Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:15:23

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7401) Classi válasza vegyszer (#7381) üzenetére


Classi
csendes tag

Vegyszer kolléga kedvéért.

/dl/upc/2014-02/23/453057_vehxfriksye2ffet_a820_display_3.jpg

[ Szerkesztve ]

Na és most mit csináljunk?.... Paprikáskrumplit. Az hamar megvan...

(#7402) Classi


Classi
csendes tag

Bocs, a link elől kimaradt a logout.hu

Na és most mit csináljunk?.... Paprikáskrumplit. Az hamar megvan...

(#7403) cappa72 válasza diabolis666 (#7400) üzenetére


cappa72
nagyúr

Ha akku nélkül számítógépre dugod, akkor lehet hallani az új hardver csatlakozását?

Volt-e mentésed?

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#7404) diabolis666 válasza cappa72 (#7403) üzenetére


diabolis666
csendes tag

Aha, muzsikál mint állat. Mintha le-fel huzigálnám az eszközt az usb-n.
Majd szomorúan jelenti a Win,hogy az Alcatel Single RNDIS Interface-t nem lehet telepíteni.
Mentés nuku.

Bender Rodrigez

(#7405) cappa72 válasza diabolis666 (#7404) üzenetére


cappa72
nagyúr

Hát ebben az esetben két dolgot lehet csinálni:
1, SP flashtool mentés
Ez azért jó, mert ha nem volt átparticionálva a telefon, akkor a saját adatok is menthetővé válnak.

2, Eldönteni, hogy
2.a - hibakeresés
2.b - S138-as ROM telepítése és újrakezdés, újra-belakás.

+1, garanciális csere...

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#7406) dacsa válasza Classi (#7401) üzenetére


dacsa
senior tag

Hali, melyik ez a telefon tartó amelyikbe ilyen szépen illik a teló? Üdv DCS

(#7407) vegyszer válasza Classi (#7401) üzenetére


vegyszer
addikt

Fájdalmas látni...
:O
Köszönöm a képet.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#7408) nOvOp


nOvOp
senior tag

Sziasztok!
A hívás beállításokon belül az IP Dial Setting mit takar?

(#7409) vegyszer válasza nOvOp (#7408) üzenetére


vegyszer
addikt

Csak tippelek, hogy vagy egy SIP kliens, vagy a régi pannonos olcsó nemzetközi hívás a plusznulla beállítása lenne. De szerintem ha az utóbbi, akkor eléggé korlátozott lehetőségekkel bír

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#7410) nOvOp válasza vegyszer (#7409) üzenetére


nOvOp
senior tag

Ennyi van benne csak:
Click to input IP Number1
Click to input IP Number2
Click to input IP Number3
Click to input IP Number4

(#7411) ZS3NI


ZS3NI
őstag

Van rá mód hogy változtassam a rezgő erősséget a telefonon?
Ha lenyomom a home gombot olyat rezeg hogy még én is megijedek tőle. :-)

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#7412) vegyszer válasza ZS3NI (#7411) üzenetére


vegyszer
addikt

Kikapcsolni lehet az Audio beállításokon belül

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#7413) ZS3NI válasza vegyszer (#7412) üzenetére


ZS3NI
őstag

Azt megtaláltam, de én szeretem a rezgést ezelőtt a htc des x-emen olyan kellemes volt. Itt pedig mintha beindítanék egy zetort.

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#7414) vegyszer válasza ZS3NI (#7413) üzenetére


vegyszer
addikt

Azért annyira nem rossz a helyzet, szerintem. :))

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#7415) peter9228


peter9228
aktív tag

Feltettem a 2.3-as Lewa OS-t. Eddig nagyon tetszik, gyors, jól néz ki, szerintem szebb, mint a MIUI. Mondjuk az orosz Aroma installerrel nem volt egyszerű telepíteni, elsőre nem is sikerült :DDD Másodjárt már a google fordítóba egyesével bepötyögve a ciril betűket sikerült. Egyenlőre viszont megy vissza a Holodark, mert elfelejtettem titanium backupot csinálni, csak CWM van. A programjaimat pedig nincs kedvem újra telepítgetni/konfigurálni. :)

(#7416) laszy01


laszy01
csendes tag

Úgy tűnik, sikerült hangosabbra venni a készülék kézibeszélőjét! Fórumokon olvasgattam utána, és a megoldás a Poweramp apk lett. A Mobileuncletools-szal nem volt igazi az eredmény, de ezzel a progival jelentős a javulás. Ha kell valakinek, szívesen segítek.

