Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Piros ki van állítva valahol?

(#652) nord_ válasza r3dsnake (#651) üzenetére


nord_
veterán

Asszem iSTYLE-ban láttam.

(#653) r3dsnake válasza nord_ (#652) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Westend?

(#654) nord_ válasza r3dsnake (#653) üzenetére


nord_
veterán

Árkád. De pont úgy néz ki élőben, mint a normálisan bevilágított videókon.

(#655) r3dsnake válasza nord_ (#654) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

A videó nekem kevés. :)

(#656) .Szaki. válasza r3dsnake (#651) üzenetére


.Szaki.
addikt

Corvin iStyle-ban volt!

(#657) TechN7ne válasza #40993792 (#633) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Ilyen jellegű kék szín még nem volt iPhone történetében ,és akinek a kék szín amúgy is a kedvence (mint nekem) ,az nagyon boldog.
Konkrétan ha vissza viszem ,megoldottam volna szájhúzás nélkül +130k egy pro max. ,de az már nem lett volna ilyen mély kék ,szívem fájt volna a sima 12 után.

B-L-A-C-K

Fény felé fordítva mi a más?
Konkrétan szívem nincs tokba rakni.

(#658) syIex válasza TechN7ne (#657) üzenetére


syIex
veterán

Teljesen érthető. Nagyon gyönyörűek az iPhoneok folyamatosan, de ez a széria valami brutálisan szép lett. Bűn tokot hordani vele. :DD

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#659) #76385920


#76385920
törölt tag

Ma kapom vissza a szervizből a minit. Gyanúsan hamar elkészült, ahhoz képest, hogy min. 15-20 napot mondtak.

(#660) ronson88 válasza .Szaki. (#644) üzenetére


ronson88
tag

Nos igen, ha valaki a fehér szín esetén a hófehérre gondol az bizony téved, ezt a fehéret a Mininél inkább mondanám halvány bézsnek, semmint fehérnek.

Nekem speciel tetszik, de lehet más csalódott lenne ezzel a fehérrel.
Mindenképp ajánlott vásárlás előtt személyesen megnézni.

(#661) TechN7ne válasza #76385920 (#659) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Szerviz?

Egy másik új készüléket kellett volna kapnod ,hol vetted?

Sztem az refurbished lesz...

[ Szerkesztve ]

(#662) HarleyCustom válasza Giovan! (#636) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Ennyi! ;]
Forgatja, mint mókus a mogyorót! :D

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#663) btudos válasza TechN7ne (#661) üzenetére


btudos
veterán

Kétlem, hogy 12 Miniből lenne refurbished darab, ez még jó eséllyel vadonatúj lesz.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#664) 7Heads Drago válasza Hallosz (#622) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Huuu ez gáz. Nem láttam még az I12 pirosban. A regekbbi pirosak nem tetszettek. Azok inkább Ferrari pirosak voltak szerintem.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#665) #76385920 válasza TechN7ne (#661) üzenetére


#76385920
törölt tag

Telekom. Más az imei, úgyhogy új kütyü. De legalább tökéletesen működik. :)
[kép]
Túl korai lenne refurbishednek én is így gondolom.

[ Szerkesztve ]

(#666) CharlieDrop válasza #76385920 (#659) üzenetére


CharlieDrop
veterán

mi volt a baja?

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#667) #76385920 válasza CharlieDrop (#666) üzenetére


#76385920
törölt tag

A hangerő le gomb nem működött rendesen, mintha be lett volna szorulva. Kattanás nem volt, mintha a kis mikrokapcsoló selejtes lett volna. De b@mmeg ez amit ma visszakaptam ugyanolyan.... Ilyenkor mi van???

(#668) #76385920 válasza #76385920 (#667) üzenetére


#76385920
törölt tag

Elnéztem az előbb. Imei megegyezik. Munkalapon az elvégzett művelet: software fejlesztés. Az baj, hogy karanténban vagyok, leghamarabb pénteken szabadulok...

[ Szerkesztve ]

(#669) atike válasza #76385920 (#668) üzenetére


atike
nagyúr

"Munkalapon az elvégzett művelet: software fejlesztés "

Hogy tessék...? :F

(#670) btudos válasza #76385920 (#668) üzenetére


btudos
veterán

Hozzá se nyúltak a gyárilag hibás telefonhoz? Gyönyörű. :(((

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#671) Phülöp válasza TechN7ne (#657) üzenetére


Phülöp
addikt

Megnéztem üzletben a kéket, kellemes.
A Galaxy Note 9 kékje azért jobban tetszik.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#672) #76385920 válasza btudos (#670) üzenetére


#76385920
törölt tag

Nagyon úgy tűnik. Tmx ben járt, de ez nem apple szervíz ha jól gugliztam...

