Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)

Hozzászólások

(#11451) Ice!? válasza ,,no name" (#11449) üzenetére


Ice!?
őstag

Pörgős kell? Hát tessék.;]

(#11453) Gergő_ válasza Ice!? (#11451) üzenetére


Gergő_
őstag

omg 660000 views? ki az aki ezt megnézi, vagy kibírja végig? :D

(#11455) Ice!? válasza ,,no name" (#11452) üzenetére


Ice!?
őstag

Ez olyan igazi ablaklehúzóshangerőfeltekerős zene. Piros zsiguliba be, kazettás lejátszó: ON, és jááááj ággyád neki fogdmeg fogdmeg.:DDD

Gergő_: Egy időben ez ébresztett. A hatás garantált.:DDD

[ Szerkesztve ]

(#11456) Vakegérke válasza Psychonaut (#11446) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ehun-e!

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#11457) Vakegérke válasza ,,no name" (#11454) üzenetére


Vakegérke
veterán

Figyu, öcsi...

Te most dumcsizni, vagy provokálni jöttél?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#11459) Psychonaut válasza ,,no name" (#11449) üzenetére


Psychonaut
addikt

Szerintem is. :K

A You Shook Me All Night Long meg egy tipikus rákenroll ereszdelahajad szám.

Ice: Köszi. :R
A "muzsikádra": némi alkohol és khmmm....kender elfogyasztása után órákig szakadtunk rajta.

Vakegérke: imádom Dickinsont. Egy zseni.

SZERK: Ájsz: na ja, de valamin még jobban. :D

[ Szerkesztve ]

(#11460) Ice!? válasza ,,no name" (#11458) üzenetére


Ice!?
őstag

Ez most milyen válasz?:F - Ja így már mindjárt más. Csak fura volt, hogy nem írtál semmit a nevén kívül.

Psycho: :DDD Ha van egy kis cucc benned, akkor már nem kell ez a szar se a jókedvhez. A semmin is jól lehet nevetni.(:

[ Szerkesztve ]

(#11462) Gergő_ válasza ,,no name" (#11461) üzenetére


Gergő_
őstag

most lebuktál! ott van a firefox az asztalodon :)

(#11464) Psychonaut válasza ,,no name" (#11461) üzenetére


Psychonaut
addikt

Legközelebb JPG-be lődd fel, sokkal kisebb, mint a PNG. ;)

SZERK: Gergő_ : jó régóta ott lehet már az a Róka, ez még a 3.0x verzió ikonja.

[ Szerkesztve ]

(#11466) Szten Márs válasza ,,no name" (#11465) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Attól függ, mivel konvertálod azt a jpg-t. Ha paintet használsz, akkor valóban sz.r lesz a jpg, de értelmes programmal kifogástalan minőséget produkál - nem hogy képernyőméretben, de A/3-as és nagyobb nyomatok alapjául is bátran lehet jpg-t használni, ha jól tömöríti az ember.

(#11468) Psychonaut válasza ,,no name" (#11467) üzenetére


Psychonaut
addikt

Szerintem meg de. Pont, hogy printscreennek való formátum.
Most minek a PNG, főleg egy ilyen képen, ahol semmi kis részletet nem kell nézni? A JPG viszont gyorsan betölt.

(#11469) Szten Márs válasza ,,no name" (#11467) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

És egész pontosan miért nem? :) Valami érv ellene? A rossz minőségen kívül, mert az nem állja meg a helyét..
(A "lehet, hogy igaz"-t nyugodtan átalakíthatod "igaz"-zá, napi szinten pár órát foglalkozom jpg képekkel ;) )

(#11471) zH.


zH.
senior tag

Minőség full-ra állítva (photoshopban.) a JPG nagyobb mint a PNG.

Jpg Png

Persze a minőséget le lehet venni ,és észrevehetetlen lesz a minőségromlás ,a méret viszont kisebb lesz. :)

[ Szerkesztve ]

just be

(#11472) Szten Márs válasza ,,no name" (#11470) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Jahh, bénán konvertáltál jpg-t, ez látszik a képekről. Főleg a vörös színek torzulását érdemes megfigyelni. Gondolom paint, vagy valami más program segítségével csináltad alapbeállításokon, úgy, hogy a tömörítés minőségéhez nem nyúltál - legalábbis nem pozitív irányba.
Az előttem szóló képeit nézd meg, színtorzulásnak nyoma sincs, jpg articaftokat sem láthatunk, meg semmi egyéb rondaságot - kifogástalan a jpg minősége.

[ Szerkesztve ]

(#11473) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Emberek, muszáj ezt?

Ha így folytatjuk, akkor egyáltalán nem fogom bánni, ha a Mikuláty bátyi bezárja ezt az egészet.
Mi történt? Mi a fene történt? Muszáj volt megtörténnie?

