Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29901) sch_a válasza dunc (#29898) üzenetére


sch_a
addikt

Nem tudom mire gondolsz. Én eddig is csak simán rezgőre nyomtam a hangerő le gombbal, ha kellett.

(#29902) dunc válasza sch_a (#29901) üzenetére


dunc
nagyúr

Ahol nincs hang sima néma mód, nem rezgő , tehát ne ez a szar ne zavarjon gyíkság!

(#29903) DokiBaxxi válasza Misi1980 (#29899) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Én már többször csináltam KDZ Flash-t Windows 10-zel, működik tökéletesen, most a 6.0-t is azzal tettem fel.

[ Szerkesztve ]

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#29904) David3


David3
őstag

Ide is került fel egy 6.0-ás KDZ (V30B)

Egészen pontosan: D855 16GB/32GB v30B KDZ

[ Szerkesztve ]

(#29905) monster95


monster95
tag

Felraktam én is a 6.0-át.Majd késéob írok hogy hogy tetszik.

(#29906) korpicschess


korpicschess
veterán

Valakinek van tapasztalata azzal kapcsolatban, hogy akkut honnan lehetne beszerezni? Nálatok mennyi kijelzőidő a megszokott?
:R

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#29907) Zitta válasza KoryHu (#29896) üzenetére


Zitta
őstag

Vigyed már - most azonnal - ne hezitálj egy percet se!

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#29908) miami123 válasza korpicschess (#29906) üzenetére


miami123
tag

Hali!
Én az ebolt-ból vettem. Akkor ott volt a legolcsóbb az eredeti akku.

De miután akkut és memóriakártyát cseréltem, néha még mindig kikapcsol fényképezés közben. :W

(#29909) monster95


monster95
tag

Melyikkel érdemesebb fel tenni?Full wipe vagy wipeok nélkül?

(#29910) Aryon87 válasza monster95 (#29909) üzenetére


Aryon87
félisten

Mindenépp full wipe-val! Vagy utána factory reset.
Nálunk volt gond a sima telepítéssel, sokan csináltak FR-t utána (sorry, G4-ről tudok csak nyilatkozni, lényegében ugyanaz a témakör)

Kíváncsi vagyok a véleményekre :)

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#29911) monster95


monster95
tag

Na leírom rövid véleményem a 6.0-ról.Szerintem eddig nem gyorsabb mint a 5.0.De azt a gyorssasági szintet hozza ami nálam megfelel.Ami zavaró hogy az alkalmazásoknál nem mutassa hogy mennyi ram használt mennyi a maradék.Hát ennnyi is lenne a rovid véleményem mert azért 1 óra alatt nem igazán jönnek ki a elonyök hátrányok.Ez majd egy pár nap intenzív használat után fog ki jonni gondolom.

[ Szerkesztve ]

(#29912) efká válasza monster95 (#29911) üzenetére


efká
tag

+1

egyébként mutatja, csak már máshol van: Fejlesztői opciók - Futó szolgáltatások

(#29913) monster95 válasza efká (#29912) üzenetére


monster95
tag

Kösz az infót.

(#29914) Csabesz666


Csabesz666
aktív tag

3845#*855# menü nem működik..... más megoldás, a thermal daemon buzerálására létezik?

(#29915) leslien válasza korpicschess (#29906) üzenetére


leslien
nagyúr

most tisztázzunk vmit ... honnan van a készülék? mert ha szolgáltatónál vetted vagy (vették) akkor 2 év garancia van mindenre!! igen az aksi is...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#29916) papirzsepi93


papirzsepi93
tag

Most tettem fel a 6.0-ás KDZ-t és frankón megy minden csak egy érdekes dolog van eddig a home gomb és az alkamazásváló gomb nem működik... :/
D85530B_00_1217 verziót tettem fel

(#29917) monster95 válasza papirzsepi93 (#29916) üzenetére


monster95
tag

Nálam működik.Full wipet csináltál?

