Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) sarkan válasza storm28 (#797) üzenetére


sarkan
aktív tag

[link]
Próbáld meg ezt, a nejemnek itt vettem és meg van elégedve vele.

(#802) Lackooo84 válasza sarkan (#801) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Oké oké, de ez csak "kerámia hatású" szíj, lehet neki meg igazi kerámia kell... :D

The Truth is out there...

(#803) sarkan válasza Lackooo84 (#802) üzenetére


sarkan
aktív tag

Szerintem kerámia, nejem leejtette az óráját és úgy tört el az egyik szem mint a porcelán.

(#804) Celithrandi


Celithrandi
addikt

Mint GT3 Pro tulajoknak nektek mi a véleményetek a Huawei WATCH Ultimate -ről ami pár hónapja jött ki? Nézegetem egy ideje, de egy picit túlárazottnak gondolom. Igaz mint teljes értekű búvár computer már annyira nem rossz az ár, de akkor is.

i9 14900K, MSI Z790 Tomahawk MAX, ARCTIC LFIII 420, MSI 4080 Super, GSkill DDR5 7600Mhz, Patriot VIPER VP4300 Lite 4TB, LG 34GN850-B, Lian Li LANCOOL III

(#805) vlesi69 válasza Celithrandi (#804) üzenetére


vlesi69
senior tag

Bevállalnám már csak a kinézete miatt is, de háromszoros áron azért nem. Prémium minősegű. Majd lejjebb megy az ára, bár nem buvárkodom.

(#806) Celithrandi válasza vlesi69 (#805) üzenetére


Celithrandi
addikt

csak dupla az ár. Én búvárkodom, viszont a szíj vagy karra vagy búvárruhás karra idomítható, így a titán merüléshez fixen nem jó, a kaucsuk pedig kérdéses hogy max álláson megfelelő e, tehát sajnos a szíjat cserélgetni kell mindenképpen. Persze kivétel ha trópusokon merülsz búvárruha bélkül, akkor nincs gond.

i9 14900K, MSI Z790 Tomahawk MAX, ARCTIC LFIII 420, MSI 4080 Super, GSkill DDR5 7600Mhz, Patriot VIPER VP4300 Lite 4TB, LG 34GN850-B, Lian Li LANCOOL III

(#807) kbadam83 válasza Celithrandi (#804) üzenetére


kbadam83
senior tag

3 hete használom a Huawei Watch Ultimate Expedition black verziót. Én imádom, bár használatilag teljesen ugyan az, mint a GT3 Pro, de a prémium minősége az aztaku......

(#808) Lackooo84 válasza kbadam83 (#807) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

GT3 pro titán szíjjal sztem jobban néz ki. Nekem a sima GT3-nál sem tetszett a szíj csatlakozásnál az a nyitott rész ez az ultimate is ugyanolyan. Amúgy meg az ára 3-400k? Mire? lol

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#809) Celithrandi válasza Lackooo84 (#808) üzenetére


Celithrandi
addikt

230-250 ért már elérhető itthon. Amúgy az anyaghasználat és kivitelezés nem olcsó dolog. Egy jobb anyagokból összerakott quartz óra sem olcsó.

i9 14900K, MSI Z790 Tomahawk MAX, ARCTIC LFIII 420, MSI 4080 Super, GSkill DDR5 7600Mhz, Patriot VIPER VP4300 Lite 4TB, LG 34GN850-B, Lian Li LANCOOL III

(#810) szkorhetz válasza Celithrandi (#809) üzenetére


szkorhetz
őstag

De az 30 év múlva is óra marad, ez már kevésbé, így sose mérnék egy okosórát egy quartz órához.

(#811) Celithrandi válasza szkorhetz (#810) üzenetére


Celithrandi
addikt

az értékét 30 év alatt egy olcsóbb tissot quartz is elveszti, persze az okosóra előbb ebben igazad van. Ami meg értékálló óra az meg minimum 10szet ennyibe kerül, de inkább 30szor és évente viheted 50-100ezerért rendberakatni. Tehát ez a 250ezres ár inkább nekünk magyaroknak sok és nem alapvetően sok. A 27%áfa pedig tetézi ezt.