Az egy dolog, hogy blődli izéket linkelt barátocskánk, közben megjegyezte, hogy nem az ő világa.
Az egy másik dolog, hogy nem éreztettem vele ellenszenvemet, hanem belementem egy adok-kapok zenei pingpongba.

Hol tartunk most?
Firefox, meg jpg...

Álljunk már meg egy szóra. Ez itt a béke szigete, és aki felborzolni igyekszik a kedélyeket, az ...
Elakadtam. Tudom, hogy mit akarok mondani, csak éppen nem tudom szavakba önteni.

Figyu, ,,no name".
Készséggel elhiszem, hogy magányos vagy. Sőt, már ott tartok, hogy megértem az okokat.
Jöttél haverkodni, hiszen saját topicjaidban sem vagy túl sikeres, valahol pedig élni akarsz.
Elküldtünk? Nem.
Tudhatod, nem táplálok irányodban mérhetetlen szeretetet, mégis leálltam veled zenésdit játszani. Azt hittem, hogy megmaradunk egy barátságos hangvétel szintjén.
Erre befaragod ezt a hozzászólást. Nem érzed, hogy bántó?
Most meg jösz a magyarázkodássall Firefox ügyben. Van értelme?
Ja, meg jpg vs png...
Mondd, volt olyan hónap az életedben, amikor nem volt körülötted vihar?

Besokalltam, hogy a fene egye meg!

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#11474) Szten Márs válasza Vakegérke (#11473) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Sorry, van egy olyan fránya tulajdonságom, hogy a tárgyi tévedéseket szeretem kijavítani. Nem érzem, hogy ez nagy vihart kéne, hogy kavarjon a lelkekben, egy technikai dolog, egy érzelem nélküli tény (xy képformátumok minősége) nem bánt. Meg egy kiigazítás sem, legalább nem jegyez meg senki butaságot. Mindenesetre, ha nagyon offtopic volt, akkor elnézést, igyekszem nem elterelni ide nem való irányokba a témát :)

(#11475) Vakegérke válasza Szten Márs (#11474) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem a szakmaiság a lényeg. :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#11476) Ice!? válasza Szten Márs (#11474) üzenetére


Ice!?
őstag

Te nem csináltál semmi rosszat.:)

*off-ba raktam, és kijavítottam a mondandómat.

[ Szerkesztve ]

(#11478) picur220 válasza ,,no name" (#11439) üzenetére


picur220
veterán

Jaj, ezt de utálommm!!!!!! :W
A pákón én is jót röhögök néha, sztem a kislány vigyázz az egyik legjobb, meg a jános bácsi a csatában:D

(#11479) Gergő_ válasza ,,no name" (#11477) üzenetére


Gergő_
őstag

szerintem jobb ha ezt pü-ben beszélitek meg ;)

(#11480) Ice!? válasza ,,no name" (#11477) üzenetére


Ice!?
őstag

Én még láttam, hogy mit írtál ide mielőtt kijavítottad. Hát hallod.. Na mindegy. Inkább nem banoltatom ki magam a kedvedért.. Pedig biztos, hogy az következett volna, ha leírom, hogy mit gondolom.
Csak annyit jegyeznék meg, hogy inkább a te kis topicjaidat szemeteld tele. Tudom, hogy nem "tilthatok" ki senkit sehonnan, ez csak egy tanács volt. Semmi személyeskedés. Köszönöm a figyelmet.

(#11481) Ice!? válasza Ice!? (#11480) üzenetére


Ice!?
őstag

Újabb alkotás. Akit érdekel, pü-ben dobom az info-t.:) (JuliusCaesar)

Nah, de hogy ON is legyen: Még pár nap, ésésésésésés.. Neeem, nem Karácsony. Hanem.. Na, majd meglátjátok.:)

(#11482) Psychonaut válasza Vakegérke (#11473) üzenetére


Psychonaut
addikt

Igazad van, jöjjön inkább a mai értelmezés:

:DD Eltelt ez a hétfő is.
:DDD Holnap már kedd lesz.
:(( Még csak kedd?
:O Affene, hét hosszú óra.
:) De azok eltelnek.
:C Utána szabad vagyok.

Napi pingvin

(#11483) Vakegérke válasza Ice!? (#11481) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kérem szépen.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#11484) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Lejárt a limit, úgyhogy Ájsz, jöhet ide is.

(#11485) Ice!?


Ice!?
őstag

Repülarepüla..:D

(#11486) Gergő_ válasza Vakegérke (#11483) üzenetére


Gergő_
őstag

csak ennyit mondok "haver" :D :U

(#11487) Vakegérke válasza Ice!? (#11481) üzenetére


Vakegérke
veterán

Gyászos. :O

Már csak az a kérdés, hogy mit kezdjünk egy zöldfülű kölyökkel, aki nem rest, és még ebbe a topicba is köpni akar egy nagyot.

