Hirdetés
- gban: Mentsünk meg egy 1151-es alaplapot
- MasterDeeJay: Intel Xeon 2673v4 best buy, avagy 20 mag 6eft-ért
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- lezso6: Kamu AI ismeretterjesztő shorts videók
- sziku69: Szólánc.
- V.Milán: Lányok 2026-ban...
- gban: Mentett Pentium 1 alaplapok
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
Guitar14
senior tag
2021 December:
Vásárlások -3
Worms 3D (Xbox Classic)
Call of Duty Finest Hour (Xbox Classic)
Lego Ninjago - The Shadow of Ronin (3DS)
Végigjátszások +1
Halo Reach (Xbox One)
[Havi: -2]
[2021 Összesen: -18]
Jelenleg végigjátszáson:
Bionicle Heroes (Xbox 360)
Halo 4 (Xbox One)
NFS Underground (Gamecube)
Super Mario Galaxy (Wii) -
ldave
félisten
És ezzel megnyitom az idei topikot is

Nyugodtan osszátok meg azokban a topikokban, ahol aktívak vagytok, hátha eljut pár új emberhez is.
-
tboy93
nagyúr
2021 november
Most egy picit többet tudtam játszani, kipörgettem a Resistance 2. részét, tetszett
A harmadikba is belekezdtem és attól függően, hogy asszony éppen honnan túr ki, a Resistance 3-at és a Valhallát nyomom felváltva. Vásárlás szempontjából megint kicsit elkapott a hév, vettem ezt azt.Vásárlás:
Call of Duty: World at War PS3
Call of Duty: Black Ops PS3
Call of Duty: Black Ops II PS3
Tom Clancy's Ghost Recon Advanced Warfighter 2
The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition PS4
Divinity: Original Sin II - Definitive Edition PS4Végigjátszás:
Resistance 2 PS3Havi összesített: -5
2021 összesített: -312021 december
Meló miatt elég pörgős volt a decemberem eleje, aztán a 2 hét szabi szinte el is röppent játék nélkül, annyi teendő akadt.
Egy kevéske időm volt játszani, azt a Valhallával töltöttem.
Vásárlás:
- Dragon Ball Z Kakarot PS4Végigjátszás és eladás:
- SemmiHavi összesített: -1
2021 összesített: -32
2021 évértékelő:
Bitang rossz az arány, 32 játékkal többet vásároltam mint amit végig tudtam játszani, nem gondoltam volna hogy így elszállok. Betett a pontoknak, hogy idén a PS5 mellé vettem egy PS3-at is, kicsit retrozni. Idén megpróbálom magam visszafogni
-
l.skywalker
titán
2021. November
Vásárlások: -6
- Humble Choice November
- Choose Wisely Bundle
- Asterix & Obelix XXL 3 - The Crystal Menhir (Fanatical/Steam)
- Halloween XP Pack (GMG)
- Ruined King: A League of Legends Story Deluxe Edition (Epic)
- Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint Deluxe Edition (Epic/Uplay)Végigjátszások, eladások: 10
- Heavy Rain (eladva)
- Beyond Two Souls (eladva)
- Unpacking
- The Gardens Between
- Marvel's Avengers
- Call of the Sea
- Exo One
- Call of Duty: Vanguard campaign
- DEEEER Simulator: Your Average Everyday Deer Game
- Kill it with Fire
Összesen a hónapban: +4
Előző hónap végi: -62
---------------------------
Éves összes: -58
Ezekkel játszom jelenleg:
- Horizon Zero Dawn2021. December
Vásárlások: -13
- Humble Choice December
- Detroit: Become Human (Steam)
- The WB Batman Collection (Steam)
- Townscaper (Steam)
- Dangerous Worlds (Steam)
- The Uncertain: Light at the End (Steam)
- Dead Space 2 (Origin)
- Death Stranding (Epic)
- Far Cry 4 Gold Edition (Uplay)
- Far Cry New Dawn Ultimate (Uplay)
- Far Cry 2 Fortune's Edition (GOG)
- Pillars of Eternity II: Deadfire Obsidian Edition (Steam)
- Red Dead Redemption 2 Story Mode (Rockstar)Végigjátszások, eladások: 0
-
Összesen a hónapban: -13
Előző hónap végi: -58
---------------------------
Éves összes: -71Ezekkel játszom jelenleg:
- Horizon Zero Dawn
- Destiny 2 -
Wlac
Ármester
2021 november
Vettem:
- PSPlus
- Horizon Zero Dawn (PS4) - digitálisan megvan ugyan, de szeretem a többször végigjátszós játékokat lemezen is magamnál tudni
- Red Dead Redemption 2 (PS4) steelbox - csak a fémtokot vettem meg, így jobban mutat a játék a polcon
- Deus Ex: Manking Divided (PS4) steelbox - megvan már kétszer (lemezes és digitális), most pedig már fémtokban isVégigjátszotam:
- Skyrim VR (PS4) - szép volt, jó volt, elég volt, most egy ideig nem akarok VR játékot látni
- Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning (PS4) - nem tudom megmondani, hogy miért szeretem ezt a játékot, de ez már a harmadik végigjátszásom volt és a tavalyi PS3-as változat után platináztam a PS4-est isJelenleg ezzel játszom:
- Life is Strange: True Colors (PS4)A hónapra nincenek nagyon ambíciózus gaming terveim. A True Colors után valószínűleg a Life is Strange 2 jön, valamint a PS4-en vár még a Hitman 2 illetve pár kisebb VR játék (Astrobot Rescue Mission, Moss) kitakarítása. PC-n játszogatok a The Hunter: Call of the Wilddal, de olyannyira nincs sikerélményem benne, hogy lehet lassan elengedem.
Emellett rendeltem egy PS5-öt a Konzolvilágtól, majd egyszer jövőre becsöngetnek vele.
2021 december
Vettem:
- The Lord of the Rings: Aragorn's Quest (PS3)
- Terminator Salvation (PS3)
- Moving Out (PS4)
Végigjátszottam:
- Life is Strange: True Colors (PS4)
- Terminator Salvation (PS3)
- Killzone Shadow Fall (PS4)Jelenleg ezzel játszom:
Sok minden, de igazából semmi. A Hitman 2 challenge-eket csinálom, PC-n belekezdtem a Mutazione-ba, de még nem kapott el a hangulata, illetve most már nagyon sok hónapja sláger a Phasmophobia és Uncharted 4 multi. -
Dr.F.E.R.I.
addikt
2021 December
Decemberben vásárolt játékok
<Dobozos>
-
<Letöltött>
-Decemberben végig vitt játékok
- New Super Mario Bros Wii (Wii U) +1 pont
- Wolfenstein 2009 (PC) /0 pont, ingyenes játék volt/Eladtam
-
A hónap során szerzett pontok: +1 pont
Az idén szerzett pontok: +4 pont
Az eddigi összes pontom: -180 pont
Jelenleg ezzel játszom: Wolfenstein - The new order (PC) -
koncsik
MODERÁTOR
2021 november -7 / összesen: -12
Vettem:
Shin Megami Tensei V (Fall of Man Premium Edition) (Switch)
Animal Crossing: New Leaf – Welcome Amiibo (3DS)
Donkey Kong Country Returns 3D (3DS)
Kirby Triple Deluxe (3DS)
Super Mario Sticker Star (3DS)
Smoke and Sacrifice (PS4)
Pokémon Shining Pearl (Switch)
Befejeztem és eladtam: ---
Befejeztem: ---
Eladtam: ---2021 december: -3 / 2021: -15
Vettem:
Big Brain Academy: Brain vs. Brain (Switch)
WRC 6 FIA World Rally Championship (PS4)
Blasphemous (Digital Download) (Switch)
SteamWorld Dig (Digital Download) (Switch)
SteamWorld Dig 2 (Digital Download) (Switch)
SteamWorld Heist Ultimate Edition (Digital Download) (Switch)
Iconoclasts (Digital Download) (Switch)
Ratchet & Clank: Rift Apart (PS5)
The Ghost of Tsushima (Director’s Cut) (PS5)
The Nioh Collection (PS5)
Sackboy (PS5)Befejeztem és eladtam:
Befejeztem:
Far Cry 6 (PS4) (replay on PS5)Eladtam:
Lego DC Super-Vilains (Deluxe Edition) (Switch)
Dragon Quest Builders 2 (Switch)
Yooka-Laylee and The Impossible Lair (Switch)
Dead Cells (Switch)
Giana Twisted Sisters (Ultimate Edition) (Switch)
The Prince of Persia: Sands of Time (Nintendo DS)
Crash Bandicoot N.Sane Trilogy (Switch)
The Ghost Of Tsushima (PS4)Boldog új évet mindenkinek

-
RangerFox
veterán
Decemberben vásárolt játékok:
- Watch Dogs LegionDecemberben végigjátszott játékok:
- Psychonauts 2
- Returnal
- Kena: Bridge of Spirits
- Dante's Inferno
- Gears of War: Judgement2021-ben összesen 42 játékot játszottam végig, ami ugyan elmarad a tavalyi 46-tól, de így sem panaszkodhatok. Mindenkinek boldog és játékokban gazdag új évet kívánok, remélem, jövőre is lesz New Game Blitz.
-
mike1334
veterán
Nem is csak az, hanem rengeteg időt és helyet igényel az asztali, amikor azt játszottunk, összeültünk, kipakoltuk, felállítottuk a pályát, jelzőket, lejátszani 1-2 pályát majd elpakolni.
Ennyi idő alatt digitálisan 3-4 pályát is megcsinálunk. Persze, más élmény, de ez amúgy is egy nagyon hosszú játék (90-100 pálya a teljes történet), nem mindegy azért milyen tempóban lehet haladni.
Jön jövőre a kistesója, az elvileg kisebb hely, kevesebb matek
-
ldave
félisten
Nem is csak az, hanem rengeteg időt és helyet igényel az asztali, amikor azt játszottunk, összeültünk, kipakoltuk, felállítottuk a pályát, jelzőket, lejátszani 1-2 pályát majd elpakolni.
Ennyi idő alatt digitálisan 3-4 pályát is megcsinálunk. Persze, más élmény, de ez amúgy is egy nagyon hosszú játék (90-100 pálya a teljes történet), nem mindegy azért milyen tempóban lehet haladni.
-
mike1334
veterán
Aha. Még a Covid előtt megvettük a dobozos játékot, pár alkalommal össze is tudtunk ülni játszani, de aztán ez egyre nehezebben lett megoldható, így áttértünk a digitális változatra. Abban eddig maguk a társasjáték pályái nem voltak benne, hanem csak amolyan egymást követő pályák voltak összefűzve, early access-ben volt a játék. Most nemrég jelent meg a teljes verzió, ebben már benne van a teljes kampány, így elkezdtük azt.
Remélem jön konzolra is, szemeztem vele, de asztali verziót tuti nem veszek, sok a matek
-
ldave
félisten
Aha. Még a Covid előtt megvettük a dobozos játékot, pár alkalommal össze is tudtunk ülni játszani, de aztán ez egyre nehezebben lett megoldható, így áttértünk a digitális változatra. Abban eddig maguk a társasjáték pályái nem voltak benne, hanem csak amolyan egymást követő pályák voltak összefűzve, early access-ben volt a játék. Most nemrég jelent meg a teljes verzió, ebben már benne van a teljes kampány, így elkezdtük azt.
-
mike1334
veterán
Október - November - December
Az utolsó három hónap így egyben.
Az ősz legjobb játéka számomra egyértelműen a Dungeon Encounters lett, ez egy remek, minimalista JRPG klasszikus FF harcrendszerrel. Kb. 40 órám van benne, egyedül az utolsó rejtett superboss él még, de ahhoz grindelni kéne még elég sokat, szóval azt talán majd jövőre.
Switchre megvettem az SMT V-öt és az új Metroidot, az előbbit már elkezdtem, lassan haladok előre.
A Diablo 2-vel egyelőre végeztem, jövőre jön hozzá egy majd komolyabb patch, sok-sok újítással, akkor biztos újra előveszem.Most az ünnepek alatt a GOG-ról megvettem egy régi kedvencemet, a Sanitarium című kalandjátékot. Pár nap alatt a végére is értem.
Ezeken felül a Severed már sokad alkalommal került fel valamelyik gépemre (megvan Vitára és WiiU/3DS-re is), az év közben gyűjtött Gold pontokból úgymond ingyen volt. A Gloomhavennek megjelent a teljes változata, szóval a társasjátékos csapatommal újra elkezdtük. Ezzel ha jól látom mindent érintettem.
Ha a pontokat nézem, akkor ezt az évet -8 ponttal zártam. Ennél volt már több és kevesebb is, szóval ilyen szempontból átlagosnak mondanám
Gloomhaven pc?
-
ldave
félisten
Október - November - December
Az utolsó három hónap így egyben.
Az ősz legjobb játéka számomra egyértelműen a Dungeon Encounters lett, ez egy remek, minimalista JRPG klasszikus FF harcrendszerrel. Kb. 40 órám van benne, egyedül az utolsó rejtett superboss él még, de ahhoz grindelni kéne még elég sokat, szóval azt talán majd jövőre.
Switchre megvettem az SMT V-öt és az új Metroidot, az előbbit már elkezdtem, lassan haladok előre.
A Diablo 2-vel egyelőre végeztem, jövőre jön hozzá egy majd komolyabb patch, sok-sok újítással, akkor biztos újra előveszem.Most az ünnepek alatt a GOG-ról megvettem egy régi kedvencemet, a Sanitarium című kalandjátékot. Pár nap alatt a végére is értem.
Ezeken felül a Severed már sokad alkalommal került fel valamelyik gépemre (megvan Vitára és WiiU/3DS-re is), az év közben gyűjtött Gold pontokból úgymond ingyen volt. A Gloomhavennek megjelent a teljes változata, szóval a társasjátékos csapatommal újra elkezdtük. Ezzel ha jól látom mindent érintettem.
Ha a pontokat nézem, akkor ezt az évet -8 ponttal zártam. Ennél volt már több és kevesebb is, szóval ilyen szempontból átlagosnak mondanám
-
Guitar14
senior tag
2021 November:
Vásárlások -2
Resident Evil 0 (Switch)
Trackmania Turbo (Xbox One)Végigjátszások +0
-
Igazából a TM Lagoont hajszál híján végigvittem, de az utolsó előtti E04 pályát lehetetlen aranyozni és kb. egy heti próbálkozás után meguntam...[Havi: -2]
[2021 Összesen: -16]
Jelenleg végigjátszáson:
Halo Reach (Xbox One)
NFS Underground (Gamecube)
New Super Mario Bros (DS)
Super Mario Galaxy (Wii) -
Dr.F.E.R.I.
addikt
Sziasztok, becsekkolok én is így a véghajrában. Idei játszásom leszűkült néhány szerencsés kiválasztottra, bár játékórában nem kevés így sem, ami beléjük ment (az én viszonylatomban). Mivel játékot nem vettem idén és ha minden igaz még ingyeneseket sem húztam be, ezért nagyon nem is láttam értelmét, hogy havi szinten beírogassak. Ezt a hatalmas mennyiséget még fejben is követni tudom
Na de most aztán a hosszú téli éjszakákkal folytatódik a backlogom könyörtelen gyilkolása, le is poroltam a Wii U-t és most mariózgatok rajta, meg majd amihez még kedvem támad. Van néhány játék, amiket szívesen beszereznék, de hegyekben áll a többi is a konzoljaimon meg a PC-n, úgyhogy inkább az utóbbiakat fogom gyűrni a továbbiakban.2021 November
Az idén eddig vásárolt játékok
<Dobozos>
-
<Letöltött>Az idén eddig végig vitt játékok
- Command&Conquer Remastered Collection (PC) +1 pont
- Defense Grid (PC) /0 pont, ingyenes játék volt/
- New Super Mario Bros (DS) +1 pont
- Etrian Odyssey Untold 2 Fafnir Knight (3DS) +1 pontEladtam
-A hónap során szerzett pontok: +1 pont
Az idén szerzett pontok: +3 pont
Az eddigi összes pontom: -181 pontJelenleg ezzel játszom: New Super Mario Bros Wii (Wii)
-
Wlac
Ármester
2021 október
Vettem
- PSPlus
- Plants vs Zombies (PC)
- S.W.I.N.E. HD (PC)
- Until Dawn (PS4) - már megvan párszor a játék, de a steelbook miatt ismét beszereztemVégigjátszottam:
- Hitman 2 (PS4)
- Half-Life 2 (PC)
Jelenleg ezzel játszom:
- Skyrim VR (PS4)A Hitman 2 trófeáit nem szereztem meg, mert nem éreztem az elszántságot magamban, ha meg nem élvezem, úgy nincs értelme. A Half-Life 2-t nosztalgiából játszottam végig, a Skyrim VR-ban pedig már a második kiegészítőnél tartok. Ez utóbbiba elég sok órám beleszaladt a hónapban, nem gondoltam, hogy sokadjára is el fog kapni, pedig VR-ban szerintem nem is annyira jó, mert a grafika nagyon limitált az alap PS4-en.
Ezen felül elkezdtem vadászni a steelbookokat, az olyan játékokat, amiket amúgy is szeretnék dobozosan a polcon tudni, megpróbálom fémdobozos változatban beszerezni, mert... csak.

