Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) punky10


punky10
addikt

12.pályamunka 10 pont
15.pályamunka 5 pont
8.pályamunka 3 pont.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#52) e-newsee


e-newsee
addikt

15. számú pályamunka: 10 pont.
12. számú pályamunka: 5 pont.
8. számú pályamunka: 3 pont.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#53) d3ad93


d3ad93
újonc

1. számú pályamunka: 10 pont.
6. számú pályamunka: 5 pont.
4. számú pályamunka: 3 pont.

-Hány lány lakik a Schönherz koliban? -1024. 2 a tizediken.

(#54) norbert1998


norbert1998
veterán

11. számú pályamunka:3 pont
15. számú pályamunka: 5 pont
16. számú pályamunka: 10 pont

(#55) Tomacko


Tomacko
senior tag

10. pályamunka: 10 pont.
15. pályamunka: 5 pont.
12. pályamunka: 3 pont

Ha nem ismered meg a barátság titkát, igazán nem is tudsz semmit. Tomi ---ZTE Grand X IN--->Motorola Atrix 4G--->Sony Xperia S--->Huawei Ascend P6 ---> Asus Padfone S --> Xiaomi MI-A2 Lite

(#56) qamu74


qamu74
őstag

HI!

10-es "Pályamunka" kimagaslóan jó!!!!!!
A többire nem is "szavazok"!!!
Gratula a 10-es alkotójának!!! :K

(#57) s3nsitivity válasza qamu74 (#56) üzenetére


s3nsitivity
addikt

„ Csak emlékeztetőül: az összes pontot kötelező kiosztani, önmagára senki sem szavazhat.”

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#58) punky10 válasza qamu74 (#56) üzenetére


punky10
addikt

Ízlés kérdése...
Nálam a betűtípus-választás miatt kiesett.... :)

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#59) Tomacko válasza s3nsitivity (#57) üzenetére


Tomacko
senior tag

akkor az én szavazatiamat módosítsuk annyival, hogy az össze pontot át tolnám a 10-s munkára. Tehát a másik két munkára nem szavaznék....10-s munka 18 pont.

Köszönöm, és elnézést a keverésért.

Ha nem ismered meg a barátság titkát, igazán nem is tudsz semmit. Tomi ---ZTE Grand X IN--->Motorola Atrix 4G--->Sony Xperia S--->Huawei Ascend P6 ---> Asus Padfone S --> Xiaomi MI-A2 Lite

(#60) jegenye77 válasza Tomacko (#59) üzenetére


jegenye77
addikt

Valószínű az úgy érvényes lesz :C
Jézusom :O

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#61) s3nsitivity válasza Tomacko (#59) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Olvasni, értelmezni máshol nem divat? :U

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#62) pepe091 válasza qamu74 (#56) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Így érvénytelen a szavazatod, több helyen is leírtam a szabályokat, illene betartani.

(#59) Tomacko

A szavazat nem módosítható, különben sem lenne érvényes ebben a formában.

[ Szerkesztve ]

(#63) kakukkmarci válasza qamu74 (#56) üzenetére


kakukkmarci
senior tag

Oszd ki a többit is okosan.
Nekem is hasonló a véleményem, de megoldottam.
Sajnos a 10-es nem sok pontot kapott eleddig...

noob... rooter... geek

(#64) gipsztigris


gipsztigris
addikt

Akkor most átváltottunk "csevegő" topikká, vagy megy még a szavazás és majd kiválogatják a szavazatokat? :F

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#65) jegenye77 válasza gipsztigris (#64) üzenetére


jegenye77
addikt

Muszáj volt elmagyarázni egy-két emberkének a szabályokat mert nem sikerült értelmezniük azt sajnos :K

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#66) pepe091 válasza gipsztigris (#64) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Nyugalom, folyamatosan rögzítem a szavazatokat, nincs kavarodás. :)

(#67) gipsztigris válasza pepe091 (#66) üzenetére


gipsztigris
addikt

Nem aggódom, csak beszélgetésre-minősítésre ott van a "Témázgatunk" topik....szerintem! :)

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#68) sz_gabor


sz_gabor
tag
LOGOUT blog

15. számú pályamunka: 10 pont.
9. számú pályamunka: 5 pont.
8. számú pályamunka: 3 pont.

(#69) Kex613826


Kex613826
tag

10. Pályamunka 10 pont
3. pályamunka 5 pont
19.pályamunka 3pont

Be positive, nothing is perfect!

(#70) dlaj


dlaj
őstag

Most hol lehet őket megnézni?

