Hirdetés

2024. szeptember 1., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA

...legyen tánc!

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#2) haverkulum


haverkulum
aktív tag

"zéró lezsoidőt vesz igénybe" ez tetszett :DDD

(#3) mickemoto


mickemoto
őstag

A regisztráció óta eltelt napokat érdemes lenne megemelni minden rangban, de főleg a magasabb rangok esetén. Elég furcsán hangzik ugyanis például egy őstag rang egy 9 hónapja regisztrált felhasználó esetében.

(#4) kemotox


kemotox
addikt

Az új felületen jól fognak mutatni az új rangok

(#5) #81524480


#81524480
törölt tag

Én biztos, hogy maradnék újonc. :D

americanidiot: Pedig szerintem nem rossz ötlet, hogy a lokál hozzászólások is érnek majd valamit. Nem csak a szóláncos, összefűzős topikok léteznek, hanem vannak beszélgetős, esetleg félig szakmai topikok is, blog és lokál részlegben egyaránt. :)

[ Szerkesztve ]

(#6) South Velen


South Velen
addikt

Igazából csak az eltelt napok számánál kéne emelést végrehajtani, mondjuk duplázni.
Bár 540 napra se adnék őstag rangot, egyszerűen számomra még úgy is eléggé interferálna. :))

A lokál 0 helyetti 0,1x-es számításával alapvetően egyetértek, bár ilyen szólánc típusú topikoknál még így is soknak érzem, de ezeket nyilván nem igazán lehet elkülöníteni.

[ Szerkesztve ]

(#7) Chaser


Chaser
titán

titukus, kérem, titulus, nem rang
no de, a jómunkásember megszüntetése remek ötlet, valamikor két éve talán megígérted h ősszel előszeditek a témát, azt nem mondtad melyik ősszel ((( :
személy szerint annak is jobban örülnék, ha helyette Béla lenne ( :pedigasseszeretem'

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#8) South Velen válasza #81524480 (#5) üzenetére


South Velen
addikt

Persze, egyetértek! Vannak igen komoly témák is, amiknél 1-1 normális hsz sokkal többet ér olykor, mint a "Köszi a tesztet" jellegű hsz-ek a szakmai topikokban.

Bennem egyszer felmerült a leütött karakterek számának figyelése is a rangoknál, de akkor minden rangvadász feleslegesen szószátyárkodna. :D

Bár ez szubjektív, de nekem tetszene a katonai/rendőri rangrendszer: őrmester/törzs/főtörzs/zászlós/törzszászlós/főtörzszászlós/hadnagy........ egészen a tábornagy-ig.

[ Szerkesztve ]

(#9) Agostino


Agostino
addikt

nem is biztos piszkálnám a titulusok megnevezését. ha ennyire fontos ki-mennyi ideje van itt, szorozzon rajta valamennyit a napok száma is a kombinálton.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#10) Eastman válasza South Velen (#8) üzenetére


Eastman
őstag

Százezredes. ;]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#11) energy4ever


energy4ever
addikt

Regisztracio ota eltelt napokat en az senior tagig bezarolag meghagynam, a tobbihez viszont hozzaadnek 2evet. Milyen mar, hogy valaki egy eve sem ragisztralt, es mar ostag. :N Kicsit ellentmond az elnevezesevel.

(#12) Chaser válasza South Velen (#8) üzenetére


Chaser
titán

nekem a generálisadmirális' jöhet, úgyis kedvenc a c&c generals:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#13) orc88


orc88
őstag

Az tényleg ellentmondásos, hogy pl valaki "őstag" lehet kevesebb mint 1 éves reggel. Szerintem a reg. idővel lehetne nagyobb szórást kialakítani a rangok közt.

Szerk.: Megelőztek :DDD

[ Szerkesztve ]

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#15) Bazsesz


Bazsesz
őstag

Csak egy otlet: nem lehetne az eltelt ido ertekei utan egy nullat irni? Par perc, es korrektebb elosztas szerintem.

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#16) energy4ever válasza Bazsesz (#15) üzenetére


energy4ever
addikt

A jomunkasember rangig ugy mar 30.1164 ev kellene...

(#17) Lauda válasza s1999xx (#14) üzenetére


Lauda
félisten

Szerintem csak annyi, hogy emiatt hígulnak a szakmai topikok.

(#18) #81524480 válasza Bazsesz (#15) üzenetére


#81524480
törölt tag

Szerintem az úgy elég gáz lenne. Pl. akkor 30 év kéne a mostani Jómunkásemberhez. :DDD

Szerk.: megelőztek. :))

[ Szerkesztve ]

(#19) Bazsesz válasza energy4ever (#16) üzenetére


Bazsesz
őstag

Aki itt lenne 30 eve az meg is erdemelne a rangot :)

Viszont az ostag jobban ertelmet nyerne, meg 15 nap utan nem valtanak le az ujonc rangot.