2021 november
Vettem:
- PSPlus
- Horizon Zero Dawn (PS4) - digitálisan megvan ugyan, de szeretem a többször végigjátszós játékokat lemezen is magamnál tudni
- Red Dead Redemption 2 (PS4) steelbox - csak a fémtokot vettem meg, így jobban mutat a játék a polcon
- Deus Ex: Manking Divided (PS4) steelbox - megvan már kétszer (lemezes és digitális), most pedig már fémtokban isVégigjátszotam:
- Skyrim VR (PS4) - szép volt, jó volt, elég volt, most egy ideig nem akarok VR játékot látni
- Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning (PS4) - nem tudom megmondani, hogy miért szeretem ezt a játékot, de ez már a harmadik végigjátszásom volt és a tavalyi PS3-as változat után platináztam a PS4-est isJelenleg ezzel játszom:
- Life is Strange: True Colors (PS4)A hónapra nincenek nagyon ambíciózus gaming terveim. A True Colors után valószínűleg a Life is Strange 2 jön, valamint a PS4-en vár még a Hitman 2 illetve pár kisebb VR játék (Astrobot Rescue Mission, Moss) kitakarítása. PC-n játszogatok a The Hunter: Call of the Wilddal, de olyannyira nincs sikerélményem benne, hogy lehet lassan elengedem.
Emellett rendeltem egy PS5-öt a Konzolvilágtól, majd egyszer jövőre becsöngetnek vele.
-
RangerFox
veterán
Novemberben sok játékot vettem, de azért igyekeztem a backlogból is faragni. Jelenleg a GP-nek hála a Psychonauts 2-vel játszok, ami amúgy simán top3 idei játék számomra. Decemberben remélhetőleg a végére is érek.
Novemberben vettem:
- Call of Duty Black Ops Cold War
- Mass Effect Legendary Edition
- Marvel’s Guardians of the Galaxy
- Ghost of Tsushima Director’s Cut
- Man of Medan
- Little Hope
- House of Ashes
- 13 Sentinels: Aegis Rim
- Life is Strange: True ColorsNovemberben végigjátszottam:
- Marvel's Spider-Man dlc-k
- The Evil Within 2
- Halo: Combat Evolved
- Call of Duty Black Ops Cold War -
koncsik
MODERÁTOR
-
koncsik
MODERÁTOR
2021 október: -3 / összesen: -5
Vettem:
Hot Wheels Unleashed (Challenge Accepted Edition) (Switch)
Far Cry 6 (Gold Edition) (PS4)
Crysis 2 Remastered (Switch)
Crysis 3 Remastered (Switch)
Mario Golf World Tour (3DS)
Mario Party Superstars (Switch)
Befejeztem és eladtam: --
Befejeztem:
Spiderman Miles Morales (PS4)
Eladtam:
Overcooked 2 (Switch)
Hades (Switch)2021 november -7 / összesen: -12
Vettem:
Shin Megami Tensei V (Fall of Man Premium Edition) (Switch)
Animal Crossing: New Leaf – Welcome Amiibo (3DS)
Donkey Kong Country Returns 3D (3DS)
Kirby Triple Deluxe (3DS)
Super Mario Sticker Star (3DS)
Smoke and Sacrifice (PS4)
Pokémon Shining Pearl (Switch)
Befejeztem és eladtam: ---
Befejeztem: ---
Eladtam: --- -
tboy93
nagyúr
2021 november
Most egy picit többet tudtam játszani, kipörgettem a Resistance 2. részét, tetszett
A harmadikba is belekezdtem és attól függően, hogy asszony éppen honnan túr ki, a Resistance 3-at és a Valhallát nyomom felváltva. Vásárlás szempontjából megint kicsit elkapott a hév, vettem ezt azt.Vásárlás:
Call of Duty: World at War PS3
Call of Duty: Black Ops PS3
Call of Duty: Black Ops II PS3
Tom Clancy's Ghost Recon Advanced Warfighter 2
The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition PS4
Divinity: Original Sin II - Definitive Edition PS4Végigjátszás:
Resistance 2 PS3Havi összesített: -5
2021 összesített: -31 -
ldave
félisten
-
l.skywalker
titán
2021. Október
Vásárlások: 6
- Savage Bundle (fanatical)
- Dollar Bounty Bundle (famatical)
- Oddworld: Abe's Exoddus (fanatical)
- Project Highrise (fanatical)
- Demolish & Build 2017 (fanatical)
- Humble Choice September (Humble Bundle)
- Humble Choice October (Humble Bundle)
- Paradox StrataGems Bundle (Humble Bundle)
- Aspyr 25th Anniversary Bundle (Humble Bundle)
- Sonic 30th Anniversary Bundle (Humble Bundle)
- Micro Machines World Series (Steam)
- Mad Max (GMG)Végigjátszások, eladások: 0
-
Összesen a hónapban: -12
Előző hónap végi: -50
---------------------------
Éves összes: -62
Ezekkel játszom jelenleg:
- Destiny 2
- Marvel's Avengers2021. November
Vásárlások: -6
- Humble Choice November
- Choose Wisely Bundle
- Asterix & Obelix XXL 3 - The Crystal Menhir (Fanatical/Steam)
- Halloween XP Pack (GMG)
- Ruined King: A League of Legends Story Deluxe Edition (Epic)
- Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint Deluxe Edition (Epic/Uplay)Végigjátszások, eladások: 10
- Heavy Rain (eladva)
- Beyond Two Souls (eladva)
- Unpacking
- The Gardens Between
- Marvel's Avengers
- Call of the Sea
- Exo One
- Call of Duty: Vanguard campaign
- DEEEER Simulator: Your Average Everyday Deer Game
- Kill it with Fire
Összesen a hónapban: +4
Előző hónap végi: -62
---------------------------
Éves összes: -58
Ezekkel játszom jelenleg:
- Horizon Zero Dawn -
tboy93
nagyúr
Elmaradásomat pótolnám, 2021 augusztus-i fejlegyzésemből kimaradt két játék:
- Ash of Gods: Redemption PS4
- Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint PS4Így a 2021 összesített: -26
-
l.skywalker
titán
2021. Október
Vásárlások: 6
- Savage Bundle (fanatical)
- Dollar Bounty Bundle (famatical)
- Oddworld: Abe's Exoddus (fanatical)
- Project Highrise (fanatical)
- Demolish & Build 2017 (fanatical)
- Humble Choice September (Humble Bundle)
- Humble Choice October (Humble Bundle)
- Paradox StrataGems Bundle (Humble Bundle)
- Aspyr 25th Anniversary Bundle (Humble Bundle)
- Sonic 30th Anniversary Bundle (Humble Bundle)
- Micro Machines World Series (Steam)
- Mad Max (GMG)Végigjátszások, eladások: 0
-
Összesen a hónapban: -12
Előző hónap végi: -50
---------------------------
Éves összes: -62
Ezekkel játszom jelenleg:
- Destiny 2
- Marvel's Avengers -
Wlac
Ármester
Sima kontrollerrel nyomom, a Move "fagyi" nem jött be ennél. Nem teleportálok, hanem ugyanúgy mozgok, mint a normál változatban, annyi különbséggel, hogy a jobb analóg sticket mozgatva darabosan fordul a karakter, így semmi bajom nincs. Ha simára állítottam, azt megéreztem valamiért.
Az irányítást nagyon eltalálták és jól személyre szabható, a grafika volt egyedül, amin túl kellett tennem magam.
-
tboy93
nagyúr
2021 október
Vettem
- PSPlus
- Plants vs Zombies (PC)
- S.W.I.N.E. HD (PC)
- Until Dawn (PS4) - már megvan párszor a játék, de a steelbook miatt ismét beszereztemVégigjátszottam:
- Hitman 2 (PS4)
- Half-Life 2 (PC)
Jelenleg ezzel játszom:
- Skyrim VR (PS4)A Hitman 2 trófeáit nem szereztem meg, mert nem éreztem az elszántságot magamban, ha meg nem élvezem, úgy nincs értelme. A Half-Life 2-t nosztalgiából játszottam végig, a Skyrim VR-ban pedig már a második kiegészítőnél tartok. Ez utóbbiba elég sok órám beleszaladt a hónapban, nem gondoltam, hogy sokadjára is el fog kapni, pedig VR-ban szerintem nem is annyira jó, mert a grafika nagyon limitált az alap PS4-en.
Ezen felül elkezdtem vadászni a steelbookokat, az olyan játékokat, amiket amúgy is szeretnék dobozosan a polcon tudni, megpróbálom fémdobozos változatban beszerezni, mert... csak.

Fú, belenéztem Yt-n a Skyrim VR-ba, rohadt idegesítőnek tűnik ez a karakter mozgatási mechanika
Hogy bírod ezt? Teleportálgat ide oda, gyorsnak se tűnik és a tetejébe fixen 10 perc alatt okádnék is tőle. -
Guitar14
senior tag
2021 Okt. 20.-tól Okt. 31.-ig:
(ami a múltkoriból kimaradt,
aztán csak azért írom most, hogy innentől már havi szinten tudnjam írni)Vásárlások -1
Colin McRae Rally 3 (Xbox)Végigjátszások +1
Halo 3 ODST (Xbox One)[Havi: 0]
[2021 Összesen: -14]
Jelenleg végigjátszáson:
Trackmania 2 Lagoon (PC)
NFS Underground (Gamecube)
New Super Mario Bros (DS)
Super Mario Galaxy (Wii)#156 ldave Köszi! Zseniális a topik és ha jól látom '18 ban indítottad .
Eddig is írtam magamnak miket vettem és játszottam végig de jó így itt pluszba mert azt is számon lehet tartani, hogy mit és mikor. Nekem időpontok nincsenek az xls-ben de már nem akaorm kiegészíteni hogy a régebbiek hiányosak legyenek.
Autóm szervizlátogatásait és egyéb ráköltött dolgait is számontartom mit mikor mennyiért... kéne abból is egy topik, vicces lenne mindenki írogatná "Október összesen: 1561 km = +156 pont, bal első stabilizátorrúd csere -30 pont, generátorfelújítás -100 pont
-
Wlac
Ármester
Na, most vettem észre, hogy az előzőt is júlisra írtam. Természetesen az augusztusi programom volt.
2021 szeptember
Vettem
- PSPlus
- Seasons After Fall
- Knowledge is Power
- Namco Museum Archives Vol 1 és Vol 2Végigjátszottam:
-
Jelenleg ezzel játszom:
- Hitman 2Bár több játékot is vettem a hónapban, annyira nagy gaminget nem csaptam. A Seasons After Fall-t a menyasszonyom kérte, a két Namco kollekcióra pedig a Galaxian és a Battle City miatt csaptam le, mivel azokon a játékokon nőttem fel. Most is baromi jó élmény mindkettővel játszani.
A Knowledge is Powert azért vettem meg, mert az volt tervben az egyik haveros-összeülős estére, de végül Bang!-eztünk végig, így még nem volt elindítva a játék. Ami késik, nem múlik...A hónap meglepetése a Hitman 2 volt. Az Absolutiont imádtam, viszont a 2016-os "első rész" bár nem volt rossz, viszonylag sokat játszottam vele, de nem kapott el annyira, mint most a Hitman 2. A cél a teljes trófeázás, úgyhogy sokáig elleszek vele.
Egyébként érezhetően visszaesett a játékkal töltött időm. Az előző két hónap munka és költözés miatt nagyon kaotikus volt, alig jutott időm a PS-re, amikor pedig lenne, akkor affinitásom nincs semmibe se belekezdeni. Mondjuk nem bánom, csak furcsállom.
2021 október
Vettem
- PSPlus
- Plants vs Zombies (PC)
- S.W.I.N.E. HD (PC)
- Until Dawn (PS4) - már megvan párszor a játék, de a steelbook miatt ismét beszereztemVégigjátszottam:
- Hitman 2 (PS4)
- Half-Life 2 (PC)
Jelenleg ezzel játszom:
- Skyrim VR (PS4)A Hitman 2 trófeáit nem szereztem meg, mert nem éreztem az elszántságot magamban, ha meg nem élvezem, úgy nincs értelme. A Half-Life 2-t nosztalgiából játszottam végig, a Skyrim VR-ban pedig már a második kiegészítőnél tartok. Ez utóbbiba elég sok órám beleszaladt a hónapban, nem gondoltam, hogy sokadjára is el fog kapni, pedig VR-ban szerintem nem is annyira jó, mert a grafika nagyon limitált az alap PS4-en.
Ezen felül elkezdtem vadászni a steelbookokat, az olyan játékokat, amiket amúgy is szeretnék dobozosan a polcon tudni, megpróbálom fémdobozos változatban beszerezni, mert... csak.

-
koncsik
MODERÁTOR
2021 szeptember: -5 pont / összesen: -2 pont
Vettem:
Spiderman Miles Morales (PS4)
Assetto Corsa Ultimate Edition (Xbox One)
Forza 7 Motorsport Ultimate Edition (Xbox One)
(csak kellene egy kormány... de jön a Switch OLED
)
WarioWare: Get It Together! (Switch)
Game Builder Garage (Switch)
Psychonauts (PS4)
Befejeztem és eladtam:--
Befejeztem: --
Eladtam:
Shenmue III (Day 1 Edition) (PS4)2021 október: -3 / összesen: -5
Vettem:
Hot Wheels Unleashed (Challenge Accepted Edition) (Switch)
Far Cry 6 (Gold Edition) (PS4)
Crysis 2 Remastered (Switch)
Crysis 3 Remastered (Switch)
Mario Golf World Tour (3DS)
Mario Party Superstars (Switch)
Befejeztem és eladtam: --
Befejeztem:
Spiderman Miles Morales (PS4)
Eladtam:
Overcooked 2 (Switch)
Hades (Switch) -
tboy93
nagyúr
2021 október
Ebben a hónapban sem volt időm játszani. Összesen a Valhallába tettem kb 10-15 órát, ennyi volt az összes gaming.
Vásárlás:
Metro Exodus PS4 & PS5Végigjátszás:
Semmi
Havi összesített: -1
2021 összesített: -24 -
koncsik
MODERÁTOR
-
RangerFox
veterán
Köszönöm szépen neked is!
Nekem is volt olyan a Dio2-vel, hogy csak játszottam, játszottam, majd azt vettem észre, hogy 4 óra múlva kelnem kell.
Ugyanolyan addiktív tud lenni, mint amilyen anno volt. -
ldave
félisten
Mivel holnap lesz a születésnapom, így már egész biztosan nem játszok végig semmit ebben a hónapban.
Októberben nem vettem semmit, cserébe végigjátszottam a Diablo II Resurrectedet, valamint platináztam PS5-ön is a Spider-Mant. Terveim szerint novemberben megcsinálom a dlc-it is, valamint befejezem a Kenát.
Boldog szülinapot
Diablo2R nálam is sokat ment a hónapban, kicsit talán túl sokat is.
-
RangerFox
veterán
-
koncsik
MODERÁTOR
Mivel holnap lesz a születésnapom, így már egész biztosan nem játszok végig semmit ebben a hónapban.
Októberben nem vettem semmit, cserébe végigjátszottam a Diablo II Resurrectedet, valamint platináztam PS5-ön is a Spider-Mant. Terveim szerint novemberben megcsinálom a dlc-it is, valamint befejezem a Kenát.
Isten éltessen, boldog szülinapot!
-
RangerFox
veterán
Az új Hitmaneket én is nagyon szeretem, engem tavaly kapott el a széria. A második részben kicsit humorosabb helyszínek/lehetőségek vannak, de térképekből egyedül a kertvárosi pálya (Whittleton Creek talán) az, ami megfogott. A többi részben több kreatív térkép van (Paris, Sapienza, Hokkaido, Dartmoor).
Az én szeptemberi termésem:
Vettem:
- Kena: Bridge of Spirits
- Diablo II Resurrected
- EA PlayVégigjátszottam:
- Dark Souls III (+ 2 dlc, a Ringed City izzasztósra sikeredett, többször haltam benne, mint az alapjátékban
)
- God of War (újrajátszás 60fps-sel)
- F1 2020 (1 season)
- Resident Evil Village (Amennyire vártam és előrendeltem, olyannyira elvesztettem az érdeklődésemet iránta, kicsit csalódás volt)
- Horizon Zero Dawn: Frozen Wilds dlcJelenleg a kontrolleremet cserélik, így egy darabig nem tudok játszani. Terveim szerint befejezem a Dio2-t és a Kenát októberben.
Mivel holnap lesz a születésnapom, így már egész biztosan nem játszok végig semmit ebben a hónapban.
Októberben nem vettem semmit, cserébe végigjátszottam a Diablo II Resurrectedet, valamint platináztam PS5-ön is a Spider-Mant. Terveim szerint novemberben megcsinálom a dlc-it is, valamint befejezem a Kenát.
-
ldave
félisten
Üdv. mindenki!
l.skywalker-nek köszönhetően tudomást szereztem erről a topikról is.
Egész évemet nem írnám le de pár hónapot visszamegyek.
2021 Aug. 1.-től Okt. 19.-ig:
Vásárlások -19
Mafia Trilogy (Xbox One) - ezt 3-nak számolom
Trials HD (Xbox 360)
Bionicle Heroes (Xbox 360)
Castlevanie Lords of Shadow (Xbox 360)
Forza Horizon 1 (Xbox 360)
NFS Carbon (Xbox 360)
NFS Pro Street (Xbox 360)
NFS Most Wanted '12 (Xbox 360)
NFS The Run (Xbox 360)
Pure (Xbox 360)
Getting Up (PS2)
Dr. Mario (Gameboy)
World Cup (Gameboy)
Luigi's Mansion 2 (3DS)
Heroes of Ruin (3DS)
Contra Rogue Corps (Switch)
Viscera Cleanup Detail (PC)Végigjátszások +5
NFS Most Wanted '05 (Xbox 360)
NFS Carbon (Xbox 360)
Halo 3 (Xbox 360)
Wolfenstein II (Xbox One)
Mario Kart DS (DS)[Eddig Összesen: -14]
Jelenleg végigjátszáson:
Halo 3 ODST (Xbox 360)
Call of Duty MW2 (Xbox 360)
NFS Underground (Gamecube)
New Super Mario Bros (DS)
Super Mario Galaxy (Wii)Hali
Üdv a klubban és pacsi a sok - pontért 
-
Guitar14
senior tag
Üdv. mindenki!
l.skywalker-nek köszönhetően tudomást szereztem erről a topikról is.
Egész évemet nem írnám le de pár hónapot visszamegyek.
2021 Aug. 1.-től Okt. 19.-ig:
Vásárlások -19
Mafia Trilogy (Xbox One) - ezt 3-nak számolom
Trials HD (Xbox 360)
Bionicle Heroes (Xbox 360)
Castlevanie Lords of Shadow (Xbox 360)
Forza Horizon 1 (Xbox 360)
NFS Carbon (Xbox 360)
NFS Pro Street (Xbox 360)
NFS Most Wanted '12 (Xbox 360)
NFS The Run (Xbox 360)
Pure (Xbox 360)
Getting Up (PS2)
Dr. Mario (Gameboy)
World Cup (Gameboy)
Luigi's Mansion 2 (3DS)
Heroes of Ruin (3DS)
Contra Rogue Corps (Switch)
Viscera Cleanup Detail (PC)Végigjátszások +5
NFS Most Wanted '05 (Xbox 360)
NFS Carbon (Xbox 360)
Halo 3 (Xbox 360)
Wolfenstein II (Xbox One)
Mario Kart DS (DS)[Eddig Összesen: -14]
Jelenleg végigjátszáson:
Halo 3 ODST (Xbox 360)
Call of Duty MW2 (Xbox 360)
NFS Underground (Gamecube)
New Super Mario Bros (DS)
Super Mario Galaxy (Wii) -
ldave
félisten
Szeptember:
Két korábban előrendelt játék is most jelent meg, az egyik a Diablo II: Resurrected, a másik az Amazon MMO-ja, a New World. Ez utóbbit sajna nem igazán volt még lehetőségem játszani, a Diablo 2 újrakiadásába viszont már beleszaladt jópár óra. Egyelőre mindkettőért -1 pontot számoltam, a Diablo esetében 2-3 karakterrel szeretném Hell nehézségen végigjátszani a + pontért, a New World-nél meg nem tudom hogy lesz.
Switch-re két indie játékot vettem, az Eastward-ot és a Toem-et. Előbbit még nem próbáltam, de a Toemet végigjátszottam. Aranyos kis felfedezős kalandjáték, legtöbbször az a feladatunk, hogy lefotózzunk valakinek valamit a világban. Az ilyen feladatokért kapott jutalmakat gyűjtve lehet előre haladni a játékban.
Végül pedig megjelent a szokásos őszi Magic kiegészítő, ami most a horror hangulatú Innistrad: Midnight Hunt világába megy vissza. Még mindig szeretem ezt a játék, de kicsit túltolja most már a Wizards a megjelenéseket, ez idén még a negyedik új lapcsomag és még lesz egy ötödik is az év vége előtt...
-
l.skywalker
titán
2021. Augusztus
Vásárlások: 6
- Hard Reset Redux + Redeemer Double Pack (Fanatical)
- Mystery Game Bundle (Fanatical)
- Forza Motorsport 7 Ultimate Edition (Xbox)
- Blackwake (Steam)
- New World (Steam)
- Gothic 3 Forsaken Gods Enhanced Edition (Steam)Végigjátszások, eladások: 0
-
Összesen a hónapban: -6
Előző hónap végi: -44
---------------------------
Éves összes: -50
Ezekkel játszom jelenleg:
- Destiny 2
- New World -
koncsik
MODERÁTOR
2021 augusztus: -2 pont - összesen 3 pont
Vettem:
Shenmue III (Day 1 Edition) (PS4)
No More Heroes III (Switch)
Oddworld Stranger’s Wrath HD (Switch)Befejeztem és eladtam: -
Befejeztem:
God of War (Collector’s Edition) (PS4)
Eladtam:
Dragon Age: Inquistion (Game of the Year Edition) (PS4)
Toki (Retrocollector Edition) (Switch)
The Last Guardian (Steelbook) (PS4)
Resident Evil Biohazard (PS4)2021 szeptember: -5 pont / összesen: -2 pont
Vettem:
Spiderman Miles Morales (PS4)
Assetto Corsa Ultimate Edition (Xbox One)
Forza 7 Motorsport Ultimate Edition (Xbox One)
(csak kellene egy kormány... de jön a Switch OLED
)
WarioWare: Get It Together! (Switch)
Game Builder Garage (Switch)
Psychonauts (PS4)
Befejeztem és eladtam:--
Befejeztem: --
Eladtam:
Shenmue III (Day 1 Edition) (PS4) -
tboy93
nagyúr
Részemről, ha végignyomok benne egy teljes single menetet, akkor kipipálom.
Vannak olyan játékok ahol azért nem egyszerű ezt meghatározni, egy Sims vagy Fall Guys esetén is azért kérdéses a dolog ...

