Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:41:00

LOGOUT.hu

Apple iPhone 11 Téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#189) dozsabalint


dozsabalint
senior tag

Na, ezek kifejezetten jól sikerült modellek lettek most idén. Élőben tök jól néznek ki, szépek a képek, amiket lőnek velük (abszolút a legjobb). Féltem, hogy elmennek a huawei-féle, valóságot nyomokban tartalmazó színvilágába, mivel az összes fizetett újságíró és influenszer ettől van hanyattesve (jól ment a huawei marketing-bulldózer), de szerencsére maradtak a természetes színeknél. Android vonalon kb csak a Pixel lehet vetélytársuk majd ebből a szempontból.
Az iOS meg jó úgy ahogy van. Hosszú idő után kb 2 éve váltottam Droidról, és bár sok (gyakran amúgy felesleges) dologban többet tud egy Android, de az iOS mindent folyékonyabban, integráltabban, és megbízhatóbban tesz. Bétatesztelőnek éreztem magamat Android vonalon. Bár persze ez valahol érhető is, hiszen a gyártók Android vonalon egymással is versengenek, és mindegyik ki akar tűnni valamivel (ami nem mindig sikerül éppen jól). A nagyobbak a szolgáltatásokkal, a közepesek azzal, hogy minden félkész cuccot beleraknak a készülékeikbe, a kicsik meg az árukkal.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.