,,no name"!
Szépen kérlek, könyörgöm, térdre borulok előtted. De tényleg. Menj innen. Kérlek.
Ahol megjelensz, ott kitör a vihar, fejek hullanak porba.
Saját topicjaidnak sem vagy jó gazdája, így elszabadul a pokol, és soha nem te vagy a vesztes. Ne döngesd a melled, ettől még nincs igazad.
Menj békével. Menj, ne is lássunk.
Béke veled.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#11488) Ice!? válasza Vakegérke (#11487) üzenetére


Ice!?
őstag

"Már csak az a kérdés, hogy mit kezdjünk egy zöldfülű kölyökkel, aki nem rest, és még ebbe a topicba is köpni akar egy nagyot." - Sz_rjuk le és kész.

Bocsi, én se szeretem, ha kiemelnek egy részt a hozzászólásból, de erre szerettem volna válaszolni.

Na azt hiszem tényleg le kéne zárni a témát, mielőtt még mást zárnak.

[ Szerkesztve ]

(#11489) puttputt válasza Psychonaut (#11464) üzenetére


puttputt
őstag

Itt az alapvető gond a "kepfeltoltes.hu"... Na, jó sokat írtatok. Mindjárt visszaolvasok. :)

Pszichóhajós: Hogy érzi magát a DVD-RW? :D (Beszélhetek vele? Lesz váltságdíj? :DDD )

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#11490) Vakegérke válasza Ice!? (#11488) üzenetére


Vakegérke
veterán

Epizód volt, semmi más. Jelentéktelen pillanat. Nincs tovább, és nem is lesz többé. :N

Szerk: KBK mindörökké, és sokáig éljen kyrabaybee anyánk, aki megteremtette számunkra ezt a játszóteret! :K

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#11491) Samus


Samus
addikt

El nem hiszem, hogy egy ilyen egyszerű smilehalmaz egy ekkora virtuális játszóteret épített maga köré. Szerintem nincs még egy ilyen Személyes bejegyzés, aminek ennyi hozzászólása lenne. Guiness esélyes :))

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#11492) Psychonaut válasza puttputt (#11489) üzenetére


Psychonaut
addikt

A micsoda? Én semmi ilyenről nem tudok, kérem szépen! :N

:D :DDD

Viccen kívül: b*szik bebootolni a Mac OS-hez kellő CD-t, pedig biztosan jó, másikkal működött. Franc sem érti ezt. De a Win + Linux CD-t rendesen bootolja, biztos a fájlrendszerrel van emitt gondja. Marad a pendriveos megoldás majd.

(#11493) Vakegérke válasza Samus (#11491) üzenetére


Vakegérke
veterán

Személyes, és nullás bejegyzés. Nem mondott semmit, és a semmi jelentését ma is fejtegetjük.

Gyere, légy társunk a semmiben. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#11495) South Velen válasza ,,no name" (#11494) üzenetére


South Velen
addikt

:O

(#11496) Gergő_ válasza ,,no name" (#11494) üzenetére


Gergő_
őstag

Mélyen tisztelt noname!
Kérlek szépen válaszolj az üzeneteimre, amelyeket csaknem 1 hónappal ezelőtt küldtem! :R

[ Szerkesztve ]

(#11497) Ice!?


Ice!?
őstag

americanidiot & Gergő_: Ne beszéljetek a semmibe.:U

ON:
:DD - Elég jó nap volt ez.
:DDD - Vííí holnap is ilyen legyen.
:(( - Csak az a tetv_s tesi..
:O - UTÁLOM!
;) - Sebaj.. Szerdán már nem lesz.
:C - Aztán lassan vége a hétnek is, és du.3-ig alvás.

(#11498) South Velen válasza Ice!? (#11497) üzenetére


South Velen
addikt

:DD Ma jön fel hozzám a csaj, akivel tegnap ismerkedtem össze a buliban..
:DDD A szívecskés alsógyatyám veszem fel.
:(( Basszus, el van szakadva.
:O Most a malackásat kell felvennem.
;) Nem baj, ebben nagyobbnak tűnik.
:C Meg is jött, és még hozta a barátnőjét is.

(#11499) Vakegérke válasza ,,no name" (#11494) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ez itt nem a szolgák földje.
Hozászólásod szánalmas.

Hamar ban lenne a jutalmam, ha most elkezdeném kivesézni bejegyzésed. Nem teszem.

Ne provokálj. Ne provokálj!
Maradj meg saját világodban. Ott elfér egy kósza cetli, amelyre nyomtatott betűkkel azt írták, hogy SZERETLEK.

Megkérhetlek, hogy ezt az ártatlan világot ne szennyezd be jelenléteddel?
Köszönöm megértésed.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.