Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)

Hozzászólások

(#12301) Taknyoshal válasza Racecam (#12299) üzenetére


Taknyoshal
tag

A :Lényeg ugyan az. Ha egy i:Lyen va:Laki gyengíti a csapatot az mennyen e:L.

(#12302) Racecam válasza gamerkiller (#12300) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Engem nem érdeke:Lt. nem figye:Ltem oda, ahogy nem figye:Lek még ezer más do:Logra sem, ami nem érdeke:L. Nem ke:L:Lene mindenkinek, vagy sokaknak azt gondo:Lni, hogy kü:Ldetésük az, hogy mindenkinek és mindenrő:L e:Lmondják a vé:Leményüket. Na mindegy, majd ta:Lán egyszer megértitek... :)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#12303) gamerkiller válasza Taknyoshal (#12301) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Vagy monnyon le..
Lesz engedély főnök?

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#12304) Racecam válasza gamerkiller (#12303) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

:Látod az időpontot? Nem vé:Let:Len. Ha egyetértesz :Legyen így. i:L:Lik majd a pi:L:Lanathoz.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#12305) gamerkiller válasza Racecam (#12304) üzenetére


gamerkiller
senior tag

:R :R :R :R Isten vagy ma duplán megmondtam!

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#12306) D1Rect válasza Racecam (#12304) üzenetére


D1Rect
félisten

Egyébként a zéró to:Lerancia mikor jár :Le? Vagy aki egyszer zéró to:Leranciáva:L :Lett kirakva az örökre e:Ltávo:Lodott a PH!-tól?
Nincs második :Lehetőség?

[ Szerkesztve ]

(#12307) gamerkiller válasza D1Rect (#12306) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Az egyik bannom után Bordoi azt mondta innentől zéró tolerancia.. Itt vagyok.

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#12308) Apollyon válasza gamerkiller (#12307) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Bocs, hogy belepofizok, de ezzel ne nagyon villogj, mert így azt fogják hinni hogy nincs tétje és jól beszívják.

D1Rect: A végleges ban, benne van a nevében, végleges már nem lehet visszajönni...
:U

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#12309) gabor85 válasza Apollyon (#12308) üzenetére


gabor85
őstag

De lehet, lásd VladimiR.

(#12310) gamerkiller válasza Apollyon (#12308) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Isten ments hogy én ezzel villogjak, kérdezett, válaszoltam.

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#12311) D1Rect válasza Apollyon (#12308) üzenetére


D1Rect
félisten

Láttunk már csodát.

(#12309) gabor85: Őt is sajnálom, egy-egy beszólásán nagyon jókat derültem.

[ Szerkesztve ]

(#12312) Apollyon válasza gabor85 (#12309) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Mér, visszajött volna? Mondjuk még egy pár éve valami Ph!technikus rangja volt...

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#12313) D1Rect válasza Apollyon (#12312) üzenetére


D1Rect
félisten

Egyszer volt, hogy visszajött banból(Racecam engedélyével), de a legutóbbi óta sztem nem.

(#12314) Thrawn válasza D1Rect (#12313) üzenetére


Thrawn
félisten

Pedig...

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#12315) Pisztillus válasza D1Rect (#12313) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Pedig de.

Bocs, Thrawn, de amíg kerestem a linket, nem láttam a hozzászólásodat. Kivegyem?

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#12316) Thrawn válasza Pisztillus (#12315) üzenetére


Thrawn
félisten

Én is megkerestem, de végül nem raktam be. Miért akarod kivenni? :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#12317) gabor85 válasza Pisztillus (#12315) üzenetére


gabor85
őstag

VladimiR? Hivatalosan nem lett visszaengedve... kiskapuk netán?

D1Rect: én is bírtam a figurát, nagyon ott volt fejben.

más: mostanában észrevettem egy-két tagnál, hogy szakmai topikokban bőszen gyűjtik a hozzászólásokat, mindenkinek külön válaszolnak, bár ők legalább válaszolnak... nem egyszer láttam már 4+ különálló hozzászólást öt percben belül!
Ez nem ütközik szabályokba? (ha jól emlékszem már rászóltatok a delikvensekre, de igazából nem feszegettétek a témát...)
Ha valaki keresgélni akar, akkor az itcafé/google vs microsoft szekciójában keresgéljen.

