) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Teljesen elfogadható ára van az új szériának (mondjuk nem az átlag magyar keresethez) főleg ha van egy előző szériád. Sajnos ilyen elszállt ára lett a komolyabb tudású android készülékeknek is és a “best buy, topkiller” Xiaomi, feltörekvő kínai csúcskészülékeinek is.

És igen, el kell ismerni, hogy a 11-es szériától, már simán konkurencia az IPhone, már tényleg jó az üzem idő, támogatva van, nem felejtenek el 2 év után a fejlesztők.

Xaiomiról évek alatt, kis pénzekkel értem el egy 1 éves i12-re és jó. Nem kellett milliókat beleölni. Nem státusz már bizonyos korban (szellemileg fenőtt társadalomban).

Szóval tömören: i14Pro, majd 1 év múlva, lassan tornázva. Ez olyan, mint az autóvásárlás: nem kell mindenkinek új de mindenki megengedheti magának. Béke! :D

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#832) aujjobba válasza autotaxmo (#829) üzenetére


aujjobba
addikt

A tarsadalmi szolidaritas legaprobb szikraja is hianyzik beloled.
Nem gondolsz azokra, akik kozvetlenul vagy akar kozvetve abbol elnek, hogy ezekre a termekekre itthon kereslet van, es megvasaroljak.
Sorolhatnam itt az Apple viszonteladok dolgozoit, a hivatalos szervizek munkavallaloit, a magyar nyelvu telefonos tamogatasi oldalon dolgozokat, ugyanigy az iOS-re fejleszto hazai cegeket, stb.
Lathatoan nem erted a kozgazdasagtant: amikor senki nem kolti el a penzet amit megkeresett, akkor keletkezik recesszio, a kereslet csokkenese miatt zarnak be a gyarak es a szolgaltatok.
Nem tudom milyen gazdasagi agazatban dolgozol, de gondolkodj el egy kicsit mi tortenne, ha a mostani ugyfelek inkabb megse koltenenek arra a termekre/szolgaltatasra, amit eloallitasz.

(#833) Drakmusz válasza autotaxmo (#829) üzenetére


Drakmusz
őstag

"Mindennek az ára egekben, emberek tragediajat latjuk sajat szemeink elott, ahogy elvesztik mindenuket anyagilag szinte, de itt meg mindig van egy olyan reteg akik jo dolgukban nem tudnak mit kezdeni a sok penzukkel es erre buszkek is, hogy hany milliot locsolnak el."
Ők keresték meg a rávalót, ez a lényeges a történetben.
Van az ismeretségi körömben olyan arc, akinek a személyes rekordja -4,5 millió forint 50 perc alatt a ruletten.
Ez nyilván erkölcsi értelemben k.rvára támadható tettnek minősül.
Majd talán egyszer ő is elszámol a saját lelkiismeretével.
Vagy nem.......
A gondolatmenetedet pedig a végtelenségig lehetne húzni, de pontosan ugyanott lennénk mint jelenleg.
Naponta körülbelül 30 ezren halnak meg a világban éhezés miatt.
Akinek tetszik ez a készülék az veszi, a többiek meg keresnek mást.
Ez akkor is így lesz, ha oldalakon keresztül futjuk a felesleges köröket.
Engedd el, ennyi.

https://fototrend.hu/fotok/fotos/drakmusz/index.html

(#834) AsakuraDave válasza syIex (#827) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Leírta hogy vesz kettő 512GB-os modellt az szerintem =van ott lóvé de csak hozzá teszi, hogy hány milla meg még mi mást hány milliókért amit senki se kérdezett csak fitoktatja a pénztárcáját. Én azt írtam hogy nyomott áron ami lehet bármennyi nem is a pontos összeggel villogok hanem hogy ha az ember türelmes és vannak kapcsolatok akkor okosba lehet venni almát is olcsóbban.
Szeretettel közli hogy mi mennyibe került mikor tudja jól hogy itt mindenki tisztában van az árakkal… Ha azt mondaná hogy tud szerezni olcsóbban vagy valami…

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#835) autotaxmo válasza aujjobba (#832) üzenetére


autotaxmo
őstag

Ha tenyleg azt gondolod, hogy agyon (ertsd irrealisan) arazott termekeket ha nem veszik meg az emberek, akkor az recessziohoz vezet,akkor lehet hogy a kozgazdassag fogalmat ujra kene ertelmezned. Itt nem arrol van szo, hogy az emberek ne koltsek a penzuket, csak mindig megdobbenessel tapasztaljuk azon jozan emberek mint jomagam is, hogy fuggetlenul attol hogy mindenkinek szive joga elkolteni a penzet barmire akkor is a tudatossag nulla szikrajat latom felfedezni az ilyen fajta "eszetlen" koltekezesekben. Ugyanigy ertelmezhetetlen amikor (hiaba vagy milliardos) szorod a penzt mindenre, amikor lehet hogy nem is feltetlenul van szukseged arra a bizonyos targyra, de mivel megteheted mert halomban all a penz, akkor hadd szoljon neki mentalitas. Ezt hivjak tul jo letnek, amikor az embert mar csak ezen oromok elegitik ki. Elszomorito szerintem. Ha mindenki neha elgondolkodna 1 percre hogy tenyleg van ertelme 800 ezres telefonnal szaladgalni? Ez eppeszu dolog még akkor is ha megteheti? Gondolkodjatok el szerintem ezen akar 1 masodpercre is....

