Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4001) blakey válasza tubeappma (#4000) üzenetére


blakey
titán

A "voltak" panaszok és az esetleg "van" között van különbség, mivel a szoftver folyamatosan frissül, ami tegnap sz@r volt az ma már jó is lehet egy új sw-nek köszönheően, jelenleg nincs probléma.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#4002) tubeappma válasza blakey (#4001) üzenetére


tubeappma
lelkes újonc

Köszönöm

htc desire s, xperia mini, lg g2, lg 4x, xiaomi redmi 5a, xiaomi mi 9 lite, iphone xs, xiaomi mi 10 lite, iphone 13 mini, ipad 2017

(#4003) zenit73


zenit73
aktív tag

Sziasztok!

Tegnap vásároltam egy 12 minit, amióta megjelent szemezgetem vele, mert szerettem volna egy kis méretű telót, de féltem is tőle mert nem használtam még iphonet, mindig androidos samsungom volt, és egyáltalán nem ismerem a rendszert. Most ott tartok, hogy nyomkodom, ismerkedem vele, nagy a káosz a fejemben. Valószínűleg lesz sok kérdésem, kérném a tisztelt fórumlakókat, hogy majd próbáljatok meg segíteni. Köszi előre is!

Most hirtelen:
1. Be lehet állítani, hogy ha egyszer koppintok a képernyőre azzal ne aktiválja?
Attól félek, hogy ha zsebre teszem akkor is állandóan villogtatja majd a képernyőt.
Nekem jó lenne ha csak a bekapcsoló gomb megnyomására ébresztené a kijelzőt.
2. Be lehet állítani, hogy ha a bluetootot kikapcsolom, akkor ne csak félig kapcsolja ki hanem teljesen, és ne is kapcsolja vissza magától? Beállításokban megtaláltam a kapcsolót, de nem szeretnék ott kotorászni állandóan, a könnyen elérhető kapcsoló az meg csak félig kapcsolja le. Ráadásul, hogy ha repülő üzemmódot inaktiválom, akkor mindenképp visszakapcsolja. Miért csinálja ezt?
3. Tárcsázó hangját ki lehet kapcsolni? Azt szeretném, hogy csak rezzenjen amikor tárcsázom. Ezt be lehet állítani?
4. Kamera exponáló hangját ki lehet kapcsolni?
5. Safarira van reklám blokkoló? Ha nincs hogy tudom megoldani a blokkolást?
6. Kamera csak a képernyőt tapicskolva tud zoomolni?
7. Be lehet állítani, hogy ha sms vagy bármilyen üzenet jön, nem kapcsolja be a képernyőt?

[ Szerkesztve ]

(#4004) zenit73 válasza zenit73 (#4003) üzenetére


zenit73
aktív tag

2. pontot azzal egészíteném ki, hogy a wifivel kapcsolatban is ugyan az a kérdésem.

(#4005) Tibee86 válasza zenit73 (#4003) üzenetére


Tibee86
veterán

1. Beállítások-kisegítő lehetőségek-érintés
2. Csak a beállításokban tudod teljesen kikapcsolni, a cc-ben csak aznapra kapcsolja ki. (Egyébként teljesen felesleges kapcsolgatni, nem nyersz vele semmit)
3-4. Nem, csak akkor ha némítod a telefont.
5. Van rengeteg féle, appstore-ban keress rá, nekem pl. az Adguard van fent.
6. Igen.
7. Passz, de szerintem nem. Apple watch mellett nem villan fel.

[ Szerkesztve ]

(#4006) CharlieDrop válasza zenit73 (#4004) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Nem félig kapcsolja ki őket, hanem teljesen, annyi kiegészítéssel, hogy másnap visszakapcsolja.
Amúgy nagyon keveset fogyaszt mind a kettő. Ha tényleg ki akarod kapcsolni, akkor érdemes menüből, hisz úgy is több mint egy napig kikapcsolva marad.

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#4007) #86564352 válasza zenit73 (#4003) üzenetére


#86564352
törölt tag

5. Wipr
7. Kijelzővel lefele rakd le

(#4008) zenit73 válasza Tibee86 (#4005) üzenetére


zenit73
aktív tag

Köszi!

(#4009) zenit73 válasza CharlieDrop (#4006) üzenetére


zenit73
aktív tag

Köszi! Valamit írt, hogy lecsatlakozott mindenről, de azért figyeli, hogy ez-az ilyen almás cuccok elérhetőek-e, és ha igen akkor már intézkedik is - ebből nekem úgy tűnik, hogy nem kapcsol ki.

(#4010) zenit73 válasza #86564352 (#4007) üzenetére


zenit73
aktív tag

Köszi! Akkor ezek szerint táskában, zsebben nem villantja fel?

