Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)

Hozzászólások

(#11101) geprombolo válasza Psychonaut (#11100) üzenetére


geprombolo
senior tag

mivaaan? valakik azt ordibálják radikálisan, hogy Harmónia Hullám? nemérteméneztetetetet. vagy a HH náluk valami másnak a rövidítése?

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#11102) Psychonaut válasza geprombolo (#11101) üzenetére


Psychonaut
addikt

Igen, de nem írom le a nevét, nem szennyezem vele a topikot. Segítek: Németország, múlt század 30-as, 40-es évei. ;)

(#11103) geprombolo válasza Psychonaut (#11102) üzenetére


geprombolo
senior tag

Tudom már. Jó, akkor jöhet a Szeretet Hullám! Csak jó sok legyen belőle, mert sokan vannak!
Nehezen esett le, mert nem arra vagyok hangolva.

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#11104) Hasek válasza geprombolo (#11097) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Metál most átmenetileg nem kapcsolható. Kérem hagyjon üzenetet. Amennyiben már hagyott, de nem érkezett válasz hosszú idő elteltével sem, kérem vegye fel a Forrással a kapcsolatot. Ha a forrással sem sikerül felvenni a kapcsolatot, akkor kérem hagyjon üzenetet. Ha ez sem sikerül, akkor a sikerhez vezető út, karbantartás alatt van. Kérem szives türelmét...

Új rész, a képregényben: [link]

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

(#11105) geprombolo válasza Hasek (#11104) üzenetére


geprombolo
senior tag

Wráááááááááá!!!!!!!!!!!!!!!!! :C :C :C
Hova mentek? És hogy került oda az az ajtó? :F

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#11106) Badman 4ever válasza geprombolo (#11103) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Szeretem Hullámok csak a Szeretet Folyóban lehetnek, tehát ez a topik vízben áll. :)

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#11107) puttputt válasza Vakegérke (#11095) üzenetére


puttputt
őstag

Nekem is pisilnem kell. :DDD ;]

---

Találtam még egy beszélgető-csatornát, ha esetleg valakinek még a PH!-n kívül túlnőnének az igényei :D :

[link]

A neve valójában "Pingwin", de össze vannak keverve a betűk, ill. az egyik ki van cserélve.
Egyébként, ez a hivatalos "pingvin összeesküvéseket koordináló csatorna".
Köszönjétek "PW-őrötöknek"! :) (ld. aláírásom)

Hasek: Tetszik ez a "zsungel". :K

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#11108) Hasek válasza geprombolo (#11105) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Oda lett varázsolva. A dzsugeles nyitójelenetben sincs ajtó, pedig valahogy kijöttek rajta. Csak aztán eltünt. :K

Fehér betűvel pedig csak Racecam beszéde volt írva. Értelemszerűen, kivéve amikor a forrásban voltak.

Üdv. H

(#11109) geprombolo válasza Hasek (#11108) üzenetére


geprombolo
senior tag

Pedig mekkora poén lett volna, fehér betűkkel fehér alapon :DDD

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#11110) Psychonaut válasza geprombolo (#11109) üzenetére


Psychonaut
addikt

Vak embertársaink egyenjogúsága miatt, mert a Birodalom senkit sem rekeszt ki. :K

SZERK: dupla: :W

SZERK2: NEM HISZEM EL!!! ELVITTEM A 11.111-ET!!! :C

[ Szerkesztve ]

(#11111) Psychonaut válasza geprombolo (#11109) üzenetére


Psychonaut
addikt

11.111

Köszönöm ezúton is mindenkinek a játékot, és remélem még sokáig együtt marad a Birodalom lakossága, a kisebb-nagyobb összezördülések ellenére.

Ping Win!

