Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) gyuri2008 válasza Zototh64 (#400) üzenetére


gyuri2008
veterán

Igen
Szerintem Román.

(#402) Zototh64 válasza gyuri2008 (#401) üzenetére


Zototh64
őstag

Ők is eléggé eu-sak, nem kellene, hogy ennyire le legyenek maradva.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#403) gyuri2008 válasza Zototh64 (#402) üzenetére


gyuri2008
veterán

Pedig le vannak maradva.
Ez a második óra amiért visszaküldtem.
Többet nem is veszek tőlük ezt a típust.

(#404) Zototh64 válasza gyuri2008 (#403) üzenetére


Zototh64
őstag

Lehet, hogy mást sem nagyon kellene, legalábbis óra-telefon, ahol számíthat a régió.
Nem véletlen, a jó ár, amiken adják.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#405) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Sziasztok,

Feleségemnek vettünk egy Huawei Watch GT 3 (42 mm) okosórát. Jelenleg iPhone mellett használja, könnyedén tudtunk csatlakozni, frissíteni az órát, de az értesítéseket nem kapja meg. A hívást viszont jelzi. Minden engedélyt megadtunk az egészség appnak, az értesítések is be vannak kapcsolva az egészség appban is. Hol lehet a probléma?
:R

https://utdetailing.hu/

(#406) topyjo válasza tibcsi0407 (#405) üzenetére


topyjo
aktív tag

A telefon beállitásai között keresd meg a Huawei appot,
bökj rá, és ott legyen az összes értesités engedélyezve. Ne az alkalmazást nyisd meg!

" 10 milliárd légy nem tévedhet!"

(#407) tibcsi0407 válasza topyjo (#406) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Hiszen írtam is: Minden engedélyt megadtunk az egészség appnak
Lehet nem voltam egyértelmű, de a Huawei appra céloztam.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#408) tibcsi0407 válasza tibcsi0407 (#407) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Ezt találtam Reddit-en, kipróbáljuk.

https://utdetailing.hu/

(#409) sgeza


sgeza
veterán

Használja valaki az AOD-ot közületek. Nincs veszélye annak, hogy "beég"?

(#410) Ghostface


Ghostface
senior tag

Hogyan tudom kikapcsolni hogy edzés közben az óra ne mondja be 10 percenként hogy eltelt 10 perc mennyi a pulzusom és hasonlók? Sehol nem találom sem az applikációan, sem az óra beállításaiban.

PSN: Nifty_Ghostface

(#411) Zototh64 válasza Ghostface (#410) üzenetére


Zototh64
őstag

Órán megnyitod az edzést, a kívánt edzésmód neve mellett van egy kis fogaskerék, arra koppintasz, azon belül az emlékeztetőkben kikapcsolod ami nem kell.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#412) Ghostface válasza Zototh64 (#411) üzenetére


Ghostface
senior tag

Köszi! :R
Mindenféle néven kerestem csak ez az intervallum és emlékeztető nem annak tűnt...

PSN: Nifty_Ghostface

(#413) Zototh64 válasza Ghostface (#412) üzenetére


Zototh64
őstag

Szívesen, örülök, hogy sikerült! :C

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#414) pdave


pdave
aktív tag

Sziasztok!

Sima GT3-al kapcsolatban írok. Direkt azért váltottam a GT2-ről, mert ebben már kétsávos, jobb GPS van (meg egyebek, de ez volt nekem a legfontosabb), de nem érzem, hogy annyit fejlődött volna. Nem tudom, nekem túl nagyok az elvárásaim, és ez ennyit tud, és más is ezt tapasztalja, vagy nektek pontosabb?

Eleve a gps jel megtalálása (1 kivételtől eltekintve, az első vagy második alkalommal pár mp volt) 30-60 mp legalább. A magasságot nem méri pontosan, amikor túráztam, a valós magassághoz képest 6-8 méter eltérés volt, pont a hegycsúcson állva mértem. Amikor trackelek (bringa és kirándulás), akkor nem túl pontos, pl bringánál ilyeneket csinál:

Nem mentem be sem az épületekbe, sem az Állatkertbe biciklivel :)
Bringánál még elmegy - bár bosszantó - de ha túránál is ezt csinálja, akkor alkalmatlan a trackelésre, egy magashegyi kirándulásnál, ha pont egy meredek/szakadékos részen rak arrébb 3-5 métert, akkor olyan kilengések lesznek szintkülönbségben és távolságban, hogy az alapjaiban értelmetlenné teszi az egész trackelést.

https://www.facebook.com/pasztordavidphotos

(#415) Bellami válasza Gyulu25 (#373) üzenetére


Bellami
csendes tag

Megjöttek a szíjjak!Így néznek ki:

(#416) MárkyMárk


MárkyMárk
tag

Sziasztok! Ha esetleg valakit érdekel, lenne egy GT3 pro-m eladásra szánva! Fél éve vásároltam, számla, garanciajegy, papírok minden megvan hozzá, gyári dobozában! Huawei store vásárlás volt! Ha érdekel valakit, írjon s megbeszéljük!

