Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#381) #86564352 válasza w333 (#345) üzenetére


#86564352
törölt tag

Csak nehogy megkapd, hogy szolgáltatótól előfizetéssel kamatmentes részletre kedvezménnyel hivatalos garanciájú telefont venni is hülyeség, mert az igazi férfi Turbadotól vásárol és a sarki GSM-be viszi. :)

Ez az iPhone burzsuj téma is valami kettyós beidegződés egyeseknél. Lehet már olcsó iPhone-t venni egy ideje:

SE1 160K 4 év, évi 40K és másnál teszi a dolgát tovább 4 év után is
SE2 160K 4 év megint vagy másodikban kiszállok és átnyergelek addigra olcsóbb minire, én mindegyikkel 99% elégedett voltam, vagyok, lennék az én használati szokásaimmal (látszik a típusokból, a kezelhető méret számít nekem legjobban és persze iOS)

Az ismerős ugyanennyi idő alatt több Xiaomi, Huawei, Samsung modellt használt többet költve, és kevésbé elégedetten miután rájött a spec. lista nem minden. Nyomogattam két éves azt hiszem Xiaomiját, arra én mondtam hú bazz, csak az másféle hú bazz volt, de már megértettem néha miért nem tudom elérni és miért panaszkodik dolgokra, valami beragadó lemerítette a tepsit, appok minősége és egyebek, használtpiaci értéke már nem nagyon volt. Számomra ez lenne drága!

Viszont eszembe nem jutna az Android mobilok topikjaiba menni fikázni és osztani az észt. Mert nem érdekel, ha nekik az a jó ámen! Sajnos az iPhone topikok folyton tele vannak a harcosokkal és fikázókkal. Nem használja, nem venne, de azért trollkodik!
Annál már csak az álszakértő Apple hater megmondó a rosszabb, aki kikéri magának a troll jelzőt, tőlük jön a hiába leírt érvek és tények ellenére nem érti miért az ajánlott plecsni és jön a marketing vallásos szöveggel. Persze, 1 milliárd iPhone user mind agymosott birka, a tech lapok mind le vannak fizetve, az nem lehet tényleg jó egy Apple termék, hiszen harmadáron háromszor jobb más van!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.