Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) HarleyCustom válasza jbcs (#339) üzenetére


HarleyCustom
veterán

De miért akarod elmagyarázni valakinek, hogy szerinted mi a helyes és mi nem? Te vagy a megváltó? Ez neked a küldetésed? Csak kérdezem....

A másik:
Szentül hiszed, hogy nem fogjuk meg pár hónap múlva a telefonunkat, hogy “huuu bazz”! Ezt miből gondolod? Honnan vagy ennyire biztos ebben?

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#352) Sgr_A válasza jbcs (#342) üzenetére


Sgr_A
addikt

Miért nem csodálkozom
android one az igénytelen buta driod
használd egészséggel ;]

(#353) Giovan! válasza jbcs (#342) üzenetére


Giovan!
addikt

Használtál már amúgy bármilyen csúcskészüléket, hogy ilyen magabiztosan meg tudod mondani, hogy semmi pluszt nem adnak a 70k-s Xiaomihoz képest?

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#354) w333 válasza Wajk (#350) üzenetére


w333
félisten

Másodlagos telefonként nekem is van egy kicsi SE, sebességben, kamerában, felhasználói élményben odavágja az ilyen 60-70 ezres telefonokat, pedig ez a generáció már több mint 4 éves és hibátlan :))

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#355) jbcs válasza Valaki87 (#341) üzenetére


jbcs
tag

Teljes tévedésben vagy, mert 40 fölötti vagyok, és több gyermekes.
És komolyan hasonlónak látom ezt, mint mikor az a bizonyos nemzetiségű beáll a viszonylag új suzukim mellé a füstölő mercedessel a benzinkúton és tankol 1000 Ft.-ért, plusz pezsgőt vásárol, ez megtörtént eset. Ha valaki mondjuk 18-20 évesen ezen a szinten van, az érthető, de hogy valakinek mondjuk 30 felett is az az élete értelme, hogy a BMW-el a hipermarket előtt a járdán parkol vagy Iphone-t villant, az szerintem szánalomra méltó és az Apple az, aki halálra röhögi magát.

(#356) Noukoum válasza Tibee86 (#347) üzenetére


Noukoum
veterán

Nem birkáztam, nem is utaltam rá. De ami itt megy az tényleg mint valami vallás. Valaki máshogy gondokodik, máglyára vele :))Semmi érv, semmi logika.
Ez is ugyanúgy unalmas.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#357) Wajk válasza Giovan! (#353) üzenetére


Wajk
addikt

csak szólok, hogy már csak a Redmik vannak 100e alatt. Ha valaki Xiaomi-t akar már lassan 200K fölött kell nézelődi.... szóval :)

#355jbcs: mér gondolja mindenki hogy az iPhone-al csak villantani lehet és másra nem is jó. Hosszú évekig Androidos telóim voltak. Azokat is szerettem.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#358) HarleyCustom válasza jbcs (#355) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Már ne haragudj... de 40+ évesen azzal vagy elfoglalva, ki hogy él? És aki nem a Te szempontjaid szerint, az mind hülye? Ha fiatalabb lennél, megértenèm, de ennyi idősen ezzel foglalkozni, ez komoly probléma nálad akkor :)

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#359) Petya88


Petya88
tag

Tehát aki sallangokkal együtt elkölt bő négy kilót egy minire az hülye?
Bocs, hülye voltam, de már nem tudom visszacsinálni! Megpróbáltam falhoz vágni, hogy ne is kelljen vele foglalkozni, de erre a kezembe nyomtak egy másikat a boltban és valami apple care+-t emlegettek, sőt még új képernyő védő fóliát/üveget is tettek rá, mert jár a szolgáltatáshoz. Bakker mekkora balfék voltam, hogy egy ilyen kicsi telefont vettem, most nem tudok vele teniszezni sem, sőt még a táskám is otthon felejtettem reggel amiben Xiaomit hordtam eddig, mert belefért a teló a zsebembe. ...

(#360) #86564352 válasza Noukoum (#356) üzenetére


#86564352
törölt tag

Még mindig várom, hogy sorold a kompakt méretű flagship konkurenciát, ami szerinted létezik, másodszor kérdezem, te csak az árnál vagy leragadva, ahogy más is felhívta a figyelmed rá nem azt kérdeztem sorolj 300 ezres telefonokat, mert nem az volt a téma, hanem a mini mérete!