[ Szerkesztve ]

i9 14900K, MSI Z790 Tomahawk MAX, ARCTIC LFIII 420, MSI 4080 Super, GSkill DDR5 7600Mhz, Patriot VIPER VP4300 Lite 4TB, LG 34GN850-B, Lian Li LANCOOL III

(#812) kbadam83 válasza Lackooo84 (#808) üzenetére


kbadam83
senior tag

Lehet te annyiert venned, en 250 alatt vettem :D

(#813) Lackooo84 válasza kbadam83 (#812) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hát én annyiért se.

The Truth is out there...

(#814) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Mi a legújabb sw.?

(#815) lamazonia válasza gyuri2008 (#814) üzenetére


lamazonia
tag

Nálam: 3.0.0.78

Az elmúlt 20 év legjobb Tankcsapda refrénjét a Krúbi írta.

(#816) gyuri2008


gyuri2008
veterán

A Media-Markt üzletből online-on vásárlás.Vett már át terméket,amit a posta hoz ki?
Ha igen tapasztalt valaki már olyat,hogy bontott vagy sérült volt a csomagolás?

[ Szerkesztve ]

(#817) s_zoltan válasza gyuri2008 (#816) üzenetére


s_zoltan
csendes tag

Mikor megjelent az iPhone 11 én akkor vettem a Media Marktba egyet webshopba s a posta hozta ki. A kis MMs karton doboz sértetlen volt. A telefon dobozán viszont egyből feltűnt, hogy a kis fehér biztonsági ragasztó szalagokat már elvágták, de maga telefon sértetlen volt mindene megvolt rajta a fólia stb. Pár másodpercig pánikoltam, hogy jaj bontott telefont kaptam de mikor kinyitottam benne volt a garancia levél meg egy mellékelt MM-os levél, hogy ők bontották ki a garancia miatt. Azóta is működik szuperül.

(#818) pdave


pdave
aktív tag

Sziasztok!

Használja valaki az órát kirándulás/túrázás trackelésére? Én leginkább a jobb gps miatt váltottam a gt2-ről a gt3-ra, mert az utóbbiban már kétsávos gps van, de továbbra is pontatlan, ahogy van egy kis sziklafal, már ugrál fel-le, de a legrosszabb, amikor megállunk pihenni, és egy helyben ülök, mint p a mellékelt képen kb 15 percet, folyamatosan megyek az óra szerint. Ez másnál is ilyen?

Ismerősöm apple watch-a nem csinálja ezt (meg a szurdokban se ugrál fel-le, tönkretve a teljes túrán megtett szintkülönbséget). Nem akarok és nem fogok apple cuccot venni, de rohadt bosszantó, mert nincs akkora árkülönbség azért a két termék között.

https://www.facebook.com/pasztordavidphotos

(#819) koxmatyi válasza pdave (#818) üzenetére


koxmatyi
tag

Szia
Nekem volt par gt3 prom egyik sem csinálta ezt,de most ami van elkezdte ugyan ezt csinálni (emagos vásárlás)
De nem tudom hogy az utolsó frissítés előtt is ilyen volt e
(Én azt hittem azért csinálja mert rátettem a fém szijat,csak másik szijjal azóta még nem próbáltam)

[ Szerkesztve ]

(#820) koxmatyi válasza koxmatyi (#819) üzenetére


koxmatyi
tag

Szilikon szijjal is ugyanúgy rajzolja.....

(#821) gyuri2008 válasza pdave (#818) üzenetére


gyuri2008
veterán

Nekem Így mutatja.

(#822) pdave válasza koxmatyi (#820) üzenetére


pdave
aktív tag

nekem fém szíj van fent, erre nem is gondoltam, hogy bezavarhatná, bár írod, hogy ugyanúgy rajzolja szilikonnal is, azért rápróbálok.
A GT2-n is fémszíj volt szinte azonnal a vásárlás után, 2 évig.

gyuri2008 ha belenagyítok, akkor látni igazán, itt pl a Szakadás-árokban voltunk, nem egy mély kanyon, és így nézett ki a viszonylag egyenes túra a kanyonban:

https://www.facebook.com/pasztordavidphotos

(#823) koxmatyi válasza pdave (#822) üzenetére


koxmatyi
tag

Utolso 300 metert egy szobaban ültem.....