(#836) aujjobba válasza AsakuraDave (#834) üzenetére


aujjobba
addikt

Mekkora egy polgarpukkaszto briganti, hallatlan, szegyellnem is magam a helyeben.

#835 autotaxmo
Az egyen sajat ertekrendjenek a fuggvenye, hogy mit van ertelme megvenni es mit nem.
Raadasul ehhez se nekem, se neked nincs semmi kozod.
Van aki parevente uj autot vesz, de olcso mobilt hasznal, mas biciklivel jar de megveszi az i14-et mert az tetszik neki.
Masok horgaszfelszerelesre koltenek el milliokat, mert az a hobbija.
Megis mi kozod van neked vagy barkinek ahhoz, hogy a masik embernek mi az ertek?
Milyen modon art az Neked, ha en megveszem amit meg szeretnek vetni?

[ Szerkesztve ]

(#837) AsakuraDave válasza aujjobba (#836) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Látom nagyon nehezen megy át az infó :DDD Kolléga pammog hogy miért turkál a másik kolléga a zsebébe miközben és a válaszában még tovább tolja hogy mi mindent hány milliókért vesz vagy vett meg… Nah mindegy én leszarom csak vicces ahogy így szapulják egymást miközben mindketten álszenteskednek :C

[ Szerkesztve ]

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#838) ΞΔGLΞ válasza AsakuraDave (#834) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Azért írtam le, hogy a napokon át mindenkit hülyének tartó "kollega", - aki ilyen telefont vesz - megértse, hogy van akinek ez teljesen természetes. Megjegyzem más fórumokon is minden tag leírja az adott hardvereit, ami ott is teljsen természetes, csak a magyarnak nem tetszik (tisztelet a kivételnek), de akkor át kel ugorni. Veszek két pro max-ot, ennyit írtam, ha valaki(k)nek ez nem tetszik, arról én nem tehetek és őszintén... nem is érdekel a vélemyénye.

Azokkal szoktam beszélgetni, akik szintén vesznek ilyen telefont, mert az a szakmai része.
Itt amikor lesz teszt, kb meg kell várni 2000 hszt, mire újból kikponak a hasonló irigy, miért nem jó és iphonet szarozó egyének. Már megszoktam itt.

[ Szerkesztve ]

(#839) autotaxmo válasza aujjobba (#836) üzenetére


autotaxmo
őstag

Lehetsz gunyos es ironikus, de ezzel csak beallsz abba a sorba amit ezek az emberek kepviselnek. Bar ha jobban belegondolsz, minden embernek mas es mast jelent a boldogsag. Valakinek az hogy halmozza az dragabbnal dragabb dolgokat az eleteben es habzsolja azt de vannak olyan emberek is akik racionalisan gondolkodnak es megtalaljak az aranykozeputat.

(#840) AsakuraDave válasza ΞΔGLΞ (#838) üzenetére


AsakuraDave
őstag

De ez nem ezzel van a baj hogy leírod hogy miből mit mennyit veszel csak hogy véletlen se hagynád ki belőle hogy mennyi pénzért teszed de mondom egészségére örülök hogy ilyen jól megy de azt anélkül is gondolnám hogy azt kelljen olvassuk, hogy az a kettő teló amit veszel az neked 1.6 millába fog “fájni”.

[ Szerkesztve ]

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#841) autotaxmo válasza ΞΔGLΞ (#838) üzenetére


autotaxmo
őstag

Lehetne az hogy a felvagos stilushoz, a magyarozast is befejezned, hidd el akkor en is elengedem a temat veled kapcsolatban. Csak egyszeruen elkeserito ez az amerikabol jottem, tele vagyok penzzel es lenezem a "magyart" stilus.
Ha annyira jo Spanyolorszagban, akkor lehet ott forumozni es spanyolozni. :R

[ Szerkesztve ]

(#842) aujjobba válasza autotaxmo (#839) üzenetére


aujjobba
addikt

Azert vagyok gunyos es ironikus, mert hozzad hasonlok kopkodnek olyan dolgok miatt, amihez semmi kozuk.
En mar megtalaltam az arany kozeputat, nem is a technikai eszkozeim jelentik a boldogsagot, es ha akarom megveszem a telefont vagy amit akarok.

(#843) bostone válasza autotaxmo (#839) üzenetére


bostone
addikt

Ez egy hétköznapi használati tárgy. Előfordul, hogy valakinek nem jelent gondot kifizetni ezt az összeget.

Egyébként a mai droidos árak mellett, nem jelent túlságosan kirívó összeget.

Viszont, aki almás cuccban gondolkodik, annak is adottak a lehetőségek, hogy mérsékeltebb áron jusson hozzá egy jól működő új eszközhöz.

