Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) zsole84 válasza sgeza (#1000) üzenetére


zsole84
senior tag

Igen, utána látom az értesítést, csak így nem az igazi mert mikor dolgozom általában némítva van a telefon.

(#1002) sgeza válasza zsole84 (#1001) üzenetére


sgeza
veterán

Mármint mi után látod az értesítést?

(#1003) zsole84 válasza sgeza (#1002) üzenetére


zsole84
senior tag

Mikor ujracsatlakozik az egeszseg appban, utana mutatja az óra is.

(#1004) sgeza válasza zsole84 (#1003) üzenetére


sgeza
veterán

De pont azt írtam, hogy az értesítések anélkül is mennek, mert két külön BT eszközként látszik. Az egyik ezek közül az, ami az értesítések megjelenítésére hivatott. Nálad nem?

[ Szerkesztve ]

(#1005) zsole84 válasza sgeza (#1004) üzenetére


zsole84
senior tag

hiába ha az óra szét van kapcsolódva az appban akkor nem veszem észre a hívást/üzenetet ha le van némítva a telefon… Nekem ez a gondom.

(#1006) sgeza válasza zsole84 (#1005) üzenetére


sgeza
veterán

Ezt mondom, hogy mindegy, hogy az alkalmazással nincs kapcsolatban, az értesítéseknek meg kell jelennie.

(#1007) Bobby G.


Bobby G.
senior tag

Sziasztok!
Tudom, hogy off, de nem találok megfelelő topikot, szóval bocsánat érte! :U
(Esetleg tudja valaki, hogy van-e nem pro, hanem Watch 3, vagy GT3 topicok amik élnek is?)
Szóval a két tipus között vacillálok. Egy ősrégi stratos2-t akarok lecserélni. Imádom a kijelzőjét, de eljárt felette az idő. (Nézegettem a TicWatch-ot, de nem merek belevágni, sok negatív dolgot olvasok róla.)
Van egy Huawei Band 7-esem, amit télen, inges-pulcsis időszakban hordok a stratos mellett, így evidens volt, hogy legyen az utód is Huawei, így nem kell másik app, mint most a zepp. Felmerült még a Samu 4 class-is, de az akkuidőtől félek kissé, bár a stratos sem bírta 3 napnál tovább soha.

Szóva a konkrét kérdésem az lenne, hogy valaki tudja-e, hogy a külsőn kívül van-e fontosabb különbség a két tipus (Watch3 vs GT3) között? Elesésérzékelés nem érint...
Látom, hogy a GT3-ban csak 32MB RAM van, a Watch 3-ban pedig 2 giga. Ez jeletős különbség, de észrevehető ez a napi használat során?

Köszönöm, ha valaki válaszol! Ha van releváns topic, azt is megköszönöm, ha linkleitek. :R

(#1008) szkorhetz válasza Bobby G. (#1007) üzenetére


szkorhetz
őstag

Huawei-hez Huawei Health app kell.

Tök más a két óra. A GT egy fitnesz karkötő, csak szép formában, alig pár app telepíthető rá, azok is gagyik. Lassabb, kevesebb dolgot tud, mint a sima watch. Az inkább okosóra, több appal, a GT meg ilyen fél okosóra. Nekem GT van, fizetésén kívül semmit nem hiányolok.

(#1009) Bobby G. válasza szkorhetz (#1008) üzenetére


Bobby G.
senior tag

A Healt most is fent van, a Band miatt, mellette van a Zepp a Stratos miatt. Azért is nézegettem a Huawei órákat, hogy ne legyen két app a telefonon, ha nem muszáj. (Ja, a személymérleg is Huawei, így az is + egy ok.)