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#20) Domonkos


Domonkos
Ármester

>inb4: igen, vegigolvastam az indito irast
Jobban orulnek, ha a rangok helyett a regisztracio ota eltelt napok szama es a "hsz pont" jelenne meg minden egyes hozzaszolas mellett. Bizotos vagyok benne, hogy ezek alapjan jobban el tudnam donteni, hogy mennyire "rangos" az illeto, mint hogy azon gondolkozok, hogy most az addikt vagy a kedvenc van elorebb. Persze csak akkor, ha ez amugy akarmennyire is izgatna... :(

[ Szerkesztve ]

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#21) energy4ever válasza Domonkos (#20) üzenetére


energy4ever
addikt

"most az addikt vagy a kedvenc van elorebb"

Ostagtol felfele mar nem mindegy mennyi reg.nap/hsz-e van valakinek? :F

(#22) #92006144


#92006144
törölt tag

Tippre csak az arcképre vágyókat érinti majd negatívan, ha nem módosulnak az ottani szabályok.

(#23) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Ha valakinek nem tetszik a Jomunkasember, az mondjon 300000-30000 indokot rá. :(((

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#24) Chaser válasza wwenigma (#23) üzenetére


Chaser
titán

300000 indok
most jobb?:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#25) 8th


8th
addikt

Hozzászólások számításával szerintem nincs baj a regisztráció óta eltelt időt viszont masszívan kitolnám főleg a magasabb rangok esetében + a prémium tagságot vásárlók neve alá támogató vagy valami hasonló egyéb módon el nem érhető titulust vésnék ami megkülönbözteti őket a mezei userektől.

(#26) #92006144 válasza #92006144 (#22) üzenetére


#92006144
törölt tag

Benéztem, 800 nap és őstag rang kell.
Szóval ha módosítás után 800 napnál több kell az őstag ranghoz, akkor érintheti negatívan az arcképre vágyóknak egy kis részét.

(#28) koxx
Régebben valaki talán szó-phosó rangot emlegette :)

[ Szerkesztve ]

(#27) palfitom


palfitom
félisten

- Az elnevezések engem nem zavarnak.
- A "Regisztráció óta eltelt napok" számát, viszont jól meg kellene emelni!

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#28) koxx válasza wwenigma (#23) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Sándorvagyok lesz helyette.

Eladó OAKLEY Hijinx Robert Pimple Artist Series Limited Edition napszemüveg

(#29) wwenigma válasza koxx (#28) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Egyebet nem tudsz elmondani?

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#30) Winner_hun válasza Chaser (#24) üzenetére


Winner_hun
félisten

-270 000;)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#31) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Másik - mára alig működő - fórumon névre kattintva feljött egy ilyen info ablak:

#?*@&!

(#32) kemotox válasza Lauda (#17) üzenetére


kemotox
addikt

Már miért hígulna? Összefüggésben van a rang a hozzáértéssel?

(#33) Lauda válasza kemotox (#32) üzenetére


Lauda
félisten

A hozzászólásszámmal van összefüggésben.

(#34) Tomaaasz válasza South Velen (#8) üzenetére


Tomaaasz
aktív tag

Köszi a tesztet

szerk.: ja nemide, bocs

[ Szerkesztve ]

Oda mentem, ahol vagyok!

(#35) mephi666


mephi666
nagyúr

vagy meghagyni egynek a szöveges rangokat, amik a hozzászólások számával emelkednek és bevezetni az avatar köré (alul nyitott fordított U alakban) egy "keretet" ph-stílusban, ami a regisztráció óta eltelt idő függvényében változna...

hasonlóan, mint pl d3-ban, ami a paragon szinttel változik:

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#36) Intruder2k5 válasza mephi666 (#35) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Maradjunk az eredeti tervek mellett, tehát a meglévő rangokat lehet átnevezni, esetleg a darabszámukon módosítani, illetve az elérésükhöz szükséges hozzászólásszám és a reg idő kritériumokon változtatni. Ezek amik jelenleg időben beleférnek lezso6-nak.

Hirdetéseim: https://shorturl.at/L8E51

(#37) Geller72


Geller72
veterán

Lehet, hogy elsőre erős lesz, amit javaslok, de ha jobban belegondoltok van benne logika...