(#71) gipsztigris válasza dlaj (#70) üzenetére


gipsztigris
addikt

[link]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#72) dlaj válasza gipsztigris (#71) üzenetére


dlaj
őstag

:R

(#73) pepe091


pepe091
MODERÁTOR

A szavazás ezennel lezárult, az eredmények összesítése a véghez közeledik. Holnap 12 óra körül eredményhirdetés! :)

(#74) pepe091


pepe091
MODERÁTOR

Megszületett a végeredmény, gratulálunk a helyezetteknek! :)

(#75) gipsztigris válasza pepe091 (#74) üzenetére


gipsztigris
addikt

Köszönöm szépen! :R

Külön köszönöm a részletes elemzéseket a zsűri részéről! Ebből lehet tanulni, és őszintén szólva a kritikák 90 százalékával egyet kell, hogy értsek, a másik 10% pedig a saját stílusom következtében meg fog maradni a későbbiekben is, mert az vagyok én. :D

A HS guru jelvényt pedig szívesen felváltanám egy fehér tigris avatarra! Ha valakinek van ráhatása akkor ebben kérnék segítséget! Egyéni avatarra amúgy nem hiszem, hogy jogosult lennék a nagy pofám miatt, de hátha..... :DDD

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#76) gjoco1


gjoco1
addikt

Sziasztok!
Ime meg született a végeredmény.Gratulálok mindenkinek,aki részt vett a megmérettetésen és köszönöm a Zsűrinek és a szavazóknak,hogy értékelték a HS-em :R
Még egyszer gratula Mindenkinek és további jó és szép kivitelezésű munkát kivánok! Az élet más területén és sikereket kivánok!
További szép napot és jó hétvégét!
ui:Szép volt fiúk :C

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#77) punky10


punky10
addikt

Köszönet a verseny szervezőinek, és a pályázóknak.Gratulálok a nyerteseknek(szándékos nem győztest írtam,a kevés szavazatot kapott HS készítője is nyerhetett a versenyen...) Nemcsak a munkák nézegetése volt izgalmas számomra, hanem az is, amint megpróbáltam kitalálni melyik HS kié lehet.És a topicban gyakori versenyzők esetében ez sikerült is.... :)
Külön öröm volt számomra, hogy az általam legjobbnak tartott 3 pályázatból 2 dobogós lett,, míg a 3. közönségdíjas...

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#78) dilajoska1


dilajoska1
őstag

Én is köszönöm mindenkinek!!! :)

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#79) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Gratulálok mindenkinek és külön a győzteseknek!

#?*@&!

(#80) Weeman1


Weeman1
veterán

Köszi a versenyért. :R

Gratulálok a nyerteseknek. :)

Xiaomi 11T Pro

(#81) Infinity70


Infinity70
tag

Ilyen szemétséget :) Gipsztigris magas fölénnyel nyeri a közönséget és az első helyről vissza van minősítve a zsűritől . Mint a politikában:D Korrekt lépés fiuk :((( (N) (N) (N)

Huawei P40 Pro

(#82) Keeperv85 válasza Infinity70 (#81) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Azért az éremnek két oldala van… Pl. én megnézném azokban a háttérképekben mi "saját készítésű", mert bizony nekem is megvolt belőle kettő… :U Ám nem szép dolog ilyenekkel dobálózni, teliesen sportszerűtlen. Ráadásul ez csak egy játék!

(#83) s3nsitivity


s3nsitivity
addikt

Köszi a versenyt! :R
A zsűriktől meg az építő kritikát, észben tartom őket a következő versenyre! :D

A győzteseknek meg természetesen gartula! :K

Reflektálnék pár kritikámra azért. :D
360 DPI n használom a telefont, élőben nem olyan zsúfolt. :D
Igen, mappák vannak a minimal text fölött, csak szeparátorként használom a widgetet. :K
Egyébként már nekem de tetszik annyira, egy fél éjszaka alatt dobtam össze, azóta már újra lett tervezve. :D

Na meg elkezdtem gőzerővel zooperezni úgyhogy reszkessetek a következő versenyen! ;] :D

Még egyszer köszi a versenyt és grat a győzteseknek! :))

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#84) gipsztigris válasza Keeperv85 (#82) üzenetére


gipsztigris
addikt

Értő olvasás? :))
Azt írtam, hogy fotó ikon készlet…. "saját készítés"
Ez egy időjárásfüggő widget amit magam készítettem. Nem a fényképeket, hanem a működő widgetet csináltam. A háttérképen meg csodálkoznék ha neked is lenne, hisz azt is én készítettem. ;)

[ Szerkesztve ]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#85) s3nsitivity válasza gipsztigris (#84) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Én egyet értek a kollégával..
Akkor írhatnád rá, hogy "saját készítésű" ,hogy ha te fényképezted volna az időjáráshoz tartozó képeket is.
MIT liszenszel se árják rá valami, hogy saját mert van benne valami ami nem így már egyből nem "saját".

