Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) CharlieDrop válasza #40993792 (#999) üzenetére


CharlieDrop
veterán

A 8210-et én is visszasírom :)
Nekem utoljára az 5S volt még kényelmes, meg az előtte lévő telóim, kivéve a 6310-et, az kicsit hosszú volt :)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#1002) Ganzer válasza CharlieDrop (#1001) üzenetére


Ganzer
aktív tag

Én is azért szereztem egy 12 minit mert a régi kis 5s-emre emlékeztetett. Érzésre amúgy majdnem az is. :K

(#1003) CharlieDrop válasza Ganzer (#1002) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Páromnak SE-je van, még az első, annyira elhanyagolható a különbség, hogy észre sem venni! :)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#1004) nord_ válasza HarleyCustom (#989) üzenetére


nord_
veterán

Vonzó ez a szupervékonyság, de ugye jól sejtem, hogy emiatt ütésállóságról nem igazán beszélhetünk?

(#1005) nord_ válasza #40993792 (#999) üzenetére


nord_
veterán

Akkor én is csatlakoznék. :)

Okostelefonok közül a legjobb fogású az iPhone 3G.
A régi klasszikusok közül pedig a régi Nokia 3110. És ahhoz képest, hogy a régi SE-vel képes voltam kivárni az új pici iPhone-t, mégis volt idő, amikor nekem volt a legnagyobb telefonom: egy 9210i Communicator. :D

(na jó, az elmúlt négy évben egyszer elcsábultam egy iPhone 8-ra, de csak másfél hónapra: ment a gyereknek, én meg gyorsan vettem egy másik régi SE-t, amikor kiderült, hogy a Telekom kivezető a kínálatból.)

(#1006) HarleyCustom válasza nord_ (#1004) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Nem ütésálló tok. Az más, Te is tudod. Ennek a funkciója, hogy minél kevesebb vesszen el a telefonból, megmaradjon a forma, stb...
11pro-m egyszer leesett a sarkára, kőre, nem lett baja szerencsére. Ez a fajta tok volt rajta.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1007) nord_ válasza HarleyCustom (#1006) üzenetére


nord_
veterán

Dehogy tudom, azért kérdezem. :B
(Viszont akkor érdemes vigyázni, mert a 11 Pro acél, ez pedig alu: a saját káromon tanultam meg, amikor az SE nem bírta azt, ami a 4S-nek meg se kottyant.)

(#1008) #26097408 válasza HarleyCustom (#989) üzenetére


#26097408
törölt tag

Remelem csinalnak belole Pro verziot is kesobb.
Meg jo lenne egy Apple battery case is.
:D

[ Szerkesztve ]

(#1009) domerator válasza #26097408 (#1008) üzenetére


domerator
veterán

Aliexpressen van wireless power bank, vekony, es magsafe-fel tapad a 12-esekhez... csak hat 60 dollar :U

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#1010) HarleyCustom válasza nord_ (#1007) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Mindig érdemes vigyázni :)

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1011) MNBT


MNBT
tag

Sziasztok,
1 hét használat után én is megosztanám a tapasztalataim erről az aprócska aranyos készülékkel kapcsolatosan.
iPhoneX-ről váltottam legfőképp a kompakt méret, formadizájn, jobb kamera meg proci miatt.
Akkut tekintve nekem 1,5 napot simán elmegy a telefon aktív fényképezőt, messengert, instagramot és youtube-ot használván. Egyik töltés előtt megnéztem és 5 óra kijelzőidő volt úgy hogy 40%-on volt az akksim. Ha 0%-ig meríteném lehet 2 napot is kihúzna nálam :D

