Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29201) dunc


dunc
nagyúr

Srácok ha felrakom pl ezt és nem tetszik, vagy csak szeretném vissza a gyárit, akkor az LG Update programmal vissza tudom rakni az eredetit?

(#29202) dkovizoli


dkovizoli
addikt

Valaki használ v21a-t? Mik a különbségek a v20-hoz képest? Android verzió? Sebesség? Akksi idő? Köszi. Közben megtaláltam. Lehet erre a pár napra amíg megjön a mm , nem is érdemes variálni.😀

[ Szerkesztve ]

(#29203) leslien


leslien
nagyúr

aki a Nova launchert használ gyári modulokat mutatja?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#29204) Darkcomet válasza jss (#29177) üzenetére


Darkcomet
tag

A tökéletes kissé relatív fogalom. Nekem megfelel, nem torzít. Még az audio forrás beállításokkal lehetne szórakozni, nálam a VOICE_CALL van kijelölve.

(#29205) Carline válasza leslien (#29200) üzenetére


Carline
őstag

Köszi hogy jelezted, ennyiért ajándék.
Meg is vettem, mielőtt felmegy az ára.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#29206) saintex72 válasza leslien (#29203) üzenetére


saintex72
aktív tag

Nem

(#29207) Darkcomet válasza Carline (#29205) üzenetére


Darkcomet
tag

Jönnek még akciók a playen karácsony környékén. Én is ilyenkor szoktam bevásárolni.

(#29208) Diokhan


Diokhan
addikt

Udv! Van már hivatalos lolli G3-ra?

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#29209) expander válasza Diokhan (#29208) üzenetére


expander
senior tag

nincs, meg a jelly bean sem jelent meg :(

(#29210) Carline válasza Diokhan (#29208) üzenetére


Carline
őstag

Csupán csak egy éve kb... hogy lehet nyalókázni.

De lehet hogy te a mályvacukorra gondoltál.
Na az még nincs, de már nemsoká kapják a lengyelek.

[ Szerkesztve ]

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#29211) dajkapeter válasza Diokhan (#29208) üzenetére


dajkapeter
senior tag

Nem a mályvacukorra gondoltál?

[ Szerkesztve ]

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#29212) Probert75


Probert75
addikt

Valakinek ismerős ez a program? Meg tudja mondani valaki, hogy ez milyen windowsra telepíthető ellenőrző program?

A Telemaxnál járt a telóm a sárgult kijelző miatt és nem javították, mert azt mondták rootolt volt. Létezhet, hogy marad nyoma, miután az LG PC suittal helyreállítottam? Ha igen, akkor ennyit a PC Suitos rendszer visszaállításról. Azt mondták van benne számláló és valami érzékelő és ez a progi, amiről beszúrtam a képet, látja még ha el is lett távolítva.

[ Szerkesztve ]

(#29213) hanics válasza Probert75 (#29212) üzenetére


hanics
aktív tag

GSFS

Lg Serviz oldal

https://gsfs.lge.com:47900/login.jsp

De sokra nem mész vele ha nem vagy hivatalos serviz.

---Nem leszel modder attól, hogy ki tudod cserélni a kész romban a háttérképet, a forráskód a lényeg! --- PS3 ID : hanics1985

(#29214) lionshamlet


lionshamlet
senior tag

Budapesten hol lehet kapni 2.000 ft kornyeken circle tokot?

Illetve szovegbevitelnel az irasjeleket szeretnem felcserelni, - pontot vesszore - de nem igazan talalom a modjat.

Addig eljutottam a beallitasokban hogy kicsereltem a kettő írásjelet, de nem jegyzi meg vmiert, es tovabbra is a pont van elsodlegesen kirakva.

[ Szerkesztve ]

(#29215) Probert75 válasza hanics (#29213) üzenetére


Probert75
addikt

Köszönöm! :R
És az LG PC Suitos helyreállítás akkor semmit nem töröl rendesen?
Mert ha nem, akkor jó lenne ezt javítani a leírásban.

(#29216) -FreaK- válasza Probert75 (#29215) üzenetére


-FreaK-
veterán

Disz iz veri bed nyúz!

Korábban még nem láttunk példát ilyesmire, így te vagy az első itt a topicban, akinek ez miatt vissza dobták.
Ki fogom javítani az összefoglaló ezen részét. Azt még jó lenne tudni, hogy a KDZ flash után is marad-e nyoma a rootnak..

(#29213) hanics: nincs véletlenül szervizes ismerősöd? :)

(#29217) Probert75 válasza -FreaK- (#29216) üzenetére


Probert75
addikt

Ezt akartam a progival megnézni, mert KDZ frissítéssel feltoltam a IMEI-mhez tartozó legfrissebb romot. De mint kiderült, ha nem vagyok szervizes nem tudom használni ezt a progit. Meg nem vagyok inglis perfekt sem és félek, hogy elcseszem még jobban.

