Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)

Hozzászólások

(#31201) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#31200) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

A patiszont már gyerekkoromban is szerettem. A nagymamám rendszeresen csinálta rántva. A többi tökfélét (cukkini, padlizsán) inkább már tinédzser koromban ismertem meg, de a padlizsánt sokáig nem szerettem igazán. Aztán amikor elkezdtem magamnak főzni, akkor sokmindent kipróbáltam. A karfiolt és a brokkolit is azóta szerettem meg igazán. A karalábét is kezdem megszeretni és egyre gyakrabban használok zellert is. Csak egy jó recept kell, némi kísérletezés, meg persze néhány kudarc! :DDD

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#31202) moonlight115


moonlight115
tag

"- Melyik jegy képviselőit tapasztaltátok eddig a leginkább a bajkeverőknek: Ikrek, Skorpió vagy Bak?"
- Nem figyeltem sosem. Talán a jegy nélküliek balhéznak inkább a villamoson..." :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#31203) Vakegérke válasza moonlight115 (#31202) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hehe... :)

Ha már balhé, és BKV.
Cirka húsz éve történt. Ugyan nem villamos, hanem busz a helyszín, de a jegynélküliség stimmel. Megállt a busz két megálló között, a hátsó ajtónál felszállt két férfi, meg egy nő. Naná, hogy ellenőrök voltak. Rögtön el is kezdtek dolgozni. Megmutattam a bérletem, megköszönték, mentek tovább. Kicsivel odébb egy középkorú nő elkezdett rikácsolni, szerinte ez a megállás jogtalan és aljas dolog volt, no persze, mocskos BKV-sok, rohadt maffia, de majd ő feljelent mindenkit, egyébként is menjen mindenki a qrva anyjába... Egyre inkább belelovalta magát, már ordított, az öklét rázta, de persze se bérletet, se jegyet nem tudott felmutatni. Az ellenőrök közölték vele, hogy büntetést kell fizetnie. Ez csak olaj volt a tűzre, lángot okádva pocskondiázta az ellenőröket.
Pechje volt. Elöl ült egy rendőr, aki elunta a balhét, odament, és igazoltatta a nőt, aki rögtön kezesbáránnyá változott. Az ellenőrök megkérdezték, hogy helyszínen fizet-e, mire elkezdett siránkozni, hogy éhesek a pulyák, nincs neki pénze ilyesmire. Felírták az adatait, lekísérték a buszról a megállóban. Feltételezhetően azért, hogy a következő buszon se utazhasson jegy nélkül.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#31204) moonlight115 válasza Vakegérke (#31203) üzenetére


moonlight115
tag

Biztos bak volt vagy ikrek. A skorpiók nem is tudnak rikácsolni. :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#31205) Vakegérke válasza moonlight115 (#31204) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ikrek biztos nem volt, mert csak egy szózuhatag söpört végig a buszon. Csakis nőnek álcázott bak lehetett. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#31206) moonlight115 válasza Vakegérke (#31205) üzenetére


moonlight115
tag

Akkor meg mekegett volna. :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#31207) Vakegérke válasza moonlight115 (#31206) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#31208) Vakegérke válasza moonlight115 (#31206) üzenetére


Vakegérke
veterán

Megsértődtél? :O

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#31209) moonlight115 válasza Vakegérke (#31208) üzenetére


moonlight115
tag

:P Én? Dehogy, csak sok dolgom volt. Még csak a könyvek kb. 20%-a van visszapakolva, holnap folytatom...sose lesz vége! :U

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#31210) Vakegérke válasza moonlight115 (#31209) üzenetére


Vakegérke
veterán

Megnyugtattál. :K

Gondoltam, ennyit szabad, és ha már rockmánia, akkor Rolling. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#31211) moonlight115 válasza Vakegérke (#31210) üzenetére


moonlight115
tag

Tuuudom, hogy nem a te nyelved. ;] :D A köves Mikié.

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#31212) Vakegérke válasza moonlight115 (#31211) üzenetére


Vakegérke
veterán

Állítólag ezt a zenét a saját péniszéhez írta. Nekem mindegy, nagyon szeretem.
Na nem a péniszét... :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#31213) moonlight115 válasza Vakegérke (#31212) üzenetére


moonlight115
tag

Nem ismertem (a péniszét sem :DDD ), de jó!

Mit főzöl holnap?
G. Batyu, te?

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#31214) Vakegérke válasza moonlight115 (#31213) üzenetére


Vakegérke
veterán

Holnap lustaleves lesz, szóval zacskós. Vasárnap Isten is megpihent, én sem rontom meg "munkával". Hétfőn viszont rittyentek egy jó gulyáslevest marhalábszárból.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#31215) moonlight115 válasza Vakegérke (#31214) üzenetére


moonlight115
tag

Biztos fini lesz. Én kipróbálom ezt: [link] Csináltál már hasonlót?

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#31216) Vakegérke válasza moonlight115 (#31215) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem.
Most megnémulok, nézem a farmot az RTL klubon. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#31217) Vakegérke válasza Vakegérke (#31216) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kurtán-furcsán léptem le, de ha már írtam pár sort a műsorról, és érdekel is a szereplők sorsa, reakciói, akkor adásidőben a topicban jártatom a szám.