-
mike1334
veterán
A Civ VI mikor kerül a "végigjátszott" kategóriába? Vagy örök mínusz pont?
-
tboy93
nagyúr
2021 augusztus
Vásárlás:
Max Payne 3 PS3
South Park: The Stick of Truth PS3
Assassin’s Creed PS3
Assassin's Creed II PS4
Assassin's Creed Brotherhood PS4
Assassin's Creed Revelations PS4
Dishonored 2 PS4
L.A. Noire PS4Végigjátszás:
Mafia PS4
Mafia II PS4
Mafia III PS4Havi összesített: -5
2021 összesített: -202021 szeptember
Ebben a hónapban nem volt időm játszani. Most pár napja kezdtem el a Valhallát, 1-2 hónapig tuti ezzel leszek elfoglalva.
Vásárlás:
Moving Out PS4
Moving Out - Movers In Paradise PS4
Sid Meier's Civilization VI PS4Végigjátszás:
Semmi
Havi összesített: -3
2021 összesített: -23 -
RangerFox
veterán
Na, most vettem észre, hogy az előzőt is júlisra írtam. Természetesen az augusztusi programom volt.
2021 szeptember
Vettem
- PSPlus
- Seasons After Fall
- Knowledge is Power
- Namco Museum Archives Vol 1 és Vol 2Végigjátszottam:
-
Jelenleg ezzel játszom:
- Hitman 2Bár több játékot is vettem a hónapban, annyira nagy gaminget nem csaptam. A Seasons After Fall-t a menyasszonyom kérte, a két Namco kollekcióra pedig a Galaxian és a Battle City miatt csaptam le, mivel azokon a játékokon nőttem fel. Most is baromi jó élmény mindkettővel játszani.
A Knowledge is Powert azért vettem meg, mert az volt tervben az egyik haveros-összeülős estére, de végül Bang!-eztünk végig, így még nem volt elindítva a játék. Ami késik, nem múlik...A hónap meglepetése a Hitman 2 volt. Az Absolutiont imádtam, viszont a 2016-os "első rész" bár nem volt rossz, viszonylag sokat játszottam vele, de nem kapott el annyira, mint most a Hitman 2. A cél a teljes trófeázás, úgyhogy sokáig elleszek vele.
Egyébként érezhetően visszaesett a játékkal töltött időm. Az előző két hónap munka és költözés miatt nagyon kaotikus volt, alig jutott időm a PS-re, amikor pedig lenne, akkor affinitásom nincs semmibe se belekezdeni. Mondjuk nem bánom, csak furcsállom.
Az új Hitmaneket én is nagyon szeretem, engem tavaly kapott el a széria. A második részben kicsit humorosabb helyszínek/lehetőségek vannak, de térképekből egyedül a kertvárosi pálya (Whittleton Creek talán) az, ami megfogott. A többi részben több kreatív térkép van (Paris, Sapienza, Hokkaido, Dartmoor).
Az én szeptemberi termésem:
Vettem:
- Kena: Bridge of Spirits
- Diablo II Resurrected
- EA PlayVégigjátszottam:
- Dark Souls III (+ 2 dlc, a Ringed City izzasztósra sikeredett, többször haltam benne, mint az alapjátékban
)
- God of War (újrajátszás 60fps-sel)
- F1 2020 (1 season)
- Resident Evil Village (Amennyire vártam és előrendeltem, olyannyira elvesztettem az érdeklődésemet iránta, kicsit csalódás volt)
- Horizon Zero Dawn: Frozen Wilds dlcJelenleg a kontrolleremet cserélik, így egy darabig nem tudok játszani. Terveim szerint befejezem a Dio2-t és a Kenát októberben.
-
Wlac
Ármester
2021 július
Vettem
- PSPlus
Végigjátszottam:
- Mass Effect: AndromedaJelenleg ezzel játszom:
-A hónap elején volt még időm, úgyhogy befejeztem a Mass Effect: Andromedát. Bejött, de a gunplay végig rossz volt szerintem, amin éppen a konstans FPS dropok sem segítettek.
Másra költözés miatt nem volt időm. Ha egyszer eljutunk odáig, hogy a lakás nem egy bandaháború utáni favelát idéz, akkor szeretnék valamilyen nyugis játékkal játszani.
Na, most vettem észre, hogy az előzőt is júlisra írtam. Természetesen az augusztusi programom volt.
2021 szeptember
Vettem
- PSPlus
- Seasons After Fall
- Knowledge is Power
- Namco Museum Archives Vol 1 és Vol 2Végigjátszottam:
-
Jelenleg ezzel játszom:
- Hitman 2Bár több játékot is vettem a hónapban, annyira nagy gaminget nem csaptam. A Seasons After Fall-t a menyasszonyom kérte, a két Namco kollekcióra pedig a Galaxian és a Battle City miatt csaptam le, mivel azokon a játékokon nőttem fel. Most is baromi jó élmény mindkettővel játszani.
A Knowledge is Powert azért vettem meg, mert az volt tervben az egyik haveros-összeülős estére, de végül Bang!-eztünk végig, így még nem volt elindítva a játék. Ami késik, nem múlik...A hónap meglepetése a Hitman 2 volt. Az Absolutiont imádtam, viszont a 2016-os "első rész" bár nem volt rossz, viszonylag sokat játszottam vele, de nem kapott el annyira, mint most a Hitman 2. A cél a teljes trófeázás, úgyhogy sokáig elleszek vele.
Egyébként érezhetően visszaesett a játékkal töltött időm. Az előző két hónap munka és költözés miatt nagyon kaotikus volt, alig jutott időm a PS-re, amikor pedig lenne, akkor affinitásom nincs semmibe se belekezdeni. Mondjuk nem bánom, csak furcsállom.
-
koncsik
MODERÁTOR
2021 augusztus: -2 pont - összesen 3 pont
Vettem:
Shenmue III (Day 1 Edition) (PS4)
No More Heroes III (Switch)
Oddworld Stranger’s Wrath HD (Switch)Befejeztem és eladtam: -
Befejeztem:
God of War (Collector’s Edition) (PS4)
Eladtam:
Dragon Age: Inquistion (Game of the Year Edition) (PS4)
Toki (Retrocollector Edition) (Switch)
The Last Guardian (Steelbook) (PS4)
Resident Evil Biohazard (PS4) -
l.skywalker
titán
2021. Augusztus
Vásárlások: 4
- Pathfinder: Kingmaker - Imperial Edition Bundle (gog.com)
- Humble Big Brain Bundle (humblebundle.com)
- We are the Dwarves (Steam)
- Psychonauts (Xbox)+2
- Destiny 2: The Witch Queen Deluxe Edition DLC pre-order (Steam)
- Ubisoft+ 1 hónapos előfizetésVégigjátszások, eladások: 2
- The Ascent
- Star Wars Jedi: Fallen Order
Összesen a hónapban: -2
Előző hónap végi: -42
---------------------------
Éves összes: -44
Ezekkel játszom jelenleg:
- Destiny 2 -
Wlac
Ármester
2021 július
Vettem
- PSPlus
- PSNow
- Anthem (PS4)
- Skyrim VR
- Mass Effect Legendary Edition (PS4)
- The Walking Dead: The Telltale Definitive Series (PS4)Végigjátszottam:
- Anthem (PS4)Jelenleg ezzel játszom:
- Mass Effect: AndromedaA hónapban szükségem volt valamilyen félig odafigyelős játékra, és pont akciós volt az Anthem. Anno nem próbáltam, sőt, nekem az összes ehhez hasonló live service játék (Destiny, Warframe) kimaradt, és mivel ehhez már nem gyártanak tartalmat, ezért gondoltam, hogy megér egy próbát. Tetszett a gameplay, de végig bennem volt a "basszus, mekkora potenciál lenne ebben" érzés. Sajnos maga a tényleges tartalom kevés a játékban, amit én annyira nem sajnálok, lévén 4 eurót fizettem érte, de teljesen érthető és jogos, hogy bukás lett a játék. "Igazi" pénzért ez bizony gyalázatosan kevés. Mindenesetre kellemes emlékként marad meg.
Ugyan nem akartam még beszerezni, de öcsém erősködött, úgyhogy felesben megvettük lemezen a Mass Effect trilógiát, amit jelenleg ő játszik, de közben megjött a kedvem az Andromedához, amit évekkel ezelőtt vettem szintén valami best buy akcióban. Az elején járok, eddig tetszik a sztori, de a gunplay valahogy nem esik kézre, pedig az az Anthemben jó volt, és hát mégiscsak ugyanaz a készítő.
A PSPlust szintén öcsémmel veszem minden hónapban felesben, azonban tegnap a szüleim ki akarták próbálni a VR-t és a Beat Saber mellett egy másik játékot is meg akartam mutatni nekik. Ehhez elő akartam fizetni az én profilomra is egy hónapos PSPlus-ra, amin anno behúztam pár VR játékot, de véletlenül sikerült 1 hónap PSNow-t venni. Innen üzenem a Sonynak, hogy az appjuk átláthatósága a 2000-res évek eleji rajongói G-Portálokéval vetekszik. Egyébként egész jó címek vannak benne, csak hát nem ezt szerettem volna.
Szintén nem tervezett kiadás volt a Telltale féle The Walking Dead sorozat teljes kiadása. A legutolsó évaddal még nem játszottam és random akadtam rá tök jó áron a pakkra a Hardveraprón. Ez tipikusan az a játék, amit szívesen tudok a polcomon, úgyhogy nagyon örülök neki.
Végül tegnap este még megvettem a Skyrim VR-t. A barátnőmet érdekli nagyon, és ugyan a sima változat itt van a polcon, úgy volt vele, hogy akkor már a VR változatot nyomná. Keresgéltem lemezen, de nem találtam olcsó változatot, így maradt a digitális. Majd egyszer beszerzem lemezesen is.
Szerk: most vettem észre, hogy tegnap már augusztus volt, úgyhogy a Skyrim és a PSNow már ehavi költés, de ha már egyszer megírtam a sztoriját, akkor bent hagyom.

2021 július
Vettem
- PSPlus
Végigjátszottam:
- Mass Effect: AndromedaJelenleg ezzel játszom:
-A hónap elején volt még időm, úgyhogy befejeztem a Mass Effect: Andromedát. Bejött, de a gunplay végig rossz volt szerintem, amin éppen a konstans FPS dropok sem segítettek.
Másra költözés miatt nem volt időm. Ha egyszer eljutunk odáig, hogy a lakás nem egy bandaháború utáni favelát idéz, akkor szeretnék valamilyen nyugis játékkal játszani.
-
tboy93
nagyúr
2021 július
Végigjátszás:
Beyond: Two Souls PS3
God of War PS3
Yakuza 0 PS4
A Plague Tale: Innocence PS4Ezen kívül a Mafia-val játszottam még, azt tegnap fejeztem be, már augusztusba számít. Most a Mafia II-nek estem neki, de a héten jön majd pár új PS3 játék is, szóval lesz tennivaló bőven

Havi összesített: +4
2021 összesített: -152021 augusztus
Vásárlás:
Max Payne 3 PS3
South Park: The Stick of Truth PS3
Assassin’s Creed PS3
Assassin's Creed II PS4
Assassin's Creed Brotherhood PS4
Assassin's Creed Revelations PS4
Dishonored 2 PS4
L.A. Noire PS4Végigjátszás:
Mafia PS4
Mafia II PS4
Mafia III PS4Havi összesített: -5
2021 összesített: -20 -
RangerFox
veterán
A júliusom kicsit unalmas volt, egyedül a Persona 4 Goldent játszottam végig. Ezen felül megvettem a Metro Exodus Season Pass-es kiadását, csak hogy megnézzem élesben, hogy sikerült a GI-t implementálniuk. Ezen felül elég sok időt töltöttem az Assassin's Creed Valhalla-val, nagyjából 80% körül járok benne. Elöljáróban annyit róla, hogy kétségtelenül a legjobb modern AC játék, de még így se egy jó játék. Sőt, talán az összes Ubisoft játék közül ez a "legfárasztóbb". Mellette újra rákaptam az R6S-re, az elviszi az időm nagy részét.
Augusztusban igyekszem folytatni a Siege-es karrierem, illetve reményeim szerint sikerül befejezni a félbemaradt játékaimat (AC Valhalla, DMC5, Sackboy, Resi Village).
Augusztusban nem vettem új játékot. (Ilyen se volt még idén
). Cserébe viszont rengeteget végigjátszottam:
Payday 2, AC Valhalla, Sackboy: A Big Adventure, Devil May Cry 5. Mellette elég sokat Siege-eztem, elkezdtem a Resi Village-et illetve elkezdtem a Dark Souls 3-at, aminek a felénél tartok. Szeptember második felében érkezik a Kena és a Dio2 remaster, így addig igyekszem a DS3 végére érni, illetve terveim szerint a Resi Village-et is befejezem. -
ldave
félisten
Augusztus:
A felújítás továbbra is tart, jelenleg ajtókra többet költöttem, mint játékra az elmúlt években összesen

Új Destiny 2 szezon indult, így most az újra előtérbe került, a Magic is pörög, sok új lap jött most oda is.
Félig-meddig új vétel volt a Quake újrakiadása, a 25 éves évfordulóra kapott a játék egy remek modernizált változatot, ami teljes mértékben támogatja a modern hardvereket és konzolokon is elérhető. Most ezt PC-re vettem meg, de szerintem majd akciósan PS-re és Switchre is meglesz idővel
Az alap négy világon végig is szaladtam pár este alatt, de a csomagban a kiegészítők is benne vannak, sőt, egy teljesen új pályacsomagot is kapott a játék az évfordulóra. 10/10, csakis ajánlani tudom.Switchre vettem két játékot, az egyik a frissen megjelent Axiom Verge 2 (-1), a másik pedig akciósan a Knights and Bikes (-1). Mindegyiket csak kipróbálni volt időm, de alapvetően mindegyik tetszik az első 1-2 óra alapján.
-
koncsik
MODERÁTOR
-
ldave
félisten
-
koncsik
MODERÁTOR
-
ldave
félisten
-
koncsik
MODERÁTOR
Július:
Nálam a múlt hónap már a lakásfelújítás előkészítésével kezdődött, így a gaming most sokéves minimumon ment, mint az a listán is látható. Lényegében egy visual novel volt az egyetlen, amivel esténként haladgattam a megszokott napi Magic partikon kívül. Ez a Doki Doki Literature Club Plus! című randiszimulátornak induló pszichológiai thrillerbe átcsapó remekmű, ami PC-n már régóta elérhető volt, de konzolra csak most jelent meg. Pont jó volt arra, hogy teljesen elterelje a gondolataim a végtelen pakolásról és tervezésről.
Magic terén megjött az új kiegészítő, a Dungeons & Dragons: Adventures in the Forgotten Realms címen, ami behozta a D&D világát a Magic univerzumába. Egész jó új lapok jöttek, jobban élvezem, mint az előzőt kiegészítőt.
Ezzel ki is fújt a dolog és az augusztus, szeptember is hasonlóan alakul majd. A játékaim becsomagolva, a gépek elpakolva, egyedül a laptopom és a Switch maradt elérhető közelségben.
A lakásom romokban, remélhetőleg szeptember végére költözhető lesz

Kitartás
-
ldave
félisten
Július:
Nálam a múlt hónap már a lakásfelújítás előkészítésével kezdődött, így a gaming most sokéves minimumon ment, mint az a listán is látható. Lényegében egy visual novel volt az egyetlen, amivel esténként haladgattam a megszokott napi Magic partikon kívül. Ez a Doki Doki Literature Club Plus! című randiszimulátornak induló pszichológiai thrillerbe átcsapó remekmű, ami PC-n már régóta elérhető volt, de konzolra csak most jelent meg. Pont jó volt arra, hogy teljesen elterelje a gondolataim a végtelen pakolásról és tervezésről.
Magic terén megjött az új kiegészítő, a Dungeons & Dragons: Adventures in the Forgotten Realms címen, ami behozta a D&D világát a Magic univerzumába. Egész jó új lapok jöttek, jobban élvezem, mint az előzőt kiegészítőt.
Ezzel ki is fújt a dolog és az augusztus, szeptember is hasonlóan alakul majd. A játékaim becsomagolva, a gépek elpakolva, egyedül a laptopom és a Switch maradt elérhető közelségben.
A lakásom romokban, remélhetőleg szeptember végére költözhető lesz