A hazug embert utoléri a sánta kutya. iPhone 11 64Gb

(#7417) Valed


Valed
tag

Lambda v2.4 RC1 van a telefonomon. A tárcsázó program felajánlja, hogy frissítsem. Az apk-t le is töltötte, de nem tudom telepíteni ezt írja ki: "Ütköző aláírású, azonos nevű csomag már telepítve". Ha a /system/app mappából törlöm az alapból fent lévő tárcsázót fel fog menni a frissítés?

(#7418) cappa72 válasza Valed (#7417) üzenetére


cappa72
nagyúr

Nehogy töröld!

Max úgy lehet megcsinálni, mint a többi rendszerapp-nál:
CWM mentés, mint fő előkészületi tevékenység.
Root képes fájlkezelővel tedd a /system könyvtárba (nem ez a végleges helye!)
Add meg neki az rw-r--r-- jogokat (lásd témaösszefoglalóban az ide vágó kép).
Nevezd át ugyanolyan nevűre, mint a lecserélendő apk.
Ezek után másold a /system/app/ könyvtárba, és engedélyezd a felülírást.
Lehet, hogy a rendszer azonnal összeomlik... akkor akku ki, majd vissza.
Reboot.

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#7419) Valed válasza cappa72 (#7418) üzenetére


Valed
tag

Hát nem nagyon sikerül frissíteni. Bemásoltam a /system/app -ba de akkor eltűnt a telefon app. Majd vissza másoltam az eredetit és újra lett. De a telefon nem omlott össze egyszer sem. Mikor egyik se volt a /system/app -ban akkor sem tudtam telepíteni, de nem írt hiba üzenetet csak annyit, hogy telepítés sikertelen.
Mindegy marad a régi nincs vele baj, csak érdekelt volna az újabb.

(#7420) janaman01


janaman01
addikt

Hát nekem az ideafrend és társaiból az 1.8.259.0320 verzsön jött be és ráadásul magyar ;)

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#7421) Valed válasza janaman01 (#7420) üzenetére


Valed
tag

Nálam most az 1.18.567 van fent, és a 2.4.253 ami nem akar sehogyse települni. Amúgy nincs vele bajom, csak nem találom hol lehetne beállítani azt, hogy vezeték, vagy keresztnév legyen elől a névjegyzékben.

(#7422) Blizzardking


Blizzardking
őstag

Üdv kartársak,
S750 topikból ruccantam át, és olyan kérdésem lenne, hogy valaki particionálta-e úgy a telefonját, hogy nem a 2,7 vagy 2,5 GB-os data kiosztást választotta, hanem valami kisebbet. És ezek után a megmaradó részt fel tudta-e csatolni valahogy..? Konkrétan a következőt szeretném, 2GB data, 700MB phone storage, és az sd maradjon sd. Odáig megy hogy 2Gb data, de a maradék 700MB sehogy se akar látszódni.
Tudom hogy nem ugyanaz a két teló, de az elv lehet hasonló.

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#7423) peter9228 válasza Švejk (#7327) üzenetére


peter9228
aktív tag

(#7424) Švejk válasza peter9228 (#7423) üzenetére


Švejk
őstag

:R
MIUI mellett már nem mutatna jól az Xperia felület sajnos. Most arra rendezkedtem be huzamosabb időre :)

(#7425) vegyszer válasza Blizzardking (#7422) üzenetére


vegyszer
addikt

Ha van ilyen partíció kiosztás, akkor az átméretezés után wipe data, wipe internal sd card (emmc) kell neki.
Igény esetén egy sd / belső sd kártya csere. Erről hungobungo kolléga írt jó logout bejegyzést.

Ha nem cseszi el a partíció kiosztása a cash, recovery, stb partíciókat, akkor működnie kell(ene).

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#7426) Arrow válasza Arrow (#7390) üzenetére


Arrow
tag

Újabb fejlemény. Megcseréltem a két telefont (nem CWM mentés cserével, hanem mindkettőt újra belakva az eddig is használt app-okkal), de ismét előkerült a probléma, csak most az eddig hibátlan telefonon. A kehesnek tartott készülék pedig nálam gond nélkül működik azóta is. A legújabb tipp, hogy valamelyik sim kártya okozhatja a gondot, mindkét kártya 6-7 éves már, meglátjuk azokat kicseréltetve változik-e valami.

(#7427) Blizzardking válasza vegyszer (#7425) üzenetére


Blizzardking
őstag

Köszi, ha lesz egy kis időm végigcsinálom újra.

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#7428) Classi válasza dacsa (#7406) üzenetére


Classi
csendes tag

Hali!