A csirkével semmi bajom, de a sajt soha nem tartozott a kedvenceim közé. Pontosabban egy kivétel mégis volt, a Camping tömlős sajt.

Talán azért, mert tejszínes.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#31218) moonlight115 válasza Vakegérke (#31217) üzenetére


moonlight115
tag

Mindenkinek vannak fura dolgai. ;] :D

Nálunk, az üzletben, ha a tanulók kimennek a boltba, a mesterük utánuk szól, hogy: lányok, hozzatok három pucut! (Vagyis pucusajtot.) :DDD

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#31219) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Kicsit el voltam (vagyok) havazva. Ezt a hosszú hétvégét is végigdolgoztam.

Már nem tudom, hogy miket főztem. Illetve a spenótos, sajtos tejszínes spagetti steak mellé az még megvan. Finom volt. :K
Most egy brokkoli és spárga krémlevest csinálok.

Amúgy megvolt az első idei mézpergetés az ex sógorommal. Nem lett sok, de nagyon finom.
Befogtunk egy méhrajt is, úgyhogy gyarapodik a "munkásosztály".

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#31220) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Kicsit megfáztam. Semmi extra, kapar a torkom, kicsit köhögök, fújom az orrom és van egy kis lázam is, de nem vészes.
Bejelentkeztem a dokihoz, mert a múltkor mondta, hogy ha bármi van, szeretne tudni róla (elég sokat voltam beteg mostanában, korábban meg nem igazán). Be is rendelt és jól megcsapolt. Csináltatott egy teljes vérképet, meg mindenféle mást is.
Az első eredmény megjött (csak az alap dolgok a vérképből) és elég szarul állok. Az immunrendszerem nulla, erősen vérszegény vagyok és a többi érték is az alsó határ körül mozog.
Ezek után nem annyira várom a többi eredményt. :(

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#31221) Vakegérke válasza Geri Bátyó (#31220) üzenetére


Vakegérke
veterán

Először is jobbulást kívánok. :)

Sajnos nekem is van dolgom dokival, három havonta járok receptért. Magas a vérnyomásom. Ez "köszönhető" jó pár éves zaklatott, stresszes életmódomnak.
Engem is el akart küldeni a doki laborvizsgálatra, aztán lemondott a dologról. Egyértelműen megmondtam neki, hogy nem megyek. A fehér köpenytől félek, a tűtől rettegek.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#31222) moonlight115 válasza Geri Bátyó (#31220) üzenetére


moonlight115
tag

Vagy nem eszel elég vasat, vagy nem szívódik fel. Ez mindenféle bajt okozhat, akár hajhullást is.
A vérképpel meg manipulálnak, direkt változtatnak az értékhatárokon, hogy szedj gyógyszert, minél többet.

Egérke Mindenki vérnyomatcsökkentőt szed. Mindenki, akit ismerek, korosztály nem számít. Ez gyanús. :U
Én nem szedek semmit, szemüveg se kell. Egy csoda vagyok! :DD :Y :DDD ;]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#31223) Vakegérke válasza moonlight115 (#31222) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tényleg egy csoda vagy. Ekkora orrot megtartani erős nyakizmok kellenek. Jó vastag nyakad lehet. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#31224) moonlight115 válasza Vakegérke (#31223) üzenetére


moonlight115
tag

Kár, hogy az itt a képen nem látszik. :(

Viszont bármikor el tudok aludni. Álomkóros vagyok. :U

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#31225) Vakegérke válasza moonlight115 (#31224) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nagyanyám volt álomkóros. Söprögetés közben állva elaludt. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#31226) Rimuru válasza moonlight115 (#31222) üzenetére


Rimuru
veterán

En fiatal vagyok, nem szedek meg semmit, de mar most ugy erzem hogy egy vernyomas beallitas nem artana. :(
Amugy sose vagyok beteg, csak ilyen "passziv" dolgok vannak mint ludtalp, szemuveg is kene, de jelenleg nincs...

Vigyázat, csalok!

(#31227) moonlight115 válasza Rimuru (#31226) üzenetére


moonlight115
tag

A szemet is lehet edzeni, ha nem létszükség, szerintem nem kell rögtön szemüveg. Ha mankót adsz egy testrésznek vagy szervnek, akkor az nem dolgozik, csak satnyul. Szerintem. Annyi mindent használunk, csak azért, mert kitalálták és ellátták ilyen szép névvel, pl. mint a testápoló. Csak olvasd el, mennyi kemikáliát tartalmaz, aztán kend magadra. :U

Egérke :D

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#31228) Vakegérke válasza moonlight115 (#31227) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ez a fa testápoló nem igazán tartalmaz kemikáliát. Igaz, nem kenni szokták. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#31229) moonlight115 válasza Vakegérke (#31228) üzenetére


moonlight115
tag

Bééézbóóóz :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#31230) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#31221) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Köszönöm! :R
Próbálkozom. Már jobb azért, de még nem az igazi.
Nekem viszont alacsony a vérnyomásom, pedig korábban betonstabil volt.