(#824) pdave válasza koxmatyi (#823) üzenetére


pdave
aktív tag

szabad téren, ha megállsz, ott is csinálja? mert épületen belül még talán ok, mert ott ugye nem elég erős a gps jel, de kültéren..

https://www.facebook.com/pasztordavidphotos

(#825) sarkan


sarkan
aktív tag

Használja valaki Pixel 7 -tel a GT 3 Pro órát? Most akarok telefont cserélni és ez lenne az egyik amit megvennék, mármint a Pixel 7.

(#826) szkorhetz válasza sarkan (#825) üzenetére


szkorhetz
őstag

Én használtam 7P-vel, minden tökéletesen működött.

(#827) sarkan válasza szkorhetz (#826) üzenetére


sarkan
aktív tag

köszi

(#828) Celithrandi válasza sarkan (#825) üzenetére


Celithrandi
addikt

én most is használom, nincs vele gond

i9 14900K, MSI Z790 Tomahawk MAX, ARCTIC LFIII 420, MSI 4080 Super, GSkill DDR5 7600Mhz, Patriot VIPER VP4300 Lite 4TB, LG 34GN850-B, Lian Li LANCOOL III

(#829) Ren Hoek


Ren Hoek
veterán

Sziasztok!
A sima GT3-nak nem talaltam a topikjat (vagy csak en vagyok bena).
Igazabol a Pro-hoz is szol a kerdes.

Azt vettem eszre hogy a sima GT3 bizonyos helyzetekben nem ebred fel random a rais-to-wake-re. Pl fekve van hogy 2-3x erosen el kell forditanom a csuklomat. Maskor jol mukodik, kb az esetek 90%-ban, de ez igy nagyon tre. AOD modban is ugyan ez.

Ez valami hw vagy sw hiba lenne?

A GT3 Pro-ban ez jol mukodik mar?

(#830) fcbarca


fcbarca
őstag

Sziasztok. Watch D tulaj lettem, és nem találom a megfelelő topicját. Az automatikus stressz szint mérést nem tudom beállítani. Mindig azt irja, kalibracio sikertelen( 11 kerdesre kell valaszolni kozbe)

(#831) Ren Hoek válasza fcbarca (#830) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Nekem az GT3-on simán működött, csak nem mozgattam közben a kezemet, és egyhelyben ültem.

Amúgy elég adhoc, őszintén fogalmam sincs mit mér... direkt amikor atom ideges voltam a volt főnököm miatt, meg egy ordibálós telefonálás közben, akkor normál szintet mért, és nem tért el nagyon az előző nap értékeitől ami full chilles hétvége volt.

Persze lehet a Watch D ebben jobb. Gondolom legfrissebb Sw van fent.

[ Szerkesztve ]

(#832) koxmatyi válasza pdave (#824) üzenetére


koxmatyi
tag

Most sikerült kipróbálni,ugyan az.....

(#833) kenwood


kenwood
veterán

A watch 3 pro es a GT3 pro titanium szijja megegyezik ?

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#834) Lackooo84 válasza kenwood (#833) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Yapp.

The Truth is out there...

(#835) ramzess


ramzess
csendes tag

Sziasztok szép napot, kérdésem lenne ,kb1 éve hogy vettem egy GT3 pro okosórát.meg vagyok vele elégedve ,de úgy 1 hónapja észrevettem hogy az aksi nem bír annyit amit ezelőtt. Már csak alap funkciokon megy ami a alvás és a mozgás ez a 2 a többit kikapcsoltam. Akkor is fokozatosan merül le .volt nektek ilyen probléma vagy csak nekem csinálja?úgy 3 naponta töltöm fel .válaszokat előre is köszönöm.

(#836) szabosasito válasza ramzess (#835) üzenetére


szabosasito
aktív tag

Szép napot, nálam ugyanez a helyzet. kb 3-4 nap az akuidő, azelőtt minimum 8-10 nap is volt. szerintem az utolsó frissítés okozta. :W

(#837) Lackooo84 válasza ramzess (#835) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Én nem tapasztalok ilyet, kb 10 nap az üzemidőm állandó pulzus és alvás és mindenfigyeléssel. Ha 2 éven belül vagytok akkor cseréltessetek akksit gariba. Huaweit fel kell hívni és küldenek érte védődobozos futárt. Szíjat levehetitek, hogy ne csesszék össze, elég csak az órát küldeni.