(#417) Zototh64 válasza MárkyMárk (#416) üzenetére


Zototh64
őstag

Szia!
Hirdetni a Hardveraprón lehet, itt tilos.
Tedd be az aláírásba, ott lehet.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#418) Lackooo84 válasza Black_Raven (#384) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ez nem igaz, Honor 50-em van, és közel sem működik minden ugyanúgy, mint a nova 5-ömmel... :N

The Truth is out there...

(#419) Black_Raven válasza Lackooo84 (#418) üzenetére


Black_Raven
veterán

Mi nem műxik a kamerán kívűl, mert elinditja de képet nem csinál nálam.? Viszont a Freebuds Pro-nál minden műxik.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#420) Lackooo84 válasza Black_Raven (#419) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hát pl TELÓN beállított ébresztésnél nem jelez az óra, ha a telón kilövöm az értesítéseket, az órán nem lövi ki őket stb stb.

The Truth is out there...

(#421) Black_Raven válasza Lackooo84 (#420) üzenetére


Black_Raven
veterán

Érdekes, mert pont azon mérgelődök sokat, hogy miért tünik el minden értesités az óráról ha a telón törlöm. Az ébresztő simán ment a januári Play rendszerfrissitésig..ami ellen keresem a megoldást. Szóval nálad vmi nem oké.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#422) Lackooo84 válasza Black_Raven (#421) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Bakker rossz topik... hirtelen azt hittem a GT2 topikban vagyok, mert oda is irkáltam...sry :D De akkor jó tudni, hogy a GT3 proval már rendesen működnek ezek nem Huawei telóval, (engem pont az ellenkezője idegesít most a GT2- Honor 50-komboval) mert most szereztem be egyet, nemsoká ideér. :D

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#423) Black_Raven válasza Lackooo84 (#422) üzenetére


Black_Raven
veterán

Nem, az a baj hogy eddig minden rendesen ment, most pedig minden elromlott. Amúgy az is lehet hogy a legfrissebb Huawei Egészség appal van a hiba, mert a Google Play rendszerfrissités eddig nem bántotta az óra funkcióit. Viszont GT2 Prón ezek tényleg nem működnek mert volt 1 évig ez előtt.🙂

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#424) Zototh64 válasza Lackooo84 (#422) üzenetére


Zototh64
őstag

Nekem a GT3 Pro előtt egy GT2 Pro volt, és azzal is ment minden rendesen.
Ahhoz a teló még a Samu Note20 Ultra volt.
Szóval nagyon ne nyugodj meg, keresgetned kell még, hogy mi lehet a baj.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#425) Zototh64 válasza Black_Raven (#423) üzenetére


Zototh64
őstag

Azt tanácsolnám, hogy a Huawei Egészség appot, és ami Huawei specifikus, érdemes az AppGallery-ből letölteni és frissíteni. A guglis appokkal már jó ideje gond van.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#426) Lackooo84 válasza Zototh64 (#424) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Biztos nem az óra meg az app, mert a novával megy minden ahogy kell. Próbáltam én már azon mindent, ha nem párosítottam/töröltem vagy százszor, akkor egyszer sem. Ott valami a Honor OS-el lehet, mert van, amikor párosítás után a teló ébresztést jelezte az óra viszont semmi mást, vagy fordítva, jelez minden app értesítést, de az ébresztést nem... (amúgy nekem csak a sima GT2 van nem pro)

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#427) Zototh64 válasza Lackooo84 (#426) üzenetére


Zototh64
őstag

Amit az előbb írtam, azt mondanám most is.
AppGallery-ből minden Huawei App-ot, és HMSCore-t, és jónak kell lennie.
Tudom, hogy a Honor is Huawei, de akkor is.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#428) Lackooo84 válasza Zototh64 (#427) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hidd el fenn van minden, sőt mindenből több verziót is próbáltam. :)

The Truth is out there...

(#429) Zototh64 válasza Lackooo84 (#428) üzenetére


Zototh64
őstag

Elhiszem természetesen.
Akkor marad a tovább gondolkodás, keresés, hogy mi okozhatja ezeket az anomáliákat.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#430) Lackooo84 válasza Zototh64 (#429) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Nem mert jön a GT3 pro. Azzal már remélem nem lesz ilyesmi. :D

The Truth is out there...