Szerintem a hsz.-alapú, vagyis számú rangokat totál el lehetne törölni. Teljesen felesleges. Ráadásul egy rakás emberke van, aki csak azért kommenteli tele a topikokat, hogy növelje a kommentjei számát, szimplán a rangok miatt. (Még akkor is, ha eltelt idő alapú is a dolog). Lehetnének a "rangok" egyrészt alapvetően itt regisztrált idő alapúak. Attól, hogy valaki nem kommenteli tele a szekciót, de itt van 15 éve, attól még ugyanolyan tag. Szerintem. Az őstag 270 napos intervalluma eléggé vicc szerintem is. Őstag az én szememben a szóhoz kötődően olyasvalaki, aki "ősidők" óta, azaz igen régóta tag. Lehetne simán valahol 3-5 év. Ha valaki(k) a kommenthalmozás miatt írtak ide és ez miatt mennek el, azokért úgysem kár véleményem szerint.

A "rangok" alapvetően nem rosszak. Viszont szerintem is ki lehetne bővíteni őket - részben kompenzálva az esetleges szalmai topikokban/logoutban kivívott érdemeikért - olyan irányba, ami esetleg szakmai jelleget is magán visel. Aki a mobilos témákban rakott le sokat az asztalra, az olyat, aki IT, vagy más témában, az annak a jegyeit kapná.

Például, aki a procikon belül otthon van, lehetne CpuBoss, vagy lapoknál AlapLapMester, HelóTeló, VGAti, vagy akármi. Ez már részletkérdés, de szavaztatni is lehetne, vagy ötletbekérőket is ki lehetne küldeni ilyen céllal, ötleteljen a NÉP. :D.

A Topikgazda szerintem felesleges, főleg hogy sok esetben nyoma nincs a munkásságának, esetleg abban merül ki, hogy a neki nem tetsző kommenteket (offnak veszi pl.) törli, de például a téma összefoglaló bővítésével kapcsolatban az ujját sem mozdítja meg. Lehetnének szimplán Topikmoderátorok, akik az adott kategóriáért felelnek, akár többen is attól függően, hogy mihez értenek és hajlandóak tenni is. (Tehát nem egy kiemelt topikért felelnek, hanem kategórián belül mindért, természetesen többen is. A felosztás is részletkérdés. A topikmoderátorok meg mondjuk a kategóriamodikkal beszélnék meg a problémákat, azaz game, mobil, IT, Logout, etc témák esetén.

Szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#38) Meggyi001


Meggyi001
veterán

"- sokaknak nem tetszik a Jómunkásember, ami anno inkább poén volt (nem is gondoltuk, hogy valaki valaha eléri), ezt én eltörölném"

Hát nekem sem tetszik. Nem hangzik jól, sem komolyan. Na, most viccen kívül srácok. Nektek, akiknek ez a rangja, tényleg tetszik?

"- de lehetne sokkal egyszerűbb is: újonc, tag, senior tag, őstag, és ezek fölé még mondjuk 2 nehezebben megszerezhető rang (+ az 1-2 ősújoncos rang)"

Nekem a kevesebb rang is tetszik, de azt tényleg nehéz belőni, hogy ki mennyi ideje van itt, mennyit szólt hozzá, ki a magasabb rangú, stb, ahogy a többiek is írják, ezt is kellene valahogy "kimutatni" a név alatt/mellett.

#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#

Az én esetemben 2 rangnak örültem, amikor elértem: "lelkes újonc" és "fanatikus tag".

Kettő rangot meg nagyon akarok/akartam, nagyon vártam/várom, az egyik már megvolt: "PH! addikt" és "PH! félisten". Ezek a fülemnek jól hangzanak, és úgy éreztem/érzem, hogy ezekért meg kell "dolgozzak".

#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#

A jómunkásember helyett meg lehetne a legmagasabb rang: (jó, igen, lehet nevetni na :), most így hirtelen ezek jutottak eszembe)

PH! Titán

PH! Isten

PH! Lord

PH! Kolosszus

PH! Uralkodó

PH! Istenkirály

PH! Ász

PH! Eminens

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#39) Fred23


Fred23
nagyúr

Valami ilyesmit csinálnék; a vége az lenne, hogy nincs semmi az ember neve alatt.

[ Szerkesztve ]

(#40) Intruder2k5 válasza Geller72 (#37) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ez sem az eredeti felvetésre válasz, ehhez megint csak fejlesztés lenne szükséges, így most biztosan el lesz vetve. A Topikgazda rendszert meg ne keverjük ide, és főleg ne mossuk össze a moderációval.