[ Módosította: Loretto ]

(#11112) geprombolo válasza Psychonaut (#11111) üzenetére


geprombolo
senior tag

Gratulálok! Pedig én akartam elvinni, csak közben üzletelek és nem lecsúsztam? :W :W :W
Tux a kedvenc állatom! :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#11113) Hasek válasza Psychonaut (#11110) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Azám! Gyorsan ki is javítom az összeset! :D

11111: Gratulálok! ;)

Na, most Hellsing ;]

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

(#11114) Vakegérke válasza Psychonaut (#11111) üzenetére


Vakegérke
veterán

Először is gratula! :C

Másodszor bárki megszólal, az csakis a topic érdekében teszi. Mindenki úgy látja, hogy ő akarja a jót, az igazat. Előfordulhat, hogy "nézeteltérés fennforgása leledzik", a tény tény marad.

Szerettyük esztet a topicot. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#11115) Ice!? válasza Psychonaut (#11110) üzenetére


Ice!?
őstag

És a 11100.-at is.:C

(#11116) geprombolo válasza Ice!? (#11115) üzenetére


geprombolo
senior tag

Jön a 11200 :K
Szeretet Hullámmal való feltöltés következik. Elmossuk az ellenséget, barátok lesznek :C
Rájöttem, hogy Mr. Spock tulajdonképpen egy elf. Ezek szerint a Vulcan bolygó az elfek szülőbolygója!

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#11117) talmida


talmida
Közösségépítő

11117 :DDD

Hát, ez nem igaz! Képzeljétek, egész nyáron nem volt hurrikán felénk, erre most, amikor épp vége a hurrikán-szezonnak, idejön az Ida. :(

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#11118) puttputt válasza talmida (#11117) üzenetére


puttputt
őstag

Ez jó. (Illetve rossz.)
Van egy Professzorasszony ismerősöm.
Elég "kemény", szigorú asszonyság, két egyetemen tanított, nemzetközi szaktekintély, tanszékvezető, dékán... :U
Mindenesetre, legközelebb ha találkozom vele, "megkérem", hogy;
"ne árassza haragját rátok". :DDD
Ugyanis éppenséggel Idának hívják (nem túl gyakori név, ugye?), ráadásul rengeteg ismerőse van az USA-ban (egyetemközi...). :))

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#11119) geprombolo válasza talmida (#11117) üzenetére


geprombolo
senior tag

Mutathatnál valami referenciát, hogy tudjuk mihez viszonyítani a citromjaidat. Így a kép alapján hatalmasaknak tűnnek.
A hurrikánt arra fogjuk használni, hogy SzH-t juttassunk a felsőbb légrétegekbe. Aki jön, az szeretni fog minket, mire leér. :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#11120) Hasek válasza geprombolo (#11119) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Tessék. Referencia. Kyrabaybee másik menedzselt énekese... :D

Üdv. H

(#11121) geprombolo válasza Hasek (#11120) üzenetére


geprombolo
senior tag

Überlol! :C :DD

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#11122) talmida válasza geprombolo (#11119) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Valóban óriási, és ez még az érés előtti stádium. A vihar után, a sok eső hatására valószínű, hogy még tovább fog nőni. Keresek fotót nektek összehasonlításul,..ha nem találok, akkor majd csinálok. ;) PING WIN! :DDD

IN GOD WE TRUST!

(#11123) Gergő_ válasza talmida (#11122) üzenetére


Gergő_
őstag

Szia
te ilyenkor is itten vagy? :Y

(#11124) geprombolo


geprombolo
senior tag

Liteonka Hencegnő válaszolt a levelemre, a gépe még mindig rossz, mindenkit nagyon hiányol. Puszil minket. :K

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#11125) Hasek válasza geprombolo (#11124) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Várjuk vissza. Még meg kell tanítania meteorozni engem... :D

Üdv. H

(#11126) puttputt válasza talmida (#11122) üzenetére


puttputt
őstag

Én már most küldök neked egyet a "Hurrikánról" - akit a neked címzett, előző hsz.-emben - említettem:

:D

Van ennyire "rettegett"? :DDD

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#11127) talmida válasza talmida (#11122) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Ráadásul ez még nem is a legnagyobb. Tegnap este leszedtem egy párat a vihar miatt, és ezt az egyet csak illatosítóúl tetttem az asztalomra. Fantasztikus jó szaga van. Ezért volt kéznél. :D

puttputt kifejthetnéd bővebben is, ha szabad ;]

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#11128) Hasek válasza talmida (#11127) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Aztamegveszekedett... Ez simán van akkora, mint egy sárgadinnye... sőt, talán nagyobb is. :Y

Gratulálok a szép terméshez. :C

p.s.: Felétek minden ilyen nagyra nő, vagy csak ti fogtatok ki egy ilyen citromfát?

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

(#11129) puttputt válasza talmida (#11127) üzenetére


puttputt
őstag

"Nagy, savanyú, de legalább a miénk. A Floridai (Genco)narancs." :DDD

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#11130) Gergő_ válasza talmida (#11127) üzenetére


Gergő_
őstag

:Y nem semmi
azt hittem hajnal van nálatok, végül is csak reggel :)

(#11131) talmida válasza Hasek (#11128) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Véletlenül fogtuk ki ezt a fajt. Mindenki csodálkozik rajta, mert ez még az ittenieknek is csodszámba megy .

Gergő_ Szia! Igen, most reggel nyóc van. :K De igazad van, megyek is reggelit készíteni. Ma egy kicsit elaludtam. :B

puttputt: a citrom tudvalevőleg savanyú. :DDD Majd bemutatom egyszer a többi termést is a KBK-nak :DDD , de most télleg rohannom kell, hogy a többiek is el ne késsenek...

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#11132) Badman 4ever válasza talmida (#11127) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Ez egy sárga körte biza, ráadásul meghízott egy picurit. :DDD

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#11133) puttputt válasza talmida (#11131) üzenetére


puttputt
őstag

Debizony. :D
Ajánlott "olvasmány" (de te nyilván ismered :K ) arról, hogy miért is a ti (magyar) érdemetek:
[link] (főleg az 1. hsz.)
:DDD

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#11134) Hasek válasza talmida (#11131) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Mi körtéből fogtunk ki hasonló fajtát(Köszi Badman, hogy emlékeztettél rá :B ).

Az első tíz év alatt, meglététől számítva, nem volt átlagon felüli termése, mára viszont beindult. Szerintem hasonló méreteket simán elért, mert az a citrom. Akkor lemértem a súlyát, de sajnos már nem emlékszem rá, hülyeséget pedig nem akarok mondani.

Ja, és idén paradicsomból is kifogtunk egy érdekes fajtát:

[link]

Üdv. H

(#11135) Tulipanti


Tulipanti
tag

Üdvözlet! :)
Cseppet régen jártam erre. :U
De mutatok valamit, egy kis karácsonyi, mikulásos meglepi ! :DDD

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#11136) Vakegérke válasza Tulipanti (#11135) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ez igen!
Lám, az SzH már érezteti hatását. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#11137) puttputt válasza Tulipanti (#11135) üzenetére


puttputt
őstag

Ez valójában egy világot (vevőket) lehallgató készülék.
Ő csinálta:
(Múltkor meglátogattam. :)) )

:DDD

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#11138) Badman 4ever válasza puttputt (#11137) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Dehogy, ezt a Birodalmi Télapó csinálta, a Pingapó. :D

Lehet, hogy ő Racecam, csak emberi álarcot húzott. :U

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#11139) Tulipanti válasza puttputt (#11137) üzenetére


Tulipanti
tag

Mik ki nem derülnek... :DDD És az emberek lazán megveszi az ártalmatlan drazsés pingvineket. :D
Már mindenhol ott vannak. :C

