Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)

Hozzászólások

(#32051) geprombolo


geprombolo
senior tag

Lakosztályom ablakán behozott a szél egy lapot, rajta egy tudós. Neve Umwelt Freundlich, környezetbarát megoldásokat keres a Birodalom népének. Jelenleg merített papír alapú házakban gondolkodik, jól halad a munkával, az épületek elég masszívak, hőszigetelésük is meghaladja a tégla és beton szerkezetekét, már csak két apró gondot kell megoldania: az egyiket Dorothy-effektusnak nevezte el, mert a házak nagy szélben hajlamosak elszállni.
A másik gond az, hogy a papír nagy népszerűségnek örvend a rágcsálóknál és hangyáknál, így csak természetkutatók lakhatnak benne egyelőre, akiknek nem gond, ha osztozniuk kell rajta pár egérrel, vagy éppen a ház elrepül egy másik (természetkutatási) területre.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#32052) moonlight115 válasza geprombolo (#32051) üzenetére


moonlight115
tag

A repülő ház ötlete már többször felmerült az idők során, különösen intergalaktikus szinten. Mire végeztek a tudósok a fejlesztéssel, hajó lett belőle. Űrhajó. (Nem érte volna meg vesződni a kéménnyel, víz-és gázszereléssel, kiskerttel, kerítéssel...)

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#32053) geprombolo válasza moonlight115 (#32052) üzenetére


geprombolo
senior tag

Pedig mekkora buli lett volna, ha Gagarin az űrhajó körüli kiskertből a kapa nyelét szorongatva integet az amcsiknak, hogy "én még itt is megtermelem a vodkáravalót!" :DD :DD :DD

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#32054) moonlight115 válasza geprombolo (#32053) üzenetére


moonlight115
tag

:C :DD :C Igen, és persze sarló+kalapáccsal a nyakában.

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#32055) geprombolo válasza moonlight115 (#32054) üzenetére


geprombolo
senior tag

Jómúltkor a melóban nagyon unatkozott az agyam (csak a kezem, meg a lában kell a gyárnak, meg némi test, ami ezeket összeköti), kitaláltam egy agyrohasztó, plázacicás-csajos szöveget. A korrektor-funkciót kapcsold ki magadban, mert ez biztosan kiveri a biztosítékot :Y

Plázából hazafele a közpiban kisiklott a vili, muszi voltam meglátizni a az öri barinőmet. Olyan édi volt, amikor mondtam, hogy ne harizzon, de én hariznék valamit, mert éhi vagyok. Elém varizott paris csiri pörit, körinek petris burgit, meg savinak koviubi salit. Vacsi után áfis-szamis-baris-sztracsis fagyit nyaltunk. Ari volt, mert felajizta, hogy alcsizzak nála. Megköszcsiztem neki.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#32056) moonlight115 válasza geprombolo (#32055) üzenetére


moonlight115
tag

Biztosíték kiverve. :C

Szülcsinapcsi ajándékocska, Sir Terry rajzával és aláírásával! :DD

[/L

]

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#32057) geprombolo válasza moonlight115 (#32056) üzenetére


geprombolo
senior tag

Nemááár! Te kaptad? :C Jó olvasást! :K

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#32058) moonlight115 válasza geprombolo (#32057) üzenetére


moonlight115
tag

Igen. Az írónak, aki 2 éve halt meg (ő a briteknél a 2. legolvasottabb kortárs író, lovaggá is ütötte Erzsébet!) van egy 12 ezer fős rajongói csoportja, ott ismerkedtem meg egy yorkshire-i régiségkereskedővel. Jól összebarátkoztam vele (eddig a magyarokról annyit tudott, hogy "Puskás", de mára már ismeri az összes feltalálónkat :D ) és szülinapomra elküldte ezt a könyvet és még egy másikat is, mert épp volt a boltjában. Hamarosan küld többet is, mert kérdezte, melyiket szeretném, én meg azt feleltem: az összeset! :DD Ki akartam fizetni, de nem engedte. :) Jó fej. Küldtem neki pirospaprikát és magyaros + fasírt fűszerkeverékeket, meg csokit, még pár szem Negrót is. Szerintem azt meg se meri majd kóstolni. :DDD Gyanús fekete izé.
Tényleg, nincs valami jó ötletetek, hogy legközelebb mit küldjek? Azt írta, ugorjak bele egy dobozba és adjam fel magam postán, fizeti a postaköltséget. :)) (Aki Pratchettet olvas, az mind ilyen vicces ember.)