-
RangerFox
veterán
A hónap elején leszállítottunk egy nagy projektet, ennek örömére megjutalmaztam magam egy kiadós játszással.
Júniusban vettem:
Ratchet & Clank: Rift Apart
Sackboy: A Big Adventure
EA Play előfizuVégigjátszottam:
Fifa 21 karrier (Minden évben lejátszom a kötelező seasont a kedvenc csapatommal)
Mortal Kombat 11 + Aftermatch dlc
Undertale (platina, kis kedves indie játék régebbről)
Yakuza: Like a Dragon (nehéz szülés volt, van benne pár idegesítő mechanika, de a végére mindent megbocsát neki egy igazi Yakuza fan)
Ratchet & Clank: Rift Apart (platina, az It Takes Two mellett nekem goty esélyes, nagyon szórakoztató és gyönyörű)
Overcooked 2 (barátokkal újrajátszottam az alap helyszíneket, meg pár dlc-set)Így belegondolva ez az első hónap ebben az évben, amikor nem jelenik meg engem érdeklő játék. Belekezdtem a DMC5 PS5 verziójába, illetve Steamen a Persona 4 Goldenbe is, ezeket biztosan folytatom majd ebben a hónapban. Talán sort kerítek végre a Resi village-re is, ha már day1 óta ott csücsül a könyvtáramban... Mellette pedig a Payday 2 pörög barátokkal.
A júliusom kicsit unalmas volt, egyedül a Persona 4 Goldent játszottam végig. Ezen felül megvettem a Metro Exodus Season Pass-es kiadását, csak hogy megnézzem élesben, hogy sikerült a GI-t implementálniuk. Ezen felül elég sok időt töltöttem az Assassin's Creed Valhalla-val, nagyjából 80% körül járok benne. Elöljáróban annyit róla, hogy kétségtelenül a legjobb modern AC játék, de még így se egy jó játék. Sőt, talán az összes Ubisoft játék közül ez a "legfárasztóbb". Mellette újra rákaptam az R6S-re, az elviszi az időm nagy részét.
Augusztusban igyekszem folytatni a Siege-es karrierem, illetve reményeim szerint sikerül befejezni a félbemaradt játékaimat (AC Valhalla, DMC5, Sackboy, Resi Village).
-
tboy93
nagyúr
2021 július
Vettem
- PSPlus
- PSNow
- Anthem (PS4)
- Skyrim VR
- Mass Effect Legendary Edition (PS4)
- The Walking Dead: The Telltale Definitive Series (PS4)Végigjátszottam:
- Anthem (PS4)Jelenleg ezzel játszom:
- Mass Effect: AndromedaA hónapban szükségem volt valamilyen félig odafigyelős játékra, és pont akciós volt az Anthem. Anno nem próbáltam, sőt, nekem az összes ehhez hasonló live service játék (Destiny, Warframe) kimaradt, és mivel ehhez már nem gyártanak tartalmat, ezért gondoltam, hogy megér egy próbát. Tetszett a gameplay, de végig bennem volt a "basszus, mekkora potenciál lenne ebben" érzés. Sajnos maga a tényleges tartalom kevés a játékban, amit én annyira nem sajnálok, lévén 4 eurót fizettem érte, de teljesen érthető és jogos, hogy bukás lett a játék. "Igazi" pénzért ez bizony gyalázatosan kevés. Mindenesetre kellemes emlékként marad meg.
Ugyan nem akartam még beszerezni, de öcsém erősködött, úgyhogy felesben megvettük lemezen a Mass Effect trilógiát, amit jelenleg ő játszik, de közben megjött a kedvem az Andromedához, amit évekkel ezelőtt vettem szintén valami best buy akcióban. Az elején járok, eddig tetszik a sztori, de a gunplay valahogy nem esik kézre, pedig az az Anthemben jó volt, és hát mégiscsak ugyanaz a készítő.
A PSPlust szintén öcsémmel veszem minden hónapban felesben, azonban tegnap a szüleim ki akarták próbálni a VR-t és a Beat Saber mellett egy másik játékot is meg akartam mutatni nekik. Ehhez elő akartam fizetni az én profilomra is egy hónapos PSPlus-ra, amin anno behúztam pár VR játékot, de véletlenül sikerült 1 hónap PSNow-t venni. Innen üzenem a Sonynak, hogy az appjuk átláthatósága a 2000-res évek eleji rajongói G-Portálokéval vetekszik. Egyébként egész jó címek vannak benne, csak hát nem ezt szerettem volna.
Szintén nem tervezett kiadás volt a Telltale féle The Walking Dead sorozat teljes kiadása. A legutolsó évaddal még nem játszottam és random akadtam rá tök jó áron a pakkra a Hardveraprón. Ez tipikusan az a játék, amit szívesen tudok a polcomon, úgyhogy nagyon örülök neki.
Végül tegnap este még megvettem a Skyrim VR-t. A barátnőmet érdekli nagyon, és ugyan a sima változat itt van a polcon, úgy volt vele, hogy akkor már a VR változatot nyomná. Keresgéltem lemezen, de nem találtam olcsó változatot, így maradt a digitális. Majd egyszer beszerzem lemezesen is.
Szerk: most vettem észre, hogy tegnap már augusztus volt, úgyhogy a Skyrim és a PSNow már ehavi költés, de ha már egyszer megírtam a sztoriját, akkor bent hagyom.

A Legendary Edition-re nekem is fáj a fogam

-
mike1334
veterán
Nekem végül 60 óra ment bele, de nagyon kellemes kikapcsolódás volt.
Huh, akkor csak a harmadánál tartok
Estére, ágyban tableten nagyon jó (bár ugye az xcloud még kicsit lassú, de itt többnyire nem zavaró), de hétvégén tv-n toltam, és gyönyörű játék
-
l.skywalker
titán
Nekem végül 60 óra ment bele, de nagyon kellemes kikapcsolódás volt.
-
mike1334
veterán
2021. Június
Vásárlások: 3
- Stronghold Crusader 2 (Steam)
- All Stars 14 Bundle
- HUMBLE HEARTS OF IRON BUNDLEVégigjátszások, eladások: 1
- Spiritfarer
Összesen a hónapban: -2
Előző hónap végi: -40
---------------------------
Éves összes: -42
Ezekkel játszom jelenleg:
- Destiny 2
- New World Beta
- Halo Infinite Technical PreviewSpiritfarer nagyon jó, egy hete játszok vele kb, de már 20 óra felett van a játékidőm. Sztem valahol a felénél, kicsivel az után járhatok, de ugye nehéz belőni, mert open world. Ja, és persze game pass játék, szóval "ingyen" van.
-
koncsik
MODERÁTOR
2021 június: -2 pont - összesen 6 pont (lenne, de...
Vettem:
The Last Campfire (digital) (Switch)
Mario Golf: Super Rush (Switch)
... vettem egy XBox One X-et, 3+ éves Utimate GamePass-sal... szóval kb. +végtelen pont 3 évig és emiatt kezdtem eladni jó pár játékot, amik benn vannak az UGP-ban... szerintem feladom a számolást, bár persze majd írogatom ide...)
Befejeztem és eladtam:
Befejeztem:
Eladtam:
FIFA 21 Ultimate Edition (PS4)
Ori And The Blind Forest (Definitive Edition) (Switch)
Ori And The Will Of The Wisps (Switch)
The Elder Scrolls V. Skyrim (Switch)2021. július: -1 pont - összesen 5 pont
Vettem:
Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin (Switch)
Legend of Zelda: Skyward Sword HD (Switch)
Befejeztem és eladtam: --
Befejeztem: --
Eladtam:
NieR: Automata (Game of YorHa Edition) (PS4) -
l.skywalker
titán
2021. Június
Vásárlások: 3
- Stronghold Crusader 2 (Steam)
- All Stars 14 Bundle
- HUMBLE HEARTS OF IRON BUNDLEVégigjátszások, eladások: 1
- Spiritfarer
Összesen a hónapban: -2
Előző hónap végi: -40
---------------------------
Éves összes: -42
Ezekkel játszom jelenleg:
- Destiny 2
- New World Beta
- Halo Infinite Technical Preview -
Wlac
Ármester
2021 június
Vettem:
- PSPlus
- Apple Arcade
- Far Cry 2 (PC)
- Half-Life 2 (PC)
- Half-Life 2: Episode One (PC)
- Half-Life 2: Episode Two (PC)
- GTA IV Complete Edition (PC)
- Green Hell (PC) - rögtön 2 példánybanVégigjátszottam:
- Infamous 2 (PS4)
- Infamous: Second Son (PS4)
- Survival Z (iOS)Sajnos nem volt annyi időm/erőm játszani, mint szerettem volna. A munka miatt eléggé besűrűsödött a hónap második fele (bedobta az egyik új kolléga a törölközőt, úgyhogy maradt a sok órám), így csak befejezni tudtam az Infamous 2-t, valamint végignyomni az Infamous: Second Sont. Az Infamous 2 összességében nagyon bejött, de a Second Sonban csalódtam.
Jelenleg a Far Cry 2-vel játszom, mivel régen nagy kedvencem volt, és találtam egy modot, amivel még nehezebbé/realisztikusabbá tudtam varázsolni. Két napja megvettem a Green Hellt, de még csak pár órát tudtunk cooperatívban játszani vele. Sokáig ki fog tartani. PS4-en a Final Fantasy-val játszogattam, de az időhiány miatt abba maradt.
Ezen felül beruháztam a Steam Sales keretein belül néhány régi kedvencemre, amik már egy ideje a wishlistemen várták a megváltást.
2021 július
Vettem
- PSPlus
- PSNow
- Anthem (PS4)
- Skyrim VR
- Mass Effect Legendary Edition (PS4)
- The Walking Dead: The Telltale Definitive Series (PS4)Végigjátszottam:
- Anthem (PS4)Jelenleg ezzel játszom:
- Mass Effect: AndromedaA hónapban szükségem volt valamilyen félig odafigyelős játékra, és pont akciós volt az Anthem. Anno nem próbáltam, sőt, nekem az összes ehhez hasonló live service játék (Destiny, Warframe) kimaradt, és mivel ehhez már nem gyártanak tartalmat, ezért gondoltam, hogy megér egy próbát. Tetszett a gameplay, de végig bennem volt a "basszus, mekkora potenciál lenne ebben" érzés. Sajnos maga a tényleges tartalom kevés a játékban, amit én annyira nem sajnálok, lévén 4 eurót fizettem érte, de teljesen érthető és jogos, hogy bukás lett a játék. "Igazi" pénzért ez bizony gyalázatosan kevés. Mindenesetre kellemes emlékként marad meg.
Ugyan nem akartam még beszerezni, de öcsém erősködött, úgyhogy felesben megvettük lemezen a Mass Effect trilógiát, amit jelenleg ő játszik, de közben megjött a kedvem az Andromedához, amit évekkel ezelőtt vettem szintén valami best buy akcióban. Az elején járok, eddig tetszik a sztori, de a gunplay valahogy nem esik kézre, pedig az az Anthemben jó volt, és hát mégiscsak ugyanaz a készítő.
A PSPlust szintén öcsémmel veszem minden hónapban felesben, azonban tegnap a szüleim ki akarták próbálni a VR-t és a Beat Saber mellett egy másik játékot is meg akartam mutatni nekik. Ehhez elő akartam fizetni az én profilomra is egy hónapos PSPlus-ra, amin anno behúztam pár VR játékot, de véletlenül sikerült 1 hónap PSNow-t venni. Innen üzenem a Sonynak, hogy az appjuk átláthatósága a 2000-res évek eleji rajongói G-Portálokéval vetekszik. Egyébként egész jó címek vannak benne, csak hát nem ezt szerettem volna.
Szintén nem tervezett kiadás volt a Telltale féle The Walking Dead sorozat teljes kiadása. A legutolsó évaddal még nem játszottam és random akadtam rá tök jó áron a pakkra a Hardveraprón. Ez tipikusan az a játék, amit szívesen tudok a polcomon, úgyhogy nagyon örülök neki.
Végül tegnap este még megvettem a Skyrim VR-t. A barátnőmet érdekli nagyon, és ugyan a sima változat itt van a polcon, úgy volt vele, hogy akkor már a VR változatot nyomná. Keresgéltem lemezen, de nem találtam olcsó változatot, így maradt a digitális. Majd egyszer beszerzem lemezesen is.
Szerk: most vettem észre, hogy tegnap már augusztus volt, úgyhogy a Skyrim és a PSNow már ehavi költés, de ha már egyszer megírtam a sztoriját, akkor bent hagyom.

-
tboy93
nagyúr
2021 június
Sikerült beszereznem az osszes GoW reszt, illetve par PS4 jatekot is. Olyan jo pakkokat sikerult vasarolnom, hogy az alábbi jatekok mind "ingyen" kerultek a backlogomba, a tobbi jatek eladasa fedezte oket.
Vásárlás:
God of War: Chains of Olympus PS3
God of War: Ghost of Sparta PS3
God of War: Ascension PS3
Call of Duty 4: Modern Warfare PS3
Call of Duty: Modern Warfare 2 PS3
Call of Duty: Modern Warfare 3 PS3
Ratchet & Clank: A Crack In Time PS3
Dragon Age II PS3
Call of Juarez: Bound in Blood PS3
Assassin’s Creed: Revelations PS3
Assassin’s Creed IV: Black Flag PS3
Assassin's Creed Valhalla PS4
Doom Eternal PS4Végigjátszás:
Resistance Fall of Man PS3Havi összesített: -12
2021 összesített: -192021 július
Végigjátszás:
Beyond: Two Souls PS3
God of War PS3
Yakuza 0 PS4
A Plague Tale: Innocence PS4Ezen kívül a Mafia-val játszottam még, azt tegnap fejeztem be, már augusztusba számít. Most a Mafia II-nek estem neki, de a héten jön majd pár új PS3 játék is, szóval lesz tennivaló bőven