(#4011) gaben88 válasza zenit73 (#4003) üzenetére


gaben88
őstag

Mondok jobbat, ha nem figyelek, a mellett, hogy a képernyő felvillan a zsebembe, néha még a zseblámpát is bekapcsolja és átvilágít a nadrágomon! :DDD

iPhone 13 Mini, PS5, PC, iPad Pro 10.5, Switch OLED, Steam Deck, Quest 2

(#4012) zenit73 válasza gaben88 (#4011) üzenetére


zenit73
aktív tag

:Y

(#4013) sityupityu válasza zenit73 (#4010) üzenetére


sityupityu
veterán

Nekem felvillan.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#4014) tubeappma válasza blakey (#3996) üzenetére


tubeappma
lelkes újonc

Be is bizonyult az állításod! WiFi nonstop bekapcsolva 97% os toltotsegrol 4 nap utan kerult toltore 26% os toltottseggel. 24 oras atlag SOT 15 perc :DD . Erdekes, mert a mini 13 as csak 3 napig birja de mondjuk ott a SOT 35 perc :) . Van ilyen is.

htc desire s, xperia mini, lg g2, lg 4x, xiaomi redmi 5a, xiaomi mi 9 lite, iphone xs, xiaomi mi 10 lite, iphone 13 mini, ipad 2017

(#4015) sityupityu válasza tubeappma (#4014) üzenetére


sityupityu
veterán

Négy nap? Éjszakai repülő móddal vagy hogy? Nem semmi. Nálam max 2 nap, és akkor nagyon takarékoskodom. Pedig nem lógok állandóan a facén, nincs zenehallgatás stb...Szimplán használom amikor kell. Sokat telefonálok, ha kell a böngésző stb, akkor természetesen használom, és persze mindig minden be van kapcsolva, mert nem kapcsolgatok ki-be semmit sem. Meg mivel sofőr vagyok gondolom az is számít az üzemidőben (szerintem nem is keveset), hogy állandóan mozgásban vagyok.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#4016) Tibee86 válasza sityupityu (#4015) üzenetére


Tibee86
veterán

"Meg mivel sofőr vagyok gondolom az is számít az üzemidőben (szerintem nem is keveset), hogy állandóan mozgásban vagyok."
Nagyon durván benne van. Én is napi 500-700km-es köröket megyek az országban, rengeteget harap bele az üzemidőbe a folyamatos cella váltogatás.

(#4017) csaba1203 válasza tubeappma (#4014) üzenetére


csaba1203
addikt

Azért mondjuk meg őszintén ez nem az átlag user felhasználói szokásait tükrözi.....
Ebben a formában a használat szinte a nullával egyenlő. :D :DD

(#4018) sityupityu válasza csaba1203 (#4017) üzenetére


sityupityu
veterán

Hát kb... :K

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#4019) csaba1203 válasza sityupityu (#4018) üzenetére


csaba1203
addikt

:D :DD

(#4020) KTomi77 válasza zenit73 (#4003) üzenetére


KTomi77
tag

2. Parancsok-ban, tudsz a Wifi-hez és a Bluetoothoz is csinálni kapcsolót, amit ki tudsz rakni a főképernyőre is. Az teljesen kikapcsolja a wifit és bluetooth is.

(#4021) zenit73 válasza KTomi77 (#4020) üzenetére


zenit73
aktív tag

Köszi! Ezt nem tudtam, majd kipróbálom.

(#4022) mályva


mályva
aktív tag

Sziasztok, 2020. 12.21.-én vettem iphone 12 minit media marktnál, 299.999 ft volt. Mennyi garancia van rá media marktnál? Köszönöm

Megbízhatóságom: 208 pozitív ૮ ˘ﻌ˘ ა

(#4023) nord_ válasza mályva (#4022) üzenetére


nord_
veterán

Idén december 21-ig, amit bármelyik hivatalos magyarországi szervizben érvényesíthetsz.

(#4024) mályva


mályva
aktív tag

Köszi 87% lett az akksija .. erre lehetne érvényesíteni?

Megbízhatóságom: 208 pozitív ૮ ˘ﻌ˘ ა

(#4025) nord_ válasza mályva (#4024) üzenetére


nord_
veterán

(#4026) VTom


VTom
veterán

Létezik olyan hátlapi fólia, ami jobb tapadást biztosít, amikor fogom a telefont?

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#4027) Rage47 válasza VTom (#4026) üzenetére


Rage47
veterán

dbrand.com
ha fedexes szállítást kérsz, akkor nincs vám meg költség a postai ügyintézésért.

(#4028) VTom válasza Rage47 (#4027) üzenetére


VTom
veterán

Melyik terméket nézzem? Skin?

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#4029) Rage47 válasza VTom (#4028) üzenetére


Rage47
veterán

Igen, skin. És kiválasztod, hogy csak hátlap kell, logó kivágással vagy anélkül, stb.

(#4030) VTom válasza Rage47 (#4029) üzenetére


VTom
veterán

Köszi!

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#4031) rumantamas


rumantamas
újonc

Sziasztok!

Kettő 12 mini között a hang folyamatosan akadozik/szaggat. Már kikapcsoltuk a zajkiszűrést, viszont ha bármelyik készülék közül egy az autóstartóban van akkor akad a hang 10-11 mp ként.

másnál is van hasonló probléma?

(#4032) sityupityu


sityupityu
veterán

Üdv!

