Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)

Hozzászólások

(#12501) gamerkiller válasza gohann (#12500) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Eddig 4 sört ittam, 2* koccintottunk jagerrel, 1* unicummal, délután ittam 1 fehér rumot.. Nem sok, nem is attól érzem jól magam.. Hazudni pedig nincs okom, ha nem hiszed el, ám legyen.. :) Itt a legfőbb baj hogy rengeteget ettem! :O

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#12503) D1Rect válasza gohann (#12502) üzenetére


D1Rect
félisten

Erről jut eszembe:
Te hogyhogy itt?

Nem bántásból, de eléggé nem értem a dolgot.

(#12504) Gergő_ válasza D1Rect (#12503) üzenetére


Gergő_
őstag

egyáltalán kicsoda ő? mi volt a nickje régebben, mert nekem nem mondta el, csak szórakozott pü-ben
a stílusa noname-é, de ahhoz hogy ő legyen túl helyesen ír

(#12505) Eastman válasza Gergő_ (#12504) üzenetére


Eastman
őstag

[önirónia ON]

Az biztos, hogy az ábrázatttya nagggyon sunyi.

[önirónia OFF]

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#12506) gamerkiller válasza D1Rect (#12503) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Nekem fe:L sem tűnt hogy ő újonc.. Ha nn :Lenne, érezném a szagán.. :D

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#12508) Móci


Móci
addikt

Kellemes reggelt!
Én is kicsit érdekesen ébredtem, tegnap sokféle bor volt sokféle mennyiségben. :D
Sokfélét tojt a jézuska: szőnyeg, sör... Ha rá akarnám a fogni a karácsonyra, akkor az erősítő annak számítana talán. Meg az elf.
Jelenleg 20 fok van, napsütés. Itt a tavasz...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#12509) gamerkiller válasza gohann (#12507) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Mennyiért sikerü:Lt megvenni, és mennyit? Neked is túl édes?:)

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#12511) D1Rect válasza gohann (#12510) üzenetére


D1Rect
félisten

Most nézem, hogy már 2 tecso is van Pécsett. Amikor ott laktam csak uránvárosban volt.

(#12512) geprombolo válasza Eastman (#12505) üzenetére


geprombolo
senior tag

Hihi, ugyanolyan az ábrázattya, mint a tijedé. ;] (hogy én mennyire utálom ezt a helytelen kifejezést, hogy "tiedé"!!!)
Én két törölközőt kaptam. Meg puszikat. meg plüss kulcstartót. :C Bezzeg a fiaim kaptak legót, meg csokit, meg... sok finomat. :W
Kéne folytatni a játékot, emberek! Meg egyéb állatfajták.

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#12513) gamerkiller válasza D1Rect (#12511) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Az he:Lyzet hogy igazat ke:L:L adnom neked.. :Lehet hogy kéne e:L:Lenőríztetni..

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#12514) Móci válasza D1Rect (#12511) üzenetére


Móci
addikt

Én is lepődtem nagyokat, amikor a buszmegálló helyére tuskó épült. Ha jól emlékszem Budai-vám volt a megálló neve, s nem is volt kicsi.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#12515) picur220 válasza D1Rect (#12511) üzenetére


picur220
veterán

Szo:Lnokon három van, ebbő:L az egyik fábó:L épü:Lt.
Nagyon komo:Ly :Lett!:DDD

(#12516) Pisztillus válasza gamerkiller (#12513) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Szerintem is ő az. Eléggé valószínűtlen, hogy visszaengedték volna, de majd meglátjuk.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#12517) Taknyoshal válasza geprombolo (#12512) üzenetére


Taknyoshal
tag

Igazságta:Lanságnak tartom, hogy én még nem kerü:Ltem fe:L a :Listára, pedig már megvo:Lt a 6db:L . Geprombo:Lo baratom pako:Ljá:L már fe:L oda :Légyszíves.