Kamerát tekintve eddig 1x jött elő az a bug hogy sötét volt a képernyő de gyors app kilövés, újra megnyitás, és már ment is.
Viszont a kamerát tekintve nem tudom hogy az normális jelenség-e, hogy az ultraszéles kamerának másabb a szín képzése (fakóbbak a színek), nem olyan éles a kép, illetve zajosabbak a képek meg a videók. Sétálós videónál effektíve a sötét részeken (sötétedés előtt készült videó) olyan zajosodást lehet látni a sötét füves területeken mintha szétesne a videó. Meg mintha a stabilizálás sem olyan lenne mint a főkamerán. [kép] [kép] [kép] [kép]
Főkamerának brutálisan élethű és gyönyörű színei vannak, és ehhez hasonlítva az ultra szenzor teljesen más képet ad vissza. Előbbivel nagyon meg is vagyok elégedve :)
A kis méret miatt többször előfordult hogy az ujjam belelógott a képbe, még ezt is szokni kell.

Teszi a dolgát, nagyon gyors, nagyon könnyű, imádom hogy egy kézzel lehet kezelni (bár iPhone X után megszokásból van hogy másik kezemmel megfogom a telefon egyik oldalát). Eleinte mindig a tetején akartam lezárni a képernyőt, de keleltt egy kis idő hogy átszokjak hogy oldalt van a lezáró gomb. Valószínű ez a reflex mozdulat 5S óta nem kopott ki :DD
Zsebemben van hogy nem is érzem annyira könnyű, így oda kell nyúlni hogy benne van-e még. Én nagyon imádom, és szerintem 3 évig nem is lesz lecserélve :)

(#1012) Rage47 válasza MNBT (#1011) üzenetére


Rage47
veterán

Ultraszéles normális, hogy ilyen.
Nekem is volt, hogy a tetején akartam kapcsolni, 5s berögződés lol.

(#1013) Emunem


Emunem
aktív tag

Hali,
egy ideje én is váltottam SE (1. Gen) 32 GB-ról. Megváltás a boltban / hírekben látni. Kisebb mint az SE 2020, tehát azonnal megvettem. Eddig élvezem a használatát, nálam semmi bug nem jött elő. :))
Remélem ez is kibír megint 3-5 évet.
Üdv

"... hát persze ..."

(#1014) HarleyCustom válasza Emunem (#1013) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Ki fog bírni annyit :K

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1015) Hallosz válasza Ganzer (#966) üzenetére


Hallosz
senior tag

Igen van, fizetős. Én véletlenül nyomtam rá a stor-ban. De! A másik fél beleegyezése nélkül tilos rögzíteni, komolyan szankcionálják.

[ Szerkesztve ]

Mert lakni, muszáj.

(#1016) SharpSA válasza Hallosz (#1015) üzenetére


SharpSA
veterán

És vajon melyik az az app? Mert ha jól tudom nincs ilyen, illetve csak olyan van, ami kihangosított hívást tud csak felvenni kb mint egy diktafonnal...

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#1017) Ganzer válasza Hallosz (#1015) üzenetére


Ganzer
aktív tag

Köszi az infót, nem nekem lenne, már mondtam az illetőnek hogy nincs, maradjon meg inkább ebben tudatban. :)

(#1018) Hallosz válasza SharpSA (#1016) üzenetére


Hallosz
senior tag

Nem tudom, nem jegyeztem meg a nevét. :U Valamit kerestem, láttam, hogy ott van, és a legfelsőre rányomtam. Persze, hogy nem az, hanem a reklám volt, települt és kiírta, hogy évente 16 guriga és használhatom. Mivel nem ezt kerestem, és nem is érdekel, mindjárt le is töröltem.

Mert lakni, muszáj.