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#86) gipsztigris válasza s3nsitivity (#85) üzenetére


gipsztigris
addikt

Rendben, akkor nem én készítettem a widgetet sem! Nem én csináltam egyetlen működő .zip-be, amit a zooper widgetbe lehet integrálni! ;) :F Nem az a nagy szám (na jó, az is) hogy fényképeket készítünk, hanem a verseny aspektusából egy egyedi homescreen készítése. Össze kellett szedni 21 db fényképet, megfelelően átméretezni, egy .xml-t fabrikálni hozzá, hogy az időjárásnak megfelelően váltogassa a képeket, stb. De igazatok, van! Sz@rházi módon oda mertem írni, hogy saját készítés! :Y

Nem lehetséges, hogy egy kicsit savankás a szőlő?

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#87) zeon.hu válasza gipsztigris (#86) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

de, savanyú!
én pl nem értem,miért nem Te nyertél... :DD

#?*@&!

(#88) gjoco1 válasza Infinity70 (#81) üzenetére


gjoco1
addikt

Figyi,mivel a célzásod Engem érint engedd meg,hogy reagáljak.Hidd el nagyon szivesen átadnám a megérdemelt első helyet gipsztigrisnek,de a zsűri igy döntött és azt vétózni ugyan lehet,de.......Ők igy gondolták.
És teljesen igaza van Keeperv85-nek "ez csak egy játék" :K

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#89) zeon.hu válasza gjoco1 (#88) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Te pedig a közönség szavazatit érdemelted meg!

#?*@&!

(#90) s3nsitivity válasza gipsztigris (#86) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Igazság szerint szerintem még ronda is. :DDD Már bocs.
Messziről jól néz ki, közelről megnézve meg már elég gagyika.
Na meg annyira nem nehéz összedobni egy ilyet amúgy de ezt te is jól tudod, nem kell rá verni a melled. :U
Plusz egyértelműen nem erről volt szó. :U

Az értelmezés látom nem erősséged.
Én csak abban értettem egyet a kollégával, hogy valami ami nem a tiéd nem kell beállítani úgy, hogy az.
" Össze kellett szedni 21 db fényképet, "
És ezzel már magad ellen is beszélsz..

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#91) gipsztigris válasza s3nsitivity (#90) üzenetére


gipsztigris
addikt

Szerencsére nem voltál abban a helyzetben, hogy zsűrizhess! :))

Egyébként meg versenyzőket keresnek, "savanyú a szőlő" jeligére! Siess, mert tiéd lesz az első díj! :DDD

És itt befejezem, mert ami itt kezd folyni, annak a szaga nem túl jó! :W

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#92) s3nsitivity válasza gipsztigris (#91) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Ez egy játék és nem különös kép érdekel ;)
Nem böki a csőröm csak az, hogy ennyire makacs/érthetetlen vagy.. :U
Ha nem lett volna oda írva, hogy saját akkor senkinek egy szava nem lett volna de ezt nem tudod felfogni.
Végülis plágiummal doktorit is lehet szerezni ebben az országban.. miért ne írjunk rá bármit.

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#93) gipsztigris válasza s3nsitivity (#92) üzenetére


gipsztigris
addikt

Ugye kegyed is mérnök? :DDD

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#94) punky10


punky10
addikt

Nem akarok belefolyni ebbe a meddő vitába, de úgy tudom, hogy a szabályoknak megfelelő mások által gyártott ikonokat használni...Ha letöltök egy packot, hozzáteszek egy fontot, és szerkesztek belőle Zooperrel egy widgetet, azt én pl még a sajátomnak érzem, holott az ikonokat is és a betűtípust is "csak" letöltöttem... :U
Egyébként pedig kár elrontani a versenynek az utóízét.Se a szervező(k)nem, se a zsűrinek, és szerintem az indulóknak sem fölösleges vita indítása volt a célja...

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#95) gjoco1 válasza zeon.hu (#89) üzenetére


gjoco1
addikt

:R Zeon.
És való igaz,nem kellene elrontani és újból vitákkal tarkitani a Fórumot.
Nekem anno ebből lett elegem és azért nem láttatok az utóbbi időben.

[ Szerkesztve ]

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#96) Keeperv85 válasza gipsztigris (#84) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Értem én, csak indokolatlannak éreztem kiemelni úgy hogy ez mennyire saját, mikor eleve előre elkészült és válogatott képeket tartalmaz. Kikötés volt, hogy saját legyen,pluszba kiemelni nekem nem kicsit nagyzoló dolog. Ettől függetlenül az összhatás rendben van, jól összehoztad ezzel a stílussal, pláne az én félkész képemhez képest, de ha figyelted, arra reflektáltam, hogy itt nem nekünk savanyú a szőlő... Máris van, akinek nem tetszik a kialakult végeredmény és nem én vagyok az!