(#12518) Ice!? válasza picur220 (#12515) üzenetére


Ice!?
őstag

Azt szívesen megnézném. : D
Itt Za:Laegerszegen csak egy van, de az bőven e:Lég is. : D Inkább :Lenne több pénztár is egyszerre nyitva, mert k_rvaszar perceken át várni, hogy sorra kerü:Ljön az ember. Szerintem így a decemberi bevéte:Lük kézhez kapása után nem nagyon kéne azon aggódni, hogy most Porsche-t vagy Ferrari-t? : D Egyérte:Lmű, hogy Honda.. : D

(#12519) geprombolo válasza Taknyoshal (#12517) üzenetére


geprombolo
senior tag

Nem ta::Lá:Ltam o:Lyan hsz-t tő:Led, ami pont 6 kyra-betűt tarta:Lmazzon és ne :Lenne benne rendes kyra. ha tévedtem, pontosíts.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#12520) Taknyoshal válasza geprombolo (#12519) üzenetére


Taknyoshal
tag

Igazad van, nem o:Lvastam e:L jó:L a szabá:Lyzatot. Még egyszer sem vo:Lt meg a hat. E:Lnézést. Most megvan.

(#12521) Ice!?


Ice!?
őstag

Ez is egy tök jó szám. :Link - 8282

Taknyosha:L: Biztos, hogy vo:Lt o:Lyan hozzászó:Lásod, amiben pontosan 6db vo:Lt? : D

szerk.: Ja bocsi, nem vettem észre az #12520-t, amikor írtam ezt a hsz-t.

[ Szerkesztve ]

(#12522) geprombolo válasza Taknyoshal (#12520) üzenetére


geprombolo
senior tag

Örömömre szo:Lgá:Lt, hogy végre beírhatta:Lak. :Lesd meg a táb:La a:Lját.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#12523) Vakegérke válasza Pisztillus (#12516) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerintem meg nem. E:Lőször is zéró to:Lerancia van ve:Le szemben, másodszor o:Lyan he:Lyesen ír, ahogy névtelen akárkicsodácska soha é:Letében nem fog.

Rehabizé vanhat a háttérben. Vissza engedték, mert csak. És ha ő az, akire koncentrázik az agyam, akkor jó így, nagyon jó.
Nehéz kyra-mentesen foganatosítani a szavakat. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#12524) puttputt válasza geprombolo (#12522) üzenetére


puttputt
őstag

Khm. Pls. Sry.:

:R [link] :U
:D

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#12525) geprombolo válasza puttputt (#12524) üzenetére


geprombolo
senior tag

Nem értem. Mivan? Mitbocsésmiért?

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#12526) puttputt válasza geprombolo (#12525) üzenetére


puttputt
őstag

1x6? :F - Megvolt a 6:L abban a hsz.-ben biztosan..., legalább is az én számításaim szerint.
(Persze, ha az off. nem számít..., de miért számítana?)

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#12527) Vakegérke válasza puttputt (#12526) üzenetére


Vakegérke
veterán

Számít az OFF, bizony.

Idézet a szabályzatból.
"Továbbá számít az OFF rész is a hsz-ben..."

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#12528) puttputt válasza Vakegérke (#12527) üzenetére


puttputt
őstag

Kis karácsony nagy karácsony, kisü:L-e már a ka:Lácsom. Ha kisü:Lt már idevé:Le, hadd egyem meg, me:Legébe'.

Bo:Ldog karácsonyt! ;] (6!)

Vakegérke: :R

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#12529) D1Rect


D1Rect
félisten

:L:L:L:L:L:L <= Ez számít? :))

(#12530) D1Rect válasza D1Rect (#12529) üzenetére


D1Rect
félisten

Mert nem találtam a szabályok között olyat, hogy értelmesnek is kell lennie a postank, és nem lehet csak és kizárólag az :L versenyre heggesztett postokkal indulni. ;)

(#12531) puttputt válasza Vakegérke (#12527) üzenetére


puttputt
őstag

Egyébként, azon gondo:Lkodtam, hogy beteszem
az egyik hsz.-embe az összes eddigi érvényes,
:L-es hozzászó:Lást, minden játékostól... :DDD
Bár, annak BAN :Lett volna a vége..., úgyhiszem. ;]

(Tudom, ez most nincs 6..., csak megadtam a stí:Lust meg a módját. :) )

D1Rect: So:Lminta? Sa:Lnos nem. :D :N

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#12532) lezso6 válasza D1Rect (#12529) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

:Y :Y :Y

Megbocsájthatat:Lan bűnödért hamarosan :Lesújt reád a jó:L ismert patásördög az extracsípős üvegszi:Lánkos vaze:Lin segítségéve:L. ;]

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#12533) D1Rect válasza puttputt (#12531) üzenetére


D1Rect
félisten

Ah:Lam. Ká:L.Ha se:Lpítve í:Lok?
Az má:L szá:Lmít?