(#361) rolandrepasi válasza jbcs (#355) üzenetére


rolandrepasi
tag

Én nem lennék büszke magamra ha 40 felett több gyermekkel ennyit tudnék a fórumban érdemben hozzászólni az aktuális témához... életlen egy kés vagy már ne haragudj...

(#362) 7Heads Drago válasza collecting (#326) üzenetére


7Heads Drago
veterán

És az általad felsorolt dolgokat ezek szerint máshogy nem is lehet megoldani csak egy iPhonenal? :C
Nah ez a fanatizmus kérlek.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#363) w333


w333
félisten

Az a baj hogy szerintem akik ennyire iPhone ellenesek az lehet hogy ők még hosszútávon soha nem használt ilyet, csak írják a f*szságokat ! :U

Nekem nagyon sok Androidos telefonom volt főleg csúcsmodellek de mindegyikkel volt valami kompromisszum, vagy 1 év múlva úgy belasúlt hogy használhatatlanná vált és az üzemidő is a felére csökkent ... míg egy iPhone kiveszed a dobozból és 4-5 évig ugyan azt tudja mint az első percben amikor elkezdted használni és ez a nem mindegy ! :))

Android ha van valami hiba hónapokig kell várni a javításra, itt ha hiba van 1-2 hét és jön a javítás ... itt foglalkoznak a felhasználókkal teljesen más a mentalitás, míg a többi gyártónak ez nem áll érdekében mert csak a profit az ami őket mozgatja :B

Nekem az ilyenek miatt ment el a kedvem a Droid -tól ... Xiaomi Mi 8 szerintem a mai napig nem jött javítás az autó fényerőre, pedig azóta eltelt 1 év !

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#364) collecting válasza 7Heads Drago (#362) üzenetére


collecting
tag

Nem keresek alternativakat, de ha mar ennyi eszed van, ami a het fejedben elfer(het), akkor kerlek ird le, hogyan oldod meg a Handoff funkciokat iphone es apple termekek nelkul. Kivancsi vagyok. :C

(#365) jbcs válasza HarleyCustom (#358) üzenetére


jbcs
tag

Mindenki úgy él, ahogy akar és arra költi az fizetését, amire akarja, de a környezetembe nem azt látom, hogy azok szaladoznának iphone-al, aki megengedheti magának és nem az jár BMW-el, aki havi 1-2 millát keres, hanem pont az ellenkezője. Sajnos az embereket az iskolában minden marhaságra megtanítják, de a pénzzel bánni arra nem, nincs pénzügyi intelligenciája az embereknek. Hogy hiába nagyon szép az a 13 milliós mercedes, de ha havi 350 eFt.-ot keresel, ne vedd meg. Vagy ha 150 eFt.-ot keresel, ne vegyél új iphonet hitelre, ezt igen is el kell mondani bizonyos embereknek. Egyébként ha nagyon akarnám, megvehetném az iphonet, hitel nélkül, de értelmes ész érvem nem lenne mellette. Nyilván nekem is vannak olyan kiadásaim, amik mellett nincs értelmes észérv, de sokkal kisebb volumenben.
Közeli barátom 4,5 millióért vett 0 Ft. befizetéssel egy új autót a 2000-es évek közepén svájci frank alapú hitellel, szegény azóta is nyögi, pedig már jóval többet visszafizetett. Őt se lehetett meggyőzni, hogy inkább kisebb, használt autóval jobban járt volna, de vett néhány hónap boldogságot több évnyi nyomorért cserébe.

[ Szerkesztve ]

(#366) Noukoum válasza #86564352 (#360) üzenetére


Noukoum
veterán

Nem mondtam hogy létezik, olyan dolgot vársz amit te találtál ki. Linkeld be hol írtam hogy ilyen létezik! Tehát hogy létezik kompakt méretű (mit jelent a kompakt?) flagship konkurencia az i12 mini mellett. Nagyon ügyes leszel ha találsz ilyet.

