Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)

Hozzászólások

(#11751) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Na, e:Lmentem a:Ludni. Dú:Lhat vihar, vagy szemerké:Lhet az eső, á:Lmom békés, nem ébredek fe:L.

Pápá, majd jövök. ;)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#11752) Killing válasza Vakegérke (#11750) üzenetére


Killing
addikt

Igen, azt, de remé:Lem hogy így is :Lejött.

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#11753) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A mai menü a Bevezetés a számítástechnikába teszt-ZH vo:Lt.

De ez :Lega:Lább könnyen ment. Jupijééé! :DD

Nem :Lehetne bevezetni utó:Lag egy o:Lyat, hogy ha 6 izé (nem írhatom ide, mert már megvan a 6 így is :DDD) van a hsz-ban, de 6 szó is (kötöszó nem számít), akkor azért ne 1 hanem több pont, mondjuk 3 járjon? ;]

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#11754) Móci


Móci
addikt

Szép dé:Lutánt! Kellemes gép pako:Lás, se:Lejestes a:Lkatrészekben turká:Lás volt eddig a mai program. Most nyugoda:Lmas a helyzet.
Aki tegnap érdek:Lődött a vámpír:Lányka iránt: Moka a neve, s a Rosario + Vampire sorozatbó:L va:Ló a :Le:Lkem.
:Lett :L rendesen... :D

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#11755) Killing


Killing
addikt

Csak szó:Lok hogy most már javában megy a :L pontygyűjtő verseny!
Sa:La:La:La:La. Ez is ér? ;]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#11756) geprombolo válasza Killing (#11755) üzenetére


geprombolo
senior tag

Jó :Lenne me:L:Lőzni az érte:Lmet:Len kifejezéseket, maradjunk a fair-p:Lay bajnokai. A te "szavad" határeset. Mert nem megy a hsz többi részéhez, így nem ér. Akkor ér pontot, ha megy a szöveghez. Bocsi, ha szigorú vagyok.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#11757) Vakegérke válasza Killing (#11755) üzenetére


Vakegérke
veterán

Küzdök a végsőkig, méghozzá e:L:Lená:L:Lhatat:Lanu:L. :K

Egyszer már nyomattam, most megtettem újra, hogy ne más tegye meg. ;)

geprombolo: Csak kérdem, ez sem ér? Mondd, és átírom gyorsan.
Ui: Átírtam.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#11758) geprombolo válasza lezso6 (#11753) üzenetére


geprombolo
senior tag

Bocsi, hogy neked kü:Lön vá:Laszolok, de az e:Lőbbi hsz-embe nem fért több :L. 5:Leted önmagában is megér egy misét, tartsd észben, mert Januárban szmáj:Lit fogunk vadászni. Jó? Meg szavakat is.
Móci: pont 6 :L kell a hsz-be, hogy pontot kapj. Rendes "l" kizárva.
Vasegér: bei:L:Lesztetted a szövegbe, e:Lfogadom.

És jó vadászatot mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#11759) Vakegérke


Vakegérke
veterán

A:Lássan je:Lentem, a :Letö:Ltések száma ebben a pi:L:Lanatban 133.304 :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#11760) Móci válasza geprombolo (#11758) üzenetére


Móci
addikt

E:Lrontottam! De mennyire! :D
Nem baj, :Lesz ez még jobb is!

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#11761) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Néztétek az a:Láírásomat?
Szép szo:Lidan, szép szo:Lidan, e:Lvégre nem vagyunk otromba á:L:Latok...
Nekem határozottan tetszik. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#11762) geprombolo válasza Vakegérke (#11757) üzenetére


geprombolo
senior tag

Tejóisten, e:Lrontottad a nevemmel! :W

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#11763) geprombolo


geprombolo
senior tag

Je:Lentem, szorga:Lmasan gyűjtöm barátaim és játszótársaim pontjait. Ide, ha va:Laki nem tudná.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#11764) Vakegérke válasza geprombolo (#11763) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerintem én hatná:L tartok.

11748, 11750, 11751, 11757, 11759, 11761.
Számo:Ltam újra, ná:Lam stimme:L.

Ezze:L pedig e:Lértem a hetediket. :)

Ui: Igaz, kiesett az 57-es. De most tényleg 6.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#11765) Vakegérke válasza Vakegérke (#11764) üzenetére


Vakegérke
veterán

Csessze meg, ezt is e:Lrontottam. A "tény:Leg" szó nem ke:L:Lett vo:Lna.
Ezze:L viszont jár még egy vigyor. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#11766) geprombolo válasza Vakegérke (#11765) üzenetére


geprombolo
senior tag

Így van. Oda ke:L:L figye:Lni, a nye:Lv átverős do:Log. I:Lyenkor tudod meg igazán!

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#11767) Vakegérke válasza geprombolo (#11766) üzenetére


Vakegérke
veterán

Á:L:Lító:Lag jó:L haszná:Lom gyönyörű nye:Lvünket. Majd óvatosabban ügyködöm. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#11768) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Meg:Lepetés! Na ki jön ide :L-kedni? Na ki? Naná, hogy a Rocker.
Na mondjátok, hogy vise:Lkedtetek, amíg nem :Látta:Lak titeket? Jó:L?