Hódika: A dokim nem szeret gyógyszerezni. Csak akkor ad, ha már tényleg muszáj.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#31231) moonlight115 válasza Geri Bátyó (#31230) üzenetére


moonlight115
tag

Gyógyulást kívánok. :K

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#31232) Geri Bátyó válasza moonlight115 (#31231) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Köszönöm! :R

Már szerencsére jól vagyok, csak gyenge vagyok, mint a verébfing, de ez egy darabig még így lesz. Rendbe kell szedni a vérképemet, de az némi idő.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#31233) moonlight115 válasza Geri Bátyó (#31232) üzenetére


moonlight115
tag

Járjál úszni. Én most akarom megint elkezdeni. 5 évig jártam heti háromszor, meg is untam rendesen. De valamit mozogni kell, és még ez a legkevésbé fárasztó. Egyébként szeretek úszni.

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#31234) Geri Bátyó válasza moonlight115 (#31233) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Szerintem az úszás nem segít a vérképemen! :N Amúgy meg nem szeretek úszni, mert unalmasnak tartom. Tudok ha kell, viszonylag sokat is, de nem élvezem.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#31235) moonlight115 válasza Geri Bátyó (#31234) üzenetére


moonlight115
tag

Szerintem bármilyen sport segíthet a vérképen. Már csak a stresszhormon csökkenése miatt is.

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#31236) Vakegérke válasza moonlight115 (#31235) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mondjuk a sakk?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#31237) moonlight115 válasza Vakegérke (#31236) üzenetére


moonlight115
tag

Persze. Az is lehet stresszhormoncsökkentő hatású. Attól függ, kire milyen hatással van. Minden mindennel összefügg. Az vagy, amit gondolsz. :D Tudok ám még sok ilyen bölcsességet... :DDD

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#31238) Vakegérke válasza moonlight115 (#31237) üzenetére


Vakegérke
veterán

Akkor én most tündérnek gondolom magam... :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#31239) moonlight115 válasza Vakegérke (#31238) üzenetére


moonlight115
tag

Akkor az is vagy. :K Függetlenül attól, hogy mások mit gondolnak rólad. Lehet, hogy nekik egy kis időbe telik, mire felismerik tündérséged, de ez legyen az ő gondjuk, ne a tiéd. Te tündér vagy, és kész! :K

Ez így működött, mikor leszoktam a cigiről. Első naptól kezdve nemdohányzóként gondoltam magamra és máris utáltam a cigizőket :D és zavart a cigifüst, még az utcán is. Hipp-hopp leszoktam, augusztusban lesz 2 éve. Most elkezdek sportolóként gondolni magamra, és előbb-utóbb úszni fogok mindennap. :DD

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#31240) Geri Bátyó válasza moonlight115 (#31235) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Nekem is hiányzik a mozgás, de amíg egy 2.5 l-es lábos felemelése is nehéz, addig problémás sportolni.

Egérke: A tündérségedről eszembe jutott a Tüskevár. Nem tudom szó szerint idézni, de a lényeg ez:
Tutajos: - Gergő bácsi angyal!
István bácsi: - Az lehet, de ha megjelenne az angyalok között bagószagúan, az egyhetes szakállával, hát az összes angyal világgá szaladna!

:DDD ;] :P

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#31241) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Meggondoltam. Ez jobban illik hozzám. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#31242) moonlight115 válasza Vakegérke (#31241) üzenetére


moonlight115
tag

Egy bolondgombát szagolgató szárnyas egér? :DD

G. Bátyó Gergő bácsi tényleg angyal! :D
Pillegér - ez jóóó! :C

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#31243) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#31241) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Pillegér? :Y :DDD

Hódika: A bolondgomba stimmel! :DDD

Fekete István zseniálisan kitalálta azt a figurát. Valójában inkább ő a főszereplő, mert tőle lehet tanulni! :K

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#31244) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Nem leszólni, kérem szépen. Ez egy materialista egértündér. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#31245) moonlight115 válasza Geri Bátyó (#31243) üzenetére


moonlight115
tag

Egérfejű lepke. Lepkegér. :DDD

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#31246) moonlight115 válasza Vakegérke (#31244) üzenetére


moonlight115
tag

Egérországi vagy Tündérországi illetőségű?

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#31247) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#31244) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Attól materialista, hogy hallucinogéneket keres? :P

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#31248) moonlight115 válasza Geri Bátyó (#31247) üzenetére


moonlight115
tag

Univerzális, igazi házi kedvenc. :DD

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#31249) Vakegérke válasza moonlight115 (#31246) üzenetére


Vakegérke
veterán

Apukája egérke, anyukája tündérke.

Geri Bátyó: Épp most bájolja a gombát, hogy az ne árthasson senkinek.

Szerk: A reklám is azt mondja, hogy a pöttyös az igazi. :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#31250) Geri Bátyó válasza moonlight115 (#31248) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Én inkább kihagyom a bolondgombát és maradok az ultrakáros, mindenki ellensége e-ciginél. :K

Egérke: Végülis piros is, meg pöttyös is! :K

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.