The Truth is out there...

(#838) ramzess válasza Lackooo84 (#837) üzenetére


ramzess
csendes tag

Hello koszi a gyors válaszokat.igen 2 ev gari van hozza ugyhogy van meg 1 evem.megprobalom bevinni a boltba ahol vettem,mit mondanak NAY ba vettem eleg jo bolt ahhoz hogy ne tudjak megoldani a problemat. Ha nem megnezem a papirokat reklamacio eseten a Huawei ahogy irtad es felveszem veluk a kapcsolatot.

(#839) ramzess válasza ramzess (#838) üzenetére


ramzess
csendes tag

Elfogadtak a reklamaciot a papirokba beirtak hogy hosszuido tesztelest kernek .nem tudom hogyan fogjak tesztelni ha leteszik az asztalra akkor nem hinnem hogy nagyon le fogjak tudni.o dolguk oldjak meg 30 napjuk van ra ha nem fogjak tudni akkor a penzt visszaadjak, vagy ujat kapok,ezt boltban mondtak .

(#840) Lackooo84 válasza ramzess (#839) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hát, jobban jártál volna a Huawei-el, egy héten belül visszakaptad volna a szervizből, nekem 3 nap volt anno a GT2 javítás, és valszeg nem csak akkut cseréltek volna, amikre újraindult volna a gari.

The Truth is out there...

(#841) gyuri2008 válasza Lackooo84 (#840) üzenetére


gyuri2008
veterán

Van még Huawei márka szerviz?
Szerintem nincs.
Ami van az a TMX talán az megbízható?

[ Szerkesztve ]

(#842) Lackooo84 válasza gyuri2008 (#841) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

A huaweinél kell intézni, jön a futár érte és a tmx-be küldik.

The Truth is out there...

(#843) vlesi69 válasza sarkan (#825) üzenetére


vlesi69
senior tag

Pixel 7 telefonom nem volt még de többi telefonommal tökéletesen működik, a 7 tel is biztos jó lesz. Nem tudom hogy milyen telefont használsz most, de már nem elérhető a Play árúházból az Egészség app, hanem csak a Hms ből ami letőlthető, vagy Apk ból.

(#844) kenwood válasza Lackooo84 (#834) üzenetére


kenwood
veterán

Koszi, meg annyi kerdesem lenne (mindekihez), hogy a Titanium szijas Huawei orak miert ilyen orult dragak ? 40 ezerrel olcsobban mennek a bor/muanyag valtozatok. Ennyivel jobb lenne tizezres Spigen rozsdamentes acelnal is a gyari Titanium szij ? Esetleg valami best buy alternativa?

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#845) Lackooo84 válasza kenwood (#844) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Mert a titán szíj önmagában 80000huf azért. :) És tényleg habkönnyű titán, nem holmi rozsdamentes szutyok.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#846) vlesi69 válasza kenwood (#844) üzenetére


vlesi69
senior tag

Az autóba is egy kipufogó dob mondjuk 100000 ft, addig egy titán 500000 ft. A titán az nagyon drága, könnyű és tartós.

(#847) Zototh64


Zototh64
őstag

ILO-ra megjött az augusztusi. :C

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#848) szkorhetz válasza Zototh64 (#847) üzenetére


szkorhetz
őstag

Rossz topik.

(#849) kenwood válasza vlesi69 (#846) üzenetére


kenwood
veterán

Azt nem tudtam, hogy konnyebb. Hasznos info. Tartossag erdekes kerdes, mert sok hasznalt hirdetest lattam,es nemelyik elegge le volt harcolva, pedig nincs regota piacon a 3-as sorozat.
Mondjuk egy kofaragotol tobbet is kap,mint egy ugyvedtol a szij.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#850) Zototh64 válasza szkorhetz (#848) üzenetére


Zototh64
őstag

Tudom, csak már elküldtem, mikor rájöttem.
Törölni meg nem tudtam.
Elment azért a megfelelő topikba is még reggel.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.