Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11901) Morris válasza zack (#11899) üzenetére


Morris
veterán

Jaj már, de paprikás vagy! :U

Nekem ez normál használat. Nyílván nem ment sokszor 100%-on a kijelző, mert napfény nem nagyon érte.
De sztem bőven vállalható. Én meg vagyok elégedve vele. :K

[ Szerkesztve ]

(#11902) Quqesz válasza zack (#11899) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ez így van,mindenkinek más a felhasználói szokása, vszínű az ő telója is annyit bírna nálad mint a tiéd. De azt el kell fogadni van ilyen is. Én sem használom sokat/sokmindenre a telót és biztos nem nyüstölöm annyit mint te,de vannak ilyen felhasználók is(meg mint Morris). Ettől kerek a világ(meg sokan azt sem tudják,hogy van ez a fórum és sztem ők vannak többen). Tudod tapasztalat megosztás ez itt a lényeg. Morris sem azt mondta, hogy béna mindenki aki nem tud olyan adatokat hozni mint ő........

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#11903) Tybike81


Tybike81
őstag

6.0-val nekem sokkal rosszabb a térerőm. 5.1el ahol eddig volt most a 6.0 alig van jel :( Másnál is így van?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#11904) Aryon87 válasza Tybike81 (#11903) üzenetére


Aryon87
félisten

Nalam nincs tereroproblema. Kesobb kiderul mikor beerek a melohelyemre, ott 5.1-el ritkan eldobta, es 1-2 vonalkanyi jelem volt. Kivancsi vagyok mit alkot.
Uzemidoleg meg merulok mint a titanic.. 100%-on csakn5 percig tartotta magat. Tudom, kell par feltoltes a normalis uzemidohoz.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#11905) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Ha már térerő probléma:

Most beszéltem a szervizzel, mert már múlt hét szerda óta "alkatrész megrendelve" a javításom állapota (illetve ugyebár kedden adtam be). Ki akartam szedni belőlük, hogy milyen egzotikus alkatrészt kell rendelni, amire már majdnem egy hete várok.

Alaplap.

Szóval alaplapot cserélnek és ezt nem tartják raktáron. Az ügyfélszolgálatos kicsit elszólta magát, hogy alighanem ezt külföldről kellett rendelni. Azért az olyan komplex SoC-ék világában, mint amilyen a Snapdragon garnitúra, talán illene alaplapot tartani magyar raktáron is, hiszen nagyon sok minden (mint például az LTE modem) integráltan érkezik vele, ami elég sokféle hibánál járhat alaplap cserével.

Viszont a másik problémámmal, a kamerára tett bejelentésemmel talán nem is foglalkoznak majd, mert a szervizlapon csak alaplap csere lett megjelölve.

Mindegy, már nem érdekel, csak kapjam vissza. Nagy kár, hogy nem akkor lett világos a probléma, amikor még benne voltam az azonnali csere határidejében.

(#11906) Sn00k válasza BigBlackDog (#11814) üzenetére


Sn00k
veterán

Köszi az infót! MEg mindenki másnak is!
Megnéztem ezt az eszközkezelőt. Nem látja a telefonom :/ Egy zárolást azért elküldtem rá, talán ér valamit.
Igazából belenyugodtam már a helyzetbe, csak zavar, mert soha nem hagytam még el semmit, ez egy csöppet fájó összegű tanuló pénz volt. Egy a szerencsém, hogy hála az égnek nem az utolsó forintjaimból vagy hitelből volt a telefon és nem okoz különösebb gondot venni egy újat, csak azt nem tudom, hogy mit vegyek, mert a G4 nekem elég nagyocska, lehet kisebb méretre fogok visszamenni, csak nem tudom tényleg mti lenne érdemes venni :/ nexus 5x-en , hezitálok vagy G2, csak az nem egy mai darab...