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#367) sub71 válasza jbcs (#355) üzenetére


sub71
aktív tag

Szerintem hagyd abba, mert egyre nagyobb a képzavar! Mi köze a járdán parkoló BMW-nek az iphone 12 minihez? :F :F :F :F

(#368) Noukoum válasza jbcs (#365) üzenetére


Noukoum
veterán

Arról nem az apple tehet hogy sok olyan ember is megveszi a készüléküket akik nem biztos hogy engedhetnék maguknak. Persze nyilván rájátszik az erős marketingjük, de ez teljesen legális.
Emberi hülyeség miatt ne egy céget hibáztass.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#369) Hallosz válasza jbcs (#324) üzenetére


Hallosz
senior tag

Nos, mi lenne ha vennél egy iPhone-t használat után, megírnád a tapasztalaton alapuló véleményed?
Ha tetszik megtartod, ha nem, akkor eladod.

[ Szerkesztve ]

Mert lakni, muszáj.

(#370) Giovan! válasza w333 (#363) üzenetére


Giovan!
addikt

Szerintem az Apple-t is csak a profit mozgatja, ezért is törekszik a megbízhatósággal azonosítani a termékeit, mivel az elégedett user valószínűbb, hogy legközelebb is a cég termékeit/szolgáltatásait fogja választani.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#371) HarleyCustom válasza jbcs (#365) üzenetére


HarleyCustom
veterán

“....Mindenki úgy él, ahogy akar és arra költi az fizetését, amire akarja, de a környezetembe nem azt látom, hogy azok szaladoznának iphone-al, aki megengedheti magának és nem az jár BMW-el, aki havi 1-2 millát keres, hanem pont az ellenkezője....”

És téged ez zavar. :) :D (Eszem megáll)
Ennyi energiát arra áldozni, figyelni ki mire költi a pénzèt, hát ez fenomenális. :N
Korábban írtad, az emberi hülyeséget próbálod megérteni...
Na én meg téged nem èrtelek, de én nem is próbállak megérteni.
csak szajkózod a magadét... :N

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#372) domerator válasza jbcs (#355) üzenetére


domerator
veterán

Baj van odafent barátom, sürgősen nézesd meg a tetőteret, mert dohos. ;]
Ha neked 40pluszosan, saját bevallásod szerint objektív, egészséges értékítélettel az iphone-ról csak a villantás jut eszedbe, akkor sajna van egy hírem: valahol mélyen te is szívesen villantanál. Hogy mi tart tőle vissza, azt lehet te se tudod, de az eszedbe se jut hogy a villantósok (mert tudjuk hogy vannak olyanok is) mellett millió ember MEGGYŐZŐDÉSBŐL, A MEGBÍZHATÓSÁGBAN SZERZETT JÓ TAPASZTALATOKBÓL kiindulva használ almás telefont. És... ennek a regimentnek jó része megtapasztalta a másik oldalt is és nem vált be... lag, lassulás, lassan pilótavizsgás beállítások, értesítések tonnaszám akár éjjel kettőkor is.. ez a droid. Neked jó, nekem nem. A helyedben örülnék, hogy elvagyok egy saomival negyedáron és nem baxogatnám azokat, akik a másik oldalon állnak. Így csak lejáratod magad.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#373) Hallosz válasza HarleyCustom (#371) üzenetére


Hallosz
senior tag

+1 :K

Mert lakni, muszáj.

(#374) w333 válasza Noukoum (#368) üzenetére


w333
félisten

De basszus ... pont úgy csinálnak mintha az Androidos csúcs telefonok nem ugyan ennyibe kerülnének, emlékszem amikor még egy iPhone 200 ezer volt és egy csúcs Android meg 50-80 között volt, de manapság már egy Huawei is drágább mint egy iPhone ! :DDD

#370Giovan!

De akkor valamit nagyon jól csinálnak mert 2 év útán sem érzi azt az ember mint pl. egy Samsung csúcs mobilnál hogy 1 éves és szeretném lecserélni !

Nekem az összes Samu így járt, S3, S4, S6, S7E, S8 és itt fejeztem be a Samsungot ! :B

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#376) Giovan! válasza jbcs (#365) üzenetére


Giovan!
addikt

Nem hiszem, hogy jó ötlet lenne a környezetedben látottak alapján általánosítani...

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#377) jbcs válasza w333 (#363) üzenetére


jbcs
tag

Nekem több androidos telefonom volt, egyikkel sem volt különösebb gondom, lehet, hogy szimplán szerencsém volt.