(#11769) Badman 4ever válasza geprombolo (#11763) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Jó:L néz ki, hogy a nevetős szmáj:Lik je:Lentik a pontokat. Ez a hét e:Lég kemény, ezért csak kevés pontot tudok majd :Lőni. De azért igyekszem itt :Lenni. :)

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#11770) geprombolo válasza Psychonaut (#11768) üzenetére


geprombolo
senior tag

Türe:Lmet:Lenü:L vártunk. Már-már e:L sem hiszem, hogy e:Ljötté:L játszani. Kihagyhatató ez a játék? Hát nem! :C Van nekednek is egy pontyod! :R
Badmannek is ponty!

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#11771) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Je:Len:Leg e:Lég szép e:Lőnnye:L vezetek. Nem vagyok tú:L mohó?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#11772) Ice!?


Ice!?
őstag

:Liteonkáró:L :Lehet tudni va:Lamit? Rég :Láttam errefe:Lé.

(#11773) Psychonaut válasza geprombolo (#11770) üzenetére


Psychonaut
addikt

Na jah, aki egész nap "do:Lgozik" (értsd: munkahe:Lyen kocku:L), az ráér posto:Lni, aki meg az isko:Lában rohad, az nem. Errő:L ennyit. :P

(#11774) Ice!? válasza Vakegérke (#11771) üzenetére


Ice!?
őstag

:Lehet, hogy nem sokáig.;] Ha egyszer e:Lkezdek :L-ezni, akkor egy óra a:Latt :Ledará:Lok rengeteget.

(#11775) Ice!? válasza Psychonaut (#11773) üzenetére


Ice!?
őstag

Te:Ljesen egyet ke:L:L, hogy értsek ve:Led. Ez csa:Lás. Mi tanu:Lunk, ők meg nyernek.:D

(#11776) Ice!? válasza Ice!? (#11775) üzenetére


Ice!?
őstag

Bocsi a sok hozzászó:Lásért, de tú:L sok :Lenne az :L, ha egy hozzászó:Lásban összegyűjteném az összes mondaniva:Lómat.

(#11777) Psychonaut válasza Ice!? (#11775) üzenetére


Psychonaut
addikt

Ejnye-bejnye, ez bizony már pontvadászat, te kis cse:Les...azt hiszed nem buksz :Le? ;]
Én Sher:Lock Ho:Lmes segítője vo:Ltam va:Lamikor...

(#11778) Ice!? válasza Psychonaut (#11777) üzenetére


Ice!?
őstag

Jó:L foga:Lmaztá:L. "Vo:Ltá:L.";] Ami késik, nem mú:Lik. Nyerni fogok.;]

(#11779) geprombolo válasza Ice!? (#11776) üzenetére


geprombolo
senior tag

5 perc alatt 3 hsz, ezt a modik nem nézik jó szemmel. Valahol fentebb említettem, hogy azért a fórumozás szabályait igyekezzünk betartani. Nem a győzelem a lényeg, hanem a játék. Csak így öröm ez mindenkinek. Van rá 1 hónapunk, hogy mindenki kibontakozzék. A családosok ünnepekkor kevésbé fognak ráérni, mint a facérak, így kiegyenlítődik a dolog. Ja, és igyekezz úgy fogalmazni, hogy a mondandód beférjen 1 hsz-be. Mondjuk mellőzd az :L betűt, keress :L nélküli szavakat és azzal fejezd ki mondandódat. Köszi a megértést.
Ami Liteonka Hencegnőt illeti, csak remélhetjük, hogy ebben az évezredben a tisztelt szerelő visszaadja neki a gépét, hogy végre ő is itt lehessen velünk. Amióta hírt hoztam róla, azóta nem válaszolt további levelemre.
Vasegér: az lenne mohóság, ha én vezetnék. Nem akarok nyerni, még dobogós sem akarok lenni. Én találtam ki a játékot, a játék kedvéért játszom, élvezem, hogy nektek is tetszik, közben könyvelek keményen. Szervező vagyok, nem nyerhetek. Ennyi.

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#11780) lezso6 válasza Ice!? (#11778) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ha:Lá:L a hozzászo:Lásgyűjtő hu:Ligánokra!!! Ha:Lá:L! :((( ;]

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#11781) picur220 válasza Killing (#11728) üzenetére


picur220
veterán

Mi befogadunk, csak töröd azt a hülyeséget!:D

(#11782) Ice!? válasza geprombolo (#11779) üzenetére


Ice!?
őstag

Űűű. Bocsánat. Legközelebb odafigyelek rá.

Direkt nem :L-el írtam.