Hát nem bolti a cucc. Annyi trükk van benne, hogy a korábbi Samsung Wave-hez vásárolt tartót alakítottam át a Lenovohoz.

Na és most mit csináljunk?.... Paprikáskrumplit. Az hamar megvan...

(#7429) Classi


Classi
csendes tag

Sziasztok.

Vettem egy 32G class10-es Samsung kártyát. Azóta akadozik, sőt többször lefagyott. Lehet, hogy hülye kérdés, de tud kezelni ekkora kártyát?

Na és most mit csináljunk?.... Paprikáskrumplit. Az hamar megvan...

(#7430) cappa72 válasza Classi (#7429) üzenetére


cappa72
nagyúr

Tud.
Én Lexar 32GB class10-zel használom, eddig 3x fagyott le a telefon, pedig már elég régicske.
(A kis fájlok használata miatt lehet, hogy elegendő a class 6-os is. Mintha ezt olvastam volna az android szakmai topikban valamikor)

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#7431) beg válasza Classi (#7429) üzenetére


beg
veterán

Egy sd tesztprogramot lefuttatnék rajta főleg ha az az sd kártya kínából vagy egyéb helyről érkezett és gyanúsan jó áron :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#7432) EG0


EG0
aktív tag

Lehet, trollkodás, de most, hogy a Lenovo S650-es ára kezd beállni 150 dollár környékére, AliExpress-en megbízható boltokból, TO2C webshopban, PandaWill-en is ügyesen csomagolják felsőbb kategóriás Lenovok mellé nagyon olcsón, így van még értelme most újonnan venni A820-ast, aminek az ára beragadt erre a szintre, és minden szempontból max. azonos, de inkább gyengébb S650-esnél?

(#7433) DJGABI válasza EG0 (#7432) üzenetére


DJGABI
addikt

4.7"..... + a 6582ben lévő mali mintha gyengébb lenne valamivel az a820ban levő powervr-nél.
másrészt ott a vaku meg a front cam. ha a fentiek nem dealbreakerek akkor persze inkább érdemesebb az s650et venni.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#7434) beg válasza EG0 (#7432) üzenetére


beg
veterán

Nem trollkodás. Hála az égnek a Lenovo olyan cég, ami elég sűrűn szórja ki az új cuccokat. Elkerülhetetlen, hogy egy idő után nem éri meg a régebbi típust megvenni. Egyébként ilyenkor szokott az előfordulni, hogy a kifutókat elég erőteljesen leakciózzák. Majd akkor helyreáll az ár/érték.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#7435) Mercutio_ válasza beg (#7434) üzenetére


Mercutio_
félisten

Csak mire leakciózzák már alig lesz raktárkészlet :O meg ugye - hacsak azóta nem változott a helyzet - most már a NAV-osok is elég aktívak +16k-ért lehet már itthon is kapni 4magos 4,5"-ost dualsimest amire itthon is van gari :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#7436) beg válasza Mercutio_ (#7435) üzenetére


beg
veterán

Lehet hát. Az egyik ilyent a hipermarketben úgy dobtam vissza, mintha parázs lett volna. Az anyaghasználat meg az összeszerelés valahogy ég és föld, pedig azokat is kínai kezecskék rakják össze áldozatos munkával. Ennek ellenére a hazai garancia miatt tényleg megfontolandó. (Bár "azokat" mintha gyakrabban kéne gariztatni, szükség is van rá ;) )

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#7437) vegyszer válasza beg (#7434) üzenetére


vegyszer
addikt

És mikor a kifutó termékek elfogytak, árat kezdenek emelni. Pl Lenovo A660 volt s nyáron 100$ alatt is, majd most 130-150$ úgy, hogy nincs is igazán készlet belőle.

Szerintem az A820 is lassan így jár. Egy éve jelent meg majdnem... :F
Jó egy év volt. :R

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#7438) Švejk válasza vegyszer (#7437) üzenetére


Švejk
őstag

A duva az hogy itt, HA!-n mennyire jól tartja az árát. Ha megnézitek még mindig egy jó 35-40K-s áron futnak. Ez örömteli, nem mintha el akarnám adni, mondjuk ez az idióta ötlet is megfogant a fejemben :D
De ez most úgy tűnik marad, míg meg nem pusztul/pusztulok. Nem tudom, hogy lehet ilyen jó telefont gyártani :)

(#7439) DJGABI válasza vegyszer (#7437) üzenetére


DJGABI
addikt

"Jó egy év volt. :R"
hands down legjobb androidos telefonom. mielőtt megvettem kb 2 havonta cserélgettem, annyira nem találtam az "igazit". Ez meg lassan egy éves, teszi a dolgát rendületlenül.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#7440) vegyszer válasza DJGABI (#7439) üzenetére


vegyszer
addikt

Én is ennek adtam sw szinten a legtöbbet eddig. A ZTE Blade a végén majd egy fél évet ment ugyanazzal a rommal, újra húzás nélkül. Azért a Lenovo A820 nálam nem erről volt híres. ;]

De valójában megfogott. Szerettem, hiányzik is kicsit... De a Hongmi kárpótol, de más. Szó mi szó.