Havi összesített: +4
2021 összesített: -15 -
l.skywalker
titán
-
RangerFox
veterán
Van olyan játék amit már a XoX is natív 4K-ban futtat, nem is kevés. [link]
Nekem is még One X van itthon, mert én tavaly októberben PC-t vettem így nem volt indokolt egy Series. PS5 vagy Switch kéne.
Dynamic Resolution Scaling azért a legtöbbször befigyel, mostani meg előző genes címeknél különösen. Ami persze nem baj, nagyon pazarló natív felbontáson renderelni, és felesleges is. De azért ne keverjük a kettőt.
-
l.skywalker
titán
Nekem így PC után már sok játéknál zavaró a 30FPS, de most van Xbox oldalon ez az FPS Boost kampány, ami miatt már én is hajlok rá, hogy az amúgy is többszázas játékkönyvtáramhoz egy Series gépet is vegyek.
Games Featuring FPS Boost - Xbox's Major Nelson -
ldave
félisten
Van olyan játék amit már a XoX is natív 4K-ban futtat, nem is kevés. [link]
Nekem is még One X van itthon, mert én tavaly októberben PC-t vettem így nem volt indokolt egy Series. PS5 vagy Switch kéne.
Amúgy egy Series S-en elgondolkoztam, hogy venni lehetne egyet majd valamikor az idén. Használtan, Gamepass-ban ami érdekel megnézni, aztán ha utána tovább is lehetne adni minimális veszteséggel. 4K tévém nincs, szóval az S simán elég lenne.
-
l.skywalker
titán
Nem, de persze megnéztem
Amit vettem egy patika állapotú még garanciás XOX, lemez nem járt benne, a digi játékokat külsö 2TB HDD-re telepítette a gazdája, a gyári kontrollert nem használta, csak a plusz kontrollert, tehát összesen a XOX (tartozékaival, dobozban), két kontroller, 2TB külső HDD és adott egy "gamer" fejhallgatót is hozzá, összesen 65ezer Ft.-ért... natív 4k-hoz SX kellene, ha jól tudom (annyira nem merültem el, kicsit impulzus vásárlás volt, jó ajánlatnak éreztem). Egy Pana 4k OLED TV-n nézem (ha hagyják a gyerekeim) ezt is, meg PS4Pro-t is (a Switch-et is, bár ott többet használom a Lite-ot), nekem nagyon tetszik mindegyik
- most konkrétan a God of War-ral játszanék (PS), eddig nagyon bejött.Van olyan játék amit már a XoX is natív 4K-ban futtat, nem is kevés. [link]
Nekem is még One X van itthon, mert én tavaly októberben PC-t vettem így nem volt indokolt egy Series. PS5 vagy Switch kéne.
-
koncsik
MODERÁTOR
-
tboy93
nagyúr
2021 május
Ebben a hónapban sikerült visszaesnem, vettem egy PS3-at az 5 mellé és egy rakat játékot vadásztam hozzá. Játszani kb semmi időm nem volt, a Concrete Genie pörgött le, az jópofa volt, meg a Resistance első részének a 2/3-a, azt talán a héten be tudom fejezni.Vásárlás:
- Beyond: Two Souls PS3
- Mortal Kombat Komplete Edition PS3
- Red Dead Redemption PS3
- L.A. Noire PS3
- Gran Turismo 5: Academy Edition PS3
- God of War PS3
- God of War II PS3
- God of War III PS3
- Resistance: Fall of Man PS3
- Resistance 2 PS3
- Resistance 3 PS3
- KillZone 2 PS3
- KillZone 3 PS3
- Mafia: Definitive Edition PS4
- Mafia II: Definitive Edition PS4
- Mafia III: Definitive Edition PS4Végigjátszás:
- Concrete Genie PS4Havi összesített: -15
2021 összesített: -72021 június
Sikerült beszereznem az osszes GoW reszt, illetve par PS4 jatekot is. Olyan jo pakkokat sikerult vasarolnom, hogy az alábbi jatekok mind "ingyen" kerultek a backlogomba, a tobbi jatek eladasa fedezte oket.
Vásárlás:
God of War: Chains of Olympus PS3
God of War: Ghost of Sparta PS3
God of War: Ascension PS3
Call of Duty 4: Modern Warfare PS3
Call of Duty: Modern Warfare 2 PS3
Call of Duty: Modern Warfare 3 PS3
Ratchet & Clank: A Crack In Time PS3
Dragon Age II PS3
Call of Juarez: Bound in Blood PS3
Assassin’s Creed: Revelations PS3
Assassin’s Creed IV: Black Flag PS3
Assassin's Creed Valhalla PS4
Doom Eternal PS4Végigjátszás:
Resistance Fall of Man PS3Havi összesített: -12
2021 összesített: -19 -
RangerFox
veterán
Nem, de persze megnéztem
Amit vettem egy patika állapotú még garanciás XOX, lemez nem járt benne, a digi játékokat külsö 2TB HDD-re telepítette a gazdája, a gyári kontrollert nem használta, csak a plusz kontrollert, tehát összesen a XOX (tartozékaival, dobozban), két kontroller, 2TB külső HDD és adott egy "gamer" fejhallgatót is hozzá, összesen 65ezer Ft.-ért... natív 4k-hoz SX kellene, ha jól tudom (annyira nem merültem el, kicsit impulzus vásárlás volt, jó ajánlatnak éreztem). Egy Pana 4k OLED TV-n nézem (ha hagyják a gyerekeim) ezt is, meg PS4Pro-t is (a Switch-et is, bár ott többet használom a Lite-ot), nekem nagyon tetszik mindegyik
- most konkrétan a God of War-ral játszanék (PS), eddig nagyon bejött.A natív 4k-hoz nem konzol kellene
-
tboy93
nagyúr
Nem, de persze megnéztem
Amit vettem egy patika állapotú még garanciás XOX, lemez nem járt benne, a digi játékokat külsö 2TB HDD-re telepítette a gazdája, a gyári kontrollert nem használta, csak a plusz kontrollert, tehát összesen a XOX (tartozékaival, dobozban), két kontroller, 2TB külső HDD és adott egy "gamer" fejhallgatót is hozzá, összesen 65ezer Ft.-ért... natív 4k-hoz SX kellene, ha jól tudom (annyira nem merültem el, kicsit impulzus vásárlás volt, jó ajánlatnak éreztem). Egy Pana 4k OLED TV-n nézem (ha hagyják a gyerekeim) ezt is, meg PS4Pro-t is (a Switch-et is, bár ott többet használom a Lite-ot), nekem nagyon tetszik mindegyik
- most konkrétan a God of War-ral játszanék (PS), eddig nagyon bejött.65-ert az jo deal volt
-
koncsik
MODERÁTOR
Nem, de persze megnéztem
Amit vettem egy patika állapotú még garanciás XOX, lemez nem járt benne, a digi játékokat külsö 2TB HDD-re telepítette a gazdája, a gyári kontrollert nem használta, csak a plusz kontrollert, tehát összesen a XOX (tartozékaival, dobozban), két kontroller, 2TB külső HDD és adott egy "gamer" fejhallgatót is hozzá, összesen 65ezer Ft.-ért... natív 4k-hoz SX kellene, ha jól tudom (annyira nem merültem el, kicsit impulzus vásárlás volt, jó ajánlatnak éreztem). Egy Pana 4k OLED TV-n nézem (ha hagyják a gyerekeim) ezt is, meg PS4Pro-t is (a Switch-et is, bár ott többet használom a Lite-ot), nekem nagyon tetszik mindegyik
- most konkrétan a God of War-ral játszanék (PS), eddig nagyon bejött. -
tboy93
nagyúr
2021 június: -2 pont - összesen 6 pont (lenne, de...
Vettem:
The Last Campfire (digital) (Switch)
Mario Golf: Super Rush (Switch)
... vettem egy XBox One X-et, 3+ éves Utimate GamePass-sal... szóval kb. +végtelen pont 3 évig és emiatt kezdtem eladni jó pár játékot, amik benn vannak az UGP-ban... szerintem feladom a számolást, bár persze majd írogatom ide...)
Befejeztem és eladtam:
Befejeztem:
Eladtam:
FIFA 21 Ultimate Edition (PS4)
Ori And The Blind Forest (Definitive Edition) (Switch)
Ori And The Will Of The Wisps (Switch)
The Elder Scrolls V. Skyrim (Switch)XoX helyett nem gondolkodtal SS-en?
-
Wlac
Ármester
Kezdem akkor én is, mert már nem fogok semmit sem befejezni. A pontozást abbahagytam, mert már követhetetlen a számomra.
2021 május
Vettem:
- PSPlus
- Apple Arcade
- VR szett (PS4)
- Beat Saber (PS4)Végigjátszottam:
- Zombie Army 4: Dead War (PS4)A hónap elején öcsémmel kipróbáltak a Zombie Army 4-et, és neki ugyan nem jött be, de én teljesen rácuppantam. Kb. két hétig csak azzal játszottam, meg is lett a platina.
A hónap közepén elkezdtem az Infamous 2-t, most tartok a második, negatív karma végigjátszásnál. Sokkal jobban bejön, mint az első része, ahol tudtak, javítottak a korábbi dolgokhoz képest.Egy hete kollégám kölcsönadta a VR szettjét, amihez viszont nem volt Move kontroller, amit sajnáltam, mert nagyon érdekelt a Beat Saber. Elkezdtem keresgetni egy használt példányt, aminek a vége az lett, hogy egy komplett VR szettet vettem, mert így jöttem ki a legjobban. Van még szintén kölcsönben nálam egy Resident Evil 7, de még rá kell vennem magam. A játék érdekel, a VR részétől tartok.
Játszani egyébként viszonylag kevés időm van, remélhetőleg hamarosan önállósodnak annyira az új kollégák, hogy a menet közben rám pakolt +70-80 túlóra egy részét lerázhassam magamról.
2021 június
Vettem:
- PSPlus
- Apple Arcade
- Far Cry 2 (PC)
- Half-Life 2 (PC)
- Half-Life 2: Episode One (PC)
- Half-Life 2: Episode Two (PC)
- GTA IV Complete Edition (PC)
- Green Hell (PC) - rögtön 2 példánybanVégigjátszottam:
- Infamous 2 (PS4)
- Infamous: Second Son (PS4)
- Survival Z (iOS)Sajnos nem volt annyi időm/erőm játszani, mint szerettem volna. A munka miatt eléggé besűrűsödött a hónap második fele (bedobta az egyik új kolléga a törölközőt, úgyhogy maradt a sok órám), így csak befejezni tudtam az Infamous 2-t, valamint végignyomni az Infamous: Second Sont. Az Infamous 2 összességében nagyon bejött, de a Second Sonban csalódtam.
Jelenleg a Far Cry 2-vel játszom, mivel régen nagy kedvencem volt, és találtam egy modot, amivel még nehezebbé/realisztikusabbá tudtam varázsolni. Két napja megvettem a Green Hellt, de még csak pár órát tudtunk cooperatívban játszani vele. Sokáig ki fog tartani. PS4-en a Final Fantasy-val játszogattam, de az időhiány miatt abba maradt.
Ezen felül beruháztam a Steam Sales keretein belül néhány régi kedvencemre, amik már egy ideje a wishlistemen várták a megváltást.
-
RangerFox
veterán
A hónap elején leszállítottunk egy nagy projektet, ennek örömére megjutalmaztam magam egy kiadós játszással.
Júniusban vettem:
Ratchet & Clank: Rift Apart
Sackboy: A Big Adventure
EA Play előfizuVégigjátszottam:
Fifa 21 karrier (Minden évben lejátszom a kötelező seasont a kedvenc csapatommal)
Mortal Kombat 11 + Aftermatch dlc
Undertale (platina, kis kedves indie játék régebbről)
Yakuza: Like a Dragon (nehéz szülés volt, van benne pár idegesítő mechanika, de a végére mindent megbocsát neki egy igazi Yakuza fan)
Ratchet & Clank: Rift Apart (platina, az It Takes Two mellett nekem goty esélyes, nagyon szórakoztató és gyönyörű)
Overcooked 2 (barátokkal újrajátszottam az alap helyszíneket, meg pár dlc-set)Így belegondolva ez az első hónap ebben az évben, amikor nem jelenik meg engem érdeklő játék. Belekezdtem a DMC5 PS5 verziójába, illetve Steamen a Persona 4 Goldenbe is, ezeket biztosan folytatom majd ebben a hónapban. Talán sort kerítek végre a Resi village-re is, ha már day1 óta ott csücsül a könyvtáramban... Mellette pedig a Payday 2 pörög barátokkal.
-
koncsik
MODERÁTOR
-
mike1334
veterán
2021 június: -2 pont - összesen 6 pont (lenne, de...
Vettem:
The Last Campfire (digital) (Switch)
Mario Golf: Super Rush (Switch)
... vettem egy XBox One X-et, 3+ éves Utimate GamePass-sal... szóval kb. +végtelen pont 3 évig és emiatt kezdtem eladni jó pár játékot, amik benn vannak az UGP-ban... szerintem feladom a számolást, bár persze majd írogatom ide...)
Befejeztem és eladtam:
Befejeztem:
Eladtam:
FIFA 21 Ultimate Edition (PS4)
Ori And The Blind Forest (Definitive Edition) (Switch)
Ori And The Will Of The Wisps (Switch)
The Elder Scrolls V. Skyrim (Switch)És ha mondjuk wc-n akarsz Skyrimezni? Elhamarkodott döntés volt
Na jó...ott az xcloud esetleg
-
koncsik
MODERÁTOR
2021 május: 4 pont - összesen 8 pont
Vettem:
Crash Bandicoot 4: Its About Time (Switch)
Famicom Detective Club™: The Two-Case Collection (Japan Collectors Edition) (Switch)
The Witcher 3: Wild Hunt Complete Edition (Switch)
Miitopia (Switch)
Asterix & Obelix XXL Collection (I-III) (Switch)
Befejeztem és eladtam: -----
Befejeztem:
Spider-Man
Eladtam:----2021 június: -2 pont - összesen 6 pont (lenne, de...
Vettem:
The Last Campfire (digital) (Switch)
Mario Golf: Super Rush (Switch)
... vettem egy XBox One X-et, 3+ éves Utimate GamePass-sal... szóval kb. +végtelen pont 3 évig és emiatt kezdtem eladni jó pár játékot, amik benn vannak az UGP-ban... szerintem feladom a számolást, bár persze majd írogatom ide...)
Befejeztem és eladtam:
Befejeztem:
Eladtam:
FIFA 21 Ultimate Edition (PS4)
Ori And The Blind Forest (Definitive Edition) (Switch)
Ori And The Will Of The Wisps (Switch)
The Elder Scrolls V. Skyrim (Switch) -
l.skywalker
titán
2021. Május
Vásárlások: 4
- Humble Choice május
- Baldur's Gate: Enhanced Edition (gog.com)
- Red Faction (Humble Bundle)
- Killer Bundle 17 (fanatical.com)Végigjátszások, eladások: 1
- Metro Exodus-t eladtam a Choice-ból
Összesen a hónapban: -3
Előző hónap végi: -33
---------------------------
Éves összes: -36
Ezekkel játszom jelenleg:
- Destiny 2 (folyamatosan)
- Fall Guys: Ultimate Knockout (időnként)
- Spiritfarer (nagyon tetszik, de kevés időt szakítok rá)
- GTA4 (Xbox-on, de rég nem kapcsoltam be)
- Ghost Recon Breakpoint (haladgatok vele Xbox-on)2021. Június
Vásárlások: 4
- Humble Choice június
- Humble out in the Open World Bundle
- Sleeping Dogs: Definitive Edition (GOG)
- Hellblade: Senua's Sacrifice (GOG)Végigjátszások, eladások: 0
-/-
Összesen a hónapban: -4
Előző hónap végi: -36
---------------------------
Éves összes: -40
Ezekkel játszom jelenleg:
- Destiny 2 -
ldave
félisten
Június:
Befejeztem a még januárban vásárolt Tohut. Nem hosszú játék, de akkor valamiért abbamaradt és most került csak sorra. Olyan 5-6 óra lehet a tiszta játékidő. Ez egy nagyon szépen megrajzolt point&click jellegű játék, a feladványok szerencsére nem túl bonyolultak, nincs az, hogy tárgyakat kellene kombinálni, mint a műfaj régi klasszikusaiban. +1 pont
Maradva a nagyjából eddig tartott havi egy kisebb, indie játéknál, az eShop akciók során megvettem a The Last Campfiret, ami egy fejtörőkkel teli kalandjáték. Ez valamivel hosszabb volt, mint a Tohu, de sajna a játék nem tudja lekezelni, ha a Switch alvó módban van, így fura módon valami 48 órát ír játékidőnek a mentésnél, ami persze értelmezhetetlen mennyiség. Ebben is nagyon jó puzzle részek vannak és szerencsére eléggé változatos is. 0 pont
Amibe tényleg belement 30-40 óra a hónapban, a egy régi MMO, a Warhammer Online: Age of Reckoning (Return of Reckoning). Az eredeti játékkal még a 2008-2011 között játszottam, de pár évre rá az EA leállította a játék szervereit, így az abban a formában nem játszható már. Egy lelkes csapat viszont felélesztette az MMO-t egy eléggé egyedi formában, így újra van lehetőség a Warhammar Fantasy világában csatározni.
Végül pedig akcióban a Planescape: Torment játékomat frissítettem az Enhanced Editionre, csak úgy jeligére
Gondoltam, hogy megveszem Switchre, de eléggé rosszakat olvasni a konzolos irányításról, így ez most PC-n maradt. -
l.skywalker
titán
2021. Április
Vásárlások: -18
Homeworld Remastered Collection
One Finger Death Punch 2
Call of Duty: Modern Warfare Remastered (Xbox)
Lost Ember (Xbox)
Yono and the Celestial Elephants
Killer Bundle 16
Figment
Blazing Beaks
Call of Juarez: Bound in Blood
Icewind Dale: Enhanced Edition
The Walking Dead: The Final Season
Yooka-Laylee
Peaky Blinders: Mastermind
WWE 2K Battlegrounds
Call of Duty: Black Ops Cold War (Xbox)
Commandos HD Remaster
Dark Devotion
Praetorians HD RemasterVégigjátszások: +3
Deliver us to the Moon
Plague Tale: Innocence
Indiana Jones and the Fate of AtlantisÖsszesen a hónapban: -15
Előző hónap végi: -18
---------------------------
Éves összes: -332021. Május
Vásárlások: 4
- Humble Choice május
- Baldur's Gate: Enhanced Edition (gog.com)
- Red Faction (Humble Bundle)
- Killer Bundle 17 (fanatical.com)Végigjátszások, eladások: 1
- Metro Exodus-t eladtam a Choice-ból
Összesen a hónapban: -3
Előző hónap végi: -33
---------------------------
Éves összes: -36
Ezekkel játszom jelenleg:
- Destiny 2 (folyamatosan)
- Fall Guys: Ultimate Knockout (időnként)
- Spiritfarer (nagyon tetszik, de kevés időt szakítok rá)
- GTA4 (Xbox-on, de rég nem kapcsoltam be)
- Ghost Recon Breakpoint (haladgatok vele Xbox-on) -
ldave
félisten
Május:
Ez a hónap eléggé eseménytelen volt részemről, két játékot vettem, be semmit nem fejezetem, meg úgy igazán nem is igazán játszottam. Kb. 20 órám lett a hónap végére a múltkor vásárolt Persona Q2-ben, más most annyira nem kötött le.
Switchre vettem a Shin Megami Tensei III: Nocturne HD Remastert. PS2-re megvan az eredeti játék, végig is játszottam sok-sok évvel ezelőtt, de az szinte egy előző élet volt, szóval ezért a HD újrakiadásért most jár a -1 pont, aztán majd később remélhetőleg a +1 is valamikor.
Szintén Switchre vettem a Ori and the Will of the Wispset a mostani eShop akció során. Ebben az esetben főleg a kíváncsiság hajtott, nagyon jókat lehet hallani a Switch változatról, megnézném saját szemmel, hogy mit is jelent az, amikor egy fejlesztő komolyan veszi eme változat elkészítését. Az első résszel nem játszottam, nem is tervezem. -1 pont
-
koncsik
MODERÁTOR
2021 május: 4 pont - összesen 8 pont
Vettem:
Crash Bandicoot 4: Its About Time (Switch)
Famicom Detective Club™: The Two-Case Collection (Japan Collectors Edition) (Switch)
The Witcher 3: Wild Hunt Complete Edition (Switch)
Miitopia (Switch)
Asterix & Obelix XXL Collection (I-III) (Switch)
Befejeztem és eladtam: -----
Befejeztem:
Spider-Man
Eladtam:---- -
tboy93
nagyúr
2021 április
Vásárlás:
SemmiVégigjátszás:
- Shadow of the Tomb Raider (+1)
- Immortals Fenyx Rising (+1)Havi összesített: +2
2021 összesített: +8Összesen ~35 órát ha játszottam a hónapban, nem volt sok időm rá. A Tomb Raider és az Immortals végigjátszásán kívül pár órát nyomtam még öcsémmel a Zombie Army 4-et, meg belekezdtem a Concrete Genie-be.
Vásárlás szempontjából lett volna a leárazásban jó pár cím ami érdekelt volna és olcsó is volt, de visszafogtam magam megint, így is van még a backlogomban bőven játék.
2021 május
Ebben a hónapban sikerült visszaesnem, vettem egy PS3-at az 5 mellé és egy rakat játékot vadásztam hozzá. Játszani kb semmi időm nem volt, a Concrete Genie pörgött le, az jópofa volt, meg a Resistance első részének a 2/3-a, azt talán a héten be tudom fejezni.Vásárlás:
- Beyond: Two Souls PS3
- Mortal Kombat Komplete Edition PS3
- Red Dead Redemption PS3
- L.A. Noire PS3
- Gran Turismo 5: Academy Edition PS3
- God of War PS3
- God of War II PS3
- God of War III PS3
- Resistance: Fall of Man PS3
- Resistance 2 PS3
- Resistance 3 PS3
- KillZone 2 PS3
- KillZone 3 PS3
- Mafia: Definitive Edition PS4
- Mafia II: Definitive Edition PS4
- Mafia III: Definitive Edition PS4Végigjátszás:
- Concrete Genie PS4Havi összesített: -15
2021 összesített: -7 -
Wlac
Ármester
2021 április
Vettem:
- PSPlus
- Apple Arcade
- Fable Anniversary (PC)
- while True: learn () (iOS)Végigjátszottam:
+ Nier: Automata (PS4)
+ Vampire: The Masquarade: Bloodlines (PC)Eladtam:
-Most ezzel játszok:
- Uncharted 4 Multi (PS4)
- Phasmophobia (PC): mi sem értjük, hogy miért nem tudjuk megunni, annyira azért nem kínál sokat a játék, mégis heti pár este beleszalad alkalmanként 1-2 óra.Valamiért most nem kötnek le a singe játékok. Az előző hónapban végignyomtam a Niert, ami eléggé komfortzónámon kívül volt, de nem "indított be semmit". Ebben a hónapban megvolt a Bloodlines, amit öcsémtől kaptam, de sokadig végigjátszás volt ez is, inkább csak a nosztalgia miatt fejeztem be.
Szintén a múltidézés miatt fizettem elő az Apple Arcade-ra, mert benne van a mikrotranzakció mentes eredeti Fruit Ninja, így azzal is elpögyögtem, illetve a barátnőmmel versenyzünk néha, bár túlzás versenynek hívni azt, ha a partner minimum pontja is duplája annak, amit véres verejtékkel összehozok.
Az újdonság varázsát keresve vettem meg a while True: learn () című játékot is. Az elmúlt 20 évben főleg az akciójátékok különböző formáit élveztem, így tetszik, hogy ez valamennyire más. Lehet, hogy a májust az Apple Arcade kínálatának szentelem, mert ahogy nézem, vannak benne hasonló kaliberű játékok (és röhögve kifizetem azt az 5 dollárt azért, hogy ne legyenek mikrotranzakciók).Idei állás: -2, bár szerintem hamarosan elengedem a pontszámolást, mert ezzel megint plusz egy platformon kezdtem játszani, és már nehéz követni, hogy mit hogyan számolok.
Kezdem akkor én is, mert már nem fogok semmit sem befejezni. A pontozást abbahagytam, mert már követhetetlen a számomra.
2021 május
Vettem:
- PSPlus
- Apple Arcade
- VR szett (PS4)
- Beat Saber (PS4)Végigjátszottam:
- Zombie Army 4: Dead War (PS4)A hónap elején öcsémmel kipróbáltak a Zombie Army 4-et, és neki ugyan nem jött be, de én teljesen rácuppantam. Kb. két hétig csak azzal játszottam, meg is lett a platina.
A hónap közepén elkezdtem az Infamous 2-t, most tartok a második, negatív karma végigjátszásnál. Sokkal jobban bejön, mint az első része, ahol tudtak, javítottak a korábbi dolgokhoz képest.Egy hete kollégám kölcsönadta a VR szettjét, amihez viszont nem volt Move kontroller, amit sajnáltam, mert nagyon érdekelt a Beat Saber. Elkezdtem keresgetni egy használt példányt, aminek a vége az lett, hogy egy komplett VR szettet vettem, mert így jöttem ki a legjobban. Van még szintén kölcsönben nálam egy Resident Evil 7, de még rá kell vennem magam. A játék érdekel, a VR részétől tartok.
Játszani egyébként viszonylag kevés időm van, remélhetőleg hamarosan önállósodnak annyira az új kollégák, hogy a menet közben rám pakolt +70-80 túlóra egy részét lerázhassam magamról.
-
RangerFox
veterán
Mivel most van egy kis időm, és már kizárt, hogy végigjátsszak bármit is májusban, így leírom most az összegzőmet.
Ebben a hónapban vettem:
- Returnal
- Resident Evil Village
- Marvel’s Spider-Man Remastered
Továbbá ajándékba kaptam: Sekiro, Mortal kombat 11 (PS5), DMC5 (PS5).Májusban ugyan nem játszottam végig semmit, viszont elkezdtem a Returnalt, valamint sokat haladtam a Yakuza: Like a Dragonnal. Meglepően tetszik amúgy a Yakuza az új harcrendszerrel, a sztorija és a karakterek is nagyon jók, viszont van benne egy nagyon undorító (tipikusan jrpg-s) difficulty spike, ami miatt rengeteget kell grindolni egy ponton benne. Ezért kicsit félretettem, jelenleg az MK11 rabja vagyok. Következő hónapban jelenik meg a Ratchet, amit már nagyon várok. Valószínűleg ez lesz az első igazi next gen cím, remélem, nem fogok benne csalódni...
-
l.skywalker
titán
2021. Március
Vásárlások: -2
GUILTY GEAR Xrd Rev.2
Fallout 3 GOTYVégigjátszások: +2
Astrologaster
Moving OutÖsszesen március: 0
Előző hónap végi: -18 (az előző hónapban rosszul számoltam
)
---------------------------
Éves összes: -182021. Április
Vásárlások: -18
Homeworld Remastered Collection
One Finger Death Punch 2
Call of Duty: Modern Warfare Remastered (Xbox)
Lost Ember (Xbox)
Yono and the Celestial Elephants
Killer Bundle 16
Figment
Blazing Beaks
Call of Juarez: Bound in Blood
Icewind Dale: Enhanced Edition
The Walking Dead: The Final Season
Yooka-Laylee
Peaky Blinders: Mastermind
WWE 2K Battlegrounds
Call of Duty: Black Ops Cold War (Xbox)
Commandos HD Remaster
Dark Devotion
Praetorians HD RemasterVégigjátszások: +3
Deliver us to the Moon
Plague Tale: Innocence
Indiana Jones and the Fate of AtlantisÖsszesen a hónapban: -15
Előző hónap végi: -18
---------------------------
Éves összes: -33 -
ldave
félisten
Április:
Hosszú a lista, de igazából nem volt sokminden ebben a hónapban.
Befejeztem a Steins;Gate Elitet, aki nem ismerné, ez egy 35-40 órás visual novel, lényegében mintha egy könyvet olvasna az ember, ahol a történet során párszor döntést kell hozni a cselekménnyel kapcsolatban. Ezt PS3-on már egyszer végigjátszottam, szóval így másodszorra már csak 0 pontot ér. (Megnéztem, 2019-ben, amikor megvettem ez a kiadást, akkor is már 0 pontot adtam érte). Továbbra is az egyik kedvenc scifi történetem, van belőle anime is, ha valakit érdekelne, de játék formájában nem kedveli az ilyesmit.
Még 2018-ban vettem, de akkor nem igazán jött be az akkori WoW kiegészítő, a Battle for Azeroth. Most újra elkezdtem (azóta már van egy újabb is), és végig is játszottam az alap sztorit, már amennyire ez egy MMO-nál lehetséges. Két karakterrel értem el a max szintet, egy alliance és egy a horda oldalon, szóval mindkét szemszögből megvolt a történet. Valszeg most megveszem majd az aktuális kiegészítőt is. +1 pont.
Új vásárlás a hónapban a Nier Replicant remake volt, bár ez megvan szintén még régről PS3-ra, de ez azért több, mint egy sima újrakiadás, szóval jár érte a -1 pont.
És akkor jöhet a 3DS bevásárlásom, öt játékot vettem meg a mostani komolyabb leárazás során, de ezek mindegyike megvan lemezen is, szóval pontot egyik sem ér ebben a formában: Shin Megami Tensei: Devil Survivor 2 Record Breaker, Shin Megami Tensei: Strange Journey Redux, Etrian Odyssey Nexus, Persona Q2: New Cinema Labyrinth, Devil Summoner: Soul Hackers.
Végül pedig csak a napló kedvéért legyen itt a Magic aktuális kiegészítője, a Strixhaven: School of Mages.
-
koncsik
MODERÁTOR
2021 április: 1 pont - összesen: 4 pont
Vettem:
Trine 4: The Nightmare Prince (PS4)
FIFA 21 Ultimate Edition (PS4)
New Pokemon Snap (Switch)Befejeztem és eladtam: --
Befejeztem:
Agent A: A Puzzle in Disguise (Switch) (család együttveszekedettoldotta meg)Eladtam:
FIFA 20 (PS4) -
Wlac
Ármester
2021 március
Vettem:
- PSPlus
- GTA Vice City (PC)Végigjátszottam:
+ Shadow of the Tomb Raider (PS4)
+ GTA Vice City (PC)
Eladtam:
+ Call of Duty: Black Ops 2 (PS3)Most ezzel játszok:
- Phasmophobia: azt hittem, hogy eddigre rá fogunk unni, de továbbra is jót szórakozunk. Heti pár este bele szokott szaladni pár óra.
- Nier: Automata: megvolt az A végigjátszás, most csinálom a B-t. A sztori egyelőre eléggé nagy csalódás, bár tudom, hogy csak egy kis részét tapasztaltam még meg.
- Vampire: The Masquarade: Bloodlines - sokadig végigjátszás, de ezúttal community patch-csel.
Idei állás: -12021 április
Vettem:
- PSPlus
- Apple Arcade
- Fable Anniversary (PC)
- while True: learn () (iOS)Végigjátszottam:
+ Nier: Automata (PS4)
+ Vampire: The Masquarade: Bloodlines (PC)Eladtam:
-Most ezzel játszok:
- Uncharted 4 Multi (PS4)
- Phasmophobia (PC): mi sem értjük, hogy miért nem tudjuk megunni, annyira azért nem kínál sokat a játék, mégis heti pár este beleszalad alkalmanként 1-2 óra.Valamiért most nem kötnek le a singe játékok. Az előző hónapban végignyomtam a Niert, ami eléggé komfortzónámon kívül volt, de nem "indított be semmit". Ebben a hónapban megvolt a Bloodlines, amit öcsémtől kaptam, de sokadig végigjátszás volt ez is, inkább csak a nosztalgia miatt fejeztem be.
Szintén a múltidézés miatt fizettem elő az Apple Arcade-ra, mert benne van a mikrotranzakció mentes eredeti Fruit Ninja, így azzal is elpögyögtem, illetve a barátnőmmel versenyzünk néha, bár túlzás versenynek hívni azt, ha a partner minimum pontja is duplája annak, amit véres verejtékkel összehozok.
Az újdonság varázsát keresve vettem meg a while True: learn () című játékot is. Az elmúlt 20 évben főleg az akciójátékok különböző formáit élveztem, így tetszik, hogy ez valamennyire más. Lehet, hogy a májust az Apple Arcade kínálatának szentelem, mert ahogy nézem, vannak benne hasonló kaliberű játékok (és röhögve kifizetem azt az 5 dollárt azért, hogy ne legyenek mikrotranzakciók).Idei állás: -2, bár szerintem hamarosan elengedem a pontszámolást, mert ezzel megint plusz egy platformon kezdtem játszani, és már nehéz követni, hogy mit hogyan számolok.
-
RangerFox
veterán
2021. április
Vettem
- Disco Elysium: The Final Cut
- UndertaleVégigjátszottam
- Bloodborne
- Hitman III
- It Takes TwoMájusban sokkal kevesebb időm lesz játszani. A félbe maradt HZD platinázást, illetve a dlc-t megpróbálom besűríteni, illetve a Resi 8-ra is ránézek majd, ha már elő van rendelve.
-
tboy93
nagyúr
2021 április
Vásárlás:
SemmiVégigjátszás:
- Shadow of the Tomb Raider (+1)
- Immortals Fenyx Rising (+1)Havi összesített: +2
2021 összesített: +8Összesen ~35 órát ha játszottam a hónapban, nem volt sok időm rá. A Tomb Raider és az Immortals végigjátszásán kívül pár órát nyomtam még öcsémmel a Zombie Army 4-et, meg belekezdtem a Concrete Genie-be.
Vásárlás szempontjából lett volna a leárazásban jó pár cím ami érdekelt volna és olcsó is volt, de visszafogtam magam megint, így is van még a backlogomban bőven játék.
-
mike1334
veterán
-
Wlac
Ármester
-
mike1334
veterán
Pár napja nekem is lement a C ending stáblistája (lement = többször haltam meg, mint a játék alatt
), és nem igazán tudom, hogy hogy álljak a dologhoz. Egyrészt a sztorit nem teljesen raktam össze, másrészt viszont nagy hatással volt rám, csak éppen nem tudom megmondani, hogy pontosan miért. Bejött ez a melankólikus érzés, mégha nem ism értettem teljesen a dolgot. Szóval abszolút tetszett a játék, marad is a gyűjteményben, bár nem biztos, hogy valaha újra fogom játszani.
Viszont ez így is nagy szó, mivel az ázsiai játékok nagyon idegenek nekem, szerintem ez és a Gravity Rush volt a legjapánabb játék, amivel valaha játszottam. A Final Fantasy VII már le van szedve a PS4-re, de az az igazság, hogy a Nier után semmi komolyra nem vágytam, úgyhogy elkezdtem az Animal Crossingot
Még a D és E endinget is told le, az már nem hosszú.
-
Wlac
Ármester
Pár napja nekem is lement a C ending stáblistája (lement = többször haltam meg, mint a játék alatt
), és nem igazán tudom, hogy hogy álljak a dologhoz. Egyrészt a sztorit nem teljesen raktam össze, másrészt viszont nagy hatással volt rám, csak éppen nem tudom megmondani, hogy pontosan miért. Bejött ez a melankólikus érzés, mégha nem ism értettem teljesen a dolgot. Szóval abszolút tetszett a játék, marad is a gyűjteményben, bár nem biztos, hogy valaha újra fogom játszani.
Viszont ez így is nagy szó, mivel az ázsiai játékok nagyon idegenek nekem, szerintem ez és a Gravity Rush volt a legjapánabb játék, amivel valaha játszottam. A Final Fantasy VII már le van szedve a PS4-re, de az az igazság, hogy a Nier után semmi komolyra nem vágytam, úgyhogy elkezdtem az Animal Crossingot
-
ldave
félisten
Március:
Múlt hónapban még csak az első befejezése volt meg a Nier: Automatának, most a hónap végére meglett a többi is, így most jár érte a +1 pont. Remek élmény volt, most várom a hamarosan érkező Nier remake kiadást.
Switchre az akciók során két játékot vettem, a Murder by Numbers-t és a Baba Is You-t. Ebből az első sztoriját már befejeztem, most az extra feladványokat csinálgatom. A Baba még várat magára. 0 és -1.
Végül pedig megvettem PC-re a Diablo III: Reaper of Souls-t. Ez a játék megvan már PS3-ra és PS4-re is, de most egy haverral elkezdtük az új season-t közösen, ő pedig PC-n játszik, szóval most már megvan ide is