(#12534) Vakegérke válasza D1Rect (#12533) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az ah:Lam nem se:Lypítés, mert vagy aham, vagy ahham, ha cifrázzuk.

Idő van, messze még 31-e éjfé:L. Aktivá:Lod szókincsed, és akár a győze:Lem is a tiéd :Lehet. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#12535) geprombolo válasza D1Rect (#12533) üzenetére


geprombolo
senior tag

:Látszik, hogy az e:Lejérő:L :Lemaradtá:L. Minden sajnos nem "fért be:Le" a szabá:Lyzatba. Az is egy, a tiedéhez hason:Ló eset után foga:Lmazódott meg, hogy nincs sorminta, nincs érte:Lmet:Len hsz, viszont lehet régiesen, vagy o:Ly módon he:Lyte:Lenü:L írni, ahogy a fórumokon megszokott, i:L:Letve az i:L:Letőtő:L már megszokott, másho:L he:Lyte:Len írásmód.
Ja, és hajrá, tény:Leg messze még 31.

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#12536) Psychonaut


Psychonaut
addikt

He:L:Lo! :)
Hát ez ke:L:Lemetes, karácsonyi pisztráng megkósto:Lva, most következik a csoko:Ládétorta.
Jó étvágyat mindenkinek!

(#12537) D1Rect válasza geprombolo (#12535) üzenetére


D1Rect
félisten

Tény:Leg :Lemaradtam az e:Lejérő:L majd :Legköze:Lebb jobban követem a topikot. ;)

(#12538) Badman 4ever


Badman 4ever
őstag

Ma nagyon bo:Ldog vagyok, gitárt hozott a Jézuska. :DD A boci-boci tarka már e:Lég jó:L megy. :DDD Amúgy meg most o:Lvasgattam Keletiember gitárakkordos cikkét. :)

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#12539) geprombolo válasza D1Rect (#12537) üzenetére


geprombolo
senior tag

Ez már jó, most aztán hajrá, még akár dobogós is :Lehetsz!

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#12540) D1Rect válasza geprombolo (#12539) üzenetére


D1Rect
félisten

Nem vagyok nagyravágyó, elég nekem 1 pont is. :)

mod: Nem bírom ki, valahol meg kell jegyeznem: [link] Az utolsó post.
Mindig az jut eszembe róla, hogy Racecam-nek is. ;]

[ Szerkesztve ]

(#12541) Taknyoshal


Taknyoshal
tag

Mi:Lyen szép idő van kint. Megyek is tekerni egyet, nagyon e:Ltunyu:Ltam itt a szünetben és a rossz időben. Fog va:Laki tüzijátékozni szi:Lveszterkor? Vagy ez hü:Lye kérdés?

(#12542) geprombolo válasza D1Rect (#12540) üzenetére


geprombolo
senior tag

Nem úgy van az! Gyűjteni ke:L:L!

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#12543) geprombolo


geprombolo
senior tag

Mi történt? Bea:Ludt mindenki? Nem sz:Lapá:Lni ke:L:Lett vo:Lna a tegnap! ;]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#12544) Ice!? válasza geprombolo (#12543) üzenetére


Ice!?
őstag

Határozott NEM. : D
Már csak pár napig van jóvi:Lág, aztán megint kámeháme.
Ami az ita:Lozgatást i:L:Leti, majd csak Szi:Lveszter éjje:L. Addig pihen a májam. : D

(#12545) puttputt válasza geprombolo (#12535) üzenetére


puttputt
őstag

:R a :) -ot. :R

:DDD

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#12546) Csakénvagyok válasza geprombolo (#12445) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

:L
:L
:L
:L
:L
:L

(#12548) D1Rect válasza kispanda (#12547) üzenetére


D1Rect
félisten

Mondtam, hogy nóném vagy. :DD

[ Szerkesztve ]

(#12549) Vakegérke válasza kispanda (#12547) üzenetére


Vakegérke
veterán

A :Leckét szépen fe:Lmondtad. :Le a ka:Lappa:L. :K

Játszani is tudsz?
Ha igen, itt a vissza nem térő :Lehetőség. :)

Szerk: Amennyiben D1Rect barátunk szuperül ráérzett, úgy amondó vagyok, hogy menj végre oda, ahova minden jóérzésű fórumozó kíván.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#12550) Csakénvagyok válasza D1Rect (#12548) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Nem tudom, de ha ő azt gyorsan kiderítik. Szerintem nem ű, de mindenesetre gyorsan szórja a HSzeket

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.