Hirdetéseim: https://shorturl.at/L8E51

(#41) zeon.hu válasza Geller72 (#37) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

"A Topikgazda szerintem felesleges, főleg hogy sok esetben nyoma nincs a munkásságának, esetleg abban merül ki, hogy a neki nem tetsző kommenteket (offnak veszi pl.) törli, de például a téma összefoglaló bővítésével kapcsolatban az ujját sem mozdítja meg."

Jól mondod, szerinted... :D
A tg-at rendszeresen ellenőrzik, mellesleg jopár topik összefoglalót tudok mutatni, ami bő 15-30 perces olvasmány.

#?*@&!

(#42) koxx válasza Fred23 (#39) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

10év+50e hsz lehetne NoLifeKid :DDD

Eladó OAKLEY Hijinx Robert Pimple Artist Series Limited Edition napszemüveg

(#43) kelly416


kelly416
veterán

Abban egyet értünk, hogy az eleje túl könnyű, de szerintem a vége baromi messze van egy átlag embertől. De ha a h.sz. számokat nem is csökkentitek ott, a npok számának drasztikus növelését támogatom. Ide jön valaki szószártyár, és hónapok alatt őstag... kelljen hozzá idő is. Mondjuk én kimondottan poénosnak tartom a jómunkásember rangot, részemről maradhatna, de a sok ph kezdetű nem is egyértelmű, meg tényleg sok is szerintem is. A félistent mondjuk ki is hagynám, de a kedvenc is eléggé félrevezető.

Ezen felül nem hiszem, hogy én sokat változtatnék, de ez én vagyok.

(#44) Meggyi001 válasza zeon.hu (#41) üzenetére


Meggyi001
veterán

Nem akartam neki írni, mert nem ide tartozik, de kb ugyanezt írtam volna én is.

Bocsánat az offért mindenkitől, ez nem is ide való téma. Zártam.

https://gamergep.hu/

(#45) Fred23 válasza koxx (#42) üzenetére


Fred23
nagyúr

Vagy 'kop-kop Neo'. :D Viszont lesznek ilyenek, és egyre többen!

(#46) AxBattler válasza palfitom (#27) üzenetére


AxBattler
félisten

Egyetértek, illetve a legmagasabb "Jómunkásember" helyett lehetne egyedi, amit a júzer magának választ - bizonyos keretek között.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki."

(#47) elfelejtette válasza Fred23 (#39) üzenetére


elfelejtette
veterán

Tetszik, valami hasonló jó lenne, de mondjuk az újonc időszakot jobban kiemelném, több hsz, több idő.
Már csak csendben jegyzem meg ezzel kapcsolatban a folyton visszatérő problémát, hogy újonc ne nyithasson új szakmai topicot.
A hsz számolás is lehetne máshogy, ez a LOKÁL hsz-ek 0-s szorzóval vannak most számolva, ezt felemelnénk 0,1-re is kicsit furcsa olyan, mintha utálnátok a LOKÁL szekciót, pedig lehet hogy miatta van itt sok tag, akiket ezzel a számolással nem becsültök meg eléggé.

[ Szerkesztve ]

"Nem tudom, hogy Mamának vagy Dan hadnagynak volt-e igaza, hogy van-e rendeltetésünk, vagy csak ide-oda sodor bennünket a véletlen, mint a szél, de azt hiszem, kicsit mindkettő igaz." Forrest Gump

(#48) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Szerintem: reg napokat triplázni, a többi maradhat :)

esetleg a Jómunkásembert lecserélni másra

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#49) Kalandor válasza AxBattler (#46) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Egyetértek, illetve a legmagasabb "Jómunkásember" helyett lehetne egyedi, amit a júzer magának választ - bizonyos keretek között.
Egyedi rang nem lesz, az ilyesmivel már megszívtuk párszor.

(#50) energy4ever válasza Kalandor (#49) üzenetére


energy4ever
addikt

Ugysem lehetne megoldani mint az egyedi avatart?
Jomunkasembereknek egy topik, ahol lehetne engedejeztettni egyedi rangot.
Vagy elofizetoknek rejtheto rang!? :F (bar ezt beleirtatok a cikkbe is, hogy nem tervezitek)

Mas:
Valahol olvastam, hogy volt aki elerte a jomunkasember rangot, es ezert torolte magat(mert nem tetszett neki a rang), majd uj reget csinalt. Ez igaz, tenyleg volt ilyen? :DDD

(#39) Fred23 +1!!! Esetleg lehetne kicsit kockabb a reg napos dolog, pl:
64,128,256,513,1024,2048,4096nap... :DDD :DD Jopofa is lenne, meg azert a lapcsaladhoz igazodobb is. :))

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.