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#32059) geprombolo válasza moonlight115 (#32058) üzenetére


geprombolo
senior tag

Macskanyelvet, Traubit (nem Trabit, az nem hungarikum :D), gyufát, dinamót.
Magadat ne, kellesz nekünk! :K :K :K :K

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#32060) moonlight115 válasza geprombolo (#32059) üzenetére


moonlight115
tag

:C :C :C
Macskanyelv, jó ötlet. Ó, a gyufáról és a dinamóról meg is feledkeztem, de sikerült lenyűgöznöm a C vitaminnal, a hologrammal, a kockával, a golyóstollal és a Ford T-modellel. :DD Az ő Shakespearje a nyomukba se érhet! :DDD

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#32061) geprombolo válasza moonlight115 (#32060) üzenetére


geprombolo
senior tag

Mondjak valamit? A Fordson traktorok (az is Ford gyártmány) is ugyanannak a magyar tervezőnek a munkái, mint a T modell.
Ha már Willám Shakesespeare (by Markos György), akkor Petrovics Sándor! Egyet szellentett, kettőt költött! :C Nincs még egy ilyen költő széles e világon! :C :R

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#32062) moonlight115 válasza geprombolo (#32061) üzenetére


moonlight115
tag

:C
Ezt ma kaptam, de lehet, hogy ismeritek, csak nekem újdonság:

"Kedves Technikai Segítség!
Tavaly frissítettem a Barát 5.0-ról a Férj 1.0-ra, és azt tapasztaltam, hogy a rendszer teljesítménye csökken, különösen a Virág és Ékszeralkalmazásokban, amik pedig kifogástalanul működtek a Barát 5.0 alatt.
Ezen kívül a Férj 1.0 több kedvenc programomat is eltávolította, mint például a Romantika 9.3-at és az Odafigyelés 6.4-et, ám telepített olyan alkalmazásokat, mint a Bajnokok Ligája 4.1 és a Fradi 3.0. Most már az Elbeszélgetés 8.0 sem működik, és ha Takarítás 2.8-at akarom indítani, visszautasít a rendszer. Megpróbáltam a Nyaggatás 5.3-mal kijavítani a hibákat, de sikertelenül. Mit tegyek?
Elkeseredett...

Kedves Elkeseredett!
Először is, ne felejtse, hogy a Barát 5.0 szórakoztatócsomag, míg a Férj 1.0 operációs rendszer, saját utasításkészlettel. Gépelje be a következő parancssort: C:\Azt hittem, szeretsz [Enter]
Ezután töltse le a Könnyek 6.7-et, amivel telepítheti a Bűntudat 3.0-át! Ha minden rendben megy, akkor a Férj 1.0 ezután magától indítja az Ékszer 2.4 és Virágok 3.6 alkalmazásokat.
Kérem figyeljen oda, hogy ne terhelje túl a Férj 1.0-át több ilyen alkalmazás gyakori, vagy egyidejű futtatásával, mert ez esetben előfordulhat, hogy a Férj 1.0 telepíti az Ingerült Csönd 2.3-at, vagy
a Kocsmázás 7.0-át, ami által a rendszer fokozottan ki lesz téve a Sör 6.1 támadásainak.
A Sör 6.1 kártékony program, mely Hangos Horkolás.wav fájlokat hoz létre a merevlemezen. Egyes tapasztalatok szerint a Férj 1.0 a Pletykadélután 2.1 és a Barátnőim Átjönnek Vacsorára 3.2 futtatása
esetén lemerevedhet, ezeket csak akkor indítsa, ha előtte telepítette az Elmehetsz A Meccsre 1.5-öt! Bármilyen hibát is tapasztal a Férj 1.0 működésében, SEMMILYEN KÖRÜLMÉNYEK KÖZÖTT NE telepítse az Anyós 1.0-át, és ne telepítsen új Barát programot se! Ezek nem támogatott alkalmazások; a Férj 1.0 rendszer összeomlásához és a kapcsolat megszakadásához vezethetnek.
A Férj 1.0 remek program, de csak korlátozott memóriakezelési lehetőségei vannak, valamint nem kompatibilis néhány újabb alkalmazással (ilyen például a Vegetáriánus Étel 4.3).
Érdemes lehet fontolóra venni néhány kiegészítő szoftver beszerzését. Személy szerint a Meleg Vacsora 3.1-et és a Rafinált Alsónemű 7.7-et ajánlom.
A legjobbakat: Technikai Segítség"