3njoy the Lif3

(#11907) bigdigit válasza Faresz29 (#11808) üzenetére


bigdigit
addikt

Belépek a klubba G3-ról váltva.Kérdésem az lenne valaki tud megfelelő és nem horror árú quick circle tok beszerzési forrást?Feketét vagy valami sötétet szeretnék.

(#11908) BigBlackDog válasza bigdigit (#11907) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Nillkint nem javaslom, mert törik. Keress vissza a részletekre! :)

(#11909) leslien válasza Sn00k (#11906) üzenetére


leslien
nagyúr

Moto x Play 200£ amazon..

jó ár csak ma!! ;)

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#11910) Stauffenberg válasza leslien (#11909) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Pont arra panaszkodott, hogy túl nagy neki a G4, erre ajánlasz egy másik 5.5"-est. :DDD

(#11911) leslien válasza Stauffenberg (#11910) üzenetére


leslien
nagyúr

...... :D

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#11912) Sn00k


Sn00k
veterán

Nem is magával az 5.5-el van bajom, mert pl a G3 kialakítása, ahogy le vannak kerekítve a sarkai teljesen használható lenne számomra. Egyszerűen nekem túl hegyesek a sarkai. Amúgy minden másban tökéletes volt számomra, de az is lehet visszaveszem, nem tudom még. :U

3njoy the Lif3

(#11913) zack válasza Quqesz (#11902) üzenetére


zack
nagyúr

Nem ezért tettem szóvá. Volt már ilyen. Elolvassák, aztán jönnek majd a kommentek, hogy hibás az aksim, mert nem tudja az 5 óra kijelzőidőt. :U
Az, hogy ki van rakva 2db képernyőmentés, az extra üzemidővel megfelelő információ nélkül, az maximum csak félrevezeti a topikot. Ki lehet tenni, de akkor megfelelő információt kellene mellékelni a felhasználói szokásokhoz. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#11914) Vikooo


Vikooo
addikt

Kar, hogy a G4 -ben nincs energiatakarekos uzemmod. Nem a telefon butitasara gondolok hanem CPU orajel korlatozas, magok kikaocsolasa, fenyero meg lejjebb vetele. Este a sotet szobaban tokeletesen eleg lenne netezesre.

(#11915) Quqesz válasza zack (#11913) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Oké,ebben is van logika. Tényleg szoktak aksi miatt rinyálni,bár itt cserélhető legalább.

Vikooo
Aztán vki benhagyja a pipát és kiba ideges lesz mert laggol :DD jobb ez így.....

Más
Aki látott már red hátlapot az szerint inkább piros v inkább vörös/bordó kinézetű? Holnap megyek a szervíz környékére és lehet veszek egy másik bőr hátlapot is....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#11916) Aryon87 válasza Quqesz (#11915) üzenetére


Aryon87
félisten

Ha bemész, érdeklődd meg hogy fekete bőr van-e már náluk, meg a pontos árat is. Elvoleg 9k körül van. Köszi

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#11917) zombinyul válasza Aryon87 (#11916) üzenetére


zombinyul
addikt

9035-ert vettem, ha nagyon pontos akarok lenni. :)
Skacok, a telefonom ugyan messze nem eri el azokat a brutal akksiidoket amiket mutogattak paran, miota a Facebookbol kileptem, bekapcsolt helyadatok mellett is megtaltosodott a telefon. Regebben se a helyadatokkal volt a baj szerintem, kb. onnantol birta rosszabbul hogy letoltottem az FB-t... :U A mai teljesitmeny: 17 ora keszenlet, 1 ora kijelzoido (ez mind Messenger, meg alap bongeszo, raadasul zomebe magas fenyeron), valamennyi telefonalgatas, es meg 67%-on van. Regebben ennyitol siman 50 alatt volt boven... Ugyhogy ha valakinek "panikszeruen merul", erdemes elgondolkodni a Facebookbol valo kijelentkezesen (a tegnapi 4 oras kijelzoido is eddig peldatlan volt, a maival azonos felhasznalas mellett, es 30% korul tettem toltore).
Nagyon elegedett vagyok vele, ha holnap szabadnapos lennek, megceloznam a 2 napos uzemidot ugyanilyen felhasznaloi rutin mellett, ami meg a 735-os Lumiamnal se fordult elo soha. :)