-
mike1334
veterán
Csak látszólag záródik le, bár a második vegigjátszás sokaknak tűnhet unalmasnak a sok hasonlóság miatt. Mondjuk én elfogult vagyok, egyik kedvenc játékom, és nem is annyira a sztori, inkább a hangulat miatt.
-
ldave
félisten
Én pont most játszottam végig (A -> E), nem olyan nagyságú ez a játék, mint elsőre tűnik. Mármint remek a sztori, de mielőtt játszottam volna, valahogy nagyobb lélegzetvételűnek gondoltam, mint ami a valóság.
-
Wlac
Ármester
Ja persze, tudom hogy még két szereplővel végig kell játszani, hogy teljes legyen a sztori. Mindenesetre az epikus felültés után kicsit fura volt, hogy mennyire hamar lezárták az egészet a 2B-s végigjátszás során.
-
mike1334
veterán
2021 március
Vettem:
- PSPlus
- GTA Vice City (PC)Végigjátszottam:
+ Shadow of the Tomb Raider (PS4)
+ GTA Vice City (PC)
Eladtam:
+ Call of Duty: Black Ops 2 (PS3)Most ezzel játszok:
- Phasmophobia: azt hittem, hogy eddigre rá fogunk unni, de továbbra is jót szórakozunk. Heti pár este bele szokott szaladni pár óra.
- Nier: Automata: megvolt az A végigjátszás, most csinálom a B-t. A sztori egyelőre eléggé nagy csalódás, bár tudom, hogy csak egy kis részét tapasztaltam még meg.
- Vampire: The Masquarade: Bloodlines - sokadig végigjátszás, de ezúttal community patch-csel.
Idei állás: -1Nier egyre jobb lesz, ahogy haladsz a sztorikkal, ne add fel
-
Wlac
Ármester
2021 március
Vettem:
- PSPlus
- GTA Vice City (PC)Végigjátszottam:
+ Shadow of the Tomb Raider (PS4)
+ GTA Vice City (PC)
Eladtam:
+ Call of Duty: Black Ops 2 (PS3)Most ezzel játszok:
- Phasmophobia: azt hittem, hogy eddigre rá fogunk unni, de továbbra is jót szórakozunk. Heti pár este bele szokott szaladni pár óra.
- Nier: Automata: megvolt az A végigjátszás, most csinálom a B-t. A sztori egyelőre eléggé nagy csalódás, bár tudom, hogy csak egy kis részét tapasztaltam még meg.
- Vampire: The Masquarade: Bloodlines - sokadig végigjátszás, de ezúttal community patch-csel.
Idei állás: -1 -
l.skywalker
titán
2021. Március
Vásárlások: -2
GUILTY GEAR Xrd Rev.2
Fallout 3 GOTYVégigjátszások: +2
Astrologaster
Moving OutÖsszesen március: 0
Előző hónap végi: -18 (az előző hónapban rosszul számoltam
)
---------------------------
Éves összes: -18 -
tboy93
nagyúr
-
ldave
félisten
Nem is értettem mi ez a kapkodás mindenki részéről, még bőven van hátra a napból

-
RangerFox
veterán
Monster Huntert nem adod nekem?
Márciusi állásom:
Vettem
Hitman 3 (PS5)
Demon's Souls (ezt ajándékba kaptam)Végigjátszottam
Monster Hunter World: Iceborne (PS5)
Concrete Genie (PS5)
Demon’s Souls (PS5)Fun fact, hogy a Concrete Genie volt a 300. végigjátszott játékom. Jelenleg a Bloodborne és a God of War pörög, illetve áprilisban szeretném végigjátszani az új Hitmant is. Meglátom, mennyi jön össze ezekből a tervekből.
Úgy látszik, korai volt az összefoglalóm:
A fentieken kívül még megvettem az AC Valhallát, meg a Yakuza Like a Dragont. Plusz ajándékba kaptam a Dark Souls 3-at. De most már az új Resident Evilig semmit se veszek, azt is ajándékba fogom kapni (mert a home társamnak szereztem PS5-öt).
-
mike1334
veterán
Befejeztem: Yakuza 4 (ez most kicsit lassabban ment, kezdek telítődni
)Xboxra/Switchre nem vettem játékot, cserébe lett egy csomó még drágább társasjáték
-
koncsik
MODERÁTOR
Monster Huntert nem adod nekem?
Márciusi állásom:
Vettem
Hitman 3 (PS5)
Demon's Souls (ezt ajándékba kaptam)Végigjátszottam
Monster Hunter World: Iceborne (PS5)
Concrete Genie (PS5)
Demon’s Souls (PS5)Fun fact, hogy a Concrete Genie volt a 300. végigjátszott játékom. Jelenleg a Bloodborne és a God of War pörög, illetve áprilisban szeretném végigjátszani az új Hitmant is. Meglátom, mennyi jön össze ezekből a tervekből.
Hááát
PS5-re cserélhető
Pár év múlva lehet, hogy tényleg arra lesz cserélhető
-
RangerFox
veterán
Monster Huntert nem adod nekem?
Márciusi állásom:
Vettem
Hitman 3 (PS5)
Demon's Souls (ezt ajándékba kaptam)Végigjátszottam
Monster Hunter World: Iceborne (PS5)
Concrete Genie (PS5)
Demon’s Souls (PS5)Fun fact, hogy a Concrete Genie volt a 300. végigjátszott játékom. Jelenleg a Bloodborne és a God of War pörög, illetve áprilisban szeretném végigjátszani az új Hitmant is. Meglátom, mennyi jön össze ezekből a tervekből.
-
koncsik
MODERÁTOR
2021 március: 3 pont, Összesen: 3 pont
Vettem:
Harvest Moon: One World (Switch)
Guilty Gear Xrd. Rev.2 (PS4)
Hades (Switch)
Monster Hunter Rise (Collector’s Edition) (Switch)Befejeztem és eladtam: --
Befejeztem:
Metro 2033 Redux (PS4)Eladtam: --
-
tboy93
nagyúr
2021 március
Vásárlás:
Semmi
Végigjátszás:
- Mortal Kombat X (+1)
- Borderlands 3 (+1)Havi összesített: +2
2021 összesített: +6 -
ldave
félisten
Utolsó nap márciusban! Ma még gyorsan be lehet fejezni valamit, vagy pedig ha ma már megjött a fizu, akkor venni is lehet pár játékot még a nap vége előtt, hajrá!