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#32063) geprombolo válasza moonlight115 (#32062) üzenetére


geprombolo
senior tag

Felolvastam az asszonynak, meg a fiaimnak is, mindenkinek tetszett. Nekem is. Nagyon. Ötletes, és ráadásul milyen igaz! Csak nálam a Virágok 3.6 és az Ékszer 2.4 bugos! Programozási hiba, de van helyettük más. Pl az Ölelés 24.9 hibátlan és gyakran használom :K
Megjegyzem, a Sör6.1 ellen beépített tűzfallal rendelkezem :DD

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#32064) Geri Bátyó válasza geprombolo (#32063) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Nálunk most bétateszt fut. Az új szoftver a Barát 5.0, a Férj 1.0 és az Elvált férfi 2.5 jó tulajdonságait próbálja ötvözni, azok hiányosságainak kiküszöbölésével. Jelenleg Élettárs 0.5.4 néven fut és vannak hiányosságok, de beleírtak néhány hasznos újítást is, mint a Semmi baj, tudom hogy elfoglalt vagy 0.8, Megértő gondoskodás 0.7.5, Utazzunk el hétvégére 1.0, Főzök neked valami finomat 3.5, Meghallgatom a problémáidat 5.2. Ugyanakkor vannak korlátozások is: Erre most nincs pénzünk 2.1, Határidős munkám van 8.0, Nehéz hetem volt 4.7. Ezek enyhítésére javítottak pár kisebb kiegészítés kompatibilitásán: Sokszor elég egy mosoly, Pár perc is számít, Csak adok egy puszit, Hogy telt a napod.

Az is igaz, hogy egyelőre egyedi a fejlesztés, mert például a focival kapcsolatos összes app telepítése lehetetlen, ugyanis kernelszinten nem kompatibilis a rendszer. Ugyanakkor a Sör 7.0 tesztelése folyik, ami jóval ritkábban fut, de minőségibb a szolgáltatás.
Az Ismerd meg a családomat, valami önfejlesztő algoritmust kapott, mert sokkal magasabb szinten fut (és kicsit bonyolultabb is) mint korábban.

Van néhány káros alkalmazás, aminek a kigyomlálása még nem történt meg és egyelőre rendszerszintű hibának tűnik: Túl sokat dolgozom 3.3, Hulla fáradt vagyok 4.2, Mindenem fáj 2.8, Nincs idő takarítani sem 1.8 és ennek egy kiegészítése, a Már megint nem locsoltam meg a virágokat 1.0.

A Megértés app okafogyottá vált, mert rendszerszinten beépítésre került, ugyanakkor az Elvált férfi 2.5 miatt a Bizalom még nem teljesen stabil, de a rendszer itt is önfejlesztővé vált. Az MI alkalmazása és a gépi tanulás fontos része a fejlesztésnek.

Ideális esetben a rendszer később Férj 2.0 néven fog megjelenni, de ez még a jövő zenéje. Először kiadásra kerül Élettárs 1.0 néven.

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#32065) geprombolo válasza Geri Bátyó (#32064) üzenetére


geprombolo
senior tag

Szóval éppen apgréd alatt álltok. Vágom én! Remélem leküzditek a kompatibilitási hibákat és a pozitív fejlesztések kernelszintűvé válnak. Drukkolok nektek! :C
A káros alkalmazások, amik (nem csak) nálatok kernelszintűnek tűnnek, egy nagyon nehezen letölthető alkalmazással véglegesen kiirthatóak, a neve "Nyertem a lottón drágám! 1.0". Telepítése után automatikusan beindul az Aranyélet 0.3, ami sokaknál végzetesen elszabadul és újabb algoritmusok születnek mellé, mint a Pénzelherdálás 2.7, vagy a Hűdesokrokonomlett-szindróma 6.1, úgyhogy ezzel nagyon kell vigyázni és észnél lenni a futtatásakor. Ha nem vigyázunk, akkor a két említett algoritmus törli az Aranyélet 0.3-at és kéretlenül telepíti a Nyomor a köbön 3.5-öt, illetve az Eladósodás 2.8-at. A következményeket inkább nem ragozom...