[ Szerkesztve ]

(#12318) D1Rect válasza gabor85 (#12317) üzenetére


D1Rect
félisten

Ahogy néztem eléggé 1 topikban működik, lehet "vádalkut" kötött. :DDD

(#12319) geprombolo


geprombolo
senior tag

Jézusom, mi van itt? A Nagyurak :R beszá:L:Ltak a játékba, vagy mi? :F
Racecam: Igazad van, néha az a:Lka:Lmat:Lankodó egyén ignorá:Lása a legjobb stratégia...

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#12320) gabor85 válasza geprombolo (#12319) üzenetére


gabor85
őstag

Ugyanolyan emberek mint mi :D
Juteszembe derég jártam itt... :B

(#12321) Pisztillus válasza D1Rect (#12318) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Így van, ez valószínűleg közös megegyezés eredménye.

Thrawn: Most már semmiért... :)

gabor85: Ez a flood, és igen, büntetendő cselekmény, kivéve, ha az egyes hozzászólások között több idő telik el, mint 5 perc (a szerkesztési határidő). De az általad írt példa a büntikategóriás vo:Lt. (Hogy stí:Lszerű :Legyek... :) )

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#12322) fasirTTT


fasirTTT
őstag

eddig sok hülyeséget láttam...de... ;]

(#12323) Szten Márs válasza Pisztillus (#12321) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

[link] - igen, már akkor is moderátor volt jó ideje, és szerinte ez nemhogy nem büntetendő, de így ke:Ll.

(#12324) geprombolo válasza gabor85 (#12320) üzenetére


geprombolo
senior tag

Rég bizony! Örömmel látom, hogy a szürke galambból fekete varjú (vagymi) lettél. :C Nem akarsz velünk játszani? Itt a lényeg

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#12325) gamerkiller válasza Szten Márs (#12323) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Azért e:Lég jó az indok:Lása a végén hogy miért csiná:Lta.. Ná:Lam bevá:Lt az a :Lényeg..
Azt hiszem ez pont 6.. :)

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#12326) gabor85 válasza geprombolo (#12324) üzenetére


gabor85
őstag

Hmm, nemcsak hogy akarok, de fogok is, sőőőt, most találtam egy meglepetést, nektek kedves PingWin-ek.
Viszont majd 24.ike után játszok, addig itthon teszek vezsek, és bizony helyre kell hoznom egy elrontott barátságot, vagy szerelmet, nem is tudom már mit... :B
Szurkoljatok.

Flood témára vissztérve, kissé spiclinek is érzem magam, hiszen a legtöbbeket akikről így név nélkül esett szó, nagyon tisztelem... hjaja az érem két oldala ;)

(#12327) geprombolo válasza gabor85 (#12326) üzenetére


geprombolo
senior tag

Szeretem a meg:Lepiket! :C
Szurko:Lok neked. Mondjak egy okosat? Jobb egy jó barátság, mint egy rossz szere:Lem. Mindegy. Hozd helyre, ha van mit, ez a :Lényeg.
Aztán várunk az :L játékba! Addigra biztos megkapja va:Laki a kis aranyoskámat a századik pontért.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#12328) Ice!?


Ice!?
őstag

Mekkora Karácsonyi ajándék már.:Y Vááá.:D
Tudom, fu:L:L o:Lyan, mintha dedós kaksi :Lennék, meg picit k_csögség, de én ennek csak örü:Lni tudok. (:
Mátó:L fogva pihi.

[ Szerkesztve ]

(#12329) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Délután kettő óta nem tudom, hogy mit is mondjak. Olyan ez, mint amikor fintorgunk, mert valami csavarja az orrunkat, de a tüsszentés várat magára.

,,no name" a közösség szemétdombjára került. Egyáltalán nem sajnálom, de örülni sem tudok.
Kár ezért az elkényeztetett kölyökért. Bizonyára érti már mindenki, hogy miért nem tud sehova beilleszkedni. Emberi kapcsolatai nincsenek, bár ő az msn-en történő kommunikációt annak véli. Na persze. Talán az első csók boldogságát is ott éli át?