(#11783) geprombolo válasza picur220 (#11781) üzenetére


geprombolo
senior tag

MÁR befogadtuk. Játszik ve:Lünk. Te akarsz játszani? Itt nagyjábó:L mindent megta:Lá:Lsz, ha van kérdésed, ide ve:Le, vá:Lasz érkezik hamar.
Ice: Bocsánatkérés elfogadva. :K Hajrá, egy hónap csak a miénk, hogy kibontakozzunk! Mutassuk meg Grétsy tanár úrnak, hogy mi is birtokoljuk csodálatos anyanyelvünket!

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#11784) Ice!? válasza geprombolo (#11783) üzenetére


Ice!?
őstag

:R
Rajta leszek, persze okosan.:)
Nah és akkor innentől fogva újra ":L-emezzünk".:D

(#11785) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Hu:L:L a pe:Lyhes fehér hó
Jöjj e:L kedves Té:Lapó.

Van zsákodban minden jó
Narancs, dió, mogyoró.

Jöjj e:L hozzánk várunk rád
Kedves öreg gyed maróz.

Kicsit átírtam, bocs... :B

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#11786) lezso6 válasza Vakegérke (#11785) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Té:L:Leg, :Lassan :Lyön a Té:Lapó. :Lyupííí! :DD

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#11787) picur220 válasza Vakegérke (#11751) üzenetére


picur220
veterán

Ez aztán a te:Ljesítmény, topik:Lakók!Több, mint 24 órája egy hozzszó:Lás sem érkezett. A regge:L nyo:Lckor menni a:Ludni... áhh:DDD

(#11788) lezso6 válasza picur220 (#11787) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Mi:Lyen 24 óra? Te va:Lamit e:Lég csúnyán benézté:L. :D

Vagy itt mindenki hü:Lye, és csak én vagyok he:Likopter?

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#11789) Badman 4ever válasza picur220 (#11787) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Szerintem egy picurt eltévedtéve:Lyedté:L, 2 órával e:Lőtted írt a zö:Ld-szemes-amőba. :Látod, hogy :Látod? :DDD

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#11790) Psychonaut


Psychonaut
addikt

He:L:Ló pigvinek. :)
Már szerda van, tú:Lvagyunk a hét nehezén, tök jó.
Most még gitározok, akkordköröket ke:L:L betanu:Lni.

(#11791) Ice!? válasza picur220 (#11787) üzenetére


Ice!?
őstag

Té:Li á:Lmot a:Lszo:L?:D Mi:Lyen 24óra?:D :Lehet, h agyadra ment a sok égés.;]

(#11792) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Dé:Lután háromkor ke:Ltem, regge:Liztem, bevásáro:Ltam. 30 rugót hagytam a bo:Ltban. Azért olyan sokat, mert öt karton cigit is vettem. Ennyi sokáig e:Lég.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#11793) Ice!? válasza Vakegérke (#11792) üzenetére


Ice!?
őstag

Nem szép do:Log a cigizés. Próbá:Ltá:L már :Leszokni ró:La?
Amúgy én hajna:Li 4 óta fenn vagyok. Ja, és K.O. Kéne már egy jót pihizni.

(#11794) Vakegérke válasza Ice!? (#11793) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ami az é:Letben jó, az vagy káros az egészségre, vagy erkö:Lcstelen.

Igen, próbá:Ltam már :Leszokni. Fé:L évig fogadásbó:L nem gyújtottam rá. Utána sajnos visszaestem.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#11795) picur220 válasza lezso6 (#11788) üzenetére


picur220
veterán

B+ nagyon benéztem. Amikor írtam, csak azt :Láttam, hogy dec. e:Lseje 8 óra va:Lahány perckor érkezett egy jó regge:Lt hsz Vakegértő:L.
:Lehet, hogy te vagy he:Likopter:DDD

(#11796) Ice!? válasza Vakegérke (#11794) üzenetére


Ice!?
őstag

Az igaz. Bár én inkább hanyago:Lom. Fé:L évet bírni már dicséretes te:Ljesítmény, bár a :Leszokás még jobb :Lett vo:Lna.:D

(#11797) Psychonaut válasza Vakegérke (#11794) üzenetére


Psychonaut
addikt

Ez a mondás te:Ljesen igaz. Na jó, nem te:Ljesen, de nagyrészt.

A fé:L év dicséretes, nem :Lehetett könnyű megá:L:Lni...

[ Szerkesztve ]

(#11798) picur220 válasza Vakegérke (#11794) üzenetére


picur220
veterán

Fogadjunk, hogy sunyiba e:Lment ott 1-2 szá:L:D Nekünk beva:L:Lhatod:D
Ha nem, akkor dícséretes, hogy meg bírtad á:L:Lni, hogy nem szívsz e:L egy szá:Lat sem:D

(#11799) Dj Polc válasza picur220 (#11798) üzenetére


Dj Polc
tag

:LO:L

(#11800) Vakegérke válasza picur220 (#11798) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nyerté:L. A vesémbe :Látsz. :K
Va:Lóban becsúszott néha egy kis bűnözés, de utána csak rosszabb vo:Lt. Egyébként nem vo:Lt nagy tétje a fogadásnak, inkább csak brahibó:L történt.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.