[ Szerkesztve ]

(#29218) dredjudge84 válasza Probert75 (#29212) üzenetére


dredjudge84
őstag

Mennyi idő után jött neked elő a sárgult kijelző? Mekkora fényerőn szoktad használni?

(#29219) DJ. Ru$y válasza lionshamlet (#29214) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Beteszed a helyére a 2 gombot, ha bent van, akkor ráböksz amelyiket módosítani akarod feljön 16 írásjel kiválasztod melyiket akarod az adott gombra és láss csodát.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#29220) Probert75 válasza dredjudge84 (#29218) üzenetére


Probert75
addikt

7 hónap, de még csak halovány. A kijelző bal felső harmada haloványan.

[ Szerkesztve ]

(#29221) -FreaK- válasza Probert75 (#29217) üzenetére


-FreaK-
veterán

Lehet egy módja, hogy kiderítsük. Azt nem tudom, hogy neked most meg is vonták a garit, vagy csak visszadobták, hogy nem csinálják meg?

Mert ha csak vissza dobták, akkor ki kéne próbálni, hogy KDZ flash után újra beadni szervizbe és meglátjuk, hogy mit szólnak hozzá :)

(#29222) dredjudge84 válasza -FreaK- (#29221) üzenetére


dredjudge84
őstag

Ezzel csak az a baj, hogy ha kapott róla jegyzőkönyvet, akkor nyoma van, hogy már volt ott a telefon. A telemax a legszemetebb szerviz, akivel csak dolgom volt! Két hete még s4 tulaj voltam, de már hatodszorra volt náluk a telóm, mire adtak egy csereutalványt, és így lett g3-am, mivel a voda már nem árulja az s4-et.

(#29223) Probert75 válasza -FreaK- (#29221) üzenetére


Probert75
addikt

"A készülék állapota:
A készülék bevizsgáláskor kiderült, hogy a készülékben nem a gyártó által elvégzett
szoftveres változás(ok), módosítás(ok) található(ak). Az illegális szoftveres beavatkozás miatt
a készülék javítását garanciában nem tudjuk vállani. A javítás várható költségéről, egy
előzetes bevizsgálást követően tudunk csak nyilatkozni, egy árajánlat formájában. Jelen
állapot megőrzése érdekében a készüléket zárómatricával láttuk el.
Garancia jogosultság:
Javítása csak fizetős keretek között oldható meg."

Szóval kerek-perec nem írták le, hogy ugrott a gari, hanem csak fizetős keretek között oldható meg. Ami számomra azt jelenti, hogy ezek után minden felmerülő hibát csak pénzért hajlandóak javítani. A gari jegyre annyit írtak egy pecsét és dátum kíséretében, hogy "Idegen SW".

A debreceniek jól gondolják meg ezek után a szervizelést, mert innen a szolgáltatók és a Darabos utcai LG szerviz is a Telemaxhoz küldik a készüléket.

Nem tudom újra beadni ugyanazért, mert mivel már járt ott, automatikus csak pénzért szervizelik.

[ Szerkesztve ]

(#29224) Pepeninho válasza Pepeninho (#29160) üzenetére


Pepeninho
őstag

Valaki esetleg erre?

Ps4, p30 pro

(#29225) DJ. Ru$y válasza Probert75 (#29223) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Próbáld meg felvenni a központi szervizzel a kapcsolatos (Váci út) és megkérdezni, hogy futárral (nyilván önköltségre) fel tudod-e küldeni a készüléket és vállalják-e.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#29226) Probert75 válasza DJ. Ru$y (#29225) üzenetére


Probert75
addikt

Már megkérdeztem, de az ügyfélszolgálatos nem tudott konkrétumot mondani. Így marad a személyes, ha felmegyek netalántán Pestre. Mert hát még papíron van több, mint 1 év gari.

Annyira nem vészes a sárgulás, csak a tudat zavar hogy ott van. Csak nagyon világos háttérrel látszik.

[ Szerkesztve ]

(#29227) dredjudge84 válasza Probert75 (#29226) üzenetére


dredjudge84
őstag

Tudnál róla lőni egy képet? Már érdekel milyen ez a sárgulás, még nem láttam.

(#29228) Probert75 válasza dredjudge84 (#29227) üzenetére


Probert75
addikt

Nincs olyan fényképezőgépem, csak egy xar 4MP-es, amivel értékelhető képet tudnék lőni. De mindjárt megnézem milyen lesz vele, pill.

(#29229) Probert75 válasza dredjudge84 (#29227) üzenetére


Probert75
addikt

Mondom nem annyira vészes, csak a tudat, hogy ott van. Ááá, nem adja ki olyannak, mint kézben tartva.

