Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2001) Ádám16 válasza xhege (#2000) üzenetére


Ádám16
addikt

10 óra SOT munka mellett is irreális, bár lehet, hogy én vagyok maradi.
Egy ekkora telefont pedig szerintem nem dolgozni vesznek az emberek, azoknak ott a Pro Max, amin azért átláthatóbb minden.

Elkeserít, ha tényleg bukta lesz ez a telefon. Vagyis nem, nem érdekel, csak azt szeretném, hogy ne az utolsó mini legyen az Apple-től. 3-4 évente, ha kiadnak egy ilyet, boldog ember vagyok.

(#2002) Phülöp válasza xhege (#2000) üzenetére


Phülöp
addikt

Nálam napi 8-10 óra TIDAL/podcast megy BT fejhallgatóval 4G hálózaton, relatíve kevés aktív képernyőidővel. Töltenem kellene napközben is.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#2003) NemMo


NemMo
őstag

A készenléti merülés már megoldódott?
A konzol világnál azt írják 3 év gyártói garancia van ez igaz lehet?

(#2004) bigdady válasza NemMo (#2003) üzenetére


bigdady
nagyúr

Csak ha hivatalos viszonteladó lenne de nem az! Vagyis 1 év gyári és +2 év konzolvilág gari az (törvény miatt 250e Ft feleti vásárlás miatt van 3 év).
Hivatalos viszonteladónál van gyári 3 év csak! (Edigital, Emag, Euronics, Mmarkt, Apple Premium Reseller)

[ Szerkesztve ]

(#2005) syIex válasza NemMo (#2003) üzenetére


syIex
veterán

250k felett mindenre három év van január 1 óta! :K

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#2006) xhege válasza Phülöp (#2002) üzenetére


xhege
addikt

Nálam napi 2-3 óra telefonálás, sok üzenet, email. Amikor nekem meg van igazán terhelve az akksi, az az amikor kirándulunk túrázunk és egész nap fotózok. Arra ez esetre meg a hátizsák elbír egy powerbankot.

(#2007) gaben88 válasza bigdady (#2004) üzenetére


gaben88
őstag

es szolgaltatok

iPhone 13 Mini, PS5, PC, iPad Pro 10.5, Switch OLED, Steam Deck, Quest 2

(#2008) chipesz válasza gaben88 (#2007) üzenetére


chipesz
őstag

Én Telekomnál vettem, nem értem miért 1 évet ír.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#2009) bigdady válasza chipesz (#2008) üzenetére


bigdady
nagyúr

Apple nem kezeli az országonkénti 1 év feletti jótállásokat rendszerében

[ Szerkesztve ]

(#2011) bigdady


bigdady
nagyúr

12 minire váltás óta nem megy az autosleep app nálam, errort dob és nem olvassa az adatokat pedig minden engedélyt megkapott, minden más app oké. Vagy 14.4 a baj? Másnál?
Újrapárosítás is meg volt kétszer és appot is újra raktam kétszer

(#2012) chipesz válasza #40993792 (#2010) üzenetére


chipesz
őstag

Köszi, és neked is bigdaddy!

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#2013) bzs73


bzs73
őstag

Üdv!
Gyorsba vennem kellett adaptert, hát itt szolnokon épp sehol nem kaptam. Mediába sem, máshol is kifogyott, így rendeltem emagról. MHJE3ZM/A csak ez volt kiírva, [link] , persze az hogy utángyártott, az már nem volt kiírva. Számlán már úgy szerepel. Ha tudom nem veszem meg, mert 7e ft a gyári dobozos is, ez is épp annyi volt postával, mert épp 5600ft volt, + posta. Csak hát sok helyen legalább kiírják hogy utángyártott. Csináltam egy fotót az írásról ami rajta van, akinek gyári 20w-os van, megnézné ugyanez a specifikáció? Emagon is van ott aki értékelte és dobozost kapott, tehát gyárit, ez zacskóba jött simán. Csak jó lesz, nincs kedvem postázgatni. Na találtam neten képet, ugyanez a gyári is.

[ Szerkesztve ]

If a second or you are the first to lose.

(#2014) HarleyCustom válasza bzs73 (#2013) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Küldd vissza

Mondjuk nekem pont negatív a tapasztalatom az emaggal. Pár hónapja Visszaküldtem egy terméket a megadott lehetőség szerint, majd visszaküldték, hogy nem keresték. Annyi idő eltelt, hogy kifutottam a 14 nap elállásból.
Meg egy másik vásárlásnál is gondom volt velük...