(#1019) gaben88


gaben88
őstag

Sziasztok,
Agyalok egy 12 Minin. De az alábbi kérdéseim lennének: iPad Pro 10.5 kábelét és töltőjét használhatom hozzá minden további nélkül? Vagy IKEA-s 3 USB-s töltőjét az iPad kábelével? Illetve a Telekomos 12 Mini-k, függetlenek? eSIM-ként egy Telekomos, nanoSIM-ként pedig egy Telenoros SIM-mel (céges) használnám.

iPhone 13 Mini, PS5, PC, iPad Pro 10.5, Switch OLED, Steam Deck, Quest 2

(#1021) gaben88 válasza #40993792 (#1020) üzenetére


gaben88
őstag

Nagyon köszi a gyors válaszokat. Akkor azt hiszem meg is rendelem! :)

iPhone 13 Mini, PS5, PC, iPad Pro 10.5, Switch OLED, Steam Deck, Quest 2

(#1023) nord_ válasza #40993792 (#1022) üzenetére


nord_
veterán

Nyugodtan mehet a többesszám. :C

(#1024) domerator válasza nord_ (#1023) üzenetére


domerator
veterán

+1 :R

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#1025) CharlieDrop válasza nord_ (#1023) üzenetére


CharlieDrop
veterán

abszolút ül a többes szám, állat teló. Minden benne van amire szükségem van :R

És ami nem kell az nincs (nagy méret, nagy tömeg)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#1026) #76385920 válasza CharlieDrop (#1025) üzenetére


#76385920
törölt tag

+1
Amikor nálam van és nem a szervízben akkor én is imádom! :DDD

(#1027) SharpSA


SharpSA
veterán

Aki 11 Pro Max-ról váltott, az leírná a jellemző különbségeket? Üzemidő, kamera, egyéb.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#1028) TechN7ne válasza SharpSA (#1027) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

11 pro max. rol váltani minire ? 😂

Érdekes lépés lenne ,az biztos.

[ Szerkesztve ]

(#1029) CharlieDrop válasza #76385920 (#1026) üzenetére


CharlieDrop
veterán

szerviz?????

ja a múltkori "szoftverfrissítés"? :D

[ Szerkesztve ]

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#1030) SharpSA válasza TechN7ne (#1028) üzenetére


SharpSA
veterán

12 minire, mi másra, ha itt kérdezek. A mérete miatt elsősorban, a zoom kamera ugyan jól jön néha, de bőven lehet élni nélküle. Az üzemidő a sarkalatos probléma, de ahogy olvasom, az is egészen jól alakul.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#1032) SharpSA válasza #40993792 (#1031) üzenetére


SharpSA
veterán

Köszönöm, így valóban jó lehet, én is ilyesmi felhasználásra gondoltam. A 11 Pro Max nálam mostanában 2 napot is működik 1 töltéssel, kb 2 naponta töltöm. Mert van iPad, laptop, inkább azokat használom a nagyobb képernyő miatt.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#1033) Fixmiki


Fixmiki
tag

Már egyszer kérdeztem, de senki nem válaszolt, most hátha....A face id törlés, telefon újraindítás, majd újboli beállítás után 1 napig tökéletesen üzemel, majd egyre közelebb kell tenni az archoz, hogy felismerjen, majd 3-4 nap múlva már csak időnként old fel. Ezt szervízbe kell vinnem, vagy van valami megoldás esetleg?

(#1034) HarleyCustom válasza SharpSA (#1027) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Én nem váltottam onnan, de szinte biztos a gyengébb üzemidő. A miniben kisebb az akku.
Aki vált 11pro max ról, csak a kompakt méret miatt esetleg. De aki meg batár telefont használ, miért váltana egy kicsire? Ki tudja... :)
A kamera szintén.... nem hiszem, hogy minőségbeli különbség lenne a kettő között.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1036) oliwire válasza Fixmiki (#1033) üzenetére


oliwire
őstag

Ezeken már mind túlvagy? [link]

vagy esetleg 3-4 nap múlva megnő a borostád és nem ismer fel? ;]

[ Szerkesztve ]

(#1037) Fixmiki válasza oliwire (#1036) üzenetére


Fixmiki
tag

Igen, csak a fólián gondolkodtam levegyem-e, de ha az lenne a hibás akkor 1 napig se lenne tökéletes szerintem. Csak ezt a folyamatos romlást nem értem, józan paraszti ésszel valami vagy működik vagy nem, de ez amit produkál hihetetlen. Minden nap borotválkozom, de lehet nagyon gyorsan öregszem :D