(#431) Zototh64 válasza Lackooo84 (#430) üzenetére


Zototh64
őstag

Szóval inkább feladod! :D
Azzal nem kéne, hogy legyen semmi gond.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#432) Lackooo84 válasza Zototh64 (#431) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hát szerintem sem, de látod... :D Mondom szerintem ez a Magic UI 6 nem klappol, vannak benne hibák.

The Truth is out there...

(#433) Black_Raven válasza Lackooo84 (#430) üzenetére


Black_Raven
veterán

De igen, pont azt írtam hogy január közepe óta semmi nem akar működni.. :D ami eddig igen.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#434) Lackooo84 válasza Black_Raven (#433) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Akkor nem frissítem. :D

The Truth is out there...

(#435) Black_Raven válasza Lackooo84 (#434) üzenetére


Black_Raven
veterán

Most töröltem az Egészség appot, és letöltöttem az App Galleryből. Meglátom, ha nem jó, próbálok egy régebbi verziót. Nem értem mi a xar lett vele, örültem hogy minden műxik a GT3 Pro-val erre elromlott kb 2-3 hete és semmi nem megy. Se ébresztés a telóról, se üzenetek semmi. Nem tudom mitől lehet..

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#436) Lackooo84 válasza Black_Raven (#435) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Akkor gondolom nem tudod, hogy melyik app frissült sunyiban.

The Truth is out there...

(#437) Black_Raven válasza Lackooo84 (#436) üzenetére


Black_Raven
veterán

Az Egészség frissült, de én engedtem neki. A sunyiba frissités mindenkinek tiltva van.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#438) Lackooo84 válasza Black_Raven (#437) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

És próbáltad visszatenni az előző verziót? (apkmirroron fent van az összes)

The Truth is out there...

(#439) Black_Raven


Black_Raven
veterán

Igen felraktam az előzőt most. Az értesitések már működnek, az ébresztő nem. Pedig pont azt szerettem hogy a telefon ébreszt, az órán meg kényelmesen kinyomom. Akkor viszont lehet hogy a Honor utolsó frissitése rontotta el. Szinte egy napon frissült az ASW(törölve) az Egészség app(régebbin vok most) és a Honor50 sec.patch.. Ja igen, a telón törölt értesités újra törlődik az órán is, tehát csak az ébresztő nem műxik.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#440) Lackooo84 válasza Black_Raven (#439) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Az is valami... de nekem az ébresztő hiánya is elég gáz így a nova 5t után... Melyik health verzió van fenn neked most? (ami még jó)

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#441) Black_Raven válasza Lackooo84 (#440) üzenetére


Black_Raven
veterán

Csak az nem műxik, de nekem is az fontos volt, mert most nyúlkálhatok a telefon után és mindennap ébreszt. Hátha visszajön az újabb Honor frissitéssel. :W

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#442) Lackooo84 válasza Black_Raven (#441) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Nem válaszoltál hanyas verziód van. :)

The Truth is out there...

(#443) Black_Raven válasza Lackooo84 (#442) üzenetére


Black_Raven
veterán

13.0.1.310-et próbáltam tegnap, ezzel ment az ébresztő januárban, de mostmár nem. Ezért frissitettem 13.1.1.300-ra. Műxik most ugyanúgy ez is.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#444) Lackooo84 válasza Black_Raven (#443) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Tehát az 1.1.300-al minden oké?

The Truth is out there...

(#445) sgeza válasza Lackooo84 (#444) üzenetére


sgeza
veterán

Apkmirrorról már tölthető a 13.1.2.300 is, azzal is próbálható.

(#446) Black_Raven válasza Lackooo84 (#444) üzenetére


Black_Raven
veterán

A lényegen kívűl(ébresztés)műxik.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#447) kbadam83


kbadam83
senior tag

Sziasztok! Múlt hét péntek óta használom. Valaki esetleg tapasztalata azt, hogy ha feltöltöm 100%-ra akkor 2 óra alatt lemerül a ketyere 80%-ig utána viszont szinte semmit nem merül? Nem értem h az első 10-20%ot miért dobja el hirtelen, utána meg tartja sőt alig merül mindenféle egészségügyi 0-24 érzékelés mellett
Előre is köszönöm a válaszokat

(#448) pdave válasza kbadam83 (#447) üzenetére


pdave
aktív tag

Nekem egy éjszaka alatt merül 2%-ot, nappal meg kb10%-ot (de folyamatosan, nem egyszerre), ott szerintem valami nem kerek, ha rendszeresen ezt csinálja.

https://www.facebook.com/pasztordavidphotos

(#449) kbadam83 válasza pdave (#448) üzenetére


kbadam83
senior tag

Csak 100%-ról 90%-ig csinálja utána ugyan úgy működik mint a tied :)

(#450) csabai022


csabai022
tag

Lassan csak megérkezik [link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.