"míg egy iPhone kiveszed a dobozból és 4-5 évig ugyan azt tudja mint az első percben amikor elkezdted használni és ez a nem mindegy !"

azt kell megérteni, hogy akkor sem jön ki a matek, ha két évente cserélek androidos telefont, azért a mai androidos telefonok elmennek 2 évet gond nélkül. És akkor is töredékéért van telefonom.

(#378) jbcs válasza Hallosz (#369) üzenetére


jbcs
tag

:)
Leálltam, vége.

[ Szerkesztve ]

(#379) w333 válasza jbcs (#377) üzenetére


w333
félisten

De a nagy kérdés még mindig az hogy kinek mire van igénye ... sok embernek még a nyomógombos telefon is elég nincs ezzel semmi baj szerintem ! :))

Viszont sok embernek nagy elvárásai vannak egy telefonnal szemben (igen nekem is) szeretem az Apple ökoszisztémáját mert minden tökéletesen működik Airplay pl. aztán nagyon jó hogy vizálló, szuper hogy tudja a vezeték nélküli töltést, éjszaka olyan képeket tudok vele lőni hogy besz*rás és még sorolhatnám ... mondom kinek mire van igénye ! :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#380) Giovan! válasza w333 (#374) üzenetére


Giovan!
addikt

Persze, hogy jól csinálják, azt én nem vitatom, csak a cég intenciói kapcsán akartam árnyalni kissé a képet :)

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#381) #86564352 válasza w333 (#345) üzenetére


#86564352
törölt tag

Csak nehogy megkapd, hogy szolgáltatótól előfizetéssel kamatmentes részletre kedvezménnyel hivatalos garanciájú telefont venni is hülyeség, mert az igazi férfi Turbadotól vásárol és a sarki GSM-be viszi. :)

Ez az iPhone burzsuj téma is valami kettyós beidegződés egyeseknél. Lehet már olcsó iPhone-t venni egy ideje:

SE1 160K 4 év, évi 40K és másnál teszi a dolgát tovább 4 év után is
SE2 160K 4 év megint vagy másodikban kiszállok és átnyergelek addigra olcsóbb minire, én mindegyikkel 99% elégedett voltam, vagyok, lennék az én használati szokásaimmal (látszik a típusokból, a kezelhető méret számít nekem legjobban és persze iOS)

Az ismerős ugyanennyi idő alatt több Xiaomi, Huawei, Samsung modellt használt többet költve, és kevésbé elégedetten miután rájött a spec. lista nem minden. Nyomogattam két éves azt hiszem Xiaomiját, arra én mondtam hú bazz, csak az másféle hú bazz volt, de már megértettem néha miért nem tudom elérni és miért panaszkodik dolgokra, valami beragadó lemerítette a tepsit, appok minősége és egyebek, használtpiaci értéke már nem nagyon volt. Számomra ez lenne drága!

Viszont eszembe nem jutna az Android mobilok topikjaiba menni fikázni és osztani az észt. Mert nem érdekel, ha nekik az a jó ámen! Sajnos az iPhone topikok folyton tele vannak a harcosokkal és fikázókkal. Nem használja, nem venne, de azért trollkodik!
Annál már csak az álszakértő Apple hater megmondó a rosszabb, aki kikéri magának a troll jelzőt, tőlük jön a hiába leírt érvek és tények ellenére nem érti miért az ajánlott plecsni és jön a marketing vallásos szöveggel. Persze, 1 milliárd iPhone user mind agymosott birka, a tech lapok mind le vannak fizetve, az nem lehet tényleg jó egy Apple termék, hiszen harmadáron háromszor jobb más van!

(#382) Valaki87 válasza jbcs (#355) üzenetére


Valaki87
senior tag

Na ebben egyetértünk, hogy tényleg ciki az 1000ft-os tankolás és a régi lerúgott Merci-Bmw-Audi kombó "csak Prestige legyen az a lényeg" - felfogás.. Oké aláírom, ,én is ezt a nézetet vallom... Eddig stimm.... Én is hamarabb veszek egy 0km-es vagy 1-2 éves Vitarát 4-5-6 misiért mint egy 7-8-9 éves prémiumot.. ( Jelenleg egy 12 éves Toyota Rav 4-em van... )

Viszont! : Egy telefont azért kvázi nem olyan nagy mutatvány már előfizura kihozni és részletekben kifizetni akár, egy átlag keresetű embernek sem (úgy gondolom ez nem nagy villogás a mai világban,ha valaki ilyen jelleggel venné - én kiröhögném)...Jelenleg ilyen kisméretű telefon ekkora kijelzővel nincs a piacon....Személy szerint nem szeretem az androidot, más választásom nincs, ha kicsi és csúcstelefont szeretnék.