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#32066) moonlight115 válasza Geri Bátyó (#32064) üzenetére


moonlight115
tag

Nálam mostanában a Csetelés angolul 10.1 fut ezerrel (beépített viccvarázs!), közben várom a F.ck you Royal Mail 20.5 frissítést.
Tudnátok valami olyasmi appot, hogy Vakegérke kereső/találó? Vagy Vakegérke pop up funkcióval? Bekapcsolt a Hiányérzet 20.11-em.

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#32067) Vakegérke válasza moonlight115 (#32066) üzenetére


Vakegérke
veterán

Vakegérke read only üzemmódban van.

Ez az év keserves számomra. Január 7-én meghalt az édesanyám, pont ma volt tíz éve, hogy meghalt a feleségem.
Köszönöm, de nem kérek részvétnyilvánítást.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#32068) geprombolo válasza Vakegérke (#32067) üzenetére


geprombolo
senior tag

Engedelmeddel egy perc néma csenddel adóztam emléküknek. Együttérzésből.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#32069) Vakegérke válasza geprombolo (#32068) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm.
Szóljon ez mindenkinek, aki együtt érez velem.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#32070) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#32069) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Én is együttérzek veled, mert tudom, hogy mi a veszteség, de én inkább a részvét helyett hálával gondolok a szeretteidre, mert az Ő érdemük is, hogy te olyan ember vagy amilyen. :K

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#32071) geprombolo


geprombolo
senior tag

Jéééé, Hódgépnek mikulancssapka van a fején! Még jó, hogy nekem nincs, viccesen néznék ki vele a kapucnim felett :DDD

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#32072) Geri Bátyó válasza geprombolo (#32071) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Elég lenne bepirosítani a göncödet és egy bojtot tenni a tetejére! :DDD

Amúgy meg persze, hogy van rajta sapka (Van rajta sapka! ;] ), hiszen konnektornak is jár a sapi! :K

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#32073) geprombolo válasza Geri Bátyó (#32072) üzenetére


geprombolo
senior tag

Húúúú, fénykardvirgács a rosszaknak, ajándék fénykard a jóknak! Igennnn!!!! :C :C :C :C
Hogy mi van? :Y Konnektort meg kell sapkázni? Naneee! Ebben nem vagyok benne! Rendes lány, nem érdemel ilyen bánásmódot! :N

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#32074) moonlight115


moonlight115
tag

Hogy miii??? Ha van sapi, ha nincs sapi...Januárban visszaveszik, mert spórolás van. Nem ám csak úgy örökbe, majd jövőre visszaadják, ha nem esik bele a moly. Ha igen, akkor is. Már most is gyanús... :U

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#32075) geprombolo válasza moonlight115 (#32074) üzenetére


geprombolo
senior tag

A téli, más néven hómolyokkal ügyelni kell, szeretik berágni magukat a hóba, kedvenc eledelük meg a répa, úgyhogy ügyelj, nehogy a te sapidban is legyen ilyen. Ha viszket a fejed, akkor sürgősen szabadulj meg a sapkától, a hószuvasodás sokkal rosszabb, mint a fogszuvasodás, ráadásul sokkal gyorsabban terjed és nem lehet fúróval megszüntetni, nagyobb lenne a kár, mint a haszon.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#32076) moonlight115 válasza geprombolo (#32075) üzenetére


moonlight115
tag

Jó, hogy mondod! Majd szórok a fejemre egy csipet levendulaízű jégcsapreszeléket, attól kimúlnak. :K

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#32077) geprombolo válasza moonlight115 (#32076) üzenetére


geprombolo
senior tag

Jó ötlet, a megelőzés mindig jobb, mint a késő bánat. :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#32078) moonlight115 válasza geprombolo (#32077) üzenetére


moonlight115
tag

Késő bánat – ebgondolat. De miért pont eb? :F Miért nem macska? Azok úgyis lusták, nem? :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#32079) geprombolo válasza moonlight115 (#32078) üzenetére


geprombolo
senior tag

Lusták bármit is megbánni. Úgy gondolkoznak, hogy inkább nem csinálnak semmit, minthogy megtegyék és megbánják. Hát nem igazuk van a cicusoknak? :DDD

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#32080) moonlight115 válasza geprombolo (#32079) üzenetére


moonlight115
tag

Kimaradnak egy csomó kalandból.
Én kutyapárti vagyok. :K

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#32081) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Boldog karácsonyt mindenkinek!