Mivel a környezete nem változik, és anyukája mindent a szájába tesz, bizonyára diplomát is szerez. Ha nem tudással, hát másként.
Akkor aztán tényleg önmaga lehet. Császár, király, és a beosztottak kushadnak előtte, a háta mögött viszont kiröhögik.
Ugyan milyen lány az, aki ilyen figurához köti az életét? Vagy nagyon szerelmes, vagy a karriert, pénzt lesi.

Figyu, ,,no name", tudom hogy olvasod.
Ünnepi jókívánságod köszönöm.
Add át kézcsókom anyukádnak, üdvözlöm a tesódat, és békés, áldott ünnepeket kívánok nektek.

Azért öröm is van az ürömben.
Jó látni, hogy bár látensen, de sokan jelen vannak a topic életében. Most, hogy megpezsdült az élet, meg is szólaltak páran.

Most szívesen megmutattam volna a letöltések számát, hiszen itt időnként nézegetem. Most nem mutogatja...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#12330) Gergő_ válasza Vakegérke (#12329) üzenetére


Gergő_
őstag

Racecam talán megsúgja a számot ha szépen kérjük, ha már kyrabaybee nem tudja

(#12331) Ice!? válasza Gergő_ (#12330) üzenetére


Ice!?
őstag

Én is észrevettem már korábban, hogy egy ideje nincs :Lekérésszám:Lá:Ló, írni is akartam a ph-bugos topicba, de aztán rájöttem, hogy nem bugró:L van szó, és nem is a vé:Let:Len műve. (:

(#12332) Badman 4ever


Badman 4ever
őstag

Hogy mik vannak itt... :Y De sokan visszajöttek, ez aztán a tömeg. :)) Ha már ennyien itt vannak, akkor ezúton kívánok Boldog Karácsonyt mindenkinek. :)

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#12333) Apollyon válasza Ice!? (#12331) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Üdv!

Miért nincs lekérésszámláló? Linket kaphatok? :B

A távozott figuráról annyit, hogy bár szinte mindenki más távozásánál "ott voltam", de mégsem szóltam hozzá, és megkérdeztem volna tőletek hogy nektek ez miért nem megy ha nekem igen, pedig nekem az életben tud nagy lenni a pofám:DDD

Mindegy, le van tudva, talán most kicsit meg is változott a fórum ezen része, ahogy látom itt a hangulatot.. Jó :)

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#12334) Móci


Móci
addikt

Mik vannak... benézek, s ki van rakva a gyerek! Nem semmi.
Zajlik itt az élet...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#12335) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Hü:Lyén hangzik de én nekem azért van egy kis rossz szá:Lyízem is emiatt az egész do:Log miatt.. :Lehet hogy nem ke:L:Lett vo:Lna ennyit bántani még ha csak itt neten is.. Szerintetek sírt? :DDD

Szia Móci! :R

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#12336) Móci válasza gamerkiller (#12335) üzenetére


Móci
addikt

Lehet, hogy sírt, fene tudja. Annyira nem izgat, mivel eddig is nagy ívben kerültem a gyereket. Szerencsére. :)
Gondolom maga alatt van, de lassan el kellene kezdenie a real-life nevű projectet. Nem árt.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#12337) gamerkiller válasza Móci (#12336) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Egy, eset:Leg két hónapot adok neki és megint itt fogjuk olvasni a semmitmondó, igényte:Len bejegyzéseit..

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#12338) Ice!? válasza Apollyon (#12333) üzenetére


Ice!?
őstag

Hogy őszinte :Legyek, foga:Lmam sincs.:B Szerintem csak egyszerűsíteni akartak a :Logout-on. Ta:Lán most több karakter fér egy sorba a bejegyzések címéné:L.
Bocsi, ha összezavarta:Lak.