(#844) autotaxmo válasza aujjobba (#842) üzenetére


autotaxmo
őstag

Teged idezlek az elozo hozzaszolasodbol:

"Az, hogy megteheti, nem jelenti azt, hogy meg is teszi, a joistennek halalkozas meg total abszurd.
Nem lehet, hogy azert tehetne meg, mert nem szorja el a penzet ertelmetlensegekre, pl. evente uj iPhone-ra?"

Total ellentmondasz magadnak, amikor azt irod mégis csak, hogy aki evente uj iphone-t vesz az ertelmetlenseg... Mikozben alszentkent azt irod, hogy miert allok erthetlenul azelott amikor a magyarozo forumozotarsunk evente buszken irja, hogy ennyi meg annyi milliot kolt uj iphonra

(#845) syIex válasza autotaxmo (#844) üzenetére


syIex
veterán

Én magyarban születtem, az is vagyok és mégis évente cserélem. Sőt, az utóbbi időben havonta, mert jól esik és szeretem váltogatni. Mi köze van ehhez az iPhone 14-hez? Kb annyi amennyi a te kommentjeidnek, semmi.

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#846) Flex77


Flex77
csendes tag

Pixel 3a

(#847) Navaren válasza autotaxmo (#829) üzenetére


Navaren
aktív tag

De... de ember.
Egy iPhone 14-et beharangozó cikk alatt mégis ki más beszélgetne és miről, ha nem azok, akik érdeklődnek a motyó iránt és akár, neadjisten, még terveznek is váltani idén?
Nehogy már ITT baj legyen, hogy a hozzászólók egy része van olyan helyzetben, hogy akar és tud is venni? Miért fáj ez Neked ennyire?

Jó, hogy nem mész be egy Mercedes szalonba valahol kiosztani mindenkit, aki az autók körül bámészkodik és esetleg épp ajánlatot kér egy ügyintézőtől.

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#848) autotaxmo válasza syIex (#845) üzenetére


autotaxmo
őstag

Az éventi csere mindaddig jo amig az a bizonyos ollo nem lesz már akkora az elozo szeriahoz kepest amire mar Te is azt fogod mondani, hogy na alljunk csak meg egy percre ... Jelenleg kb. 200 ezer forint alaphangon a rafizetes ha azt nezzuk hogy iphone 13 pro maxrol 128gb raakarsz menni egy iphone 14 pro maxra 128gb verziora. Na ez az ollo evrol evre nagyob lesz, de jo latni, hogy igazabol itthon tenyleg nincsen baj, az emberek joletben elnek. Halleluja

[ Szerkesztve ]

(#849) kchris78


kchris78
veterán

"Az egyen sajat ertekrendjenek a fuggvenye, hogy mit van ertelme megvenni es mit nem.
Raadasul ehhez se nekem, se neked nincs semmi kozod."
Azert kellene egyfajta tarsadalmi szolidaritas 1-2 dologban szerintem. Pl hiaba van valakinek penze olyan dolgokra amibol keves van, ha csak azert is hasznalja ezeket a dolgokat foloslegesen pl energia akkor mindenkinek IS dragabb lesz.. Pl kavet latom ilyesminek, az emberek egy resze csak felvagasbol issza es igazabol koffein kivonatot is ihatna mert nem erdekli csak hogy usson es barmilyen barna lottyot meginna .. Igy sokkal tobb kavera van igeny ami viszont feljebb hajszolja az arakat igy dragabb lesz mindenkinek. Nyilvan jogilag nem tamadhato hogy az ember mire kolti el a sajat penzet, erkolcsileg sok esetben megkerdojelezheto.

"De ez nem ezzel van a baj hogy leírod hogy miből mit mennyit veszel csak hogy véletlen se hagynád ki belőle hogy mennyi pénzért teszed "
Szerintem el kellene engedni ezt a vonalat. Par eve voltam az USA-ban exem nagynenjenel es olyan buszke volt hogy az ottani exem unokatesoi mit ertek el ott, o neki is feltetlen muszaj volt hozzatenni hogy X haz Y auto dehogyaz mennyi dollar is volt... Megjegyzem magyarul _NEM_ sikerult mar oket megtanitania (ok ott szulettek) de semennyire sem, ez szomorubb volt... oke hogy ott elnek, de megis edesanyakent.. nekem fura volt.

[ Szerkesztve ]

(#850) Ricardo


Ricardo
félisten

Az azóta "híressé" vált videó óta tudjuk, hogy ez egy jóság szint, de csak ha megvan a körítés is mellé (és ezért kell hangsúlyozni mennyi pénzért vetted) , mert egy csöves nem lesz menő attól hogy van egy iPhone-ja. :DDD

Komolyra fordítva. Nem érdemes azon rugózni ki miért veszi. Én nem tervezem megvenni, mégis itt vagyok, mert érdekelnek a mobilok. Nem cserélgetem sűrűn, de ettől még követem. Azokat is amiket enem veszek meg.

A "Ha nincs ilyened mit keresel itt" beszólás ugyanolyan demagóg, mint a másik pénztárcájában turkálás.

Engedjétek el.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.