Remélem, már mindenki az ünnepi kaját készíti, fát díszít, meg ajándékot csomagol. :K

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#32082) moonlight115 válasza Geri Bátyó (#32081) üzenetére


moonlight115
tag

Köszi.
Boldog bejglit! :DD Én ezt alkottam:

:DD

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#32083) Geri Bátyó válasza moonlight115 (#32082) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Egészen újszerű diós bejgli! :DDD

Nekem a bejgli idén kimarad, mert boltit még véletlenül sem vennék és mivel anyukám nemrég eltörte a csuklóját, csak korlátozottan tud sütit csinálni. Sokat javult, de a bejglit nem merte bevállalni. Kevésbé munkaigényes aprósüteményeket csinált (természetesen mézeskalács és mandulás keksz az van).

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#32084) geprombolo


geprombolo
senior tag

Boldog Karácsonyt mindenkinek!

Holdfény, az aprósütid csodásan néz ki, gondolom finom is! Remélem van kivel megoszd.
Geri:remélem anyukád csuklója hamar meggyógyul. Amúgy mi bolti bejglivel érjük be évek óta, van itt a közelben egy valóban nagyon jó pékség, tényleg finomakat sütnek, a bejgliben is van töltelék bőven. :C

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#32085) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Boldogabbat mindenkinek! :)

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#32086) moonlight115 válasza Geri Bátyó (#32085) üzenetére


moonlight115
tag

Köszi! Jobbulást anyukádnak!

Boldog új évet kívánok mindenkinek.
A mézesből még a könyvküldözgető angol gentleman is kapott. :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#32087) geprombolo


geprombolo
senior tag

Kicsit megkésve, de kívánok én is boldog új évet mindenkinek!

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#32088) moonlight115 válasza geprombolo (#32087) üzenetére


moonlight115
tag

Köszi :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#32089) geprombolo


geprombolo
senior tag

Úgy látom ránk férne már egy új játék... :K

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#32090) moonlight115 válasza geprombolo (#32089) üzenetére


moonlight115
tag

Van ötleted? :)

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#32091) geprombolo válasza moonlight115 (#32090) üzenetére


geprombolo
senior tag

Ha volna, már előrukkoltam volna vele. :F
Amúgy a plázacicás szövegelés is játék lett volna, ha kap rajta valaki... :U

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#32092) #33253120 válasza geprombolo (#32091) üzenetére


#33253120
törölt tag

Igen, az tök szupcsi lenne. Annyira tudnám imádni, mint az új műkörmeimet. ;]

(#32093) moonlight115 válasza #33253120 (#32092) üzenetére


moonlight115
tag

Hogy mondod? Az összes négydés műszempcsim beleremegett. Műkörmcsik azok, te!

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#32094) geprombolo válasza moonlight115 (#32093) üzenetére


geprombolo
senior tag

Műkörmcsi! Jujujujujjjjjjj! :DDD
Burgihámozásra is jók azok?

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#32095) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Az az érzésem, hogy ehhez nincs elég agyam. :( Van egy nőismerősöm, aki remekül játssza a plázapicsát (pedig egy vagány, okos csaj), legfeljebb tőle tudnék idézni.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#32096) geprombolo válasza Geri Bátyó (#32095) üzenetére


geprombolo
senior tag

Vagy inkább túl sok agyad van hozzá, nem? :K

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#32097) moonlight115 válasza geprombolo (#32094) üzenetére


moonlight115
tag

Nemtom. A krumpcsi az a zacskóban terem, nem? Fagyasztva. Mint a halott csirkcse.

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#32098) geprombolo válasza moonlight115 (#32097) üzenetére


geprombolo
senior tag

Neem, a krumpcsit a krumpcsigyárban csinálják, a csirit meg a csirigyárban. A grillcsiri a legköltségesebb, mindig eldobálják a kiürült grillezőt. Mint a konzidobozot.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#32099) geprombolo válasza geprombolo (#32098) üzenetére


geprombolo
senior tag

...dobzot

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#32100) geprombolo válasza geprombolo (#32099) üzenetére


geprombolo
senior tag

...doboztot

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.