Szóval én onnan többet semmit sem veszek, rendelek, az biztos.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#2015) bigdady válasza HarleyCustom (#2014) üzenetére


bigdady
nagyúr

14 nap alatt jelezni kell nem visszajuttatni ezt benézted akkor

(#2016) gaben88 válasza HarleyCustom (#2014) üzenetére


gaben88
őstag

Nekem tök pozitív az Emaggal a tapasztalat. 14 nap helyett 30(!!!) napos elállást biztosítanak és futár jön, viszi, megnézik és utalják is vissza a pénzt. Én most egy számítógép tápot küldtem nekik vissza a honlapjukon jelezve a 28. napon! :) Gariztatni akarta, mert kerreget a venti benne, de a support mondta, hogy ha gondolom még 30 napon belül vagyok el is állhatok.

iPhone 13 Mini, PS5, PC, iPad Pro 10.5, Switch OLED, Steam Deck, Quest 2

(#2017) TechN7ne válasza bzs73 (#2013) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

(#2018) HarleyCustom válasza bigdady (#2015) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Oké, elfogadom.

De a lényegen nem változtat. A problémám továbbra is, hogy Az adott címre küldve egyáltalán nem keresték és visszaküldték. Másodszorra sem lett volna értelme elküldeni.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#2019) HarleyCustom válasza gaben88 (#2016) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Gondolom nem mindenkinek van rossz tapasztalata.

Nekem nem futár jött, hanem vmi BOBO kft nek kellett visszaküldeni. Email ben adták meg az utasításokat hogyan. Nem jött össze.

A másik: rendeltem egy motoremelőt tőlük. 1 hét volt, mire megjött. Mindkét szín készleten volt, hozzáteszem.... Elvileg úton volt a csomag, majd egy akcentussal beszélő faszi felhívott 3 nap után, hogy nincs fekete csak piros és hogy kell-e így is, mondom “persze csak már küldjék, lesz@rom a színét”. 1 hétbe tellett mire megkaptam :D
5 nap alatt Kínából megjött a cuccom :D
Mindegy...
Én így jártam velük.
Pedig van még, amit rendelnék majd tőlük, de így...majd még meglátom

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#2020) telefonmágus válasza bzs73 (#2013) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Ez full hamis,nem eredeti

Sajnos rengeteg a hamis,és már sok embernek be is halt.

Addig nincs nagy baj,amíg csendesen elhalálozik,de vannak példák néha néha,amikor leég egy lakás is ilyen fosok miatt

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#2021) bigdady válasza HarleyCustom (#2019) üzenetére


bigdady
nagyúr

Akkor az nem eMAG csak eMAG partner aki használja a honlapját kb

(#2022) Razor1 válasza bigdady (#2021) üzenetére


Razor1
aktív tag

így van, minden terméknél látszik, ha nem az emag árulja, hanem partnercég, ez esetben csak a platformot adja az emag.

(#2023) nord_ válasza Razor1 (#2022) üzenetére


nord_
veterán

Normális platform ilyet ügyintézést nem tűrne meg!

(#2024) Robigépész


Robigépész
csendes tag

Sziasztok! Lehet, hogy felvetődött már a kérdés, de én nem emlékeszem..... Kb. egy hete esim-el használom a Minit. Fizikai sim is van benne Vodafone. Amióta kvázi dual simes-ként használom bitang módon merül a telefon. Standby üzemmódban is este 23 órától reggel 6 óráig 17 %-ot esett az akku. 87-ről 70-re. Gondoltam, hogy a két hálózaton "lógás" veszteséggel is jár, de tényleg ennyivel többet zabál az akksiból? Nektek mi a tapasztalatok? Van valami trükk, hogy kicsit takarékosabb legyen?
Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#2026) Leonard válasza gaben88 (#1987) üzenetére


Leonard
tag

A másodikat rendelném, de számolj majd be, hogy melyik lett és ha megjön akkor milyen! - köszi!

Leonard

(#2027) Robigépész válasza #40993792 (#2025) üzenetére


Robigépész
csendes tag

Köszönöm szépen! Ezeket is kipróbálom, bár az eddigi beállításokkal is kihúztam egy napot. Most meg jóindulattal délután kb. négyig-ötig. Valaki azt mondta, hogy amelyiken nem használom az internetet azt tegyem 3G-re. Ez nekem a fizikai sim. Viszont nincs is ilyen lehetőségem. 4G; 5G és 5G auto van. Lehet, hogy a szolgáltató nem engedi?