Köszönöm a válaszodat! :R A lomhaság, nem a kevesebb RAM miatt lehet?
Közben eszembe jutott, hogy bár most Xiaomi telefont használok, de van a fiókban egy tartalék Huawei, amin HarmonyOS fut. (Szolgáltatótól kaptuk, de nem futott rajta a bank applikációja, így elraktuk tartaléknak, ha valakinek gyorsan kellene telefon.) Ezzel használva kaphatok valami pluszt, mint a samsung óra-telefon párosnál?

A watch 3 vs GT3 üzemideje között tényleg van 2-3 nap különbség a GT javára?

(#1010) szkorhetz válasza Bobby G. (#1009) üzenetére


szkorhetz
őstag

10 naponta töltöm kb az órát, heti két futás van benne.

Nem lomha, csak nem gyors, de szerintem nincs olyan funkció amit lassúnak éreznék.

Nem fogsz semmi pluszt kapni Harmony OS-es telefonnal.

(#1011) Celithrandi válasza szkorhetz (#1010) üzenetére


Celithrandi
addikt

nem tudjátok, hogy hol a francban lehet megnézni, hogy mennyi hely van az órán és abból mennyi foglalt? Nem mókás úgy zenét tölteni rá, hogy nem ír semmit a program. Nem lehet valahogy pc-vel elérni blun és simán filekezelővel elérni? köszi

más: idő közben lett esetleg itthon vagy akár alin olyan hely ahonnan gyári kaucsuk szíjat lehet esetleg rendelni?

[ Szerkesztve ]

i9 14900K, MSI Z790 Tomahawk MAX, ARCTIC LFIII 420, MSI 4080 Super, GSkill DDR5 7600Mhz, Patriot VIPER VP4300 Lite 4TB, LG 34GN850-B, Lian Li LANCOOL III

(#1012) Bossi válasza sgeza (#1006) üzenetére


Bossi
őstag

Na ez nálam is gond, hogy sok esetben a távolságtól függetlenül lekapcsolódik az óra (iPhone15 pro) a telefonról. Az igaz amit írsz az app igazából bizonyos funkciókhoz kell amit azon keresztül frissít, viszont amikor lekapcsolódik akkor az értesítések sem jönnek. A furcsa, hogy mint írtam nem a távolságtól függ (nyilván túl nagy távolság esetén már nincs kapcsolat), de van, hogy azonos távolságban simán megy máskor pedig lecsatlakozik. Nálam ez a probléma.

(#1013) kenwood válasza Bossi (#1012) üzenetére


kenwood
veterán

Androidon nem csinal ilyet. Vegyel egy normalis telefont.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#1014) Celithrandi válasza Bossi (#1012) üzenetére


Celithrandi
addikt

kérdés, hogy mi az azonos távolság. Ha fél méter akkor az gond, ha 5 akkor nem feltétlen.

i9 14900K, MSI Z790 Tomahawk MAX, ARCTIC LFIII 420, MSI 4080 Super, GSkill DDR5 7600Mhz, Patriot VIPER VP4300 Lite 4TB, LG 34GN850-B, Lian Li LANCOOL III

(#1015) zsole84 válasza Bossi (#1012) üzenetére


zsole84
senior tag

ugyanez van nálam is…

(#1016) zsole84 válasza kenwood (#1013) üzenetére


zsole84
senior tag

melyik telefon a normális, ami nem tepsi méret, illetve anyaghasználatban hasonló? 130 körül, használtan mert többet nem fizetek egy telefonért

(#1017) Celithrandi válasza zsole84 (#1016) üzenetére


Celithrandi
addikt

Pixel 7a, Pixel 7

[ Szerkesztve ]

i9 14900K, MSI Z790 Tomahawk MAX, ARCTIC LFIII 420, MSI 4080 Super, GSkill DDR5 7600Mhz, Patriot VIPER VP4300 Lite 4TB, LG 34GN850-B, Lian Li LANCOOL III

(#1018) kenwood válasza zsole84 (#1016) üzenetére


kenwood
veterán

Nalam csak a Galaxy S sorozat johet szoba,de biztos van olcsobb Androidos is,ami nem szakadozik.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#1019) Celithrandi válasza kenwood (#1018) üzenetére