-
koncsik
MODERÁTOR
2021 január - Összesen:0
Vettem: 3
Star Wars: Jedi Knight – Jedi Academy (digital) (Switch)
Star Wars: Jedi Knight II – Jedi Outcast (digital) (Switch)
Star Wars: Episode I Racer (digital) (Switch)Befejeztem és eladtam: 1
Mafia (Definitive Edition) (PS4)Befejeztem: 1
Crysis (Switch)Eladtam: : 1
Injustice (Legendary / Day One Edition) (PS4)2021 február:0 Összesen:0
Vettem:
immortals: Fenyx Rising (Switch)
Super Mario 3D World + Bowser’s Fury – Steelbook (Switch)
Bravely Default II (Switch)
Persona 5 Strikers (Switch)Befejeztem és eladtam:
Metro: Exodus (Aurora Edition) incl DLCs (PS4)Befejeztem:
Eladtam:
Assassins’ Creed III Remastered (Switch)
Little Nightmares (Sixth Edition) (PS4)
Lara Croft And The Temple Of Osiris (Gold Edition) (PS4) -
RangerFox
veterán
Februárban sok játékkal játszottam (ehhez persze az is kellett, hogy másfél hétig nagyon beteg voltam, így mást nem is nagyon tudtam volna csinálni)...
Vettem:
Monster Hunter World: IceborneVégigjátszottam:
Astro’s Playroom (PS5, platina)
Phoenix Wright Ace Attorney (Switch)
Mario+Rabbids Kingdom Battle (Switch)
Marvel’s Spider-Man: Miles Morales (PS5, platina)
Resident Evil 7 (PS5)
Monster Hunter World (PS5)Jelenleg a Monster Hunter nagyon behúzott, vélhetőleg egész márciusban kitart majd. Esetleg befejezem a Plusban kapott Concrete Geniet.
-
ldave
félisten
Február:
Az indie játék ebben a hónapban a Vampire: The Masquerade – Coteries of New York volt. Alapvetően ez egy remek vámpír témájú visual novel lenne, a fő gond az hogy van három választható karakter és az első fejezetet leszámítva szint semmi különbség nincs köztük, így nem igazán van értelme mindhárommal végigjátszani az amúgy elsőre 5-6 órás történetet. Kár, hogy csak ennyit hoztak ki ebből a témából. 0
Befejeztem a még tavaly elkezdett 13 Sentinels: Aegis Rimet. Fantasztikus látvány, remek történet, minimális játékmenet
+1Szintén végigjátszottam a Nier: Automatát, egyszer. Erre most még 0 pontot adok, mert aki ismeri a játékot, az tudja, hogy itt az első végigjátszás kb a fele a játéknak, még két-három másik épül rá.
A hónap vásárlása pedig a Persona 5 Strikers volt, ezt most a Nier A. mellett tervezem játszani. -1
Idén az összetett pontom eddig -1.
-
Wlac
Ármester
2021 február
Az előző havi összesítőm utáni beszélgetés miatt utólag módosítom a saját pontszámolási szabályom, és nem számolok el mínuszt a PSPlus-ért, de pluszot sem a végigvitt játékokért, így előző hónapban -1-gyel zártam.
Vettem:
- PSPlus
- Frostpunk (PC)
- Bully / Canis Canem Edit (PS4)
- Phasmophobia (PC) (ezt mondjuk rögtön háromszor
)Végigjátszottam:
+ Shadowrun: Origins (ingyen húztam be az Epic Game Store-ból)
+ The Surge 2
+ Bully / Canis Canem EditEladtam:
-Most ezzel játszok:
- Frostpunk: kb. azt kaptam, amit vártam, bár a hónap második felére kissé leálltam vele, mert bejött a Phasmophobia.- Phasmophobia: Nem bírom a horrort, de beadtam a derekam a haveroknak. Nem annyira félelmetes, mint az elején gondoltam, de jó móka, és időnként azért felviszi a pulzusom.
- Shadow of the Tomb Raider: A Rise nem jött be, de ez a rész nagyon tetszik.
Idei állás: -2 -
tboy93
nagyúr
2021 február
Vásárlás:
- The Last of Us Part II (-1)Végigjátszás:
- Tom Clancy's The Division 2 (+1)
- Control (+1)
- ASTRO's PLAYROOM (+1)Havi összesített: +2
2021 összesített: +4 -
l.skywalker
titán
Február:
Vásárlások: -8
Indie Multiplayer Bundle (fanatical.com)
The Silent Age (Humble Bundle)
Kingdom Come Deliverance: Royal Edition (Xbox - Win10)
LEGO Harry Potter Collection (Xbox)
Commander Keen Complete Pack (gog.com)
Dirt 4 (fanatical.com)
Mafia Trilogy (Humble Bundle)
Chivalry: Medieval Warfare (Steam)Végigjátszások: +4
The Inner World (BigFish)
Donut County (Xbox)
GRIS (Steam)
My Friend Pedro (Xbox Win10)Összesen február: -4
Előző hónap végi: -13
---------------------------
Éves összes: -17 -
l.skywalker
titán
-
mike1334
veterán
Van aki annak veszi, van aki nem. Én úgy számolnám, hogy új játék, mert én azt számoltam, hogy hány játékot vettem meg "feleslegesen" (pl.: korábban végigjátszottam, majd megvettem másik platformra/felújított verzióban, de azzal már nem játszottam, így kvázi felesleges volt megvenni).
-
alratar
addikt
Ha van egy játék és megveszem a Remastered verziót egy másik platformra, az minek számít? Új játék vásárlásnak?
-
alratar
addikt
-
adalbert1
veterán
Lehet akkor, hogy elengedem a PSPlus számolását, és a belőle játszott játékok is 0 pontosak lesznek, így marad a tisztán vásárolt játékokkal való pontszám zsonglőrködés.
tboy93: igazából a DLC-k engem a sztori miatt érdekeltek, ezért levettem Very Easy-re a nehézséget, és csak chillezve játszottam. Van benne pár olyan trófea, amik elhúzzák kicsit a játékidőt, de semmi extrém. A Nuka Worldben volt egy (Eyes on the Prize) ami csak az időhúzásra ment rá, de a legtöbb jön magától.
Én úgy csinálom ezeknek a számolását, hogy alapból egy ps plusos vagy gamepasses játékot sem írok be - ponttal, viszont ha egyet végigviszek akkor feltüntetetem az adott havi listán, viszont + pontot sem írok be érte, szóval nullaként számolom.
A január jó hónap volt, semmit sem vettem, de nem is játszottam végig, így az évet 0-val nyitom
. -
mike1334
veterán
Nem kellett sokat várnod rá, hogy jöjjön a Judgement Xbox-ra

Háá...most néztem a hírt. Akkor most jöhet végre a Persona 5 Royal is
-
ldave
félisten
-
l.skywalker
titán
És Idave
Köszi
Yakuza 0, Kiwami, Kiwami 2 megvolt, most tolom a yakuza 3-at (aztán 4,5, tavasszal 6, kicsit később Like a Dragon
), remélem idővel jön akkor a Judgement is xboxra
(a trailerek alapján ehhez pl nem tudtam elképzelni vicces side storykat...bár a trailerek alapján a yakuzákhoz sem...
)
Apropó Yakuza 3....vártam, mint vmi csodát xboxra (illetve egyből game passba), de az első egy-két óra kicsit fura volt, érződik, hogy nem mai darab, de aztán jön a Yakuza varázslat, és berántott. Hétvégén belecsúszott ~10 óra, és a fő sztorival alig haladtam, side storykat, mini gameket toltam szinte...és tényleg eltaláltak valamit a seganál, tök mindegy, hogy nem mai darab, fel sem tűnik, élvezem minden percét
Nem kellett sokat várnod rá, hogy jöjjön a Judgement Xbox-ra

-
mike1334
veterán
Én egyre kevesebb játékot veszek az előfizetések miatt, ezért nem is számolom. Idén a Greedfall, Control dlc-k pörögtek le, most ugye Yakuza láz van, de ott a Dragon Quest XI is (game pass), meg Fallout 4 + dlc-k (saját), plusz egy csomó játék Switchen (Ring Fit Adventure, Zelda BotW, Fire Emblem Three Houses, Ni No Kuni....hajh..).
-
l.skywalker
titán
-
RangerFox
veterán
Igen, itt jön be az, amit ldave is mondott, hogy nem annyira egyszerű erre szabályt alkotni. Szerintem a fő kérdés ilyenkor az, hogy ki miért számolja a pontokat. Ha csak azért, hogy lássa, hogy mennyi játékot játszott végig az adott hónapban/évben, akkor teljesen érthető, hogy ezeket is extra pontnak veszi.
Én azért számolok, hogy lássam, hogy mennyit vásárolok feleslegesen. Mindig át szoktam pörgetni az akciókat, pedig van egy rakat játék még, ami ott csücsül a polcomon/merevlemezen, nem vagyok "rájuk szorulva". Ezért az én "nézetemhez" jobban passzol, hogyha nem számolok el pontot a Plusért (mivel azt akkor is fizetném a multi miatt, ha nem lenne hozzá játék), de az így ingyen kapott játékok végigjátszsásáért sem.Csináljátok azt, amit én, ne írjatok pontot, csak beszélgessünk a játékokról havi rendszerességgel, amolyan naplóbejegyzés formátumban
-
l.skywalker
titán
Logikus, de van egy nagy különbség. Bundle-t csak akkor veszek meg, ha nincs még meg. A GPU/PS Plus nem választható. Nálam volt már olyan hónap amikor 4 olyan játék jött Xbox-ra ami már megvolt.
-
tboy93
nagyúr
Igen, itt jön be az, amit ldave is mondott, hogy nem annyira egyszerű erre szabályt alkotni. Szerintem a fő kérdés ilyenkor az, hogy ki miért számolja a pontokat. Ha csak azért, hogy lássa, hogy mennyi játékot játszott végig az adott hónapban/évben, akkor teljesen érthető, hogy ezeket is extra pontnak veszi.
Én azért számolok, hogy lássam, hogy mennyit vásárolok feleslegesen. Mindig át szoktam pörgetni az akciókat, pedig van egy rakat játék még, ami ott csücsül a polcomon/merevlemezen, nem vagyok "rájuk szorulva". Ezért az én "nézetemhez" jobban passzol, hogyha nem számolok el pontot a Plusért (mivel azt akkor is fizetném a multi miatt, ha nem lenne hozzá játék), de az így ingyen kapott játékok végigjátszsásáért sem.Tekinthető a ps plus egy bundlenak, ami 18.000Ft-ba kerult. Pl. A Bioshock collection is 3db játék, de csak 1x fizetsz érte, mégse (-3)-at számolunk rá... Szoval a ps plus is egy bundle, csak nem 3 jatek van benne, hanem 24
-
l.skywalker
titán
Igen, itt jön be az, amit ldave is mondott, hogy nem annyira egyszerű erre szabályt alkotni. Szerintem a fő kérdés ilyenkor az, hogy ki miért számolja a pontokat. Ha csak azért, hogy lássa, hogy mennyi játékot játszott végig az adott hónapban/évben, akkor teljesen érthető, hogy ezeket is extra pontnak veszi.
Én azért számolok, hogy lássam, hogy mennyit vásárolok feleslegesen. Mindig át szoktam pörgetni az akciókat, pedig van egy rakat játék még, ami ott csücsül a polcomon/merevlemezen, nem vagyok "rájuk szorulva". Ezért az én "nézetemhez" jobban passzol, hogyha nem számolok el pontot a Plusért (mivel azt akkor is fizetném a multi miatt, ha nem lenne hozzá játék), de az így ingyen kapott játékok végigjátszsásáért sem.Az nekem már régen tökmindegy. Ma pontosítottam a katalógust. 2045 játékom van. Ebből jó ha 10 lemezes. Évente 500 órát Destiny 2-zök, mellette ha talán 20 játékot kijátszok. Én csak azt akarom elérni, hogy többet játsszak, mint vásárolok, mert azt vettem észre hogy ha nincs időm játszani, akkor vásárolok. Most megpróbálok inkább kisebb játékokat elindítani, akkor amikor rámjön a kényszer

-
Wlac
Ármester
Én attól az előfizetésben kijátszott játékot pluszban számolom. Nehogymá'

Igen, itt jön be az, amit ldave is mondott, hogy nem annyira egyszerű erre szabályt alkotni. Szerintem a fő kérdés ilyenkor az, hogy ki miért számolja a pontokat. Ha csak azért, hogy lássa, hogy mennyi játékot játszott végig az adott hónapban/évben, akkor teljesen érthető, hogy ezeket is extra pontnak veszi.
Én azért számolok, hogy lássam, hogy mennyit vásárolok feleslegesen. Mindig át szoktam pörgetni az akciókat, pedig van egy rakat játék még, ami ott csücsül a polcomon/merevlemezen, nem vagyok "rájuk szorulva". Ezért az én "nézetemhez" jobban passzol, hogyha nem számolok el pontot a Plusért (mivel azt akkor is fizetném a multi miatt, ha nem lenne hozzá játék), de az így ingyen kapott játékok végigjátszsásáért sem. -
l.skywalker
titán
Lehet akkor, hogy elengedem a PSPlus számolását, és a belőle játszott játékok is 0 pontosak lesznek, így marad a tisztán vásárolt játékokkal való pontszám zsonglőrködés.
tboy93: igazából a DLC-k engem a sztori miatt érdekeltek, ezért levettem Very Easy-re a nehézséget, és csak chillezve játszottam. Van benne pár olyan trófea, amik elhúzzák kicsit a játékidőt, de semmi extrém. A Nuka Worldben volt egy (Eyes on the Prize) ami csak az időhúzásra ment rá, de a legtöbb jön magától.
Én attól az előfizetésben kijátszott játékot pluszban számolom. Nehogymá'

-
Wlac
Ármester
Nem tudok jó megoldást erre a PS+/stb. témára, legalábbis az alapszabályokat tekintve. A havi pontlevonást nem tartom reálisnak. Az sem túl előnyös, ha letöltés után vonnánk pontot, mert mi van ha a kipróbált játék egyáltalán nem tetszik, akkor ott marad örökre a -1 pont? Ezzel csak hátráltatjuk a próbálgatást. Vagy ha letörlöm, akkor az olyan mintha eladtam volna? Egyszerűen eme kis játék alapszabálya (vásárlás, végigjátszás/eladás) nem képes a mai játék-előfizetéses rendszerek kezelésére.
Lehet akkor, hogy elengedem a PSPlus számolását, és a belőle játszott játékok is 0 pontosak lesznek, így marad a tisztán vásárolt játékokkal való pontszám zsonglőrködés.
tboy93: igazából a DLC-k engem a sztori miatt érdekeltek, ezért levettem Very Easy-re a nehézséget, és csak chillezve játszottam. Van benne pár olyan trófea, amik elhúzzák kicsit a játékidőt, de semmi extrém. A Nuka Worldben volt egy (Eyes on the Prize) ami csak az időhúzásra ment rá, de a legtöbb jön magától.
-
ldave
félisten
-
RangerFox
veterán
És Idave
Köszi
Yakuza 0, Kiwami, Kiwami 2 megvolt, most tolom a yakuza 3-at (aztán 4,5, tavasszal 6, kicsit később Like a Dragon
), remélem idővel jön akkor a Judgement is xboxra
(a trailerek alapján ehhez pl nem tudtam elképzelni vicces side storykat...bár a trailerek alapján a yakuzákhoz sem...
)
Apropó Yakuza 3....vártam, mint vmi csodát xboxra (illetve egyből game passba), de az első egy-két óra kicsit fura volt, érződik, hogy nem mai darab, de aztán jön a Yakuza varázslat, és berántott. Hétvégén belecsúszott ~10 óra, és a fő sztorival alig haladtam, side storykat, mini gameket toltam szinte...és tényleg eltaláltak valamit a seganál, tök mindegy, hogy nem mai darab, fel sem tűnik, élvezem minden percét
Én azt tavaly játszottam végig, talán az a leggyengébb rész mind közül, de még így is szórakoztató.
-
mike1334
veterán
Sztoriban egyáltalán nem kapcsolódik a Yakuzákhoz. A város ugyanaz, sztorivezetés ugyanaz, a core gameplay majdnem ugyanaz (itt dinamikusabbak a harcok). Talán néhány mellékküldetésnél van pár utalás a Yakuzákra, de ezek inkább csak easter eggek. Szerintem tökéletes belépőpont a stúdió játékaiba a Judgment.

És Idave
Köszi
Yakuza 0, Kiwami, Kiwami 2 megvolt, most tolom a yakuza 3-at (aztán 4,5, tavasszal 6, kicsit később Like a Dragon
), remélem idővel jön akkor a Judgement is xboxra
(a trailerek alapján ehhez pl nem tudtam elképzelni vicces side storykat...bár a trailerek alapján a yakuzákhoz sem...
)
Apropó Yakuza 3....vártam, mint vmi csodát xboxra (illetve egyből game passba), de az első egy-két óra kicsit fura volt, érződik, hogy nem mai darab, de aztán jön a Yakuza varázslat, és berántott. Hétvégén belecsúszott ~10 óra, és a fő sztorival alig haladtam, side storykat, mini gameket toltam szinte...és tényleg eltaláltak valamit a seganál, tök mindegy, hogy nem mai darab, fel sem tűnik, élvezem minden percét
-
RangerFox
veterán
Sztoriban egyáltalán nem kapcsolódik a Yakuzákhoz. A város ugyanaz, sztorivezetés ugyanaz, a core gameplay majdnem ugyanaz (itt dinamikusabbak a harcok). Talán néhány mellékküldetésnél van pár utalás a Yakuzákra, de ezek inkább csak easter eggek. Szerintem tökéletes belépőpont a stúdió játékaiba a Judgment.

-
ldave
félisten
-
mike1334
veterán
Januárban vett játékok:
- Phoenix Wright Ace Attorney Trilogy (Switch)Januárban végigjátszott játékok:
- Judgment (PS4)
- Mafia Definitive Edition (PS4)
- Spiritfarer (PC GamePass)
- Fire Emblem: Three Houses (Switch)Februárban igyekszem végigjátszani az első Ace Attorney játékot, de nem akarok nagyon előre tervezni. (Ha minden jól megy, holnap hozza a GLS a PS5-öt, így valószínűleg azon fogok a legtöbbet játszani.)
A Judgement hogy viszonyul a Yakuzákhoz? Nagyon más stílus/sztorivezetés?
-
RangerFox
veterán
Januárban vett játékok:
- Phoenix Wright Ace Attorney Trilogy (Switch)Januárban végigjátszott játékok:
- Judgment (PS4)
- Mafia Definitive Edition (PS4)
- Spiritfarer (PC GamePass)
- Fire Emblem: Three Houses (Switch)Februárban igyekszem végigjátszani az első Ace Attorney játékot, de nem akarok nagyon előre tervezni. (Ha minden jól megy, holnap hozza a GLS a PS5-öt, így valószínűleg azon fogok a legtöbbet játszani.)
-
ldave
félisten
Igen. Én sem fogom számolni, mert egyrészt éves PS+ és több évre GPU is beszerezhető időnként rém olcsón. Ráadásul ha épp az adott hónapban olyan játék van benne ami már megvan, akkor kiszámolhatatlan. Én is maradok a vásárlás/végigjátszás hányadosnál. Lévén lemezest nem veszek.
Planescape: Tormentet csak megvetted vagy játszani is tervezed?
Egyik legjobb rpg, ami valaha PC-re készült szerintem. -
tboy93
nagyúr
A 100% meg gondolom 200 óra körül ...