(#29918) papirzsepi93 válasza monster95 (#29917) üzenetére


papirzsepi93
tag

igen full wile volt úgy csináltam

közben megoldódott egy restart segített rajta :)

[ Szerkesztve ]

(#29919) monster95 válasza papirzsepi93 (#29918) üzenetére


monster95
tag

Próbáld meg újra más ötletem nagyon nincs.

(#29920) saintex72 válasza leslien (#29915) üzenetére


saintex72
aktív tag

Telenort nem tudom, de telekomnál az akkura és minden más tartozékra sajnos csak egy év van.

(#29921) leslien válasza saintex72 (#29920) üzenetére


leslien
nagyúr

Lg központi szervizbe kell vinni és nem a szolgáltatóhoz...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#29922) korpicschess válasza leslien (#29915) üzenetére


korpicschess
veterán

Én már használtam vettem, de Telenoros, és elmúlt 1 éves. Én is úgy tudom, hogy akksira egy év van, de mivel a rossz akkut én már nem kaptam meg, így tulajdonképpen mindegy is. Bár még talán utólag el tudnám kérni valahogy, ha esetleg megvan, de a garanciajegy is 1 évet ír rá.

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#29923) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Felraktam én is a V30b-t, a rootolt verziót és a root működik is (root checker ok), de a Titanium backup nem távolítja el a felesleges vackokat. Végig megy a folyamat jelző csík, kiírja, hogy ok, de ott marad mindegy ugyan úgy.

(#29924) zaurac


zaurac
tag

Aki feltette a 6.0-t légyszi' írja meg maradt-e a túlélesítés! Azzal felejtős, amíg nem lehet rootolni és eltüntetni az oversharpening moddal :(

[ Szerkesztve ]

(#29925) sch_a válasza -FreaK- (#29923) üzenetére


sch_a
addikt

Konkrétan milyen felesleges vackokra gondolsz?

(#29924) zaurac

Rakd fel recoveryből... Én is úgy telepítettem, az oversharpening moddal együtt.

[ Szerkesztve ]

(#29926) saintex72


saintex72
aktív tag

Leslien: Mert akkor? Én ott adtam le és ők hívták fel a figyelmem erre a tényre, és visszadták zárlatos akkuval egy szoftverfrissítés után. Nem unalmamban írtam, hanem azért mert tudom, hogy így van. Ne küldjünk senkit feleslegesen a szervizbe.
Egyébként 4 ezer körül van náluk is az eredeti.

[ Szerkesztve ]

(#29927) Fitzgerald válasza efká (#29895) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Igen, ezzel próbálkoztam, nekem nem sikerült. LGUP hibaüzenettel megáll flashelés közben. A hibakódra meg hiába keresek rá, nem találok semmit. Van itt valaki akinek sikerült ez? Ha igen, leírhatná hogy pontosan mit csinált...

@Dunc

Gyalulás nem segített, PC Suite-al már nem próbálkoztam, mert már nem volt idõm. Mindegy, este ha hazaértem újra nekiesek. Ha másnak sikerül (bár eddig senki sem erõsítette meg hogy az LGUP-os módszer mûködik neki), nekem is fog.

[ Szerkesztve ]

(#29928) korpicschess válasza saintex72 (#29926) üzenetére


korpicschess
veterán

Na, az szuper, az még egész viselhető ha csak 4k és tuti eredeti. Gondolom garanciát is vállalnak. Megkérdezem őket, eleget spameltem már itt. :)
(Még gari előtt lehet lesz ROM-mal kapcsolatos kérdésem)

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#29929) zaurac válasza sch_a (#29925) üzenetére


zaurac
tag

Köszi! :R

(#29930) leslien válasza korpicschess (#29922) üzenetére


leslien
nagyúr

nekem még azt mondták 2015,06 telenortól vettem _G3 at h 2 év van az aksira is... most meg teljesen mást mondanak... :(

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#29931) laca.1


laca.1
aktív tag

Üdv.(a gyengébbek kedvéért.)
1.kérnék egy linket a twrps telepiteshez 6.0 linket.
2.full wipe a datat is ajanlott.?

