Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) O.CS válasza Lackooo84 (#700) üzenetére


O.CS
aktív tag

Ha nekem nagyon kéne ilyen szíj akkor onn an vennénk:
[link]
Itt egy másik link is: [link]

[ Szerkesztve ]

(#702) bébi67


bébi67
aktív tag

Ilyet vettem.

[ Szerkesztve ]

(#703) Pistakiss válasza Lackooo84 (#696) üzenetére


Pistakiss
őstag

:W

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#704) Lackooo84 válasza O.CS (#701) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Jó de ez acél szíj nem titán. :)

The Truth is out there...

(#705) zsole84


zsole84
senior tag

De... Ha rákattintasz a titánium szíjra már írja is az árát. 61.000 Ft 🙂

(#706) Lackooo84 válasza zsole84 (#705) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ja azt nem néztem, akkor itt lehet venni ha valakinek van rá guba. :D

The Truth is out there...

(#707) koxmatyi


koxmatyi
tag

Tudtok olyan számlapot ami folyamatos megjelenítés melett is mutatja a pulzust?("lezárt képernyő")

(#708) turit


turit
tag

A Google pay még mindig nem támogatott? Vagy valamilyen trükkel lehet fizetni az órával?

(#709) O.CS válasza turit (#708) üzenetére


O.CS
aktív tag

Szerintem az soha nem is lesz. Már csak azért sem mert ez Harmony OS-t használ.Nincs rajta a Google keretrendszer. Ha valaha is lehet majd fizetni vele, akkor az Curve-vel lesz, szerintem.De, hogy mikeor az passz. Decemberre igérték...

[ Szerkesztve ]

(#710) sgeza válasza O.CS (#709) üzenetére


sgeza
veterán

Huawei pay lesz szerintem, ha lesz.

[ Szerkesztve ]

(#711) muszi0521


muszi0521
aktív tag

Milyen telefonnal használjátok ?

(#712) O.CS válasza muszi0521 (#711) üzenetére


O.CS
aktív tag

Én használtam Samsung S23-al, de most egy Iphone 13-al használopm.Nem volt/van probléma egyikkel sem.

(#713) muszi0521 válasza O.CS (#712) üzenetére


muszi0521
aktív tag

Köszönöm! S23+ van és erre gondoltam!

(#714) koxmatyi


koxmatyi
tag

Hangrögzítő app esetleg nincsen az órára?

(#715) topyjo válasza koxmatyi (#714) üzenetére


topyjo
aktív tag

Nincs.
Van 2 gps, pár fitnessz, meg kalóriaszámláló, egy számológép, és kész. Azok is csak droidra. Almával almásak.

" 10 milliárd légy nem tévedhet!"

(#716) muszi0521


muszi0521
aktív tag

Ceramic nőies nagyon ? Fehér szin ! Nagyon gáz ?

(#717) topyjo válasza muszi0521 (#716) üzenetére


topyjo
aktív tag

Nem a szín! A forma.

" 10 milliárd légy nem tévedhet!"

(#718) koxmatyi


koxmatyi
tag

Valaki használja samsung telefonnal(s22 ultra) ? Az lenne a problémám,hogy ha óráról akarom megkeresni a telefont akkor néha csörgeti néha nem, másnál is így van ez?(mintha bezárná a háttérben az appot és amiatt ,pedig a soha nem alvó alkalmazásnál van a huawei egészség app)

(#719) Lackooo84 válasza muszi0521 (#716) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Nem, hogy nőies, az konkrétan női óra...

The Truth is out there...

(#720) O.CS


O.CS
aktív tag

Megkérdeztem, hogy a decemberre igért, órával való fizetési lehetőséget mikor fogják megoldani.Ezt a választ kaptam:
Szeretném tájékoztatni, hogy az NFC fizetés funkció nem támogatott a viselhető okoseszközeinken ebben a régióban.
Sajnos nem rendelkezünk információval a funkció jövőbeli támogatottságát illetően.

(#721) O.CS


O.CS
aktív tag

Találtam olyan szíjat mint a gyári.Mind a két oldalán egy kicsit ki van szélesítve, követve az órakeret vonalát. [link]

(#722) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

The Truth is out there...

(#723) vlesi69 válasza Lackooo84 (#722) üzenetére


vlesi69
senior tag

Ma frissítettem én is.

(#724) Celithrandi


Celithrandi
addikt

Huawei pay-t hogy lehet meghekkelni, hogy menjen? Az egyik fb csoportos kollégának minden hekkelés nélkül műküdik curve társítással, mindenki másnak azt írja, hogy nem támogatott a régió.