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#11918) Aryon87 válasza zombinyul (#11917) üzenetére


Aryon87
félisten

Köszi.
Nálam a 6.0 javított az üzemidőn.
41%, 8ó9p akkuidő, 2ó kijelzőidővel. 65% fényerőn. Telepítés óta 1. töltés utáni érték ez, de szépen alakulgat :)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#11919) Segnior_Barthez válasza racerx (#11895) üzenetére


Segnior_Barthez
senior tag

Helló. Röviden: Messziről esélytelen (15m +). Bővebben: Expozíció (normálisan fényes legyen a kép) szempontjából kevés a max ISO 2700-as érték. (Nem véletlen, hogy a Sony erre helyezi a Z5 reklámjában a hangsúlyt) Ezt lehet orvosolni hosszabb záridővel, de ebben az esetben vagy a kezed fog beremegni, vagy a téma mozdul be. Mindezek felül ez a látószög (ekv kb. 50mm) nagyon széles. A csápoló partizán csapat lesz a képbe, akik ráadásul hátulról nem kapnak fényt. Sötét lesz a fejük, hajuk hátulról, és ki lesz égve az 1 sec-es záridő miatt a színpad, mert ott meg sok fény lesz.
Közelről már van esély a fentiek inverzében úgy néz ki, hogy a látószögbe elhelyezhető a színpad, még közelebbről akár már egész alakos portré is. Van fény, lehet rövidebb záridő és alacsonyabb ISO.
íHA van kapacitásod akkor változtass pozíciót. Szinpad mindkét oldaláról és középről is fotózz, használj sorozatot. Optimális esetben 30ból egy lesz a jó! Sok sikert :)

https://www.flickr.com/photos/57762354@N03/

(#11920) Quqesz válasza zombinyul (#11917) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Viber,skype,face=akkuszívás extrém mód. Szal ha facézni akarsz használd inkább a gyors gyári böngészőt és nem fogja lezabálni az aksid(face light?). Ha meg számít az adatforgalom,akkor chrome(bár ez meg több aksit fogyaszt).Ez régóta így van.....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#11921) Morris válasza zombinyul (#11917) üzenetére


Morris
veterán

Én azt a FB alkalmazást használom ami neked is volt. Nekem nem meríti annyira.

zack: Csak hogy megnyugodjon a lelked, mit vársz, milyen infót adjak még a használati statisztikámmal kapcsolatban?

Telefonálok, esemesezek, netezek (csak és kizárólag a gyári böngészővel - a chromot letiltottam), facebook app van, messenger app van - ezeket is használom. Sorozatokat szoktam nézni, zenét szoktam hallgatni, játszani csak a tiny troopers-szel szoktam. E-mail, messenger, fb mindig jelez azonnal, ha action van.
Más nálam nem fut. Ha otthon vagyok, akkor állandóan a wifin lóg, amúgy folyamatosan kapja a mobilnetet.
GPS kikapcsolva, helyadatok szintén.
Kijelző mindig automata maximumon van.
Ennyit tud a telefon ill az akksi.
A legrosszabb akkuidőm 3 és fél óra körül volt.

[ Szerkesztve ]

(#11922) racerx válasza Segnior_Barthez (#11919) üzenetére


racerx
őstag

Köszi. Sejtettem, mert kb ezeket tapasztaltam, 2700 as ISO kevés volt neki, záridő detto nem segített, színpad meg glóriaként ragyogott stb. No mindegy, legalább nem én voltam béna :)

(#11923) Luperator


Luperator
tag

Látom sokan látnak kihívást az akkuidő kitolásában, én attól tartok de inkább gondolok rá,hogy be kell szerezni egy power bankot mert csodák nincsenek..