(#29932) Joccc07


Joccc07
addikt

Mivel raktátok fel a 6.0 KDZ-t? LGUP-pal vagy az összefoglalóban leírtak alapján?

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#29933) FGyula30 válasza leslien (#29930) üzenetére


FGyula30
aktív tag

Nem az a lényeg h mit mondanak, hanem h mi van a papiron ráírva.

Vki leirhatná h twrp-ből h rakja fel a 6-ot, mert nekem nem bootol be sehogy sem.

(#29934) sch_a válasza FGyula30 (#29933) üzenetére


sch_a
addikt

Így: [link]

(#29935) FGyula30 válasza sch_a (#29934) üzenetére


FGyula30
aktív tag

Ez alapján csinálom:

Boot into TWRP
Wipe everything to do with your internal sd (not only a factory reset, wipe everything but your EXT SD)
Install system (from EXT SD)
Install Boot
Install SuperSU 2.65
Install Sharpening Mod
Don't reboot with Sharpening mod
Reboot with TWRP
Select no to install SuperSU

(#29936) sch_a válasza FGyula30 (#29935) üzenetére


sch_a
addikt

Hát én először is frissítettem 2.8.7-re a recoveryt, aztán factory reset (Fulmics volt fent), majd flasheltem a bootot, systemet, SuperSU-t, legvégül a sharpening modot. Restart és kész.

Esetleg nézd meg, nem sérült-e valamelyik zip fájl. Bár ha jól emlékszem, flasheléskor ellenőrzi az md5-öt.

(#29937) KoryHu válasza leslien (#29930) üzenetére


KoryHu
aktív tag

Én 2 napja vettem a Telenornal, és 2 év van mindenre, ami 1+1 év valójában. 1 év kötelező jótállás (LG) + 1 év Telenor és LG vállalás együtt, de csak a telenor által forgalmazott készülékekre érvényes ez.

[ Szerkesztve ]

Nem öreg, csak régebb óta fiatal.

(#29938) leslien válasza KoryHu (#29937) üzenetére


leslien
nagyúr

Lg variál ,mert most meg azt állítják h csak egy év van az aksira... pedig tisztán emlékszem h beszéltem velük mind2 teloról(G3,G4) és mondták h 2 év van... :((

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#29939) K2 [GK]


K2 [GK]
csendes tag

Feltettem a 6.0-t. Eddig szuper. No Wipes és nagyon baró. Eleinte kicsit laggolt minden, de pár perc múlva beállt, azóta nagyon fürge. Az itteni leírás szerint jártam el, életemben először és pofonegyszerű volt.

i'm offering to be your friend, you don't wanna be my enemy.

(#29940) DJ. Ru$y válasza KoryHu (#29937) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Az aksira nem vállal a Telenor és a Telekom sem 2 évet, 1 évet vállalnak, ahogy a fülhallgatóra és a töltőre, kábelre is. :K

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#29941) gixxergabi válasza monster95 (#29911) üzenetére


gixxergabi
senior tag

a fejlesztő opciók / futó szolgáltatások alatt találod ;)

(#29942) DJ. Ru$y válasza gixxergabi (#29941) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Megválaszolták már pár órája. Olvasd végig a válaszokat is, mielőtt írsz. :R

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#29943) marco0007


marco0007
tag

Sziasztok! Lenne egy kérdésem... Feltűnt, hogy egy ideje, mikor töltöm a telefont érdekes dolgokat ír ki töltési állapotra... Van amikor 16 órát van amikor 5-6 órát.. Mikor megvettem a telefont (nyáron, de még ezelőtt kb. 1 hónapig is) simán feltöltött 2 óra alatt. Természetesen ezeket a töltéseket normális konnektoros töltés alatt értem. Most az lenne a kérdésem, hogy létezik, hogy haldoklik a telefon akkuja vagy pedig a töltővel lehetnek gázok? Ha most is ránézek a telóra, akkor 73%-on van és 55 percet ír teljes feltöltésre.. Az akkumulátor használat infónál, pedig azt írja, hogy 25ó 41 perc. Ez alapján, hogy bírja ki ezt?:S