Más: Google maps valahogy társítható értelmesen? A petallal sajnos nem igen vagyok előrébb :(

Megint más: Ha az első két dolgot nem tudom megoldani akkor más márkára kellene váltanom, de nem igen találtam ehhez hasonló anyaghasználatú és kinézetű "órákat" tudtok estleg ajánlani? Köszi.

i9 14900K, MSI Z790 Tomahawk MAX, ARCTIC LFIII 420, MSI 4080 Super, GSkill DDR5 7600Mhz, Patriot VIPER VP4300 Lite 4TB, LG 34GN850-B, Lian Li LANCOOL III

(#725) topyjo válasza Celithrandi (#724) üzenetére


topyjo
aktív tag

Szia!
pay nem működik ebben a régióban. Nem tudom másnak hogyan, lehet hogy kínai webshopon rendelte.
Maps működött egy darabig nálam, de nem térképet rajzolt, hanem értesítésként jelezte, hogy forduljak erre, vagy arra.
Nem tetszett, leszedtem. Szifonnal használom. Kollégám Huawei telójával rendesen navigál, megjelenik az órán a térkép.
Komolyabb tudása ilyen anyaggal, és kinézettel és üzemidővel semminek nincs.
Komolyabb tudása, ratyi kinézettel van a Samunak, és az Apple cuccainak. Ott működik minden, tudsz fizetni, viszont vicces az üzemidő, a kinézet, és az anyaghasználat.

" 10 milliárd légy nem tévedhet!"

(#726) Celithrandi válasza topyjo (#725) üzenetére


Celithrandi
addikt

sajnos én is erre jutottam :( Mondjuk a samu 5 pro az már érzelmes anyagokat használ, csak a grafit házas szürke szíjat kapott a fekete szíjhoz meg fekete házat raktak és a fene akar egyből hekkelni egy új terméket. Viszont az nfc fizetés hiánya nagyon zavaró.

i9 14900K, MSI Z790 Tomahawk MAX, ARCTIC LFIII 420, MSI 4080 Super, GSkill DDR5 7600Mhz, Patriot VIPER VP4300 Lite 4TB, LG 34GN850-B, Lian Li LANCOOL III

(#727) Lackooo84 válasza Lackooo84 (#722) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Most tűnt csak fel, hogy az update után ugye újraindult az óra, és működik az ébresztő is ugyanúgy. :D

The Truth is out there...

(#728) maci25


maci25
aktív tag

Találtam egy cikket ami szerint lesz watch 4 nem is sokára. Véleményetek szerint mennyire hiteles az oldal? Lesz nem lesz?
[link]

(#729) Lackooo84 válasza maci25 (#728) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Már miért ne lenne?

The Truth is out there...

(#730) maci25 válasza Lackooo84 (#729) üzenetére


maci25
aktív tag

Nem egyszerű a Huawei élete már jó ideje szembe szélben talpon maradni. Csak ezért a némi bizonytalanság.

(#731) Lackooo84 válasza maci25 (#730) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hát igen meg is érdemlik, lásd az eddigi órákat, szinte csak a kínai piacra van belőe a szoftvere... Most mi nem tudunk vele fizetni sem, és valszeg soha nem is fogunk tudni, azért mapanság egy ilyen funkció kell, hogy egy ilyen órát el lehessen adni.

The Truth is out there...

(#732) maci25 válasza Lackooo84 (#731) üzenetére


maci25
aktív tag

Hát a megérdemlik résszel nem tudok egyet érteni, de erről nem szeretnék vitába bonyolódni.
Speciel nekem telefonon se nincs beállítva fizetés így ez az órán sem hiányzik jelenleg. Viszont abban igazat adok, hogy sokan másnak ez igen is fontos és ha én is nyitottabb volnák bizonyos dolgokra akkor nekem is hiányozna.

(#733) Lackooo84 válasza maci25 (#732) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ha megnézed elég gyér az óra támogatása, nem engednek rá semmilyen appot telepíteni... meg lehet nézni a watch 3-ra egy kis okossággal (wifin keresztül) miket lehet telepíteni és mennyit dob az órán.

The Truth is out there...

(#734) Gyulu25 válasza Lackooo84 (#733) üzenetére


Gyulu25
tag

..

[ Szerkesztve ]

(#735) Oliver92


Oliver92
csendes tag

Sziasztok!
Kicsit elvesztem az információkban, ezért a véleményetre lennék kíváncsi.
Melyik órát érdemes megvenni ár érték arányban legjobbként, illetve melyik miben jobb / rosszabb a másiknál?
Huawei watch 3 pro
Huawei Watch gt 3 Pro
Huawei Watch GT 2 pro
Sokkal gyengébb a Huawei band 7? Ha már az ára az 1/3a a tobbinek.

Nem bánnám, ha nfc fizetés is lenne benne.

Köszönöm.

(#736) juuzer


juuzer
addikt

Sziasztok!

Kicsit off-topic, de gondolkodom, hogy a sima Huawei Watch 3-at egy GT3/GT3 Pro-ra cseréljem. (Inkább GT3.) Rájöttem, hogy annyi pluszt nem ad a sima Watch 3, a MM-ban se tűnt sokkal fluidabbnak a Watch 3-am, amikor a GT3-at nyomogattam.