(#97) s3nsitivity válasza Keeperv85 (#96) üzenetére


s3nsitivity
addikt

+1

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#98) Infinity70 válasza gjoco1 (#88) üzenetére


Infinity70
tag

Egyik fórumon ezt írták : Ez a verseny pont úgy végződött, mint a szépségkirálynő választás

Sose a legszebb győz.

Teljes mértékben egyetértek. Azért mert gipsztigris nem szimpatikus és lehet hogy nagy a pofája ezért leminősíteni egyenlő pontszámnál,főleg úgy hogy a közönség szavazata alapján fölénnyel nyert ,na ez a SZEMÉTSÉG !!!

ÚI: Még ha egy játék is pont úgy zajlott le ,mint minden Magyarországon. Sosem az győz aki megérdemli.

Huawei P40 Pro

(#99) pepe091 válasza Infinity70 (#98) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Azért állj le, ha kérhetném. Amíg nem jöttél be ide, teljesen normális volt itt a hangulat, nem kell itt tüzet szítani. A közönségszavazás és a zsűri értékelése két külön dolog. Amíg a közönségszavazáson, valljuk be, laikusok szavaznak, addig a zsűriben szakmai szempontok szerint értékelnek szakemberek. Az értékeléseknél világosan le lett írva, hogy miért így alakult a végeredmény. Az általad említett "Azért mert gipsztigris nem szimpatikus és lehet hogy nagy a pofája ezért leminősíteni egyenlő pontszámnál" már csak azért sem állja meg a helyét, mert a zsűri egész idő alatt nem tudta, hogy melyik alkotás kihez tartozik, ők akkor szembesültek ezekkel, mint mindenki más itt a fórumon.
Az elkészült pályamunkák egyik legfontosabb eleme az összhatás volt, ami gipsztigris munkájánál nem volt olyan kiemelkedő, mint kuntics munkáján.

[ Szerkesztve ]

(#100) Infinity70 válasza pepe091 (#99) üzenetére


Infinity70
tag

Ugyanúgy mint más én is leírhatom a véleményem. De tudom ,hogy egy pár embernek nem tetszik ,mert fáj az igazság . Ezzel én is befejeztem

Huawei P40 Pro

(#101) pepe091 válasza Infinity70 (#100) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

A véleményedet leírhatod, csak nem ilyen stílusban... Ráadásul valótlanságokat állítasz a zsűriről. :U

(#102) gipsztigris válasza Keeperv85 (#96) üzenetére


gipsztigris
addikt

Bocs, a késői válaszért, de csak most kerültem haza.

Lényeg, hogy NEM azt emeltem ki, hogy a képek az enyémek, hanem azt, hogy a MŰKÖDŐ fotó ikon készlet (zooper widgetnél úgy hívják, hogy bitmap ikon készlet), -aminek elkészítése egyesek szerint csak pár perc- az én gyártmányom. Igaz, a benne lévő képek a gugliról vannak, ezért nem gondoltam, hogy forrást kellene megjelölnöm.
Ha ez félreérthető volt akkor elnézést, bár szerintem ez csak a kákán való csomó keresés tipikus esete! :)

[ Szerkesztve ]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#103) Keeperv85 válasza gipsztigris (#102) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Mint mondtam is, nekem nincs bajom vele, a többi is így készült, akkor is ha lapít a többi készítője. Az én hátterem is a netről van! Csupán teljesen felesleges és félrevezető kiemelésnek érzem a szöveget hozzá! Ahogy írtam, azzal sincs bajom, ahogy az eredmények alakultak, ellenben másokkal…

(#104) kuntics


kuntics
aktív tag

Sziasztok!

Gratulálok az összes versenyzőnek,sok jó HS került nevezésre.Köszönöm szépen a közönségszavazatokat,és persze a zsűrinek is a pontokat.Jó volt olvasni a szöveges értékeléseket is,így legalább tudom,hogy min kellett volna változtatnom.Az elért eredményemen kicsit meg is lepődtem,hiszen nemrég álltam neki ennek a dolognak,Androidra is csak idén tértem át.Remélem lesz még lehetőségem az elkövetkezendő versenyen is részt venni.

üdv
Balázs

(#105) pepe091


pepe091
MODERÁTOR

Beállításra kerültek az érmek is. :R

(#106) G.I.JOE


G.I.JOE
senior tag

Oh, a következőre én is benevezek, ha nem felejtem el. Itt van keresnivalóm! :D Addig kapjátok egy kicsit össze magatokat! :P :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.