Akkumulátor

Akku kapacitása: 3000 mAh
Akku típusa: Li-ion
Készenléti idő 3G: 553 óra
Beszélgetési idő: 19 óra
Beszélgetési idő 3G: 21 óra

Elnézést, ha valami nem egyértelmű vagy ha USER error van...Köszönöm a segítséget és a válaszokat előre is!

(#29944) Zitta válasza DJ. Ru$y (#29940) üzenetére


Zitta
őstag

Persze hogy 1 év ahogy mondod, de az kemény, hogy valaki elvárja a kettőt, meg az is durva, hogy az agyhalott szolgáltatójuk egyáltalán mondani bír ilyet.

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#29945) DJ. Ru$y válasza marco0007 (#29943) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem az a lényeg, hogy mit ír ki, nem nézted még, hogy valós időben mennyi idő alatt tölt fel? (Felteszed délben mondjuk és amikor leveszed addig mennyi idő telt el pl.) Ha feltölt normál emberi időben (nem 3-4 óra alatt), akkor semmi baja, valami szoftveres zavarodás van ott.

Azt nem értem, hogy a feltöltésnek mi köze a lemerítéshez.

Ha eszközhibára gyanakszol érdemes kipróbálni másik kábellel és töltővel illetve ezeket kombinálva, de legalább annyit tudjon, mint a gyári töltő és kábel, különben jóval lassabb is lehet a töltésed.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#29946) marco0007 válasza DJ. Ru$y (#29945) üzenetére


marco0007
tag

Igazából tapasztalom, hogy ami eddig kb. 2 óra volt az most nem kettő hanem jóval több. Mi számít normál emberi időnek ebben az esetben?:) Illetve opcionálisan hány%-tól nézzek egy fullra húzást (időben)? Azt is megnézem, hogy most feltolom fullra és 3óra alatt mennyit merül ha pihen.

[ Szerkesztve ]

(#29947) DJ. Ru$y válasza marco0007 (#29946) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Merítsd le 5%-ra, gyári töltővel 100%-ra maximum 2-2.5 óra, és még lehet akkor is sokat mondtam.

Indítsd újra, mielőtt elkezded figyelni, hogy mennyit merül, mert lehet valami be van ragadva, ami meríti, ez hátráltathatja a töltést is és melegedést is okoz(hat).

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#29948) varmi2 válasza marco0007 (#29946) üzenetére


varmi2
nagyúr

Fordítva szokott lenni, ha romlik az aksi, akkor hamarabb eléri 100%, persze mivel romlik, ezért az nem 100%-ig van töltve. Tehát rövidülne a töltés, nem hosszabbodna. Ez esetben inkább a töltő rosszalkodik, mert egyre több idő kell neki a feltötléshez.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#29949) DJ. Ru$y válasza varmi2 (#29948) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Vagy a belső töltőáramkör nem vesz fel többet, valami hiba miatt. De ezek kiderítéséhez kell egy legalább ennyi amperrel tölthető másik készülék és egy másik töltő + kábel. (Vagy műterhelés és USB tesztelő, de ebbe ezért felesleges beruházni..)

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#29950) saintex72 válasza Zitta (#29944) üzenetére


saintex72
aktív tag

Nono! Ne essünk át a ló másik oldalára. Mi ez a tempó? Vannak készülékek amikre és a tartozékaikra is két év teljeskörű garancia van a t-nél! Másrészt az, hogy az akku kiegészítő vagy szerves készülék alkatrész e, az kb attól függ, hogy kivehető e szerelés nélkül. Úgyhogy ne gorombáskodjunk ha lehet kérni, tisztelettel!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.