Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) w333 válasza Petya88 (#300) üzenetére


w333
félisten

Tessék ... 23 órás üzemidő tesztem ! :)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#302) Noukoum válasza Petya88 (#300) üzenetére


Noukoum
veterán

Sokkal életszerűbb ha leveszed akkor mikor kelsz és felrakod mielőtt lefekszel. Nem lesz 24óra de ha minden nap töltöd akkor semmi értelme 24 órát nézni. A lefekvés előtt megmaradt százalékból lehet kalkulálni mennyit bírna még másnap. Plusz ugye az éjszaka alatti merülés ami nekem most is volt min. 10% (wifi, bluetooth, watch on) Engem sosem zavart de ott van, gondolom nagyobb aksinál ez kevesebb.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#303) CrAzY88 válasza Petya88 (#300) üzenetére


CrAzY88
aktív tag

Egyszerű, mint ahogy olvastad, nekem is sikerült kimatekozni, csak ugye sajnos félrevezető így ebben a formában, és nem is teljesen kényelmes... Írhatná egyszerűen az utolsó töltés óta.
Mondjuk akkor most nem irkálhattam volna ide, hogy ne mindig csak dicsérjem a cuccot ;]

[ Szerkesztve ]

Lexus IS 300h (XE30), iPhone 12 Mini, Apple watch S6 LTE, M1 Air, iPad 11 Pro 2020+Magic Keyboard, Apple TV 4K, Sony A8

(#304) Giovan! válasza CrAzY88 (#303) üzenetére


Giovan!
addikt

iOS 12 előtt azt írta, de az Apple azt túl egyértelműnek ítélte, így inkább kicserélték erre az abszolút fölöslegesen átszabott megoldásra ami éppen csak a lényeget nem mutatja.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#305) Petya88 válasza Noukoum (#302) üzenetére


Petya88
tag

Valóban, ha óránként összeadod ki lehet számolni. Én annyira nem szoktam ezt nézni, így nekem ez új hiába használok több, mint négy éve iOSt.

(#306) aujjobba válasza CrAzY88 (#299) üzenetére


aujjobba
addikt

Nem buta az alma, csak nem az a koncepció amit te szeretnél.
Ez a kepernyoido funkcióval függ össze (droidon talán digitális egyenleg), és arra jó hogy lásd mennyit nézed a telefon kijelzojet naponta vagy tíznapos átlagban.
Valójában én azt nem értem mit számít az, hogy töltéstől töltésig hány órát megy, arra vannak mindenfelé tesztek amiket ti is linkeltek.

(#307) #86564352 válasza Noukoum (#296) üzenetére


#86564352
törölt tag

iPhone 12 mini egy kompakt méretű flagship iPhone, nincs a piacon konkurenciája, ezért természetes hogy ajánlott! Ilyen egyszerű. Rengetegen vártak egykezes flagshipre, itt van, ezt a mérete miatt veszik! A célközönségből senkit nem érdekel, hogy a tepsiknek milyen az üzemideje. Aki 4-5 éves SE1-ről, 6S-ről vált, nekik jobb üzemidő élményben lesz részük és hozza a 8 Plus, XS szintjét is.

(#308) w333 válasza aujjobba (#306) üzenetére


w333
félisten

(droidon talán digitális egyenleg)

"Digitális Jólét" lesz az ! :D

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#309) aujjobba válasza w333 (#308) üzenetére


aujjobba
addikt

Megnéztem a feleségem Honor telefonján, ott
Digitális Egyensúly
Valamelyik másikon láttam Egyenleg-ként pedig.
Gondolom a Balance-t fordítja a gyártó így is úgy is.

[ Szerkesztve ]

(#310) Noukoum válasza #86564352 (#307) üzenetére


Noukoum
veterán

Csak szerinted nincs konkurenciája. Akinek nem szempont, nem előny a kis méret annak pont olyan mint bármely más készülék vagy iphone.
Méret szempontból nincs konkurenciája! Nem ugyanaz!