Mondom ezt úgy,hogy automata fényerő nálam kikapcsolva,mindig magam igazítom ha szükséges,hogy optimális legyen a határ ahol nem kell belefeküdni a kijelzőbe és az akku sem merül. Helyadatok szintén kilőve,majd ha kell,be lesz kapcsolva.Nem nézem mennyit megy, inkább igazítom hozzá a használati szokást ha nagyon megindulna lefelé. Ne kövezzetek meg, a technika legyen értem mint fordítva de ha ez van,akkor ez van. :DD

A telefon egyébként továbbra is remek, szavam nem lehet rá. :)

[ Szerkesztve ]

(#11924) SharpSA válasza Quqesz (#11920) üzenetére


SharpSA
veterán

A Viber és a Skype nem szívja az akkut. Mindkettő telepítve van nálam, bár a Skypeot alig használom, a Vibert többet, az akku statisztikában egyik sem jelenik meg nálam. Facebook természetesen nincs telepítve, jó az böngészőben (Opera adatforgalom csökkentővel) is, amennyit használom.

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#11925) DonMaster válasza SharpSA (#11924) üzenetére


DonMaster
addikt

viber és skpye is aku zabálo pont mint a messenger és face-is, kár is eröltettni az elelnkezöjét,
mobilnet vagy wifi kell melete emnjen, a mobilnet és a wifi aktiv kapcsoalt miatt merül mint a titanic, ami viszont a viber/skpey/messenger miatt kell,
mivel ezek aktiv internet kapcsolatnélkül nem müködnek, ha meg kell hozzá internet akkor merül, ergo szivják rendesen,.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#11926) Aryon87 válasza Quqesz (#11920) üzenetére


Aryon87
félisten

Nálam minden akksizabáló app megy, de mindegyik 5% alatt mozog. Viber szokott ritkán felugrani 30% fölé, de hamar csillapodik :)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#11927) Aryon87


Aryon87
félisten

6.0 egyik "hibája" a halk rendszerhang. nemcsak értesítéseknél, hanem hívásnál is ugyanúgy halkabb. kb 20-30%-al vették vissza szoftveresen.
Zeneileg viszont hibátlan. Most emiatt tegyem vissza az 5.1-et (egy letöltőlinkkel ki tudna segíteni valaki? Telenoros)? Megszoktam már az erős hangzást..
vagy van rá módszer ami nem igényel root-ot hogy feljebb nyomhassam a hangzás értékét?

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#11928) Stauffenberg válasza Segnior_Barthez (#11919) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Egy kis kiegészítés:

Csak 4:3 képaránnyal ekv. 50mm-nek megfelelő a látószög, amúgy a szenzor eredeti képarányához megválasztott 16:9-nél már 28mm-nek felel meg.

Mondjuk ritka béna ez a 4:3, fotós ilyet nem használ, kellett volna bele egy 3:2 is.

(#11924) SharpSA: Azért nem jelenik meg a Viber az akku statisztikáknál nagy fogyasztóként, mert az általa használt rendszer eszköznél csapódik le. Például ha egész nap nyomom a lépésszámlálót a Google Fit-el, akkor nem a Google Fit lesz a nagy fogyasztó, hanem a Google Play-szolgáltatások, mely a helyadatokat kezeli.

[ Szerkesztve ]

(#11929) buliforma


buliforma
csendes tag

Megint előjött ez az akku téma akkor már megnéztem én is mit tud. Nem szoktam kijelzőidőt nézni a lényeg ,hogy elmenjen estig. Játszani nem játszom csak nagyon ritkán akkor is valami egyszerűbb időtöltő játékkal pl.: 2048. A fényerő mindig automatán van 60% ra állítva gps, helyadatok kikapcsolva. Wifi, net mindig aktív. LTE-n használom. Telefonálok és netezek chromeal rajta, meg a viber-t használom csak üzenet küldésre viber mindig aktív. Egyéb fogyasztó nincs. A legtöbbet beltéren irodában led fény mellett vagyok. 3 nap egymást követően megnéztem mit tud. Ilyen felhasználás mellett igen hasonló értékek jöttek ki lefekvéskor.

