Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11785) bucsupeti


bucsupeti
senior tag

Sziasztok!

Régen jártam itt, viszont volt egy tapasztalatom az LG szervízzel, ezt osztanám meg.

Amikor először lehetett rootolni meg bl-t nyitni a készüléket én megtettem és mindenféle custom romot is próbálgattam. Aztán más készülékre váltottam és az L9-et az asszony kapta meg.
szeptember elején szólt az asszony hogy a képernyő közepén nem érzékeli az érintést egy kb fél centis sávbankeresztbe a képernyőn. Bevittem a T-hez és elmondtam a tapasztalatot. Elküldték az LG-hez és visszakaptam úgy hogy a teljes belseje ki lett cserélve. A hátlapról le volt törve több pöcök is, valamint be volt törve a fényképező optikáját védő "üveg" is. Azt is kicserélték.

Gyakorlatilag a keret maradt meg a régi készülékből. Az akksiban nem vagyok biztos hogy kicserélték vagy a régi maradt.
A lényeg hogy majdnem két éves készüléket sikerült 2 hónappal a garancia lejárta előtt totálisan felújíttatni. A készülék egyébként rootolt, nyitott bootloaderrel lett beküldve.

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.