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#311) #86564352 válasza Noukoum (#310) üzenetére


#86564352
törölt tag

Na sorold a kompakt flagship konkurenciát. Mi az, hogy akinek nem szempont a méret? A mininek a mérete a lényege. Ez a fő feature. Ezért várták, hogy a 12, 12 Pro, 12 Pro Max kínálatban legyen kompakt is végre. Ezért ez a neve is, hát persze ez a fő szempont.

[ Szerkesztve ]

(#312) rolandrepasi válasza Noukoum (#310) üzenetére


rolandrepasi
tag

Ezt írta! A kompakt méretre hivatkozott..

(#313) Tibee86 válasza #86564352 (#311) üzenetére


Tibee86
veterán

Engedd el, mindenre van egy abszurd válasza általában...

(#314) Šolaire válasza Noukoum (#310) üzenetére


Šolaire
veterán

Ezt írta!!! : “iPhone 12 mini egy kompakt méretű flagship iPhone, nincs a piacon konkurenciája, ezért természetes hogy ajánlott!”
Nekem teljesen egyértelmű hogy a méretére írta hogy nincs konkurenciája. Feleslegesen kötekszel. :(

“Praise The Sun” \[T]/

(#315) Giovan! válasza aujjobba (#306) üzenetére


Giovan!
addikt

Erre a célra ott a Screen Time opció a beállításokban, abszolút fölösleges volt a Battery által közölt adatokat módosítani emiatt.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#316) #86564352 válasza Tibee86 (#313) üzenetére


#86564352
törölt tag

Rájöttem. SE 2020 topikban is értetlenkedett miért ajánlott. Nem nagyon érti a dolgokat.

(#317) Birki válasza Noukoum (#297) üzenetére


Birki
tag

Valóban kimaradt pár lényeges szó.
Általában, napi 5 óra, 24. Egészítsed ki ezekkel. :)

Ha a stílisodon csiszolnál, jobb lenne mindenkinek...

Szerintem...

(#318) Birki válasza #26097408 (#298) üzenetére


Birki
tag

A hozzászólásom első bekezdését szántam neked.
A többit általánosságban gondoltam. Bocsi!

Szerintem...

(#319) jbcs


jbcs
tag

Elég vicces, hogy valaki ennyi pénzt ad egy telefonért, mikor androidos vonalon, hacsak szimpla dolgokra kell 50-60-ért kétszer nagyobb akksival, ha játékra is 100 körül, nagyon jó ajánlatok vannak.
De persze mindent meg lehet magyarázni, hogy ez 5-ször akkora élmény, mint egy 70 eFt.-os android. Vagy lehet, hogy én vagyok akkora lúzer és eddig nem éltem, mivel nem volt Iphone-om :DD
De persze, ha az a lényeg, hogy a vidéki kultúrban lehessen villantani, akkor minden egyes fillér megéri, mert más értelmes észérv nincs amellett, hogy valaki 4-5× annyit fizet egy alapvetően használati tárgyért.

[ Szerkesztve ]

(#320) Sgr_A válasza jbcs (#319) üzenetére


Sgr_A
addikt

Na akkor kezd el sorolni az ekkora droidos telókat vagy a 12, 12pro méretű telók is jöhetnek
esetleg egy olyan másik márkájú telót amin ios fut
de elég ha felsorolod a konkurencia csúcs telóinak az árát
Szerintem meg az vicces hogy turkálsz mások zsebében hogy mennyit költenek telóra
pl aki dohányzik az évente elfüstöli egy ilyen teló árát
valakinek jó a dácia is valaki meg csúcs német autót vesz mások az igények

[ Szerkesztve ]

(#321) aujjobba válasza jbcs (#319) üzenetére


aujjobba
addikt

Szerkessz rajta még egyet, hátha még belefér egy-két mondat a sznob, birka, marketing agymosás
kifejezések közbeiktatásával.