[ Szerkesztve ]

(#11930) BigBlackDog válasza buliforma (#11929) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Nálam ehhez képest gyászos a dolog, kb. ugyanígy használom, csak van egy Exchange fiókom és a GPS folyamatosan be van kapcsolva. Lehetséges, hogy a GPS eszi az akkumulátort?

(#11931) mivan80 válasza BigBlackDog (#11930) üzenetére


mivan80
aktív tag

A GPS telefontól függetlenül mindig is zabálta az akksit..

(#11932) buliforma válasza BigBlackDog (#11930) üzenetére


buliforma
csendes tag

Hát ha csak ennyi az eltérés akkor sanszos a gps. Ja azt kihagytam,hogy a szinkron is aktív a gmailon bár nem hiszem, hogy ez sokat oszt szoroz. Ami szerintem inkább számíthat még az a fényerő a ledek nem adnak sok fényt ha kikapcsolom az automatát kb 40% -ra kell levegyem, hogy hasonló legyen. Ha haza felé mondjuk használom a waze-t mert kicsit sietek és, hogy tudjak a rendőrökről akkor kb. 1,5 órát romlik a kijelző idő a 20 perc navitól .

(#11933) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Oké srácok,hogy egyértelmű legyen,aki felrak akkuidőt, az írja is oda mit hogyan használ,legyen összehasonlítási alap.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#11934) buliforma válasza Quqesz (#11933) üzenetére


buliforma
csendes tag

én már ennél bővebben nem tudom oda írni :) Ha még is úgy érzed kifelejtettem valamit írd le mi az és megírom.

(#11935) SharpSA válasza Stauffenberg (#11928) üzenetére


SharpSA
veterán

Ez lehet, hogy így van, azonban az akku nem merül úgy, mint a normál facebook app esetén, még ha az nincs is használva, hanem csak a háttérben fut. A Vibernek és Skypenak is futnak a dolgai, de ha nem használom a készüléket, akkor több óra alatt is alig merül az akku csak pár %-ot.
Jó példa volt erre a múlt hét: Előzményként annyit, hogy szinte minden este 9 körül már 100%-on van az akku, ami után leveszem a töltőről. Reggel 6-kor még mindig 100%-on van, persze estére az E-robot kikapcsolja szinkronizálást. Ha jól emlékszem csütörtök este vettem le a töltőről ahogy szoktam. 62 óra 15 perc után 35%-on volt az akku. Ez idő alatt a képernyő 2 óra 15 percet volt bekapcsolva és 1 óra 10 percet telefonáltam. Többet volt wifin, mint mobilneten, de láthatóan nem zabálta egyik fenti app sem az akkut. Ahogy olvasom a tapasztalatokat, gondolom ha a facebook telepítve lenne és be lennék jelentkezve, akkor kissé másként nézett volna ki az egész. Persze mindezek ellenére lehet, hogy még jobb lenne az akku használati idő, ha az a két app sem lenne telepítve. Na de azért is van ez a készülék, hogy szükség esetén azokat is tudjam használni...