(#673) btudos válasza #76385920 (#672) üzenetére


btudos
veterán

De, TMX is authorized service provider. Szolgáltatók pl. biztosan oda küldik, de sajnos nagyon lutri az eredmény, kb. azon múlik, a szervizes épp milyen kedvvel dolgozik. A jelek szerint a te készüléked hanyag kezek közé került. :(

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#674) #76385920 válasza btudos (#673) üzenetére


#76385920
törölt tag

Pénteken beadom az istyle-ba. Hátha megértik, hogy mi is a probléma.

(#675) TechN7ne válasza #76385920 (#665) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Dobozosan kaptad bontatlanul ezt is?
Ha nem ,csak egy új készüléket egy sima zacsiban akkor refurbished.

btudos

Miért ne lenne ,amúgy sincs velük baj ,többszörösen leellenőrzött új készülék (új ház ,akkumulátor ,kijelző).

[ Szerkesztve ]

(#677) #76385920 válasza TechN7ne (#675) üzenetére


#76385920
törölt tag

Azt kaptam vissza amit beadtam. Hozzá sem nyúltak. Szoftvert fejlesztettek rajta leírás szerint. :) 14.2.1 volt/van rajta.

(#678) btudos válasza TechN7ne (#675) üzenetére


btudos
veterán

Mitől lenne refurbished darab egy olyan modellből, ami egy hónapja sincs piacon? Nincs semmi baj a refurbished készülékekkel, csak arra akartam utalni, hogy a legelső cserekészüléket nagy eséllyel pont ugyanarról a gyártósorról vették le, ahonnan a retail modellek jönnek, és csak a forgalmazás későbbi szakaszában lesznek refurbished modellek.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#679) TechN7ne válasza #76385920 (#677) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Erre válaszoltam:

“ Más az imei, úgyhogy új kütyü”

Most megint mást írsz...

btudos

Szted minden megjelent készülék hibátlan ,nincsenek felkészülve ,előkészítve a raktárral?

(#680) #76385920 válasza TechN7ne (#679) üzenetére


#76385920
törölt tag

Írtam korábban, hogy elnéztem. (Imei1, imei2) Az összes azonosítója megegyezik. :( Nem dobozban jött, ugyanabban a bubis borítékban amibe a t-nél beletették. Jelöletlen kartondobozban érkezett az egész.

[ Szerkesztve ]

(#681) btudos válasza TechN7ne (#679) üzenetére


btudos
veterán

Pont erről beszélek, hogy a javításra leadott készülékeket ilyenkor is cserélik, de a cserekészülékek ilyenkor még nem refurbished cuccok, hanem új, a normál gyártósorról érkező darabok, mert még nincs mit felújítani. Az adott modell életciklusának egy bizonyos pontján persze elkezdenek megjelenni a refurbished készülékek a garanciális cserealapban, de a legelején mitől lenne refurbished a szervizből érkező készülék? Annak minden alkatrésze új lesz.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#682) TechN7ne válasza btudos (#681) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Nekem ahányszor volt gondom iPhone al ,cserélve lett ,ahogyan mondod egy csere lappal rajta a régi és a csere készülék sorozatszámával (ezek gyárilag független készülékek).
Mindig az istyle üzletben kellett leadnom ha személyesen szerettem volna intézni ,időpont egyeztetés után fogadtak és pár nap múlva mehettem egy “ refurbished” ert vissza.

Elég sok készülék lett már cserélve nálam ,általában a megjelenés időszaka után nem sokkal már nálam van mindig az új széria ,pl. pont telekomos volt megjelenés idejében a 6s plus amit úgy kaptam meg ,hogy a kijelző felső része be volt égve ,azonnali cserére vissza adva is refurbished t kaptam szintén ugyan azzal az eljárással amit fentebb említettem az istyle al ,ők is oda postázták volna ,így kikerültem a rájuk várakozást.

Am már leirtam ,semmi gond nincs a refurbished készülékekkel ,nálunk a háztartásban több is az ,én kimondottan szeretem őket mert tutira meg vannak csinálva ,ezek is új készülékek ,max. a belső alaplap ami használt ,minden külső komponens és az akkumulátor meg minden esetben gyárilag új.

Az igazi válaszom az egészre ,hogy megjelenés idejében is csere alapon refurbished készüléket kapsz ,az apple nem javít ,nem cserél alkatrészt.
Nem hiába tarthatod meg a régi készüléked dobozát ,tartozékait ,csak a telefont cserélik.
Amiket vissza küldenek jelenleg gyári hibásan ,azokból készül folyamatosan a refurbished ,így az mindig jelen van.
Amik meg lejönnek a gyártósorról ,azok kerülnek a dobozokba bontatlan terméként!