(#322) adamklark válasza jbcs (#319) üzenetére


adamklark
senior tag

nos nem csak a hardware a lényeg, hanem hogy ez egy iPhone ami kicsi és nem annyira féllábas, akinek számít ios annak ez jó lehet . az ár meg annyi amennyi, ezt fizeted meg.
pl macbook vagy mi a halálon dolgozik és átlöki erre út közben, egy kézben vígan tartva.
nekem a telefon multimédiás mindennapi eszköz nem csak telefon, ezért nekem ez a telefon hülyeség, másnak nem

(#323) jbcs válasza Sgr_A (#320) üzenetére


jbcs
tag

Szerintem a nagyobb méret, nem akkora kompromisszum, főleg, ha nagyobb üzemidő társul hozzá. Oneplus, Xiaomi vonalon, de még sorolni lehetne, simán vannak olyanok, amelyek 100-200 eFt. közti sávban simán hasonlóan jó ajánlat, persze a procit leszámítva, de őszintén mi értelme van, a mai csúcsprociknak beleértve a Snapdragonokat, kb. a júzerek 5%-a, ha kihasználja.

(#324) jbcs válasza aujjobba (#321) üzenetére


jbcs
tag

A hülyeség csimbarasszója, ha valaki 300-400 eFt.-ot ad egy telefonért függetlenül, hogy Iphone vagy Android... Eltekintve egy szűk rétegtől, aki tényleg kihasználja pl. munkára. Régen tényleg volt értelme, mert például androidoknál 100 eFt. alatt alig volt normális telefon és az Iphone-ok kiemelkedtek a megbízhatóságukkal, de annak az időnek már rég vége és 60 eFt.-ért kiváló, megbízható telefonok vannak, amelyek kompromisszumokkal, de kb. mindenre használhatók.

[ Szerkesztve ]

(#325) Noukoum válasza #86564352 (#311) üzenetére


Noukoum
veterán

Na sorold a kompakt flagship konkurenciát.
Téged idézve: iPhone 12 mini egy kompakt méretű flagship iPhone, nincs a piacon konkurenciája, ezért természetes hogy ajánlott!
Magyarul szerinted nincs a telefonnak konkurenciája, amit erősen kétlek. Soroljak fel pár 300ezres telefont? Teljes sötétségben élnek itt egyesek, attól még hogy egy telefon 8inches nem lesz ajánlott! Pont ahogyan egy kis telefonnak sem kéne csak ezért annak lennie.

#313Tibee86
Azaz nem úgy gondolokodok ahogy ezt a rajongótábor megkövetelné. Átkozzatok ki :P

#314Šolaire
Az hogy méretben nincs konkurenciája vagy mint telefon nincs konkurenciája nagyon nem ugyanaz. Természetesen továbbra is kizárólag az objektívan nézve! Ne kelljen már magyarázkodnom egy független szakmai teszt alatt. Ennyi erővel minden "egyedi" tulajdonság konkurenciamentességet biztosít egy telefonnak. Érdekes is lenne.

#317Birki
Valóban kimaradt az hogy tévedtél, még reagálni se mertél. De a kioktatáshoz van ész! Tipikus magyar.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#326) collecting válasza jbcs (#319) üzenetére


collecting
tag

Jezusom, meg mindig olyasmi feszkel a fejekben, hogy egy iphonennal lehet villantani? Nemar.
Egyebkent probald meg felvenni a hivasodat egy androidos teloval macbookon, masolj ki egy linket a telefonodon es illeszd be a desktop gepen, vagy kezdd el odanyomkodni az androidos cuccot a homepodhoz, hatha mukodik... de nem fog :N Na latod, ezert kerul 300ba.

(#327) Giovan! válasza jbcs (#323) üzenetére


Giovan!
addikt

Szerintem a nagyobb méret, nem akkora kompromisszum,

Aha, szerinted. Más szerint meg az.

Az erős proci meg azért fontos, hogy 3-4 év múlva is pörögjön a teló, ugyanis sokan ennyi ideig használják ezeket a készülékeket.