Celithrandi
addikt

Samsung mint normális telefon? :C Akkor már én is előbb vennék almásat.

i9 14900K, MSI Z790 Tomahawk MAX, ARCTIC LFIII 420, MSI 4080 Super, GSkill DDR5 7600Mhz, Patriot VIPER VP4300 Lite 4TB, LG 34GN850-B, Lian Li LANCOOL III

(#1020) kenwood válasza Celithrandi (#1019) üzenetére


kenwood
veterán

Ha megvetted,majd mondd el nekik, mi a megoldas a szakadozasra :D

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#1021) Celithrandi válasza kenwood (#1020) üzenetére


Celithrandi
addikt

almás órát kell venni. az egy ilyen brand, ezért szeretik akik veszik. Nem is értem hogy akinek almás a telefonja hogy nyúl hozzá nem almás órához :) Az alma egy életérzés vagy mi.

i9 14900K, MSI Z790 Tomahawk MAX, ARCTIC LFIII 420, MSI 4080 Super, GSkill DDR5 7600Mhz, Patriot VIPER VP4300 Lite 4TB, LG 34GN850-B, Lian Li LANCOOL III

(#1022) kenwood válasza Celithrandi (#1021) üzenetére


kenwood
veterán

Gondolom az uzemido es a design. Ebben a kettoben nem tud egyik Apple ora sem valos alternativat nyujtani.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#1023) Celithrandi válasza kenwood (#1022) üzenetére


Celithrandi
addikt

csak incselkedtem :)

i9 14900K, MSI Z790 Tomahawk MAX, ARCTIC LFIII 420, MSI 4080 Super, GSkill DDR5 7600Mhz, Patriot VIPER VP4300 Lite 4TB, LG 34GN850-B, Lian Li LANCOOL III

(#1024) Bossi válasza kenwood (#1022) üzenetére


Bossi
őstag

+1 így van illetve az anyaghasználat egyébként itt nekem nagyon hiányzik az órával való fizetés. Nézelődők mit lehetne venni ami mindent tud ami nekem kell, de sajnos nem találtam még meg vagy túl drága 3-400 forintot nem szánok okosórára.

(#1025) Bobby G. válasza Bossi (#1024) üzenetére


Bobby G.
senior tag

Sziasztok, itt is felteszem a kérdést, hátha!
Két dolgot szeretnék beállítani aWatch 3 órán, vagy applikációt találni hozzá.
1, Csuklómozdulatra, ébressze fel a kijelzőt, de az ne legyen aktív. Tulajdonképen egy képernyőzár, amit csak gombal tudok feloldani. Az órát látom, de a menübe nem tudok belépni véletlenül.
2, éjszakára (mondjuk 23-07-ig) automatikusan kapcsolja ki a csuklómozdulatos képernyőébresztést is, hogy forgolódás közben ne merítse feleslegesen, de az alvásérzékelők fussanak a háttérben. Itt fontos lenne, hogy ez automata legyen, ne maulális.
Tudtok erre valami megoldást?
Előre is köszönöm! :R

(#1026) cantalyaaga válasza Bobby G. (#1025) üzenetére


cantalyaaga
csendes tag

Szia:

2. pont:

- Gyorsmenü
- Alvómódon rajta tartod az ujjad
- Automatikus mód kikapcsolva, beállítod az ütemezést.

(#1027) Bobby G. válasza cantalyaaga (#1026) üzenetére


Bobby G.
senior tag

Köszönöm! :R

Közben megtaláltam az első kérdésemre a választ. A zárképernyővel lehet lezárni, majd a korona forgatásával lehet feloldani. :C

(#1028) Kispotter


Kispotter
tag

Sziasztok!
Kérlek segítsetek nekem neten konkrétat nem találok.
Mi a különbség és melyik a jobb az elite vagy a pro? Gt1-et váltanék le. Nem tudok dönteni.. Előre is köszi!