[ Szerkesztve ]

(#1038) HarleyCustom válasza Fixmiki (#1033) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Én szervizbe vinném(garancia)

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1039) SharpSA válasza HarleyCustom (#1034) üzenetére


SharpSA
veterán

Igen, csak a méret miatt lenne érdekes. A kamera meg elvileg jobb valamivel, de az kb tökmindegy, mert a 11 Pro Max-é is teljesen jó.
Az üzemidő egyértelműen kevesebb, a kérdés az, hogy nálam kényelmesen elmenne-e 1 napot, de úgy tűnik igen.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#1040) Oldman2 válasza Ganzer (#966) üzenetére


Oldman2
veterán

Ugyan app-ot kérdeztél, de anno amikor rövid ideig volt SE-m, utánanéztem, hogy lehet venni olyan Bluetooth-os "Headset" eszközt (valójában inkább kihangosítót), ami "mellékesen" a rajta átmenő beszélgetést rögzíteni tudja.

Pl. ezek.

(#1041) JociMilan


JociMilan
tag

Sziasztok!

Én is csatlakoztam a táborhoz. iPhone 8-ról váltottam 12 minire. Nagyon tetszik nekem is, amit észrevettem rajta, hogy a fehér nálam nem szép fehér, mint a 8-ason ugyanolyan beállításokkal, kicsit sárgás, vagy nem is tudom milyen. Próbáltam screenshotot készíteni, de úgy nem látszott rendesen, egy harmadik telefonnal talán sikerült olyan képet készítenem, amin látjátok, miről beszélek. Utánaolvasgattam, a színszűrő bekapcsolásával, az intenzitás, és árnyalat csúszkákkal tudok javítani a helyzeten, de nem tetszik annyira. Ugyan én sötét témát használok, emiatt áttettem világosra, hogy meg tudjam mutatni. A készüléket True Tone módban használom. Ez normális így?

(#1042) HarleyCustom válasza JociMilan (#1041) üzenetére


HarleyCustom
veterán

A mini amoled. A 8 meg ips. Ez is számít ám... :K

Kikapcsolt True tone nál is ilyen?

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1043) JociMilan válasza HarleyCustom (#1042) üzenetére


JociMilan
tag

Köszönöm válaszod!

Huh, kikapcsolva nem olyan, így szép fehér, sokkal szebb, mint a 8. Lehet, hogy így hagyom. Mit is csinál tulajdonképpen ez a True Tone? Ti hogy használjátok?

[ Szerkesztve ]

(#1044) HarleyCustom válasza JociMilan (#1043) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Tudtam! :D A true tone miatt sárgásabb

Le van írva. Alkalmazkodik a fényviszonyokhoz, aszerint állítja a kijelzőt.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1045) Bagan


Bagan
aktív tag

Sziasztok!
MediaMarktban vasarolnam a Minit. Kérdéseim a kovetkezok
Miert SingleSimes? Nem mukodik benne az e sim? Vagy egyszerre nem kezeli a fizikai es az e simet?

(#1046) JociMilan válasza HarleyCustom (#1044) üzenetére


JociMilan
tag

Igen, ezt én is olvastam, de az i8 miért volt ennyivel szebb?
Amoled meg ips, ahogy írtad is...?
Akkor lehet, hogy keverem valamivel, de nem az a True Tone, hogy mondjuk éjszaka sötét szobában visszaveszi a fényerőt, nappal meg feljebb, magától? Vagy az valami más?

(#1049) HarleyCustom válasza JociMilan (#1046) üzenetére


HarleyCustom
veterán

[link]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1050) oliwire válasza Fixmiki (#1037) üzenetére


oliwire
őstag

Hát ha mindegyiken végigmentél, akkor én is a garanciáztatást tudom javasolni :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.