Arról meg már kár is szót ejteni, hogy valaki esetleg szereti az iOS-t, és/vagy behúzta az Apple ökoszisztémája, így neki pl. a Xiaomi meg a Oneplus 100k-s csodái nem fognak játszani telefonváltáskor.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#328) Šolaire válasza Noukoum (#325) üzenetére


Šolaire
veterán

Ebbe kötöttél bele! : “iPhone 12 mini egy kompakt méretű flagship iPhone, nincs a piacon konkurenciája, ezért természetes hogy ajánlott!”

Melyik részét nem érted? :DDD

“Praise The Sun” \[T]/

(#329) Sgr_A válasza jbcs (#324) üzenetére


Sgr_A
addikt

Engedd el
hogy szerinted mi a hülyeség a lőtéri kutyát nem érdekli
ha valakinek kis méret kell akkor elég nagy kompromisszum
Nekem sem kell 150mm magasabb teló és kb 10 év droid után elegem lett a droid faszságaiból a gyártók hektikus frissítéseiből hogy váltottam i11-re
ez havi 13k-t nekem megér
amúgy meg a példádnál maradva mindeki hülye aki nem dáciát vesz 2 milláért hanem 15-50millás autókkal jár

(#330) jbcs válasza collecting (#326) üzenetére


jbcs
tag

Már bocs, de mindent meg lehet oldani másképpen is, esetlegesen körülményesebben. Ez olyan, mint mikor valaki azt magyarázza, hogy egy monitoron nem lehet dolgozni, a munka 2-nél kevesebb monitorral lehetetlen. Egyébként, ahogy később írtam, van egy szűk réteg, aki munkában kihasználja (de jellemzően nem ezek vásárolják), bár arra pár generációval korábbi iphone is jó töredék áron.

(#331) HarleyCustom válasza jbcs (#319) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Ez is egy vélemény. :)

Az megnyugtatna téged, ha erre az írásodra minden iPhone tulajdonos eladná a készülékét és 50-100 ezer ft értékű telefonra váltana? Csettintenél egyet, hogy na! Tessék! Én vagyok a tanár.... :)
Azt szeretnéd, hogy mindenki jöjjön rá, hogy csak fogyasztók és rengeteg pénzt költenek felesleges dolgokra? Ha ez megtörténne, mit csinálnál? A nép élére állva, elindítanál egy forradalmat a nagy cégek ellen? Például A kapzsi, kizsákmányoló, népbutító Apple ellen? :D

Nem értem az ilyen “megmondó” hozzászólásokat....hogy mi a céljuk ezeknek a személyeknek ezzel, akik ilyet írnak, rejtély számomra. Mit szeretnének elérni...?

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#332) Valaki87 válasza HarleyCustom (#331) üzenetére


Valaki87
senior tag

Unatkozik... Zavarja, hogy ő nem tud venni ilyen "drága" telefont :D ... passz...

[ Szerkesztve ]

(#333) hegedus001


hegedus001
aktív tag

https://www.youtube.com/watch?v=JCqORljVdYs&ab_channel=DariusK

Egy kis szösszenet a szar akksi margójára...

Eladó Ipad 9th 4 64 GB asztroszürke tab pencillel, állapota 10/10 érdeklődni privátban.

(#334) jbcs válasza Giovan! (#327) üzenetére


jbcs
tag

Igen a méret egy plusz pont az Iphone mellett, de ezt mindenkinek magának kell eldönteni, hogy megér-e ez 150-200 eFt.-ot.

(#335) hegedus001


hegedus001
aktív tag

Igen, 5-ször akkora élmény, mert egy egy 70 k androidot 1 év után falhoz basznék, az 5 éves Iphone pedig még akkor is kap frissítést, (lassan 21-lesz és a régi SE-m uptodate, és villám gyors) Ergo, azt 5 ször annyi ideig élmény használni :) ha így ézzük...

Eladó Ipad 9th 4 64 GB asztroszürke tab pencillel, állapota 10/10 érdeklődni privátban.

(#336) HarleyCustom válasza Valaki87 (#332) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Lehet...de ezt így kinyilvánítani...? :D

Mennyire üres lehet az élete valakinek, aki ilyenekkel foglalkozik...