Azt is el kell tudni fogadni, hogy vannak emberek és most nem akarok senkit megsérteni,de ha semmi szüksége rá akkor is megveszi és lehet, hogy ő nem az "1000ft-os emberke a régi Mercivel" hanem csak simán tehetős annyira, hogy megtetszik és megveszi kp-ra( legyen az autó,mobil,karóra stb)...

Az utakon rengeteg luxus autót látni, csak ma láttam 2db G63 Amg Mercit, az új "nagyvesés" Bmw x6-ot - X7-et nem is számolom annyi van....Lehet, hogy semmi szükségük rá de van pénzük és megvették ennyi (de ha tartósbérletben van ,az is elég jampi azért mert havi 500k-1misi... tehát ki kell termelni )...Olyan mintha nekik mondanád, hogy miért nem vettek Dacia Dustert mert az is terepjáró...Vagy valami japánt vagy dél-koreait (bár ezek már drágák)...

A karórák terén teljesen elég lenne egy Casio is nem? Mutatja az időt aztán annyi..
Ehhez képest szépen megy a svájci luxusórák piaca is...Rolex,Tag Heuer, Breitling tovább nem is sorolom, milliókért...

Én azt mondom, csak annak ciki aki tényleg felvágásból vagy villogásból vesz olyan tárgyat amit nem engedhet meg magának, csak többnek akar látszani..
A lényeg vannak emberek akik jobb- rosszabb anyagi helyzettel indulnak az életben, de én akkor sem állok meg a lámpánál és mondom a luxusautóban ülőnek, hogy " jó hülye vagy ember, 43misi-ért vettél egy X7-et amikor a Dacia Duster 3,8 misitől van....." Nem mindenki veszi vagizásból ezeket a tárgyakat, szimplán van pénze és az tetszik neki. :U

(#383) Vesa válasza jbcs (#355) üzenetére


Vesa
veterán

Erős kisebbségi komplexus következik az általad leírtakból. Egy Iphone mint a villogás tárgya? Ez már önmagában furcsa gondolat...Talán egy magánrepülő, vagy egy 60 milliós autó, de azt sem feltétlen villogásból veszik meg. Egyszerűen szeretik és van rá keret is. Szomorú lehet olyan helyen szocializálódni, ahol egy ájfón kiváltságos életérzést jelent.

A BMW pedig csak egy autó márka, amit használhat bunkó és értelmes ember egyaránt, nem szerencsés általánosítani ha látunk egyet az első csoportból.

A tudomány a valóság költészete!

(#384) soniq válasza w333 (#363) üzenetére


soniq
tag

A kommented azt sejteti,mintha az iphone-nal nem kellene kompromisszumot kötni,pedig nagyon is kell,nem is keveset.
Talán az ilyen szemellenzős megnyilvànulások miatt jàrnak ide sokan "kötekedni":D
vagy mikor valaki azt állítja hogy ha egy árban lenne a 64,ill. 128 GB-os verzió,ő akk is a 64est választaná😅
Mit lehet erre mondani?:W:D

„Biztos vagyok benne, hogy az internet rövid időn belül összeomlik, és 1996-ban katasztrofális véget ér”

(#385) jbcs válasza Valaki87 (#382) üzenetére


jbcs
tag

Ja, végül is részletre nem nagy mutatvány, ez tény.
A többivel is egyetértek, a gazdaságot az mozgatja, hogy egy csomó embernek van egy halom fölösleges pénze. Mi sem élnénk ilyen szinten, ha Németországban és egyéb európai országokban nem vennének fölöslegesen drága, luxus autókat.

(#386) w333 válasza #86564352 (#381) üzenetére


w333
félisten

+1 :K

Szerintem ez a kamat mentes részlet is túl van hypolva ... megvehettem volna Kp -ra is de így kevésbé fáj hogy egybe kifizetek 300k -t főleg most ilyen helyzetben amiben van az egész világ, részletre meg eltörpül a többi havi kiadás melett így gyakorlatilag észre sem veszem :D

soniq

Ezért mondtam hogy kinek mire van igénye ... nálam az Android volt a több kompromisszum!