(#2028) gaben88 válasza HarleyCustom (#2019) üzenetére


gaben88
őstag

Hoppá, akkor az más. Ott az EMAG csak közvetítő volt és nem a forgalmazó, ahogy az én esetemben a táp esetén. Így igazából te a BOBO Kft-től vettél cuccot, az EMAG csak közvetített (sokszor így drágább is, mint ha külön a cégtől vennéd a terméket).

@Leonard: Nem nagy az szerinted egy 12 Minire? Nem fog lelógni vagy kamerába belelógni?

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Mini, PS5, PC, iPad Pro 10.5, Switch OLED, Steam Deck, Quest 2

(#2029) bigdady


bigdady
nagyúr

Jól gondolom mivel mini amoled, hogy a sötét mód jó neki, pont fordítva mint pl Xr-nél lcd miatt a fehér?

(#2030) nord_ válasza bigdady (#2029) üzenetére


nord_
veterán

:K

(#2031) xhege válasza bigdady (#2029) üzenetére


xhege
addikt

Az lcd-nél miért jobb a fehér?

(#2032) #86564352 válasza bigdady (#2029) üzenetére


#86564352
törölt tag

OLED-nél sötét mód jobb akku szempontból, LCD-nél mindegy. Viszont ne üzemidő szempontból nézd a kérdést, hanem a te szemednek melyik jobb. Valaki állandó sötét mód, valaki jobban szeret világos alapon fekete betűt olvasni és elég a true tone + night shift szemkímélésre. Mások ütemezik a váltást napközben világos és este sötét mód.

(#2033) .Szaki. válasza #86564352 (#2032) üzenetére


.Szaki.
addikt

Így bizony, én is ütemeztem. :K

(#2035) nord_ válasza #86564352 (#2032) üzenetére


nord_
veterán

Nálam a sötét állandó, a night shift 21-07, a true tone pedig off (a fotók miatt).

(#2037) lita66 válasza nord_ (#2035) üzenetére


lita66
tag

Megkérdezhetem miért off a truetone a fényképek miatt?

(#2038) nord_ válasza lita66 (#2037) üzenetére


nord_
veterán

Mert folyamatosan változtatja a fehéregyensúlyt a környezettől függően. Kinti napfényből bemész az izzókkal megvilágított szobába és azt veszed észre, hogy a színhelyes képed valamiért sárgás árnyalatot kapott.
A true tone-t is ezért teszem este kilenc utánra, mert akkor már úgyse mutogatom senkinek se a fotóimat, illetve Macen szerkesztés után nem nézek rá az iPhone-on a képre.

(#2039) lita66


lita66
tag

Értem, köszönöm! Azt hittem van valami köze a fénykép készítéséhez is.

(#2040) HarleyCustom válasza bigdady (#2021) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Hát ez frankó. Mindegy.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#2041) HarleyCustom válasza nord_ (#2023) üzenetére


HarleyCustom
veterán

+.1

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#2042) #86564352 válasza #40993792 (#2036) üzenetére


#86564352
törölt tag

Hogy bírjátok a sunset-sunrise ütemezést? Nem idegesít, hogy télen már délután 4-5 órakor megy a night shift? Én időpontra ütemezem este kilenctől. Világos-sötét váltást is, nyáron a nap már öt előtt fent van, én még nem :D és nem akarok világos kékfény atomvillanást amikor hétkor ránézek a telefonra. SE-nél mindegy akku szempontból, viszont majd mini OLED-nél is nappal a világos témát fogom használni, úgy szeretem. Úgy vettem észre az automata fényerő és a true tone elég nekem szemkímélésre.

(#2043) .Szaki. válasza #86564352 (#2042) üzenetére


.Szaki.
addikt

Nightshift az, amikor melegebb színeket használ, az ütemezve van este tíztől reggel hétig, a téma pedig sötétedésre van állítva.

(#2044) domerator


domerator
veterán

Kint van a 14.5 public beta 2, akit érdekel...

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#2046) xhege


xhege
addikt

Ma jártam Média Marktban és kézbe vettem a 12 minit. Nagyon elfogott a birtoklása vágy a méretei láttán. :K Nagyon nehéz lesz önuralmat tanúsítani, és maradni a 11-en. :D

(#2047) GreenGoblin válasza xhege (#2046) üzenetére


GreenGoblin
tag

Ismerős érzés
:DDD

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#2048) .Szaki. válasza xhege (#2046) üzenetére


.Szaki.
addikt

Akkor hadd szóljon! :DDD

(#2049) xhege


xhege
addikt

Ne vigyetek kísértésbe! :Y :D

(#2050) Eliott


Eliott
tag

Egyszer élünk.. :))

Metin2 is the best game ever. Change my mind.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.