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#337) collecting válasza jbcs (#330) üzenetére


collecting
tag

A Handoffot nem tudod megoldani maskepp. Miert korulmenyeskednel sokkal alacsonyabb szinvonalon valamilyen felmegoldassal, ha megy villamcsapasra anelkul is? Csak hogy 100ezerrel olcsobb telot vegyen az ember? Nem ertelek, komolyan nem. Ha valakinek telik ra, akkor miert ne elhetne kenyelmesebben? Jo pelda erre a fentebbi komment az olcso vs draga autoval. A ketmillios is elvisz, de nem azon a szinvonalon es kenyelmen, mint a 15-20 millios. Fogadjuk mar el vegre, hogy mindenkinek van egy anyagi lehetosege, amit megengedhet maganak, es nem kell hitteritenie, hogy mekkora hulye a masik, mert 2-3x dragabb valamit vesz. Es az a valami azert ad is a felárért cserébe.

(#338) Sgr_A válasza HarleyCustom (#331) üzenetére


Sgr_A
addikt

Ő az isten király ( mindenki más hülye aki nem így tesz) mert 70-80 ezerért jobb telefont vesz mint az i12 mini és még az akku is nagyobb benne
az hogy van rajta egy hulladék miui, nem lehet zsebre tenni, valószínűleg 1-2 év után frissítést sem kap esetleg belassul az nem lényeg
de ő mennyivel okosabb mert töredék áron jutott egy ilyen csodához
mindezt az i12 mini topikjában
vicc

[ Szerkesztve ]

(#339) jbcs válasza HarleyCustom (#331) üzenetére


jbcs
tag

Próbálom az emberi hülyeséget megérteni.
De egyébként nem ártana tényleg jó pár embernek elmagyarázni, hogy az 50-60 eFt.-os telefon is jó és nem leszel 5-ször boldogabb egy Iphone-al, ami pár hónap után, mikor már megszokod, nem fogod remegve a kezedbe fogni, hogy hűha, baz...

(#340) #86564352 válasza aujjobba (#321) üzenetére


#86564352
törölt tag

Még csak 300 kommentnél jár a topik, 500-ra talán kikopnak a trollok és a fogalom nélküli emberek. Az új iPhone készülékeknél megszokott bingo kártyáról lassan már leírták az összes hülyeségüket:

- háromszázé' miért nincs benne infra és FM-rádió
- aki mini telefonból a tepsi akkut hiányolja, mert a Huawei atomerőművet háromszázé' :D
- aki iPhone topikban Android cuccokat ajánlgat, itt senkit nem érdekel

- aki nem fogja fel az Apple kínálatot, ennél a kompakt flagship méret a mini lényege, de képzeli a konkurenciát, csak megnevezni nem tudja mégis milyen készülékre gondol mint konkurencia :U

- a zsebben turkáló 60-70 ezres Xiaomi harcos, aki szerint 100 felett más csak villantásra van :DD soha nem használta, de azért elmagyarázza miért felesleges hülyeség, okééééé :C

hát komolyan emberek, mi a lószaros lófasz van? :DDD

Noukoum: sorold a kompakt méretű flagship konkurenciát, ami szerinted létezik, másodszor kérdezem, te csak az árnál vagy leragadva, ahogy más is felhívta a figyelmed rá nem azt kérdeztem sorolj 300 ezres telefonokat, mert nem az volt a téma, hanem a mini mérete!

Na gyorsan pörgessük el 500-ig a topikot, aztán az Apple hatereket kérjük meg fáradjanak a Xiaomi, Huawei, Samsung topikokba, ha nincs értelmes hozzáfűzni valójuk. Megkapták a figyelmet, legyen elég ennyi. Legyen a topik a célközönségé, az iPhone 12 mini aktuális és leendő vásárlóiké. :)

(#341) Valaki87 válasza HarleyCustom (#336) üzenetére


Valaki87
senior tag

Pontosan!
Szerintem 2 opció lehetséges :

1.- Valószínűleg tini még, és van ideje-energiája erre...