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#387) Valaki87 válasza jbcs (#385) üzenetére


Valaki87
senior tag

Volt egy cikk anno, hogy nálunk mindenki 1-2 számmal nagyobb autóval jár mint amire szüksége lenne... de azért egy autó nagyon más téma-összeg-matek mint egy telefon.

(#389) w333 válasza #40993792 (#388) üzenetére


w333
félisten

+1 :R

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#390) Vesa


Vesa
veterán

Nekem egyébként külsőre nem tetszik a telefon. Elsősorban a "kamera panel" irtó gáz szerintem. Csúnya véleményem szerint. Talán valami jobb tokkal el lehetne tüntetni.

A tudomány a valóság költészete!

(#392) Vesa válasza #40993792 (#391) üzenetére


Vesa
veterán

Pontosan! Köszönöm a linket, ez tetszik!

A tudomány a valóság költészete!

(#393) w333 válasza #40993792 (#391) üzenetére


w333
félisten

Csak egy probléma van ezzel ... van 1-2 ismerősömnek ilyen, amikor fotózna vagy gyorsan le szeretne kapni valamit szembesül vele hogy be van húzva a roló ! :D

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#395) CrAzY88 válasza Giovan! (#304) üzenetére


CrAzY88
aktív tag

Én a 7.4 környékén engedtem el egy időre az almát, mikor megszűnt az iPhone 4 támogatottsága, és tavaly csatlakoztam vissza a 13-as verziónál, sajnos nem ismerem az egész kortörténetét az IOS-nek. Nem tudtam hogy volt (vagy elfelejtettem), illetve esetleg megváltoztatták.
Mindenestre... :W

Lexus IS 300h (XE30), iPhone 12 Mini, Apple watch S6 LTE, M1 Air, iPad 11 Pro 2020+Magic Keyboard, Apple TV 4K, Sony A8

(#396) CrAzY88 válasza aujjobba (#306) üzenetére


CrAzY88
aktív tag

Ebben igazad van, tényleg vannak tesztek. Csak ugye azok nem az én használati szokásaimmal készültek. Így aztán épp hogy hozzávetőlegesen tudok saccolni, vagy még úgy sem. Tudom, lehet hogy az én hiányosságom, de nekem úgy nem megy, hogy más használja a telefont, és nekem ebből kellene megbecsülnöm a saját üzemidőmet.... Persze nem azt mondom hogy az életem múlik rajta (remélem nem is lesz erre példa), de egyszerűen nekem személy szerint jobb lenne ha az utolsó töltési idő utáni állapotot mutatná. Illetve lehetne akár egy becsült üzemidő is, mint pl a Sonynál.
A képernyőidővel pedig indokolatlanul függ össze, mivel arra van egy külön dedikált rész.

Mielőtt bárki a életem követelné, szeretem nagyon az Apple termékeit, de vannak bizony olyan apró dolgok, amiket lehetne pótolni. Viszont számomra sokminden másban meg köröket ver a konkurenciára.
Számomra! ;]

Lexus IS 300h (XE30), iPhone 12 Mini, Apple watch S6 LTE, M1 Air, iPad 11 Pro 2020+Magic Keyboard, Apple TV 4K, Sony A8

(#397) r3dsnake válasza #40993792 (#391) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Hát ez valami szörnyű. :D

(#398) CrAzY88 válasza jbcs (#319) üzenetére


CrAzY88
aktív tag

Szerintem meg is válaszoltad a kérdésed.
Őrülünk hogy itt jártál! :R

Lexus IS 300h (XE30), iPhone 12 Mini, Apple watch S6 LTE, M1 Air, iPad 11 Pro 2020+Magic Keyboard, Apple TV 4K, Sony A8

(#399) r3dsnake válasza jbcs (#319) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

És az a telefon hol lesz 4-5 év múlva? Mert a 12 mini vígan pörögni fog, az akkor aktuális legfrissebb OS-sel.

(#400) HarleyCustom válasza r3dsnake (#399) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Na itt az egyik előny...
Nagyobbik lányom vígan elvan egy iPhone 7 készülékkel. Hiba nélkül működik neki. Talán majd az akku lesz cserés, de ezen kívül semmi gond vele, legfrissebb szoftverrel hasít.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.