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#11936) Segnior_Barthez válasza Stauffenberg (#11928) üzenetére


Segnior_Barthez
senior tag

Én fotónál a két szar közül jobb híján a 4:3-at preferálom. Videónál pedig a széleset. Persze az ekv. 28 -al koncertezni még megoldhatatlanabb, hacsak nem a tömeg a cél.
Még annyit a fotóhoz, hogy igazán kihozhatnának már egy beépített tologatható előtétlencsés hátlapot. ekv 24-50-150-el. Vevő lennék rá :)

https://www.flickr.com/photos/57762354@N03/

(#11937) Quqesz válasza buliforma (#11934) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nem rád gondoltam,hanem úgy általánosságban. Ahogy már megjegyezték mások is,a kép nem mindent árul és ugyi sok függ a használattól is. Ezért lenne jó a jövőben,hogy aki akku képet virít, az alá irogassa le,"hogy ezt ilyen meg ilyen beállításokkal érte el". Úgy hitelesebb a dolog...meg segítség is.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#11938) ToMmY_hun válasza zack (#11913) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Jéé, egy ismerős a múltból, egészen pontosan a Galaxy S2 topicból. Üdv itt is! :)

Kérdés: a hátlap nem kopik valakinél? Mennyire kell rá vigyázni? Nekem lett rajta pár apró karc, pedig eléggé vigyázok a tepsire. :U

C programmers never die, they are just cast into void.

(#11939) MartOOn


MartOOn
addikt

Hasznal vki csatlakoztatott cuccot G4-hez? Olyan erdekelne aki frissitett 6.0-ra. Nekem 2 napja nem szamol a mi band-em (csak most akarzam szinkronizalni de be se tudok jelentkezni az appba) de meg a gyari LG Health sem számolja a lépéseket. Vki malyvacukros megnezne nekem? Irok a mi band topikjaba is hatha van masnak is ilyen problemaja.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#11940) Philip22


Philip22
csendes tag

Sziasztok!

3 kérdésem is lenne.:

1.: Jelenleg két Google fiókkal vagyok a készülékre bejelentkezve, azonban mindkét fiókból más-más adatokat szeretnék szinkronizálni (az egyikből pl. csak az e-maileket), viszont ezt sehol nem tudom állítani (KitKat alatt ezt lehetett külön pipálni), így mindkét fiókból minden adatot szinkronizál. Van erre valami megoldás, vagy esetleg a 6.0-val újra beállítható lesz?

2.: A Beállítások/Személyes/Hely/Helyek/Helyeim menüpont inaktív. Sehogy sem tudom működésre bírni, pedig szeretném használni a Smart settings nyújtotta lehetőségeket, még akkor sem megy, ha a Beállítások/Személyes/Hely/Mód-ot nagy pontosságra állítom.

3.: Feltűnt, hogy a G4-em egy magas frekvenciájú hangot ad aktív képernyő esetén. Mindegy, hogy mit csinálok, telefonálás közben is hallom (ez esetben akkor is, ha inaktív a kijelző), ekkor a legzavaróbb. Ez normális jelenség, és csak én nem tudok róla, vagy valami problémát jelez? Ezt a hangot a hátlapon, a kamera környékén hallom a legintenzívebben.

Előre is köszönöm a segítő válaszokat. :)

(#11941) MartOOn válasza Philip22 (#11940) üzenetére


MartOOn
addikt

Valaszom csak az elsore van.
Ami imigyen hangzik:

Ott kell annak lennie. 2 nappal ezelottig 5.1-et hasznaltam azota 6.0 de mindkettoben pipalhatoak a lehetőségek.

Fiokok es szinkron menupont aztan klikk a google fiokodra es ott vannak a pippantani valók.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#11942) ßrainiac


ßrainiac
addikt

Eddig eleg fail nekem ez a 6.0, remelem hamarosan javitjak a hulyesegeket.

Oke, egyesek szerint menjek anyamba, de engem zavarnak ezek.

Meg aztan mocskosul merul inaktiv allapotban, szoval a doze-bol nem sokat tapasztaltam meg egyelore.

Kozben meg nagyon tetszik a V10 ahogy nezegetem a review-kat, ha nem lenne az idiota fekete sav a kijelzo folott, elegge belezugtam volna mar. Egy biztos, ezt nem lesz ertelme arra cserelni (foleg az arat tekintve :/)

(#11943) MartOOn válasza ßrainiac (#11942) üzenetére


MartOOn
addikt

Itt mit kell nezni?
Kozben mi fit app ujrarakasa megoldotta a mi band gondomat de a lg health mai(tegnapi) nem szamolos nyugjere nincs válaszom.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#11944) Aryon87 válasza ßrainiac (#11942) üzenetére


Aryon87
félisten

Eskü nem látom a hibát a képen.