Egy férfi bemegy az óvodába, és azt mondja: -jöttem a gyerekemért. -Hogy hívják? -Nem mindeggy?! Holnap úgyis visszahozom...

(#1029) koxmatyi válasza Kispotter (#1028) üzenetére


koxmatyi
tag

Gt3 proban van ekg,elvileg a gpse jobb
3 proban van LTE (esimmel elvileg megy a hivas telefon nélkül de csak ha multi simmes a kártya ,csak t mobil tudja jelenleg(legalábbis én úgy tudom))
Elite az meg egy alapabb
Nekem gt3 prom volt de lecseréltem 3 prora(szerintem ez szebb sokkal)( elitet kb 1 óráig tartottam meg és vissza küldtem)
Akksi egy halvànyival jobb a gt3 proban

(#1030) Lackooo84 válasza Kispotter (#1028) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

A gt3 egy sokkal olcsóbb, gyengébb minőségű óra, a pronak kerámia hátlapja, zafír üvege és titán háza van, míg a sima gt3 rozsdamentes acél, sima üveg, és műanyag hátlap.

The Truth is out there...

(#1031) sgeza


sgeza
veterán

Szerintetek síelésnél milyen mintavételezéssel dolgozik az óra? Nekem ritkának tűnik, és nem találok sehol gyakoriságra vonatkozó állítási lehetőséget. Ha mégis van, írjátok már meg légyszi!

(#1032) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Miért csak a telefon feloldás után jelenik meg az üzenet az órán?
Köszi előre is a választ.

(#1033) Geni86


Geni86
csendes tag

Sziasztok! Én galaxy watch 4ről váltottam gt 3 pro-ra de a samsunghoz képest bántóan kevés beállítással rendelkezik. Én vagyok a vak, vagy tényleg nincs olyan beállítás pl. hogy gombnyomásra kapcsoljon be a kijelző vagy az értesítés ne villanjon fel egyből stb.?

(#1034) cantalyaaga válasza Geni86 (#1033) üzenetére


cantalyaaga
csendes tag

Én is Galaxy Watch-ról váltottam, valóban sokkal “butább”, de sok más tulajdonsága számomra ezt ellensúlyozza. A kérdésed első felére: ha megnyomod a koronát, bekapcsol a kijelző.

(#1035) Celithrandi


Celithrandi
addikt

Nekem ma megérkezett az új játék :)
Nem tudjátok, hogy az Ultimate esetén hogy lehet átállítani az always on screen kijelzőt? A 2 pro és 3 pro esetében külön be lehet állítani itt nem találtam.

Más: Egy kicsit nekem már így sok az óra, ha esetleg érdekel valakit a 3 pro-tól szerintem hajlandó lennék megválni, de még azért átgondolom :)

i9 14900K, MSI Z790 Tomahawk MAX, ARCTIC LFIII 420, MSI 4080 Super, GSkill DDR5 7600Mhz, Patriot VIPER VP4300 Lite 4TB, LG 34GN850-B, Lian Li LANCOOL III

(#1036) csabai022


csabai022
tag

(#1037) vlesi69 válasza csabai022 (#1036) üzenetére


vlesi69
senior tag

Meg is nézem.

(#1038) sgeza


sgeza
veterán

Nekem megérkezett a HarmonyOS 4!

(#1039) Lackooo84 válasza sgeza (#1038) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

És változott vmi? Gondolom az ébresztő ugyanúgy nem fog menni, valamint a youtube videó feltöltő nevet sem fogja kiírni... :D

The Truth is out there...

(#1040) sgeza válasza Lackooo84 (#1039) üzenetére


sgeza
veterán

Elég sokmindent ír változásnak, de még tölti rá. Nagyon lassan megy...
Csinálok képernyőmentést, és ideteszem majd.