[ Szerkesztve ]

(#683) FIREBLADE78 válasza Hallosz (#622) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Buzulást támogatod vele. Nem mindegy,hogy piros v rózsaszín? Homároknak való ;]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#685) Sgr_A válasza FIREBLADE78 (#683) üzenetére


Sgr_A
addikt

Ferrarit is csak feketében veszel? :P
az eddigi (i7-i11) product red-nek elég jó szine volt van
de amit a 12-nél alkottak az szörnyű narancsos rózsaszínes
az i11-ben a fehér meg a product red a számomra elfogadható szín a fekete az inkább sötétszürke ujjlenyomat mágnes a többi meg túl pasztell

[ Szerkesztve ]

(#686) Phülöp válasza Petya88 (#643) üzenetére


Phülöp
addikt

Az mondjuk gyász, hogy pont az Apple, aki még azt is levédeti, hogy hány mm-re van a bekapcsológomb a saroktól, nem védette le a "product red" színárnyalatot, végtelenül pontos rgb definícióval.
Ha levédette, akkor viszont ideje lenne beperelnie saját magát, mert hamisítványt gyárt/árul.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#688) Phülöp válasza #40993792 (#687) üzenetére


Phülöp
addikt

Igazad van, viszont a nyers logika szerint nekem is.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#690) Peter89x


Peter89x
csendes tag

Van olyan, aki Telekomos e-simmel, és pl. Vodás fizikai simmel használja a telefont? Megy hiba nélkül úgy is, ugye?
Nézegettem ma (is) videókat, általában vegyesen szoktam sima 12-ről és a miniről, mert hát lényegi különbség a méreten kívül nem nagyon van. Az egyik 12-es videóban mondta a fickó, hogy nagyon jó a hálózati chip (? van ilyen, jól fordítom?) a telefonban, sokkal erősebb térerőt "kap" az eddig megszokott helyett, és olyan helyen, ahol eddig nem, vagy nem nagyon volt térerő, most simán van. Ez létezik, tényleg így van? Jelenleg folyamatosan csikorgatom a fogamat, mert a privát (telekomos) telefonomon egyszerűen alig van térerőm. (Az iroda, ahol dolgozok, két vasbeton gyártócsarnok közé van ékelve. A cégesen tök jó a térerő, mondjuk azzal azért, mert a voda kijött felszerelni egy rakat erősítőt még épületen belül is.) Egy ideje már az is eszembe jutott hogy átmegyek a vodához, de az amolyan végső megoldás lenne.. ha a 12 mini jobban rá tudna cuppanni a telekom hálózatára mint a G4, akkor ez a problémám is megoldódna. :B

(#691) r3dsnake válasza FIREBLADE78 (#683) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ez a legidiótább komment, amit itt olvastam valaha. :W

(#692) pattantyu


pattantyu
tag

Sziasztok!

Szeretnék a feleségemnek egy zöld 128Gb-os minit venni, de tippem sincs a garanciáról. Hivatalosat szeretnék, természetesen. Sok boltnál az arukeresőn a gyári garancia 1 év van feltüntetve. Akkor innen nyugodtan vásárolhatok, vagy van benne valami csavar?

Kérlek segítsetek jó, megbízható boltot találni. A legfontosabb ez, utána az ár. Az istyle-nál néztem, ott elég drága, de nincs is ilyen változat.

Köszi előre is!

(#693) Petya88 válasza Peter89x (#690) üzenetére


Petya88
tag

Van a családban egy iPhone11 amiben T-s eSim van és Telenoros fizikai, azzal nincs gond.

(#694) r3dsnake válasza pattantyu (#692) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Hivatalos helyről vedd a 2. év szavatosság miatt. Az 1 éves sufnigsm-eket felejtsd el.

Amúgy én a helyedben várnék januárig, mert onnantól 3 év garancia lesz rá.

(#695) TechN7ne válasza pattantyu (#692) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

“Az istyle-nál néztem, ott elég drága, de nincs is ilyen változat.”

Ennyi az áruk ,már ha normális boltból ,1 év gari + 1 év szavatosságot szeretnél.
ITT van zöld.

r3dsnake

Sztem drágábbak is lesznek legalább 10% al....

[ Szerkesztve ]

(#696) Rage47 válasza pattantyu (#692) üzenetére


Rage47
veterán

Hivatalos viszonteladók, ahol 1 év garit kapsz 1 év szavatosságot, amit garanciaként kezelnek sok esetben.
[link]

(#697) Ganzer


Ganzer
aktív tag

Sziasztok. Nem bírtam magammal, vettem egy fekete 128as minit a pixel mellé. Imádom a méretét, mint anno a kedvenc kis 5s-em majdnem. :)
A kamerája is kb hozza a pixel szintjét, nem érzem hogy rosszabb lenne (magánvélemény).
Kb egy órája van nálam, még ismerkedés van. :)

(#698) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Ganzer: Grat, szeretni fogod, elég rég iPhone vonalon vagyok, de eddig nekem is ez jön be a legjobban.

[ Szerkesztve ]

(#700) w333 válasza #40993792 (#699) üzenetére


w333
félisten

Grat. hozzá, olvasom neked is megjött :DD :C

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.