Kérdés: mondjuk a csirkébb hardveren és a kerámia hátlapon meg az e-SIM és WiFi-n kívül mivel tud kevesebbet egy GT-modell? Olyan 3-4 nap a Watch 3 üzemideje, mivel van egy GW4-em, ezért feleslegesnek tartok 2 eszközt 2-4 naponta töltögetni. Ámbár hosszabb sportnál/túránál jól jönne a kicsit combosabb üzemidő.

Még egy kérdés: van egy kedvenc számlapom a Watch 3-on. Ezen a képen, ami a bal oldali Watch 3 Pro-n látható:

Ez megtaláható a store-ban a GT3-ra is?

Egyik barátomnak GT3-a van és ami ott neki pl. ingyenes óralap, az nálam Watch 3-on fizetős. Igaz legalább elérhető.

Előre is köszi a helpet! :)

Vamos a la playa.

(#737) Ferenczi Áko válasza juuzer (#736) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Szia! Mi a számlap neve? Megnézem neked mert van most nálam egy Watch gt 3 Elite ✌️

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#738) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

GT3 nem tetszik nekem hogy olyan "lyukas" ott a szíj csatlakozásnál. :D

The Truth is out there...

(#739) juuzer válasza Ferenczi Áko (#737) üzenetére


juuzer
addikt

Hali, válaszoltam a pm-re. :)

Vamos a la playa.

(#740) zsole84 válasza Oliver92 (#735) üzenetére


zsole84
senior tag

Fizetés egyikben sem lesz. Azokat a szempontokat vedd figyelembe,h neked mi lényeges. Kivitelezésben meg nem egy kategória a huawei band, nyilván ezért is annyi az ára.

(#741) Parallaxis


Parallaxis
addikt

Érdeklődnék, hogy ennél a készüléknél milyen az üzenetkezelés?
Ugyanolyan korlátozott, mint a GT2 Pro-nál?

Konkrétan az érdekel, hogy e-mail esetén alapból csak a tárgyat mutatja és magát az üzenetet nem? (Tudom, hogy ügyeskedéssel megoldható, de alapból képes-e kezelni?)

Válaszolni előre gyártott üzenetekkel, vagy akár begépelve SMS-re, egyéb üzenetkezelő alkalmazásokra lehet-e már?

--

Naptár alkalmazás van már?

--

Diktafon funkció?

--

A Watch 5 Pro és a GT3 Pro között ingadozok, és a hosszabb üzemidő és kinézet miatt a GT3 lenne a szimpatikusabb, de ezek a funkciók kellenének.

(#742) szkorhetz


szkorhetz
őstag

Válaszolni tudsz már, tudsz egyéni válaszokat is írni, gmail üzenetből még mindig csak tárgy, többinél rendesen mutatja.

Naptár szerintem nincs és ahogy nézem diktafon sem.

[ Szerkesztve ]

(#743) Ferenczi Áko válasza szkorhetz (#742) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Sok email klienst kipróbáltam, de egyedül a Huawei gyári email appjánál tudtam beállitani, hogy rendesen mutassa az email tartalmát is

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#744) Parallaxis válasza Ferenczi Áko (#743) üzenetére


Parallaxis
addikt

Az Emoji fix in Notifications telepítése után mutatja a szöveget is a Gmail, meg a legtöbb kliens is.

(#745) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Arra kéne már valami trükk, hogy a youtube értesítéseknél a videó feltöltő neve helyén ne üresség legyen és ne csak a videó címe jelenjen meg az órán. Ugyanez a PS appnál is, kiírja, hogy "a barátod bejelentkezett" csak épp felette üresség van ahol a nevének kéne lennie. Ezek huawei telóval rendesen működnek.

The Truth is out there...

(#746) cantalyaaga válasza Parallaxis (#744) üzenetére


cantalyaaga
csendes tag

Köszönöm szépen a tippet, ezzel vált számomra (közel) tökéletessé az óra.

[ Szerkesztve ]

(#747) szabosasito


szabosasito
aktív tag

Szép napot kívánok mindenkinek. A Health áruházban magyar óralapok találhatóak? Előre is köszönöm. NDAN részéről egy magyar számlapot találtam. De bárhogyan írom a keresőbe másikat nem találok.
Előre is köszönöm a segítséget. :R

(#748) pdave válasza Parallaxis (#744) üzenetére


pdave
aktív tag

tudsz egy linket adni, hogy melyik ez az app? a play store-ban nem találtam pont ilyen nevűt, ami a legrelevánsabb volt azt felraktam, de továbbra sem mutatja a gmail tartalmat, csak az outlook esetében.

https://www.facebook.com/pasztordavidphotos

(#749) bébi67 válasza fulton (#48) üzenetére


bébi67
aktív tag

Szia !
Kiválóan működik az automatikus megállás .
Ahogy megállsz,abban a pillanatban le is áll.
Induládnál tekersz 2-őt és már megy is.
Régi óránál sokszor elfelejtettem vagy megállítani vagy elindítani .

(#750) Parallaxis válasza pdave (#748) üzenetére


Parallaxis
addikt

Ez a linkje: [link]

Nálam szépen megy mindegyik email klienssel.
Most éppen a Samsung levelezőjével használom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.