(#1041) Celithrandi válasza sgeza (#1038) üzenetére


Celithrandi
addikt

Sajnos ultimate re még nem jött ki.

i9 14900K, MSI Z790 Tomahawk MAX, ARCTIC LFIII 420, MSI 4080 Super, GSkill DDR5 7600Mhz, Patriot VIPER VP4300 Lite 4TB, LG 34GN850-B, Lian Li LANCOOL III

(#1042) Celithrandi válasza sgeza (#1040) üzenetére


Celithrandi
addikt

nekem rátöltötte kb 2 perc alatt és nagyjából ugyan ennyi idő alatt települt is.

i9 14900K, MSI Z790 Tomahawk MAX, ARCTIC LFIII 420, MSI 4080 Super, GSkill DDR5 7600Mhz, Patriot VIPER VP4300 Lite 4TB, LG 34GN850-B, Lian Li LANCOOL III

(#1043) sgeza válasza Celithrandi (#1042) üzenetére


sgeza
veterán

Neked van wifid, nem?

(#1044) Celithrandi válasza sgeza (#1043) üzenetére


Celithrandi
addikt

az órán? nincs, de most a 3 pro ra gondolok. Arra ment fel kb 4-5 perc alatt mindenestül. Az ultimatre még nem jött frissítés.

i9 14900K, MSI Z790 Tomahawk MAX, ARCTIC LFIII 420, MSI 4080 Super, GSkill DDR5 7600Mhz, Patriot VIPER VP4300 Lite 4TB, LG 34GN850-B, Lian Li LANCOOL III

(#1045) gyuri2008 válasza sgeza (#1038) üzenetére


gyuri2008
veterán

Nekem még nem jött meg.
MM-vásárlás.

(#1046) sgeza válasza Celithrandi (#1044) üzenetére


sgeza
veterán

Igen, az órára gondoltam, hogy abban van-e wifid.
Akkor nem értem. Nekem vagy egy órán át töltötte rá. De a korábbi frissítések is elég lassan mentek át.

[ Szerkesztve ]

(#1047) Celithrandi válasza sgeza (#1046) üzenetére


Celithrandi
addikt

teló leszedte 10mp alatt és blun átment pár perc alatt a telefonra. A telepítés kb 1 petccel lassabb volt mint az áttöltés. Lehet a telefonod lassan beszélget blun vagy bármi. Nekem pl az órán üres a tárhely, lehet neked tele van zenével és belassul a transzfer.

i9 14900K, MSI Z790 Tomahawk MAX, ARCTIC LFIII 420, MSI 4080 Super, GSkill DDR5 7600Mhz, Patriot VIPER VP4300 Lite 4TB, LG 34GN850-B, Lian Li LANCOOL III

(#1048) sgeza válasza Celithrandi (#1047) üzenetére


sgeza
veterán

A telefon jelenleg iPhone 14, de korábban is lassan vitte át a Samsung S21-gyel. Szóval telefon részről nem lehet BT szabvány "elmaradás", ezek azért nem régi készülékek.
Ha van ötlet, hogy miért történhet mégis ez, örömmel fogadom a javaslatokat.

[ Szerkesztve ]

(#1049) lamazonia


lamazonia
tag

lehet még valahol kapni eredeti szíjat? bármilyet ami ehhez jó.
(najó, talán a rózsaszínt kihagynám)

Az elmúlt 20 év legjobb Tankcsapda refrénjét a Krúbi írta.

(#1050) Celithrandi válasza sgeza (#1048) üzenetére


Celithrandi
addikt

nekem pixellel megy szépen. nincs tele az óra romja?

i9 14900K, MSI Z790 Tomahawk MAX, ARCTIC LFIII 420, MSI 4080 Super, GSkill DDR5 7600Mhz, Patriot VIPER VP4300 Lite 4TB, LG 34GN850-B, Lian Li LANCOOL III

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.