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#11140) talmida válasza Hasek (#11134) üzenetére


talmida
Közösségépítő

:R Ez igen!! Akkor nálatok így szól a lecsó receptje: végy egy szem paradicsomot.. :DDD Mellesleg gratulálok az arcképes cikkedhez. ;)

puttputt: :D

Vakegérke Áruljátok már el, hogy mi az a HSz? vagy SzH? :DDD

Tulipanti Wow!! tux csoki :C

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#11141) Hasek válasza talmida (#11140) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Hát most igen... Eddig így szólt: Lopj egy kiló paradicsomot. :DDD

Köszönöm. :B

A hsz, az a Hozzászólás rövidítése

A szh, az a Szeretet Hullám rövidítése

Ha jön az ellenség, akkor ez meghatja őket. Ez alól kivétel, Eric Cartman, mert ha ő jön, akkor erre a következtetésre jut a SZH hallatán: Ezek a Hippik... már megint elfoglalták a rádióállomást... :D

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

(#11142) Vakegérke válasza talmida (#11140) üzenetére


Vakegérke
veterán

SzH. Szeretet hullám. :)

Szerk: Jóvanna, nem vettem észre, hogy Hasek megelőzött... :B

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#11143) puttputt válasza Badman 4ever (#11138) üzenetére


puttputt
őstag

cmd: Pingapó. :D
/Nekünk, informatikus pingvineknek így kell üzennünk a Pingapónak, ha akarunk valamit.../
Ha meg rosszak voltunk, akkor:

1. Vagy nem találja az állomást, mert rosszul van ráírva a nevünk a listájára...
2. Vagy nem tudjuk átvenni a csomagot...
3. Vagy 4-ből 4 csomagja elveszik...

Ha már Racecam lenne a télapó. :)

Szh=szeretethullám. :DDD :K

Bocsánat, ma ultra fárasztó vagyok. :DDD Egész nap videókat konvertálgattam, reklámot készítek egy TV-nek, stb... :U

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#11144) Psychonaut válasza puttputt (#11143) üzenetére


Psychonaut
addikt

Ez az, inkább segíts nekem keresni. Keresem a Guns N' Roses - Live at Ritz albumát 320-as MP3-ban, seedelve. :P

Amíg találsz, elmegyek filmet nézni:

(#11145) puttputt válasza Psychonaut (#11144) üzenetére


puttputt
őstag

Ment privát!

Itt: [link]

Körülnéztél már? Ha van jó progid v. passzoló firefox kiegészítőd, akkor simán le tudod halászni, akár rögtön mp3-ban is, aztán lehet javítani a minőségén, vagy rögtön jobba menteni.
Persze, keresgetni kell itt is a jó minőségért, de ez a leggyorsabb...

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#11146) Psychonaut válasza puttputt (#11145) üzenetére


Psychonaut
addikt

Há' ha mondom hogy 320-as MP3 kell... :D
Audiofil vagyok. :K

YouTubeon a HQ (!) MP3 128-as, felkonvertálva meg nem az igazi. És amúgy is az albumra lenne szükségem. Erről jutott eszembe, itt egy jó progi YT letöltésre. ;)

(#11147) picur220


picur220
veterán

Sziasztok!
Csúnya dolog ám a zenéket letölteni, még jutúbról is...:N :DDD

(#11148) Psychonaut válasza picur220 (#11147) üzenetére


Psychonaut
addikt

Megvan itthon több albumuk, amit keresek, azt sajnos még neten sem láttam. Amúgy meg a jelenlegi hatályos törvények szerint Magyarországon nem bűn filmet illetve zenét letölteni. ;)

(#11149) puttputt válasza picur220 (#11147) üzenetére


puttputt
őstag

"Letölteni" meg "lehalászni" nem ugyanaz. :DDD
Amúgy, ez 10 percen belül a második efféle gyanús, ám valójában ártatlan helyzetem...
Baj lesz ma még ebből, érzem. :DDD

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#11150) Gergő_ válasza Psychonaut (#11146) üzenetére


Gergő_
őstag

320kpbs-as mp3 és audiofilia? :O :N

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.