Leginkább a led színe, formája volt a gondom, míg ki nem tudtam jól kapcsolni.

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#7441) beg válasza vegyszer (#7440) üzenetére


beg
veterán

Én is sajnáltam eladni, szép emlékek fűztek hozzá. Szerencsére házon belül maradtam ezért a jó érzés megmaradt, sőt fokozódott.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#7442) cappa72 válasza vegyszer (#7440) üzenetére


cappa72
nagyúr

Na igen... ha valakit meg kellett kérdezni, hogy milyen ez vagy az a ROM, akkor az első aki eszébe jutott az ebernek az Te voltál ;)
A Fél-hivatalos ROM-tesztelő, és távoli support csoport egy személyben. :C

Az biztos, hogy nem válok meg egykönnyen ettől az (bizonyos határokig) elpusztíthatatlan telefontól.
Igaz, kacsintgatok erre-arra, de egyenlőre marad, csak valami nagyon klassz cucc jöhetne szóba, de inkább várok, mert ezekről lekésni nem nagyon lehet, max. elkapkodni.
Hja.. még a gyári képernyővédő fólia van rajta...

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#7443) kozmate


kozmate
tag

Tmallboxrol rendelt valaki mostanában telefont?
Én febr. 14-én rendeltem, két napra rá kaptam követőkódot is a Singapore Post-hoz, de a követésben még semmi sem látszik.

(#7444) Minstrel válasza Švejk (#7424) üzenetére


Minstrel
senior tag

Melyik MIUI-t használod? Ami needrom-on van? [link]

(#7445) Švejk válasza Minstrel (#7444) üzenetére


Švejk
őstag

Igen, de a ReaGan-félét. A GPS nem működik benne normálisan, de gyors, szeretem alapvetően. GPS-t meg amúgy sem használok.

(#7446) EG0 válasza vegyszer (#7440) üzenetére


EG0
aktív tag

Ó, a ZTE Blade... A Wayteq Librámra épp tegnap tettem fel 4.2.2-es ROM-ot, és csak azért nem 4.3.1-est, mert ahhoz át kellett volna particionálnom, hogy nagyobb legyen System, és ahhoz lusta voltam. :-)
Amúgy 2.2-essel vettem, és 2.3-nál hagyták abba a gyári támogatását. Bezzeg a Blade III-ra már 4.4.2-es ROM is van.

[ Szerkesztve ]

(#7447) Graphics válasza foot_long (#7190) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mert ez kamu Lenovo... Szóval felejtős

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#7448) TMáté


TMáté
csendes tag

Sziasztok! Naggggyon kezdő vagyok, így szeretnék akár itt akár privátban egy olyan leírást kapni amit megértek én is halandó. :) Lenovo a820-t sikerült vennem, egy ideje már nézegetem az átpartícionálást, de nem merem magamtól. Valaki el tudná magyarázni részletesen? A legelejétől akár képekkel együtt, mentést (a cwm vagy twrp használatát is) mert sajnos nem tudok kínaiul. (Gondolom recoveryben mindenkinek kínai.) Nagyon nagy hálás köszönet érte annak aki megteszi! Vagy ha van valaki Debrecenből és megcsinálja nekem akkor hálámat ki is tudom fejezni! :K

[ Szerkesztve ]

(#7449) beg válasza TMáté (#7448) üzenetére


beg
veterán

Milyen ROM? (Beállítások/ A telefonról) MIlyen Recovery (TWRP/CWM)? Összefoglelót elolvasni figyelmesen. Azután mentés. Infók hiányában nem tudunk segíteni. Nem mindegy, hogy 4.1.* vagy 4.2.* romot használsz.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#7450) cappa72 válasza TMáté (#7448) üzenetére


cappa72
nagyúr

Első kőrben az összefoglalót nézd meg.
Ott van infó a recoveryről is, átparticionálásról is.
És ahogy már íták, nem mindegy az Android verziószám sem.
[link] itt is olvasható, hogyan lehet feltenni módosított recovery-t.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.