[ Szerkesztve ]

(#29230) dredjudge84 válasza Probert75 (#29229) üzenetére


dredjudge84
őstag

Látom! Bal oldalt egy csíkban. Ez teljesen fehér háttérnél látszódik meg?

(#29231) Probert75 válasza dredjudge84 (#29230) üzenetére


Probert75
addikt

Igen. A menüben keresgélésnél vagy olyan alkalmazásnál, pl Opera böngésző, ahol a kezelőfelület fehér azon a helyen.

(#29232) Pepeninho


Pepeninho
őstag

Na jó, akkor eladom a telefont! xD

Ps4, p30 pro

(#29234) dkovizoli válasza #99499520 (#29233) üzenetére


dkovizoli
addikt

Olyanok írtak ilyeneket akiknek megdöglött az akksijuk leginkább. Ha jól emlékszem.

(#29236) dkovizoli válasza #99499520 (#29235) üzenetére


dkovizoli
addikt

Véleményem szerint nem.

(#29238) Skynet258 válasza #99499520 (#29237) üzenetére


Skynet258
veterán

3 ezerért kapsz utángyártott akksit, nekem is meghalt a gyári, ez meg teljesen jó. ;) Annyit simán megér.

https://geekpulse.hu

(#29240) Skynet258 válasza #99499520 (#29239) üzenetére


Skynet258
veterán

Néha újraindult, aztán sűrűbben, végül be sem tudtam vele boot-olni, mert bekapcs után 3 másodperccel újraindult. Mindez a nulla tünettől a végső stádiumig olyan 2 hét alatt... :D Ami még megjelent, hogy újraindulás után tök más akksi töltöttséget láttam, mint előtte volt, de ilyen 30-40%-os esésekre kell gondolni.

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#29241) dunc


dunc
nagyúr

Hello rootolt a telefon szeretném a beállított telefont lementeni, minden beállítás stb, egyszóval mindent, ha pl hard resetet nyomok, akkor 100% ba visszatudjam állítani, hogy lehet ezt? Lehet valahogy recoverybe vagy valahogy?

(#29243) sch_a válasza dunc (#29241) üzenetére


sch_a
addikt

Recoveryben backup. Boot, system és data partíció elég is.

(#29244) -FreaK- válasza Probert75 (#29215) üzenetére


-FreaK-
veterán

Beraktam egy figyelmeztetést a visszaállítás gyári szoftverre és a root pontokhoz, remélem nem bánod hogy linkeltem a HSZ.-ed. (ha igen, szólj és kiveszem). Kiemeltem ezen felül azt a HSZ.-t, azt hiszem ez elég fontos, közérdekű információ.

Jó lenne egy friss megerősítés, hogy ha valaki gariztatott egy rootolt, majd KDZ flash-elt telefont, és mi lett vele. Szerintem a KDZ flash után nem marad nyoma a dolognak, de jó lenne biztosra menni.

[ Szerkesztve ]

(#29245) dunc válasza sch_a (#29243) üzenetére


dunc
nagyúr

Nincs olyan opcióm :(
Milyen recovery kell, és hogy tudom felvarázsolni?

(#29246) Aryon87 válasza -FreaK- (#29244) üzenetére


Aryon87
félisten

Hm, erdekes fejlemeny, es erintettek is vagyunk, mert valamikor paromat berugdosom a keretrepedessel es kijelzofelvalassal a szervizbe (szigoruan az LG kozpontba, pozitiv tapasztalataim vannak csak. (G4 kamerajat amit szetcsesztem, meg a kopott bor hatlapot szo nelkul csereltek garanciaban fel ora alatt)
Rootolt, Fulmics 2.1 rom van rajta..
Mondjuk para is van hogy hogyan teszem majd vissza a gyarit (elobb megvarom mig a 6.0 megjon KDZ formajaban)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#29247) ofgm válasza -FreaK- (#29244) üzenetére


ofgm
tag

Nekem nem volt semmi gond, KDZ gyári rom vissza, teló lead Telenornál, garizás sima ügy volt. Nem értem, de lehet, Probert75 kollega nem csinált jól valamit... (???)

[ Szerkesztve ]

(#29248) Aryon87 válasza -FreaK- (#29244) üzenetére


Aryon87
félisten

G4 topikbol megtudtam, hogy a KDZ tunteti el a root nyomat, a pc suit nem. Szoval ott a bibi.
Persze elmeleti szinten.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#29249) Diokhan válasza Carline (#29210) üzenetére


Diokhan
addikt

A kérdésem teljesen komoly volt, mivel nekem 4.4.2 van és amikor lekerdezem, azt írja, hogy a legfrissebb szoftvert használom.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#29250) Mr X válasza Diokhan (#29249) üzenetére


Mr X
veterán

LG PC Suite-ot telepítsd a pc-dre, kösd rá a telefont és azzal ellenőriztesd, ne OTA frissítővel. Mókolt a rom? Root, ilyesmi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.