(#12339) picur220 válasza gamerkiller (#12335) üzenetére


picur220
veterán

Rég jártam már erre... No name ki :Lett dobva?? Vagy most mivan? Mert az uto:Lsó pár hszbő:L nem sokat tudtam kideríteni...
Amúgy hadd sírjon, tapaszta:Lja csak meg, mi:Lyen az é:Let.:DDD ;]

(#12340) Vakegérke válasza picur220 (#12339) üzenetére


Vakegérke
veterán

A sírás lehetséges oka, ha sír egyáltalán.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#12341) Csakénvagyok válasza Vakegérke (#12340) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Érett az már egy idje. Meg meg is érdemli, röpültek már kevesebbért is.

Annyi viszont tuti hogy sokan szerették volna bannoltattni, el tud szálni az ember agya ha többállásból is tüzelnek rá

(#12342) gamerkiller válasza Csakénvagyok (#12341) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Szerintem ezek már :Lefutott körök... Én sem fog:La:Lkozom ve:Le, mert :Lejárt téma.. Inkább sütök egy kis krump:Lit.. Asszem ez megint 6.. De jó vagyok..:)

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#12343) Vakegérke válasza gamerkiller (#12342) üzenetére


Vakegérke
veterán

Te, ne csiná:Ld! Ne beszé:Lj nyi:Lvánosan sü:Ltkrump:Liró:L, jó?

Naggyon, de naggyon szeressem. :K

Szerk: Zsírban, vagy csak vason? Csak kérdem, mindkettőt zabálnám.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#12344) talmida


talmida
Közösségépítő

Hát, én meg csak nézek, hogy mik történnek..történtek. (no name házatáján) :Y

BOLDOG KARÁCSONYI KÉSZÜLŐDÉST KÍVÁNOK MINDENKINEK! :DD

Nálunk a pulyka már kész, fele a mélyhűtőbe ment..., fele meg menet-közbeni fűtőanyag a munkákhoz. :DDD

Konyha dekorálás is kész :K Valaki azt mondta, hogy ő nem égeti magát telefonos képekkel, hát, bocs, de nekem van pofám égetni :DDD , mert munka közben nem szoktam profi-kamerázni :N , a telefon meg általában kéznél van, szóval ezek mind telefonosak, de már gondolom megszoktátok tőlem :DDD B

Még a nyáron festettük át karácsonyos pirosra a konyhát. Most hó nélkül is nagyon hangulatos!! :K

Majd, ha jobban ráérek, csinálok talán jobb képet is:F az egész konyháról..., de most kezdem a sütemény sütést. :C Karácsony másnapján sok vendégünk lesz, magyarokkal, amerikaiakkal vegyesen.. :K

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#12345) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Ez Vakegérkének akart menni.

hát ha kíváncsiak vagytok a vacsorámra, ám legyen.. Lefényképeztem nektek.. Bár lehet kicsit nagyobb volt a szemem mint szám, attól artok ennek több mint fele éthordó fokozat lesz..

Nem zsírban, nem vason hanem olajban. :R Legjobb kaja.. Bal oldalt egy rántott halszelet látható.. :DD

Talmida: Szép, bár nálunk sajnos nem lesz pulyka.. Arra már nem telik.. Lesz viszont halászlé, rántott hal, a kedvenc majonézes kukorica salátám, sok féle saláta még, rántott hús, és jó sok sütikeee! :D

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#12346) talmida válasza gamerkiller (#12345) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Nálunk meg bejgli nem lesz valószínű. :O Túl macerás a diótörés. Sok diónk termett idén, de ezek elképesztően kemény héjúak :W

Mellesleg nem semmi a vacsorád!! :DDD Nekem kétszerre is sok lenne. :DDD

Ha valakinek van ötlete, hogyan kell jó halászlét készíteni.. ikra nélkülit :U , az megoszthatja velem a tudományát :B (ikrát "rendes boltban" hírből sem láttam még, a halpiac meg télleg túl drága ITT, P-ban, a "tengerparton", ...HIHETETLEN!! :W Na, mindegy. Ikra nélküli lesz. ...pedig annyira szeretem az ikrásat..)

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#12349) Gergő_


Gergő_
őstag

és a töltött káposzta hol van? :F :D

Én a tészta nélküli halészlét preferálom, egyébként az USA-ban lehet kapni pirospaprikát?? Mert úgy tudom hogy Kanadában pl hiánycikk. Igaz lehet?

Ikra és haltej hogyhogy nincs?

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.