Közvetlen frissítés után nagyon hosszú ideig használtam egy energiaigényes appot, amit jelzett is utána a telefon szó szerint, ahogy a képen is látható. Kérdésem, hogy miért nem tűnik el? Vagy mikor? Azóta már volt feltöltve a telefon, az alkalmazás már nincs használva, de még mindig ott van.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#4033) oszy


oszy
veterán

A feleségemnek vennék 12 minit. Az akkumulátor jól működik benne? Nem olvastam végig a fórumot, de haverom nagyon panaszkodik rá.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#4034) deanka válasza oszy (#4033) üzenetére


deanka
csendes tag

jól, csak hamar lemerül :D

(#4035) sityupityu válasza oszy (#4033) üzenetére


sityupityu
veterán

Kis pénz kis foci, kis aksi rövid üzemidő... :D

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#4036) sityupityu válasza sityupityu (#4032) üzenetére


sityupityu
veterán

Eltűnt a felirat. csak azért írtam ide ez miatt, mert eltelt 24 óra és még mindig ott volt amit furcsának találtam. 48 óra kellett az eltűnéshez.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#4037) BlackMartian válasza oszy (#4033) üzenetére


BlackMartian
csendes tag

Használattól függ, napi átlag 3 max. 4 óra képernyőidővel nálam bőven kihúz 1,5 napot.

(#4038) Rage47 válasza oszy (#4033) üzenetére


Rage47
veterán

Egyszer ra kell tolteni minimum. De ha Tiktok influenszer a feleseged, akkor nem lesz eleg ennyi sem.
Amugy gyorsan feltoltodik.

[ Szerkesztve ]

(#4039) deanka


deanka
csendes tag

nekem kb 20-28 órát húz ki egy töltéssel úgy, hogy nem hagyom 20 % alá merülni. Közepesen aktív használattal. Mobilnet napközben, némi gps, legalább 1 óra telefonbeszélgetés... + net ... ez kb 3-5 óra képernyőidő. Sztem nem rossz egy ekkora akkutól amúgy. Nem kell illúziókat kergetni és akkor nem fogsz bosszankodni sem . ha nagyobb üzemidő kell, akkor powerbank, vagy má
sik teló.

(#4040) sityupityu válasza deanka (#4039) üzenetére


sityupityu
veterán

Nálam is kb ez az üzemidő van. Átlag/normál használatnál ennyit tud. :K

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#4041) csaba1203 válasza deanka (#4039) üzenetére


csaba1203
addikt

:K

(#4042) oszy


oszy
veterán

Köszönöm az akkumulátor tippeket és tapasztalatokat! :R

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#4043) szellemmaszk


szellemmaszk
csendes tag

Sziasztok!

Akiknek megvan a telefon már egy éve, (vagy több) azoktól kérdezném: újravennétek?
Mik szólnak mellette/ellene?
Jelenleg mennyit bír az akksijuk? Már nincs meg az 1 nap?

Köszönöm!

(#4044) Habib[HUN] válasza szellemmaszk (#4043) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Újravenném. Vagy a 13 minit, túl jó a méret. Nem vennék újra ennél nagyobb telefont.
Nekem az akku lazán 1 nap, de inkább 1,5. 1 évesen 98 százalék a kondíció.

(#4045) lita66 válasza szellemmaszk (#4043) üzenetére


lita66
tag

Újravenném. Ebben a méretben ez a legjobb telefon (számomra), és ezt felülír nálam mindent. Akksi:1 nap kényelmesen

(#4046) szellemmaszk válasza Habib[HUN] (#4044) üzenetére


szellemmaszk
csendes tag

Koszonom!

A sima 12 is kb ennyit megy, hiaba nagyobb az akku ugye?
Atlagban mennyi a kijelzo idotok?
Nalam volt par napig 13 mini de nem tetszettek a fotoi, nekem fakòk voltak, valamint nagyon kiallo a kameraja es nagy.

(#4047) blakey válasza szellemmaszk (#4046) üzenetére


blakey
titán

volt par napig 13 mini de nem tetszettek a fotoi, nekem fakòk voltak - lehet, hogy csak beállítási gond, esetleg az épp aktuális fw azon része hibás volt.
nagyon kiallo a kameraja es nagy.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#4048) szellemmaszk


szellemmaszk
csendes tag

Mi a helyzet az ejjeli merulessel? Mondjuk en kikapcsolom a wifit/4g/kekfogat ejjel.
Amugy amire en hasznalnam az napi 2 ora v.nelkuli fules, max 3 ora kepernyo es 1-2 foto...

(#4049) szellemmaszk válasza blakey (#4047) üzenetére


szellemmaszk
csendes tag

Csalòka a kép :) Nekem vmiert a 12 kameraszigete szimpatikusabb :)

(#4050) sityupityu válasza szellemmaszk (#4043) üzenetére


sityupityu
veterán

Én is újravenném, és ahogy a többiek is írták már a mérete miatt is. Érdekesnek találom, hogy nem volt rájuk megfelelő kereslet, ezért a 13 minivel véget is ért ez a dolog. Pedig jövőre valószínűleg cseréltem volna 14 minire.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.