-
l.skywalker
titán
Nem tudok jó megoldást erre a PS+/stb. témára, legalábbis az alapszabályokat tekintve. A havi pontlevonást nem tartom reálisnak. Az sem túl előnyös, ha letöltés után vonnánk pontot, mert mi van ha a kipróbált játék egyáltalán nem tetszik, akkor ott marad örökre a -1 pont? Ezzel csak hátráltatjuk a próbálgatást. Vagy ha letörlöm, akkor az olyan mintha eladtam volna? Egyszerűen eme kis játék alapszabálya (vásárlás, végigjátszás/eladás) nem képes a mai játék-előfizetéses rendszerek kezelésére.
Igen. Én sem fogom számolni, mert egyrészt éves PS+ és több évre GPU is beszerezhető időnként rém olcsón. Ráadásul ha épp az adott hónapban olyan játék van benne ami már megvan, akkor kiszámolhatatlan. Én is maradok a vásárlás/végigjátszás hányadosnál. Lévén lemezest nem veszek.
-
ldave
félisten
2021 január
Vettem:
- PSPlus
- The Surge 2 (PS4)Végigjátszottam:
- Fallout 4 összes DLC (PS4): kölcsön játékEladtam:
-Most ezzel játszok:
- The Surge 2 (PS4)
- Shadowrun: Origins (PC)Idei állás: -2
Sok év után lecseréltem a laptopomat egy olyan példányra, amin játszani is lehet, úgyhogy most már elkezdtem jelölni a platformokat is, bár a fő játékgépem továbbra is a PS4 marad.
A The Surge 2-re nagyon ráfüggtem, sokat könnyítettek rajta az első részhez képest, ami számomra befogadhatóbbá tette. Lassan befejezem, utána jöhet a Shadow of the Tomb Raider, valamint a mostani akciókból már kinéztem a Bully-t.
Idén változtatok egy kicsit a pontok számolásán. Egyrészt tavaly főleg akkor számoltam el egy játékot, hogyha platináztam, ami miatt több játékot nem számoltam plusznak. Az elmúlt pár hónapban azonban alább hagyott a trófeázós kedvem, és már nem hajkurászom őket. Ha nem nagy kín, akkor belefeccölök plusz energiát abba, hogy megszerezzem a platinát, de messze nem annyit, mint korábban. Kezdek öregedni...
Másrészt, hogyha jól látom továbbra sincs lefektetett szabály az előfizetések számolására. Tavaly minden hónapban levontam egy pontot a PSPlus-ért, de az abból megszerzett "ingyen" játékokért nem számoltam pontot. Ezt már csak azért sem éreztem teljesen fairnek, mert így alapból -12 pontom volt az évben, pedig még csak nem is a játékok miatt fizettem elő, hanem a multi miatt. Szerintetek az mennyire korrekt, hogyha idén csak abban a hónapban számolom el mínusznak, ha letöltök egy játékot az adott havi kínálatból (pl. ebben a hónapban a Tomb Raider-t)?
Nem tudok jó megoldást erre a PS+/stb. témára, legalábbis az alapszabályokat tekintve. A havi pontlevonást nem tartom reálisnak. Az sem túl előnyös, ha letöltés után vonnánk pontot, mert mi van ha a kipróbált játék egyáltalán nem tetszik, akkor ott marad örökre a -1 pont? Ezzel csak hátráltatjuk a próbálgatást. Vagy ha letörlöm, akkor az olyan mintha eladtam volna? Egyszerűen eme kis játék alapszabálya (vásárlás, végigjátszás/eladás) nem képes a mai játék-előfizetéses rendszerek kezelésére.
-
ldave
félisten
Január:
Már tavaly elkezdtem azt a tervem, hogy havi egy kisebb, indie játékot megveszek és azt abban a hónapban meg is próbálom végigjátszani, ilyen volt tavaly év végén a Carto és az Ara Fell. Idén januárban ez a játék a Tohu lett. Befejezni még nem volt időm, két napja jelent meg, ennyire gyors pedig nem vagyok
-1Megvettem PC-re a Hunt:Showdownt, a Destiny-s csapattal úgy tervezzük, hogy heti egy-egy este ezzel játszunk majd pár kört. Mivel ez már PS4-re is megvan, így 0 pont.
Végül pedig megjelent a Magic következő kiegészítője, a viking témájú Kaldheim, tele remek új lapokkal, amik közül szerencsére semmi nem tűnik olyan elhibázottnak, mint Ikoriában a companion kártyák voltak.
-
Wlac
Ármester
Most csak a DLC-ket játszottam végig, hasraütésszerűen azt mondanám, hogy olyan 30 óra körül lehetett. Az alapjátékot pár éve toltam végig, de nem tudom, hogy pontosan mennyi idő lehetett. Ha olyan 150 órát számolunk a platinára, akkor szerintem annyira nem lövünk mellé.
-
tboy93
nagyúr
2021 január
Vettem:
- PSPlus
- The Surge 2 (PS4)Végigjátszottam:
- Fallout 4 összes DLC (PS4): kölcsön játékEladtam:
-Most ezzel játszok:
- The Surge 2 (PS4)
- Shadowrun: Origins (PC)Idei állás: -2
Sok év után lecseréltem a laptopomat egy olyan példányra, amin játszani is lehet, úgyhogy most már elkezdtem jelölni a platformokat is, bár a fő játékgépem továbbra is a PS4 marad.
A The Surge 2-re nagyon ráfüggtem, sokat könnyítettek rajta az első részhez képest, ami számomra befogadhatóbbá tette. Lassan befejezem, utána jöhet a Shadow of the Tomb Raider, valamint a mostani akciókból már kinéztem a Bully-t.
Idén változtatok egy kicsit a pontok számolásán. Egyrészt tavaly főleg akkor számoltam el egy játékot, hogyha platináztam, ami miatt több játékot nem számoltam plusznak. Az elmúlt pár hónapban azonban alább hagyott a trófeázós kedvem, és már nem hajkurászom őket. Ha nem nagy kín, akkor belefeccölök plusz energiát abba, hogy megszerezzem a platinát, de messze nem annyit, mint korábban. Kezdek öregedni...
Másrészt, hogyha jól látom továbbra sincs lefektetett szabály az előfizetések számolására. Tavaly minden hónapban levontam egy pontot a PSPlus-ért, de az abból megszerzett "ingyen" játékokért nem számoltam pontot. Ezt már csak azért sem éreztem teljesen fairnek, mert így alapból -12 pontom volt az évben, pedig még csak nem is a játékok miatt fizettem elő, hanem a multi miatt. Szerintetek az mennyire korrekt, hogyha idén csak abban a hónapban számolom el mínusznak, ha letöltök egy játékot az adott havi kínálatból (pl. ebben a hónapban a Tomb Raider-t)?
Ejha, a fallout szép munka volt
Mennyi jatekido volt kb? Nalam is itt figyel mar a goty, de mivel tudom hogy rengeteg idot el fogok vele tolteni, igy nem volt meg erom nekikezdeni
-
Wlac
Ármester
2021 január
Vettem:
- PSPlus
- The Surge 2 (PS4)Végigjátszottam:
- Fallout 4 összes DLC (PS4): kölcsön játékEladtam:
-Most ezzel játszok:
- The Surge 2 (PS4)
- Shadowrun: Origins (PC)Idei állás: -2
Sok év után lecseréltem a laptopomat egy olyan példányra, amin játszani is lehet, úgyhogy most már elkezdtem jelölni a platformokat is, bár a fő játékgépem továbbra is a PS4 marad.
A The Surge 2-re nagyon ráfüggtem, sokat könnyítettek rajta az első részhez képest, ami számomra befogadhatóbbá tette. Lassan befejezem, utána jöhet a Shadow of the Tomb Raider, valamint a mostani akciókból már kinéztem a Bully-t.
Idén változtatok egy kicsit a pontok számolásán. Egyrészt tavaly főleg akkor számoltam el egy játékot, hogyha platináztam, ami miatt több játékot nem számoltam plusznak. Az elmúlt pár hónapban azonban alább hagyott a trófeázós kedvem, és már nem hajkurászom őket. Ha nem nagy kín, akkor belefeccölök plusz energiát abba, hogy megszerezzem a platinát, de messze nem annyit, mint korábban. Kezdek öregedni...
Másrészt, hogyha jól látom továbbra sincs lefektetett szabály az előfizetések számolására. Tavaly minden hónapban levontam egy pontot a PSPlus-ért, de az abból megszerzett "ingyen" játékokért nem számoltam pontot. Ezt már csak azért sem éreztem teljesen fairnek, mert így alapból -12 pontom volt az évben, pedig még csak nem is a játékok miatt fizettem elő, hanem a multi miatt. Szerintetek az mennyire korrekt, hogyha idén csak abban a hónapban számolom el mínusznak, ha letöltök egy játékot az adott havi kínálatból (pl. ebben a hónapban a Tomb Raider-t)?
-
l.skywalker
titán
-
tboy93
nagyúr
2021 január
Vásárlás:
- DA: Inquisition GOTY (-1)
- Deus Ex Digital Deluxe Ed. (-1)
- Yakuza 0 (-1)Eladás:
- Deus Ex Day 1 Ed. (+1)Végigjátszás:
- Watch Dogs 2 (+1)
- LEGO Marvel Superheroes (+1)
- Ghost Recon Wildlands (+1)
- Hellblade (+1)Havi összesített: +2
-
mike1334
veterán
Gyerekeknek vettem de elkezdtem én is és egész jó. Mint a Super Lucky's Tale.
Mmint nem azt fejezted/fejeztétek be?
-
l.skywalker
titán
-
koncsik
MODERÁTOR
2021 január - Összesen:0
Vettem: 3
Star Wars: Jedi Knight – Jedi Academy (digital) (Switch)
Star Wars: Jedi Knight II – Jedi Outcast (digital) (Switch)
Star Wars: Episode I Racer (digital) (Switch)Befejeztem és eladtam: 1
Mafia (Definitive Edition) (PS4)Befejeztem: 1
Crysis (Switch)Eladtam: : 1
Injustice (Legendary / Day One Edition) (PS4) -
mike1334
veterán
Január:
Vásárlások: -17
Hitman:Codename 47 - gog.com
Hitman 2: Silent Assassin - gog.com
Dollar Realms Bundle - fanatical.com
Build your own New Year Bundle - fanatical.com
Star Wars Jedi Knigt - Mysteries of the Sith - fanatical.com
Divinity Anthology - Steam
Dungeon Siege Collection - Steam
Planescape: Torment: Enhanced Edition - Steam
Firewatch - Steam
DARQ - Steam
Deus Ex: The Fall - Humble Bundle
Humble Holiday in Space Bundle - Humble Bundle
Borderlands 3 - Epic
Silent Hill: HD Collection - Xbox360
Ice Age Scrat's Nutty Adventure - Xbox One
Spiritfarer - Xbox One
Graveyard Keeper Collector's Edition - Xbox OneVégigjátszások: +4
The Inner World
Donut County
GRIS
My Friend Pedro (Win10)Összesen: -13
Valamiért olyan érzésem van, hogy valamit még végigjátszottam, de nem emlékszem mi lehetett az vagy csak a sok Destiny kavar be
Ice age?
-
l.skywalker
titán
Január:
Vásárlások: -17
Hitman:Codename 47 - gog.com
Hitman 2: Silent Assassin - gog.com
Dollar Realms Bundle - fanatical.com
Build your own New Year Bundle - fanatical.com
Star Wars Jedi Knigt - Mysteries of the Sith - fanatical.com
Divinity Anthology - Steam
Dungeon Siege Collection - Steam
Planescape: Torment: Enhanced Edition - Steam
Firewatch - Steam
DARQ - Steam
Deus Ex: The Fall - Humble Bundle
Humble Holiday in Space Bundle - Humble Bundle
Borderlands 3 - Epic
Silent Hill: HD Collection - Xbox360
Ice Age Scrat's Nutty Adventure - Xbox One
Spiritfarer - Xbox One
Graveyard Keeper Collector's Edition - Xbox OneVégigjátszások: +4
The Inner World
Donut County
GRIS
My Friend Pedro (Win10)Összesen: -13
Valamiért olyan érzésem van, hogy valamit még végigjátszottam, de nem emlékszem mi lehetett az vagy csak a sok Destiny kavar be
-
ldave
félisten
Közeledünk január végéhez (basszus, milyen durva már, lassan el is telt egy hónap az évből), lehet készülődni az első beszámolóra

-
ldave
félisten
Igen tényleg. Csak a szakáll miatt nem ismertelek meg.

Jelenleg 65 év a korhatár, de 5 évente kb. 2 évet emelkedik. Most az 1956-ban születettek mennek nyugdíjba, tehát én 84-ben 28 + 14 év múlva azaz ha így emelkedik 77 évesen

Mi már nem leszünk nyugdíjasok
Hacsak nem nyerünk a lottón sok-sok milliót. -
l.skywalker
titán
Ezt már megnéztük, asszem...
Nálam 2006, 2009 és 2012, nyugdíj még 14 év (tényleg mi a nyugdij korhatár? unokák? jaaaaj....)
Játékok (KB): X360: 67, PS4: 357, PS Vita: 102, wii/wii U: 174 (+ 1 HDD), DS/3DS: 75, Switch: 200)
Nem tudom mennyit fejeztem be, a 20-30 évvel ezelőtti PV korszakot nem számítom...Igen tényleg. Csak a szakáll miatt nem ismertelek meg.

Jelenleg 65 év a korhatár, de 5 évente kb. 2 évet emelkedik. Most az 1956-ban születettek mennek nyugdíjba, tehát én 84-ben 28 + 14 év múlva azaz ha így emelkedik 77 évesen

-
koncsik
MODERÁTOR
Ugyan. 2011-ben született az első gyerek, 2015 novemberében az utolsó és 4-en vannak. A játék utáni vágyamat játékvásárlásba öltem, de persze a PC-s címek nagy többsége ingyenes játék vagy 1 dolláros bundli.
A hivatalos álláspontom az, hogy ha majd nyugdíjas leszek, mindent végigjátszok. Most már a legidősebb gyerek 10 éves, a tavalyi évben így is több játékot játszottam ki, mint előtte.
72 játékkal játszottam, 27-et fejeztem be és 10-et "ezreztem" Xbox-on
Ezt már megnéztük, asszem...
Nálam 2006, 2009 és 2012, nyugdíj még 14 év (tényleg mi a nyugdij korhatár? unokák? jaaaaj....)
Játékok (KB): X360: 67, PS4: 357, PS Vita: 102, wii/wii U: 174 (+ 1 HDD), DS/3DS: 75, Switch: 200)
Nem tudom mennyit fejeztem be, a 20-30 évvel ezelőtti PV korszakot nem számítom... -
ldave
félisten
Én minden hónapra levonok egy pontot minden előfizetésért, hiszen az adott hónapban kifizetem.
Game Pass -1
Live Gold -1
Humble Choice -1
PS Plus -1És még ki tudja hány

Ez is egy megoldás, de nekem ezzel az a bajom, hogy nem az alapszabályra épül, ami szerint veszünk játékokat és játszunk azokkal.
-
l.skywalker
titán
Én minden hónapra levonok egy pontot minden előfizetésért, hiszen az adott hónapban kifizetem.
Game Pass -1
Live Gold -1
Humble Choice -1
PS Plus -1És még ki tudja hány

-
ldave
félisten
Hát igen, amikor pár éve kezdtük, még egyértelműen lehetett szabályokat hozni, legalábbis az alap rendszerbe, amit akkor kitalálunk, nem tudom miként lehetne a Gamepass és társait beleilleszteni és más sem írt eddig általános jó szabályt ezekre.
-
l.skywalker
titán
Ugyan. 2011-ben született az első gyerek, 2015 novemberében az utolsó és 4-en vannak. A játék utáni vágyamat játékvásárlásba öltem, de persze a PC-s címek nagy többsége ingyenes játék vagy 1 dolláros bundli.
A hivatalos álláspontom az, hogy ha majd nyugdíjas leszek, mindent végigjátszok. Most már a legidősebb gyerek 10 éves, a tavalyi évben így is több játékot játszottam ki, mint előtte.
72 játékkal játszottam, 27-et fejeztem be és 10-et "ezreztem" Xbox-on
-
RangerFox
veterán
Ha korábbról megmarad játékot játszol végig elsőnek, akkor az + pont, így pozitívban is kijöhetsz. Én tavaly már nem is pontoztam, hisz mindenki máshogy számolja (van aki levon minden hónapban pontot az előfizetések miatt stb.)
-
mike1334
veterán
-
koncsik
MODERÁTOR
-
l.skywalker
titán
Én hasonlóképp csinálom, csak 1 évben alig játszok ki 3-4 játékot és főleg Destiny 2 fut

[link] -
tboy93
nagyúr
Igen. mike1334 fordítva gondolja. De amúgy mindenki úgy számolja magának, ahogy akarja. A lényeg, hogy a 0-hoz közeli érték esetén vagyunk megfontoltak

-
mike1334
veterán
-
l.skywalker
titán
Igen. mike1334 fordítva gondolja. De amúgy mindenki úgy számolja magának, ahogy akarja. A lényeg, hogy a 0-hoz közeli érték esetén vagyunk megfontoltak

-
tboy93
nagyúr
-
mike1334
veterán
0-nál alacsonyabb értéket, hogy tudsz elérni?
(Kölcsön játék/előfizu "terhére" végigjátszott?) -
tboy93
nagyúr
Ez nem verseny. Self-control terápiás csoport

Oh
-
l.skywalker
titán
-
tboy93
nagyúr
A nulla a legjobb elérhető eredmény

Tehát ha egy evig kibirom jatek vasarlas nelkul akkor biztosan nyerek
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Nemtom, mi a fodij, mennyi sört lehet ezzel nyerni? 🤔
-
l.skywalker
titán
-
tboy93
nagyúr
A szabályzattal elég szarul jár aki mondjuk idén vált platformot és semmilyen játéka nincs

Pl. 0db játékkal indult, megvett 10db-ot, majd kijátszotta mind a 10-et, pontok alapján pont nullán fog állni.
-
mike1334
veterán
-
l.skywalker
titán
Ha valaki belevágna és egy alap táblázat jól jönne az induláshoz, akkor megosztom azt, ami én használok: [link] (google táblázat)
Az első oldalon van a játéklista. Itt az A oszlopban az általam eddig bevitt játékok címei vannak, ennek a végére lehet a többit beírni egyesével.
A második oldal egy alap a 2021-es évre. Az A oszlopba az előző fülön megadott játékok közül tudunk választani. Tehát a játékok neveit nem ide írjuk, itt már csak hivatkozunk azokra.
A pontok oszlopba lehet írni a -1, 0 és +1 pontokat, ezt automatikusan színezi majd a rendszer a jobb átláthatóság kedvéért.
A táblázatot mindenki lemásolhatja a saját google drive fiókjába és ott már tudja szerkeszteni.
Megnézzük idén merem-e vállalni. Szerencsére sz@rrá költöttem magam decemberben

-
ldave
félisten
Ha valaki belevágna és egy alap táblázat jól jönne az induláshoz, akkor megosztom azt, ami én használok: [link] (google táblázat)
Az első oldalon van a játéklista. Itt az A oszlopban az általam eddig bevitt játékok címei vannak, ennek a végére lehet a többit beírni egyesével.
A második oldal egy alap a 2021-es évre. Az A oszlopba az előző fülön megadott játékok közül tudunk választani. Tehát a játékok neveit nem ide írjuk, itt már csak hivatkozunk azokra.
A pontok oszlopba lehet írni a -1, 0 és +1 pontokat, ezt automatikusan színezi majd a rendszer a jobb átláthatóság kedvéért.
A táblázatot mindenki lemásolhatja a saját google drive fiókjába és ott már tudja szerkeszteni.
-
koncsik
MODERÁTOR
-
alratar
addikt
-
ldave
félisten
+ és - pontokban gazdag új évet mindenkinek

Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Milyen nyomtatót vegyek?
- gban: Mentsünk meg egy 1151-es alaplapot
- Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) / Counter-Strike 2 (CS2)
- OLED monitor topic
- Linux kezdőknek
- Jövő héten New Yorkban gyújtja be a SpaceX a rakétákat
- Suzuki topik
- MasterDeeJay: Intel Xeon 2673v4 best buy, avagy 20 mag 6eft-ért
- Kirúgással fenyegeti mérnökeit az Intel vezére
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- További aktív témák...
- Megkímélt HP EliteBook 855 G7 Fémházas Strapabíró Laptop 15,6" -65% AMD Ryzen 3 PRO 4450U 16/256 FHD
- Retró számítógép hardver pakk egyben
- Szép! Lenovo ThinkPad X1 Yoga G6 x360 Érintős Hajtogatós Laptop Tab 14" -50% i5-1135G7 16/256 +Toll
- Sigma 35mm f/1.4 DG HSM Art objektív
- 256GB Macbook SSD - Áfás számlával
- SzinteÚJ!!! Tüzes Ezüst MacBook Air 15" M5 16GB 1000GB Garancia: 2027.04.10. töltővel!
- BESZÁMÍTÁS! AMD Ryzen 9 7950X3D 16 mag 32 szál processzor garanciával hibátlan működéssel
- Lenovo IdeaPad Gaming 3 RTX 3050 / i5-12450H / 16GB RAM 512 SSD
- AKCIÓ! iMac Pro Intel Xeon W2150B 64GB 1TB VEGA 64 16GB!!! 1 év garancia!
- Honor 400 Lite / 8/256GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest

A harmadikba is belekezdtem és attól függően, hogy asszony éppen honnan túr ki, a Resistance 3-at és a Valhallát nyomom felváltva. Vásárlás szempontjából megint kicsit elkapott a hév, vettem ezt azt.




![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)