Nekem 1 dologgal van csak bajom a 6.0-án, mégpedig a rendszerhang visszafokozása. 5.1-en ha bejövő hívásom volt, max hangerőn még a forgalmas körúton is meghallottam. A mostani hangerőt már nem hinném hogy meghallanám, hiába a max hangerő.
Zeneileg nincs visszafogva, de a rendszerhangok...
Ha erre lenne valami "gyógymód", ami nem igényel rootot, az baromi jó lenne. Emiatt nem akarom visszarakni az 5.1-et..
Tétlenben nem merül semmit, használatban meg még nincs beállva az akku, mert csak 2 töltésen vagyok túl. Viszont ahogy elnézem nem játszik titanicosdit..

A V10 nekem nagyon bejön design-re és más egyebekre, ha nem lenne G4, akkor arra váltottam volna SP-ről. G4-ről nem éri meg a váltás, G3-ról már van értelme.
Emellett egyre jobban tetszenek a Meizu Note és Xiaomi Redmi Note széria telefonjai (nagyanyámnak épp ezen egyikét tervezem megvenni tavasszal :D )

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#11945) doctorem válasza Philip22 (#11940) üzenetére


doctorem
csendes tag

2. Csak aktív mobiladat kapcsolat mellett műkődik (csak wifi nem elég).

(#11946) Aryon87


Aryon87
félisten

Valaki be tudja nekem linkelni az 5.1 szoftvert? KDZvel visszatolnam. Visszamaszok ra es megvarom a hivatalos OTA frissitest, hatha addigra kijavitjak a rendszerhang bibit. Mert konkretan ilyan mintha ~70% lenne beallitva neki..
Egyebkent a 6.0 szepen fut. Akinek jo a halkabb hangero csengeteskor, annak tokeletes.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#11947) zombinyul válasza Aryon87 (#11946) üzenetére


zombinyul
addikt

Engem ledumaltal. :))

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#11948) Aryon87 válasza Aryon87 (#11946) üzenetére


Aryon87
félisten

Elso hszben levo link az a mi V10D verzionk ugye?

[link]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#11949) Stauffenberg válasza Aryon87 (#11946) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Én eddig is minimum hangerőn toltam az értesítési hangokat, szerintem 5.1 alatt a maximum hangerő már olyan, hogy poharat lehet repeszteni vele.

Tényleg ennyire gáz ha kicsit halkabb? Nem elég a rezgés intenzitását felcsavarni?

Én mindig arra gondolok a túl hangos csengőhangoknál, hogy másokat mennyire zavarhat. Engem legalábbis szokott, ha olvasás közben a mellettem ülő idegen zsebéből egy komplett hangverseny robban ki.

(#11950) Quqesz válasza Philip22 (#11940) üzenetére


Quqesz
nagyúr

3. Te vagy Batman?
viccet félretéve nem hallottam ilyet az enyémnél,pedig nincsen baj a hallásommal(el is buktam a hallásvizsgán,nem tudtam becsapni sorozáskor)...

Stauffenberg
Ez jó: komplett hangverseny robban ki :D (én egyszer beraktam az indul a bakterházból csengőhangnak,mikor a Haumann rákezd a "szeretik a szeretik a meggyet"-re full habgerőn :D )..... amúgy jó ez a magasabb hangerő,mert pl a G2 hangszórója az alján volt,mégsem hallottam meg pl a tescóban a zsebemben. Itt ha meg sok,akkor csak letekered,ott viszont nem tudtad hangosabbra venni......tudod ez olyan mint a sótlan leves:utólag mindég tudsz belerakni,de ha el van sózva.........

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.