2.- Olyan valaki akinek se barátnője-se barátai se semmi élete, anyjával él szoba-konyhában, bizti őr valamelyik nagy plázában, és a csekkolások ideje közt trollkodik... :D mert jobb dolga úgysincs....

twofatcat: " - a zsebben turkáló 60-70 ezres Xiaomi harcos, aki szerint 100 felett más csak villantásra van " -->ez nagy :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#342) jbcs válasza Sgr_A (#338) üzenetére


jbcs
tag

De mivel én töredék áron veszek telefont, simán belefér, hogy 2-3 évente cserélek és akkor mindig friss hardverem lesz és még mindig közelében nem vagyok egy új iphone árának, egyébként egy közép kategóriás nokiám van, amire havonta érkezik frissítés.

(#343) aujjobba válasza jbcs (#319) üzenetére


aujjobba
addikt

Ahol mindenki megelégszik a középszerűvel ott az innováció meghal, a fejlődés megáll, a gourmet chef meg rántott húst süt a sarki kifőzdében.

(#344) Sgr_A válasza jbcs (#339) üzenetére


Sgr_A
addikt

Tudod az az emberi hülyeség amit te it csinálsz
egyszer már leírtam ne turkálj másnak a zsebében
azt hogy te miért hasznász 50-60 ezres telót ( nem futja jobbra vagy csak ennyi az igényed) ez ebben a topikban senkit nem érdekel
az ilyeneket a milyen okostelefont vegyekben kell leírni

[ Szerkesztve ]

(#345) w333 válasza jbcs (#339) üzenetére


w333
félisten

Úgy beszéltek néha itt hogy így drága meg úgy drága hogy az már fáj ... aki előfizetéses és belefér a keretjébe az a + 10 ezer Ft havonta miért ne vegye meg :U

Akkor a Note 20 Ultra fél millióért olcsó ? gagyi exynosal !

Az 50 - 60 ezres telefon nem vízálló, nem tudja a vezeték nélküli töltést, támogatás egy nagy 0 hozza, lassúbb akadozik és nincs sztereó hangszóró stb.

Ennyi erővel vegyen mindenki Dacia Dustert, mert a VW csoport autói drágábbak :))

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#346) Wajk válasza jbcs (#339) üzenetére


Wajk
addikt

én négy éve, de időként még mindig úgy fogom meg az SE-t, hogy "hu, bazz..." ;)

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#347) Tibee86 válasza Noukoum (#325) üzenetére


Tibee86
veterán

Miért nem lep, hogy még mindig a "birkázás" az ultimate érved, ha valaki nem osztja a -te teljesen objektív, tényekre alapuló ésatöbbi amit hangoztatni szoktál- véleményed... :C
Kicsit unalmas már.

[ Szerkesztve ]

(#348) Giovan! válasza jbcs (#334) üzenetére


Giovan!
addikt

Szerintem nézd át még egyszer azt a hozzászólást, mert épp azt írtam, hogy a méreten túl is vannak érvek a készülék (meg úgy általánosságban véve a csúcskészülékek) mellett.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#349) w333 válasza Wajk (#346) üzenetére


w333
félisten

+1 :C

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#350) Wajk válasza jbcs (#342) üzenetére


Wajk
addikt

nekem is Nokia a melós mobil, nem telepítettem rá semmit (!), találkozókra telefonálok be vele, meg el van mentve pár kontakt (nem szinkronizálva). Igen jön rá frissítés, de fél év alatt már vagy 20x falhaz vágtam volna amikor nem tudom random megszakítani/felvenni a hívást, vagy nem reagál semmire a készülék csak a reset. Arról nem is beszélve, hogy a 4 éves SE-mhez képest olyan képeket csinál hogy majdnem elsírtam magam. Pedig nem vagyok egy hisztis gyerek... szóval alig várom hogy jöjjön majd a Mini és rakom át a SIM-et :DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.